>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.02.2024 (sobota)

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Dubaj finał
godzina 16.00
Anna Kalinskaya v Jasmine Paolini
TYP Ilość setów powyżej 2.5 kurs 2 .60
forbet
link w temacie;

Teochę typuje w ciemni bo dawno nic nie widziałęm Rosjanki i najwyzsz pora się przyjrzeć.Obie zaskakują w tym turnieju i to mocno ,
Bukmacherzy faworyzują mocno Rosjankę ale czy słusznie ?No dobrze poknała nr 1 w półfinale i to w dwóch setach , hm Noskova ostatnio też i na co się to zdało?Paolini pokonała w pólfinale Rybakine po Walkoverze Kazaszki ale pokonała Rybakine nie po raz pierwszy!Bo również w ubiegłym roku w Cincinatti.Ostatnio widziałem dwa bardzo dobre mecze Jasmine z Kerber przed A0 gdzie odrobiła przełamanie i odwróciłą losy drugiego seta i wzięła mecz 2;0 .Potem na AO gdzie zmiotła z kortu Blinkova tuż po tym jak ta wtyeliminował Rybakinę.
W h2h jest między pniami jest jeden 1 i oba mecze 2:0 i do jednej bramki .Dzisiaj obie powinny wyłazić ze skóry bo nie często grają w finałach zwłaszcza tej rangi turniejów.Liczę na dobry mecz i sety z obu stron.

260
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +2601
L.MORETTI 42,6K

L.MORETTI

Użytkownik
GODZINA: 18:30
DYSCYPLINA: Piłka nożna
LIGA: Hiszpania
MECZ: Mallorca - Alaves
TYP: Powyżej 4 kartek (żółte + czerwone)
KURS: 1,90
STAWKA: 2j
BUKMACHER: 1xbet

PROMOCJA WEEKENDU!
Zanim dodaję ten typ tutaj, pisałem o nim w moim temacie. Linie maksymalnie zaniżone. Do gry jeszcze jest możliwość 3.5, ale widzę, że już powolutko buki wycofują się ofertowo z tego zdarzenia, i pewnie pojawi się przed meczem. Linie w meczach tych drużyn oscylują w granicach 5 - 5.5, chyba że sędziowałby Rojas, ale nie Verdura. Linie do 3.5 - 4.5 do grania za duże nakłady, gapiostwo buków trzeba doszczętnie wykorzystać, a w mojej ocenie i tak mecz skończy się na 6-7 kartkach. Tyle jeśli chodzi o analizę, bo czas działa na naszą niekorzyść, powodzenia!

100 nieregulaminowy bukmacher
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
R 648,4K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna Słowacja
Godzina 19:30
Spotkanie: Martin – HK Kosice
Typ: HK Kosice handi -3,5
Kurs: 1,42
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...ry-sezon-2023-2024.168753/page-2#post-7248196
Analiza:
Trzymam się wymyślonego sposobu gry w meczach z outsiderami. Nie zawsze pozytywnie ale jakiś pomysł jest. Tym razem znowu przeciwko outsiderowi z ujemnym handi na faworyta. Martin do tej pory tylko 1 wygrana i 16 porażek. HK Kosice w połowie stawki z bilansem 8-1-8. W meczach H2H w ostatnich 2 latach, 3 wygrane Kosic, ale jedna bez pokrycia handi. W ostatnich spotkaniach Martin to same porażki 23, 8, 5, 8, 7 więc liczę, że handi 3,5 gola zostanie pokryte.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Arsenal - Newcastle
Typ: BetBuilder - Arsenal wygra, over 3,5 gola w meczu, Newcastle over 1.5 rzutu rożnego
Kurs:
3,25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Nie mogłem się za bardzo zdecydować dzisiaj, który mecz będzie typem głównym na sobotę. Pojedynek Arsenalu z Newcastle konkurował z wyjazdową potyczką Athletico Madryt z Almerią. Ostatecznie postanowiłem zainwestować w spotkanie rozgrywane na wyspach. Stawiam, że po pucharowym niepowodzeniu w Porto gracze Artety szybko powetują sobie te straty i zainkasują kolejne 3 punkty potrzebne w rywalizacji o tytuł w Premier League. Forma Kanonierów w lidze ostatnimi czasy wyśmienita - 3 plac z jednopunktową strata do City (na tę chwilę 4 punktową po wymęczonej wygranej City w Bournemouth) oraz z pięcioma do Liverpoolu, który ma rozegrany mecz więcej. Seria czterech wygranych z rzędu, w których gracze z Londynu zdobyli 16 goli tracąc tylko 2. Ponadto "Sroki" na wyjazdach przeciętnie z jednym przebłyskiem, gdzie pokonali Aston Villę 3:1. Stawiam na przekonywujące zwycięstwo miejscowych, którzy na Emirates Stadium przegrali tylko raz z West Ham 0:2. Ponadto dziewięć zwycięstw i dwa remisy przy bilansie bramkowym 30:11. Nie wykluczam bramki gości, ale wydaje mi się że The Gunners sami mogą pokryć zakładany przeze mnie hanicap bramkowy. Na podniesienie kursu dołożyłem co najmniej dwa rożne gości, no bo i oni przecież też przez 90 minut muszą zagrać coś do przodu.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +441
Pablito91 496,4K

Pablito91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Arsenal - Newcastle
Typ: Superbets
Newcastle strzeli
Newcastle powyżej 1.5 rzutów różnych
Newcastle powyżej 1.5 kartek
Kurs:
2.50
Bukmacher: superbet
Post w dziale:
Analiza:


Aż nieprawdopodobne, że pomiędzy tymi ekipami w ostatnich 11 bezpośrednich spotkań nie padł btts. Arsenal podrażniony po porażce w Porto. W moim typie skupiam się przede wszystkim na Newcastle. Liczę, że strzelą jakąś bramkę. Skoro np potrafili strzelić 2 City to i Arsenalowi przynajmniej 1 powinni. Są na pewno bardziej wypoczęci. 2 różne przez te 90 minut również powinni nabić. Ciekawe jak z kartkami, bo sędzią Tierney nie pokazuje ich zbyt wielu. Ale może dzisiaj w takim spotkaniu parę kartek pokaze

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom