>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.03.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Czechy, Extraliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Pilzno - Liberec
Typ: 2 (-1,5)
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pilzno zaskakuje mnie w Play Off, ale dziś wydaje mi się, że Liberec wywalczy awans. Ostatnie 5 pojedynków fazy play off to 3 zwycięstwa Liberca i 2 Pilzna. Stosunek bramek to 17-14 na korzyść dzisiejszych gości. Liberec łyknąłby dawno gospodarzy, gdyby nie fatalna skuteczność. Stwarzają sobie mnóstwo sytuacji i prowadzą grę. Nie będą ryzykować rozstrzygnięcia w ostatnim meczu i jako drużyna nr 1 sezonu zasadniczego dziś postrzelają celnie. Ostatnie 5 meczy to 193 strzały Liberca z czego 63 celne, Pilzno osiągnęło wynik 107/38. Liberec wszystkie 3 zwycięstwa odniósł różnicą przynajmniej 2 goli więc i tym razem mam nadzieję, że tak będzie. Stawiam na wynik 1-4.
⛔100
 
W 12

wilcy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Polska 1 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Podbeskidzie BB - Stomil Olsztyn
Typ: Podbeskidzie BB i over 2.5
Kurs: 3,40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Gospodarze u siebie ostatnio zdobywaja okolo 2,5 brami na mecz (ostatnie 5 spotkan), jeszcze wczsniejsze 5 - katastrofa. Mysle jednak ze jeszcze płyną na fali i spodziewam sie kilku bramek w ich wykonaniu. Stomil natomiast stabilnie ostatnie 10 spotkan na wyjezdzie - słabo. W tabeli są koło siebie więc będą się bić o 3pkt. Jakoże Podbeskidzie wpuszcza u siebie srednio bramke na spotkanie, obstawiam wynik 2-1 lub wyzej
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
M 0

marcino45

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: IRLANDIA - WALIA
Typ:1
Kurs: 2,50
Bukmacher: totolotek.pl
Analiza:
Witam
wziąłem dziś to spotkanie pod uwagę. Myślę iż w tym spotkaniu Irlandia jest faworytem ponieważ gra na swoim stadionie i bardzo sporadycznie przegrywa spotkania na wyjazdach a nie zdarzyła się porażka na własnym stadionie. temu też stawiam dziś na Irlandię. Życzę powodzenia
Nieregulaminowy bukmacher
Kiepska analiza
⛔100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - : Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Godzina: 20.45
Spotkanie: Chorwacja - Ukraina
typ: Chorwacja strzeli w obu połowach
Kurs: 2.80
Bukmacher: Betsson

Chorwaci są o niebo lepiej poukładanymi zawodnikami, którzy działają zespołowo. Ukraińcy jeszcze niedawno byli w totalnej rozsypce, dopóki nie zyskali porządnego gościa za plecami, w roli trenera tym razem. Nie do końca im się jednak układa ta gra. Często wygrywając, trudzą się niemiłosiernie, a czasami idzie wszystko z automatu, lub nie idzie zupełnie nic, co widzieliśmy w meczu z Hiszpanami. Chorwaci mają świetny środek pola, w dobrej formie Rakitić i w jeszcze lepszej Modrić, dodatkowo fajnie na wykończeniu z Mandzukiciem od dawna Chorwacja działa. Zawsze gniotą rywala, no i tym razem będzie podobnie. Mam nadzieję, że zaczną z wysokiego C oraz szybko coś strzelą na pozcątku, by ustawić sobie mecz, a kolejny gol raczej wpadnie poprzez rozochoconą Ukrainę, która nadzieje się na kontrę, w przypadku takiego scenariusza.
⛔100
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja - National
Godz: 20:00
Spotkanie: US Créteil-Lusitanos - Les Herbiers
Typ: US Créteil-Lusitanos
Kurs: 2.25
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na 26 kolejkę ligową francuskiej National.
W ciekawym spotkaniu na Stade Dominique Duvauchelle zmierzą się ze sobą miejscowy Union Sportive Créteil-Lusitanos a w gości przyjedzie drużyna Vendée Les Herbiers Football.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 25 meczach zdobyli 30 punktów co daje obecnie 14 miejsce w tabeli ligowej natomiast goście plasują się na pozycji 11 we francuskiej National ze zdobytymi 31 oczkami w swoich 25 spotkaniach.
US Créteil-Lusitanos w tym sezonie u siebie 4 zwycięstwa, 3 remisy oraz 6 przegranych i bilans bramek 16-21 zaś Les Herbiers na wyjazdach 2 wygrane, 6 remisów oraz 4 porażki z bilansem bramkowym 9-14.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy tak jak goście grają o utrzymanie i myślę że atut swojego stadionu w tym meczu zrobi swoje gdyż goście też do silnych na wyjazdach nie należą.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom