>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.07.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 853,2K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 24. Lipca


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
makaveli23 161K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kolumbia
Godzina: 03:00
Spotkanie: Fortaleza - Atl. Nacional
Typ: X
Kurs: 3.40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Goscie maja za 4 dni finalowy mecz rewanzowy w Copa Libertadores, wiec pewnie w tym meczu sklad bedzie lekko zmieniony a poza tym mentalnie pilkarze raczej mogą byc myslami gdzie indziej co nie znaczy ze ten mecz odpuszczą w 100%. Mysle ze zagrają na 50 % co pozwoli im jedynie lub jak kto woli az na remis w takich okolicznosciach. Fortaleza ostatnio cienko 0-2 przegrana u siebie z Deportivo Cali. Teraz czas na rehabilitacje, ale czy zdolaja wygrac? h2h u siebie w 2014 roku wygrali 1-0, ale jak widac bylo to 2 lata temu. Po za tym co ciekawe obie druzyny zremisowaly swoje mecze z Tolimą na poczatku tego sezonu, co daje obraz porownywalnosci obydwu druzyn i miejmy nadzieje ze znajdzie to odzwierciedlenie w kolejnym remisie tym razem pomiedzy nimi samymi. Warto na koniec dodac ze u Atletico az roi sie od remisów na wyjeździe, ktorych jest az 8 na ostatnich 15 meczy.
⛔ 100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ???? ATP - Washington
Godzina: 01:00
Spotkanie: Zverev Alexander - Monfils Gael
Typ: 0:2
Kurs: 2.47
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Na szybkiego, bo nie mam czasu. O Francuzie pisałem wczoraj więc przytoczę moje słowa
Faworytem w tym spotkaniu według faworytów jest Monfils. Nie można się temu dziwić, ponieważ obecny sezon może jak na razie zaliczyć do dobrych. Na 29 meczów wygrał 23 w tym 12/3 ma na hardzie. Na pierwszy rzut oka to bardzo dobra statystyka, ale przypatrzmy się temu bliżej. W Australian Open doszedł do ćwierćfinału przegrywając tam z Raoncem pokonując po drodze Sugitę, Mahuta, Roberta i Kuznietzova. W Indian Wells ćwierćfinał i wygrana z Carreno Bustą, Ramosem Vinolasem i Delbonisem. Ćwierćfinał w Miami i pokonanie Ito, Ceuvasa i Dimitrova. No i? Stracił tylko dwa sety to się rzuca w oczy. Ale ja nie o tym....nie pokonał on nikogo znaczącego, kto miał mu zagrozić Dimitrov, który jest bez formy i właśnie urwał seta czy jakieś Delbonisy? Soryy...ale nie pokonał nikogo znaczącego. A przegrywał dwa razy z Ronicem i raz z Nishikori. W obecnym turnieju pokonał Lu oraz Corcia, czyli gości, którzy są w jego zasięgu. Jego najlepszy występ w tym sezonie to finał z Monte Carlo gdzie przegrał z Nadalem a mógł tam wygrać, ale brakło paliwa, ale zostawiam tamten turniej, bo to inna nawierzchnia. Francuz to oczywiście wielki talent i niestety jeden z największych niespełnionych talentów. Gość ma wszystko, aby wygrywać w wielkim szlemie i co? Żadnego finału, tylko jeden półfinał z 2008 roku w Paryżu. Od wielu lat Gael świrował pawiana na korcie i przez to przegrywał mecze, od dłuższego czasu to się zmieniło na szczęście. Niestety mimo wspaniałych warunków fizycznych, wyszkolenia technicznego, mega szybkości i gibkości to często najważniejsze mecze przegrywał ot, tak obok nich przechodził. Aha i jeszcze jedno.... Kurs na Francuza w mojej opinii śmierdzi na kilometr....Z Lu wystawili na niego 1.50, z Coricem 1.40 i teraz z Querreyem 1.55? Czyli buki stawiają umiejętności obecnie na tej samej linii Lu z Querreyem czy z Coricem. Dla mnie to maga niezrozumiałe.
Po tym wszystkim pokonał Sama 6:4m 3:6, 6:1. Nie oglądałem tego meczu, bo zasnąłem, ale tak jak przewidywałem, iż to nie będzie jednostronny pojedynek. Dzisiaj rywalem Gaela będzie młody i utalentowany Zverev, który jest w życiowej formie, na 27 pozycji ATP. Niemiec w tym roku odniósł dużo zwycięstw nad znakomitymi tenisistami np. Simon x3, Dimitrov, Goffin, Federer. Oczywiście miał wiele wtop, ale to można tłumaczyć młodością i takich meczów będzie miał sporo. W tym turnieju pokonał Fritza 6:4, 6:2 czyli również rewelację młodzieńczą, Jazirego 6:2, 6:7, 6:2 gdzie Tunezyjczyk czasem potrafi być nieobliczalny w pozytywnym stopniu i Paire 6:1, 6:3 gdzie Benuła potrafi wygrać z każdym i przegrać z każdym. Alexander jeśli dobrze pójdzie to będzie wygrywał turnieje dzięsiątkami, ale do tego trzeba jeszcze czasu. Na razie bardzo dobrze rokuje, wszystko idzie w dobrym kierunku. Ma serwis, wytrzymuje długie wymiany, ma uderzenie kończące uderzenie i często w ważnych momentach psychika nie zawodzi. Przepis na sukces! Ale jak wspomnąłem wcześniej, to jeszcze młody gracz i będzie miał sporo zastojów. Z Gaelem grał dwa razy pod dachem i dwa razy przegrał 2:0 gdzie ostatnio grali w Rotterdamie bieżącego roku. To jest decydująca faza rozgrywek i moim zdaniem Monfils jest w stanie pokonać znacznie mniej doświadczonego rywala i tak stawiam.
✅ 147
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
janusz-bet 235

janusz-bet

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis ATP
Godzina:eek:ne:00
Spotkanie:Zverev Alexander-Monfils Gael
Typ:1 HG 2,5-0
Kurs:1,98
Bukmacher:Unibet
Analiza:Jutro o godzinie 1:00 w Waszyngtonie zostanie rozegrany drugi mecz półfinałowy pomiędzy Niemcem Zverev a Francuzem Monfilsem.Obecnie Zverev zajmuje 27 miejsce w rankingu ATP a Monfils jest 17.Zverev w niecałą godzinę rozprawił sie w ćwierćfinale z Francuzem Paire pokonując go bardzo pewnie 2:0.Co do Monfilsa w poprzedniej rundzie pokonał reprezentanta gospodarzy Sama Querreya wygrywając 2:1.Ide w strone Zvereva bo w meczu z Paire grał pewnie i agresywnie.Według mnie dużym atutem będzie młodość i fantazja Niemca.Zverev ma dopiero dziewietnaście lat i w tak młodym wieku jest już w ścisłej czołówce.Bedzie bardzo zmobilizowany aby wygrać pierwszy w swojej karierze turniej.W tym roku obaj teniśiści spotkali sie w Holandii na nawierzchni twardej i górą był Francuz wygrywając 2:0.Obaj w całej swojej karierze spotkali się 2 razy i jak narazie 2:0 dla Francuza.Myśle że młody Niemiec wreszcie pokona Monfilsa i zagra w finale z Karloviciem.Ja jednak ide w bezpieczniejszy typ i zabezpieczam się 2 gemami na korzyść Niemca.Zapowiada się bardzo interesujący mecz.W tym meczu moment braku koncentracji może przechylić szale zwycięstwa na korzyść przeciwnika.Kursik bardzo zachęcający.Szanse wejścia typu stawiam 51/49.Aktualna seria 4✅ 1⛔.Pzdr:cool:
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Typ: 1
Kurs: 1,98
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Hit 2 kolejki Lotto Ekstraklasy. Lech Poznań mierzy się z na Bułgarskiej z Zagłębiem Lubin.
Lech Poznań w 1 meczu tego sezonu zremisował bezbramkowo 0:0 ze Śląskiem Wrocław zaś Zagłębie Lubin rozbił 4:0 Koronę Kielce. Zagłębie grało we czwartek w eliminacjach do Ligi Europejskiej 120 minut z Partizanem Belgrad, zwycięstwo po karnych lecz myślę, że te 120 minut da się we znaki w tym meczu z Lechem.
Lech potrafi grać z Zagłębiem u siebie, na ostatnie 5 pojedynków 4 razy Lech wygrał i padł 1 remis.
Do składu Lecha wraca nowy nabytek Makuszewski który nie zagrał w 1 kolejce z powodu kontuzji do tego mają powracającego do ekstraklasy Radka Majewskiego + Gajos i robi się całkiem dobra pomoc. Nie wiadomo czy zagra już K. Linetty i Kadar.
Co do Zagłębie to na pewno trener Stachowiec zrobi parę roszad w składzie prawdopodobnie Janoszka usiądzie na ławce z Rakowskim i Piątkiem.
W tym meczu stawiam na zwycięstwo gospodarzy po ładnym kursie. Myślę, że własne boisko + zmęczenie piłkarzy Zagłębie + mimo wszystko lepsi piłkarze w Lechu dadzą pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.
⛔ 100
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS ATP GSTAAD
Godzina: 11:30
Spotkanie: Lopez-Haase
Typ: 2
Kurs: 2,5
Bukmacher: bet365.com
Analiza:
No sorry jak już to nie wejdzie to chyba oszaleję :)
Krótko będzie bo z telefonu...
H2H 3-1 dla Haase (3-0 na clay)
Lopez mecz z Braunem miał podarowany (gdybym nie wiedział że Dustin tak potrafi sadzić po autach to bym pomyślał że kazał komuś na live zagrać że przegra :) :))
Z Mertlem też Lopez nie wyglądał ciekawie pomimo na pozór gladkiego wyniku. Biegał do siatki po nieprzygotowanych akcjach no ale udało się. Nie grał w tym turnieju z żadnym poważnym zawodnikiem.
Haase zaimponował mi dzisiaj. Potrafił wyciągnąć mecz który niezbyt się dla niego układał. Mathieu grał bardzo dobrze i zmuszał Robina do wspinania się na szczyty swoich możliwości. Dobre returny, gra kątowa, dobry serwis a mimo wszystko Haase sobie z tym poradził. Nie widzialem za to takiej gry u Lopeza na tym turnieju.
Dla mnie pewniak
Stawka 50 tylko dlatego że za dużo przykrych niespodzianek w tym tygodniu
⛔ 100
 
majekx 756,6K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - liga brazylijska
Godzina:
16:00
Spotkanie: Palmeiras - Atletico
Typ:
Palmeiras wygra i oba zespoły strzelą bramkę
Kurs: 3,5
Bukmacher: bet365
Lider podejmuje 8 zespół ligi. Jeżeli Palmeiras wygra - odskoczy na 5 pkt Corinthians. Myślę, że powinni wykorzystać taką okazję. Mecze u siebie: 4-1-0 - gole - 11-2 ale to były mecze m.in. z Americą, Figueirense czy Santa Cruz. Dodatkowo trzeba pamętać że Palmeiras zagra bez powołanych na IO Jesusa i Prassa. Atletico natomiast to zespół strzelający dużo bramek - ostatnie 5 wyjazdów to 1-2-2 - ale bramki już 6-9. Dużą stratą będzie na pewno brak Urso i Rochy. Ale przecież w ataku zagrają Fred i Robinho - w ostatnich 5 meczach ten duet strzelił 6 bramek (na 9 zespołu).
tradycyjnie zapraszam także do działu z ligą brazylijską i innych tematów z ligami latynoskimi.
pozdrawiam
m
⛔ 100
 
vic_tips 21

vic_tips

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - USA, MLS
Godzina: 03:00
Spotkanie: Colorado Rapids - FC Dallas
Typ: Colorado Rapids
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiejszy dzień jest pełen ciekawych spotkań, głównie w ligach skandynawskich, jednak ja zamierzam dziś poszukać szczęścia w USA. Moją uwagę zwróciło dziś spotkanie pomiędzy Colorado Rapids, a Dallas. Ostatni weekend był dla gospodarzy powrotem na zwycięską drogę po czterech ostatnich remisach we wszystkich rozgrywkach, po skromnym zwycięstwie 1-0 z drużyną z Kansas. Colorado zajmuje obecnie silną drugą pozycję, mając zaledwie 3 punktu za liderem, który jest ich dzisiejszym rywalem i ma rozegrane aż 3 mecze więcej. Drużyna Colorado Rapids jest niepokonana u siebie od połowy marca inkasując w 11 spotkaniach aż 9 zwycięstw. Mam nadzieje, że te imponujące statystyki przyczynią się do jutrzejszego zwycięstwa nad Dallas. Miesiąc temu obie drużyny spotkały się w rozgrywkach pucharowych, które po dogrywce zwyciężyła drużyna FC Dallas, więc uważam, że gospodarze podejdą do tego meczu z myślą zrewanżowania się. Goście mimo wszystko nie są łatwym rywalem, jednak ich statystyki w meczach wyjazdowych nie są zbyt kolorowe. W ostatni 11 spotkaniach na wyjeździe, przegrali aż 6 razy, w tym ostatnie spotkanie z Seattle Sounders zakończone porażka 5-0. Reasumując, Colorado Rapids w obecnym sezonie u siebie powinna poradzić sobie z drużyną FC Dallas, która pomimo wysokiej pozycji w lidze bardzo słabo radzi sobie w roli gości. Myślę, że kurs jest godny ryzyka, zważywszy na dość wysoką moim zdaniem szanse trafienia powyższego typu. Powodzenia!
⛔ 100
 
A 28

alus99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Typ: X2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam od dziś zaczynam codziennie wrzucać typy, a teraz przejdźmy do analizy, bo co raz bardziej nasza ekstraklasa daje mi zarobić : trafność moja to 5/6 ????
Do Poznania przyjeżdża bardzo podbudowane KHGM Zagłębie Lubin.. drużyna która wrażenie robi na mnie od poprzedniego sezonu ;) POLITYKA klubu bardzo na plus ! Kilka dni temu wykupili nie byle jakiego zawodnika Filipa Starzyńskiego za bodajże 0.5mln euro ???? Zawodnik według mnie wart przynajmniej 1.. ???? Daje jakość w przodzie , podania naprawdę wypieszczone ( nie bez powodu pojechał na Euro ) .. W jutrzejszym meczu ma zagrać , wiadomo po 120 minutach z Partizanem drużyna Stokowca bardziej zmęczona , ale i zmotywowana ! ???? Jest to sukces Zagłębia , a jak trener mówi chcą być czarnym koniem LOTTO Ekstraklasy... według mnie kurs 15 na zwycięstwo warty pogrania .. Co do Lecha ??Nie przekonuje mnie i częstoooo zawodzi , potencjał mają ale brakuje ciągle tego czegoś .. np. klasowego napastnika .. Robak ? wolne żarty ... Może pojawią się komentarze buraku Zagłębie zagrało jeden mecz w LE awansowała i już wielki ich kibic ;) Powiem tyle , zaprezentowali bardzo ciekawą piłkę .. Obrona perfekcyjna naprawdę Dąbrowski jest piłkarzem reprezentacyjnym szkoda ze już prawie 30tka. Szeroka ławka i powrót lubińskiego &#39;Figo&#39; .. KURS PRZESADZONY ... a remis bardzo prawdopodobny , ale to piłka i za to ją kochamy ... gram też wygraną zagłębia po wysokim kursie 4. Powiem jedno , jeśli ktoś myśli, że Miedziowi jutrzejszy mecz odpuszczą to jest w błędzie ???? Powodzenia w graniu na kolejorza ! Bukmacherzy z czegoś muszą zarobić
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Gstaad 2016 - FINAŁ
Godzina: 11:30
Spotkanie:
Lopez F. - Haase R.
Typ: Haase R. +3 gemy
Kurs: 1.72
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

H2H 2:3 z lat 2006-2015, a wszystkie mecze na mączce wygrał Robin Hasse, ba nawet grali tutaj ze sobą 3 lata temu i w 2011 Kitzbuhel. Tylko w jednym spotkaniu na US Open Panowie nie urwali sobie po secie i Hiszpan wygrał 3:0. To będzie spotkanie dwóch tenisistów niezwykle podobnych do siebie z urody.
Pewnie padnie over gemowy bo obaj trzymają świetnie swoje podanie, ale &quot;Lopez i mączka&quot; to mi od kilku sezonów kompletnie nie pasuje. We wszystkich meczach na clayu były podobne kursy i kończyło się zawsze 3 setowym zwycięstwem Holendra.
Uważam też, że Feliciano miał tutaj łatwiejszą drabinkę niż Robin Haase, bo Mertl z +300 ranking czy nastoletni czarnoskóry Szwed Ymer to przemilczmy. Haase w półfinałowym meczu z Mathieu pokazał się też ze świetnej strony mentalnej przy bronieniu BP czy chociażby dwóch rozgrywek tie-breakowych. O 100% wygranych piłek (33/33) po pierwszym podaniu z Monterio już wspomniałem wcześniej.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
artur15152 7

artur15152

Użytkownik
Witam serdecznie Wszystkich Forumowiczów ????
Dyscyplina: Piłka Nożna-2 liga Finlandii Ykkonen
Godzina: 17:30
Spotkanie: TPS Turku - KTP
Typ: TPS TURKU
KURS: 1,65
Bukmacher:BET365
Analiza:Wynik meczu opieram na statystykach.Gospodarz 3 ostatnie mecze wygrał.Goście swoje ostatnie 4 mecze na wyjeździe przegrali.W pojedynkach H2H korzystniej wypadają goście.Mimo wszystko stawiam na gospodarzy:cool:

Kiepska analiza
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Nieciecza-Cracovia
Typ: X
Kurs: 3.47
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Obie drużyny zapunktowały i to mocno w pierwszych swoich meczach. Obie grają skuteczną piłkę i tutaj naprawdę będzie ciężko o zwycięstwo jednej z drużyn. Z jednej strony Cracovia, która gra bardzo fajną piłkę u siebie, ale na wyjazdach przeplata wygrane z przegranymi i zdarzają się też remisy. Natomiast teraz prezentują dobrą formę. Taką samą też prezentuje Nieciecza, która u siebie potrafi grać wszystko. Aktualnie są w dobrej dyspozycji, ale to Cracovia posiada większy potencjał. Ten mecz wydaje się być bardzo wyrównany, dlatego typuję na podział punktów.
⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Austria Tipico Bundesliga
Godzina : 19:00
Spotkanie : Mattersburg : Admira
Typ : Admira over 1.5 gola
Kurs : 2.50
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Dziś znowu spróbuję na bramki , tym razem zaglądam do Austrii gdzie zaczyna się nowy sezon i mecz pomiędzy Mattersburg a Admirą . Gospodarze w poprzednim sezonie zagrali fatalnie i dużo nie zabrakło a by opuścili Tipico Bundesligę , goście natomiast ukończyli sezon na wysokim 4 miejscu co dało im prawo gry w el. LE i tu na tym boju spisują się całkiem dobrze i awansowali do dalszej fazy , najpierw odprawili Spartak Myjava remisując pierwszy mecz u siebie 1:1 by w rewanżu wygrać 3:1 , następny przeciwnik to Kapaz i wygrana u siebie 1:0 a w rewanżu 2:0 i możemy sądzić iż wyjazdy w wykonaniu Admiry są OK stąd też liczę że i dziś powinni pokusić się o bramki a że z Mattersburg gra im się ostatnio bardzo dobrze bo sięgając wstecz np. poprzedni sezon na 4 mecze 3 zwycięstwa i remis , dwa razy wygrali właśnie tutaj na Pappelstadion 3:0 i 4:0 i wszystko wskazuje na to iż dziś powinni kontynuować tą passę wygranych meczy a że sa już w rytmie meczowym to nie powinni mieć problemów ze zdobywaniem bramek stąd u mnie over 1.5 gola w ich stronę po bardzo ciekawym kursie !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 15:30
Spotkanie Piast-Płock
Typ: Piast wygra dokładnie 2 golami
kurs 6.75
Buk unibet
Analiza: Na dziś postanowiłem zagrać spotkanie z polskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Gliwickiego Piasta przed własną publicznością podejmowała będzie drużynę Płockiej Wisły. Gospodarze w mojej ocenie sa zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym meczu, w pierwszym swoim spotkaniu ligowym Piast wysoko przegrał z zespołem Cracovii, wcześniej pogrzebał swoje szanse na dalszą grę w europejskich pucharach ponieważ przegrał z zespołem Goeteborgu na swoim stadionie aż 0:3 . Ligową przygodę wisła zaczeła od potyczki z zespołem mocniej ,ale nierówno grającej ekipy z Gdańska, moim zdaniem zawodnicy piasta, którzy w okrojonym składzie pojechali na spotkanie wyjazdowe do Szwecji tutaj w koncu będa mogli się odkuć , tym bardziej iż ekipa z Płocka z wyjazdami radziła sobie na prawdę różnie w poprzednim sezonie, moj typ na ten mecz to wygrana ekipy ze Ślaska oraz dokładny wynik 2:0.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czerwo23 0

czerwo23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / BRAZYLIA: Série A
Godzina: 16:00
Spotkanie: Ponte Preta SP vs Internacional RS
Typ: 1
Kurs : 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Chce na samym początku zaznaczyć, że nie jestem fanatykiem ligi brazylijskiej, a moja analiza oparta jest o suche statystki. Więc w dniu dzisiejszym rozegrany zostanie mecz pomiędzy Ponte Preta i Internacional. Mój typ na gospodarzy jest spowodowany głównie fatalną postawą gości, którzy zaliczyli serię 5 PORAŻEK Z RZĘDU. Obecnie zajmują 11 pozycję z dorobkiem 20pkt. i od strefy spadkowej dzieli ich 5 pkt. i 5 lokat w tabeli. Zespół Ponte Preta ma na swoim koncie 23pkt. zajmując przy tym 7 pozycję w tabeli i tracąc 3pkt. do miejsca oferującego kwalifikację do Copa Libertadores. Na ostatnie 5 potyczek gospodarze wygrali 3 razy, raz zremisowali i raz ulegli przeciwnikom. W ostatniej kolejce ulegli Santosowi SP na wyjezdzie 1:3, który to obecnie okupuje właśnie 4 lokatę. Dziś stają przed moim zdaniem wyśmienitą szansą, aby na własnym boisku odbić sobie zeszłotygodniową porażkę. Grają z drużyną w fatalnym dołku od 5 meczu tracącą po 1 golu. Dobry kurs w tym meczu przyciąga moją uwagę.
Pozdrawiam!
⛔ 100
 
K 9

kamcio7788

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis ATP Umag
Godzina : 20:00
Spotkanie : F.Fognini - A.Martin
Typ : Martin win
Kurs : 4.00
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Finał turnieju w Umag gdzie 39 rakieta świata zmierzy się z 124 rakietą. U buków faworytem w tym spotkaniu jest Fognini który w tym turnieju pokonał już Eliasa, Dzumhura i Olivo. Sporą niespodzianką możemy nazwać miejsce w finale Martina który w każdym z 4 spotkań tego turnieju nie był faworytem a wygrywał m.in z Berlocqiem czy Sousa. Fognini potrafi przegrywać spotkania gdy jest faworytem u buków. Myśle że Martin może sprawić jeszcze jedną niespodziankę na tym turnieju i pokusić się o zwycięstwo a kurs na tą okazje jest bardzo fajny.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
czaro82 423,3K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Tenis ziemny ATP Gstaad - Final
Godzina. 11:30
Spotkanie. Feliciano Lopez - Robin Haase
Typ. over 9.5 gema w pierwszym secie
Kurs. 1.50
Bukmacher. Bet365
Analiza.
Witam wszystkich, juz za niecale dwie godziny w finale turnieju w szwajcarskim Gstaad zmierza sie ze soba, 34 letni Hiszpan Feliciano Lopez z 29 latkiem urodzonym w Holandi Robinem Haase. Panowie rywalizowali ze soba pieciokrotnie a korzystniejszy bilans tych potyczek nalezy do mlodszego z tenisistow ktory triumfowal nad swoim rywalem.
Niemalze za kazdym razem w ich spotkaniach padaly trzy sety, a same wyniki swiadcza o wyrownanych pojedynkach,szczegolnie na nawierzchni ziemnej. Obydwaj zawodnicy swietnie trzymaja swoj serwis o czym juz wyzej wspominal kolega Shakal a wyniki z tego turnieju potwierdzaja to dobitnie. Jesli spojrzymy na wszystkie mecze rozgrywane przez obu panow w tym turnieju,to dostrzezemy pewna regularnosc poniewaz wszystkie ich starcia pokrywaly over gemowy w secie otwierajcym spotkanie.
Reasumujac powyzsza analize,mozemy spodziewac sie wyrownanego starcia z malo iloscia okazji do przelamania z jednej jak i drugiej strony a to pozwoli im pokryc w/w bet...
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
psotnick 853,2K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Kolarstwo - Tour de France 2016 - Etap 21: Chantilly - Paris
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie: Bryan Coquard - John Degenkolb
Typ: John Degenkolb
Kurs: 2,55
Bukmacher: expekt
Analiza: Trochę pojechali z tym kursem, nie bardzo wiadomo czemu. Degenkolb wyraźnie odżył w trzecim tygodniu wyścigu, już nie dobijał się do dziesiątki, ale finiszował z najlepszymi w walce o podium. Najpierw w Villars-les-Dombes a potem w Bernie meldował się 2x czwarty i naprawdę niewiele brakowało żeby wbił się na podium. W tym czasie Coquard był w tyle, czasem nawet nie zbierał się do finiszu, chyba wymęczony górami. Dzisiaj na Polach Elizejskich miejsca będzie na kilka pociągów, w tym dla Gianta Degenkolba i Direct Energie Coquarda i tutaj raczej na remis, a nawet ze wskazaniem na Niemca, a w takim układzie taki kurs mocno przesadzony, podobnie jak na jego podium.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU KOLARSTWO
✅ 155
 
janowiczjerzy 343

janowiczjerzy

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Gstaad 2016 - FINAŁ
Godzina: 11:40
Spotkanie: Lopez F. - Haase R.
Typ: 2-0 w setach Haase R.
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie wstepnie planowane na 11:30 zacznie sie po 11:40. Jest to final. Analiza bedzie krotka, lecz rzeczowa. U Lopeza przewiduje dzis zawieszenia w grze. Wystarczy ze spadnie mu % serwisu zaczna sie nerwy. Potrafi zagrac efektownie winera, lecz jak nie ma dnia to gra &quot;winery&quot; w trybuny. Haase dzis ofensywnie nastawiony. Jego serwis jest wiecej wart i da wiecej pozytku. Licze na swobode i luz na serwisie u Holendra. Bedzie mocno returnowal przeciwnika. I oczywiscie wieksza jakosc oraz pewnosc sie z glebi kortu nalezy do Haase. Clay to jest jego nawierzchnia i to on tu sie lepiej czuje.
⛔ 100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina;tenis
Godz;23,00
Spotkanie ;V.Williams-J.Konta
Typ;1
Kurs;1,90
Bukmacher,Sportingbet
Analiza;
Dzisiaj w godzinach wieczornych w Stanford -USA spotkają się 7-ma w rankingu Venus/rozstawiona z nr1/ i 18-ta J.Konta/nr3 w turnieju/
Williamsówna gra u siebie w Stanach.Kariera Venus zbliża się do końca ,a dzisiaj stanie przed szansą wygrania kolejnego turnieju.
Konta wygrywała już turnieje,ale nie jest faworytką tego spotkania.Buki wystawili równe kursy z tendencją w stronę naturalizowanej Brytyjki.
Jest to najwyższe miejsce Johanny w rankingu które zawdzięcza dojściu do 1/2 finału w Australian Open gdzie przegrała z A.Kerber 7-5,6-2
Szanse oceniam 60/40 w stronę gospodyni.Kurs 1,9 dobry w stosunku do ryzyka.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom