>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.05.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
bagietka92 85

bagietka92

Użytkownik
⚽ Piłka nożna - Liga Europejska
20:45
Ajax - Manchester United
Manchester United
2,00 w Unibet

Ajax to klub który w poprzednim sezonie został największym frajerem w Europie, stracili mistrzostwo kraju w ostatniej kolejce z klubem ze spadku który już o nic nie grał. Jestem pełen podziw jak taka marka z lat &#39;90 upadła do rangi klubu sprzedaży talentów.
Co by nie mówić to ja tutaj liczę na Manchester United, kto jak kto, ale Jose Mourinho wie jak ustawić zespół na finały. Skoro potraktowali LE poważnie i walczą o LM, są o wiele bogatsi to ja tutaj widzę puchar w rękach Czerwonych Diabłów.

Do tego łącząc pewne fakty to wiadomo o wydarzeniu z przed kilku dni Ariana Grande nieziemska kobieta z rocznika 1993 mierząca zaledwie 155 cm, koncert i zamach. Na pewno przywiezienie pucharu ze Szwecji będzie okładem na ranę i złagodzi u niektórych psychikę. Przypomnę jeszcze, że już od niepamiętnych czasów w LM kluby z Holandii grają na niezwykle średnim poziomie.
O ile dobrze wiem, to jest to portal związany ze sportem. Mieszanie w to polityki jest po prostu bez sensu:;/:
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, finał LE
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ajax - Manchester Utd
Typ: ht/ft 1/1
Kurs: 3,15
Buk: Unibet
Analiza:

Analiza, krótka bo pisana na nie swoim telefonie. Typ moim zdaniem oczywisty. Jedyna droga United do Champions Legue a po to przecież zatrudniono Jose Mourinho i ściągnięto do klubu gwiazdy światowego formatu aby w przyszłej kampani walczyć w LM. United praktycznie na każdej pozycji mają przewagę jakości i moim zdaniem dziś bez większych problemów pokonają młody Ajax. Sam właściciel Ajaxu mówił że nawet w przypadku porażki i tak uznaje sezon za udany bo z tak niskim budżetem osiągnął finał europejskich rozgrywek. Powodzenia!
Sądząc z analizy - typ powinien brzmieć 2/2 ???
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom