>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.11.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Argentyna Primiera Divison
Spotkanie: Lanus-Gimnasia LP
Typ: 2 DNB
Kurs: 3.75
Bukmacher.Unibet

Lanus ekipa obecnie znajduje się na 3 miejsce i ma realną szansą na zakończenie sezonu na miejscu 1 do którego obecnie brakuje jej zaledwie 3 pkt. . Jak by mało tego było na tą chwilę mają wspaniałą serie 5 zwycięstw z rzędu. Gimnasia LP to ekipa która nie błyszczy w lidze ani też nie należy do tak zwanych &quot; dostarczycieli punktów&quot;. 12 miejsce w lidze 5 zwycięstw 6 remisów i 5 porażek. Czemu więc dzisiaj obstaje za nimi ?? po pierwsze Lamus jest drużyną do pokonania, przed serią zwycięstw zaliczyli serie 3 porażek z rzędu w tym dwie były na własnych śmieciach z River Plate ( 16 miejsce w tabeli) Rosario ( 12 miejsce) i Godoyo Cruz ( 9 miejsce). Najważniejszą jednak informacją jest fakt rozegrania nie dawno bo 3 dni temu meczu w Copa Sundamerica przez ekipę Lanus, który zresztą wygrali 2-1. A że są to już półfinały tego turnieju to za 4 dni Lanus gra rewanż przez co trener ma dać odpocząć najważniejszym zawodnikom. Tak aby na rewanż ważnego w Ameryce południowej turnieju mieć wypoczętych i gotowych do gry zawodników szczególnie że od finału dzieli ich naprawdę nie wiele. Informacja ta jest pewna w 80 % choć ciężko jeszcze wymieniać tu nazwiska , ale spadki kursów na gości by to potwierdzały. Z tego co się można dowiedzieć to np. ma zagrać L.Mancinelli obrońca który jak dotąd rozegrał tylko 2 mecze w tym 1 z ławki rezerwowych czy choćby F.Monteserini też obrońca 4 mecze w tym 2 z ławki. Goście w pełnej kadrze i myślę że wykorzystają fakt tego że Lanus jest myślami przy następnym meczu w Copa Sundamerica.
▶ 0
 
M 22,4K

marekp67

Użytkownik
Piłka nożna Primera Division
Elche-Valencia
under 2,5
kurs 1,6
bwin


Elche strzeliło u siebie w 6 meczach 4 gole, straciło 6 (0,67/1). Ogółem w13 meczach strzeliło 13 goli, straciło 17 (1/1,31). Valencia na wyjazdach strzeliła 6 straciła 11 (1/1,83). Ogółem w 13 meczach strzeliła 17, straciła 21 (1,31/1,62). Statystycznie zatem Elche jest underowe tak na wyjazdach, jak i u siebie. Valencia natomiast jest overowa. Więcej niż 1 gola Elche dało sobie strzelić tylko Realowi Madryt. Valencia to nie Real. Z uwagi na to, że nie zagra w Elche del Moral i Gil, dwóch zawodników ataku, którzy zagrali w 12 meczach (ale strzelili razem łącznie tylko 1 gola), wg mnie Elche zagra defensywnie. Gola raczej nie strzeli, ale więcej niż 2 goli też nie da sobie wbić.
⛔ 100
 
iluminati 60

iluminati

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Argentyna
24.11.2013 (22:15)
Spotkanie: Boca Juniors - All Boys
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 4,75
Buk: WilliamHill
Analiza:

17 kolejka meczów ligi argentyńskiej i wybrany przeze mnie mecz Boca Juniors z All Boys w ktorym gospodarze będą faworytami. Zajmują teraz 6 miejsce w tabeli z 27 punktami a All Boys jest 18 z 16 punktami. Boca ma u siebie bardzo dobrą statystykę meczów 6 wygranych 1 remis 1 przegrana, a All Boys na boiskach przeciwnikow ma statystyki najgorsze w lidze ponieważ udało im się tylko 2 razy zremisować i 5 razy przegrali. Ja stawiam over w tym meczu bo takie zwykle były mecze Boca z All Boys że zawsze jakieś bramki padały w ostatnich latach a czasem było ich bardzo dużo. Boca będzie zmobilizowane do rewanżu nad All Boys bo dwa ostatnie mecze z nimi przegrali 1:3 i 0:2 na wyjazdach. Teraz grają u siebie gdzie w tym sezonie są bardzo mocno a All Boys na wyjazdach gra najgorzej w lidze dlatego to jest bardzo dobra okazja dla gospodarzy do wysokiego zwycięstwa. Jak wygrają to teoretycznie mogą awansować nawet na drugie miejsce w tabeli i mieć tylko punkt straty do prowadzącego San Lorenzo. Boca musi to wykorzystać i moim zdaniem to zrobi, ale All Boys stać na zdobycie bramek w tym meczu.bo z Boca jest przeciwnikiem, który im leży, dużo razy potrafili z nim wygrywać i zdobywać gole chociaż głównie to było wtedy jak grali u siebie, ale teraz i tak muszą grać do przodu bo nie mają innego wyjścia. Nie wygrali jeszcze ani razu na wyjeździe, może dziś się o to postarają, ale osobiście bardziej typuję na wysoką wygraną Boca Juniors.
⛔ 100
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: L.A. Clippers - Chicago Bulls
Typ: 2
Kurs: 3,60
Bukmacher: Sportingbet
Goście po serii 5 zwycięstw z rzędu min jako jedyni w sezonie pokonali Indiane teraz zanotowali kolejno 2 porażki ale dzisiaj szczególnie po tym co wczoraj pokazali Clippers z Sacramento nie stoją wcale na straconej pozycji. Chicago mam wrażenie że zaczyna łapać rytm po słabym początku sezonu i nie zaciera tego wrażenia nawet ta minimalna porażka w Portland bo Portland początek sezonu ma rewelacyjny tylko 2 porażki przy aż 12 zwycięstwach. L.A. Clippers natomiast chyba w lekkim dołku przynajmniej tak mi się wydaje z obserwacji wczorajszego spotkania przeciwko Sacramento. Myślę że będzie to ciekawy pojedynek w którym lepsi mogą się okazać jednak goście z Chicago. Początek tego starcia g. 21:30.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom