>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.04.2012 (wtorek)

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 24 Kwietnia


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
karamazow 110

karamazow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finał Pucharu Polski
Spotkanie: Ruch Chorzów - Legia Warszawa
Typ: DNB 1
Kurs: 2,62
Bukmacher: bet365
Analiza:
Finał PP w tym roku odbędzie się na stadionie w Kielcach, dzięki temu, że to Legia jest oficjalnym gospodarzem spotkania kibice Legii będą mogli się stawić na stadionie( kibice Legii mają zakaz wyjazdowy). Tak jak nie mogłem zrozumieć kursów wystawionych na spotkanie Chelsea z Barcą tak samo nie rozumiem dlaczego wyraźnym faworytem tego spotkania według bukmacherów jest Legia. W tej rundzie dużo solidniej spisuje się Ruch, który nie zaliczając większych wpadek zdobywa punkty, podczas gdy ekipa z Łazienkowskiej bardziej ciuła niż zdobywa punkty. Mecz z Lechem obnażył słabości drużyny z Łazienkowskiej, Legia biła głową w mur przez cały mecz mając problem ze stworzeniem klarownych sytuacji pod bramką przeciwnika. W bezpośrednich starciach w tym sezonie dwa raz górą była Legia i myślę, że podrażniony tym faktem Ruch będzie chciał się odegrać. Należy również dodać, że Chorzowianie będą mieli jeden dzień odpoczynku więcej co również może mieć wpływ na wynik konfrontacji. Stawiam w tym spotkaniu na Ruch bo jest solidniejszą ekipą niż Legia.
⛔ 100
 
M 53

magicpl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 2. mecz półfinałowy Ligi Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Chelsea
Typ:handicap Barcelona -1
Kurs:1,66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Drugie spotkanie Barcy z Chelsea. W Londynie Chelsea wygrała z Katalończykami 1:0. Ponadto Barca przegrała ostatni mecz z Realem 2:1 na własnym stadionie. Jednym słowem horror. FCB nie ma już co myśleć o wygraniu ligi. Jedyne co może osiągnąć to wygrana Ligi Mistrzów. U siebie ostatnio zawiedli kibiców z Realem, który zagrał bardzo dobry mecz. Jedyną szansą na odegranie się Królewskim będzie finał LM. Jednak na drodze stoi Chelsea. Barca musi wygrać dwoma golami, stąd mój typ. To nie jest tak, że Chelsea znalazła sposób na Barcę, po prostu to wina Katalończyków, bo nie byli sobą. Teraz u siebie muszą wygrać. Guardiola nie będzie oszczędzać zawodników. Widać, że Chelsea skupia się teraz wyłącznie na LM, na dobre miejsce w lidze nie ma już praktycznie szans. Wszystko leży w determinacji gospodarzy. Jeśli odnajdą w sobie zagubioną moc, to awansują z palcem w tyłku.
⛔ 100
 
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Phoenix Coyotes
Typ: X
Kurs: 3,80
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Jeden, dwa, trzy...cztery ???? trzy razy trafilem już tutaj X, ale i spróbuję czwarty raz, bo i czemu nie? ???? Kurs w porządku, statystyki juz bardziej chyba nie mogą przemawiać za remisem, WSZYSTKO wskazuje na remis ????
zerkamy na H2H:
22.04.12 NHL Phoenix Coyotes Chicago Blackhawks 1 : 2
(1 : 1)
20.04.12 NHL Chicago Blackhawks Phoenix Coyotes 2 : 3
(2 : 2)
18.04.12 NHL Chicago Blackhawks Phoenix Coyotes 2 : 3
(2 : 2)
15.04.12 NHL Phoenix Coyotes Chicago Blackhawks 3 : 4
(3 : 3)
13.04.12 NHL Phoenix Coyotes Chicago Blackhawks 3 : 2
(2 : 2)
Dodajmy do tego, że w ostatnich 10 meczach Chicago padło 9 remisów i nic więcej nie trzeba dodawać ???? Gramy póki się da ^^
Kiepska analiza.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL playoffs game #6 , start: 1:00
Spotkanie: New York Rangers @ Ottawa Senators
Typ: Ottawa Senators (włącznie z dogrywką)
Kurs: 2,02
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Co do zbliżających się spotkań, to przykułem dziś wzrok na mecz pomiędzy Sens i Rangers. Na początek warto tutaj zwrócić uwagę na Andersona, który w ostatnim meczu zaliczył czyste konto na ponad 40 oddanych strzałów w MSG z Rangersami, co na prawdę jest wielką sztuką na tym terenie. Przyznam szczerze, że pomijając ten pierwszy mecz w Nowym Jorku, który przegrali 4-2, to w pozostałych widać że to Sens podejrzewam ku zaskoczeniu niektórych prezentują się lepiej, pewniej i przedewszystkim skuteczniej. Lundqivst wykonuje swoją robotę, ogólnie defensywa poza nielicznymi mankamentami również bez zarzutu, ale co się dzieje z ofensywą Rangers? Gdzie jest snajper Gabornik, który nie zmieścił jeszcze żadnego krążka, gdzie jest Dubinsky albo Stepan? Niestety sam Henryk nie będzie ich ratował wiecznie z opresji. Poza świetnym ostatnio Andersonem czy doświadczonym Spezzą, który dał o sobie znać przedwczoraj w NY strzelając 2 gole, bardzo dobrą robotę odwala tutaj na tyłach również Erik Karlsson, który przy swojej niezwykłej szybkości na łyżwach nie ma sobie równych. Stan serii 3:2 na korzyść dla Senatorów i są w na tyle dogodnej sytuacji, że dzisiaj po krótkiej przerwie znów zagrają w Kanadzie i tak sobie myślę, że wraz z powracającym do składu kapitanem Alfredssonem zrobią tutaj niemalże wszystko, by nie przepuścić tak znakomitej okazji na awans. Przed rozpoczęciem rywalizacji faworyzowałem tutaj delikatnie własnie Senatorów i mam cichą nadzieję ,że dziś wykonają swoją robotę i nie podzielą losu Capitals, którzy nie zdołali wykorzystać podobnej okazji wczoraj u siebie.
⛔ 100
 
ali-g 40

ali-g

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy
Spotkanie: FC Barcelona - Chelsea FC
Typ: Ile goli padnie w 1. połowie? Mniej niż 1,5
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Dziś dojdzie do rewanżowego spotkania Barcelony z Chelsea. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Londyńczyków jest to może skromna zaliczka przed meczem na Camp Nou ale jest ! Wiadomo jak będzie wyglądał przebieg spotkania to Barcelona będzie dyktowała tempo gry i ofensywy styl.Chelsea skupi się na defensywie i bronieniu swojej zaliczki i wyprowadzaniem groźnych kontr. Właśnie po jednej z kontr Londyńczycy strzelili Bramkę , stałe fragmenty gry także prezentowały się dobrze ze strony Chelsea. Dziś moim typem jest mniej niż 1,5 bramki w 1 połowie myślę ze Barcelona od razu zaatakuje Chelsea które będzie się dobrze broniło i za wszelką cenę nie będzie chciało stracić szybko bramki i przetwarzają 1 polowe ze swoim dorobkiem.Typ bardzo prawdopodobny. Po cichu liczę na awans Chelsea. POWODZENIA ! ????
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Włoska Serie A
Spotkanie: Atalanta - Chievo
Typ: Poniżej 2.5 bramek
Kurs: 1.66
Bukmacher: expekt
Analiza: Na wtorkowy wieczór typuję meczyk ligi włoskiej pomiędzy 14-stym zespołem a 9-ym.. Dlaczego tak myślę, proste.. w dniu kiedy odbywały się mecze między tymi zespołami, nie padało więcej niż 2 bramek.. Nie liczę tu na żadne przebłyski.. Atalanta, co prawda gra u siebie będzie chciało bronić 3 punkty, ale Chievo, nie odpuści.. Znamy przecież Chievo dobrze, jak w Pucharze Włoch wyeliminowało na własnym stadionie Udinese. Obie ekipy nie mają wiele bramek w całym sezonie jak dotychczas.. Atalanta na 33 mecze 37 goli, a zespół Chievo na 33 mecze.. tylko 30.. A ostatnie trzy mecze, między zespołami wyniki były takie jak 0-0 , 0-1 dla Chievo i 1-1 Statystyki wcześniejszych meczów przemawiają na właśnie taki typ jaki ja obstawiam.. Jak będzie zobaczymy jutro po 22.30 ;)
_________________________________________

Jeśli ci mówię, że jestem najlepszy, myślisz że się przechwalam. Jeśli ci jednak mówię, że nie jestem najlepszy, wiesz że kłamię . !
✅ 66
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Hokej, NHL play-off
Ottawa Senators - New York Rangers
over 6 goals
3.35
Pinnacle


Może to czasami być (chociaż wolałbym aby nie) ostatni mecz tej serii więc przypomnę co pisałem na jej temat przed rozpoczęciem. Pisałem że Ottawa nie ma odpowiedniej głębokości w składzie i jest zbyt infantylna w obronie, wywróżyłem Senatorom maksymalnie dwie wygrane ze Strażnikami i wygląda na to że w tej kwestii już się pomyliłem. Nie odwołam jednak swoich słów na temat ich obrony, tylko dzięki jej problemom Rangers zdobywali bramki. Właśnie beznadziejna skuteczność nowojorczyków jest przyczyną takiego stanu rzeczy jaką mamy teraz - krok od eliminacji najlepszego zespołu wschodu. Zagubiony w akcji jest Gaborik, ale do niedawna to samo mogłem napisać o Spezzie a on obudził się w meczu numer pięć. Teraz pora na Słowaka? Mam nadzieje, w ostatniej grze Sens zawdzięczają wszystko Andersonowi i totalnie skrzywionym celownikom NYR, jestem ciekawy jaki scenariusz będzie miało to spotkanie, ale wierzę że to ataki odegrają tutaj znaczącą rolę bo w przypadku Rangers nie ma już na co czekać, a Ottawa na dłuższą metę nie lubi i nie może polegać na swojej obronie.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
fikumiku707 11

fikumiku707

Użytkownik
Dyscyplina:2012-04-24 11:00, Mistrzostwa Świata, Świat Snooker
Spotkanie: Ding Jun-hui (CHN) - Ryan Day (WAL)
Typ:What will the score be after 4 frames?Zawodnik 1 wygra 4:0
Kurs:6.50
Bukmacher: bwin
Analiza:
Witam zaryzykuje jeszcze raz taki typ przy takim kursie aby byl on poprawny trzeba troszke szczescia wybralem ta pare a bardziej chodzi mi o pana Ryana Daya i jego ostatnie wyniki czyli : Welsh Open Day Ryan - Holt Michael 0:4 German Masters Maguire - Day, Ryan 5:1
UK Championship 2011 Selby, Mark - Day, Ryan 6:0
Widac ze walijczyk ładna seria ....Chinczyk potrafi wykorzystywac nadazajace okazje do przejmowania parti czy tez tworzyc wygrywajace breiki.... Wszystko sie moze zdarzyc ????
POZDRO fikumiku!!!
⛔ 100
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
New Jersey Nets - Philadelphia 76ers
Typ: over 184
Kurs: 1.71
Buk: bet365
{Koszykówka, NBA, 01:30}
Czy powiedzenie: „nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy” - dla drużyny ze stanu Pensylwania okaże się, w wyjazdowym meczu przeciwko Nets idealnym odzwierciedleniem ich formy?
Teoretycznie wszystko na to wskazuje, że tak. Łatwo pod to wkomponować brak lidera i głównego motoru napędowego Nets – Derona Williamsa.
Czy dwie wygrane z rzędu, mogą stawiać 76ers w roli aż takiego faworyta przeciwko ekipie z Newark, gdy ich bilans w kwietniu, to zaledwie 4-7?
Philadelphia w obecnym miesiącu była górą nad Nets, Raptors, Cavaliers oraz Pacers.
W kwietniu obie ekipy rozegrały dwa mecze:
10.04 Nets – 76ers 88:107
13.04 76ers – Nets 89:95
W kwietniowym meczu, gdy rola gospodarza należała dla ekipy Alvina Gentryego, grał jeszcze Deron Williams (14 punktów i 5 asyst), a z powodu kontuzji cztery mecze z rzędu opuścił Gerald Wallace.
Po powrocie w dwóch meczach notuje średnio 19 punktów. Pod nieobecność podstawowego rozgrywającego Nets, spodziewam się, że rola lidera przypadnie właśnie dla niego.
Dla kibiców z New Jersey będzie to ostatnia możliwość, by zobaczyć ten zespół przed przenosinami na Brooklyn. Zapewne cztery porażki z rzędu i fakt, że rozegrają pożegnalny mecz w sezonie 2011/2012 zawodnicy będą niemniej zmobilizowani od gości.
Co ciekawe, Nets w przeciągu całego sezonu przed własną widownią (9-23) mają gorszy bilans od wyjazdowych spotkań (13-19).
W ostatnim meczu linia była na styk wymierzona i w tym przypadku, mielibyśmy zwrot.
Przyglądając się w statystyki, to Nets na ostatnie pięć meczy notują średnio 93 punkty, a w obronie tracą blisko 99 punktów.
76ers pod tym względem prezentują się 99 – 100.
W przeciągu całego sezonu Nets na własnym parkiecie rzucają średnio 94 punkty, a tracą 93.
Philadelphia na wyjazdach zdobywa średnio 94, tracąc 100.
Czy do końca „rysuje” nam się over?
Zespół 76ers znajduje się obecnie na ósmej pozycji w Konferencji Wschodniej i z dziewiąta ekipą (Bucks) mają bezpośredni bilans 1-1 i przeciwko tej ekipie wyjazdowy mecz do rozegrania.
Jeśli koszykarze Douga Collinsa nie postawią mocnej obrony, by w meczu przeciwko Nets zapewnić sobie już udział w meczach posezonowych, to powinno paść spokojnie 190 punktów.
Drugą najważniejszą kwestią, to skuteczność gospodarzy. Jednak jak wspomniałem liczę na ich mobilizację – gdyż to ostatni mecz w sezonie przed swoimi kibicami.
Pod względem u/o przed własną publicznością w obliczu całego sezonu Nets legitymują się bilansem 12-20, zaś 76ers na wyjazdach 12-18.
Ostatnie pięć meczy Nets pod względem u/o, to 3-2, a 76ers to 1-4.
Powodzenia!
✅ 71
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
supbit2 80

supbit2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 2. mecz półfinałowy Ligi Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Chelsea
Typ: X2
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Chelsea pokazal juz na Stamford Bridge jak trzeba zagrac przeciwko Barcelonie. Moim zdaniem grala antyfutbol ale za to jak piekny. W 2005 roku na Camp Nou Barcelona pokonała Chelsea 2:1 i od tego momentu wszystkie trzy spotkania w Barcelonie kończyły się remisami. To nie napawa optymizmem przed rewanżem, w którym 2:1 premiuje do gry w finale ekipę z Wysp Brytyjskich.Na Camp Nou można się spodziewać podobnej taktyki Chelsea jak w pierwszym spotkaniu. Goście będą się bronić niemalże całym zespołem, wyczekując na kontry podczas gdy Barcelona w swoim stylu będzie wymieniać mnóstwo podań i szukać luki w defensywie The Blues. W składzie Chelsea może dojść do jednej zmiany - Fernando Torres może zastąpić od początku Didiera Drogbę. Napastnik z Wybrzeża Kości Słoniowej trenował w niedzielę na pełnych obrotach, ale nie wiadomo, czy Di Matteo zdecyduje się zaryzykować jego zdrowiem i wystawić go od początku. Pewne jest natomiast, że strzelec gola z pierwszego meczu znajdzie się w kadrze na mecz. Stawiam na Chelsea z X poniewaz obrona czestochowy w wykonaniu chelsea jest piekna, licze tez na jedna kontre w wykonaniu londynczykow uwienczona golem. Moj typ to 1-1.
✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
edyp 186

edyp

Użytkownik
KOSZ NBA
Washington - Charlotte
typ: 2
kurs: 5,90
unibet
Na jutro wybrałem mecz NBA, w którym doszukuję się pewnej niespodzianki. Obie drużyny to zdecydowane zaplecze NBA. Dwie najgorsze drużyny całej ligi. Washington z bilansem 17-46 i Charlotte z bilansem 7-56. Można powiedzieć, że obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli stąd też kursy dla mnie niezrozumiałe. Owszem, zgadzam się, że gospodarze są faworytem. Ale kurs prawie 6 na gości? Moim zdaniem przesada. Obie drużyny mają za sobą fatalny sezon i nic już nie zmieni tego, że zajmą odpowiednio 29 i 30 miejsce w lidze NBA jeśli chodzi o bilans wygranych i przegranych spotkań. Jednak czy to oznacza koniec walki dla obu drużyn? Nie. Charlotte wbrew pozorom walczą jeszcze o jeden cel w tym sezonie. Brakuje im 1 wygranego meczu, do tego aby nie zostać najgorszą drużyną w historii NBA. Czyli mieć najgorszy bilans meczy w całym sezonie. Nikt chyba nie chciałby mieć na swoim koncie takiego rekordu... Do tego prawo serii. Charlotte przegrało już 20 meczy z rzędu. To najdłuższa seria porażek w tym sezonie NBA osiągnięta przez jakikolwiek zespół. Moim zdaniem czas ją przerwać. Zwłaszcza, że Charlotte staną na głowie aby nie zostać tym najgorszym zespołem w historii. A następne mecze są dużo trudniejsze niż dzisiejszy. Zostały im meczu z Orlando i NYK. Jest to więc swego rodzaju ostatnia szansa. Idąc dalej prawem serii... Washington miał do tej pory rekord sezonu - 2 wygrane mecze z rzędu. A tymczasem udało im się go pobić i wygrali 3 ostatnie spotkania. Jest to jak na tę drużynę już i tak duże zaskoczenie. Do tego pokonali nie byle kogo, bo Miami i Chicago na wyjeździe, czyli 1 i 3 drużynę całej ligi NBA. Ale nie wynika to raczej z dobrej gry Wizards, a zlekceważenia przeciwnika przez w/w ekipy. Podsumowując, może Charlotte nie jest faworytem tego meczu, ale kurs na nich jest zdecydowanie zawyżone. Spotkają się 2 najgorsze zespoły NBA i wszystko w tym meczu jest możliwe. Do tego trwają 2 rekordowe serie obu drużyn, więc chyba pora na przełamanie z obu stron. No i motywacja gości, aby nie być najgorszymi w historii. To moje argumenty a kurs bardzo atrakcyjny. Dla zabawy warto zagrać!
⛔ 100
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finał Pucharu Polski
Spotkanie: Ruch Chorzów - Legia Warszawa
Typ: Dokładny wynik 1. połowy : 0 - 0
Kurs: 2,40
Bukmacher: betclic
Analiza:

Gdy przed dwoma tygodniami trener Ruchu Waldemar Fornalik postanowił w drugiej połowie rzucić się do ataku, stracił dwie bramki. Po raz drugi tego błędu raczej nie powtórzy, tym bardziej, że w pierwszej połowie, gdy chorzowianie się bronili, Legia zbytnio im nie zagrażała. Poważnie osłabiony w tym meczu wystąpi Ruch. Za kartki pauzować muszą Arkadiusz Piech, Tomas Josl i Igor Lewczuk, natomiast kontuzja wyeliminowała Żeljko Djokicia. Natomiast w Legii z powodu kontuzji nie zagra Ljuboja nie jest on jednak jedynym piłkarzem, z którego nie będzie mógł skorzystać trener Maciej Skorża. Za kartki pauzować musi Nacho Novo, a pod znakiem zapytania stoją występy Michała Żewłakowa, Michała Żyro i Rafała Wolskiego. Spodziewam się, ze pierwsza połowa to będzie badanie się nawzajem obu zespołów, niestety coś jak ostatni derbowy mecz Legii z Polonią. Ruch raczej ustawiony zostanie defensywnie a Legia też nie będzie w pierwszej połowie się odsłaniać. całkiem możliwe, że mecz zakończy się nawet remisem bezbramkowym i po raz kolejny o tytule zadecyduje loteria rzutów karnych. warto również wspomnieć, że ostatnie pięć finałów PP zakończyło się wynikiem underowy... Czyli od czasu gdy PZPN wrócił do rozgrywania ponownie tylko jednego finałowego meczu w finale PP nie padł do tej pory over w czasie regulaminowym i dziś raczej też powinno być podobnie gdyż i Legia i Ruch są poważnie osłabione w ataku.
⛔ 100
 
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - 5 liga
Spotkanie: Gateshead - Luton Town FC
Typ: 2
Kurs: 2
Bukmacher: bet-at-home

Analiza:

Dziś niestety znów oferta bardzo skromna, ja wybrałem z niej mecz 5 ligi angielskiej. Po obejrzeniu ostatnich wyników obu drużyn odpowiednio: Gateshead w domu ich bilans wynosi 5 zwycięstw, 2 porażki i 1 remis za to drużyny Luton na wyjeździe: 5 porażek, 2 remisy i 1 zwycięstwo zastanawiałem się nad zagraniem na gospodarzy. Jednak zdecydowałem postawić na gości, po części typ bardziej na przełamanie (gdzie drużynie gości się nie wiedzie na wyjazdach) ale też drużyna Luton wygrywając ten mecz będzie miała pewne miejsce w playoffach. A gospodarze nie grający o nic mogą w tym pomóc. Inny wynik może znacznie pokrzyżować te plany ponieważ za ich plecami czai się Kidderminster mający 1 punkt straty, który pewnie chętnie by wykorzystał stratę punktów w dzisiejszym meczu i wtedy wszystko ważyło by się w ostatniej kolejce. Uważam, że dzisiaj drużyna z Luton zmobilizuję się aby ostatnią kolejkę rozegrać na luzie a nie w nerwach.

Bilans ostatnich meczy: Gateshead (2Z, 3P), Luton (3Z, 1P, 1R).

Ostatnie spotkania między tymi zespołami:

25/02/12, 16:00 Luton - Gateshead FT 2 : 0 (1 : 0) (1 : 0)
15/10/11, 16:00 Luton - Gateshead FT 5 : 1 (2 : 0) (3 : 1)

22/01/11, 16:00 Luton - Gateshead FT 2 : 2 (2 : 2) (0 : 0)
25/09/10, 16:00 Gateshead - Luton FT 1 : 0 (1 : 0) (0 : 0)
23/01/10, 16:00 Gateshead - Luton FT 0 : 1 (0 : 1) (0 : 0)
15/08/09, 16:00 Luton - Gateshead FT 2 : 1 (2 : 1) (0 : 0)
Jak widać z 6 rozegranych meczy drużyna Luton wygrała 4 w tym 2 w tym sezonie i to dość wyraźnie. Myślę też, że drużyna Gateshead dzisiaj nie będzie aż tak pałała chęcią zemsty:)
⛔ 100
 
rromanov 0

rromanov

Użytkownik
FC Barcelona - Chelsea
Dyscyplina: Piłka nożna, 2. mecz półfinałowy Ligi Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Chelsea
Typ:
Zakłady poboczne
Przyznanie Czerwonej kartki (1:Tak – 2:Nie)
Twój zakład: 1
Kurs: 3,50
Bukmacher: UNIBET
Analiza:
Mecz o finał. Będzie ostro i kartkowo, bo bramki przecież muszą paść a i temperamentu zawodnikom nie brakuje, stąd mój typ ;)
Kiepska analiza.
 
mesdved 27

mesdved

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis - ATP Barcelona
Spotkanie: Granollers M. - Gil F.
Typ: 2
Kurs: 2.75
Bukmacher: bwin

Analiza:

Spotkanie pomiędzy zawodnikami, których uważa się za specjalistów gry na nawierzchni ziemnej. Pomimo, że Granollers gra u siebie, jego ostatnie wyniki nie przemawiają za jego zwycięstwem (3 porażki z rzędu w tym dwie ze średnio notowanymi graczami Roslol i Benneteau). Gil pomimo faktu, że nie rozgrywa najlepszego w życiu sezonu, jest w stanie przy maksymalnym zaangażowaniu wygrać. Ostatnie trzy zacięte wygrane spotkania w Monte-Carlo mogły trochę podbudować Portugalczyka. Z H2H wygląda, że Granollares nie radzi sobie w bezpośrednich pojedynkach 1-4 w tym 3 spotkania wygrane przez Gil&#39;a na ziemi. Myśle, że przy pomyślnym przebiegu spotkania Gil okaże się mocniejszym w tej fazie seoznu zawodnikiem.
✅ 175
 
D 16

dawid_v22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Chelsea
Typ: Awans - 1
Kurs: 1,46
Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza: Kurs może niezbyt okazały, ale dość pewny. Do składu Barcy wraca Pique, w dodatku Barca jest niesłychanie zmotywowana by wygrać ten mecz i całe siły przerzuciła na LM, po praktycznie stracie szans na mistrzostwo Hiszpanii. Grają u siebie. W Londynie mieli ogromnego pecha, myślę, że takie rzeczy nie zdarzają się dwa razy i dzisiaj będzie to pewny awans Barcy do finału. Wszystkie argumenty stoją po stronie Katalończyków.

Kiepska analiza
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Rosja
Spotkanie: UNIKS Kazan - Lokomotiv Kuban
Typ: 2 (AH +25)
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Ktoś chyba niepoważnie traktuje ten mecz wystawiąc tak kosmiczny handi. Kazan nie jest w tym sezonie jakoś wybitnie usposobionym ofensywnie zespołem. Owszem, jak na pozycje dolnej częsci tabeli defensywę mają niezłą, ale całokształetem nie tak mocni by robijać zespół który walczy o mistrzowskie play-off. UNICS trafiał w ostatnich 5 meczach średnio 70,6 punktów, gdy koszykarze z Kubania zdobywali średnio równo o 10 punków więcej. Czy realne jest zwyciestwo gospodarzy 71:46? Absolutnie w to nie wierzę. W poprzednim roku koszykarze znad Wołgi wygrali wszystkie trzy konfrontacje u siebie, ale odpowiednio tylko 7, 7 i 1 punktem. Słusznie gospodarzy uznaje sie zatem za faworytów, poprzednie mecze ligowe tez wypadły lepiej dla nich, ale Lokomotiv nie przyjedzie się zniszczyć. Przy małej poprawie defensywy i graniu swojego w ataku moga nawet pokusić się o zwyciestwo. Nawet serwis vitisport traktuje ten mecz na zwyciestwo gospodarzy zaledwie 8 punktami. Już się wydawało ze trzeba grać na awans Chelsea w Lidze Mistrzów - a tymczasem pewniak jakich mało...
⛔ 100
 
avezubr 4

avezubr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna-Polska, Finał Pucharu
Spotkanie: Ruch Chorzów-Legia Warszawa
Typ; Gole obu drużyn-TAK
Kurs: 2
Bukmacher: Expekt

Moim skromnym zdanie zobaczymy dzisiaj w finale Pucharu Polski bramki i to zdobyte przez obie drużyny. Myślę, że pomimo osłabień w obu drużynach (m.in Ljuboja, Novo i z drugiej strony Piech, Lewczuk, Djokic) zobaczymy ciekawe widowisko bo kto powiedział, że zmiennicy nie będą chcieli się wykazać i pomóc drużynie w zdobyciu pucharu. Jak zapewne wszyscy wiemy Legia i Ruch to lider i wicelider nasze &quot;ekstraklasy&quot; wojskowi mogą pochwalić się bardzo dobrym bilansem wyjazdowym 7-4-3 i 20:8 Ruch też nie wygląda źle bo bilansu 6-4-4
18-16 złym nazwać nie można (są to odpowiednia 1 i 3 pozycja w wyjazdowej tabeli). O zwycięstwie zadecyduje dyspozycyjność dnia jednak uważam, że obie drużyny &quot;wyprują sobie flaki&quot; żeby ten mecz wygrać a to powinno wystarczyć żebyśmy zobaczyli bramki w tym meczu. Wierzę, że tak ambitna drużyna jak Ruch będzie chciała się zrewanżować za dwie porażki w lidze a Legia to Legia dla mniej sezon bez żadnego trofeum jest sezonem straconym, a ten rok mogą jeszcze do takich zaliczyć bo mistrzostwa ewidentnie nie chcą zdobyć a i w finale PP nie są zdecydowanym faworytem. Zapowiada się ciekawy mecz dwóch ofensywnie grających drużyn więc nie pozostaje nic poza czekaniem na bramki w tym meczu.
Pozdrawiam
⛔ 100
 
pentel 12

pentel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Barcelona - Chelsea
Typ: Która drużyna wykona najwięcej rzutów z autu ? - Chelsea
Kurs: 4,50
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj na Camp Nou wielkie emocje kibice będą mieli okazję oglądać rewanżowy mecz Barcelony z Chelsea.
W poprzednim spotkaniu Chelsea statystycznie okazała się lepsza, ale czy rzeczywiście tak było ?
Ocenę pozostawiam wam, bo każdy pewnie ma inne zdanie.
Nie chce mówić kto wygra, jakim wynikiem i dlaczego tak, bo to dość ryzykowne i nieprzedywalne spotkanie.
Natomiast mam hipotezę dotyczącą ilości wrzutów z autu.
W poprzednim spotkaniu ilości autów wyglądała następująco: Chelsea 21:16 Barcelona, czyli o 5 więcej miała ich Chelsea.
Barcelona w ligowych spotkaniach zdobywa różną liczbę wrzutów z autu, raz mniej, a innym razem więcej, niż drużyna przeciwna.
Coś w tym jest, że na wyjeździe zdobywa ich mniej, niż grając u siebie, ale zdarzają się wyjątki.
Przykładem niech będzie mecz Barcy z Milanem w Lidze Mistrzów, w którym w pierwszym meczu Milan miał aż 3 razy więcej autów niż Barcelona, a w meczu na Camp Nou Milan zdobył prawie 4 razy więcej autów (8:29).
Milan jest drużyną, która statystycznie zdobywa sporo autów.
Myślę, że jak najbardziej można porównać go pod tym względem z drużyną Chelsea, która również łapie ich całkiem sporo.
Z czego to wynika ? Z bardzo wielu elementów, zaczynając od obrony i ataku, a kończąc na źle zawiązanym bucie.
Myślę, że Barcelona od razu przejdzie do ataku tak jak w rewanżu z Milanem, a Chelsea będzie musiała się bronić większością zawodników.
To oczywiście wpływa na niekorzyść mojego zakładu, ale tylko po części.
Dużo strzałów na bramkę to dużo interwencji, a w konsekwencji tego dużo autów, ale atak większością drużyny to również doskonała sytuacja na kontrę przeciwnika, których Chelsea sobie nie odpuści.
Jeżeli kontry będą szybkie, osamotnieni obrońcy Barcelony będą starali się usiłować wybić piłkę jak najdalej, czyli możliwe, że na aut, co jest plusem tego zakładu.
Kurs jest wysoki, zakład troszkę ryzykowny, ale to, że Chelsea zdobędzie więcej rzutów z autu to na pewno nie utopia. Do wygrania potrzebna będzie odrobina szczęścia, a może się udać.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom