>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.09.2012 (niedziela)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 23 września

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLa Liga
Spotkanie: Athletic Bilbao-Malaga
Typ:Malaga -1
Kurs:6.50
Bukmacher:William hill
Analiza:
Spotkanie dwóch drużyn które przystąpią do tego w dwóch odmiennych nastrojach . J.Saviola świetnie złapał kontakt w Maladze i to już daje efekty z współpracą z Isco który jest w świetnej formie . Natomiast jedynie remis 1:1 Bilbao u siebie z zespołem Izraelskim to jak dla mnie spore zaskoczenie spodziewałem się po nich lepszego meczu coś w stylu 3:1 , 4:1 jak już było 0:1 ale cóż drużyna gości świetnie się broniła i wybroniła ten remis. Malaga jak dla mnie znokautowała Zenit u siebie i pokazała że to ona będzie liczyć się o awans w tej grupie oj biada drużynom Milanu i Anderlechtu grając z nimi o ile oczywiście utrzymają taką formę jaką prezentują obecnie . Drużyna Malagi pokazala charakter radząc sobie z tymi kłopotami wynikającymi z przygody z Szejkami , świetnym posunięciem było zatrudnienie Javiera .
Jutrzejszy mecz powinien zakończyć się zwycięstwem Malagi.A po kursie 6.50 to aż kusi spróbować .
⛔ 100
 
k42a 112

k42a

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, Anglia, Premier League
Spotkanie - Newcastle - Norwich
Typ - 1
Kurs - 1,73
Bukmacher - bet365
Analiza -
Widać, że Stoki zepną na Norwich dupy niesamowicie. Po średnim początku sezonu, olali mecz wyjazdowy w Portugalii w ramach LE, gdzie trener posłał rezerwy, a &quot;śmietankę&quot; zespołu pozostawił w domu aby mogli ze spokojem przygotowywać się do meczu u siebie z Norwich. Motywację mają podwójną, bo pierwsze trzeba w końcu zacząć grać swoje, a po drugie gdzie indziej można lepiej się przełamać niż przed własną publicznością. A rywal do tego znakomity - Norwich, jeden z głównych kandydatów do spadku. W lidze na razie bez zwycięstwa, z bilansem 0-3-1. Jutro zagrają na wyjeździe i szczerze mówiąc nie widzę argumentów przemawiających za tym, aby zdobyli chociaż jeden punkt na St. James Park.
✅ 73
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ekipacentrum 60

ekipacentrum

Użytkownik
Dyscyplina- Piłka Nożna, Anglia, Premier League
Spotkanie -Manchaster City - Arsenal
Typ: +2,5 w całym meczu
Kurs: 1,65
Bukmacher- Bet365
Analiza :
Jedno z ciekawiej zapowiadających się spotkań w Anglii. Obie drużyny po zmaganiach w lidze mistrzów w tym tygodniu, obie + 2,5. Oba kluby w dobrej formie, napastnicy nie mogą narzekać na niemoc strzelecką. Tyle samo punktów w lidze doda tylko większego prestiżu co służy strzelaniu bramek. Co prawda Arsenal w ostatnich 4 meczach w lidze stracił tylko jedną bramkę ale myślę że jutro napastnicy City strzelą co najmniej dwie nieogranemu w Arsenalu Mannone.
Przypuszczalne składy.
Manchester City: Hart, Zabaleta, Kompany, Lescott, Clichy, Garcia, Barry, Milner, Toure, Silva Tevez.
Arsenal: Mannone, Jenkinson, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs Arteta, Cazorla, Diaby, Oxlade-Chamberlain, Gervinho, Podolski.
Nazwiska mówią same za siebie, w tych zespolach trwa ciągla rywalizacja i nikogo nie trzeba motywować przed takim meczem.
Etihad Stadium jutro zobaczy więcej bramek niż dwie.
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
P 66

pekin66

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaFRANCJA: Ligue 1
Spotkanie: Lille - Lyon
Typ: 2
Kurs: 3.45
Bukmacher: Expect
Analiza:
Witam
To spotkanie co roku przyciaga mnostwo kibicow , ktorzy oczekuja zacietego pojedynku ale w tym roku wedlug mnie sie zawioda.
Gospodarze to zaraz po Montpellier najwieksze rozczarowanie poczatku sezonu Ligue 1. Po 5 rundach maja zaledwie jedno zwyciestwo nad St.Etienne (2:1), trzy remisy : Nancy (1:1) , Nice (2:2) i beniaminkiem Troyes (1:1) oraz przegrana z PSG ktore tym meczem zapoczatkowal serie zwyciestw. Z 6 pkt. i bilansem 7:7 , zajmuja dopiero 11 pozycje zaraz przed Brest i Bastia .
Goscie sa wiceliderem, ustepuja miejsca jedynie posiadajacej swietna forme Marsylli. Jedyny ich remis z Evian TG (1:1) byl najwyrazniej wypadniek przy pracy. pozostale mecze to wygrane : Rennes (1:0) , Troyes (4:1), Valenciennes (3:2) i Ajaccio (2:0).
Maja jak latwo policzyc 13 oczek z bilansem 11:4.
Oba zespoly walcza w rozgrywkac europejskich tylko ze w roznych. Lille tam rowniez zaskoczylo szkoda ze negatywnie , porazka z Bate Borysow (1:3) na pewno nie podniesie ich morale. Natomiast Lyon podejmowalo u siebie wicemistrza Czech Sparte Praga i wygrali po dosc dobrym spotkaniu 2:1.
Ich bezposrednie spotkania wygladaja nastepujaco : 11 wygranych Lille ,5 remisow oraz 10 wygranych Lyonu. Choc przeszlosc przemawia nieznacznie na korzysc gosci to Lyon wygral 2 ostatnie mecze z Lille. Dla mnie jest to wystarczajaco duzo dowodow by postawic na graczy OL.
⛔ 100
 
grubinho 38

grubinho

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, Bundesliga
Spotkanie - Werder Brema - VFB Stuttgart
Typ Werder (-1)
Kurs - 2,65
Bukmacher - Pinnacle
Analiza:
W ten jakże, emocjonujący weekend piłkarski proponuje bardzo ciekawe spotkanie w niemieckiej Bundeslidze, gdzie podopieczni Thomasa Shaafa - Werder Brema podejmuje u Siebie już, że tak powiem przereklamowany VFB Stuttgart, który nic nie pokazal ciekawego w tym sezonie w lidze, a w Europie uratowali sie remisem z rumunskim zespołem Steuą. No i to wszystko wskazuję, że Werder, który dysponuje takim składem, który powinien osiągnać moj cel czyli Handicap -1. A w Tym skladzie miedzy innymi Nils Petersen, ktory nie przebil sie w Bayernie no, ale tam ciężko było nawet samemu Miroslavovi Klose, którego wygryzł ze skłądu Mario Gomez. No ale Nils jest bardoz utalentoany co nieraz pokazał nam w 2 Bundeslidze jako gracz Energi cottbus, do tego dobrze dysponowany austriak Arnautovic, a więc werder ma kim straszyc z przodu u Siebie graja finezyjny futbol ofensywnie Thomas shaaf chce napewno zdobyc tu 3 punkty bo za 2 kolejki grają z wielkim Bayernem Monachium więc tu 3 punkty jak nabardziej sie przydadzą, wieć mysle ze od 1 minuty zaatakuje co poskutkuje zdobyciem wielu goli miejmy nadzieje, że bedzie sie to wiązało z pokryciem mojego handicapa.
Pozdrawiam !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Kuala Lumpur
Mecz: Yani M. - Singh S.
Data: 23.09.2012 06:30
Typ: Yani 2:0
Kurs: 2.87
Bukmacher: Bet365
Analiza: Z samego rana, ponieważ o godzinie 6:30 zaplanowano spotkanie Amerykanina Yaniego z Sanamem Singhem z Indii w ramach kwalifikacji do turnieju głównego w malezyjskiej Kuala Lumpur. W spotkaniu tym bukmacher nie widzi jednoznacznego faworyta, jednak ja stawiam na zwycięstwo yaniego bez straty seta. W światowym rankingu Yani zajmuje 241 miejsce, więc nie za wysoko. Ja jednak spodziewam się, że ten zawodnik już niedługo nieco podskoczy i w rankingu napewno plasować się będzie zdecydowanie wyżej. Ostatnio jego forma ma się wyśmienicie i powinien to udowodnić w tym meczu. Yani ma za sobą udany turniej w Szanghaju, gdzie dotarł do półfinału, gdzie wyeliminował go Peter Gojowczyk po bardzo wyrównanym pojedynku. Yani przegrał 7:5, 6:7, 4:6. Wcześniej na swojej drodze do finału Yani pokonał Vardhana 7:5, 6:4, Tatsumę Ito 6:4, 2:6, 6:3 oraz Jamesa Warda w półfinale, kiedy to przy stanie 7:5 dla Yaniego Ward skreczował. Wcześniej Yani nie błyszczał, lecz Singh to jest napewno przeciwnik do pokonania. Zawodnik z Indii plasuje się obecnie na 370 miejsce w rankingu ATP, więc jak widzimy zawody nie będą stać na wysokim poziomie. Tego się spodziewam, lecz tylko ze strony Singha. Sanam także wystąpił w Szanghaju, gdzie dotarł do ćwierćfinałów, gdzie został wyeliminowany przez Yen-Hsun Lu 2:6, 3:6. Wcześniej Singh wygrał 6:4, 6:2 z Zhe Li oraz 7:6, 1:6, 6:2 z Yuki Bhambri. Wcześniej notował jakieś dobre występy, lecz nie mierzył się z dobrymi zawodnikami i klasa obydwu tenisistów powinna uwidocznić się tutaj i dać potwierdzenie na korcie. Yani jest lepszy i w formie, stąd typuje na jego zwycięstwo bez straty seta.
✅ 187
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 2

azakaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Brazylia Campeonato Brasileiro
Spotkanie: Santos - Portuguesa
Typ: handicap 1 (-1.00)
Kurs: 4.00
Bukmacher: Expekt
Analiza: Dzisiejszej nocy kolejna kolejka najwyższej klasy rozgrywkowej w Brazylii. Santos jak narazie zawodzi, potrzebuje punktów i musi w tym meczu zwyciężyć. W tabeli zajmuje zaledwie 11 miejsce z 33 pkt na koncie. Na własnym boisku spisuje sie nie najlepiej. 5 zwyciestw, 6 remisów i 1 porażka bilans bramkowy 21:15. Goście na wyjazdach mają słaby bilans bramkowy 9 strzelonych i 21 straconych, a ostatnie mecze wyjazdowe przegrywają wyraźnie. Wg mnie zdecydowanym faworytem meczu jest Santos który powinien bez problemu zwyciężyć 2 golami.
⛔ 100
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, Anglia-Premier League
Spotkanie - Man City vs Arsenal
Typ: 1
Kurs - 1,75

Bukmacher - Sportingbet
Analiza:
Obecny mistrz Anglii mierzył się będzie z dobrze wchodzącą w ten sezon drużyną Arsenalu.Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli,ponieważ zgromadziły w sumie 8pkt.Faworytem tego spotkania są jednak The Citizens.Twierdza Etihad daje znać o sobie każdej przyjeżdżającej tam drużynie od końcówki sezonu 2010/2011 gdzie Obywatele rozpoczęli swoją magiczną serię nie przegranych meczy na własnym obiekcie.Z około 30 lub 30-kilku przeciwników,punkty zdobył na ich stadionie tylko Sunderland remisując 3:3.Jest duża szansa iż do pierwszego składu na spotkanie wróci najlepszy snajper City z zeszłego sezonu Kun Aguero co na pewno zaowocuje w jeszcze lepszą grę ofensywną tego klubu co w dodatku z niedoświadczonym na angielskich boiskach bramkarzem gości,Manonne może okazać się zabójcze.Myślę że jutro obejrzymy przełamanie gospodarzy,którzy pokażą że zdobycie przez nich mistrzostwa nie było zwykłym szczęściem czy jedno sezonowym max&#39;em możliwości.
⛔ 100
 
lazi 14

lazi

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , Polska Ekstraklasa
Spotkanie : Śląsk Wrocław - Pge Bełchatów
Typ : 1
Kurs : 1.70
Bukmacher : Milenium
Analiza : Śląsk to drużyna z wyższej półki w naszej Ekstraklasie , nie ma co się dziwić ze nie grali ostatnio za dobrze bo nie było podstawowych zawodników takich jak Mila i inni , teraz wracają do pełnego składu gry i powinni wygrać to spotkanie przy swojej publiczności . A Pge to drużyna w naszej Ekstraklasie grająca przeciętnie wiec daje pewną 1 na to spotkanie z obfitym kursem .
Kiepska Analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lazi 14

lazi

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , Francja
Spotkanie : Bordeaux - Ajaccio
Typ : handicap 0:1 1
Kurs : ...
Bukmacher : Milenium
Analiza : Nie będe was zanudzał , Bordeaux to jeden z faworytów do wygrania ligi , wygrywają wysoko ostatnie mecze u siebie (możecie sprawdzić) dla mnie to PEWNY handicap .
Zapoznaj się z regulaminem
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lazi 14

lazi

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , Anglia
Spotkanie : Newcastle - Norwich
Typ : 1
Kurs : 1.70 (zachwycający)
Bukmacher : Milenium
Analiza : Newcastle to poukładana drużyna grająca o naprawde wysokie lokaty , dla mnie to jest niedoceniana drużyna w Angli grajaca na poziomie Totenhamu czy Liverpolu , grali dotychczas z dobrymi zespołami ale jeszcze od 3 spotkań nie wygrali meczu a więc teraz przyszła kolej z Norwich dla mnie pewna 1 jak nie z nimi sie przełamią to mogą zapomniec o wysokich lokatach w lidze ! ; )
 
N 14

nagiewicz

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , Premiership
Spotkanie : Tottenham-QPR
Typ : Tottenham handi -1
Kurs : 1.9
Bukmacher : Pinnacle
Analiza:Spotkanie 5 kolejki ligi angielskiej.Jest to spotkanie ze zdecydowanym faworytem,z jednej strony zespół dla którego celem w tym sezonie mam być TOP4 ,a z drugiej QPR dla ktorego liczy sie utrzymanie w najwyzszej klasie piłkarskiej na Wyspach.Do tego Tottenham gra u siebie na White Hart Lane,a wiec tu nie powinno sie nic niespodziewanego nie wydarzyc.Wiadomo jednak ,ze w pilce nie wszystko jest takie jasne i klarowne jakby sie mogło wydawać.Troche statystyk Tottenham nie zaczął dobrze ligi ,pierwsze 3 mecze to jedynie ;2 remisy i porazka.Trzba przyznac ,ze tracili punkty troche pechowo głownie tracac bramki w ostatnich minutach ,ale w ostatniej kolejce po prostu zmiazdzyli Reading,moze wynik 3-1 nie robi wielkiego wrazenia ,ale gra była bardzo dobra,QPR zajmuje w lidze przed ostatnie miejsce z dorobkiem 2 pkt.Nie ma co się duzo rozwodzic to powinien byc mecz do jednej bramki.Tottenham nie moze sobie pozwolic na strate punktow z takimi przeciwnikami jak QPR i mam nadzieje ,ze pewnie pokona ten zespoł.Roznica 2 bramek to nie powinien byc duzy problem dla druzyny z Londynu.
⛔ 100
 
C 3

coperek

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, Anglia-Premier League
Spotkanie - Man City vs Arsenal
Typ: 2
Kurs -
4,05
Bukmacher - TOTOMIX
Analiza:
S
wój typ w większej mierze opieram na wyniki meczu z Southampton, które w każdym meczu prezentuje taki sam poziom w tym sezonie - totalne dno, udało im się mimo wszystko strzelić 2 bramki Manchesterowi, natomiast Arsenalowi tylko jedną i to nie z &quot;własnej winy&quot; tylko dzięki koszmarnemu błędowi Szczęsnego. The Citiziens strzelili Southampton 3 bramki, natomiast Arsenal 4 (nie licząc tych 2 samobójów). Dodatkowo za Arsenalem przemawia fakt, że po pierwszych 2 mizernych meczach na prawdę złapali wiatr w żagle. Bardziej prawdopodobny wydaję się typ 02, natomiast ja postawię na Arsenal, bo jestem przekonany, że zagrają jutro bardzo dobry mecz i uda im się pokonać bogaczy z Manchesteru.
Pomogłem - podziękuj ;)

Zły bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
majek94 0

majek94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPolska 1 liga
Spotkanie:Stomil Olsztyn - Flota Świnoujście
Typ - 2
Kurs: 2.00 (bet-at-home)
Stomil nie wygrał od 6 meczy (4 porażki i 2 remisy) a Flota wygrywa z kim chce i jak chce (10 ostatnich meczy to same zwycięstwa)i nie liczę tu na nagłe przełamanie Stomilu który moim zdaniem z kolejki na kolejkę będzie coraz niżej w ligowej tabeli a Flota po fenomenalnym początku ma szanse na kolejne (łatwe) 3 punkty mimo że zagra na wyjeździe. :cool:
⛔ 100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, ATP Petersburg
Spotkanie : Klizan - Fognini
Typ : Klizan -1,5 seta
Kurs : 3,20
Bukmacher : Pinnaclesports
Analiza :
Finał w Petersburgu.
Osada ciekawa, chociaż nie jest to duża niespodzianka.
Nie będę po raz kolejny pisał o mocnych i słabych stronach Klizana, bo to bez sensu.
Natomiast o Fogninim jeszcze nie miałem okazji się wypowiedzieć, a raczej wypisać.
Włoch to według mnie dosyć wyróżniający się zawodnik. Często zgrywa cwaniaka i odnoszę wrażenie, że nie ma wystarczającego szacunku do rywala, nieważne czy wygrywa, czy przegrywa. Jednak nie można odmówić mu jednego, umiejętności.
Fognini to bardzo szybki gracz, posiadający bardzo czułą rękę, przez to dobrze gra przy siatce, a także bardzo skutecznie mija.
Nie dysponuje oszałamiającymi warunkami fizycznymi, ale nadrabia to walecznością.
Ale teraz do rzeczy.
Fognini do tej pory grał z zawodnikami, którzy nie stanowili dla niego specjalnego wyzwania. Stakhovsky, który bez pierwszego serwisu niemalże nie istnieje, Kamke - styl gry podobny do Włocha, dużo biega i stawia na błędy rywala w wymianach, Bautista - specjalista od kortów ziemnych i wreszcie Daniel Gimeno-Traver, z którym można było trochę powalczyć i na pewno sporo pobiegać, ale Hiszpan nie wytrzymywał w najważniejszych momentach i skończyło się jak się skończyło.
Daję sobie rękę uciąć, że ze Słowakiem nie będzie tak łatwo.
Serwis, forehandy, dropshoty powinni pokazać Fogniniemu, kto jest lepszy i odrobinę go ostudzić.
✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: tenis stołowy, German Tischtennis Liga
Mecz: Baum - Wang Xi
Typ: Wang Xi
Kurs: 1,45
Bukmacher:

Dziś po południu Borussia Düsseldorf zmierzy się w ligowym pojedynku z Fulgą. Moją uwagę zwrócił pojedynek Wanga Xi z Patrickiem Baumem, w którym większych problemów z odniesieniem zwycięstwa nie powinien mieć zawodnik z Chin. Obaj panowie mieli już okazję mierzyć się ze sobą. Obejrzałem spotkanie obu graczy sprzed roku i zdecydowanie lepsze wrażenie pozostawił po sobie Wang Xi, który pokonał reprezentanta drużyny z Düsseldorfu w trzech setach: 11-9, 11-6 i 11-8. Patrick Baum popełniał sporo głupich błędów i nie sądzę, aby tym razem stać go było na pokonanie rywala. W tym miesiącu miałem okazję przyjrzeć się postępom Niemca i w dalszym ciągu mnie nie zachwyca.
Poniżej można obejrzeć cały wspomniany wyżej przeze mnie mecz tych zawodników.
http://www.youtube.com/watch?v=GyZSmoGr2ks
http://www.youtube.com/watch?v=h8DRTtfaDrY&amp;amp;feature=plcp
✅ 45
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, WTA, Korea Open (finał)
Spotkanie: Caroline Wozniacki - Kaia Kanepi
Typ: dokładny wynik 0-2
Kurs: 6
Bukmacher: BetFair
Analiza:
Konsekwentnie gram przeciwko Wozniacki. Kobitki spotkały się ze sobą 5 razy i to były bardzo zacięte mecze, aż cztery 3-setówki. Z pewnością u Caro jest motywacja, musi walczyć o punkty i chęć sięgnięcia po pierwszy wygrany turniej od ponad roku, żeby pokazać światu (ojcu, sponsorom xD), że ciągle jest mocna. Ostry styl Estonki wyraźnie nie odpowiada Dunce, zresztą ona woli spokojniejsze i nieregularne rywalki - takie wymęcza swoją solidnością, ale sama z zasady raczej nie inicjuje winnerów. Kanapa wróciła po 3 miesięcznej przerwie i od razu finał, wejście z buta. Mam nadzieję, że i teraz zagra dobry mecz, zmiatając Karolinę w wymianach.
⛔ 100
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Finlandi Veikkausliga
Spotkanie - Haka Valkeakoski : FF Jaro
Typ - suma goli drużyny ? Haka powyżej 1,5 gola
Kurs - 2.20
Buk - Bet365
Analiza :
Na dzisiaj wybrałem spotkanie w Fińskiej Veikkausliga pomiędzy Haką Valkeakoski a FF Jaro i uważam to spotkanie za niezwykle ciekawe i ważne dla obu ekip , otóż obie drużyny walczą o być albo nie być w przyszłym sezonie w najwyższej lidze rozgrywek a jest to już 27 kolejka w sezonie 2012 i do konca rozgrywek już nie daleko bo 7 kolejek ! Gospodarze na miejscu przedostatnim 11 z zaledwie 1 punktową przewagą własnie nad FF Jaro , bilans gospodarzy dotychczas to 7-2-17 no i te bramki 26:51 , po fatalnej serii 4 porażek pod rząd jednak w ostatnim spotkaniu także na swoim terenie zremisowali 1:1 z Mariehamn które w tym sezonie walczy o pierwszą trójkę . Natomiast goscie no jak już wyżej wspomniałem to ostatnia 12 drużyna ligi która ma bilans 5-7-14 i 17:40 w bramkach , oni natomiast po serii 5 porażek w dwóch ostatnich spotkaniach zdołali zremisować najpierw sensacyjny remis 0:0 na HJK które w tym sezonie walczy o mistrzostwo i ostatnio u siebie zremisowali 1:1 z KuPS które też do końca walczyć będzie o byt. Ja jednak w tym spotkaniu nie będę grał na zwycięstwo którejs z drużyn ( chociaż wydaje mi się że Haka powinna wygrać to spotkanie ) ale postawię na bramki a konkretnie dwie w wykonaniu gospodarzy . Dwa spotkania rozegrały już w tym sezonie obie drużyny a wyniki są następujące , najpierw tak jak dzisiaj Haka podejmowała Jaro u siebie a wynik 4:1 w rewanżu Jaro wygrało 1:0 , mnie jednak zaiteresowała statystyka H2H między nimi która zdecydowanie przemawia za gospodarzami a wygląda następująco 30 spotkań i 18-5-7 oraz 54:34 w bramkach dla Haka teraz spotkania na terenie Valkeakoski 11-2-2 i 37:18 na korzysc gospodarzy ( chyba mnie przekonało do takiego typu ) no a ostatnie mecze między nimi ( o ostatnim 4:1 już wspomniałem ) inne to 3:1 , 4:3 było też 4:0 tak więc widzimy że u siebie gospodarzom bardzo leży ten przeciwnik no a w sytuacji jakiej są gospodarze to zwycięstwo to będzie bardzo cenne bo w następnych spotkaniach o punkty będzie niezwykle trudno gdyż następny mecz wyjazd na MyPa która też w tym sezonie chce się włączyć o grę w pucharach , no i po MyPa u siebie z HJK tak więc dzisiejsze 3 pkt są cenniejsze od złota dla Haka . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina - hokej liga KHL
Spotkanie - Atlant M. - Donbass
Typ - powyżej 4,5 gola
Kurs - 1.7
Buk - unibet
Analiza :
Spotkanie można powiedzieć wyjadaczy własnego lodu z &quot;egzotycznym&quot; zespołem Donbassu jaki nam doszedł do KHL. Pisałem już wcześniej Atlant powinien popracować nad skutecznością efekt 25 % !! na 20 strzałów na bramkę w meczy z Dynamo Ryga weszło 5 !! Bardzo duży progres do poprzednich meczów i dziś może być ta sytuacja powtórzona. Obie drużyny w pięciu ostatnich spotkaniach tylko po jednym meczu zaliczyły under. Do tego trzeba dodać że nie miały meczu z czystym kontem bramkowym. Goście bez zwycięstwa w regulaminowym czasie - dwa remisy na 5 spotkań . Walki nie zabraknie i na pewno nie będzie to mecz tak prosty dla Atlanta ,przy porównywalnych kursach na zwycięstwo wolę w obecnej dyspozycji ich linii obronnych postawić na over 4,5 przy dosyć przyzwoitym kursie.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom