>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.07.2012 (wtorek)

Status
Zamknięty.
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Tenis ATP - Kitzbuhel (Austria), ziemna
Oswald P. (Aut) - Brands D. (Ger) 24.07.2012 15:40
1
3,20
Sportingbet
Analiza :
Krótko i na temat. Po pierwsze Niemiec gra fatalnie na ostatnie 10 meczy wygrał tylko 4 i należy dodać że mecze te nie grał z światową czołówką mianowicie przeważnie były to Chellengery. Po drugie Oswald gra u siebie i w trzech ostatnich meczach kwalifikacyjnych nie stracił nawet seta. Zawodnicy grali tylko raz ze sobą podczas turnieju w Niemczech w 2011 roku. Lepszy okazał się niemiec ale nie bez problemów wygrał u siebie 7-5 6-4 na nawierzchni twardej dziś gramy na ziemnej. Nic więcej nie piszę bo mówiąc szczerze liczę na to że publiczność pomoże podobnie jak kort w własnym kraju. POWODZENIA !!!!
✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
michalb20 47

michalb20

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EUROPA: Liga Mistrzów - Kwalifikacje godz. 21:15
Spotkanie: Reykjavik (Ice) v HJK Helsinki (Fin)
Typ: 2
Kurs: 2.05
Buk: Bet365
Analiza:
Dziś Reykjavik zmierzy się o godzinie 21:15 z HJK HELSINKAMI. HJK pokazali swoją wyższość
u siebie ogrywając dzisiejszego gospodarza aż 7:0. Pokazali że zależy im na kwalifikacjach.
W dzisiejszym spotkaniu zagrają na wyjeździe. Co prawda mogą sobie spokojnie zremisować przy tak wielkiej przewadze
, ale wydaje mi się że chociażby skromnie , ale pokonają KR Reykjavik. Myślę że taki kursik jak po pierwszym meczu
to jest prezencik od buka. Ale okaże się dziś już około godziny 23 ! W porównaniu do Helsinek , Reykjavik reprezentuje słabą piłkę.
Gospodarze tak czy siak nie mają nic do szukania w tym meczu. Tak więc HJK na pewno nie odpuści na remis , lecz
potwierdzą swoją wyższość nad rywalem i zwyciężą. Islandczycy co prawda na pewno będą agresywniejsi w tym spotkaniu a ich rywal musi
zagrać spokojnie , a mecz zakończy się dla nich sukcesem. Jak dla mnie kurs jaki bet365 dał na ten mecz jest w sam raz aby spróbować
podwoić stawkę. Jeśli buki nie wykombinowały czegoś i jeśli nie będzie to masówka to typ jak dla mnie jak najbardziej prawdopodobny
Życzę wszystkim powodzenia ! pozdrawiam michalb20 ????
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
piłka nożna, mecz towarzyski
Real Oviedo - Real Madryt
under 3,5 bramki
@1,91
bwin
Pierwszy występ Królewskich po wakacjach. Dzisiaj Mou skorzysta jedynie z usług Di Mari i Igły. Reszta zawodników z pierwszego składu przebywa jeszcze na wakacjach, inni wrócili do Madrytu ale dopiero zaczynają treningi. W związku z tym w dzisiejszym meczu możemy ujrzeć mocno rezerwowy skład. Oto lista powołanych:
Bramkarze: Adán, Jesús i Pacheco
Obrońcy: Varane, Fabinho, Nacho, Mateos, Casado, Ríos i Iván
Pomocnicy: Granero, Lass, Mosquera, Álex, Juanfran, Denis, Lucas, Callejón, Álvaro López i Di María
Napastnicy: Higuaín oraz Morata

Jak widać siła ofensywna bardzo osłabiona. Ostatnio udało się wygrać w Pucharze Króla 4:0 z Oviedo, ale to był mecz o coś. Pierwszy mecz towarzyski w zalążku okresu przygotowawczego to raczej na pewno nie będzie pogromem. Ekipa Oviedo może się pokazać, chociaż dla nich też to tylko początek przygotowań do sezonu. Nie widzę tutaj zawodników zdolnych do strzelania gradu bramek. 3 bramki to i tak dużo. Value w kursie widzę. Raczej stawiam za dość anemicznym meczem z minimalną wygraną Realu.
⛔ 100
 
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Elim. LM
Spotkanie: Ekranas - Shamrock R.
Typ: DW 0-0
Kurs: 9.60
Buk: Betfair
Analiza:
Nieco szalony typ, ale czemu nie spróbować... W zasadzie na typowego czuja ;) Pierwszy mecz skończył się wynikiem 0-0 mimo tego, że faworytem w nim był Shamrock. Zajrzałem w statystyki i okazuje się, że oba zespoły dosyć często remisują - 6 remisów Ekranasa (w tym 3 wyniki 0-0) na 10 ostatnich meczów i 5 remisów (2x 0-0) piłkarzy z Irlandii. Shamrock ogólnie za dużo nie strzela... ostatnie 4 mecze to 4 underowe remisy. Przeczuwam, że dziś Ekranas będzie chciał strzelić jedną bramkę, a następnie się bronić, ale o tę bramkę będzie im trudno. Podobno mają jakieś problemy finansowe i czołowi zawodnicy od nich odeszli. Próbuję więc trafić bezbramkowy remis w typach dnia, ale skłaniam się też do zagrania X i under 2,5. Wybór należy do was, pozdrawiam.
⛔ 100
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: Żużel - Elitserien
Spotkanie: Piraterna - Hammarby
Typ: Piraterna -10,5
Kurs: 1,80
Buk: Unibethttp://ads.betfair.com/redirect.aspx?pid=4987&amp;bid=4211
Analiza:
Hammarby wzmocniło swój skład na to spotkanie za Golloba jedzie Andersson i szczerze mówiąc gdyby jechał Polak to grałbym grubiej a tak normalna stawka na to spotkanie. Piraterna ma bardzo mocny, wyrównany skład. Bardzo mocna pierwsza para Linus i Chris. Holder ostatnio w Szwecji jechał nieźle i liczę na powtórkę. Linus w każdej chwili może odpalić. Druga para mocna, juniorzy z Polski Janowski i Pawlicki jeśli przełożą dobre wyniki z Polski do Szwecji to będzie fajnie. Greg jest zawsze w formie i raczej poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Zengota i Rosen powinni co najmniej zapunktować na takim samym poziomie co rezerwa gości. Hammarby tak jak pisałem nieźle wzmocnione, ale absencja Golloba nie powinna aż tak bardzo podnieść ich potencjału. Pewnego poziomu oni nie przekroczą. Oprócz Walaska to nie ma zawodnika który może dobrze zapunktować. Miedziak bardzo niepewny, Zorro to samo. Alden nic nie zdziała, Denis zrobi więcej niż Gollob no ale ile? maksymalnie 4-5 punktów. Rezerwa szału nie robi bo Schlein nie ma udanego sezonu, a Brzozowski to tylko Brzozowski. Dla mnie wygrana gospodarzy gdzieś tak 14-16 punktami.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna LM kwalifikacje
Spotkanie - FC Basel - Flora T
Typ - zwycięzca w minutach 1-15 / FC Basel
Kurs - 3.10
Buk - Sportingbet
Analiza :
Na dzisiaj zaplanowano rewanżowe spotkania w kwalifikacjach do LM , ja wybieram spotkanie pomiędzy Szwajcarskim Basel a Estońską Florą Tallinn . Gospodarze raczej awans do następnej rundy mają już w kieszeni bowiem wygrali na wyjezdzie 2:0 i dzisiaj na luzie podejdą do spotkania rewanżowego ale w/g mnie Basel na swoim terenie też powinien pokonać Estończyków . Flora w tym sezonie nie zachwyca swoich fanów i po 19 kolejkach zajmują 3 miejsce ze stratą 7 pkt do liderującego Nomme Kajlu w ostatniej kolejce ulegli właśnie na terenie lidera 2:0 . Natomiast FC Basel jest dopiero po 2 kolejkach nowego sezonu jak na razie zdobyli 4 pkt wygrywając na wyjeżdzie z Servette i remisując 2:2 u siebie z Luzern . Dlatego porównując oba kraje to Szwajcarzy na 21 miejscu a Estończycy 56 no i poziom o dużo wyższy u gospodarzy , liczę na szybkiego gola w wykonaniu gospodarzy aby być spokojniejszym w 100% w tym spotkaniu , no bo gdyby Estończycy zdobyli pierwszą bramkę to u gospodarzy mogła by się wdać nerwówka tak więc pierwsze 15 min i gol i spokój , tak to widzę a jak będzie czas nam pokaże . Pozdrawiam !
✅ 210
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, mecz towarzyski
Spotkanie: Oviedo - Real Madryt
Typ: poniżej 3.5 gola
Kurs: 1.95
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Miałem wczoraj pisać analizę, odnośnie pokrycia linii poniżej 2.5 bramki. Jednak czekałem na wystawienie linii na bramkę wyżej i kurs mi się podoba. Nie wiem jak ma się skład Realu ale wątpię aby ganiali gwiazdy, jednak statystyki przemawiają aby próbować nad tym,że meczu nie padną 4 gole.
Kurs nie jest zły a moim zdaniem nie ma zawodników aby mieli pokryć tą linie.
Moim zdaniem po tym kursie warto próbować, w meczu Ajax Cape Town-United wypaliło, dziś powinno być podobnie.
⛔ 100
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Piłka nożna, mecz towarzyski
Jagiellonia Białystok - Besiktas Stambuł
Typ: Besiktas Stambuł
Kurs: 1,65
Bukmacher: bet365
Bardzo mnie cieszy, że polskie drużyny grają sparingi z wymagającymi rywalami. Śląsk miał u siebie turniej, na którym zagrała Benfica, PSV i Athletic. Zagłębie zmierzyło się w Stanach z AS Romą. No a dzisiaj Jaga sprawdzi się na tle wielkiej firmy z Turcji, Besiktasu. Jeśli mowa o takich sparingach, to z reguły dostajemy lekcję futbolu, o czym świadczą wyniki Śląska 2:4, 0:1 albo Zagłębia 0:4. Jagiellonii również nie wróżę nic dobrego, choć to przecież tylko mecz towarzyski. Zajrzałem na ich fejsbuka. Podali skład. Skowron - Norambuena, Pazdan, Cionek, Pejović - Kupisz, Bandrowski, Tymiński, Grzyb, Makuszewski - Frankowski. Cóż, jakiś nowy bramkarz między słupkami. Śmiem twierdzić, że może mieć dzisiaj bardzo dużo pracy. Turcy podejdą do meczu poważnie, choć zapewne zabraknie największych gwiazd (Almeida, Quaresma), które dostały trochę więcej wolnego po Euro. Nie tak dawno mierzyli się z Manchesterem City. Oczywiście przegrali 0:2, no ale nie wyciągałbym daleko idących wniosków. Gdzie Jaga, a gdzie City... Faworytem dzisiejszego spotkania są oczywiście Turcy i podejrzewam, że potwierdzą to na boisku. Są po prostu o dwie klasy lepsi. Oby tylko nie skończyło się na jakimś solidnym laniu...
⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: International Friendlies - Men
Spotkanie: Polska - Ukraina (Teren neutralny)
Typ: 1
Kurs: 1.44
Bukmacher: bwin
Analiza: Kolejne testmecze reprezentacji Polski. Tym razem turniej w Bułgarii wraz z gospodarzami, Ukrainą i Turcją. Polska w weekend nieźle zagrała 2 mecze z Chinami, reprezentacją gotową przecież na IO w Londynie. Z pierwszym składem Chin przegraliśmy pierwszy mecz 72:73. W drugim meczu zagrały rezerwy Chińczyków i wygraliśmy po akcji w ostatniej minucie 81:79. Dzisiaj nie zagra znowu Lampe, podobno gotowy jest już Hrycaniuk. Rywal to raczej przeciętny zespół. Najbardziej znany jest trener Mike Fratello, coach kilku zespołów w NBA oraz Serhiy Lishchuk, który grał w poprzednim sezonie w Valencii. Według mnie nasza ekipa to zespół lepszy. Gortat, Ignerski i Koszarek robią różnicę, ponadto zawsze ktoś ma swój dzień. Albo Kulig, albo Pamuła trafiający za 3 pkt. seriami. Zespół ma swój styl i charakter. Według mnie jeśli bez treningów taktycznych jesteśmy w stanie nawiązać walkę z zespołem, będącym uczestnikiem olimpiady, to Ukraina nie powinna nam sprawić kłopotów.
⛔ 100
 
G 7

garrincha

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, EUROPA: Liga Mistrzów - Kwalifikacje godz. 21:15
Spotkanie: KR Reykjavik (Ice) v HJK Helsinki (Fin)
Typ: 1
Kurs: 4.50
Buk: bet365
Analiza:
Dla ekipy KR wizyta w Helsinkach była bardzo drastyczna w skutkach, wyjechali w bagażem siedmiu bramek na minusie i zerowym kontem strzeleckim. Wydaje mi sie że dzisiaj KR nie maja innego wyjscia jak zamazać choc trochę plame i wygrac na własnym terenie, awans raczej przesadzony ale przed własną publicznością wypadało by sie zrehabilitować. Do stolicy Islandii ekipa HJK nie wybiera sie z paroma graczami i ogólnie moga byc nie w pełni zmobilizowani jak i myslami pewnie są już kolejnej rundzie, trudno bowiem przypuszczać ze roztrwonią przewagę z pierwszego spotkania nawet jakby zagrali drugim składem. KR u siebie gra w lidze bardzo dobrze, natomiast HJK na wyjazdach traca troche ze swojej siły. Wiec moze dojsc do niespodzianki, a kursy sa bardzo atrakcyjne, wiec mozna za mała stawke zaryzykować na wygrana gospodarzy.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom