>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.04.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 24. Kwietnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 20:45
Spotkanie Newcastle-Preston
Typ: 1/1
Buk Unibet
Kurs 2.14
Analiza: Newcastle będące wiceliderem na zapleczu Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej w tej 44 kolejce podejmowało będzie drużynę Preston, goście na chwile obecną zajmują 10 pozycję w ligowej klasyfikacji, spaść z ligi już nie spadnę , mają również strasznie marne szanse na zajęcie 6 pozycji bowiem tracą do niego w tym momencie 12 punktów, czyli jest to praktycznie awykonalne . W tym spotkaniu oczywiście faworytem do zdobycia kompletu punktów jest ekipa gospodarzy , która jest bardzo blisko powrotu do Premier League, ma kilka punktów przewagi i spotkanie na swoim stadionie z zespołem, który nie dośc iż ogólnie zanotował 3 porazki z rzędu to jeszcze na wyjeździe nie potrafił zdobyć kompletu punktów od stycznia roku bieżącego, od tamtej pory goście rozegrali 9 meczy na wyjeździe, we wszystkich albo ponosili porażkę ,albo dzielili się punktami z rywalem, te dwie drużyny na tym stadionie spotykali się ze sobą dwukrotnie do tej pory gospodarzy w obu przypadkach wygrywali wysoko , w pierwszym 3:0 w drugim 6:0 , myślę że jutro nie zaprzepaszczą swojej szansy i przybliża się do awansu zdobywając kolejne 3 oczka z będącym ostatnio w bardzo słabej dyspozycji zespołem z Preston, mój typ na koncowy wynik tego spotkania to wygrana Newcastle 3:0 , myślę że gospodarze nie stracą tutaj bramki.
✅ 114
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Portugalia, Segunda Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Braga B - Academica
Typ: Braga B
Kurs: 2,30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W ostatnim meczu 38 kolejki Segunda Liga będziemy świadkami konfrontacji Bragi B z Academicą Coimbra.
Na kilka meczy przed zakończeniem sezonu obie drużyny wypracowały sobie bezpieczną pozycję w środku tabeli, Braga z 55 oczkami zajmuje 8 miejsce, a Academica umiejscowiła się na miejscu 11, posiadając tylko 2 punkty mniej od dzisiejszego rywala.
Sytuacja w tabeli jest mocno ruchoma z powodu małych różnic punktowych dzielących drużyny. Zarówno Braga B jak i Academica mogą jeszcze przy odrobinie szczęścia zakończyć sezon w top 5.
Braga dosyć dobrze radzi sobie przed własną publicznością(9-6-3). Academica natomiast nie może być szczególnie zadowolona z rezultatów swoich meczy wyjazdowych (4-6-8).
Sama forma również przemawia za gospodarzami. Są na fali wznoszącej. Wygrali 2 spotkania z rzędu, a na własnym stadionie są niepokonani w 6 ostatnich meczach, które wygrywali aż czterokrotnie, dwukrotnie remisując.
W tym etapie rozgrywek żaden wynik nie jest niespodzianką. Ja jednak zagram w tym spotkaniu na gospodarzy po całkiem zachęcającym kursie.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 37

lalala23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Hiszpania, LaLiga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Eibar - Athletic Bilbao
Typ: Eibar
Kurs: 2,45
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Witam, na dzis przygotowałem mecz według mnie bardzo emocjonujący, mianowicie spotykają się dwie drużyny, które walczą o miejsce premiowane awansem do Ligi Europejskiej. Eibar zagra bez swoich dwóch podstawowych stoperów Ramis(kontuzja), Lejeune(żółte kartki), ale mimo tych absencji moim zdaniem ich mobilizacja na ten mecz będzie wielka, muszą zdobyć punkty w tym meczu, bo inaczej nie będą mieli co myśleć o awansie, także gram tu czystą jedynkę w kierunku Eibar. Athletic nie jest tak mocny na wyjazdach jak u siebie, więc myślę, że Eibar wygra to spotkanie.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Tenis ziemny - ATP Barcelona
11:00
Edmund K. - Chardy J.
Chardy J.
2,32 w Unibet
Analiza:

H2H 0:1 i to dość niedawno, bo grali na Davis Cupie na mączce. Nie widzę powodu dlaczego miałoby być teraz inaczej. Mamy natłok turniejów na mączce, ktoś się gdzieś wybije wysoko, ktoś szybko odpadnie. Nadal będę twierdził, że Edmund Kyle z Wielkiej Brytanii jak i pozostali zawodnicy z tego kraju (może oprócz Murraya od kilku sezonów) na mączce średnio grają.
Chardy dość inteligentny zawodnik, zdarza mu się zagrać bardzo dobry turniej. Lepsze mecze przeplata z tymi gorszymi. Do tego jest jakoś 8 lat bardziej doświadczony, a to duży handicap w mojej opinii.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nozna - Hiszpania - LaLiga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Eibar - Athletic Bilbao
Typ: Athletic Bilbao zdobędzie bramkę w obydwu połowach
Kurs: 3,85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Oferta poniedziałkowa jak to zwykle bywa jest uboga, ale myślę, że można spróbować znaleźć coś fajnego. Eibar od jakiegoś czasu nie gra najlepiej. Widać, że mają trochę problemów w defensywie. W swoim ostatnim meczu z Betisem przegrali 0:2 i Betis strzelił w tamtym spotkaniu po bramce w obydwu połowach. Skoro Eibar ma problemy w obronie, to jest to dobra szansa dla Athletic Bilbao, żeby to wykorzystać. Athletic Bilbao od dłuższego czasu gra bezkompromisowo, to znaczy dawno nie mieli remisu. Większość spotkań w ostatnim czasie wygrywali. Dobrze wygląda ich gra w ofensywie. Swój ostatni mecz wygrali aż 5:1 z Las Palmas. Już w pierwszej połowie Athletic Bilbao strzeliło trzy gole, a w drugiej dołożyli jeszcze dwa. Ja wiem, że na wyjazdach aż tak skuteczni nie są, ale na obcych boiskach też potrafią wygrywać. Wierzę, że Bilbao dobrze wykorzystają błędy gospodarzy i że strzelą bramkę w obydwu połowach.
⛔ 100
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Szwajcaria Challenge League
Godzina. 19:45
Spotkanie. Xamax - Zurich
Typ. goście strzelą w obu połowach
Kurs. 2.60
Bukmacher. Unibet
Analiza.
Witam wszystkich, niestety wczoraj koledzy Milika ani on sam, nietrafili do siatki rywala w pierwszej odsłonie, tym samym passa
siedmiu typów na ✅ runęła niczym wieże WTC.
Na dzisiejszy wieczór z ubogiej oferty piłki kopanej, polecam zakład w spotkaniu na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej pomiędzy wiceliderem oraz liderem ligi. Gospodarze zespół Xamax obecnie znajduje się na drugim miejscu mając 9pkt straty do lidera którym jest ich przeciwnik spadkowicz z Super League ekipa Zurich.
Jedni jak i drudzy dominują na krajowym podwórku w obecnym sezonie detronizując nieco resztę stawki. Jednak to drużyna gości moim skromnym zdaniem awansuje do &#39;szwajcarskiej ekstraklasy&#39;.
Obydwie drużyny mogą pochwalić się dodatnim bilansem bramek, lecz jeśli przyjrzymy się bardziej tym strzelonym przez Zurich widać że jeszcze więcej strzelają w delegacji niż u siebie. We wszystkich
27 kolejkach lider strzelił 71/21 mając 50 goli na plusie, z czego w 13stu wyjazdach zaaplikował rywalom 37 goli tracąc ich tylko 9...
W bezpośrednich pojedynkach nie widać ewidentnego faworyta tego spotkania lecz ja upatruje tutaj zwycięzcy lidera tabeli.
Rasumując powyższe aspekty oraz te o których niewspominałem, zakładam że dzisiejsze stracie jest ostatnią szansą dla Xamaxu na pokrzyżowanie planu gościom powrotu i awansu do Super League. Zaglądając w statystyki delegatów, widać że rzadko przegrywają grając wyjazdowe mecze a porażki przydarzały im się z dobrymi zespołami takimi jak Basel w 1/4 pucharu lub Osmanlispor czy dodatkowo Villareal w fazie grupowej Ligi Europy...
Spodziewam się dzisiaj 100% zaangażowania obydwu drużyn oraz bramek ekipy z Zurichu w obu połowach tego spotkania.
&quot; jeśli moja analiza pomogła ci podwoić drobne-kliknij dzięki &quot;
⛔ 100
 
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Połka Nożna , Szwecja - Superettan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Trelleborgs - Orgryte
Typ: over 2.5
Kurs: 1.90
Bukmacher:FORBET
Analiza:

Śledząc dzisiejszą ofertę zatrzymałem sie nad tą ligą i skupiłem na powyższym spotkaniu. Rozgrywki dopiero ruszyły , zaledwie 4 kolejka. Przeglądając poprzedni sezon można dojść jednak do pewnych wniosków , a mianowicie obie ekipy prezentują raczej overowy styl gry i w 30 meczach z ich udziałem padało odpowiednio 2.46 - Trlleborgs i 2.87 - Orgryte gola na mecz.
W bezpośrednich pojedynkach między zainteresowanymi cofając się do 6 -ciu ostatnich meczy (2014/2016) również zawsze zdobywano powyżej 2.5 gola.
W tegorocznych ligowych meczach kształtuje się to również na podobnym poziomie . Po 3 kolejkach mecze z udziałem dzisiejszych gospodarzy - 2.33 gola , mecze z udziałem Orgryte - 3 gole .
Myślę że ten trend zostanie utrzymany , w związku z tym mój dzisiejszy bet.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 28

shaqualaka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania Segunda Division B Grupa 1
Godzina: 18:00
Spotkanie: Burgos-Leonesa
Typ: 1
Kurs: 4,05
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Witam wszystkich graczy serdecznie. Na początku chciałem nadmienić, iż jest to mój pierwszy post i jeśli coś zrobię źle(czytałem regulamin) to proszę o wyrozumiałość.
Na dziś z lichej oferty zdarzeń bukmacherskich wybrałem spotkanie Burgos-Leonesa z hiszpańskiej Segunda B. Zainteresowałem się tym spotkaniem gdyż jest to ostatni gwizdek dla zespołu Burgos jeśli nie chcą grać w barażach do Tercera Division. Zespół Leonesa na chwilę obecną już ma zapewnioną ilość punktów, aby uczestniczyć w barażach do Liga Adelante, które zaczynają się za około miesiąc. Miesiąc dla piłkarzy to mało czasu na przygotowanie się do rywalizacji z drużynami z wyższej klasy rozgrywek, tak więc mam nadzieję, że odpuszczą sobie dzisiejszy mecz i wystawią słabszy skład, aby lepsi zawodnicy nie nabawili się przypadkowych kontuzji. Statystyki tych drużyn przemawiają za zespołem z miasta León, lecz ja myślę iż na koniec ligi mając zapewnione baraże odpuszczą sobie dzisiaj.
Pozdrawiam i życzę szczęścia.
⛔ 100
 
H 0

hess

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:45
Spotkanie: Le Havre-Lens
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bukmacher: forbet
Analiza:
Lens jeżeli chce walczyć o awans potrzebuje punktów. Po ostatniej wpadce z Auxere wyjdą mocno zmobilizowani aby pokazać że to był wypadek przy pracy. Jeżeli chodzi o ich bilans wyjazdowy to 29 pkt w 17 meczach dają 3 pozycję w &quot;wyjazdowej&quot; tabeli. Jeżeli chodzi o gospodarzy dzisiejszego spotkania to o nic już w tym sezonie nie walczą, w ostatnich 5 meczach zdobyli tylko 5 punktów z czego 3 na czerwonej latarni rozgrywek z Laval.
Moim zdaniem przy dzisiejszej skromnej piłkarskiej ofercie to idealny mecz do aku ze zwycięstwem Newcastle.
⛔ 100
 
nostradamuss 133

nostradamuss

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Barcelona
Godzina: 17:10
Spotkanie: Kevin Anderson - Carlos Berloq
Typ: 2:0
Kurs: 3.0
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W tym meczu nie ma jasnego faworyta. Teoretycznie powinien być nim Argentyńczyk który jest aktualnie na 62 miejscu a najwyżej był 37. Jego najlepszym osiągnięciem w tym roku było dojście do półfinału w Buenos Aires gdzie pokonał np. Ferrera 2:0 lecz David można rzec dziadzieje już, wiek robi swoje i nie jest takim zawodnikiem jak przed kilku laty. W ostatnim czasie Carlos przegrał z Ramosem 6:2, 6:2- sensacyjnym finalistą Monte Carlo. Berloq to tenisista który zjadł zęby na kortach ziemnych, jego staty z tej nawierzchni to 523/269. Trzeba podziwiać go za jego doświadczenie, jest bardzo solidnym graczem. Nie ma potężnego serwisu, nie ma potężnego uderzenia kończącego lecz potrafi swoją regularnością i jednoręcznym bekhendem wiele zdziałać. Problem u niego tkwi w tym, że w ostatnich latach męczą go kontuzje. W roku 2016 aż 4 razy przegrywał przez uraz i w bieżącym roku dwa, to się ewidentnie na nim odbiło.
Jego rywal jest na 66 pozycji ATP gdzie był kiedyś 10. No właśnie ale w jego przypadku podobnie jak u rywala ważną rolę odegrały kontuzje. Po dwóch dość poważnych kontuzjach z 2016 roku facet nie może dojść do siebie. Nie trzeba szukać długo,bo wystarczy spojrzeć na wyniki z tego roku tj. 2 wygrane, 5 porażek. O ile Berloq coś wygrywał w tym sezonie to o Kevinie tego powiedzieć nie można. Popularny Uszatek grał na clayu tylko raz w tym roku, było to w Houston gdzie przegrał po dwóch tie breakach z Verdasco. Gdzie trzeba wspomnieć, że tamta amerykańska mączka jest zupełnie inna, szybsza od europejskiej.
Anderson prezentuje zupełnie odmienny styl grania niż rywal. On ma bardzo mało rozegranych meczów na wolnych kortach. Najlepsze wyniki ma na twardych nawierzchniach. Reprezent RSA preferuje szybką i ofensywna grę. Posiada potężny serwis i potężny forhend, chłop ma ponad 2 metry. Z wad to na pewno poruszanie się oraz bekhend, który mimo wszystko i tak poprawił.
Jeśli Anderson będzie trzymał serwis to będzie go bardzo trudno przełamać, nawet na ziemnych kortach. Ryzykuje i stawiam na wygraną w dwóch setach. W przeszłości nie takich grajków jak Berloq pokonywał. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – PORTUGALIA: Segunda Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Braga B - Academica
Typ: DW 2-1
Kurs: 7,75
Bukmacher: iforBET
Analiza:
Witam,
po długiej przerwie światecznej :grin:
Wracam wypoczety i z nowym zapałem.
Już dziś ten mecz analizował Silo , z którym zasadniczo się zgadam.
Miałem początkowo analizować mecz z 1 ligi portugalskiej, ale jest mniej pewny, a poza tym dziś poniedziałek, a to dzień &quot;remisowy&quot; wiec nie bedę ryzykował, tak na marginesie, to remis przewiduję szczególnie u sąsiadów, tj. Hiszpanii gdzie jak sądzę Eibar dziś podzieli się punktami z Bilbao, a kurs na to zdarzenie jest mocno powyżej 3 - więc alternatywnie warto wybraqć to zdarzenie.
Wracając do Portugalii.
Zadziwiająco wysoki jest kurs na czyste zwycięstwo rezerw z Bragi B w starci z Academicą - sądzę, że buki sugerują się ich ostatnim spotkaniem, gdzie Akacemica wygrała 1-0.
Ale dziś jest sytuacja zupełnie inna, co trafnie podkreślił Silo.
Braga radzi sobie doskonale, co prawda większość zwycięstw ma u siebie, ale ostatnio zwyżka formy prekuła się i na zwyciestwo na wyjeździe gdzie z Olhanense wygrali 1-3.
Czyli forma silnie stabilna.
Tymczasem Academica ostatnio wyjatkowo słaba. Ostatni mecz rozgrywany w tym samym dniu w którym rezerwy Bragi osiagnęły tak duże wyjazdowe zwycięstwo, Academica u siebie ledwo zremisowała z Freamunde.
I w ogóle ich mecze to ostatnio przeplatanka remisów z porażkami.
Skoro ostatnio był remis, to teraz z silna Bragą czas na porażkę.
Dlaczego jednak DW ?
Otóz analiza spotakań zespołów wskazuje, że Braga u siebie najczęściej osiaga wynik 2-1, a odpowiednio Akademica na wyjazdach ma wynik najczęściej 1-2 - więc dopasowując - mamy piekny typ po pięknym kursie, u innych buków nawet wyższy dochodzacy do 9,00
Powodzenia ????
⛔ 100
 
mamik 79

mamik

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Budapeszt
Godzina: 16:50
Spotkanie: W.Troicki - E. Donskoj
Typ: 2
Kurs: 3,00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam, wszystkich!
Dzisiaj gram na rosjanina! Kurs piekny, a ryzyko jak zawsze... Po analizie ostatnich spotkan nie da sie ukryc, ze obaj w ciagu miesiaca wygrali tylko po 2 spotkania. Wiec dlaczego wystawia notowania 1do2,5? Gienek w ubieglym miesiacu niezle pogral w Chinach na twardym Na clayu gra z 8 kwietnia i widac ze walczy. Wczoraj gral kwalifikacje no pewnie w ostatniej chwili dostal infe ze zagra jak lucky...Ja ogladalem gre serba w Pucharze Devisa z hiszpanem i powiem szczerze nie przekonal mnie Wicia mimo, ze wygral. Osobiscie mysle, ze Troicki przegra bo jest juz leciwy i ne podola dlugim rozegraniam! Dla odwaznych proponuje 2:0 na Donskoja. Powodzenia!
⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Spotkanie: Krasnodar vs Dinamo Astrakhan
Typ: Dinamo Astrakhan
Kurs: 4,80
Bukmacher: Unibet
Data/godzina rozpoczęcia: 24.04.2017/17:00
Analiza:
Ćwierćfinałowe spotkanie fazy play off rosyjskiej Superligi piłkarzy ręcznych. Ekipa z Krasnodaru po serii 22 spotkań rozgrywanych systemem mecz, rewanż u siebie, na wyjeździe zajęli trzecie miejsce z dorobkiem 31 pkt-ów na koncie co przełożyło się na 15 wygranych, jeden remis, sześć porażek. Z kolei Dinamo zajęło szóstą pozycję, wygrywając 11 spotkań, trzy remisując, osiem przegrywając. W pierwszym bezpośrednim, ćwierćfinałowym meczu Dinamo przegrało na własnym parkiecie pięcioma bramkami. Po wyrównanej pierwszej części gry zakończonej remisem 13-13, w drugiej przycięli się w grze, i wynik posypał się. Kluczowymi zawodnikami przyjezdnych są: Wasiliew, Tatar, Vasilev, Kohan, którzy spędzają najwięcej czasu na boisku, jak również i strzelają dużo bramek. Dinamo jeśli dziś chce powalczyć, i pozostawić sobie szanse na awans do półfinału szczególną uwagę musi zwrócić na powstrzymanie Archibasova, Svistunova, a przede wszystkim Karlova, który w ostatnim meczu zdobył siedem bramek. Dinamo ma szanse, jeśli zespół będzie zmotywowany od początku do końca, dla mniej odważnych handicap dodatni w stronę gości-powodzenia
⛔ 100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Barcelona (Hiszpania), ziemna
Godzina: 16:20
Spotkanie: Nicolas Almagro - Steven Diez
Typ: 2
Kurs: 4,03
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Może, ktoś pomyśli, że tym typem zwariowałem grać przeciwko Almagro na cegle jeszcze w Hiszpanii i to na przeciwnika, który na tej nawierzchni do najwybitniejszych nie należy. Jednak Almagro po powrocie na korty po kontuzji w bardzo słabej dyspozycji i słabo jego gra w tych ostatnim meczach wyglądała. Owszem to jest turniej rozgrywany u niego w ojczyźnie i Nicolas bardzo mocno się tutaj zmobilizuje ale czy to wystarczy ? Jego forma naprawdę jest kiepska ale czy aż na tyle by stawiać na zwycięstwo Dieza ? Ja tutaj zaryzykuję, owszem Hiszpan na cegle jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem, bardziej doświadczonym z większymi osiągnięciami itd. itd. i w swojej normalnej dyspozycji połknąłby Kanadyjczyka. Jednak te ostatnie mecze naprawdę odrzucają mnie aby grać na Almagro i spróbuję zaryzykować na wygraną Dieza. On go tego turnieju głównego przedzierał się przez kwalifikacje więc jest już też zaznajomiony z tymi kortami tutaj. Kieruję się w tym spotkaniu ostatnią formą obu zawodników a nie osiągnięciami. Jak pisałem wyżej, gdyby Almagro był w swojej optymalnej formie to Steven nie miałby czego tutaj szukać ale, że po urazie buduje dopiero swoją formę i w ostatnich meczach kiepsko sobie radził, to próbuję na Dieza a co mi tam ????
⛔ 100
 
L 0

lazarr1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka PLK
Godzina: 19:00
Spotkanie: Jezioro Tarnobrzeg-Asseco Gdynia
Typ: Asseco -5,5
Kurs: 1.84
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Kolejny raz nietypowo, bo w poniedziałek 24 kwietnia o godzinie 19:00, Asseco Gdynia zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu PLK z zamykającą ligową tabelę Siarką Tarnobrzeg.
Prowadzeni przez trenera Zbigniewa Pyszniaka gospodarze wygrali tylko 4 z 30 spotkań i wydają się pewnymi kandydatami do spadku. Asseco Gdynia kierowane przez trenera Przemysława Frasunkiewicza mimo braku szczęścia i wygranych w ostatnich spotkaniach: (79:94) z Treflem Sopot, (108:109) z Polskim Cukrem Toruń oraz (80:90) przeciwko Rosie Radom, dzięki dobremu startowi i bilansowi 9-21 może być pewne pozostania w najwyższej klasie koszykarskich rozgrywek.
Siarka została dość mocno odchudzona personalnie. W obecnym składzie jej liderami pozostali: doświadczony polski podkoszowy Tomasz Wojdyła (11.5 punktu, 6.9 zbiórki, 1.4 asysty, przechwyt), rzucający obrońca Krzysztof Jakóbczyk (10.5 punktu, 1.8 zbiórki, 2.6 asysty), amerykański skrzydłowy Alex Welsh (9.8 punktu, 5.2 zbiórki), młody rozgrywający Jan Grzeliński (7.3 punktu, 2.0 zbiórki, 5.2 asysty) oraz skrzydłowy Jakub Patoka (6.7 punktu, 3.7 zbiórki, 1.5 asysty, przechwyt). W tak okrojonym składzie ciężko będzie gospodarzom podjąć walkę z utalentowaną młodzieżą Asseco, ale też gdynianie muszą podejść do meczu skoncentrowani i z twardym postanowieniem walki o zwycięstwo.
Tarnobrzeżanie nawet grając w pełnym składzie nie byli tytanami defensywy. Obecnie przy bardzo krótkiej rotacji mogą mieć z tym elementem koszykarskiego rzemiosła prawdziwy problem. Może o tym świadczyć ostatnia wysoka przegrana (54:105) z AZS-em Koszalin.
Zdecydowanie najgroźniejszą bronią rywala żółto-niebieskich jest para środkowy-rozgrywający, czyli Wojdyła-Grzeliński, jednak ponieważ obaj panowie grają praktycznie bez zmiany, nie powinno to stanowić problemu dla naszych wilczków: Witlińskiego, Puta, Żołnierewicza, czy Ponitki.
Przy odpowiednim podejściu i zaangażowaniu &quot;beach boys&quot; jawi się duża szansa na odniesienie zwycięstwa. Jak będzie w praktyce, przekonamy się już w poniedziałkowe popołudnie.
Powodzenia - jesteśmy Asseco!
Plagiat analizy
Zgodnie z Regulaminem Typów Dnia wykluczenie z konkursu, czerwona kartka i okresowy ban.
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / AFC LM
godzina: 18:00
Spotkanie : Zob Ahan - Al Ain
Typ : over 4.5 gola
Kurs : 6.30
Bukmacher : Fortuna
Za chwilę zaczynają to w paru zdaniach , lider grupy C drużyna Al Ahli SC przegrywa swój mecz z Bunyodkor 2:0 i przed Zob Ahan oraz Al Ain ogromna szansa aby wskoczyć na fotel lidera na kolejkę przed zakończeniem fazy grupowej , gospodarze na miejscu 2 z 7 pkt i zaglądajac na bilans bramek to 6:4 natomiast goście z 6 pkt na miejscu 3 a ich bilans to 8:7 i jak nie trudno wyliczyć wychodzi over 3 na mecz , zreszta wyniki też mówią same za siebie 2:2 , 2:2 czy 2:3 , gospodarze ostatnio wygrali z ostatnim Bunyodkor 2:1 czyli over 2.5 w meczu było dlatego dzis liczę na otwarte widowisko a dając tak wysoki over mam na myśli taki scenariusz że może tu być bramka za bramkę w końcu stawka meczu jest spora a żadna z drużyn nie ma zamiaru przegrać a remis to też nic wielkiego nie daje !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Eibar - Bilbao
Typ: 2 (1.połowa)
Kurs: 3.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mało przemawia za tym typem, ale przeczucie mi mówi, że może wejść. Bilbao na wyjazdach gra słabo, ale wygląda na to, że są w niezłej formie, ostatni mecz wygrany aż 5:1, z ostatnich 5 spotkań wygrali 3, w tym porażka z Realem 1:2 także widać, że z formą zespołu nie jest źle. Eibar u siebie gra dobrze, z 16 spotkań wygrali 9, bilans bramkowy +8, ale ostatni mecz z Betisem przegrany wyrażnie 0:2. Choć Eibar gra dobrze u siebie, a Athletic słąbo na wyjazdach, to forma obu drużyn przemawia jednak na korzyść graczy z Bilbao. Athletic nie zremisował od 13 spotkań, więc przewiduje albo wygraną Eibar albo Athletic, nie zanosi się na remis. Obie drużyny grają o LE, a więc spotkanie powinno być zacięte. Bilbao ma chyba trochę lepszą obronę i jednak im powinno trochę bardziej zależeć na pucharach niż Eibar, którego celem było utrzymanie się w lidze. AB pamiętam z dobrych występów w Lidze Europejskiej i jeśli chcą tam zagrać w przyszłym roku, powinni dzisiejszy mecz wygrać, dlatego też idę w ich stronę. Powodzenia!
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Pescara - Roma
Typ: 2/powyżej 3,5
Kurs: 1,84
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zdecydowanym faworytem w tym meczu są goście, jeśli wygrają ten mecz odskoczą od Napoli już na 4 punkty. Pescara już nie gra o nic, zajmują Oni ostatnie miejsce z dorobkiem zaledwie 14 punktów, stracili aż 70 bramek tyle samo bramek strzeliła Roma.
Pescara to drużyna bardzo overowa czyli strzela przeważnie po 1 golu w meczu a traci bramek średnio 3.
Dziś liczę, że Roma rozbije gospodarzy mają ku temu powody, świetna forma Romy, E. Dzeko walczy o króla strzelców do tego dochodzą tacy piłkarze jak: superszybki Salah, El Shaarawy czy doskonały w tym sezonie Nainggolan.
Pescara nie ma takich piłkarzy do tego dochodzi brak Gilardino oraz Pepe czyli 2óch napastników. Myślę, że jednak Bahebeck oraz Muntari, który lata świetności ma już za sobą stworzą sobie pare sytuacji i może jedną z nich wykorzystają co przybliży mnie do powyżej 3,5 gola w meczu.
Powodzenia.
✅ 84
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom