>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 24.11.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Argentyna Primiera Divison
Spotkanie: Lanus-Gimnasia LP
Typ: 2 DNB
Kurs: 3.75
Bukmacher.Unibet

Lanus ekipa obecnie znajduje się na 3 miejsce i ma realną szansą na zakończenie sezonu na miejscu 1 do którego obecnie brakuje jej zaledwie 3 pkt. . Jak by mało tego było na tą chwilę mają wspaniałą serie 5 zwycięstw z rzędu. Gimnasia LP to ekipa która nie błyszczy w lidze ani też nie należy do tak zwanych &quot; dostarczycieli punktów&quot;. 12 miejsce w lidze 5 zwycięstw 6 remisów i 5 porażek. Czemu więc dzisiaj obstaje za nimi ?? po pierwsze Lamus jest drużyną do pokonania, przed serią zwycięstw zaliczyli serie 3 porażek z rzędu w tym dwie były na własnych śmieciach z River Plate ( 16 miejsce w tabeli) Rosario ( 12 miejsce) i Godoyo Cruz ( 9 miejsce). Najważniejszą jednak informacją jest fakt rozegrania nie dawno bo 3 dni temu meczu w Copa Sundamerica przez ekipę Lanus, który zresztą wygrali 2-1. A że są to już półfinały tego turnieju to za 4 dni Lanus gra rewanż przez co trener ma dać odpocząć najważniejszym zawodnikom. Tak aby na rewanż ważnego w Ameryce południowej turnieju mieć wypoczętych i gotowych do gry zawodników szczególnie że od finału dzieli ich naprawdę nie wiele. Informacja ta jest pewna w 80 % choć ciężko jeszcze wymieniać tu nazwiska , ale spadki kursów na gości by to potwierdzały. Z tego co się można dowiedzieć to np. ma zagrać L.Mancinelli obrońca który jak dotąd rozegrał tylko 2 mecze w tym 1 z ławki rezerwowych czy choćby F.Monteserini też obrońca 4 mecze w tym 2 z ławki. Goście w pełnej kadrze i myślę że wykorzystają fakt tego że Lanus jest myślami przy następnym meczu w Copa Sundamerica.
▶ 0
 
M 22,4K

marekp67

Użytkownik
Piłka nożna Primera Division
Elche-Valencia
under 2,5
kurs 1,6
bwin


Elche strzeliło u siebie w 6 meczach 4 gole, straciło 6 (0,67/1). Ogółem w13 meczach strzeliło 13 goli, straciło 17 (1/1,31). Valencia na wyjazdach strzeliła 6 straciła 11 (1/1,83). Ogółem w 13 meczach strzeliła 17, straciła 21 (1,31/1,62). Statystycznie zatem Elche jest underowe tak na wyjazdach, jak i u siebie. Valencia natomiast jest overowa. Więcej niż 1 gola Elche dało sobie strzelić tylko Realowi Madryt. Valencia to nie Real. Z uwagi na to, że nie zagra w Elche del Moral i Gil, dwóch zawodników ataku, którzy zagrali w 12 meczach (ale strzelili razem łącznie tylko 1 gola), wg mnie Elche zagra defensywnie. Gola raczej nie strzeli, ale więcej niż 2 goli też nie da sobie wbić.
⛔ 100
 
iluminati 60

iluminati

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Argentyna
24.11.2013 (22:15)
Spotkanie: Boca Juniors - All Boys
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 4,75
Buk: WilliamHill
Analiza:

17 kolejka meczów ligi argentyńskiej i wybrany przeze mnie mecz Boca Juniors z All Boys w ktorym gospodarze będą faworytami. Zajmują teraz 6 miejsce w tabeli z 27 punktami a All Boys jest 18 z 16 punktami. Boca ma u siebie bardzo dobrą statystykę meczów 6 wygranych 1 remis 1 przegrana, a All Boys na boiskach przeciwnikow ma statystyki najgorsze w lidze ponieważ udało im się tylko 2 razy zremisować i 5 razy przegrali. Ja stawiam over w tym meczu bo takie zwykle były mecze Boca z All Boys że zawsze jakieś bramki padały w ostatnich latach a czasem było ich bardzo dużo. Boca będzie zmobilizowane do rewanżu nad All Boys bo dwa ostatnie mecze z nimi przegrali 1:3 i 0:2 na wyjazdach. Teraz grają u siebie gdzie w tym sezonie są bardzo mocno a All Boys na wyjazdach gra najgorzej w lidze dlatego to jest bardzo dobra okazja dla gospodarzy do wysokiego zwycięstwa. Jak wygrają to teoretycznie mogą awansować nawet na drugie miejsce w tabeli i mieć tylko punkt straty do prowadzącego San Lorenzo. Boca musi to wykorzystać i moim zdaniem to zrobi, ale All Boys stać na zdobycie bramek w tym meczu.bo z Boca jest przeciwnikiem, który im leży, dużo razy potrafili z nim wygrywać i zdobywać gole chociaż głównie to było wtedy jak grali u siebie, ale teraz i tak muszą grać do przodu bo nie mają innego wyjścia. Nie wygrali jeszcze ani razu na wyjeździe, może dziś się o to postarają, ale osobiście bardziej typuję na wysoką wygraną Boca Juniors.
⛔ 100
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: L.A. Clippers - Chicago Bulls
Typ: 2
Kurs: 3,60
Bukmacher: Sportingbet
Goście po serii 5 zwycięstw z rzędu min jako jedyni w sezonie pokonali Indiane teraz zanotowali kolejno 2 porażki ale dzisiaj szczególnie po tym co wczoraj pokazali Clippers z Sacramento nie stoją wcale na straconej pozycji. Chicago mam wrażenie że zaczyna łapać rytm po słabym początku sezonu i nie zaciera tego wrażenia nawet ta minimalna porażka w Portland bo Portland początek sezonu ma rewelacyjny tylko 2 porażki przy aż 12 zwycięstwach. L.A. Clippers natomiast chyba w lekkim dołku przynajmniej tak mi się wydaje z obserwacji wczorajszego spotkania przeciwko Sacramento. Myślę że będzie to ciekawy pojedynek w którym lepsi mogą się okazać jednak goście z Chicago. Początek tego starcia g. 21:30.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom