>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.08.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
R 710,8K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Gent - Bordeaux
Typ: remis
Kurs:
3,32
Bukmacher 1xBet
Analiza:


Liga Europy i chyba jedna z najbardziej wyrównanych par dzisiaj. Gent po wyeliminowaniu Jagielloni trafił na Bordeaux, czyli ekipę kilka półek wyżej. I dlatego nie będzie łatwo odnieść kolejnych zwycięstw. Ostatnie 4 mecze to 4 wygrane dwa z Jagą i dwa ligowe. Wydaje mi się jednak, że mecz z Francuzami to nie będzie spacerek i własny stadion pozwoli tylko na uzyskanie remisu. Bordeaux nieoczekiwanie rozpoczęli sezon Ligue 1 od dwóch porażek z Touluzą i Strasbourgiem czyli ekipami które w poprzednim sezonie były od nich niżej w tabeli. Być może przygotowywali się do gry w Lidze Europy, jednak sądzę, że dziś zakończy się remisem a losy awansu rozstrzygną się na korzyść Bordeaux w rewanżu.
✅232
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LE, kwalifikacje
Godzina: 20:30
Spotkanie: Rapid Wiedeń - FCSB
Typ: FCSB wygra 1 połowę i cały mecz

Kurs: 7
Bukmacher:
forbet

Analiza:
Witam,
muszę się zgodzić z Kamil68 , który postawił na gości...i ja miałem taki zamiar .
Rapid nie wydaje się być realnym zagrożeniem dla Stjeły w Austrii na arenie europejskiej liczy się Salzburg . Reszta drużyn za liderem dzieli już spora dysproporcja jeśli chodzi o poziom.
Mecz może być zacięty bez wyraźnie dominującej drużyny, jednak goście to na tyle zgrana ,mocna i doświadczona ekipa, że wydaję się ,że będą mieli sporo okazji aby strzelić juz w pierwszej połowie.
Dodam tylko.,że wyżej w tabeli zeszłosezonowej od Rapidu o 8 pkt Sturm Graz uległ Cypryjczykom z AEK Larnaca 7-0 w dwumeczu.
Pozdrawiam.
⛔100
 
gbpl 76

gbpl

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 22:30
Spotkanie: Chung Hy. - Carreno Busta P.
Typ: Chung Hy
Kurs: 1.69
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Zerkam na ten turniej jednym okiem w wolnej chwili, ale Hiszpan kompletnie mi się nie podoba w tym turnieju. Chung, to zawodnik bardziej dynamiczny niż zawodnik z Hiszpanii. Swoją szaloną grą może dziś poruszać trochę Hiszpanem po korcie. Wydaje mi się, że mecz rozstrzygnie się w 3 setach. Powodzenia
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom