>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.04.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Jagiellonia Białystok- Górnik Zabrze
Typ: 2
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, typ bardzo ryzykowny, ale spróbuję. Górnik uskrzydlony po meczu z Podbeskidziem, może to właśnie było dla nich przełamanie. Jaga niezbyt sobie teraz radzi, choć o pozostanie w ekstraklasie nie powinna się raczej martwić. Probierz mówi że to dla nich mecz o 6 punktów, ale co ma gadać ;) jak go wywalą to zawsze ma etat w Zabrzu, bo nie wierzę że Jan Żurek czy Górnik by zleciał do 1 ligi czy zostanie w ekstraklasie to i tak Pani Jasiowi podziękują i dalej będzie sobie skautował w Górniku. Nie ma co tutaj analizować meczy między tymi drużynami które rozegrały wcześniej bo wtedy Górnik grało całkiem inne cele, więc typ zagrany dlatego bo tak jak już to kiedyś pisałem Górnik MUSI, a Jaga MOŻE.....powodzenia
100
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 15.05
Spotkanie: Sunderland - Arsenal
Typ: Arsenal i obydwie drużyny strzelą gola
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Na angielskich boiskach dzisiejszego dnia Sunderland będzie na własnym stadionie podejmował drużynę Arsene Wengera, Arsenal Londyn. Goście nadaj pozostają w walce o bezpośredni awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Gospodarze natomiast muszą uciekać ze strefy spadkowej, żeby w przyszłym sezonie nadal móc grać na najwyższym szczeblu rozgrywek w Anglii. Z pewnością w dzisiejszym meczu &quot;tanio skóry nie sprzedadzą&quot;, a rywal przyjeżdża jeden z mocniejszych. W przypadku zwycięstwa w dzisiejszym meczu zespół Arsenalu wskoczy na trzecie miejsce, przed zespół City i będzie miał dwa punty przewagi. Walka na dole, jak i u góry tabeli toczyła będzie się do samego końca, ale w dzisiejszym starciu stawiam na ekipę przyjezdnych, jednak sądzę, że przynajmniej jednego gola Sunderland zdoła strzelić. I taki jest właśnie mój typ, Arsenal wygra i obie strzelą.
100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja
Godzina: 12:30
Spotkanie: Konyaspor - Rizespor
Typ: Do przerwy/wynik końcowy, 1/1
Kurs: 2,8
Bukmacher: Bet365
Analiza:
3 w tabeli Konyaspor podejmuje 15 Rizespor. Bilans gospodarzy to 16-8-5, przyjezdnych 7-10-12 (z tego tylko 2 wygrane na wyjeździe).
Konyaspor na 10 ostatnich spotkań 8 wygranych. Przegrana w pucharze z Fenerbahce, remis z 4 w tabeli Basaksehir. Reszta to wygrane, w tym ligowa z wiceliderem Fenerbahce i liderem Besiktasem.
Patrząc na 10 ostatnich meczów często zaczynał strzelanie w pierwszej połowie, tak było z Eskisehirspor, Fenerbahce, Basaksehir, Gaziantepsporem, Trabzonem, Sivassporem.
Rizespor ostatnie 2 wyjazdy to remisy, ale wcześniej 3 przegrane, gdzie bramki tracili już w pierwszej połowie.
Konyaspor w lidze jeszcze w tym roku nie przegrał. Z ekipą z dołu tabeli powinien dzisiaj wygrać, przy czym liczę, że wynik otworzy już w pierwszych 45 minutach.
Pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka mężczyzn - Holandia
Godzina: 15:00
Spotkanie: Lycurgus - Orion
Typ: 2
Kurs: 5.00
Bukmacher: BWIN
Analiza:
Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek finałowy będący 3 spotkaniem w którym to zmierzą się gospodarz Lycurgus z Orion. Aktualna stan po dwóch spotkaniach wynosi 2:0 dla Lycurgus. Pierwsze spotkanie fazy finałowej rozegrane u dzisiejszych gospodarze zakończyło się wygraną 3:2 kolejno 21:25, 25:27, 25:22, 25:21, 15:11. Drugi pojedynek zakończył się zdecydowaną wyjazdową wygraną 0:3 kolejno 20:25, 21:25, 14:25. Dzisiejsze spotkania może mieć kluczowe znaczenie dla dalszej serii tego pojedynku. Co ciekawe dzisiejsi gospodarze od dłuższego czasu pozostają niepokonani w Holenderskiej A lidze a po raz ostatni miało to miejsce 30 stycznia u siebie właśnie z ekipą Orion 2:3. Każda seria wygrany spotkań kiedyś się kończy i chodź wcale nie powiedziane, że będzie t miało miejsce dzisiaj to jednak zaryzykuje tutaj i pobiorę zwycięstwo gości którzy chcąc jeszcze powalczyć o mistrzostwo muszę ten pojedynek zwyciężyć. Reasumując pobieram tutaj 2 po bardzo dobrym kursie 5.00 który znaleźć możemy w BWIN bo typ według mnie wydaje się być warty zaryzykowania.
100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Typ: over 2,5
Kurs: 1,9
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Dzisiaj po południu przenoszę się do Białegostoku gdzie miejscowa Jagiellonia zagra z Górnikiem Zabrze. Buki faworyzują Jagę. Kurs na czystą &quot;jedynkę&quot; pikuje w dół ja jednak nie jestem co do tego przekonany. Górnik walczy o utrzymanie, stara się szukać punktów w każdym meczu. Ostatnio przełamanie z Podbeskidziem. Gospodarze mają 21 punktów. Utrzymanie nie jest jeszcze pewne ale na pewno są w znacznie lepszej sytuacji niż zabrzanie (16 punktów, ostatnia lokata). Oba zespoły powinny w tym meczu wyjść ofensywnie nastawieni. Jaga po ostatnich zawirowaniach na linii Probierz-kibice ma coś do udowodnienia. Myślę, że powinni coś ustrzelić. Górnika remis także nie zadowoli także powinni od pierwszych minut atakować. Zakładam, że zobaczymy
ofensywny pojedynek, w którym zobaczymy minimum 3 bramki. Ostatnie pojedynki między oboma ekipami także przemawiają za podanym typem:
Jag - Gór 2:3;
Gór - Jag 1:3;
Jag - Gór 3:2;
Jag - Gór 1:0;
Gór - Jag 3:0;
Podsumowując nie jestem w stanie wytypować kto wyjdzie zwycięsko z dzisiejszej konfrontacji, jednak uważam że powinniśmy zobaczyć ofensywny pojedynek z dużą ilością bramek. Pozdrawiam
100
 
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ITF Mężczyźni - Orange Park, Finał
Godzina: 18:00
Spotkanie: Miomir Kecmanovic - Denis Shapovalov
Typ: Denis Shapovalov DW: 2:0
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365
Analiza:
W dzisiejszym meczu na kortach Orange Park zmierzą się Miomir Kecmanovic(1216 ATP) oraz Denis Shapovalov(450 ATP). Denisa typuje jako zawodnika który w przyszłości trafi do Top 50, a może i wyżej. Jest to wielki talent i trzeba go wycisnąć jak &quot;cytrynę&quot; póki nie jest doceniany przez buków. Nasuwają się analogię z innymi młodymi gniewnymi Touru jak: Thiem, Coric, Vesely,Chung, którzy zaczynali podobnie(będąc niedoceniani) i wtedy na konto wpadały niezłe sumki. Shapo już dzisiaj prezentuje poziom mniej więcej zawodnika z drugiej setki, jedynie potrzebuje czasu aby to udowodnić rankingowo. Nie widzę argumentów przemawiających za Miomirem, Denis jest w lepszej formie, ma większy potencjał.
Powinna to być łatwa przeprawa dla Shapo.
__________________
Jeśli pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,NBA
Godzina: 21:30
Spotkanie: Houston Rockets-Golden State Warriors
Typ: Warriors wygra 1-5 punktami przewagi
Kurs: 4.77
Bukmacher: BAH
Analiza:
Walczymy dalej ???? Na dziś biore spotkanie Rakiet z Wojownikami.Żarty się skończyły,Houston urwało ten jeden mecz mistrzom ,dosyć szczęśliwie no i bez Stepha po stronie Warriors.Tego wieczoru najlepszy gracz ligi wróci do gry bo w Oakland wiedzą że jeśli dopuszczą Rockets na 2-2 to pozwolą im uwierzyć we własne umiejętności,a to zawsze jest niebezpieczne,bo tam nie grają przypadkowi gracze a naprawdę świetni zawodnicy-co innego że Houston nie funkcjonuje po prostu jako dobra,zgrana drużyna z planem na mecz i tu widzę ich największy problem.Myślę że GSW,żeby spokojnie skupić się na dalszym planie(mistrzostwo) powinni dziś wygrać i w następnym meczu u siebie zamknąć tą serie.Są świetnie funkcjonującą maszynką do wygrywania i liczę tu na w miarę wyrównany mecz,bo Rockets się postawi ale nie na tyle żeby dać radę wygrać.Kwestia iloma punktami?To zawsze jest loteria.W poprzednim moim typie rozważałem C&#39;s-Hawks między 1-5 a 6-10pkt no i wybrałem źle bo skończyło się ośmioma punktami dla Celtics,tak że dziś spróbuje być konsekwentny i zawalczyć jeszcze tym typem o wyjście na plus w kwietniu ;) no i dla kibiców też byłoby miło gdyby był dziś wieczorem crunch time ,może jakiś game-winnerek Currego...Powodzenia!
100
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Dyscyplina: Zuzel , Ekstraliga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Falubaz Zielona Góra vs ROW Rybnik
Typ: Piotr Protasiewicz ponad 13,5 pkt
Kurs: 1,70
Bukmacher: BetSafe
Analiza:
Witam , wczoraj typ dnia na plus , takze spróbuje Wam pomoc i dzisiaj.
Pod lupę biorę popularnego Pepe w meczu z Rybnikiem. Nie ukrywajmy , faworytem i to zdecydowanym jest Falubaz i to on wyjdzie zwycięsko z tego meczu.Mam nadzieję , że Piotrek pojedzie na miare możliwości jak on juz do tego przyzwyczaił na torze w Zielonej Górze.Pojedzie 6 biegów za zastępstwo zawodnika i jedynie może przegrać z Dudkiem lub z Pieszczkiem który jest w gazie.
Mam nadzieję ,że typ będzie równie udany jak wczorajszy!
pomogłem? podziękuj. To motywuje ????
100
 
hugo87 8

hugo87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Piast - Lechia
Typ: Half Time result 1
Kurs: 3.4
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Piast mimo słabej postawy ostatnio u siebie w spotkaniach jest najlepszą drużyną w lidzę z zaledwie 1 porażką i 3 remisami. Jeżeli chodzi o 1 połowy wygrał ich aż 10 z 16 co jest wynikiem zjawiskowym. Jeżeli chodzi o samą postawę to mam nadzieje, że właśnie w tym meczu Piast się przebudzi i zacznie atakować już od 1 minut strzelając bramkę już w 1 połowie i utrzymując wynik do końca pierwszych 45 minut. Lechia do tej pory 1 połowę przegrała na wyjeździe tylko 5 spotkań z 15 a najczęściej remisowała. Lecz mimo słabszej postawy Piasta, a dobrej Lechii przekonany jestem, że 1 połowa należeć będzie do drużyny z Gliwic.
✅240
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rosenborg - Viking
Typ: Rosenborg -1,75 handicap azjatycki
Kurs: 2.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po falstarcie na początku sezonu, czyli przegranej z Odd, Rosenborg powoli się zaczął rozkręcać, wygrał z Stromgsgodset 1-0,następnie wyjazdowa wygrana z Valerengą 2-0, z Aalesund 1-0, 2 wygrane po 3-0 z Aaford i Brann. Ostatni wyjazdowy mecz trochę pechowo się zaczał, od straty gola, ale udało się wygrać z Tromso. Rosenborg wskoczył na fotel lidera i zapewne nie będzie go chciał oddać. Za plecami ze stratą 1 punkta trzy drużyny Molde, Odd i Brann. Viking na 7 miejscu z 3 wygranymi, jednym remisem i 2 porażkami. Ostatnio przegrał z Brann, z którym jak pisałem wyżej Rosenborg nie miał najmniejszych problemów, wygrywając 3-0. Statystyki z ostatniego spotkania ligowego pomiędzy drużynami wygranego przez Rosenborg, to ich spora przewaga, ponad 2 krotnie więcej sytuacji bramkowych i strzały 11-2. Drugie ligowe spotkanie w zeszłym sezonie to wygrana Rosenborga 4-1. Dzisiaj powinno być podobnie.
✅155
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Monchengladbach - Hoffenheim
Typ: Gladbach handi azjan -2
Kurs: 3.7
Buk: Bet365

Bezpieczniej pograć czysto na Borussie ale dzisiaj też typuje w poszukiwaniu wysokiego kursu.
Gladbach u siebie, a na wyjeździe to dwa inne zespoły w meczach wyjazdowych dostają oklep, a w Borussia Park klepią każdego, nie muszę chyba przypominać, że Bayern też się tutaj przejechał chyba 1:3.
Ostatnie wyniki Gladbach na własnym podwórku: 5:0 z Hertą, 3:0 z Frankfurtem, 4:0 Stuttgart, 1:0 Kolonia i 5:1 z Werderem wieć handi było pokrywane w 4/5 spotkaniach. Hoffenhaim ostatnio niby gra dużo lepiej 13 pkt w 5 ostatnich spotkaniach, lekko się oderwali od strefy spadkowej i mają teraz 3pkt przewagi na Werderem ale wg mnie dzisiaj powinni zostać zatrzymani przez Borussie i dostać kilka bramek, a czy goście będą na tyle mocni żeby coś dzisiaj ustrzelić trudno powiedzieć.
Po obydwu stronach raczej bez większych braków w składach:
Gladbach: Sommer Elvedi, Christensen, Nordtveit F. Johnson, Dahoud, Xhaka, Wendt Hahn, Hazard, Raffael
Hoffenheim: Baumann Kaderabek, Sule, Strobl, Toljan Uth, Schwegler, Amiri, Rudy, Volland - Kramarić
W Gladbach brak dwóch obrońców, którzy czasem wchodzili pograć Jantschke(11/0/0) i Domínguez (6/0/0), natomiast formacja ofensywna z Raffaelem na czele gotowa do strzelania bramek.
Jak ktoś lubi ryzyko to czyste handi -2 jest po ~4.40 ale wg lepiej zabezpieczyć się zwrotem.
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:15
Spotkanie: Leicester - Swansea
Typ: X2
Kurs: 2.38
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Lisy są na ostatniej prostej. Jednak wydaje mi się iż delikatnie &quot;spuchli&quot;. Mecz z West Hamem zburzył ich idealną pewność siebie i rytm w którym się znajdowali. W całym spotkaniu zdołali oddać jedynie 2 strzały w światło bramki, nie wywalczyli po raz pierwszy w sezonie ani jednego rzutu rożnego. Ich największym szczęściem w tym meczu był dość szybko strzelony gol i możliwość grania swojej piłki. Wybity został im jednak ich ząb trzonowy, lider, talizman - James Vardy. Vardy dotychczas wystąpił w lidze we wszystkich meczach, Ranieri stawiał na niego nawet wtedy kiedy Jamie notował długie okresy bez trafienia. Bardzo często cała taktyka Leicester , zwłaszcza z wymagającymi rywalami opierała się na długich piłkach granych na Vardy&#39;ego. Dzięki jego szybkości zawsze można było z przodu coś &quot;ulepić&quot;, nie mówiąc już o jego przydatności podczas zabójczych kontrataków. Oczywiście w zanadrzu jest Leonardo Ulloa, ma on jednak całkowicie inną charakterystykę i nie całkiem współgra ona z misternie tworzonym przez cały sezon stylem Leicester. Argentyńczyk umie się wprawdzie lepiej zastawić, jest silniejszy i bardziej masywny, niewątpliwie potrafi więcej zdziałać w grze głową. Jeśli jednak chodzi o szybkość, zwinność , gibkość, ruchliwość ustępuje on zdecydowanie Vardy&#39;emu. Warto również wspomnieć, że z pewnością presja z jaką zmagać się będą dzisiaj Lisy może w szczególności udzielić się jemu. To właśnie na niego będą zwrócone wszystkie oczy pod nieobecność Vardy&#39;ego i od niego będzie wymagać się godnego zastępstwa. Choć jest to oczywiste, że piłkarz zawsze ma z tyłu głowy oczekiwania kibiców oraz kolegów z drużyny , to w takich momentach jak dzisiejszy mecz ciśnienie związane z tymi oczekiwaniami może działać destrukcyjnie. W tamtym sezonie to Ulloa odgrywał ważniejszą rolę niż jego pauzujący kolega i teraz chęć przypomnienia tego kibicom będzie naprawdę duża. Pierwszy krok wykonał strzelając karnego z West Hamem, jednak to wyzwanie w porównaniu z dzisiejszym meczem to była błahostka. Może dziś zostać bohaterem, jak ta świadomość na niego zadziała nie mam pojęcia. Trzeba bowiem otwarcie powiedzieć iż to spotkanie może być decydujące w kontekście walki o mistrzostwo i porażka Lisów może spowodować, że otchłań w którą wpadną wciągnie ich bezpowrotnie. Swansea niby nie gra o nic ale ten argument jest mało przekonywujący, bo ile to już było spotkań kiedy ktoś grał o coś , a nie odnosił zwycięstwa. Goście grają w kratkę, potrafią wygrać i przegrać niemal z każdym. Zespół mają jednak całkiem solidny, zresztą w Premier League to nie liga hiszpańska, gdzie przed niektórymi meczami można zastanawiać się jedynie nad wysokością handicapu. Sądzę, że Leicester jest kreowany w tym meczu na faworyta jednak zbyt mocno i kursy nie odzwierciedlają faktycznych szans Lisów na zwycięstwo. Wydaje mi się iż w spotkaniu o takim ciężarze gatunkowym zespół gości grający bez żadnej presji może namieszać i Fabiański, który podpisał nowy kontrakt z Łabędziami odwdzięczy się dzisiejszym występem włodarzom klubu za podwyżkę ;) Za drobne warto spróbować i liczyć na małe trzęsienie ziemi, które spowoduje, że emocje towarzyszące walce o tytuł sięgną zenitu.
100
 
costuch 5

costuch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Typ: 1
Kurs: 2.75
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam, przed nami kolejny bardzo interesujący mecz 33 kolejki ekstraklasy.
Lechia jest na fali, 7 meczów bez porażki, a w tym 3 ostatnie mecze zakończyły się zwycięstwem dla Gdańszczan. Piast ostatnio w kratkę ale remisy z Lechem i Cracovią pokazały, że piłkarze z Gliwic nie są aż w tak słabej formie, obie drużyny mierzyły się ze sobą 16 razy, w tym tylko dwa remisy, 5 razy zwycięstwo odnosili piłkarze Piasta a pozostałych 9 spotkań wygrała Lechia. Mimo tego, że w statystykach prowadzi tutaj Lechia Gdańsk, stawiam na Piasta, który jeśli chce dogonić Legię musi wygrać, piłkarze będą głodni zwycięstwa, zwłaszcza, że Pogoń się wczoraj przełamała, i może zrobić się strasznie ciasno w czołówce tabeli. Wracając do Lechii każda passa kiedyś musi przejść kryzys i wydaję mi się że tutaj Lechia po 7 meczach bez porażki, przejdzie taki mały kryzys przegrywając nieliczną ilością bramek.
Nieregulaminowy bukmacher
100
 
stanley-63 792,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Monchengladbach - Hoffenheim
Typ: Hoffenheim strzeli w obydwu połowach
Kurs:4,50
Bukmacher: Bet365
Patrząc na ostatnie mecze w wykonaniu obu drużyn to u Gladbach nie zbyt to dobrze wygląda w ostatnich 6 meczach aż 4 porażki , z drugiej strony goście którzy jeszcze nie tak dawno byli w strefie zagrożonej ale w ostatnich 10 meczach zaledwie 2 porażki aż 6 zwycięstw i 2 remisy i to wszystko zaprocentowało że na 4 kolejki do końca są na miejscu 12 ale niestety jeszcze trzeba walczyć o każdy punkt bo przewaga na zagrożonymi to zaledwie 3 pkt dlatego liczę że dziś zagrają na maksa i uda im się zapunktować , Gladbach co prawda w ostatnich meczach u siebie nie stracił ani jednej bramki to dziś liczę że coś stracą , ostatnie wyniki pomiędzy nimi tu w Gladbach to 3:1 , 2:2 tak więc gol ze strony gości był ja pójdę dziś bardziej ryzykownie i stawiam na gole strzelone przez Hoffe w obu połowach !
100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Barcelona
Godzina: 17:30
Spotkanie: Nadal - Nishikori
Typ: Tie Breik w 1 secie? TAK
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Finał turnieju w Barcelonie, wiadomo turnieje rządzą się swoimi prawami, często jest w nich bardzo zacięta rywalizacja, dziwi mnie dlaczego przy tak zbliżonym potencjale zawodników kurs na tie-break w 1 secie jest taki walue, dla mnie pierwsze gemy to będą pewne wygrane serwujących a im bliżej końca seta tym bardziej każdy będzie tym bardziej pilnował jeszcze własnego podania. Ci zawodnicy między sobą w 3 ostatnich pojedynkach nie zanotowali żadnego tie-breaka w żadnym meczu, ale za to jeszcze dwa poprzednie było ich aż 4, z tym, że w pierwszym secie był zawsze, lubię grać takie zdarzenia na typowe przełamanie i skoro nie było od 3 meczów tie-breaka u nich, a w 4 i 5 kolejnym meczu licząc było aż 4 to w konću do tej rozgrywki dojdzie, i to właśnie bardziej w pierwszym secie gdy będą się wzajemnie badać bo żaden nie będzie chciał stracić swojego podania od razu na początku finału. Pozdrawiam!
100
 
sharaawy 1,4K

sharaawy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzina: 17:15
Spotkanie: Leicester - Swansea
Typ: Okazaki pierwszy strzeli gola
Kurs: 6,00
Bukmacher: Bet365
Analiza;
Według mnie dzisiaij Leicester ponownie wygra 1-0, oddają życie by ten mecz wygrać i im sięto uda, z Vardym czy bez niego, zasługują na to! Zastanawiałem się nam Ulloa, lecz stwierdziłem, że argentyńczyk zbyt często ratował już tyłek Leicester, Vardyego nie ma, więc czas na Okazakiego, to może być jego mecz! Zasłużył na to w tym sezonie. Lisy będą chciały oprzeć grę na Mahrezie, Swansea to wie i pewnie Mahrezowi będzie niezwykle ciężko coś dzisiaj zdziałać! W końcu będzie dzień Okazakiego! Typuje 1-0 a kurs na to kto pierwszy a kto ostatni strzeli jest taki sam. Widzę bardzo duże szanse powodzenia mojego typu! Pozdrawiam.
------------------------------------------
Pomogłem? Podziękuj ;)
100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Barcelona 2016
Godzina: 17:30
Spotkanie:
Nadal R. - Nishikori K.
Typ: Nishikori K.
Kurs: 3.22
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 8:1 z lat 2008-2016. Grali ze sobą dość niedawno, bo podczas turnieju w Indian Wells wtedy też grałem w stronę Nishikoriego i nie trafiłem z typem. Teraz również idę w jego stronę z kilku prostych powodów. Już na Mastersie w Stanach Zjednoczonych w 1 secie Japończyk mógł wyjść na podwójne przełamanie, jednak ten moment był moim zdaniem kluczowym momentem meczu. Kei nie wykorzystał swojej okazji i od tego czasu już zaczął przegrywać sromotnie gemy.
Tym razem liczę na bardziej optymistyczny scenariusz przebiegu meczu dla mojego typu, bo kto jak kto, ale Nishikori jest tuż obok Djokovica chyba najtrudniejszym przeciwnikiem dla Hiszpana. Kei uwielbia grać w Barcelonie, wygrał ten turniej już 2 razy (2015, 2014). Teraz przyjdzie zmierzyć mu się z &quot;królem mączki&quot; który powoli dochodzi do głosu, co może tylko cieszyć wszystkich fanów tenisa ziemnego.
Grali ze sobą już w finale, turnieju Masters Madrid 2014 i tam Nishikori zabawił się z Hiszpanem jak z dzieckiem pierwszy set wygrał 6:2, ale doznanie kontuzji podczas tego meczu uniemożliwiło mu dokończenie meczu, ostateczny wynik to 2:6 6:4 3:0 dla Nadala, dzisiaj czas na wielki rewanż.
100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Jeśli Starej Damie uda się pokonać rywala, a Napoli straci punkty z Romą, to już po tej kolejce piłkarze Allegriego zapewnią sobie zdobycie tytułu mistrzowskiego. Myślę, że szanse mają na to spore, patrząc na rywala Napoli. A jest to myślę wystarczająca motywacja.
Jeśli Juve wygra dzisiejsze spotkanie to nie musi się oglądać na wynik Napoli, bo będą mogli w najlepszym przypadku zrównać się punktowo ze Starą Damą, a jak wiadomo wynik dwumeczu jest korzystny dla drużyny z Turynu.
Pozdro
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 18:15
Spotkanie: Getafe - Valencia
Typ: Valencia wygra
Kurs: 2,4
Bukmacher: bet365
Analiza:

Valencia to ta drużyna, która nie walczy już o wyższe cele, ale nie powinna sobie pozwolić na porażki. Są po słabym sezonie. Wreszcie wskoczyli na wyższy poziom i trzeba kibicom wynagrodzić. A kto wie, może jeszcze mają w planach dogonić Sevillę, która cały czas gubi punkty na wyjazdach ?
3 kolejki wstecz zdominowali Sevillę, ale wygrali tylko jednym golem. Troszkę skuteczności i mogli pyknąć ze 3-4 bramki. Z Barcą wygrana 2-1. No tak, dosyć szczęśliwa, ale mimo to potrafili zagrozić bramce Bravo. I 4-0 z Eibar. Popis Paco Alcacera (hat-trick).
Getafe walczy o utrzymanie. Choć walczy to za dużo powiedziane. Nie radzą sobie. Od 13 spotkań nie wygrali. Zdobyli tylko 2 punkty - z Sevillą (która traci dużo punktów na wyjazdach) i z Eibarem, który Valencia rozjechała 4-0 w ostatniej kolejce. Co więcej, to Eibar przeważał.
100
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 17:15
Spotkanie: Leicester - Swansea
Typ: Do przerwy/wynik końcowy, 1/1
Kurs: 2.6
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Prowadzący z lidze Leicester zremisował ostatnio z West Ham, przez co Tottenham niespodziewanie zbliżył się na 5 punktów. Dzisiaj mają łatwiejszego przeciwnika, więc nie powinni zawieść swoich kibiców. Na pewno nie zabraknie im motywacji i jak to się mówi, będą zgryźć trawę, aby wyjść z tej konfrontacji zwycięsko. Leicester nadal w formie, świadczą o tym wygrane Sunderland, Southampton, Crystal Palace, Newcastle, Watford. Ilość bramek będzie na drugim miejscu, liczy się wygrana, pokazali to w meczach z Southampton czy Newcastle, gdzie po zdobyciu 1 gola, dalszych bramek już nie zobaczyliśmy. Nie zagra Vardy, ale pamiętajmy, że ostatnio hat tricka strzelił im Mahrez i to dwie bramy wsadził już w pierwszej połowie.. Leicester to dobrze poukładana drużyna, powinna sobie dać radę ze Swansea. Uważam, że nie będą czekali na 2 połowę, tylko zaatakują od początku. Dodam, że bardzo chciałbym, aby to jednak Leicester zdobył mistrzostwo, bo pokazałby reszcie, że można, nawet nie posiadając dużych funduszy można utrze nosa potentatom finansowym. To co sklecił&quot; Ranieri to mistrzostwo Świata. Trzymam za nich kciuki, aby nie posypali się na koniec sezonu. Jest blisko...
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom