>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.12.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
B 116

biala151

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - WŁOCHY: Lega Pro - Group B
Godzina: 18:30
Spotkanie: Mantova - Ancona
Typ: Remis
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na początku chciałem się trochę rozpisać na temat spotkania Motherwell - Aberdeen ale kolega Łukoś mnie uprzedził ale popieram jego typ.
Mam nadzieję, że dobrze zacznę podawanie tutaj swoich typów i dużo osób z tego będzie korzystało. To zaczynamy od razu z grubej rury.
No to do rzeczy jest to spotkanie drużyn, które zajmują dolną część tabeli. Gospodarz czyli Mantova zajmuje ostatnie 20 miejsce w lidze natomiast Ancona 15 miejsce.
Bilans Mantovy u siebie wynosi 2-1-6( pierwszy i ostatni remis Mantovy u siebie był 3.09.2016r.)natomiast Ancony na wyjeździe to 1-6-2.
Jak widać Ancona na wyjeździe łapie bardzo dużo remisów na wyjeździe a dla Mantovy wkońcu też musi zremisować u siebie.
Dlatego uważam, że w tym spotkaniu wpadnie wkońcu remisik. Pozdrawiam i powodzenia!
⛔100
 
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Dart - PDC World Championship 2017
Godzina: 20:15 CET
Spotkanie: Darren Webster v Simon Whitlock
Typ: Darren Webster (Najwięcej 180 w meczu)
Kurs: 3,75
Bukmacher: bet365
Analiza:

Chyba przesadzony kurs na więcej 180ek. Whitlock w pierwszej rundzie w końcu wyglądał jakby miał zamiar przypomnieć swoją najlepszą grę. Komfortowa wygrana z Horvathem w której wszystko grało, tylko jeden leg oddany rywalowi, średnia 98.70 trzech lotek, 60% na dublach i jeszcze wisienka na torcie w postaci najwyższego checkoutu 170, a mecz skończył 158. Właściwie jedyne czego brakowało to maksy, na przestrzeni 10 legów tylko jedna 180tka, wprawdzie nie miało to żadnego wpływu na wynik, zwłaszcza przy takich wysokich zamkach, ale i tak ta indolencja w tym elemencie trochę dziwi. Dla odmiany Webster maksy rzucał seryjnie podczas niespodziewanej wygranej z Buntingiem (3-2), w sumie 8x 180s, wprawdzie na dużo dłuższym dystansie niż Whitlock, bo 26, ale i tak to wychodzi prawie jeden na 3 legi, czyli dużo lepiej niż Australijczyk. Faworytem mocnym Whitlock, Webster będzie potrzebował swojej najlepszej formy by dotrzymać mu kroku, czyli również maksy muszą się pojawić, pierwsza runda pokazała że mu wchodzą, a Kangurowi nie bardzo, a do tego nie potrzebuje ich do wygrywania. Moim zdaniem taki kurs to przesada.
⛔100
ZAPRASZAM DO DZIAŁU DART
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Superpuchar
Godzina:
17:30
Spotkanie:
Juventus Turyn - AC Milan
Typ:
X2
Kurs:
2.33
Bukmacher:
Unibet
Analiza:

Superpuchar Włoch, rozegrany w Dausze. Mecz zwycięzcy krajowego pucharu (Juve), ze zwycięzcą krajowego pucharu Milanem, bo Juve równeiż było mistrzem.
Mecz w którym może być wszystko, Juve faworytem wiadomo, jedna z najlepszych ekip Europy, ale w finale i jednym meczu zdarzyć się może wszystko, do tego dochodzi zmiana strefy czasowej. W ostatnim ich meczu ligowym pod koniec października Milan wygrał 1:0 po świetnym meczu, czemu więc teraz nie miałby urwać choć remisu gdy w ich grze od początku sezonu widać ciągły progres? To jeden mecz i zdarzyć się może wszystko a każdy jak jeden mąż widze stawia na Juve, a kurs jest na to trochę za mały.
✅133
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania, 888ligaen
Godzina: 18:30
Spotkanie: GOG Handbold - Aarhus Handbold
Typ: 2
Kurs: 4,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dzisiaj spróbuję z tym typem z najwyższej klasy rozgrywkowej w Dani w piłce ręcznej. Bardzo lubię tę ligę typować co pewnie Ci co śledzą ten dział już się zorientowali ???? Na początek tabela, która wygląda tak:

Tak jak wczoraj uważałem, że w meczu siatkarskim Resovi z zespołem z Berlina, że kursy są przesadzone i napewno nie będzie to tak łatwy mecz dla Rzeszowa jak pokazują to kursy tak dzisiaj uważam podobnie. Według mnie oba zespoły prezentują zbliżony poziom i kursy powinny być dużo bardziej wyrównane a tymczasem na GOG są one śmiesznie niskie. Rzeszów wprawdzie wczoraj ostatecznie wygrał ale spotkanie było dla nich niezwykle trudne i dziś jeżeli gospodarze też wygrają to również po bardzo ciężkim boju. Ja po takich kursach wolę pograć w stronę gości, którzy jak najbardziej są w stanie wywieźć stąd zwycięstwo. GOG u siebie ma bilans 5 zwycięstw i 2 porażek, natomiast Aarhus na wyjeździe ma na koncie 2 zwycięstwa, 2 remisy i 4 porażki. Z tym, że minimalnym faworytem w tym spotkaniu są gospodarze mogę się zgodzić ale kursy na ich wygraną w granicach 1,37 - 1,40 to według mnie już przesada. Powinny być one bardziej zbliżone na gospodarzy około 1,80 - 1,90 a na gości koło 2,10 - 2,25. Takie jest moje zdanie nikt oczywiście z nim się nie musi zgadzać ;) Przy tych notowaniach próbuję i polecam próbować pograć też w stronę gości. Jest to ostatnia kolejka przed przerwą na mistrzostwa świata w piłce ręcznej. W zespole GOG już czekają na tę przerwę ze zniecierpliwieniem, gdyż zespół jest dość mocno poobijany i z kilkoma urazami więc ta przerwa będzie dla nich czasem zregenerowania się i odpoczynku. U siebie bez wątpienia to mocny zespół ale ich rywal gra podobnie i spodziewam się wyrównanego i zaciętego pojedynku.
⛔100
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dyscyplina: Dart - Mistrzostwa Świata
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adrian Lewis-Joe Culnen
Typ: over 5.5 seta
Kurs: 1.86
Bukmacher: betsafe
Analiza:
Typ pod formę Adika z dłuższego okresu ostatnio, jak i na podstawie tego, co pokazał Cullen w pierwszej rundzie. tam obejrzeliśmy epicki mecz Anglika z Cadbym, obaj lecieli równo, avg 100+, która dochodziła nawet prawie do 110, sporo maxów i masa 140-tek. Mimo tego, że Kangur stawiał niesamowity opór, to Gwiazda Rocka się tym nie przejął i zagrał wręcz rewelacyjnie. Świetny poziom, który ciężko będzie utrzymać w meczu z Lewisem. Myślę, że młodszy z Anglików nie zagra już takiego kosmosu, ale jeżeli utrzyma stabilną grę z dobrym dablem, to jest w stanie powalczyć ze Spoconym, którego forma ostatnio była daleka od tej sprzed roku. Adi nawet jak grał na wysokiej średniej, to brakowało kończących, przez co nawet na avg ~100 przegrywał mecze z zawodnikami, którzy grali na jakieś 92-95. Jackpot i Ally Pally to jednak zawsze bardzo dobre połączenie i myślę, że zagra on tutaj znowu na sowim dobrym poziomie. Miewa przestoje i Joe powinien to wykorzystać. Obaj potrafią trzymać swoje legi, nie widzę tutaj jakiegoś odjazdu jednego z nich. Szykuję się na kolejny zacięty pojedynek z dobrymi średnimi i liczę, że będzie to kolejne spotkanie, które będzie można określić mianem epickiego.
⛔100
ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO DZIAŁU DARTA! TRWAJĄ DARTERSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA! NIEZAPOMNIANE EMOCJE, EPICKIE POJEDYNKI, MASA MAXÓW I WYSOKICH C/O!!!
 
maarcin14 698,7K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, SZKOCJA: Premiership
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dundee FC - Hearts
Typ: 1X
Kurs: @1.88
Bukmacher: OddsRing
Analiza: Witam . W dniu 23 grudnia w piątek o godzinie 20:45 zostaną rozegrane mecze 19 kolejki szkockiej Premiership . W jednym z tych spotkań zagrają Dundee FC i Hearts. Będzie to mecz zespołów zajmujących kolejno 10 i 4 miejsce . Dundee na 18 spotkań wygrali 4 razy , odnotowali 4 remisy i 10 razy z boiska schodzili pokonani . Bilans bramek 15:24 . Natomiast goście tego spotkania wygrali 7 razy , 7 razy zremisowali i 4 razy musieli uznać wyższość rywala . W bramkach 32:22 . Moim typem na ten mecz jest zwycięstwo gospodarzy lub remis . Goście mimo wysokiego 4 miejsca w tabeli słabo spisują się na wyjazdach . Na 9 spotkań w delegacji wygrali tylko 2 , i to z drużynami zajmującymi ostatnie i przedostatnie miejsca . Pozostałe mecze albo remisowali (4 razy) , albo przegrywali (3 razy) . Dundee u siebie na 9 meczy wygrał 2 i 3 zremisował , a pozostałe 4 przegrał . Typ ryzykowny , ale sądzę że gospodarze bardzo mocno powalczą o korzystny rezultat i tego spotkania nie przegrają . Powodzenia !
✅88
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka / Orlen Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Impel - Rzeszów
Typ: Rzeszów win
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Witam,
Wczoraj znowu z lenistwa milczałem, a Unics Kazan dał zarobić. Patrząc na tabele widzę że jednak idzie jeszcze coś ugrać więc próbujemy.
Uważam że Pablo89 podał świetny typ na to spotkanie +1,5 dla Rzeszowianek. Na szczęście mogę jeszcze podać na czystą dwójkę, a że sam to pograłem to mocno wierzę w dziewczyny.
Znowu zasada przełamania wchodzi również w grę, oczywiście po za faktem że Rzeszowianki w gazie,wygrywają mecz za meczem..ale jeszcze nie miały przyjemności ograć zespół z Wrocławia. Wszystkie szczegóły wypisał Pablo89, ja uważam że na dzień dzisiejszy zespół Developers ma wszystkie atuty które mogą wystarczyć do ogrania dziewczyn Impela Wrocław, 50-50, tak to widzę, a jeśli faktycznie dziewczyny z Rzeszowa nie będą łatwo tracić punktów po wcześniej wypracowanej przewadze to spokojnie mogą ten mecz wygrać, także polecam, warto zaryzykować.
Powodzenia ????
⛔100
 
cielson 99

cielson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania, 888ligaen
Godzina: 19:30
Spotkanie: Ribe-Esbjerg - Holstebro
Typ: 2/2
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kolejna Analiza duńskiej piłki ręcznej. I podobnie jak ostatnio stawiam na porażkę Ribe już po 1 połowie. Faworytami są goście i to bez dwóch zdań kurs na ich zwycięstwo to 1,60. Lepsza gra, lepsza forma, wyższe miejsce w tabeli, za gospodarzami przemawia tylko atut własnego boiska a dokładniej własnej hali. Ribe w 5 ostatnich spotkaniach odniosło 4 porażki z rzędu. Holstebro odwrotnie. W 5 ostatnich meczach 4 z rzędu zwycięstwa. no i mecze pomiędzy tymi zespołami. wszystkie wyjazdy wygrywało Holstebro i to wyraźnie z przewagą 4-8 punktów. Myślę e ładny kurs i wart pogrania. Powodzenia!
⛔100
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, KHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Slovan Bratyslawa - Metalurg Magnitogorsk
Typ: Magnitogorsk -1,5 gola
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Slowan i trzy wygrane w ciagu czterech dni? Ja tego nie kupuje. Zmeczenie w koncu musi dac znac o sobie.
Roznica potencjalow jest ogromna, klub z Magnitogorska posiada niemal abonament na final ligi i w najlepszej czworce melduje sie cyklicznie. Slovan to druzyna na pierwsza runde play off do zbierania batow od mocnych rosyjskich druzyn typu CSKA czy Dynamo.
Tak sie sklada, ze w tym roku Magnitogorsk ma realne szanse na wygranie calej Konferencji Wschodniej, a to znacznie ulatwiloby im awans do finalu, nie musza sie przebijac przez rundy z deficytem wlasnego parkietu z powodu katastrofalnego starty/negatywnych serii. Tym razem po raz pierwszy od dawna jest szansa na wygranie Wschodu i beda cisnac. Przegrana w ostatnim meczu spuscila im kubel zimnej wody na glowe i jesli tylko nie odpuszcza sobie i nie pojada w celach turystycznych, plus poprawia fatalna defensywe z ostatniego meczu 29 strzalow i 6 straconych goli - to spiora dzis Slovan i rusza na nich od startu do mety.
Nawet nie ma co sie zabezpieczac remisem. Slovan mial problemy finansowe, znalezli sponsora i dociagna do konca sezonu ale potem grozi im wykluczenie z KHL, w Slwacji nie ma potencjalu na stalego , silnego czlonka ligi.
Mozaykin, Blacksmith and Lee - trzej najlepsi zawodnicy gosci wszyscy mieszcza sie w czolowej piatce calej ligi jesli chodzi o efektywnosc gry. Zobaczymy co dzis pokaza
Do roboty!
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 65

blusior94

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka (USA - NCAA)
Godz : 23:30
Spotkanie : Troy - Chicago St
Typ : over 144.5 pkt w meczu
Kurs : 3.00
Buk : Bet365
Analiza : Dosyć ryzykowny na dziś typ, ale analizując to wzdłuż i wszerz wydaje się do pokrycia.
Zacznijmy od analizy ostatnich wyników obu drużyn, gospodarz drużyna Troy to dosyć chimeryczna drużyna która mecze świetne czy nawet wybitne (chociażby ostatnia wygrana z Cornell 92-84) przeplatać słabszymi meczami i przegranymi (dwie porażki poprzedzające wygraną z Cornell z Wyoming 72-66 i z USC 77-82), jedno co tu się pokrywa, to dosyć wysokie jak na akademickie rozgrywki wyniki, patrząc dalej i abstrachując od wyników tej drużyny to spójrzmy na punkty :
Ostatnim meczem który nie pokrył dzisiaj stawianej przeze mnie linii był mecz z Hawaii... 25 listopada, więc prawie miesiąc temu, od tego czasu rozegrano nie licząc podanego meczu z Wyoming 6 meczów, i za każdym razem ten over został przekroczony, najwięcej punktów padło w meczu z Cornell (176) najmniej z Alabama S&amp;M (147). Drużyna która nastawiona jest na ofensywną koszykówkę dzisiaj także powinna narzucać sporo punktów bo jest zdecydowanym faworytem.
Goście z Chicago... no cóż, nie rozpieszczają, 5 ostatnich gier to 5 porażek, większość z nich dosyć sromotne, sięgające nawet 40/45 pktów (może i dziś takie handi nie byłoby głupie) ryzykiem tego typu jest właśnie punktowanie tej drużyny, bo potrafią zagrać świetnie i rzucić mnóstwo punktów, na początku sezonu potrafili łamać nawet barierę 100 pkt, by z czasem zacząć osiadać na dnie i przegrywać mecz za meczem, ostatnie 5 meczów, to wręcz dramat jeżeli chodzi o punktowanie odpowiednio (48,43,64,61,46) to wyniki dramatyczne, kiedyś jednak zła passa musi się skończyć, nie twierdzę, że od razu wygraną, ale powyżej tego 60/65 punktów dzisiaj powinni wyjść a to powinno także pokryć tą linię overa. Bo w kosza grać umieją, tylko coś po prostu ich blokuje i potrzebują jakiegoś dreszczowca i kto wie czy takim nie będzie ten mecz.
✅200
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom