>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.01.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 24. Stycznia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz Nba
Godz: 02:00
Spotkanie Milwaukee-Houston
Typ: Houston -9.5
Kurs 2.80
Buk : Unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie z NBA w którym ekipa Milwaukee Bucks na swoim terenie podejmowała będzie drużynę Houston Rockets, goście sa faworytem do zdobycia kompletu punktów w tej rywalizacji ostatnio obu ekipom gra i wyniki układały się bardzo różnie ,ale goście radzili sobie znacznie lepiej, grali w kratkę,ale tych punktów potrafili zdobyć znacznie więcej, gospodarze natomiast przegrali 5 kolejnych spotkań ligowych i w ich obecnej dyspozycji nie zapowiada się na poprawę sytuacji, całkiem niedawno obie ekipy spotkały się na terenie Houston i gospodarze wygrali bardzo pewnie. Bilans obu ekip w poprzednich latach również jest zdecydowanie lepszy dla zespołu Houston które wygrywało w 4 poprzednich rywalizacjach, moim zdaniem tak też będzie tym razem, bowiem jakoś gospodarze mnie do siebie nie potrafią przekonać , a goście są zespołem znacznie lepszym , mającym zdecydowanie wyższą formę aniżeli ekipa gospodarzy , która pod względem swojej ostatniej dyspozycji zajmuje ostatnią pozycję w Konferencji wschodniej.
⛔100
 
desperopb 129

desperopb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Brighton - Cardiff
Typ: Brighton
Kurs: 1.67
Bukmacher: bet365
Analiza:
We wtorkowy wieczór w ramach 27 kolejki angielskiej Championship zmierzą się ze sobą obecnie 2 w tabeli Brighton z 16 w tabeli Cardiff. Gospodarze w przypadku wygranej wrócą na fotel lidera. Brighton w tym sezonie jest najlepszym zespołem na własnym stadionie natomiast goście na obecną są ligowym średniakiem. Obydwa zespoły mają zupełnie inne priorytety. Gdyby nie wpadka z Preston gospodarze mieliby niesamowitą serię 8 wygranych spotkań pod rząd. Mimo wszystko Brighton jest w świetnej formie a w meczach przed własną publicznością są bardzo mocni. W mojej opinii wygrają oni ten mecz.
✅67
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 239

mikki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Copa del rey
Godzina: 19:15
Spotkanie: Alaves - Alcorcon
Typ: under 2.5
Kurs: 1.58
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:
Pierwszy mecz rozstrzygnął rywalizację tej pary. Alaves ma ten awans dowieźć najmniejszym nakładem sił. W weekend grają z Atletico, możliwa całkiem spora rotacja. Dla Alcorcon to już jedynie kwestia prestiżu, bo strzelenie przez nich 3 bramek trudno uwierzyć.
Zapowiada się bardzo nudny mecz. Bramka dla Alaves definitywnie zamknie rywalizację. Bramka dla Alcorcon to maks co mogą ugrać. Kurs nie powala jednak patrząc na sytuację po pierwszym meczu, styl i wynikach gospodarzy nic innego się nie nasuwa w tym spotkaniu.
✅85
 
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis AO
Godz: 04:30
Spotkanie: Wawrinka vs. Tsonga
Typ: powyżej 10,5 w 2. secie
Kurs:2,40
Buk: unibet
Pierwszy ćwierćfinał tegorocznego AO to pojedynek francusko-szwajcarski, zapowiada sie on bardzo wyrównanie. Dotychczas w pojedynkach obu panow (7razy) nigdy nie były to spotkania jednostronne, zawsze obaj wygrywali jakiegoś seta. Myślę ze tym razem będzie podobnie. Tie-break wydaje sie pewny w tym meczu, Stanisław w tym turnieju juz grał ich kilka, Tsonga podobnie. W prawie każdym pojedynku h2h działy sie tie-breaki a najczęściej padaly one w drugich setach i stad moj typ
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 417

bj69

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP - Australian Open
Godzina: 4:30
Spotkanie: Wawrinka - Tsonga
Typ: powyżej 3.5 seta
Kurs: 1,50
Bukmacher: bet365
Analiza:
To będzie krótka analiza bo piszę z telefonu. Na noc wybrałem najpewniejsze w mojej opinii zdarzenie po kursie idealnym do dubla.
Staszek wiadomo osobowość turniejowa, zawsze z meczu na mecz gra co raz lepiej, w 1 rundzie męczarnia z Klizanem i na dobrą sprawę mogłoby już go nie być w turnieju. Później gładko Johnson w 3 setach, szarpany mecz z Troickim w 4 setach a przedwczoraj Seppi w 3setach po 3 tie-breakach. Formę ciężko określić bo nie dostał jeszcze poważnego grajka. Jednoręczny backhand w formie, serwis w formie i to na razie wystarczyło. Jutro cięższy przeciwnik po drugiej stronie stanie nieobliczalny Tsonga, ktory przeważnie kończy wielkie szlemy na podobnych fazach turnieju ale oboje czują tutaj szansę na walkę o tytuł po odpadnięciu Djoko i Murraya. Tsonga serwis też solidny, w jego meczach przeważnie minimum dwa sety kręcą się wokół tie-breakow. Tsonga przeciwników miał ciut lepszych, Sock czy ostatnio będą w ciekawej formie Evans odstawieni jednak z kwitkiem ale rowniez w 4 setach.
Jak już pisałem wcześniej mam mało czasu i pisze z telefonu więc analiza uboga, dziś w nocy minimum 4sety są praktycznie pewnie tak jak minimum jeden lub dwa tie-breaki. Nikt tego meczu nie weźmie w 3 setach.
Typ do pogrania w dublu z Vandeweghe-Muguruza over 7,5 gema w pierwszym secie.
Dodatkowo za drobnę polecam zagrać:
Coco Vandeweghe: 2.65
Tsonga wygra pierwszy set i przegra mecz : 6,00
Z góry przepraszam jeśli analiza mało czytelna i jeśli pojawiły się błędy ale nie mam czasu poprawiać.
Pozdrawiam i powodzenia!
⛔100
 
talizmo 12

talizmo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Australian Open
Godzina: 09:00
Spotkanie: Misha Zverev - Roger Federer
Typ: Misha Zverev
Kurs: 8.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po takim kursie aż żal nie postawić! Zverev zagrał z Murrayem mecz życia. Odkąd jego młodszy brat zaczął odnosić sukcesy, sam ostro wziął się do pracy- poprawił niesamowity leworęczny forehand, świetnie gra przy siatce. W meczu z Murrayem prawie 60% skuteczności przy siatce przy ponad 100 takich atakach. Murray - mistrz obrony i mijania - miał problemy z minięciem go. Federer także gra bardzo dobrze w tym turnieju, lecz ma już 35 lat. Wieku nie da się oszukać. Wygrał z Nishikorim ( w którego wątpiłem o pierwszego meczu z Kuznetsovem , gdzie mało nie odpadł) 3:2. Stracił sporo sił. 1.09 na Federera ? W życiu bym tego nie zgrał po tym co zobaczyłem w tym turnieju i biorąc pod uwagę wiek Rogera.
Może po prostu nie wierzę w spełnienie mojego marzenia, które od lat nie chce się spełnić - by znowu zobaczyć duet Federer-Nadal w finale WS. Kurs 8.00 na Zvereva ? Biorę za grosze, zdecydowane value.
Grubiej zagram over 3,5 seta po kursie 2.20 w Bet365
⛔100
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Francja - Puchar Ligi
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bordeaux - PSG
Typ: PSG
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jutro Girondins Bordeaux zmierzy się z Paris Saint Germain w półfinale Pucharu Ligi Francuskiej. Jest to pojedynek dziewiątej z trzecią drużyną tabeli Ligue 1. Faworytem jutrzejszego spotkania jest PSG i myślę, że również w praktyce okażą się oni lepsi od rywala.
PSG wygrało 5 ostatnich meczów z rzędu. Dodając do tego jeden rozegrany na początku roku sparing wychodzi, że 6 ostatnich spotkań kończyło się zwycięstwem Paryżan. Co więcej, w żadnym z tych 6 spotkań nie stracili oni ani jednej bramki. Rok 2016 zakończyli w efektownym stylu gromiąc u siebie 5:0 Lorient. Następnie we wspomnianym już przeze mnie meczu sparingowym pokonali 3:0 Club Africain. Potem przyszły mecze pucharowe a w nich kolejne zwycięstwa. W Pucharze Francji klub Grzegorza Krychowiaka rozgromił 7:0 Bastię a w Pucharze Ligi Francuskiej ograł 2:0 Metz. W rozgrywkach ligowych odnieśli kolejne dwa zwycięstwa. Pokonali na wyjazdach 1:0 Rennes i 2:0 Nantes.
Bezpośrednie pojedynki również przemawiają za Paryżanami. Bordeaux nie pokonało ich od 3 kolejnych spotkań. W tym sezonie w lidze górą było PSG, które wygrało 2:0 na Parc des Princes. W poprzednim natomiast padły 2 remisy - w Paryżu było 2:2 a w Bordeaux 1:1.
Sądzę, że i jutro Bordeaux nie będzie w stanie ograć PSG, które po lekkim schyłku formy chyba już wróciło na właściwe tory. Pewnie wygrywają i mają bardzo mocną obronę, czego dowodem jest to, że w ostatnich meczach nie stracili ani jednej bramki.
✅50
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
dyscyplina;tenis,A.O.
godz;9.00
spotkanie;M.Zverev-R.Federer
typ;Zverev plus 2,5 seta
kurs;2,18
bukmacher;Sportingbet
analiza;
Misha,wygrana 3-1 z Murrayem i niesamowita gra przy siatce.
W tym roku trochę szanse się wyrównały.2ch z 4 głównych faworytów już odpadło,a właściwie to 2ch głównych.
Roger po bardzo ciężkim meczu z Nihikorim wygranym 3-2,może być trochę zmęczony.Mistrz ma już 35 lat.Kurs na czystą 2kę to jakaś pomyłka 1,08-1,10.
Wcale nie będę zdziwiony jak Ferdek bedzie miał mocne kłopoty ze Zverevem.
Można jeszcze zagrać plus 3,5 seta,podobny kurs.
Typ uważam za bardzo prawdopodobny 70/30
⛔100
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis, Australian Open
Godzina: 09:00
Spotkanie: COCO - Muguruza
Typ: COCO 2:0
Kurs: 4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jak dla mnie niezrozumiałe kursy na to spotkanie wystawili bukmacherzy. Według mnie kursy na to spotkanie powinny być co najmniej odwrotnie. Amerykanka na swej drodze do ćwierćfinału pokonała takie rywalki jak Bouchard i Kerber rakietę nr 1 w kobiecym tenisie. Muguruza nie miała nikogo szczególnego w swojej drabince. Dzisiaj przyjdzie jej się zmierzyć z COCO, która jest w formie, ma bardzo dobry serwis i mocne, pewne uderzenia. Hiszpanka nigdy swoją gra mnie nie przekonywała i chyba tak już pozostanie - pewnego poziomu nie przeskoczy. W pojedynku z COCO, która jest w znakomitej formie nie widzę dla niej szans i grań grubo w stronę Amerykanki. Po takim kursie naprawdę polecam!!! Toż to promocja!!!
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
D 238

daw1910

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Australian Open
Godzina: 09:00
Spotkanie: Zverev - Federer
Typ: over 31,5 gema
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza: Widzę mnogość typów na ten mecz ???? Jednak ja pewnego typu się trzymam cały czas jeśli chodzi o mecze mojego bądź co bądź ulubienca Federera - overy. Dziś gra ze spełnionym Mischą. Tych którzy upatrują tutaj wygranej Mischy podzwiam bo niespodzianki nie będzie ale stracony set/ tie break raczej tak. W meczu z Japończykiem Roger udowodnił dwie rzeczy.. nadal ma niesamowity talent i przestoje w grze. Początek seta pierwszego i set 4 to chwile dekoncentracji, które mimo prób na wygranie setów skończyły się porażką. Na całe szczęście Federer ma poukładane w głowie i takie &#39;oddanie&#39; seta nie powoduje u niego ciśnienia i gra swoje. Mischa turniej życia nad ranem powalczy i być może ugra seta ale linia 31,5 spokojnie do gry. To oczywiście przypuszczenia bo jedynego czego można być pewnym to .. sami wiemy ???? Powodzenia!
⛔100
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina: Koszykówka-Euroliga
Godzina:19.45
Spotkanie:panathinaikos-FC Barcelona
Typ:2
Bukmacher:Betsson
Kurs:2.70
Analiza:

Panata gra niezle stabilnie ale bez fajerwerkow ostatnio,nie sadze by udalo im sie jednak wygrac z Barcelona.
Barca zaczela nareszcie grac dobra szybka i zdecydowana koszykowke.Ogladalem ich mecz z Efesem
i grali bardzo przyjemnie dla oka i co najwazniejsze skutecznie.
Nareszcie pozbyli sie tego drewniaka Dorseya ktory zostal na szczescie dyscyplinarnie zwolniony.Tomic gra w kratke nie jest jakims super centrem,ale mam nadzieje ma godnego zmiennika Faveraniego,ktory zaprezentowal sie bardzo przyzwoicie,widac ze gra z glowa nie to co Dorsey.
Analize pisze dzien przed meczem ale napewno nie zagra Brad Oleson co nie powinno byc wielkim ubytkiem.Kapitalnie gra ostatnio Koponen jesli zagra jestem pewniem ze trafi kilka trojek.Ogolnie ekipa bardzo dobrze sie uzupelnia,ma parcie na kosz wiec mysle ze zdobycie min.80 pkt z takim rywalem jak Panata jest mozliwy.
Polecam gre na Barce,jesli ktos woli ostrozniej to polecam z handicapem.Ja zagram bardziej zdecydowanie,czysta 2.Powodzenia.
⛔100
 
grruber 28

grruber

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Copa del rey
Godzina: 19:15
Spotkanie: Alaves - Alcorcon
Typ: under 9,5 rzutu rożnego
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet365
Witam
Poprzedni typ na różne Eibar wszedł, wiec próbujemy dalej rożne w meczu Pucharu Króla między Alaves a Alcorcone. Moim typem na to spotkanie jest under 9,5 różnego. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 0:2 dla Alaves, choć nie był to łatwy mecz ponieważ gole wpadły w 90 i 94 min meczu. W tamtym meczu padło 6 rzutów rożnych 4-2 dla Alcorcon. Moim zdaniem awans jest już rozstrzygnięty, ponieważ nie wierze aby Alaves przegrało u siebie 3 bramkami (chodź w pilce wszystko jest możliwe i nie takie rzeczy się działy). Myślę że mecz będzie statyczny a Alaves będzie oszczędzać siły na ligowy mecz domowy a atl. Madryt. Alaves ostatnie 2 mecze domowe z Leganes i La Co runa to suma różnych 7. Gospodarze nie są tuzami w nabijanie rożnych, wynik mają dobry więc nie będą musieli naciskać. Ostatnie spotkania między drużynami zaprzeczają mój typ poniewaz padały tam 12 i 13 różnych ale była to liga i tam walka o każdy punkt. Mam nadzieje ze typ będzie trafny. Powodzenia
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis, ATP - Australian Open
Godzina: 4:30
Spotkanie: Wawrinka - Tsonga
Typ: powyżej 40,5 gemów
Kurs: 1,71
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Przed nami ćwierćfinały Australian Open a rozpoczniemy je meczem bardzo ciekawym pomiędzy Szwajcarem S. Wawrinka a Francuzem J.W. Tsonga. Kto zna się choć trochę na tenisie to wie, że Stan rozkręca się z meczu na mecz, On potrafi w I czy II rundzie męczyć się ze średniakiem i wygrać 3:2 a w ćwierćfinale czy półfinale a nawet w finale wygrać z Djokovicem 3:1. Teraz ani Djokovica ani Murray&#39;a już nie ma więc to dla niego ogromna szansa na zdobycie kolejnego Szlema. Do tej pory rozegrał 4 spotkania i stracił jak narazie 4 sety ale jak wcześniej wspomniałem to właśnie w I rundzie rozegrał 5 setowy pojedynek z Klizanem a potem już było lepiej 3:0 z Johnsonem, 3:1 z Troickim i 3:0 z Seppim tutaj wynik może mylić gładkie 3:0 - nie nie było gładkie, każdy set kończył się tie breakiem.
Jeśli chodzi o jego przeciwnika to jest On w bardzo wysokiej formie, również rozegrał 4 pojedynki i stracił tylko 3 sety. Pokonał On 3:1 Monteiro, 3:0 Lajovic, 3:1 Sock i 3:1 Evans.
Jeśli chodzi o faworyta to delikatnym faworytem jest Szwajcar i jeśli miałbym stawiać kto wygra to postawił bym właśnie na niego ale nie wydaje mi sią aby pokonał On Francuza w 3 setach dlatego idę w opcję powyżej 40,5 gemów gdzie w 4 setach spokojnie można pokryć go.
Powodzenia.

⛔100
 
kamasutra10 604,1K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Ameryki Płd U20
Godzina: 0:15
Spotkanie: Argentyna - Boliwia
Typ: Argentyna win ,and 4 or More Goals on thy Match
Kurs: 3.10
Bukmacher: William Hill
Analiza:
W 3 kolejce rozgrywek gr. B broniąca tytułu z przed 2 lat reprezentacja Argentyny podejmuje Boliwijczykow. Argentyna w dwóch poprzednich spotkaniach zremisowała z Urugwajem ( 3:3 ), oraz Peru (1:1). Rywale w jedynym jak narazie rozegranym meczu pokonali Peruwiańczyków (2:0) i był to najlepszy start tej drużyny od lat gdyż była ona do tej pory dostarczycielem pkt. , zajmując w 2 poprzednich turniejach 4 ost. miejsce w gr., nie wygrywając meczu i inkasujac znaczna ilośc bramek ( 2:0;0:3;1:0;0:5;2:4;1:5;0:6 )...Jak widać Argentyna zdaje sie byc tradycyjnie faworytem tego spotkania , na pewno bedzie szukała kompletu pkt. i biorąc pod uwagę dosyć otwarty futbol prezentowany przez obie ekipy liczę tutaj na sporo bramek , przy jednoczesnej wygranej obrońców mistrzowskiego tytułu. Dodatkowo impreza ta jest dosyć szalona pod względem goli i zanotowaliśmy juz kilka wysokich wyników ( prócz wspomnianego 3:3 Argentyny także 4:3 Ekwadoru z Kolumbia ). Młodzi zawodnicy częściej myślą o grze dobprzodu , niz zabezpieczaniu wlasnych tylow....Mysle ze moj typ na ten mecz jest calkiem realny....
Pzdr....
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01:30
Spotkanie Atlanta Hawks - LAC
Typ: Hawks -12.5 pkt OT
Kurs 3.05
Buk : Unibet
Na dziś zaglądam do stolicy stanu Georgia gdzie w Philips Arena Atlanta Hawks podejmować będzie drużynę Clippersów z Miasta Aniołów. LAC bilans na razie 29-16 robi wrażenie ale już on road nie jest tak różowo bo 12-9 i szybko zbliża się do wyrównania stanu. Hawks mimo dużo gorszego na papierze składu dobrze się prezentują na przełomie grudnia -stycznia. Świetną robotę w Atlancie wykonuje Mike Budenholzer który potrafi wciąż wycisnąć z zespołu maximum potencjału i możliwości. Hawks przecież stracili przed sezonem lidera - Horforda a w jego miejsce trafił Howard. Siłą Hawks jest bardzo dobre dzielenie się piłką i obecnie w tym spotkaniu Millsap powienie posiadać sporą przewagę na PF.

Podopieczni Doca Riversa tutaj zagrają w dość okrojonym składzie bez 2 czołowych graczy i obecnie 1 i 2 opcji w ataku gości. Brak Griffina i CP3 obniża potencjał drużyny do przeciętniaka w NBA i ten team traci bardzo dużo nie tylko po atakowanej stronie parkietu ale iw defensywie . LAC obecnie i tak mają cieżkie chwile bo przegrali ostatni 4 z 5 spotka. Takie osłabienia raczej będą szalenie widoczne bo Rivers nie jest w stanie tego sam poskładać na back courcie. Do tego PG Felton ostatnio na bardzo niskiej skuteczności z gry 6-17.
LAC szczególnie bez Paula będzie tutaj kuleć i jak pokazały ostatnie spotkania ich potencjał spada do bardzo przeciętnej drużyny obecnie. Ostatnio przegrali z Bryłkami w Denver aż 123:98. Wcześniej wysoka porażka z OKC 114:88 a wcześniej z Houston Rockets 140:116. Moim zdaniem gospodarze mimo iż tych wysokich handi nie pokrywają za często to dziś to zrobią bez większego wysiłku. Goście ogólnie w słabej formie a rotacja robi się wąska. Gdy jeszcze obok CP3 i Blake[a oddejmiemy ostatnio ceglących Crawforda i Mbah a Moute to nie widzę tutaj żadnych szans na zwycięstwo gości a takie handi po takim kursie robi się kuszącym kąskiem.
Hawks w gazie. Nawet ławka jest tutaj w stanie dać dużo więcej jakości niż ławka Clippersów.
⛔100
 
lukash006 119

lukash006

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - FRANCJA: Ligue Magnus
Godzina: 20:00
Spotkanie: Amiens - Strasbourg
Typ: Amiens
Kurs: 1.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
37 kolejka Ligue Magnus i pojedynek zajmującego 7 miejsce Amiens z przedostatnim w tabeli Strasbourgiem. Pierwsze 5 miejsc ma już zapewnioną kwalifikację do Play Offów więc zostaje jeszcze 3 miejsca na których można się schronić przed barażami spadkowymi. Gospodarze stąpają po cienkiej linii punktowej ponieważ jest tam ciasno i jeśli chcą zachować bezpieczne miejsce w tabeli muszą ten pojedynek wygrać i zdobyć punkty. Nadarza im się bardzo dobra okazja ponieważ mierzyć się będą z drużyną która na wyjazdach ma największą w lidze serię przegranych bo aż 14! wygrali tylko 3 mecze w tym jeden po dogrywce więc nie sądzę by nastąpiło jakieś przełamanie z Amiens które u siebie radzi sobie nie najgorzej 8 wygranych - 9 przegranych. Z takim przeciwnikiem jak Strasbourg i w takiej sytuacji nie myślę o innym wyniku jak wygrana gospodarzy. Zainteresowanych zapraszam do sprawdzenia wyników meczy gości: http://www.flashscore.pl/mecz/tbMf86DK/#h2h;away Powodzenia ????
⛔100
 
czaro82 425,1K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina.Tenis ziemny Australian Open
Godzina. 9:00
Spotkanie. Mischa Zverev - Roger Federer
Typ. Dw. Federer win 3:1
Kurs. 3.75
Bukmacher. Bet365
Analiza.
Witam wszystkich, zacznę od tego ze typ ponownie z cyklu konkursowych lub jak kto woli zyczeniowych. Sporo zostało już napisano na temat tego spotkania więc dodam parę słów ...
Wiec tak, Misha wiadomo po takim spotkaniu jakie rozegrał z &quot;jedynka&quot; światowego tenisa ciężko będzie mu zagrać na takim samym lub podobnym poziomie aczkolwiek nie jest to niemożliwe
Pytanie brzmi na ile pozwoli mu &quot;stary Lis&quot; Roger który po ponad półrocznym rozbratem z tenisem wygląda naprawdę na swieżego w dotychczas rozegranych meczach. Mało kto się chyba spodziewał że w tym aspekcie będzie lepszy od &quot;Kitajca&quot;.
Przez odpadniecie &quot; Panicza &quot; a także &quot; Djokera &quot; dla Federera otworzyła się najprawdopodobiej ostatnia taka okazja aby wygrać swojego ostaniego szlema w karierze ( gdyż uważam iż Stan jaknajbardziej do ogrania w 1/2 przez swojego rodaka ).
Mam nadzieję że już za chwilę obejrzymy ciekawe widowisko które nadrobi nam tenisowo spotkanie Wawrinki z Tsongą które było zbyt jednostronnym pojedynkiem.
Podsumowując jeśli &quot;under-dog&quot; zagra podobnie jak z Andym to jest w stanie urwać seta. Wydaje mi się ze oboje czesto będą grali agrwswnie biegając sporo do siatki a co za tym idzie dużoz tych wymian może zakończyć się na małe kara w czym widzę wieksze szanse &quot;Fedexa&quot; jak i zresztą przy dłuższych wymianach... Natomiast jeśli faworyta zaczną dopadać chwilowe przestoje gry które ewidentnie miewa,to uważam iż starszy z braci jest w stanie to wtedy wykorzystać w ten sposób ugra seta pomimo iż zapewne przegra później całe spotkanie właśnie wynikiem 1:3.

&quot; jeśli moja analiza pomogła ci podwoić drobne-kliknij dzięki &quot;
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 19:00
Spotkanie: Francja - Szwecja
Typ: Szwecja +3,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Expekt
Witam wszystkich w kolejnym dniu w którym dostępna oferta jest znacznie bogatsza od wczorajszej, dlatego można znaleźć kilka ciekawych perełek. Jedną z nich chciałbym się z wami podzielić. Wczorajsza analiza okazała się wygrana, a mecz skończył się łatwym wynikiem 3:0, mam nadzieję że dziś będzie kontynuacja dobrej passy. Mecz który odrazu rzucił mi się w oczy to spotkanie pomiędzy reprezentacja trój kolorowych, a reprezentacja trzech koron. Od pewnego czasu uważałem, że Szwecja jest czarnym koniem tych Mistrzostw i teraz nic się nie zmieniło, po tym co prezentują. Szczerze spodziewam się tutaj nawet sporej sensacji, dlaczego bo Francja nie jest taka straszna jak ją malują, potwierdzić moje słowa może nasz ostatni mecz z Francuzami, gdzie niemiłosiernie do ostatnich minut się męczyli i wygrali zaledwie jedną bramką 26:25, w tej fazie turnieju nie ma już słabeuszy co potwierdza odpadnięcie faworyzowanych reprezentacji Niemiec i Danii, jak ktoś przed meczem powiedziałby że Niemcy przegrają z Katarem, wiele osób by się tylko uśmiechnęło a jednak to prawda. Szwedzi moim zdaniem grają turniej życia i nawet na chwilę nie chcą się zatrzymać, a najlepiej zoobrazują to wyniki, na otwarcie rozbili Bahrajn 36:16, następnie to samo pokazali Argentynie 17:35, jedyny słabszy ich mecz to z Duńczykami gdzie przegrali 27:25 ale te spotkania są innego pokroju, rozbity Katar 36:25, z Egiptem 33:26 oraz ostatni świetny mecz z Boałorusią gdzie odprowadzili ich z kwitkiem 22:41. Jak widać są niezwykle mocni zarówno w obronie jak i ataku, trudno dostrzec jakieś słabe punkty. Jeśli chodzi o gospodarzy to też rozpoczęli imponująco od wysokiej wygranej z Brazylią 31:16, następnie rozbili Japonię 19:31, z mocnymi Norwegami 31:28, z Rosja 24:35, jedyny słabszy mecz byl z naszą reprezentacją 26:25 oraz ostatni mecz z Islandia 31:25. Moja propozycja to opcja handicapu dla Szwedów +3,5 gdyż uważam, że spotkanie to będzie bardzo emocjonujące i wyrównane o czym najlepiej mówią mecze bezpośrednie pomiędzy tymi reprezentacjami, ostatni mecz 27:25 dla Francji, wcześniej 28:30 dla Szwecji i 21:22 dla Francji, jak widać linia którą obecnie proponuje spokojnie została by pokryta. Z racji tego że jedni jak i drudzy rzucają bardzo dużo bo ponad trzydzieści bramek na mecz, dobrym posunięciem będzie zagranie linii powyżej 54,5. Jednak bardziej przemawia do mnie moja propozycja +3,5 dla Szwecji.
✅85
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Southern Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Kettering - Frome
Typ: Frome Town FC
Kurs: 3.0
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Po udanej wyprawie do Corby, po raz kolejny odwiedzamy hrabstwo Northamptonshire, aby przyjrzeć się meczowi, w którym drużyna gospodarzy Kettering Town spróbuje (bez, moim zdaniem, większego powodzenia) przeciwstawić się coraz silniejszej drużynie Frome.
Jeżeli przyjrzymy się występom Kettering w tym sezonie, to pierwszą rzeczą jaka rzuci nam się w oczy będzie słaba defensywa; zawodnicy bloku defensywnego gospodarzy wielokrotnie marnowali wysiłek ofensywny swoich kolegów i, mówiąc kolokwialnie, zawalali mecze, które Kettering powinno co najmniej zremisować. Większość, bo aż 23 z 41 straconych w tym sezonie bramek gospodarze stracili w meczach na własnym boisku, potwierdzając to o czym piszę w ostatnim domowym meczu z Merthyr Town, który przegrali 1:3, co samo w sobie może nie było jakąś sensacją (kurs 2.4 na gości), ale to co robiła w tym meczu defensywa Kettering to po prostu wołało o pomstę do nieba. Najpierw, na początku meczu, bramkę głową zdobył kompletnie niepilnowany Curtis MacDonald, a już osiem minut później defensywa gospodarzy nie upilnowała Eliota Richardsa, który zdobył drugą bramkę dla gości. Bramka zdobyta w drugiej połowie przez gospodarzy niewiele zmieniła, tym bardziej że na kwadrans przed końcem ich obrona wykonała kolejny sabotaż: najpierw Haran nie dał rady wybić piłki w niegroźnej w sumie sytuacji, po czym Langdon wykonał kuriozalne podanie do własnego bramkarza, na tyle nieudane, że rezerwowy Merthyr, Corey Jenkins dobiegł do piłki i, w sytuacji sam na sam z bramkarzem, dobił gospodarzy.
Dobra, nie będę się już pastwił na Kettering i ich obroną - przejdźmy do ambitnej drużyny gości, która według ludzi znających się lepiej ode mnie na angielskiej piłce, będzie w najbliższych latach poważną siłą w Non-league football. The Robins (drozdy wędrowne czy też rudziki) ostatni mecz w Southern Premier przegrali 18 listopada ubiegłego roku, notując od tamtego czasu 5 ligowych zwycięstw i 4 remisy, ale suche liczby nie oddają tego co ostatnimi czasy robi z tą drużyną trener Josh Jeffries. Analiza robi się już przydługa, więc nie będę się zbytnio rozpisywał, dodam tylko, że w ostatniej kolejce, tej samej w której parodyści z defensywy Kettering zawalali swojemu zespołowi kolejny mecz, Frome przejechało walcem po solidnej (11. miejsce w lidze) drużynie Redditch, gromiąc ich 8:1 (hat-trickiem popisał się najlepszy strzelec drużyny, Jake Jackson).
Jeżeli do tego wszystkiego dodamy fakt, że Frome Town lepiej wygląda na wyjazdach (9. miejsce w lidze, 6-3-5, 25:23), a Kettering gorzej gra i traci więcej bramek na własnym boisku (18. miejsce, 4-5-6, 18:23), to zwycięstwo rozpędzonych The Robins wydaje się jeszcze bardziej prawdopodobne. Kurs na gości to jest po prostu prezent, którego nie wypada nie przyjąć.
Jak dla mnie, czysta dwójka - polecam.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom