>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.09.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
K 12

kanonier44

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Szwecja - Allsvenskan
Godzina: 19:05
Spotkanie: Sundsvall - AIK
Typ: 2
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wybierając typ dnia miałem wielki dylemat pomiędzy AIK a St.Etienne i ostatecznie wybrałem drużynę ze Szwecji.
Szwedzka Ekstraklasa powoli zbliża się do finiszu a na czele wyścigu o mistrza znajdują się 3 drużyny : IFK Goteborg , Norrkoping oraz AIK. Wszystkie 3 zespoły idą bardzo równo zdobywając niemalże w każdych ostatnich spotkaniach 3 punkty. O mistrzostwie zadecyduje to, która z druzyn utrzyma tą stabilną formę. AIK w ostatnich 10 meczach ligowych ma najlepszy bilans w lidze : 9-0-1. Widać w ich grze pewność, zaangażowanie i chęć zdobycia mistrzostwa. Pomimo ich kiepskiego bilansu na wyjazdach 3-5-3 warto zwrócić uwagę że ostatnie 3 mecze wyjazdowe to 3 zwycięstwa!!! Ograli bezpośredniego rywala w walce o mistrza - Norrkoping. Ten kiepski bilans wyjazdowy jest skutkiem słabego początku, teraz AIK to zupełnie inny zespół. Posiadają ciekawą kadrę, mają potencjał ofensywny z Henokiem Goitomem (królem strzelców ligi) na czele. Drużyna gospodarzy to zespół bardzo bardzo nierówny - posiadają najsłabszy bilans u siebie w całej lidze. Potrafią przegrać na własnym stadionie z najsłabszymi ekipami ligi, a pojechać do Elfsborgu i wywieźć 3pkt. AIK wygrywało już na stadionie Sundsvall m.in 2 ostatnie mecze. W następnej kolejce dzisiejsi gospodarze pojadą do lidera z Goteborgu więc czeka ich bardzo ciężki mecz, a 4 października AIK zagra u siebie z mistrzem poprzedniego sezonu - Malmo, dlatego w tej kolejce nie mogą zwolnić tempa i zgarnąć maksymalną pulę punktów ogrywając dzisiaj bardzo przeciętną ekipę Sundsvall.
✅105
 
K 25

kosma92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLigue 1
Spotkanie: Toulouse - Marseille
Typ: Marseille
Kurs: 2.52
Buk: Pinnacle
Godz. 20:45
Analiza:
Z dzisiejszej bogatej oferty upatrzyłem sobie wieczorne spotkanie z Francuskiej Ligue 1.
Gospodarze dzisiejszego spotkania po 6 kolejkach zgromadzili zaledwie 6pkt i znajdują się tuż nad strefą spadkową. Forma zespołu pozostawia wiele do życzenia, po inałguracyjnych zwycięstwie nad Saint Etienne, drużyna Toulouse kontynuuje serie 5 kolejek bez zwycięstwa.
Zespół OM również kiesko rozpoczął tegoroczne rozgrywki. Obrecnie plasują się na 12 miejscu w tabeli z dorobkiem 7 pkt, trzeba im jednak przyznać, że jak już wygrywają to wysoko. W każdym meczu stwarzają sobie mnóstwo sytuacji i nie można powiedzieć, że spisują się poniżej oczekiwań czy też przechodzą obok meczu. W ostatniej kolejce pokazali charakter doprowadzając do remisu z Lyonem grając cała drugą połowę w osłabieniu.
Toulouse nie ma przyjemnych wspomnień z ostatnich konfrontacji z OM. W poprzednim sezonie na własnym stadionie ulegli aż 1-6, a goście dzisiejszego spotkania nie przegrali już od 10 spotkań wyjazdowych ze swoim rywalem.
Według mnie Marsylia znacznie przewyższa umiejętnościami swojego przeciwnika i najwyższy czas sięgnąć dzisiaj po pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie oraz rozpocząć wedrówkę w górę tabeli. Gospodarze będą musieli sobie radzić bez zawieszonego za kartki Oscara Trejo, a także kilku wartościowych piłkarzy, których wyeliminowały kontuzje.
⛔100
 
lammpard 40

lammpard

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- HISZPANIA: Primera Division
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bilbao - Real M.
Typ: U2,5
Kurs: 2,40
Bukmacher: Rivalo
Analiza:
Dzisiaj będzie czekała ciężka przeprawa piłkarzy Królewskich, ponieważ na ich drodze stanie waleczna drużyna Basków z Bilbao. Stawiam tu na poniżej 2.5 gola, ponieważ piłkarze Athleticu nie raz napsuli krwi rywalom znacznie lepiej notowanym grając na swoim stadionie, o czym przekonała się już FC Barcelona przegrywając tu 4:0 w Superpucharze oraz wygrywając w lidze zaledwie 1:0. Baskowie uwielbiają grać twardo i wyprowadzać z równagi rywala chcącego grać w piłkę kreatywną, a do takich drużyn na pewno należy Real. Ostatnie dwa wyjazdy do Bilbao dla graczy Realu nie były zbyt udane, ponieważ były to wyniki 1:0 dla Bilbao i 1:1. Myślę, że i tym razem dzielni Baskowie postawią się drużynie Galacticos, a jak nawet przegrają to nie będzie to druzgocąca porażka.
⛔100
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Petersburg (Rosja), twarda (w hali)
Godzina: 14:15
Spotkanie: Rublev A. vs Bolelli S.
Typ: DW: 2:1 Rublev win
Kurs: 4,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Tutaj postanowiłem postawić na outsidera!!
Oboje tenisiści zagrają ze sobą po raz pierwszy, a zapowiada się wyważony mecz, pomimo faktu, że włoski tenisista jest tutaj faworytem z powodu pozycji rankingowej i doświadczenia.
Mogę jednak powiedzieć, że pokazał się ostatnio z dobrej strony, zwłaszcza w US Open i byłem mile zaskoczony!!...
Rosjanin, ukradł seta Andersonowi!!
Andrey grał bardzo dobrze w tym roku w hali udało się wygrać pięć razy w sześciu meczach, podczas gdy Simone wygrał 2 z 5.
Rublev ma konkretny serwis jak na swój wiek, to gracz ofensywny.
Sadze że, z pomocą publiczności może zrobić niespodziankę.
Nie zdążę więcej napisać bo zaraz, zaczynają!!
⛔100
 
N 555

nedved2212

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Francja - League 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Troyes - Saint Etienne
Typ: 2
Kurs: 2,25
Bukmacher: BWIN
Analiza:
Spotkanie słabo radzącego sobie w League 1 beniaminka z solidną drużyną z czołówki , walczącą nawet o 2 miejsce ( myślę że nie odkryję Ameryki rezerwując 1 miejsce dla PSG ). Typ oparty głównie na słabej formie gospodarzy , którzy w tym sezonie potrafili już przegrać 6:0 z Marsylią w średniej formie , a dwa ostatnie mecze były wręcz tragiczne - 1:3 z Caen (u siebie!!) i 1:0 z Angers ( godzina gry w przewadze i nie oddanie nawet celnego strzału ). Saint Etienne z kolei wygrało 4 ostatnie mecze ligowe i sądzę , że ta seria jeszcze się przedłuży. Troyes , które zdobyło 3 pkt w 6 meczach nie powinno być żadną przeszkodą.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 3

kroszka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Puchar.
Godzina: 17:45
Spotkanie: Jagiellonia - Zag.Lubin
Typ: Zagłębie wygra i padnie więcej niż 2.5 bramki
Kurs: 4.50
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Zasadniczo nigdy typów nie wrzucałem, raczej sprawdzałem co tam sobie wymyślacie i ewentualnie się upewniałem czy rozumuje słusznie. Natomiast dzisiaj daję Wam przyjaciele inwestycje jakiej nie raczy Wam dać żaden bank. Analiza no tak:
W zasadzie mi wydaje się zbędna ale coś Wam wyjaśnie. Jaga... gra coś ale czy jest to piłka na poziomie? Czy przekonuje? Nie, mało tego stracili najlepszych piłkarzy i w ich grze nie widać pomysłu. Wygrane z Lechem i Ruchem są bez wyrazu. Wg mnie grają sałabo nawet jak na ekstraklase. Natomiast zagłębie od początku sezony gra pięknie. Po prostu fantastycznie. Jak na nasze warunki to jest genialna piłka a i skład maja naprawdę dobry. Dla mnie są mega faworytem tego meczu a pewien jestem że padnie sporo bramek. Nie jest to typ matematyczny, statystyczny. To fakty a kurs 4.5 to po prostu kpina. Jeżeli się mylę to zamilknę na wieki. P&amp;L
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
dominikx 22

dominikx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fiorentina - Bologna
Typ: 1/1
Kurs: 2,2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś bogata oferta, jest co obstawiać. Jako typ dnia wybieram spotkanie Włoskiej Serie A. Fiorentina jest zdecydowanym faworytem w spotkaniu z przyjezdną Bologną, o czym świadczy kurs 1,44 na gospodarzy. Ja postanowiłem zagrać jednak z nieco większym kursem, stawiając zakład 1/1.
Gospodarze po 4 kolejkach zajmują 3 miejsce z dorobkiem 9pkt. Rozegrali 2 spotkania na własnym stadionie, obydwa wygrali i dodatkowo nie stracili nawet bramki.
Fiorentina zazwyczaj trafia do siatki rywala już w pierwszej połowie co jeszcze bardziej przekonuje mnie do tego typu.
Goście natomiast zgromadzili dotąd 3pkt, ponieważ udało im się wygrać 1:0 z ostatnią drużyną w tabeli, która ma 0pkt.
Myślę, że nic więcej dodawać już nie trzeba. Zachęcam do grania i powodzenia!
⛔100
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - La Liga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Las Palmas - Sevilla
Typ: Sevilla over 1,5 gola
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza: Chciałem dzisiaj zagrać na zwycięstwo Sevilli, ale ktoś już podał taki typ. W takim razie uderzam w over drużyny. Początek sezonu w lidze hiszpańskiej słaby, 2 porażki i dwa remisy. Dużo lepiej wygląda to w Lidze Mistrzów, gdzie pokonali 3:0 Borussie Monchengladbach. Jak gra Sevilla wiedzą wszyscy, mecze z jej udziałem są zazwyczaj emocjonujące i pada wiele bramek. Ekipa z Andaluzji również potrafi strzelać dużo goli i moim zdaniem ten kurs jest za wysoki. Pojedynek z beniaminkiem to chyba najlepszy moment na przełamanie, bo wiadomo takie nadejdzie. Ja uważam, że będzie to w meczu z Las Palmas. Już podczas weekendu w meczu z Celtą Vigo w drugiej połowie zobaczyliśmy kawałek tej ekipy, która zachwycała w poprzednim sezonie, czyli nie zapomnieli jak się gra w piłkę ???? Odszedł Bacca, który strzelał jak na zawołanie, ale teraz jest Llorente, który też jest solidnym napastnikiem. Reasumując, polecam ten typ, ponieważ Sevilla jest bramkostrzelną drużyną, będą chcieli przełamać złą passę, grają ze słabszym rywalem i są w stanie ten mecz wygrać pewnie. Kurs jest świetny, powodzenia!
⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Puchar.
Godzina: 17:45
Spotkanie: Jagiellonia - Zag.Lubin
Typ: over 4.5 gola
Kurs: 7.00
Buk - Unibet
1/8 finału PP i mecz Jagi z Zagłębiem wpadł mi dziś w oko i myślę że padnie sporo bramek , zaglądając na inne spotkania w tym PP to sporo takich meczy w których padało dużo bramek a Zagłębie już taki mecz rozegrało kiedy ich rywalem byli Błękitni a wynik 4:1 dla Zagłębia , dziś na drodze Jaga która u siebie dosyć dobrze sobie radzi , obie ekipy już w tym sezonie tutaj w Białymstoku się spotkały i Zagłębie wygrało 2:1 tak więc może czas na rewanż , Zagłębie natomiast bardzo dobrze radzi się na wyjazdach a jakby tego było mało strzela przynajmniej dwa gole 2:2 z Legią czy 2:2 z Górnikiem no ale to liga chociaż fakt jest faktem , obie drużyny zapowiadają że traktują poważnie ten rodzaj rozgrywek i podejdą poważnie do spotkania i jak tak ma być to i gole powinni się pojawić !
⛔100
 
sowicjusz 68

sowicjusz

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Primera Division
Godzina: 20
Spotkanie: Celta Vigo - Barcelona
Typ: rzuty rożne / Barcelona -1
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Przechodząc od razu do meritum – uważam, że kurs 2,10 na zwycięstwo Barcelony w ilościach rzutów rożnych z handicapem -1 jest niezwykle korzystny i grzech byłoby tego nie zagrać.
Barcelona w każdym ze swoich meczów jest drużyną dominującą, stwarzającą zdecydowanie wiele więcej sytuacji niż rywale z którymi dane im zagrać.
Handi -1 nie zostało pokryte jedynie w ostatnim meczu z Levante, gdzie w rzutach rożnych był remis 4:4.
W poprzednich kolejno :
Bilbao 4:2
Malaga 15:2
Alt. Madryt 10:1
Prawdopodobieństwo wysokie, kurs zachęcający – Polecam !
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jakiś czas temu postanowiliśmy reaktywować działanie na Facebooku.

https://www.facebook.com/pages/Forum-Bukmacherskie/793446814102619

Wystarczy, że klikając przycisk &quot;Lubię to!&quot;, dodasz nas do swojej listy ulubionych na Facebooku a będziesz na bieżąco informowany o ważnych wydarzeniach na forum, o zbliżających się turniejach, aktualnych promocjach u bukmacherów oraz o najciekawszych zdarzeniach sportowych wartych zagrania.

Zapraszamy!

Do tego zachęcamy do wrzucania swoich postów/tematów do konkursu. Co miesiąc rozdajemy fajne nagrody. Zachęcam również do wrzucania tematów i postów innych osób. To jest bardzo mile widziane! ????

http://forum.bukmacherskie.com/f494/

Nie tak dawno wystartowały również konkursy ligi hiszpańskiej i niemieckiej. Cały czas możecie się do nich zapisać!

http://forum.bukmacherskie.com/f517/

http://forum.bukmacherskie.com/f518/
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Primera Division
22:00
⚽ Las Palmas - Sevilla
Fernando Llorente strzeli bramkę
@ 3,30 Betsson
Sevilla katastrofalnie weszła w ten sezon. Piąta kolejka przed Nami, a ekipa gości ma zaledwie dwie bramki na koncie, w tym straconych sześć i do tego nie odnieśli jeszcze żadnej wygranej w tym sezonie. Mecze nie napawają optymizmem, nie może cieszyć ich gra ale nie można mieć wiecznie pod górkę. Mimo, dzisiaj kilku absencji trener Sevilli wystawia na atak Hiszpana, który w ostatnim meczu wchodząc z ławki zanotował bramę dla swojego zespołu z Celta Vigo. Dzisiaj kolejny ciężki teren, do zdobycia bo innego scenariuszu sobie tutaj po prostu nie wyobrażam. Ekipa gości jeszcze w tamtym sezonie po 5 kolejkach notowała miejsca wysokie w tabeli, teraz już coś się z gotowało i chłopcy grają jakby brakowało im paliwa. Liorente to nie tylko dobra praca przy stałych fragmentach gdy, bo dużo bramek strzela z główki ale także ogromy potencjał w prawej nodze. Jeśli Sevilla chcę zdobywać punkty, a na pewno jest zażenowana swoją grą ostatnią to trzeba wystawiać napastnika który jest głodny bramek. A takim bez wątpienia jest Liorente. Przychodząc z Juventusu liczy także na grę w Europejskich Pucharach, a nawet w Lidze Mistrzów ale z taką grą jaką prezentują gracze Sevilli trzeba jeszcze dużo pracować aby odnieść sukces. Liorente ostatni mecz zagrał z ławki. Strzelił bramkę tuż po 8 minutach gry. Więc jak widać nie zapomina jak to się robi, tylko trener musi dać mu więcej pograć. Jak na moje to Fernando posiada znacznie więcej argumentów na strzelające gole niż taki zawodnik którym jest Gameiro. Dlatego zaufam Hiszpanowi, ale nie mam do końca tej pewności że będzie grał od pierwszych minut. Ale zaufam swojej intuicji, bo ktoś musi te gole strzelać. Hiszpan bez wątpienia jest graczem który doskonale widzi co się dzieje z jego drużyną i to on weźmie dzisiaj ciężar gry na siebie. Pod warunkiem że zagra od pierwszych minut, czego bardzo życzę sobie. Sevilla ma ciężką przeprawę ale ekipa jak najbardziej do ogrania. Dlatego gram na Fernando i jego bramkę. Jeśli nie wejdzie od pierwszych minut mamy zwrot, ale liczę że trener gości da mu szansę od pierwszych minut. Bo kurs na prawdę piękny!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Austria Puchar
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ried - AC Wolfsberger
Typ: 1
Kurs: 2,05
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Dzisiaj pośród sporej ilości meczy do wyboru w oko wpadł mi mecz w pucharze Austrii pomiędzy Ried, a drużyną bardzo słabo radzącą sobie na wyjazdach AC Wolfsberger. Kieruje się tutaj głównie stawiając na gospodarzy tragiczną formą AC Wolfsberger. Drużyna gości na ostatnie 5 meczy wyjazdowych przegrała aż 4 strzelając tylko jedną bramkę, a jeden mecz zremisowała bezbramkowo także ich bilans jest naprawdę tragiczny. Ried natomiast na swoich śmieciach radzi sobie w miarę dobrze, na ostatnie 5 meczy u siebie, wygrali 2, 1 zremisowali i odnotowali 2 porażki. Jeżeli chodzi o ostatnie 5 bezpośrednich meczy pomiędzy tymi drużynami to oboje wygrali po 2 mecze i raz padł remis. Każdy wie, że puchar zawsze rządzi się swoimi prawami, ale wydaję mi się, że gospodarz dzisiejszego spotkania zdecydowanie będzie przeważał na boisku w każdym aspekcie i spokojnie wygra to spotkanie. Polecam ten typ! ????
⛔100
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 21.00
Spotkanie: Athletic Bilbao - Real Madryt
Typ: Aritz Aduriz strzeli bramkę
Kurs: 2.4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Naprzeciwko siebie stają odwieczni rywale, w przeszłości był to klasyk porównywalny do Gran Derbi Realu z Barceloną i na pewno żadna drużyna nie ustąpi ani metra boiska za darmo. Był już typ na lidera Realu Madryt - Cristiano Ronaldo, co do którego mam pewne wątpliwości gdyż przeciwko drużynom pokroju Bilbao ( czyt. broniących gęsto i ostro) CR7 nie radzi sobie tak jak dawniej. Bardziej skłaniałbym się ku temu, że Benzema strzeli gola. Mogę się oczywiście mylić ale nie o tym chciałem. Skupiając się na Adurizie, napastnik doświadczony, super wszedł w sezon i jeśli utrzyma obecną formę to chyba rozegra sezon życia. W końcu nie każdy jest w stanie strzelić Barcelonie hattricka, a dołożył już do nich 3 gole w lidze. Z reguły jego gole są gwarancją punktów dla Bilbao w tym sezonie, a nie można zapomnieć także o bramkach Aritza w LE. Miałem stawiać Bilbao +0.5 bo uważam, że Athletic przed własną publicznością jest w stanie postawić się Realowi, mimo że w ostatnich latach raczej szeroko rozstawiali nogi przed Królewskimi. Ten sezon jest jednak inny między innymi dzięki Adurizowi, na którego koledzy mogą liczyć. Jeśli Athletic myśli dziś o choćby punkcie ugranym z Realem to bardzo potrzebna będzie dobra postawa Aduriza, a kurs na bramkę strzeloną przez tego gracza zachęca do próby. Martwi mnie tylko dobra postawa obrony Realu, która jeszcze w tym sezonie nie pękła ;) Pozdrawiam.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Lech Poznań vs Ruch Chorzów
Typ: Lech -1,5 (dodatkowy handi azjan)
Kurs: @2.425
Bukmacher: Bet365
Godz. 20.30
ANALIZA. Witam, typ na dzisiaj trochę ryzykowny bo stawiam na minimum dwubramkowe zwycięstwo Kolejorza, Kolejorza, który zamyka tabelę Ekstraklasy. Niby odpuścili sobie LE, żeby skupić się na Lidze. Sytuacja jest beznadziejna, ja jednak coś czuję, że nastąpi dzisiaj przełamanie, bo przyjść musi, a przed Pucharem powinna być mobilizacja, bo to raczej realna szansa Lecha żeby za rok startować w el do LE, a co za tym idzie o duże jak na Polskie realia pieniądze. Czytałem oświadczenie fanklubu Lecha, że właśnie teraz doping jest Lechowi najbardziej potrzebny, bo to teraz drużyna go naprawdę potrzebuję i nie wiem jak to będzie, ale jak będzie wuchta wiary na Bułgarskiej to lokomotywa powinna odpalić. Ruch dostał szkołę od Legii Warszawa, gdzie po parunastu minutach było 0-3 dla gości, więc dużo też zależy od mobilizacji ekipy ze śląska. Podpierając typ cyferkami to 7 ostatnich spotkań Lecha z Ruchem w Poznaniu kończyły się zwycięstwem Kolejorza.
Głównym argumentem jest jednak jak wcześniej wspomniałem chęć odkupienia zaufania kibiców, a Lechici mogą je odzyskać tylko maksymalnym zaangażowaniem, a wtedy Ruch nie będzie miał nic do powiedzenia. Powodzenia i Pozdrawiam
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Athletic Bilbao - Real Madryt : podwójna szansa
Typ: 1X
Kurs: 2.15
Bukmacher:Bet365
Analiza:
W tej kolejce zarówno Barcelonę jak i Real Madryt czekają ciężkie mecze wyjazdowe. Barcelona zmierzy się w Vigo z Celtą, a Real wydaje się czeka jeszcze cięższa przeprawa bowiem na San Mames zmierzą się z Athletic Bilbao. Ja skupię się na tym drugim spotkaniu i uważam, że właśnie na San Mames jeden z gigantów La Liga może się potknąć i stracić punkty (stąd moja propozycja na 1X - podwójna szansa).
Athletic już w tym sezonie pokazał, że u siebie jest zespołem bardzo groźnym, przekonała się o tym Barcelona w Superpucharze Hiszpanii gdzie przegrała, aż 0-4 i straciła w praktyce szansę na zdobycie tego trofeum. Później co prawda w lidze się zrewanżowała ale wygrała tylko 1-0, w innych meczach domowych Bilbao jednak już wygrywało - 3:1 z Getafe oraz 3:1 z Augsburgiem w Lidze Europy. Czy dziś Real może stracić punkty? Według mnie tak. W poprzedniej kolejce piłkarze Rafaela Beniteza, szczęśliwie wygrali z Granadą 1-0, grając u siebie! Taki mecz pokazuje, że po pierwsze można pokusić się o dobry wynik z Realem, a po drugie Real wcale nie jest taki mocny. Owszem potrafili przekonująco pokonać Espanyol 6-0 czy 5-0 Betis ale też zremisowali 0-0 z Gijon.
Warto też pamiętać, że w 2 poprzednich sezonach Real nie radził sobie na San Mames. W poprzednim przegrali tutaj 0-1, natomiast sezon wcześniej mieliśmy tu remis 1-1.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową to gospodarze muszą sobie radzić dziś bez Muniaina, Boveda i Ramalho. Swoje kłopoty ma też jednak zespół &quot;Królewskich&quot; otóż kontuzje eliminują z gry Danilo, Jamesa i Bale&#39;a a także Ramosa, który nie wyleczył jeszcze urazu barku i trener Realu wykluczył jego występ w tym meczu. Moja propozycja na to spotkanie brzmi, że Bilbao wygra ewentualnie zremisuje (1X).
⛔100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria
Godzina: 20:30
Spotkanie: Young Boys- Basel
Typ: 2
Kurs: 2.14
Bukmacher: Bet At Home
Analiza:
Young Boys bilans w lidze 3-3-2, Basel....8-0-0. Basel w lidze nie ma sobie równych,w lidze europejskiej przejechał po naszym Lechu, ograł Maccabi Tel Aviv, pokonał Fiorentinę. Young Boys w lidze średnio, w lidze europejskiej nie dał rady Quarabagowi, dwukrotnie z nim przegrywając. Basel w super formie, myślę, że podtrzyma dobrą passę i wygra ligowy pojedynek po raz 9 z rzędu.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Lech Poznań vs Ruch Chorzów
Typ: lech -2
Kurs: 4.8
Bukmacher: sportingbet
Godz. 20.30
anliza:
Lech miał się przełamać w lidze, ale nie wyszło. Następnie przyszłą Liga Europejska i wystawiony rezerwowy skład by powalczyć o 3 punkty w Białymstoku, lecz znów porażka. Dziś czas na Puchar Polski i wielką okazję do wejscia na odpowiednie tory. Kibice przygotowują prawdziwy doping by pomóc zespołowi w tym ciężkim okresie. Uważam, że Ruch to idealny przeciwnik gdyż Kolejorz nie przegrał od 1999 roku na włąsnym obiekcie z Niebieskimi. W ostatnich sezonach Lech gromił Ruch nawet po 4-0 więc liczę dziś na powrót Kolejorza. Jeśli Lech strzeli gola w pierwszej połowie, to uwierzą w siebie i bramki sie posypią. Pozdrawiam. Mój typ to 3-0.
⛔100
 
krzychugks 21

krzychugks

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Primera Division
Godzina: 20:00
Spotkanie: Celta Vigo - Barcelona
Typ: Barca wygra i over 3.5
Kurs: 3,1
Bukmacher: Bet365

Dzisiaj liczę na zwycięstwo Barcy z co prawda wymagającym być może przeciwnikiem,ale kto powiedział,że zawsze będzie łatwo.Celta w ostatnich 2 meczach u siebie zanotowała wyniki z Vallecano 3:0,z Las Palmas 3:3,wcześniejsze mecze mnie nie interesują,liczy się obecna forma,z tych wyników jednoznacznie wynika,że proponowany over ma szanse zostać pokryty,tym bardziej,że jak pisali już wcześniej Celta lubi też grać do przodu a Barca to już inna bajka... Powodzenia

&quot;Nic tak nie sprzyja mądrej i rzeczowej dyskusji jak atmosfera pieniądza.&quot; Mario Puzo
⛔100
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Godzina: 20:450
Spotkanie: Inter - Verona
Typ: Inter oraz under 2,5
Kurs: 3,90
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
W meczu piątej kolejki Serie A, Inter Mediolan podejmie na San Siro Hellas Weronę. Podopieczni Manciniego, jak dotąd, rewelacyjnie spisują się w rozgrywkach, bowiem z kompletem punktów przewodzą w ligowej tabeli. Świetnie spisuje się postawa Nerazzurrich, która straciła tylko jedną bramkę w meczu wyjazdowym z Carpi. Ofensywa może nie robi na razie wrażenia, ale sprawia iż Inter skromnie wygrywa mecze i inkasuje komplet punktów. W szeregach gospodarzy zabraknie w tym meczu Murillo (D 4/0), Vidicia (D 0/0) oraz Dodo (D 0/0). Verona jeszcze w tym sezonie nie wygrała, ale zanotowała aż 3 remisy i zajmuje 15. lokatę. W meczach wyjazdowych strzelili tylko jedną bramkę - Atalancie. Goście mają o wiele więcej absencji, gdyż trener nie będzie mógł skorzystać z usług następujących graczy: Rafael (GK), Marquez (D 4/0), Romoulo (M 1/0), Lonita (M 1/0), Hallfredsson (M 2/0), Fares (F 0/0) oraz Toni (F 4/1). Nie spodziewam się, żeby w tym meczu wpadło zbyt wiele bramek. Biorąc pod uwagę minimalistyczne podejście ofensywy Interu oraz świetnie spisującą się defensywę, myślę że warto zagrać ten zakład.
✅290
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom