>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.11.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - kwalifikacje do ME
Godzina: 20:15
Spotkanie: Polska - Belgia
Typ: Belgia handicap -10,5 pkt
Kurs: 3.00
Bukmacher: OddsRing

Analiza:
67-letni bułgarski trener polskiej reprezentacji koszykarek trochę nieopatrznie rzucił: &quot;Był już „cud pod Chełmem” jak wygraliśmy z Białorusią.&quot;. Faktycznie jednak, reprezentacja narodowa rozczarowuje z meczu na mecz. Belgijki rozgromiły u siebie Biało-Czerwone różnicą 37 pkt. Białorusinki zaś odrobiły 9 punktową stratę z meczu wyjazdowego z Polską, pokonując podopieczne Teohar Mollova przed własną publicznością różnicą 17 punktów. Polki aby awansować z pierwszego miejsca muszą wygrać z Belgią różnicą minimum 53 punktów. Wygrana mniejszą różnicą punktową zmusza drużynę do oglądania się na wyniki w grupach E i I.
Wracając do pierwszego meczu z Belgią. Polki zagrały w swoim najmocniejszym zestawieniu z Eweliną Kobryn, Julie McBride, Angeliką Stankiewicz czy też Justyną Żurowską-Cegielską na czele. &quot;Belgijskie koty&quot; obnażyły jednak wszystkie nasze słabości, same prezentując wyśmienitą ofensywę.
Belgijki do hali Aqua Zdrój przyjechały w poniedziałek w ponad 30 osobowym składzie. Zadanie jakie stawia sobie zespół gości, jest tylko jedno. W środowy wieczór zamierza świętować zakwalifikowanie się do EuroBasket w Czechach.
Polki zagrają w mocno okrojonym w doświadczone zawodniczki składzie. Daleki on będzie od tego który wystąpił w pierwszym spotkaniu miedzy obiema reprezentacjami. 9 zawodniczek, które szykowane były do gry przez lato mają kontuzje w tym Martyna Koc i Julia Mc Bride. Zabraknie również Eweliny Kobryn, Magdaleny Ziętara czy Weroniki Gajdy.
Polki z pewnością nie odpuszczą, choć jest to obecnie najmłodszy zespół w Europie i potrzebuje ogrania. Ściana przed jaką staną jest jednak bardzo wysoka. Owszem belgijskie podkoszowe Meesseman oraz Wauters słabo zaprezentowały się w meczu z Białorusią, ale gospodynie w Namur i tak wygrały. Co będzie jak zagrają solidnie. Myślę, że na daną chwilę Polki z Belgijkami są bez szans, dlatego gram z handicapem.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka/ EuroCup
Godzina: 19:15
Spotkanie: Hapoel Jerusalem - Valencia
Typ: (-1,5) Valencia win
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Witam,
Dziś krótko bo mam mało czasu.
Chciałem w tym meczu pograć over bo obie sporo zazwyczaj rzucają, ale ich h2h przecza takiemu wynikowi. Dlaczego Valencia? Po pierwsze Hapoel dołuje ostatnio, 4 porażki z rzędu, dość wyraźne prócz tej ostatnie z Maccabi Tel Aviv 85-83 na wyjeździe. Tyle że wiadome jak gra Maccabi w sezonie zasadniczym w lidze.
Valencia w gazie mimo porażki z Badalona w poprzedniej kolejce, wygrywają większość meczy. Drużyna też mocniejsza na papierze... Papier jednak nie gra,dlatego argument najważniejszym dla mnie tu jest forma rewanżu. Bowiem w pierwszym meczu Hapoel ogral Hiszpanów w ich hali co była mała niespodzianka. Dziś na pewno będzie w drużynie chęć wyrównania rachonkow, a przy obecnej formie gospodarzy myślę że spokojni się z nimi uporaja, i te 2 PTK przewagi na luzie.
Powodzenia ????
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 97

koonrrrado

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 18:45
Spotkanie:
Besiktas - Benfica
Typ: over 2.5
Kurs:
2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jak dla mnie, najpewniejsze zdarzenie dziś to over w tym spotkaniu. Jak wspominali koledzy wyżej, zarówno Besiktas jak i Benfica w każdym spotkaniu LM w tym sezonie strzelali minimum 1 bramkę. Ponadto oba zespoły w swoich ostatnich 10 meczach zawsze wpisywali się na listę strzelców. Benfica dziś zagra troszkę osłabiona więc byłbym w stanie pójść w stronę zwycięstwa gości, jednak wolę zagrać troszkę bezpieczniej, po bardzo dobrym kursie. Benfica przewodzi w tabeli grupy B z 7 punktami na koncie, natomiast Besiktas ma ich 6, plasując się na 3 pozycji. Każdy ma jeszcze szanse na awans i myślę, że Besiktas będzie chciał za wszelką cenę zgarnąć komplet punktów, będąc przed ostatnią kolejką (z Kijowem) na ostatniej prostej, aby awansować do fazy pucharowej. Benfica nie może im na to pozwolić, bo drugie miejsce w grupie zajmuje Napoli, które dziś zapewne wygra z Dynamem Kijów, w przypadku porażki z turkami sytuacja mocno się skomplikuje i w ostatnim meczu w Lizbonie będą musieli zagrać z nożem na gardle z Napoli o awans.
Besiktas w ostatnich 10 meczach strzelił 17 bramek, tracąc 11.
Benfica w ostatnich 10 meczach strzeliła 24 bramki, tracąc 7.
Także over 2,5 przy sytuacji w grupie i formie obu ekip to dla mnie 75% szansy na pokrycie. Powodzenia!
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Coppa Italia Lega Pro
Godzina: 14:30
Spotkanie: Carrarese Calcio - Padova Calcio
Typ: 1
Kurs: 2.62
Bukmacher: OddsRing
Analiza:
Na dzisiaj też propozycja z pucharu ligi Lega Pro we Włoszech. Wczoraj typ nie wszedł, Venezia dopiero w karnych wygrała więc może dziś się uda. Zespołem bez wątpienia mocniejszym jest Padova, jednak zagra dziś bez kilku podstawowych piłkarzy. U gości nie zobaczymy pierwszego bramkarza Bindi (13 występów w tym sezonie), obrońców Russo (14 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie), Favalli (11 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Madonna (13 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Emerson (14 występów w tym sezonie), pomocników Mandorlini (14 występów w tym sezonie), Dettori (14 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Mazzocco (13 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastników Alfageme (12 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Altinier (14 występów w tym sezonie, 5 goli na koncie, najlepszy strzelec w zespole). U gospodarzy nie wystąpią obrońcy Massoni (13 występów w tym sezonie) i Belfasti (3 występy w tym sezonie). Padova jest zespołem mocniejszym ale wobec absencji na ten mecz stawiam tutaj na gospodarzy, którzy wystąpią niemal w najmocniejszym składzie.
⛔100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Chorwacja, 2HNL
Godzina: 13:30
Spotkanie: Novigrad - Gorica
Typ: remis
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Analiza będzie szybka i treściwa, bo mecz za chwilę, a ja dopiero na niego wpadłem. Gorica zajmuje 3 miejsce w tabeli z bilansem 7-5-3 (wyjazdy 1-3-3). To typowy chorwacki zespół, który remis w gościach uważa niemal za wygraną, a na pewno łyka go w ciemno. Gorica żyje z gry u siebie, na wyjazdach najpierw przegrała mecz różnicą -3, dwa następne -1, potem były trzy remisy i w końcu wygrana, ale to dlatego, że grali z outsiderem Imotskim. Novigrad w tabeli dużo gorzej, ale u siebie bardzo przyzwoicie (3-1-3). Z kim może - wygra, z kim trzeba - przegra, zawsze minimalnie. Dzisiejszy przeciwnik nie pogniewa się na remis. Na pewno będzie -2.5 bramki, raczej obie strzelą, więc wychodzi 1:1. To gram osobno (kurs 7.5), drugi kupon za więcej wrzucam na wynik remisowy.
⛔100
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Eurocup
Godzina: 21.00
Spotkanie: Gran Canaria - Nizhny Novgorod
Typ: over 182,5
Kurs: 3,10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pod lupę bierzemy spotkanie Eurocup w koszykówce. Mecz ten ma jednego faworyta, bowiem koszykarze Gran Canari podejmą mizernie radzących sobie w tym sezonie zawodników z Nowogrodu. Oba zespoły grały ze sobą miesiąc temu w tych rozgrywkach i w Rosji padł wynik 106-80 dla Hiszpanów. 106 wbite na wyjeździe - u siebie może przekroczą 110. W ogóle Gran Canaria ma dużą siłę ofensywną. Ostanie mecze to np. 90-97 z Cedavitą, 90-87 z Obradorio, 98-75 z MZT Skopje. 3 dni temu grali z Realem, tam przegrali 68-76, no ale gdzie Real, a gdzie Nowogród. Widzimy, że ogólnie ich wyniki są overowe. Taka radosna koszykówka, bo w defensywie nie zachwycają. Rosjanie w ostatnich meczach zdobywali: 84,87,74, 102 i 88 punktów. A też nie grali z byle kim bo do 90 zbliżali się z Khimki czy Zenitem. Jak dla mnie tutaj Gran Canaria ok. 100, Nowogród ok. 80. Linia spokojnie może pęknąć, a kurs super.
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Celtic - Barcelona
Typ: Barcelona over 1.5 kartki
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Typ troszkę ryzykowny, ale bardzo prawdopodobny. W drużynie gości zagrożenie są Neymar i Rakitić. Pytanie tylko czy będą chcieli się wykartkować i pauzować ostatni mecz w grupie. Przypomnę, że ostatnie spotkanie Barca zagra u siebie z Borussią M. Jeśli dziś wygrają, to w ostatniej kolejce wystarczy im 1 punkt by zająć pierwsze miejsce w grupie. Oczywiście jeśli dziś Manchester City ogra Borussie, bo jeśli tam stracą punkty to Barcelona już dziś może zapewnić sobie wygraną w grupie. Biorę pod uwagę następujący scenariusz, a mianowicie Barcelona prowadzi z Celticiem w okolicach 60 minuty, a City nie wygrywa w tym samym czasie w Niemczech. Barcelończycy wiedząc, że w następnym meczu będą grali o pietruchę mogą złapać kartki, by na 1/8 finału być czystym.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ludogorets - Basel
Typ: Basel over 1.5 gola
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, dzisiaj zainteresował mnie mecz, w którym drużyny powalczą o udział w Lidzę Europy. Szykuje się zacięty mecz,mam nadzieję, że z wieloma bramkami. Szwajcarska drużyna, jak i cała ich liga dość overova, może postraszyć takimi nazwiskami jak Doumbia, Janko czy Delgado. Żeby wygrać w Bułgarii trzeba będzie trzeba strzelić co najmniej 2 gole, a i to może nie wystarczyć do zwycięstwa, jednakże over 1,5 bardzo prawdopodobny, a kurs elegancki....
⛔100
 
K 11

kamil2466

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ludogorets - Basel
Typ: BTTS/+2,5
Kurs: 5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam
Dzisiaj mecz tych drużyn będzie bardzo zacięty obie drużyny muszą wygrać i nie będą odpuszczać ponieważ kto wygra ten awansuje do Ligi Europy. Na papierze lepsza jest drużyna z Bazylei która gra prawie co sezon w LM lub LE ale uważam że dzisiaj lepszą drużyną będą gospodarze. Uważam tak ponieważ dużo potencjału pokazała ta drużyna Ludogorets w meczu z Arsenalem gdzie mecz był otwarty i Ludogorets walczył całe 90min lecz przegrali po kontrze Arsenalu gdzie piękny pokaz pokazał Mesut Özil.
W dzisiajszym meczu uważam że również padnie parę bramek i postawiam ze zakończy sie to spotkanie zwycięstwem Ludogorets 3:1 lub 3:2
Powaodzenia
⛔100
 
W 0

wyszko2

Użytkownik
Dyscyplina: Unihokej - Dania
Godzina: 20:00
Spotkanie: Rodovre - SFC Copenhagen
Typ: 2
Kurs: 3,44
Bukmacher: STS
Analiza:
Witam
w dniu dzisiejszym rzucił mi się na oko jeden mecz w Unihokej liga Duńska. Czasem mam tak, że lubię pogrzebać w ofercie i wyszukać kurs, który wzbudza moje zainteresowanie.
Przechodząc do rzeczy czas na szczegóły:
Gospodarze w ostatnich 5 meczach: 1 porażka, 4 zwycięstwa
Goście w ostatnich 5 meczach: 0 porażek, 5 zwycięstw
Goście w tabeli na 3 miejscu, gospodarze na 5.
W ostatnim meczu między tymi drużynami 16.04 Rodovre przegrało 2:7
Dodam dodatkowo, że Copenhagen w tym sezonie wygrało wszystkie 3 mecze na wyjeździe w tym sezonie i jest naprawdę w wyśmienitej formie.
Polecam ten typ, ale mieszkań i samochodów nie zastawiajcie ????
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rostov- Bayern
Typ: bayern wygra 1 polowe i caly mecz
Kurs: 1.77
Bukmacher: oddsring
Analiza:
Siema, dzis proponuje mecze ktory u bukmacherow chyba zszedl na 2 plan. Kurs 1.77 zachecil mnie bardzo, poniewaz uwazam ze to druzyna z niemiec jest tutaj duzym faworytem ktora dysponuje bardzo szerokim skladem i pomimo kiku absencji powinna ten mecz spokojnie wygrac. Monachium przegralo z bvb wiec dzis na pewno beda chcieli zmazac ta plame a okazja ku temu duzo poniewaz w 1 meczu bayern rozprawil sie z druzyna z rosji 5:0 dzis wystarczy jedna bramka w 1 polowie i dowiezienie wyniku do konca co jest calkiem mozliwe poniewaz rostov u siebie jest bardziej niebezpieczny ale nawet psv strzelilo tutaj 2 bramki wiec dlaczego ma nie zrobic tego bayern. Dodatkowo wydaje mi sie ze trener bayernu bd chcial walczyc o 1 miejsce w grupie a jak kazdy wie to Madryt poki co przewodzi w grupowej tabelii. Bayern gra bez presji awans juz maja wystarczy wyjsc i poprostu udowodnic ze to oni sa lepsi. Podaje ten typ, bo uwazam ze bayern na pewno nie bd chcial czekac do konca i raczej odrazu beda chcieli objac prowadzenie i spokojnie kontrolowac ten mecz ???? po cichu licze na lewego ????
⛔100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: FK Rostov vs Bayern (LM)
Typ: Lewandowski strzeli (kiedykolwiek)
Kurs: 1,57
Bukmacher: bet365
godz. 18.00
ANALIZA.
Witam, na dzisiaj wybrałem spotkanie, które omijane jest szerokim łukiem, powodów kilka, między innymi właśnie lekki kryzys lewego w klubie, no i główny powód to chyba -5 stopni, które właśnie mamy w Rosji. Kurs na Bayern niski, a kilka (wcześniej wspomnianych) argumentów przemawia na gospodarzy. Nie będzie to na pewno widowiskowy spektakl, bo boisko podejrzewam będzie pozostawało wiele do życzenia. Mimo tych przesłanek, że Bayern się będzie męczył i nie będzie miał lekko ja jednak stawiam, że dzisiaj Lewy się przełamie i strzeli bramkę, tym bardziej, że on jest egzekutorem jedenastek. W pierwszym meczu w Monachium z Rostovem to właśnie z karnego Robert wpisał się na listę strzelców, a szansa na karny jest- goście będą zawsze o tempo szybsi, licznie zgromadzeni w swoim polu karnym zawodnicy gospodarzy mogą popełnić błąd, lub też jakaś odstająca od ciała ręka może sprokurować karnego- wiem, wiem, że to tylko przypuszczenia, ale realne. Prócz karnego Lewandowski potrafi również z akcji strzelić, w kadrze pokazuje ostatnio wysoką formę, strzelał praktycznie na zawołanie- w Bayernie mała zniżka formy, więc ze słabszym rywalem jest możliwość przełamania tej niemocy i na pewno lewy będzie szukał tego gola, a i znając politykę w takich klubach to zawodnicy też będą pomagać swojej armacie, by ten się przełamał i pdzyskał formę- bo to przecież będzie z korzyścią dla nich wszystkich. Analiza moja czysto teoretyczna ale również bardzo realna, ja w to idę.
Powodzenia i pozdrawiam
⛔100
 
naimad424 112

naimad424

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Celtic - Barcelona
Typ: Messi strzeli bramkę
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam forumowiczów, po długiej przerwie postanowiłem wrócić do publicznego typowania.
Pod uwagę biorę drugi dzień ligi mistrzów i spotkanie Celtic - Barcelona.
Zapewne wiele osób będzie szukalo tutaj niespodzianki sądząc po ostatnich meczach Barcelony. Jednakże spotkania te były rozgrywane bez Messiego - to on otwiera wyniki i ciągnie grę.
Bez niego Barcelona nie trafia do siatki, dzisiaj w pierwszym składzie pojawi się Leo.
Nie ma innej opcji niż dzisiejsza wygrana FC Barcelony. Stawiam że bramkę strzeli Messi - dlaczego? Zechce udowodnić że jest niezastąpiony. Drugi powód - Liga mistrzów. W tak ważnych meczach Messi nie pudłuje.
Dla odważnych polecam typ że Rakitic strzeli. Kurs ponad 5 a myślę że i on trafi dzisiaj do siatki.
Pomoglem? Podziękuj!
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Celtic - Barcelona
Typ: 2/obie strzelą
Kurs: 2,40
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Przed nami kolejne emocje związane z Ligą mistrzów, wczoraj miło się oglądało i dała zarobić nawet sporo a więc i dziś liczę na powtórkę. Na dziś proponuję typ z dosyć fajnym kursem a mianowicie, że mecz wygra Barcelona ale również, że obie drużyny strzelą gola - 2,40 kurs w sam raz na singla.
Celtic Glasgow mimo, że nie jest drużyną z czołówki europy ale zawsze mobilizuje się na mecze z gigantami, tj np. z Manchesterem City szalony mecz zakończony remisem 3:3 a i z Barceloną jeśli grają to mobilizują się bardziej i grają bardzo dobrze w takich meczach a wyniki między obiema drużynami padały dosyć wyrównane i na 4 mecze w 3 meczach Celtic strzelał minimum 1 gola - 0:1, 2:1, 2:3 i 1:3.
Barcelona prowadzi w swojej grupie z 9 punktami - 3 zwycięstwa i 1 porażka natomiast Celtic zamyka grupę z dorobkiem zaledwie 2 punktów - 2 remisy i 2 porażki i raczej nie mają zbytnio co liczyć na wyższe miejsce gdyż został im mecz z Barceloną oraz z Manchesterem City na wyjeździe.
W pierwszym meczu na Camp Nou padł wynik 0:7 ale nie zapominajmy, że Celtic nie wykorzystał rzutu karnego.
W drużynie Celticu nie zobaczymy w tym meczu - K. Tierney oraz L. Griffiths a w Barcelonie - S. Umtiti, J. Mathieu, A. Iniesta.
Barcelona przeplata dobre mecze ze słabymi jak np. ostatni mecz w lidze 0:0 z Malagą czy świetny mecz 4:0 z Manchesterem City.
Celtic Glasgow bardzo często u siebie strzela bramki, można nawet powiedzieć, że prawie zawsze w tym sezonie jedynie nie strzelili gola w przegranym meczu 0:2 z M&#39;gladbach.
Liczę dziś na świetny mecz w którym Celtic pokaże swoje atuty w ataku, sam trener Celticu powiedział, że nie zamierzają postawić &quot;autobusu&quot; i bronić się 90 minut i liczyć na 0:0. Oczywiście faworyt jest jeden w tym meczu ale czy to będzie mecz do jednej bramki tak jak na Camp Nou? Śmiem wątpić, dlatego polecam typ zwycięstwo Barcelony oraz obie drużyny strzelą gola.
Powodzenia.
⛔100
 
pietur 0

pietur

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ludogorets - Basel
Typ: 1
Kurs: 2.60
Bukmacher: bet365

Analiza:
Witam wszystkich forumowiczów, chętnie dołączę do zabawy. Na dziś proponuję spotkanie grupy A fazy grupowej ligi mistrzów, pomiędzy mistrzami Bułgarii, a obrońcami tytułu szwajcarskiej Super League. Porównując zespoły na tle krajowych podwórek można dojść do wniosku, że nie mają one tam większej konkurencji, jeśli zaś chodzi o Ligę Mistrzów, oba zespoły walczą już tylko między sobą o prawo do gry w fazie pucharowej Ligi Europejskiej. Zespół z Razgradu pokazał pazur u siebie w poprzednich spotkaniach CL, najpierw zmuszając zespół PSG do odrabiania strat (z 1-0 na 1-3), zaś w ostatniej kolejce strzelając aż dwie bramki w pierwszej połowie Arsenalowi Londyn, by ostatecznie ulec im 2-3 po, zakończonej piękną akcją, bramce Ozila w doliczonym czasie gry. Obaj przeciwnicy byli na papierze zdecydowanie lepsi od drużyny węgierskiej i obaj zostali solidnie nastraszeni i narażeni na utratę punktów. Drużyna z Bazylei, co prawda, także powalczyła u siebie z PSG, doprowadzając do remisu, który utraciła dopiero w 90 minucie, jednakże mecze wyjazdowe z najsilniejszymi rywalami w grupie to dwie porażki z bilansem 0-5. W Szwajcarii Basel wywalczył zaledwie punkt w spotkaniu z Razgradem, na trudnym, wyjazdowym terenie, gdzie Bułgarzy strzelają bramki europejskim potęgom, będzie im niezmiernie trudno o wygrają, czy choćby remis. Dla odważniejszych polecam zagrać Ludogorets HT/FT 1, jako, że Bułgarzy przyzwyczaili do tego, że szybko strzelają bramki. Ewentualnie Ludogorets wygra i +2,5 bramki w meczu. Czysta jedynka powinna jednak wejść na spokojnie i taki typ wybieram na dziś. Moja propozycja wyniku: 3-1 dla gospodarzy.
⛔100
 
W 35

wygraj.ubuka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 18:45
Spotkanie: Besiktas - Benfica
Typ: Suma kartek(azjany) powyzej 5 (przy 5 zwrot)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza: Sedzia tego spotania bedzie Damir Skomina. Sedzia ten poprowadziw 3 mecze tej edycji Ligi Mistrzów i rozdał zawodniką łącznie 17 kartek(5,66 kartki na mecz).
Mecz Besiktasu z Benfika toczy sie o awans do najlepszej 16 Ligi Mistrzow. Rozgrywany na goracym tureckim terenie ze stadionem wypelnionym fanatycznymi kibicami. Atomosfera bedzie na pewno goraca a Skomina bardzo lubi rozdawac kartki zeby ostudzic pilkarza glowy.
Statystyki kartkowe Besiktasu:
Benfika 2 kartki ( 4 kartki w meczu)
Dynamo 2 kartki (5 kartek w meczu)
Napoli dom 2kartki (3 kartki w meczu)
Napoli wyjazd 3 kartki (5 kartek w meczu)
Ogolem: 2.25 kartki na mecz dla pilkarzy Besiktasu
Statystyki kartkowe Benfiki
Besiktas 2 kartki ( 4 kartki w meczu )
Napoli 4 kartki ( 5 kartek w meczu )
Dynamo dom 1 kartka ( 7 kartek w meczu )
Dynamo wyjazd 1 kartka ( 2 kartki w meczu )
Ogolem srednio 2 kartki na mecz.

Trzeba jednak brac poprawke kto prowadzi to spotkanie i o co to spotkanie sie toczy. Czeka nas mega zaciety bój o awans do nastepnej rundy wiec walki nie bedzie brakowac a co za tym idzie zoltych a moze i nawet czerwonych kartek.
jesli skorzystales daj dzieki. pozdrawiam
⛔100
 
B 32

bredoms

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Data: 23.11.2016 20:45
Spotkanie: Monchengladbach - Manchester City
Typ: 1
kurs: 4,75
Bukmacher: Bet365
Witam wszystkich rzadko daję analizy i typy w większości z nich korzystam ale na dziś postanowiłem zagrać na drużynę Niemiecką która jeżeli marzy o awansie musi ten mecz wygrać .Jak Guardiola prowadził Bayern Borrusia.M potrafiła go ograć w podobnym składzie i to 3:1 ,zawsze były wyrównane spotkania i Bayern dominował w lidze w tamtych czasach a z Borrusią obecny trener City miał problemy.City na wyjazdach gra dość przeciętnie ostatnio męczarnia z Crystal Palace i wygrana po dwóch golach starego wyjadacza Yayi Toure,nie napaja to optymizmem.Przy odrobinie szczęścia i dobrej dyspozycji Sommera spokojnie może wejść ten typ już City też się męczyło z Celticiem ......Łącze ten typ z Arsenalem za 40 złoty zobaczymy,Arsenal daję dziś na pewniaka ze względu na to że grają u Siebie.Jak pomogłem kliknijcie dzięki ;) Może to mnie zmobilizuje do zamieszczania częstszych analiz.
⛔100
 
L 61

luksik

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Data: 23.11.2016 20:45
Spotkanie: Monchengladbach - Manchester City
Typ: więcej niż 11 rożnych w meczu
kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Dobra passa trwa. Liczę na kolejny udany typ.
Spodziewam się otwartego spotkania. Obie ekipy ofensywne, mające o co walczyć. City w zasadzie wystarczy remis do awansu, ale nie sądzę, aby Anglicy tak kalkulowali. Z drugiej strony Borussia, która słynie z tego, że potrafi sprawić niespodziankę. Zapowiada się dobry mecz.
Borussia - średnio 4.5 rogów na mecz (ostatnio z Koeln - 7 rożnych czy Celtic 9)
City - średnio 7 rożnych na mecz
Podsumowując. Jeśli mecz nie zostanie szybko przesądzony na korzyść City (a twierdzę, że będzie zacięty, może nawet z lekkim wskazaniem na gospodarzy) to będzie dużo okazji do nabijania kornerów. Powodzenia!
ZWROT
 
typexyz 96

typexyz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Celtic - Barcelona
Typ: Celtic +2 HA
Kurs: 1.77
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Typ na dziś z LM to pojedynek Dawida z Goliatem. Aczkolwiek obecna edycja pokazuje, że nie zawsze jest tak, że zdecydowany faworyt potrafi wygrać wysoko. Liczę na to, że ekipa przyjezdnych przyjedzie po zwycięstwo ale nie będzie walczyć o jakiś duży handicap. Celtic pokazał, że potrafi się przeciwstawić i potrafi ugrać punkt z ekipami mocniejszymi. Na dziś raczej nie widzę dla nich szans nawet na remis ale po takim kursie zaryzykuję zagranie na różnicę bramkową poniżej 3 (zwrot przy 2).
ZWROT
 
O 54

odomrm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Mgladbach - Man City
Typ: over 4,5
Kurs: 5,25
Bukmacher: OddsRing
Analiza:
Dziś atakuje wysoki kurs na over w meczu m&#39;gladbach - Man. City. City z pewnością będzie chciało dziś zapewnić dobie awansik do następnej rundy LM więc będą próbować strzelać szybko bramki. W takim obrocie spraw Borussia wykorzysta pozostawiane wolne przestrzenie w defensywie czego skutkiem będzie ogrom bramek na co liczę. W ostatnich 3 spotkaniach tych ekip padło aż 13 bramek co daje nam średnią pow. 4 bramki na mecz. Dziś nie może być inaczej i 4 bramki będą ale kurs na over 3,5 wynosi zaledwie 2,78 więc podejmuję ryzyko i typuję jedną bramkę więcej za prawie podwójny kurs.
Powodzenia
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom