>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.08.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Legia - Dundalk
Typ: Nikolić strzeli gola
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Na dzień dzisiejszy to pewniak w Legii do zdobywania goli (jeszcze jest Prijovića potemdługo długo nikt), przy wymęczonym na wyjeździe 2:0 dla Legii drużyna ta nie powinna mieć w końcu problemów z zakwalifikowaniem się do fazy grupowej Ligi Mistrzów (no chyba że znowu będzie coś nie tak w papierach )
Po ostatnich słabych meczach w lidze nie wierzę w to żeby Legia odpuściła sobie mecz i zagrała słabo bo Leśnydziadek by dostał furii ;) Powodzenia
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Coupe de la Ligue
Godzina: 18:30
Spotkanie: RC Lens - FC Paris
Typ: 2
Kurs: 4,29
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj proponuję mecz z Pucharu Ligi we Francji. RC Lens gra w Ligue 2, natomiast ich przeciwnik FC Paris w tamtym sezonie spadli i grają szczebel niżej. Ja tutaj proponuję dziś zaryzykować i zagrać na zespół teoretycznie słabszy. O wynikach ligowych nie będę się rozpisywał, bo to jest mecz pucharowy do tego o Puchar Ligi także całkowicie inna bajka. Proponuję grać na gości, gdyż RC Lens chyba za poważnie tych rozgrywek nie traktuje i dzisiaj trener gospodarzy wystawia mocno rezerwowy skład. Dla niego to świetna okazja żeby sprawdzić rezerwowych i tych co nie mieszczą się wogóle w kadrze na mecze ligowe i z tej możliwości trener Lens dziś korzysta. W dzisiejszym meczu u gospodarzy napewno nie zagrają kontuzjowani obrońcy Fofana, Cvetinovic i Belon a także pomocnicy Olsen i Zedadka do tego dochodzi zawieszony pomocnik Adim a także nie powołani przez trenera na ten mecz piłkarze z pierwszego składu obrońcy Ba, Lala i Scaramozzino, pomocnicy Bourigeaud, Bostock, Zoubir i Landre a także napastnik Fortune. Są to duże przetasowania na ten mecz i Lens dziś zagra w dość mocno eksperymentalnym składzie, wielu dostanie swoją pierwszą szanse pokazania się wielu zagra ze sobą po raz pierwszy w oficjalnym meczu także myślę, że można tutaj pokusić się i postawić na drużynę z Paryża, która aż takimi rezerwami nie wystąpi. Owszem trener też da szansę rezerwowym ale nie aż w takim stopniu jak ma to miejsce w Lens. Zobaczymy co z tego wyniknie ale po takim kursie, mając takie informacje co do składów na mecz myślę, że można zaryzykować na wygraną gości.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 204

rotfl233

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hapoel Beer Sheva - Celtic
Typ: 1
Kurs: 2.40
Bukmacher: Unibet
Ja na dziś wybrałem takie oto spotkanie, gdyż jak uważam rezultat pierwszego meczu tych drużyn nie był do końca sprawiedliwy, ponieważ taka rożnica klas na pewno tych zespołów nie dzieli. Jak wiadomo w rozgrywkach atut własnego boiska bardzo dużo daje szczególnie kiedy zespoły prezentują podobny poziom. Co do Celticu jakos mnie nie przekonuje ta drużyna, może i u siebie w lidze wygrywają i nie mają z tym wiekszych problemów, natomiast umówmy się liga szkocka to nie są wyżyny footballu. Co do ostatnich pojedynków wyjazdowych CL męczyli się z Astaną, a nawet Przegrali z Lincoln (Giblartar). Jeżeli chodzi o dzisiejszych gospodarzy, jest to drużyna znacznie solidniejsza niz te dwie wcześniej wymienione i podejrzewam, że dziś to udowodnią wygrywając przynajmniej dwiema bramkami, chociaż po cichu liczę na 3-0 i odesłanie Celticu do domu. Co więcej jeżeli o Celticu mowimy to raczej nigdy za dobrze oni się nie spisywali w pojedynach wyjazdowych CL. Polecam jeszcze zagrac Hapoel - 2 za drobne ????
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
beatabookies 99

beatabookies

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Roma - FC Porto
Typ: Rzuty rożne Kto pierwszy 5 FC Porto
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Mecz dwóch znanych europejskich marek. Niestety jednej z nich zabraknie w fazie grupowej ligi mistrzów.
Wszyscy spodziewają się dzisiaj spektaklu na miarę ligi mistrzów i mam nadzieję, ów spektakl zobaczyć. Spektakl okroszony dużą ilością sytuacji bodbramkowych, strzałów, bramek i co mnie najbardziej interesuje rzutów rożnych. Idę w tym meczu w kierunku rożnych dla FC Porto. Faworytem meczu jest Roma, Roma jest w lepszej sytuacji gdyż 0-0 daje jej awans i bardzo dobrze bo to oznacza, że to Fc Porto będzie zmuszone atakować, a siłę ofensywną to oni mają całkiem niezłą i jak wyżej było napisane nabijać rzuty rożne potrafią. Osobiście gram over 4,5 rożnych Fc Porto po kursie 1,96. Na potrzeby zabawy konkursowej daję race to 5 po kursie 2,75.
W mojej opinii kurs wart ryzyka.
⛔100
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Ligii, Anglia
Godzina: 20.45
Spotkanie: Burton Albion vs. Liverpool
Typ: Divock Origi strzeli gola
Kurs: 2.2
Bukmacher: unibet
Analiza:
Miałem już dobrą analizę, która obrazowała sytuacje obu zespołów ale niestety mi się usunęła, więc tylko krótko. Dzisiaj w 20-tysięcznym mieście Burton święto. Przyjeżdża Liverpool, który został upokorzony przez Burnley w sobotnim spotkaniu. Dzisiaj drużyna Kloppa musi zmazać tą plamę i zapewne zrobią to zmiennicy jednak Klopp powiedział jedną ważną rzecz:

- Jesteśmy profesjonalistami, więc dzisiejszy mecz będzie dla nas kolejną okazją, by odnieść zwycięstwo. Chcemy wygrać spotkanie z Burton. To dla nas ważne rozgrywki i zamierzamy to potwierdzić swoim występem.
źródło: lfc.pl
Kursy już spadły i choć mam pograne handicap po kursie 2.02 to teraz to jest już tylko 1.70, więc raczej nie ma co polecać. Jest jednak inny bet a bardziej zawodnik na, którego warto dzisiaj zagrać a mianowicie Divock Origi. W meczach przedsezonowych spisywał się genialnie. W lidze gra mało i nie ma opcji na to aby się pokazać. Dzisiaj na 90% od początku jako najbardziej wysunięty napastnik. Belg będzie chciał się pokazać a, że jest wielkim talentem to wiedzą Ci, którzy chociaż widzieli parę spotkań tego zawodnika w poprzednim sezonie. Przecież pierwszego hattricka strzelił właśnie w Pucharze Ligii w poprzedniej kampanii (vs. Southampton). Kursik w unibecie na to zdarzenie jest bardzo fajny, więc polecam.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 16

cross-friss

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Liga Mistrzów, Kwalifikacje
Godzina : 20:45
Spotkanie : Hapoel Beer Sheva - Celtic
Typ : Hapoel over 1,5
Kurs : 1,98
Bukmacher : Betsson
Analiza :
Celtic w pierwszym meczu odniósł zwycięstwo u siebie 5:2, co myślę jest już wystarczającą zaliczką i ciężko myślę będzie gospodarzą dzisiejszego meczu odwrócić losu dwumeczu. I właśnie dlatego taki typ, piłkarze Hapoel&#39;a nie mają nic do stracenia, i po prostu muszą mocno zaatakować, Szkoci już pokazali w poprzednich rundach, że na wyjazdach zdarzają im się gorsze mecze. Oba zespoły. Oba zespoły bez większych osłabień. Oba zespoły wygrały swoje mecze w lidze. Zwrócimy uwagę również na brak koncentracji w całym meczu Szkotów, prowadzili już 3:0 u siebie do przerwy, i potrafili sobie dać wbić dwie bramki po przerwie w odstępie 3 minut. Tak samo było w meczu ligowym, prowadzili 3:0, i w 83/89 minucie stracili 2 bramki. Widać, że ciężko o koncentrację w pełnych 90 minutach. Udało się gospodarzą dzisiejszego meczu wbić dwie bramki na wyjeździe, więc myślę, że u siebie powinni powtórzyć ten wynik, szczególnie, że przynajmniej trzech bramek potrzebują do awansu, więc powinni od razu się rzucić na Szkotów. W poprzednich dwóch rundach to właśnie na własnym boisku drużyna z Izraela wywalczała sobie awans do następnych rund i również mam nadzieję, że dzisiaj pokażą na co ich stać.
P.s
Ciekawy kurs w okolicach 1,20 - 1,25 do dubla/tripla jest over 0,5 gospodarzy
✅
98
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marcins92 142

marcins92

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, Elitserien
Godzina: 19:00
Spotkanie: Dackarna Malilla - Piraterna Motala
Typ: Patryk Dudek powyżej 11 punktów
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj dochodzi do najważniejszych starć w Elitserien, nie ma tu szans na pomyłkę bo gra toczy się o mistrzostwo. Dudek jest w znakomitej formie i jego ostatnie występy to praktycznie walka z samym sobą, w Szwecji kręci średnią punktową na poziomie 2,28. Dzisiaj jako gospodarz więc i to jest dodatkowy handicap. Jako lider zespołu będzie musiał poprowadzić drużynę do zwycięstwa a nie raz już to w tym sezonie robił. Jedynym który może zabrać mu punkty to Hancock ale u siebie i z nim powinien sobie dać radę.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Roma - FC Porto
Typ: awans Romy
Kurs: 1.40
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Kurs niski ale pewniejszy niż czyste zwycięstwo gospodarzy. Żeby mieć szansę na wygranie konkursu muszę go trafiić więc ten typ bardzo istotny. Roma w moim przekonaniu gra dużo lepiej wogóle jako drużyna od FC Porto które już kolejny sezon jest tylko słabsze. To już nie ta drużyna sporzed kilku sezonów i jeszcze wcześniej, faktycznie mają tego przebojowego nowego napastika jednak Roma to półka w moim przekonaniu wyżej na dzień dzisiejszy. Ostatnio pokaz siły w serie A w wygranym meczu 4:0 i to bez np Tottiego wielkiego talizmanu tej ekipy. W dzisiejszym meczu nie zagra od pierwszej minuty bo już jest naprawdę wiekowym zawodnikiem, gra ta legenda już ostatni sezon ale jak narazie nic nie strzelał, kto wie może dziś wyjdzie i znów strzeli, bo kto jak nie on strzelił bramkę w Champions League jako najstarszy strzelec w historii tych rozgrywek jakieś pół roku temu, w wieku 39 lat. Ja Romie kibicuje bo Totti jest przykłądem do naśladowania, cała karierę w jednym klubie Takich zawodnkiów juz praktycznie się nie spotyka. A jest oczywiście tez nasz Wojtek Szczęśny, świetny bramkarz, w pierwszym meczu nie zagrał dzis tez usiądzie na ławce rezerwowych ale grał w serie A w zwycięskim meczu jego drużyny nie puścił gola. Nie zagra Vermalen,ale spokojnie można go kimś zastąpić. Oby nie było tylko 2:2 bo wtedy baj baj AS Roma z Tottim i Wojtkiem. Siła ofensywna, przewaga boiska, forma wszystko moim zdaniem przemawia za romą, A jak to wszystko się nie potwierdzi to jest jeszcze Totti choc trzeba też pamiętać mimo wszystko ze Cassillas w bramce Porto zawsze może mieć też TEN jeszcze jeden wielki moment...Serce za Romą, rozum również, ale przy takim kursie to się sam w sumie dziwię teraz że biorę ten typ.
⛔100
 
stanley-63 796,2K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Legia - Dundalk
Typ: czerwona kartka
Kurs: 3.40
Bukmacher: Betsson
Analiza :
Wczoraj się nie powidło chociaż żółtek sporo bo aż 6 , dziś w meczu Legii uważam że także moze być sporo fauli zależy jak ten mecz się ułoży jednak liczę że w końcu będziemy mieli reprezentanta w LM , goście no cóż nie mają absolutnie nic do stracenia i zapewne będą prowadzili otwartą piłkę bo nie liczę że staną wszyscy w obronie w końcu muszą zdobyć dwa gole i nic nie stracić aby doprowadzić do dogrywki , w pierwszym meczu w Irlandii 4 żółtka a pod względem fauli 10 Dundalk 20 Legia czyli 30 fauli -sporo- a dziś? może być podobnie albo lepiej a czerwień ? kto wie może i być pokazana !
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 7

tracii

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów UEFA, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Viktoria Plzen - Ludogorets Razgrad
Typ:
Handicap azjatycki +0,5 2
Kurs:
1.825
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Viktoria bardzo słabo gra od początku sezonu, w lidze odnieśli 2 planowe zwycięstwa wyjazdowe ze słabeuszami - Jihlavą i Pribramem, ale to co robią u siebie to wręcz kpina, remis z Bohemiansem i porażka z Fastavem... Można przyjąć stwierdzenie, że oszczędzają się na Ligę Mistrzów. Ale przy takim stwierdzeniu oczekiwałbym dobrej gry w Lidze Mistrzów, 0:0 z Qarabagiem i wymęczone 1:1 na wyjeździe temu przeczy. Z drugiej strony bułgarska ekipa z brazylijskim zaciągiem i Claudiu Keseru to przede wszystkim solidny i dążący pewnym krokiem do celu zespół (świetna mecze z Milsami i Crveną). Grają, aby wygrać, nawet jeśli nie muszą. Jak stracą bramkę, którą stracić mogą i tak będą szukać wyrównania przy odkrytej Viktorii. Możliwe, że nawet wygrają, ale taki kurs mi wystarczy. Wartość piłkarzy Ludogoretsa przewyższa Czechów dwukrotnie. Pieniądze nie grają, jak jest forma. A tej Viktorii brakuje. Coby więcej nie pisać - Viktoria w tym sezonie zakończy kwalifikacje do Ligi Mistrzów bez zwycięstwa, a Ludogorets bez porażki.
✅
82

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Legia-Dundalk
Typ: ht/ft Legia/Legia
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Legia nie jest w optymalnej formime, jednak w rozgrywkach europejskich mieli szczęście, że trafili na Dundalk i dzisiaj zapewne będziemy świadkami awansu polskiej drużyny do elitarnej ligi.
Trener Legii podkreśla, że zagrają, tak jakby nie było 2 bramkowej zaliczki z pierwszego meczu.
Mówi, że rywale nie mają nic do stracenia, ale ma nadzieję, że to Legia szybko strzeli gola.
Piłkarze Legii będą gryżć trawę, aby awansować, zdają sobie sprawę, że to dla nich olbrzymia szansa.
Ale czy tak jak trener twierdzi ruszą na rywala? Nie sądzę. Mają 2 bramki zaliczki, niech sie rywal otworzy.
I tak zapewne też będzie. Gol z kontry w pierwszych 45 minutach spowoduje, że Legia będzie mogła do końca kontrolować grę.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom