>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.03.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
zirike 0

zirike

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Polska

Spotkanie:
JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia

Typ:
Under 6.5

Kurs:
1.45

Bukmacher:
Tobet

Analiza: Dzisiaj o 18:15 zmierzą się dwie druzyny aspirujące do mistrzowskiego tytułu. Wiele wskazuje jednak na to, że ekipa GKSu będzie musiała odłożyć marzenia na przyszły rok. Ale mniejsza o to.
Jesteśmy już po 3 spotkaniach półfinałowych między tymi drużynami
1) 2:3
2) 2:1
3) 4:1
Wszystkie wygrała Cracovia. Jak widać średnia na mecz to nieco ponad 4 bramki. Nie spodziewam, żeby teraz to wszystko miało się zmienić. Chociaż wybieram i tak pewniejszy typ na Under 6.5 jak dla mnie kurs jest wystarczający i zachęcający.

Kiepska analiza
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina:pilka nozna,Segunda Division,Hiszpania
Spotkanie:Elche-Murcia
Typ:Elche-Handi (0:1)
Kurs:2.55
bwin
godz: 20:00
Lider Segunda Division podejmuje dzis 17tych w tabeli Real Murcia.Obie druzyny przegraly swoje ostatnie dwa spotkania w lidze,wiec dzis czas na wziac sie garsc.Faworytem zdecydowanie sa gospodarze,ktorzy licza na bezposredni awans do Primera Division.Elche zgromadzilo dotychczas 64pkt i maja 10pkt przewagi(plus dzisiejszy mecz) nad druga Girona.Bilans gospodarzy 19-7-4.Goscie natomiast blisko strefy spadkowej z bilansem 9-7-14. Elche ma awans praktycznie zaklepany i moga pozwolic sobie na ewentualne wpadki,jednak mysle,ze po ostatnich 2 porazkach beda chcieli zagrac przede wszystkim dla publicznosci.Dzisiejsi rywale nie sa zbyt wymagajacy i Elche zgarnie dzis kolejne 3pkt.Ja typuje ze rozmiar wygranej bedzie przynajmniej dwubramkowy(Przypuszczany wynik to 2:0) powodzenia
⛔100
 
L 4

linek_75

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna;IRLANDIA: Pierwsza Liga
Spotkanie:Shelbourne - Shamrock
Godzina:16:55
Typ:wygrana Shelbourne(I połowa)
Kurs:7.00
Bukmacher:Bet365

Sezon irlandzkiej piłki nożnej dopiero się zaczyna(są to początkowe mecze).Pierwsze dwa mecze drużyny Shelbourne w tym sezonie były nieudane przegrana z Bray i Dundalk.Jednak z jednego meczu na kolejny pokazuje,że się rozkręca.W ostatnim meczu z Dundalk strzelili jedną bramkę w pierwszej połowie,wygrywając w pierwszej połowie jednak w drugiej połowie przeciwnicy strzelili trzy bramki.Shelbourne nie miał szans wygrać z oba drużynami.Były znacznie lepsze.Wracając do dziesiejszego spotkania drużyna Shelbourne ma dziś szanse ponownie wygrać w pierwszej połowie spotkania.Ostatnie spotkanie bezpośrednie Shelbourne - Shamrock( pierwsza połowa 1:0,drugra połowa 1:1,wynik końcowy 2:1).Shelbourne ostatni pojedynek wygrał jednak dzisiaj ma znikome szanse na wygraną.Wygrana w pierwszej w połowie jest jak najbardziej prawdopodobna.Sheloburne znajduje się w tym momencie na miejscu spadkowym,więc będzie się starał wygrać dzisiejsze spotkanie.
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka Włochy K
Spotkanie : Bolonia - Yamamay Busto Arsizio
Typ : Bolonia +1,5 seta
Kurs : 3,35
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Dzis mój typ to handicap na siatkarki z Bolonii, na unibecie nie dają +2,5 seta, jeśli któryś bukmacher ma w ofercie to myślę że to dobry typ. Bolonia na ostatnim miejscu w tabeli, zaś Yamamay jest liderem więc typ wydaje się mocno ryzykowny aczkolwiek Bolonia ostatnio fajnie gra i w każdej kolejce od pojawienia się Brussy i Lipicer gram na nich handikapy +2,5 seta i do tej pory wchodzilo. Wspomniane zawodniczki czyli atakujaca Valeria Brussa oraz przyjmująca Tina Lipicer Sanec mocno wzmocniły zespół z Bolonii co widać po ostatnich wynikach gdzie choćby na wyjezdzie wygrały z Torino 3-1 w którym gra chocby Francesca Piccinini. Yamamay to główny faworyt do awansu, skład mocny, świetny środek z Arighetti i Bauer do tego niemki Korzuch i Brinker, bardzo mocna ławka rezerwowych. To siatkówka kobiet i każdy wynik może się zdarzyć, wczoraj typy z siatkówki francuskiej kobiet i mężczyzn 6/6, niestety zapiepszyły kobiety z Urbino ale tak jak pisałem hand +2,5 na Bolonie grałbym w ciemno, ten handikap podany trochę ryzykowny.
⛔100
 
drill 66

drill

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Brazylia,Campeonato Carioca - Toca Rio
Spotkanie: Volta Redonda-Friburguense
Typ: X
Kurs: 3,45
Bukmacher: pinnacle
Analiza: Mecz zaplanowany pomiędzy powyższymi drużynami zaplanowany jest na 20 i nic nie wskazuje na to, żeby go odwołali. Zagrają dwie bardzo podobne ekipy, z podobnym potencjałem ofensywnym. Strzelają zwykle po dwie bramki na mecz choć ten mecz moim zdaniem będzie widowiskowy i absolutnie żaden z klubów nie będzie pewny swego. Oba kluby odniosły zwycięstwo w poprzednim swoim meczu, ale na dzisiaj przypuszczam że padnie remis. Nie ma wątpliwości, że potrzebują punktów ale ja wierzę w to, że padnie remis. Mam nadzieję, że zdecyduje o tym wiele czynników m.in dość podobna kadra, żadnych zmian w zespołach no i przede wszystkim forma. Na pewno minimum zostanie osiągnięte. Dwa remisy w historii dwóch poprzednich meczy? Być może do trzech razy sztuka, tylko że z korzyścią dla tego typu. W Brazylii będzie godzina 16, więc nie najgorzej. Stawiam na wyrównany mecz ale raczej z małą ilością goli.
⛔100
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Dyscyplina. ATP Miami
Spotkanie. Anderson K - Tipsarevic J.
Typ. under 27.5gema
Kurs. 1.43
Bukmacher. Unibet
Szkal rzucił coś słowem na temat tego spotkania. Samo zwycięstwo Andersona powinno być oczywistością. To co gra Tipsarevicz właśnie po kontuzji jest niezrozumiałe na człowieka z nr9. (obecnie nr9, bo już spadł) szkoda, że nie potrafi sobie własnie zrobić przerwy jak Monfils czy może nawet jak Brands. Ale to nie o to chodzi kto ma większa/mniejsza przerwę, a o formę własnie. Anderson IW skończył przy ćwierćfinale z Berdychem cały turniej przeszedł na stałym serwisie 55 - 65% gdzie liczba niewymuszonych błędów też nie miała specjalnych &#39;wzlotów i upadków&#39;. W piątek Anderson zagrał z równym Zeballosem i spotkanie było dość wyrównane. Przy czym Tipsarevicz z Sella, który ostatnio latał po challengerach i nawet z ludźmi &#39;incognito&#39; nie odnosił sukcesów to przegrał z Janko, ale potrafił go przełamać i doprowadzać do równowagi jak i break pointów. Wcześniejszych spotkań z Gulbisem czy właśnie Nikolayem nie opisuję, bo nie było streamów, nie oglądałem, nie wiem co tam się działo. Ale po statystykach, wyniku to samo co z Llodrą czy Almagro. Gram under, bo linia jest z kosmosu. Więc gram za trochę więcej.
⛔100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Alcorcon - Numancia
Typ: over 3,5
Kurs: 4,0
Buk: Unibet
Analiza: W czterech ostatnich meczach(na 5) na Alcorcon ten typ się sprawdzał. Te zespoły umieją grać ofensywnie. W Pucharze Alcorcon wygrał aż 4-1. W minionym sezonie Numancia ugrała tu 2-2.
Oba zespoły w formie. W minionej kolejce oba wygrały trudne mecze (kursy w okolicach 2,5) i to wygrąły dwoma bramkami. Więc oba teamy myślę będą nastawione ofensywne. Numancia nie ma nic do stracenia. O nic już nie grają, myślę, że mogą tutaj poszukać ofensywnej gry. Alcorcon musi zdobywać punkty, dlatego spodziewam sie z upływem czsu coraz bardziej rozpaczliwej gry z ich strony, o ile nie będą prowadzili zbyt wcześnie ;)
Generalnie myślę, ze ten mecz może stać na wysokim poziomie. Over 3,5 to dużo, ale przy szczęściu do pokrycia, tym bardziej, że te zespoły lubią ze sobą grać ofensywnie na tym terenie.
⛔100
 
ronaldinho1991 27

ronaldinho1991

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Miami Heat-Charlotte
Typ: under 190,5 pkt
Kurs: 2,62
buk: bet365

Analiza:

On 23:00 w Miami miejscowe Heat bedzie podejmowalo ekipe Bobcast. Oczywistym faworytem tego spotkania są gospodarze, chociaz prawdopodobnie w ekipie Heat zabraknie Wade&#39;a. Ja jednak bardziej skupiłem się na liczbie punktów w tym meczu. Ekipa Miami na swojej hali prezentuje calkiem solidną defensywę przy czym jednak nakręcając swoją dużą przewagę przez pierwszą część meczu na koniec nie narzuca już takiej szybkiej koszykówki co zazwyczaj skutkuje mało ilością punktów. Charlotte to ekipa również typowo underowa. W ostatnim meczu tych drużyn przed miesiącem padł wynik 99-94, czyli tylko 3 pkt ponad proponowaną przeze mnie linie. Jednak dzisiejsza nieobecność Wada, na pewno spowoduje duże obniżenie siły rażenia Miami i nie zdobędą tak dużo pkt, z drugiej strony ciężko się spodziewać, żeby gospodarze mieli jakies problemy z Bobcast i LBJ był trzymany długo na boisku. Tym bardziej, że goście są b2b, wczoraj odnieśli dotkliwą (o 1pkt) porażkę z Detroit Pistons, tak więc nie sądzę, żeby dzisiaj zagrozili Miami i zdobyli zbyt wiele punktów. Oczywiście wszystko zweryfikuje parkiet. Dla nieco bardziej ostrożnych polecam również wyższa granicę pkt (197,5pkt), która nie powinna być przekroczona ????

✅262
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Spotkanie: Philadelphia Flyers @ Pittsburgh Penguins
Typ: Total Goals - 1st Period: Over 1.5
Kurs: 1.72
Buk: (Marathonbet)
Data: 25.III.2013 godz.0.30
No cóż można tu napisać?.. Ostatnie 2 mecze pomiedzy tymi drużynami to 20 goli..
Raz Flyers 6:5 i potem Pingwiny 5:4..
W jednym z tych meczy w pierwszej tercji strzelili 4 gole 2:2, a w drugim o jednego gola wiecej 4:1..
Obecnie Pittsburgh jest w niesamowitym ciągu..11 kolejnych zwycięstw..dziś chyba na lód wyjdzie już najmocniejszy skład z Malkinem i z Letangiem..
Funt grając overy nie zawahał się przy over 8 @ 5.30.. ???? , a żeby to weszło muszą zacząć strzelać od samego początku.. ???? bedzie sie działo..
zła data .⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom