>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.10.2012 (wtorek)

Status
Zamknięty.
marfik007 14

marfik007

Użytkownik
Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Benfika – Spartak Moskwa (18:00)
typ: Benfika oraz 2,5 gola
kurs: 3,8
buk: bet365

Analiza:
Dzisiaj znowu odbywają się spotkania w lidze mistrzów i grzechem z mojej strony byłoby nie skorzystać z okazji typowania w którymś z arcyciekawych spotkań. Podczas przeglądania oferty bukmacherów od razu zainteresowało mnie spotkanie Benfika – Spartak. Dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania są goście, którzy mogą się pochwalić zdecydowanie większą renomą na Europejskich boiskach. Benfika po dwóch spotkaniach LM skompletowała dopiero 1 punkt, Spartak prezentuje się jeszcze gorzej bo nie zdobył jeszcze ani jednego punktu. Remis w tym spotkaniu na pewno nie będzie satysfakcjonować żadnej ze stron dlatego rozsądne wydaj się stawianie na jedną z ekip lub na liczbę bramek. Zarówno Spartak jak i Benfika to zespoły które potrafią grać ofensywnie. W szczególności Spartak lubi grać przeciwko rywalom którzy długo rozgrywają piłkę o czym przekonaliśmy się w spotkaniu z Barceloną gdzie byli blisko sprawienia niespodzianki. Benfika należy do zespołów które potrafią utrzymać się przy piłce dlatego powinniśmy w tym spotkaniu otrzymać obraz podobny do spotkania z Camp Nou. Idąc dalej tym tropem postanowiłem zagrać typ: powyżej 2,5 bramki. Pozwolę sobie także przytoczyć pewne fakty. Benfika w dwóch ostatnich spotkaniach uzyskała następujące wyniki 0:0 i 0:2. Wyniki Spartaka to 2 razy 2:3. Łącząc ze sobą te informacje w tym spotkaniu 3 bramki powinny być formalnością. Dla bardziej odważnych polecam też typ: powyżej 3,5 gola. To by było na tyle Pozdrawiam.
⛔100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów - Runda grupowa
Spotkanie: Shakhtar - Chelsea
Typ: (0-1) X
Kurs: 4,15
Bukmacher: Tobet
Analiza: Myślałem nad ryzykowaniem i graniem na Lille z Bayernem, ale ostatecznie myślę, że większe szanse ma ten typ. Dlaczego?
Shakhtar zagrał bardzo dobrze na wyjeździe z Juventusem. Co prawda Juve wtedy było lekko pod formą.
Teraz pytanie czy Shakhtar utrzymał formę z tamtego meczu. Jeśli tak, to dzisiaj Chelsea czeka trudny mecz.
Chelsea natomiast gra coraz lepiej mam wrażenie. W dobrej formie jest Oscar i to on dzisiaj będzie siał spustoszenie w szeregach gospodarzy. Muszą go zatrzymać, to może być klucz do zwycięstwa.
Dlatego, że Chelsea ma całkiem przyzwoitą formę przewiduję jednak minimalne zwycięstwo gospodarzy. Naprawdę podobała mi się ich gra w Turynie. Natomaist mają trochę dziurawą obronę i Chelsea może ich ukłuć. Ale w ataku prezentują poziom najlepszych drużyn w Europie.
✅315
 
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Piłka Nożna, Liga Mistrzów
spotkanie:Spartak Moskwa- Benfica
typ: Spartak
kurs: 2.85
bukmacher: Bwin
Analiza:Spartak mimo iż przegrał 3 ostatnie spotkania jest dla mnie faworytem. Z celticiem gdyby nie czerwona kartka mecz zupełnie inczej by sie potoczył. A dwa ostatnie mecze ligowe grali z bardzo dobrymi zespołami. Benfica nie przegrała jeszcze meczu w lidze. W sześciu meczach zdobyła 14 punktów. Myśle jednak że liga portugalska jest gorsza od Rosyjskiej. Ważnym jak nie najważniejszym argumentem za Spartakiem jest to że Portugalczycy będa mieli za sobą daleką podróż do znacznie zimniejszego kraju. Nie są oni przyzwyczajeni do takich warunków atmosferycznych. Atmosfera panująca na Moskiewskich trybunach z pewnością doda im sił.
✅185
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
figo17 48

figo17

Użytkownik
Piłka Nożna, Anglia, Championship
spotkanie:Leeds UTD - Charlton Athletic (zakład bez remisu)
typ: 1
kurs: 1.43
bukmacher: tobet
Analiza:Wszystkie oczy fanów piłki nożnej zwrócone dziś raczej będą na to co będzie działo sie w rozgrywkach Champions League. Jest wiele ciekawych meczy jednak zdaje mi się, że może paść w nich kilka niespodzianek, dlatego też na dzisiaj wybrałem mecz z Championship pomiędzy Leeds a Charlton. Gospodarze grają bardzo dobry futbol na zapleczy premier league. Zajmują oni 9 miejsce i zmierzą się z zespołem z miejsca 18 w tabeli. Zakład jest dość bezpieczny, zdecydowanie większe szanse mają gospodarze, jednak zawsze może paść jakiś remis, dlatego gram zakład bez remisu. Najsilniejszym argumentem, który przekonał mnie by postawić na Leeds są dwie wygrane z rzędu na wyjazdach zespołu Charlton. Może, to komuś wydawać się dziwne, jednak wg. mnie kolejne zwycięstwo, jeszcze na tak trudnym terenie jak w Leeds, jest bardzo mało prawdopodobne. Wydaje mi się, że zakład jest bardzo bezpieczny.Myślę, że po takim kursie warto postawić. Leeds musi dzisiejsze spotkanie wygrać, jezeli chce jeszcze się liczyć w walce o awans do premier league. Myślę, że Leeds dzis wygra ok. 2:1
0
 
stanley-63 824,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Brazylia
Spotkanie - Atletico-PR : Guarani
Typ - over 4,5 gola
Kurs - 5.50
Buk - Bet365
Analiza :

Zdecydowałem się na ilość goli w spotkaniu pomiędzy Atletico-PR a Guarani w Brazylijskiej Campeonato B , gospodarze walczą o awans jak na razie są na miejscu 4 do końca rozgrywek jeszcze 7 kolejek ale ich przewaga nad 5 Sao Canetao to tylko 1 pkt dlatego dzisiaj koniecznie jest zdobycie kompletu pkt. i chyba tak będzie bowiem goście plasują się na dalekim 14 miejscu i mają przewagę nad grupą spadkową 9 pkt czyli jak na dziś to bezpieczna przewaga jednak jak popatrzymy na ich ostatnie spotkania to tragedia od 7 kolejek nie potrafią wygrać spotkania zanotowali bowiem 4 porażki i 3 remisy w ostatnich 5 kolejkach zdołali strzelić tylko 1 bramkę tracąc 10 . Atletico natomiast na ostatnie 10 kolejek to 8 wygranych i 2 porażki w 5 ostatnich kolejkach strzelili 12 bramek ale stracili 7 , gdy wejrzymy do H2H to tu o dziwo trochę lepsi goście bo na 10 wspólnie rozegranych meczy bilans 3-3-4 na korzyść Guarani tak więc liczę na gole z ich strony w dzisiejszym spotkaniu no a teraz na ostatnie 10 meczy w wykonaniu Atletico w 4 padł over 4,5 natomiast w meczach gości tylko 1 ale było to w ostatnim meczu w ich wykonaniu na wyjeżdzie gdzie polegli aż 5:0 też z zespołem z górnej półki bo z 2 w tabeli Goias tak więc liczę na over także w tym spotkaniu . Pozdrawiam !
⛔100
 
T 12

terminator7007

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Elitserien, Szwecja
Spotkanie: AIK- HV71
Typ: 2
Kurs: 2,12
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Interesujące spotkanie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Szwecji. Liderujący i będący bodaj głównym kandydatem do mistrzowskiego tytułu HV71 jedzie do hali stołecznego AIK-u, by zgarnąć komplet punktów. HV71 na 13 rozegranych meczów aż 11 zdołało zwyciężyć, wykreowali przy tym bilans bramkowy 39:25. Na wyjeździe, mimo że grali już 6-krotnie, przegrali tylko raz i to nie byle z kim, bo ze świetnie grającym w tym sezonie MoDo. Moim zdaniem niespodziewanie przegrali parę dni temu 2:3 w European Trophy JYP Jyvaskyla na własnej tafli, ale i tak awans z grupy w tych rozgrywkach mają już zapewniony. AIK po falstarcie jaki zaliczyli (7 pierwszych meczów to wyłącznie porażki) wydaje się, że jest w szczytowej formie. Trzy ostatnie spotkanie to trzy sensacyjne zwycięstwa (2:0 z Luleą, 5:1 z Brynas i 2:1 z Farjestads) i to nie byle nad kim, bo nad prawdziwymi mocarzami ligi. Mimo wszystko, 10 porażek, jakie zaliczyło AIK na 15 rozegranych dotąd meczy, a także przeciętna forma u siebie (większość meczy przegranych) w konfrontacji z takim potentatem jakim jest HV71 powinno zagwarantować dziś zwycięstwo gościom. Tym bardziej, że HV71 po ostatniej porażce w European Trophy będzie chciał wrócić na odpowiednie tory. Typ 2, po niezłym kursie.
http://affiliates.tobetpartners.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_80b_947
✅112
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, DEL, Niemcy
Spotkanie: Hannover Scorpions - EHC Red Bull Monachium
Typ: under 4,5
Kurs: 2.4
Bukmacher: bwin
Analiza: Dla zespołu gospodarzy będzie to dopiero 11 mecz w sezonie, dla zespołu gości już 13. Obie ekipy nie brylują na początku sezonu w lidze DEL. Gospodarze są na 13 pozycji, goście na 11, ale w lidze niemieckiej od miejsca 6 do 14 róznica tylko 6 pkt. Ciekawa jest jednak statystyka ilości bramek padająca w meczach z udziałem i Scorpions i Red Bull. Gospodarze w 4 meczach u siebie strzelili zaledwie 8 goli, a ogólnie 20 na 10 gier. Co ważne w meczach z udziałem tego zespołu średnio pada 4,5 gola/mecz. Jeszcze mniej bramek mogą oglądać kibice, chodzący na mecze Red Bull. Średnio zaledwie 3,9 gola/mecz. Na wyjazdach bilans bramkowy tego zespołu wynosi 8-12 w 5 grach. Zespół gospodarzy zaliczył 5 underów dla tak postawionej granicy, a goście aż 8 na 12 spotkań. Bramkarze Reimer i Patzold powinni spisać się tak jak dotychczas, a więcej niż 4 bramek nie ujrzymy.
⛔100
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Celtic
Typ: Over 4.5
Kurs: 2.60
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Witam wszystkich typujacych dzisiejszego dnia na Camp Nou druzyna gospodarzy FC Barcelona , prawdopodobnie najlepsza druzyna swiata bedzie podejmowac Celtic.Kazdy inny wynik niz zwyciestwo Blaugrany bedzie spora niespodzianka , choc to roznie bywa z motywacja Barcy na spotkanie z druzynami z nizszej półki jak to mialo miejsce ze Spartakiem Moskwa i wiele razy we wczesniejszych latach jednak tym razem nie wroze podobnego zdarzenia.
Jesli Barca wystawi swoje rezerwy- dublerow czyli Fabregasa , ktory w tym sezonie dosc czesto wchodzi z lawki brzmi to dosc smiesznie i kadzy team chcialbym miec takiego grajka gdzie w wiekszosci zespolow odgrywalby pierwszoplanowa role.Gdyby nie wystapil Messi co raczej sie nie zdarzy bo jak sam deklarowal chce grac w kazdym soptkaniu to Pedro Alexis , Villa czy nawet Tello nie beda mieli problemu ze sforsowaniem defensywy Szkotow.Mialem okazje ogladac ich pierwszy mecz z pogracami Slaska czyli Helsingborgiem i wygladalo to dosc komicznie , mimo tego ze wygrali 2-0 , pozniej co prawda potrafili zremisowac u siebie z Benfica 0-0 i pokonac na wyjezdzie Spartak ale w moskwie byla czerwona kartka co moze troche byc mylne jesli chodzi o triumfy Celticu
W tym spotkaniu typuje wynik 4-1 , 5-0 badz nawet wyzszy.
⛔100
 
I 51

inoddswetrust

Użytkownik
Spotkanie: Barcelona - Celtic
typ: strzelec bramki w meczu - Gary Hooper
kurs: 7
bukmaher: williamhill
analiza : Barcelona ma poważne problemy z defensywą . Nie zagrają Pique , Puyol , Abidal , Dani Alves , oraz Sergio Busquets . Prawdopodobnie zobaczymy na boisku od prawej Montoye , Adriano , Mascherano i Jordiego Albę . Ekperymentalne ustawienie tej formacji może byc problemem i gracze Celticu łatwiej będą mieli pokusić się o jakieś bramki . Stawiam , że może jedną z nich zdobyc angielski napastnik The Boys , który ostatnio strzela na zawołanie . 24-latek potrafił niedawno w meczu z Raith Rovers zdobyć wszystkie cztery bramki dla Celtów . Strzelił też w Moskwie , przyczyniając się do jakże ważnego zwycięstwa . Niektóre media brytyjskie domagają się nawet powołania go do reprezentacji Anglii , co potwierdza jego klasę .
⛔100
 
K 0

kondziu08_92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna; LM
Spotkanie: BATE - Valencia
Typ: 1
Kurs: 3.65
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Opierając się na statystykach gry obydwu drużyn w LM po dwóch meczach, z bardzo dobrej strony pokazało się BATE wygrywając swoje spotkania z Lille na wyjeździe 1:3 oraz z mocnym Bayernem Monachium u siebie 3:1, myślę że podobnie powinno być z Valencią, może nie tak bogato w bramki, ale stawiam na wygraną BATE, po bardzo dobrym kursie ;)
⛔100
 
psotnick 866,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów - Grupa F Spotkanie: OSC Lille - FC Bayern Monachium
Typ: FC Bayern Monachium -2.0 (1x2)
Kurs: 4.75
Bukmacher: Tobet

Lille zawodzi w Ligue 1 będąc w tej chwili średniakiem bez formy próbującym przedostać się do górnej połówki tabeli (2-5-2 i ledwie 11. miejsce). W LM poczynają sobie równie słabo, jeśli nie gorzej: po dwóch porażkach (1-3 z BATE, 0-2 Z Valencią)zamykają tabelę z zerowym kontem. Bayern z zupełnie odmiennym bilansem: komplet 8 zwycięstw w Bundeslidze i niezagrożona pozycja lidera. Juz tylko po tych statystykach widać, kto jest faworytem tego meczu. Goście tym łatwiejszą mogą mieć sprawę, że druga linia LOSC została pozbawiona dwóch najważniejszych ogniw. Rio Mavuba doznał kontuzji w ostatnim meczu I będzie pauzował przez jakiś czas, z kolei kapitan i najlepszy zawodnik gospodarzy Mathieu Debuchy pauzuje za czerwoną kartkę w meczu z Valencią. Wydaje się, że taka wyrwa w środku pola Lille będzie ogromnym ułatwieniem dla ofensywy Bayernu. Niemcy również wystąpią bez ważnych zawodników, jak Gomez, Contento, a niepewny jest występ Robbena. Wydaje się jednak, że absencje wśród gospodarzy będą mieć większe znaczenie dla przebiegu meczu. Bayern już nauczył się grać bez Gomeza, którego w strzelaniu goli z powodzeniem zastępują Mandzukic (8 goli) z Mullerem (7 goli). Zresztą oba zespoły w tym sezonie lubią bramkowe szaleństwo, dość powiedzieć, że zarówno LOSC jak i Bayern nie miały w tym sezonie meczu z mniej niż 2 golami (Lille 2.44 gola/mecz, Bayern 3.5). W tym świetle ciekawym rozwiązaniem wydaje się również over 2.5 goli. Podsumowując, można powiedzieć, że zdecydowanym faworytem są Bawarczycy. Zwłaszcza biorąc pod uwagę absencje kluczowych graczy wśród gospodarzy, a także nie najlepszą formę francuskiej drużyny. Stawiam na okazałe zwycięstwo gości z wieloma golami.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom