>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.09.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 23. Września
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Sporty walki - UFC Fight Night Sao Paulo, Brazil
Godzina: 02:30
Spotkanie: Sakai Augusto - Sherman Chase
Typ: walka zakończy się przez KO/TKO - tak
Kurs: 1.70
Bukmacher: fortuna
Analiza: Walka debiutującego w UFC Augusto Sakaiego z nierówno walczącym, ale mającym duże serce wojownika Chasem &quot;Vanila Gorilla&quot; Shermanem. Pojedynki Shermana należą do tych, które warto oglądać, bo prawie zawsze dostaje on po głowie, że rzuca nim na boki, a również nie poddaje się i mimo to atakuje dalej. Zdarzało się, że był już w takich opałach i zdołał wygrać (walka z Coulterem, gdzie obaj wiele atakowali i trafiali, ale to Sherman zdołał wygrać przez nokaut). O panie Sakai nie mogę za dużo powiedzieć, bo nie widziałem żadnej jego walki. Natomiast patrząc na jego wyniki należy się spodziewać z jego strony podobnego stylu co u Shermana. 4 razy kończył na punkty w 13 walkach, a pozostałe kończyły się KO/TKO. Do organizacji dostał się dzięki wygranej przez nokaut w programie Dany White&#39;a, a przedtem zaliczył cały dystans z zasłużonym Cheikiem Kongo w Bellatorze, także nie jest to byle kto. Mam nadzieję, że walka Shermana znowu będzie obfitować w wiele wymian i trafień i walka skończy się przed czasem po nokaucie.
✅ 70
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska 1 liga
Godzina 12:45
Spotkanie : GKS Katowice : Puszcza Niepołomice
Typ : Puszcza strzeli over 1.5 gola
Kurs : 3.35
Bukmacher : Unibet
No i stało się to na co zanosiło się już od dawna a mianowicie Jacek Paszulewicz nie jest już trenerem Gieksy , w tym dzisiejszym spotkaniu z Puszczą zespół poprowadzi drugi szkoleniowiec Jakub Dziółka , Gieksa do tej pory uzbierała zaledwie 8 pkt , w ostatnim meczu do przerwy prowadzili z Odrą 2:0 by w drugiej połowie w zaledwie 4 minuty stracić to prowadzenie i ostatecznie zremisowali 2:2 , Puszcza natomiast jeżeli chodzi o wyjazdy to z ostatnich 4 zarobiła aż 8 pkt , najpierw wygrana na Jastrzębiu 2:0 potem remis z Chojniczanką 1:1 , takim samym wynikiem skończył się mecz w Opolu z Odrą i ostatni wyjazd i wygrana 3:2 z Chrobrym , powiem że mnie osobiście zadziwiają i myślę że dziś z Katowicami którzy są w dołku powinni powalczyć i zdobyć jakieś punkty a może i komplet ? kto wie , ja liczę że znowu skuteczność da się pokazać i bramkę powinni zdobyć a zaryzykuję i liczę na więcej niż jedną !
⛔100
 
eljoaquin79 326

eljoaquin79

Trafione
Dyscyplina : Piłka nożna / Belgia/ 1 liga
Godzina 14:30
Spotkanie : Gent - Club Brugge
Typ : X2
Kurs : 1,47
Bukmacher : fortuna
Na niedzielę pod lupę biorę ekipy z Belgii. Goście w zeszłym sezonie trzy razy przegrali z Gent, będąc obecnie na pierwszym miejscu z pewnością zrobią wszystko, zeby tą pozycję utrzymać i odbic się w końcu od dna w pojedynku z Gent. Drużyny te mierzyły się ze sobą 69 razy, padło 13 remisów, a goście wygrali 34 spotkania. Statystyczne prawdopodobieństwo wystąpienia zdarzenia X2 wynosi blisko 70%. Za gośćmi stoi także fakt, że nie przegrali ani jednego spotkania w tym sezonie, a gospodarzom zdarzyło się to już dwa razy. Powodzenia !
✅47
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 12:30
Spotkanie: AC Torino - Napoli
Typ: Napoli
Kurs: 1.82
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Kolejny trudny wyjazd dla Napoli, poza tym niewdzięczna godzina meczu - 12:30 i w nogach rozczarowujący mecz w europejskich pucharach z Crveną. Można powiedzieć, że wszystko wskazuje na to, że Napoli zaliczy jutro kolejny rozczarowujący mecz i np. remis, jednak jestem jedną z tych osób, która na przekór powyższym okoliczności - widzi Napoli w roli zwycięzcy jutrzejszego meczu.
Co przemawia za Napoli? Całkiem ładny bilans bezpośrednich spotkań z Torino - szczególnie mecze wyjazdowe. W ostatnich 5 meczach wyjazdowych - 4-krotnie wygrywali i tylko raz przegrali 0-1 po niezłym, ale nieskutecznym spotkaniu. Ich ostatni bardzo nieskuteczny mecz z Crveną może pozytywnie wpłynąć na jutrzejszy mecz, ponieważ będą chcieli się za wszelką cenę odkuć, a ewentualna strata punktów z Torino oznacza coraz większą stratę punktów do Juve, które najprawdopodobniej poradzi sobie bez większych problemów z Frosinone. Kluczem do zwycięstwa będzie przede wszystkim SKUTECZNOŚĆ piłkarzy ofensywnych. Przewiduje TRUDNY, ale zwycięski mecz gości.
Przewidywany wynik 1-2 dla Napoli
✅82
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: West Ham - Chelsea
Typ: West Ham powyżej 4,5 rzutów rożnych
Kurs: 2.35
Bukmacher: LvBet

Analiza:
Ludzie którzy jarają się sytuacją Chelsea w lidze chyba dobrze nie wiedzą jak łatwy terminarz miała ta drużyna, ale co tam, teraz &quot;Niebieskie Smerfy&quot; zostaną poddane próbie, bo zaczyna się maraton ciężkich meczy. Dziś będziemy świadkami jednych z Największych Derbów na całym świecie, a walki na boisku zapewne nie zabraknie. West Ham po ostatnim zwycięstwie wychodzą z ciemnej strefy i mecz z the blues będzie dobrym momentem na potwiedzenie ostatniej wygranej. Derby i gra u siebie będzie dużą motywacją dla młotów, aby to spotkanie wygrać. Ja osobiście gram tutaj na rzuty rożne dla gospodarzy, dokładnie, że będzie ich więcej jak 4. Młoty mają na tyle dobry skład i tak złą sytuacje w tabeli, że u siebie i do tego w derbach punkty są obowiązkowe, coś przeczuwam, że jutro młoty wygrają to spotkanie, ale nie przyjdzie im to łatwo więc dla tego tutaj gram rzuty rożne - spodziewam się ofensywnej gry ze strony gospodarzy no i nie można zapominać o Chelsea, która może być nieco przemęczona ostatnią grą w LE, więc West Ham musi to wykorzystać.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 12:15
Spotkanie: Feyenoord-Utrecht
Typ:
Feyenoord wygra obie polowy
Kurs: 3:40
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
To co zrobiła wczoraj Lechia, to jakiś kabaret.
Feyenoord po remisie w poprzedniej kolejce, nie może sobie pozwolić na kolejną stratę punktów. Dodatkową motywacją jest dla nich fakt, że dziś pomiędzy sobą zagraja PSV z Ajaxem. Więc ktoś na pewno straci punkty, a może obie ekipy.
Feyenoord dotychczas uzbieral 10 punktów. U siebie rozegrał dwa mecze i oba wygral.
Ich dzisiejszy rywal Utrecht przeżywa chwilowy kryzys. Rozegrali 5 meczów i tylko jeden wygrany. Przegrali u siebie z beniaminkiem Emmen. Oprócz tego zremisowali z innym beniaminkiem Sittard 1-1 oraz podzielili się punktami z Venlo. Jak widać rywale z dolnej półki. Nie ma możliwości, aby dzis coś ugrali. Dodatkowo nie zagra obrońca Emmanuelson, ktory w, meczu z Emmen wyleciał za czerwo.
⛔ 100
 
kamasutra10 587,1K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Premier League
Godzina : 14:30
Spotkanie : West Ham - Chelsea
Typ : BTTS/Chelsea
Kurs : 2.80
Bukmacher : FORTUNA
Analiza :

Dzisiaj biorę na tapetę podobnie jak wczoraj spotkanie z Premier League , mam jednak nadzieję że efekt będzie odmienny i tym razem trafię z wyborem.
Kolejny mecz z cyklu &quot; Derby Londynu&quot;. Chelsea imponuje formą, z kpl. 5 zwycięstw zamykając dzisiejszą kolejkę ma szanse wrócić na fotel lidera po wczorajszej wysokiej wygranej Liverpoolu. &quot; Młoty&quot; natomiast po bardzo słąbym początku rozgrywek i 4 kolejnych przegranych , w ubiegłej kolejce w końcu wygrały i to na boisku rywala ogrywając Everton 3:1.
Wbrew temu co wskazuje tabela zapowiada sie na ciekawy pojedynek , raz ze względu ze to mecz derbowy , dwa gospodarze zapwene nabrali powera po pierwszej wygranej.
Nie przewiduję łatwej przeprawy dla &quot; The Blues&quot; , sądzę że gospodarze postawią określone warunki i nie polegną bez walki , o ile przegrają.
Myślę że obie ekipy zdobędą gole a finalnie Chelsea okarze się lepszym zespołęm i sięgnie po 3 pkt.
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Hiszpania 1 liga
Godzina : 16:15
Spotkanie : Villareal - Valencia
Typ : under 2.5
Kurs : 1.88
Bukmacher : fortuna
Analiza:
Mecz głuchego ze ślepym. W normalnych warunkach mega hit hiszpanskiej ligi, ale nie tym razem. Goście notują najgorszy start od 39 lat , grają fatalnie wszędzie od obrony poprzez środek i atak . Główni pilkarze są w lesie z formą a reszta leczy kontuzje albo kaca . Może nastąpi przełom, ale nie ma z czego strzelać tu bramek. Ogolnie dramat, ale dno takze graja gospodarze. Żółci wygrali tylko raz w tym sezonie z latarnia la ligi 1-0 po najgorszym meczu jaki ogladalem w tym roku. Muł i wodorosty, ospała linia ataku i zero kreacji, podania do tyłu przez 90min o matko...Nie wiem co tu pozytywnego napisac chyba to ze 1 wygrana na 5 kolejek to przy 0 na 5 gosci stawia ich w roli faworyta. Oba zespoly grały na domiar złego na tygodniu i dziś spodziewam się kolejnego dramatycznego spotkania. Z pustego i Salomon nie naleje, bo tutaj obie linie ataku nie funkcjonują.
✅ 88
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godz: 15:00
Spotkanie: Anett Kontaveit - Sloane Stephens
Typ: Anett Kontaveit -1.50 Seta
Kurs: 5.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Tego typu niespodzianka jak ma wystąpić, to tylko w pierwszej rundzie ... ponadto z udzialem Anett Kontaveit. Gram tu na kursowego underdoga, jak i dodatkowo Typ jest podrasowany ujemnym handicapem setowym na mega kursie @ 5.10 !!! Estonka jest tego typu tenisistką, którą należy się przede wszystkim interesować gdy jest na pozycji wspomnianego underdoga min @ 2.50 (dziś jej zwycięstwo jest wyceniane na @ 2.80). Anett moim zdaniem najbardziej jest niebezpieczna na twardym podłożu w hali, gdzie latwo można kontrolować piłeczkę. W takich warunkach w żaden sposób nawierzchnia nie wpływa na zachowanie piłeczki po kontakcie z kortem, jest równo, jak i można grać non stop mocno i płasko. Mimo, że teraz gramy na twardych, otwartych kortach w Azji, to warunki panujące na turniejach w tej części świata są dużym odzwierciedleniem tych halowych. Piłeczka odbija się dość nisko i szybko przyspiesza po kontakcie z nawierzchnią. W takiej sytuacji najważniejszy jest tkzw. pierwszy strzał, czyli uzyskiwanie przewagi w pierwszym kontakcie z piłką. To jest zdecydowanie tenisowy świat Kontaveit, jej nadgarstek i ofensywne nastawienie pozwalają wbijać typowe gwoździe w dowolny fragment kortu. Jedynie czego potrzebuje Estonka do zdominowania przeciwnika to złapanie odpowiedniego rytmu. Sezon ma sie ku końcowi, Anett nie jest żadną tenisową gwiazdą i motywacji jej napewno nie zabraknie. Kontaveit duzo grała w ostatnim czasie, jednak dość szybko wypadała z turniejów, więc czas to zmienić, a złapanie dobrego rytmu jest kwestią czasu. Pamiętam jej formę ze Stuttgartu z tego roku i mam nadzieję, iż dziś także w ten sposób może pozytywnie zaskoczyć swoich fanów. Co do Sloane Stephens ona ma podobne atuty co jej rywalka, które może w takich warunkach wykorzystać w podobnym stylu, ponadto Amerykanka ma 200% więcej talentu i jest stworzona do wygrywania turniejów rangi Grand Slam, jednak znowu coś jest z nią nie tak... Sloane to przede wszystkim brak motywacji, gra na 50% w tego typu turniejach i szybko uciekające mecze. W poprzednim turnieju w Tokyo przegrała w I rundzie z Vekic na kursie @ 1.35. Dziś wygrana Sloane jest wyceniana na @ 1.40, jednak uważam że Stephens nie zasługuje na tak duże faworyzowanie w rywalizacji z Kontaveit. Amerykanka nie zrobila dużego wyniku na US Open, a apetyt w jej obozie był ogromny po osiągnięciu finału na French Open. Sloane będzie dziś w dużych tarapatach w konfrontacji z agresywną grą Anett Kontaveit. Amerykanka raczej nie odpowie tym samym, a bedzie oczekiwać na gorsze momenty rywalki, a tylko pokaże fragmenty dobrej gry i potencjał jaki w niej drzemie. Tutaj kursowa faworytka w takim otoczeniu nie zaprezentuje wielkiej regularności, a tourne po Azji ma charakter turystyczny ...
⛔ 100
 
I 313

igtel

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Extraliga Czechy
Godzina: 17:00
Spotkanie: Kometa Brno - Mlada Boleslav
Typ: Kometa Brno ( -1,5 ) - 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przy niedzieli krótko i na temat. Ponieważ w lidze KHL dzisiaj tylko jeden mecz na Łotwie, w którym może być wszystko, postanowiłem zaproponować typ z ligi czeskiej. Czytając na forach różne analizy, napotkałem na jedną, myślę, że autor nie będzie miał nic przeciw temu, bym ją zacytował, a która adekwatnie oddaje także moją opinię na temat tego meczu - cytuję &quot; - Co tu dużo mówić, mistrz musi golić takich gości u siebie i tyle.&quot;. Krótko i na temat. Zaryzykuję jeszcze handicap -1.5 w stronę Brna, bo myślę, że przynajmniej dwubramkowa różnica w tym meczu jest bardzo możliwa. Kursik bardzo sympatyczny. Tradycyjnie do dubelka dla odważnych Sparta Praga 60&#39; - 1 a dla super desperatów Liberec win do tripla. Reasumując :
Singiel - Kometa Brno ( -1,5 ) - 1 po kursie 2.00,
Dubel - Kometa Brno ( -1,5 ) - 1 plus Sparta Praga 60&#39; -1 po kursie 1.55 co daje sympatyczne 3,1,
Tripel - Kometa Brno ( -1,5 ) - 1 plus Sparta Praga 60&#39; -1 po kursie 1.55 plus Liberec win po kursie 1.7
co w sumie daje bardzo sympatyczne 5.27.
Pozdrawiam niedzielnie wszystkich grających, zwłaszcza hokejowych kolegów - forumowiczów - Mark 1973 i OcelovyFanda - i z fartem !!!
⛔ 100

 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Macedonia
Godzina : 15:30
Spotkanie : Pobeda - Akademija Pandev
Typ : Akademija Pandev
Kurs : 5,0
Bukmacher : fortuna
Witam,
coś Akademija za ładnie zaczęła ;) ... W zeszłym sezonie obie drużyny dzieliły 4 pkt na kożyść gości. Obie miały po 10 zwycięstw.
W tym sezonie po 5 spotkaniach Akademija ma już 4 winy z zespołami porównywalnymi oraz porażkę z Rabotnicki (będącym przeważnie w pierwszej trójce i poza zasięgiem pozostałych) .
Obie drużyny myślę ,że mają podobny potencjał więc jak na wstępie napisałem po stosunku bramek (8-2) wydaję się ,że Akademija lepiej przepracowłą sezon przygotowawczy aniżeli Pobeda (2-2).
Oczekuję ciężkiego spotkania i liczę ,że Akademija postara się wyszarpać 3 pkt na bardzo trudnym terenie.
Pozdrawiam.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Lazio - Genoa
Typ: Piątek strzeli
Kurs: 4.50
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie włoskiej Serie A pomiędzy Lazio a Genoa, faworytem są oczywiście gospodarze, ale ja postanowiłem zagrać na bramkę naszego rodaka Krzysztofa Piątka, który rewelacyjnie odnalazł się we Włoszech i strzela praktycznie w każdym meczu, wiadomo, że każda seria się kiedyś kończy, jednak mam nadzieję, że jeszcze nie dzisiaj i przynajmniej raz uda mu się dzisiaj pokonać golkipera Lazio. Piątek wystąpił do tej pory we wszystkich 3 meczach ligowych i zdobył w nich 4 gole oraz kolejne 4 dołożył w pucharowej potyczce z Lecce, więc statystyki godne najlepszych strzelców, 4 mecze 8 goli, lepszego początku w nowym klubie nie mógł sobie wyobrazić, dzisiaj liczę, że podtrzyma swoją skuteczność, a kurs kuszacy.
✅350
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Górnik - Jagiellonia
Typ: 2
Kurs: 2,30
Godz: 18:00
Bukmacher: Totolotek
W poprzednim sezonie byłoby to spotkanie, które śmiało można określić mianem ligowego hitu. Porywający swoją grą beniaminek z Zabrza i walcząca o mistrzostwo kraju Jagiellonia. Po młodych wilkach Marcina Brosza nie zostało już jednak wiele i choć w składzie nadal jest choćby Żurkowski to Zabrzanie latem stracili po prostu zbyt wiele jakości. Odejście Kędziora, Kurzawy czy Wieteski odbiło się na tej drużynie. Górnik wygrał zaledwie raz, gdy okazał się lepszy od Miedzi. Jagiellonia może dziś za to wykorzystać wpadki Lechii oraz Wisły i wyjśc na pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Drużyna z Białegostoku chyba skończyła już z mitem problemów na wyjazdach, bo wygrała 5 z ostatnich 6 spotkań na wyjeździe, a serię zwycięstw przerwała dopiero ostatnim remisem w Płocku. Jagiellonia na obcych stadionach straciła w tym sezonie zaledwie jednego gola, a Górnik na Roosvelta nie wygrał jeszcze pojedynku. Oczywiście wszystkie serie kiedyś się kończą, a mecze Arki czy Wisły z piątku były tego potwierdzeniem, ale więcej racjonalnych argumentów stoi dziś za Jagiellonią.
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Azerbejdżan, Premier Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Quarabag Agdam - FK Gabala
Typ: 2
Kurs: 4,02
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie piłkarskie w najwyższej klasie rozgrywkowej Azerbejdżanu. Tabela wygląda tak:

Quarabag wydaje się być zespołem mocniejszym, który na własnym stadionie powinien zwyciężyć ale ja liczę tutaj na zmęczenie gospodarzy i niespodziankę. Quarabag na początku sezonu ma bardzo napięty terminarz, bo grał w eliminacjach Ligi Mistrzów, w których odpadł i grał w eliminacjach Ligi Europy, gdzie awansował do fazy grupowej. W czwartek grał bardzo daleki wyjazd w Lizbonie przeciwko Sportingowi, który przegrał 0-2 i dziś czeka ich spotkanie w rodzimej lidze. Gospodarze tego meczu mieli do pokonania niecałe 5000 km w jedną stronę ! Tak więc liczę, że ten wyjazd do Portugalii da się im we znaki i dzisiaj nie będą w najlepszej formie na to spotkanie ligowe. Gabala jest w stanie sprawić niespodziankę tutaj i wywieź z tego trudnego terenu 3 punkty. Oczywiście typ opieram w bardzo dużej mierze na tym męczącym wyjeździe do Lizbony zespołu gospodarzy i w normalnych okolicznościach nie typowałbym tutaj wygranej gości.
⛔100
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, Pro League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Gent vs Brugge
Typ: czerwona kartka w meczu
Kurs: 4
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Brugge lider ligi, beda chcieli to utrzumac. Ale jest jedno &#39;ale&#39; - grali mecz w tygodniu w LM, przegrali i nie zdobyli bramki. Gent z kolei nie zakwalifikowal sie do europeiskich pucharow. Moga skupic sie na lidze. Ale z kolei ostatni mecz tez przegrali. Spotkanie to moze przebiegac roznie, a jesli wziac to, ze zmierza sie czolowe ekipy Belgii, calkiem mozliwe wyrzucenie z boiska..
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 17:00
Spotkanie: PSG - Cejle
Typ: Powyżej 62,5
Kurs: 2,81
Bukmacher: Fortuna
Witam w kolejnym dniu, w którym oferta jest bardzo ciekawa jeśli chodzi o piłkę ręczna, dlatego zdecydowałem się na pojedynek pomiędzy murowanym faworytem do wygrania PSG, a Cejle. Moja propozycja skierowana jest w ilość bramek rzuconych przez obydwa zespoły, gdyż na parkiecie w Paryżu wyniki, są zwykle bardzo obfite. Cejle to drużyna nieobliczalna, która podejmuje często ryzyko w starciach z przeciwnikami dużo silniejszymi, również potrafi dotrzymać kroku przez większa cześć gry zespołowi, który jest faworytem. Kolejnym czynnikiem jest, to że PSG od pięciu spotkań nie schodzi poniżej trzydziestu bramek rzuconych swoim rywalom: z Nantes 34:34; w pierwszym spotkaniu ligowym na własnym parkiecie rozgromili Ivry 38:21; następnie w pierwszym meczu Ligi Mistrzów w Zaporożu wygrali 29:35, w lidze z Istres 24:31 oraz ostatnie spotkanie z St.Raphael 32:29. W tym spotkaniu na pewno ujrzymy mnóstwo bramek, gdyż paryżanie, są w gazie i cieżko będzie ich zatrzymać na własnym parkiecie, jednak Cejle, to zespół, który z roku na rok gra w tych prestiżowych rozgrywkach i nie raz pokazali charakter i walkę, dlatego na pewno nie bedą przyglądali się ze spokojem co robi PSG. W ostatnich czterech spotkaniach, padły nastepujące rezultaty: 30:32; dwukrotnie 32:27 oraz ostatnie spotkanie 26:31. Bardzo fajnym alternatywnym zagraniem będzie również tutaj ilość bramek rzuconych przez Cejle +25,5 bramki co jest jak najbardziej w zasięgu przy tak ofensywnie nastawionemu zespołowi jakim jest PSG.
⛔ 100
 
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Seria A
Godzina: 20:30
Spotkanie: Frosinone - Juventus
Typ: 2 drużyna wygra obie połowy meczu: TAK
Kurs: 2,32
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam. 5 kolejka najwyższej klasy rozgrywkowej we Włoszech i spotkanie Dawida z Goliatem. Zacznę od gospodarzy. Zderzenie beniaminka z Serią A jest dla nich szokująca. Po 4 meczach dzisiejsi gospodarze notują 3 porażki i 1 remis (z równie beznadziejną Bologną). Do tego bilans bramek 0:10, kompromitująca porażka na własnym boisku z Sampdorią 0:5, 0:4 z Atalantą na wyjeździe.. Mógłbym pastwić się nad tym zespołem dalej, ale nie o to chodzi. Różnica poziomów między Serią B, a Serią A jest na tyle znaczna, że w spotkaniach z przeciętnymi, ale zaprawionymi w bojach na najwyższym poziomie w kraju drużynami beniaminek wygląda blado. Do tego dzisiaj podejmą u siebie Juventus. W myśl zasady &quot;bij mistrza&quot; jest to idealny mecz na przełamanie. Tylko czy to się uda biorąc pod uwagę dyspozycję własną oraz przeciwnika? Juve ma za sobą bardzo trudny mecz w LM gdzie grając w 10 i bez Ronaldo potrafili zdobyć komplet punktów i z pewnością taki mecz buduje ich morale. Do tego głodny gry Cristiano, który nie dawno rozpoczął strzelecką passę. Mam dwa scenariusze na ten mecz. Albo Juve spokojnie ogra gospodarzy np. 0:2 albo pokaże im miejsce w szeregu gromiąc beniaminka w stosunku, który już dwa razy w tym sezonie ich spotkał. Powodzenia!
⛔100
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Godzina: 20:30
Spotkanie: Frosinone - Juventus
Typ: X (hc 2:0)
Kurs: 3,90
Bukmacher: Forbet
Póki co w lidzę ogólnie Juventus się męczy z wygrywaniem meczy, tzn. ma komplet zwycięstw ale one są bez jakiś większych przewag, bo 3x wygrane jedną bramką oraz raz dwoma bramkami. Dzisiaj szansa minimum na 2 bramki jak nie więcej bo chociaż mecz wyjazdowy to Juventus słynie z tego, że czasami właśnie na wyjazdach lepiej się spisuje niż u siebie. Frosinone dwie mocne wtopy już zaliczyli 0:5 oraz 0:4 kolejno z Sampdorią i Atalanta. Patrząc na to, że Juventus w ataku średnio skuteczny to jak się przełamie i CR7 będzie chciał zmazać plame po LM to dzisiaj może paść wysoki wynik. Ale również może być słaba skuteczność i Juventus ponownie się będzie męczył i jakoś bardziej ten scenariusz widzę. Jakieś 0:1 do przerwy, później bramka na 0:2 i kontrola meczu lub wynik 1:3 bardzo realny również. Dlatego ogólnie stawiam wygraną gości dokładnie dwoma bramkami.
✅290
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom