>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.11.2014 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
michas16 156

michas16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia - Górnik Zabrze
Typ: obie strzelą - TAK
Kurs: 1.88
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Dzisiejszym wyborem jest ostatnie spotkanie 16 kolejki polskiej ekstraklasy. Na stadionie im. Józefa Piłsudskiego spotka się dwunasta z szóstą drużyną tego sezonu. Gospodarze uzyskali komplet punktów w ostatnich 4 kolejkach TMO na własnym stadionie, natomiast Górnik 3 razy wygrywał na 4 wyjazdach. Cracovia w każdym meczu TMO na własnym stadionie strzelała bramkę. Na pewno będą chcieli podtrzymać tą passę, jak i zawalczyć o pełną pulę. Górnik w ostatnim czasie jest gwarancją bramek, tych z przodu jak i tych z tyłu. Myślę, że w tym meczu może paść wynik nawet over 2,5.
Kurs 1,88 w betclicu jak najbardziej zachęca do zagrania, podobny jest również w polskim bukmacherze Milenium 1,85 - Superoferta.
✅88
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Esktraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia - Górnik
Typ: Górnik
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś ubogo, ale jeszcze ostatni w ligach grają, w dziale jest sporo typów na ten mecz, ale zabrakło na czyste zwycięstwo Górnika, więc korzystam. Według mnie to właśnie podopieczni Dankowskiego zdobędą 3 punkty. Górnik gra dobrze na wyjazdach, w stosunkach meczowyc 4-1-2 i bilansem goli 11:6. Skład powinien być optymalny. Cracovia mimo że ma 4 zwycięstwa z rzedu na własnym boisku, ale co z tego, skoro to byli tacy przeciwnicy jak Zawisza czy Ruch, gdzie są tzw. &#39;ogórkami&#39; tego sezonu. Nie czekam na składy, intuicja forma i statystyki mówią jasno że to Zabrzanie dzisiaj zdobędą pewne 3 punkty. Powodzenia!
Powtórzony typ
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Z 46

zaiebiaszczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Aston Villa-Southampton
typ: 1
Kurs: 5.25
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Prawdę mówiąc to po pozbyciu się Boruca życzyłem temu klubowi jak najgorzej, ale wbrew moim oczekiwaniom jak i zapewne wielu innych osób zespół Southampton radzi sobie dość dobrze to chyba za mało powiedziane a rewelacyjnie to będzie dobre słowo. Za to Aston Villa to jest taki zespół, który nie gra w żadnych europejskich pucharach Lidze Mistrzów i tak dalej ale co mnie zawsze ciekawi mają to miejsce w Premier League w każdym sezonie już od nie pamiętnych czasów, co mnie ciągle dziwi, że tak jest - a tak musi być, że zapewniają sobie miejsce w przyszłym sezonie poprzez zdobywanie punktów, i powiedzmy, że teraz już ich mają mało, ostatnio wiele porażek itd - całkowicie inaczej niż zespół Southampton i ja sobie ten mecz dziś wyobrażam tak, że w trakcie meczu Southampton po prostu odpuści ten mecz, podejrzewam, że może się tak stać dlatego, że Southampton ma już poukładany dośc dobry zespół i nikt tam nie mysli o mistrzostwie Anglii ale o tym, żeby zapewne tylko utzrymaywać swoje dość wysokie miejsce i dziś jakby przegrali mecz to nic by im sie nie stalo, tzn korona im by z głowy nie zleciała za to Aston villa mogła by być już po rozmowach z prezesami i by doszli do wniosku, że ich piłkarze sa do niczego wiec by nie grali dzisiaj jakiegoś oporywającego futbolu tylko po prostu tak kosili i grali o kazdą piłkę, że piłkarze z southampton zapomnieli by o tym aby zdobywac bramki i cofnęli by się na swoja własna połowe w obawie o utratę nóg, heh brzmi może to bestialsko ale czasem jest taka piłka, po utrzymywaniu wyniku 0:0 z tyłu gracze aston villi napewno by spróbowali cos zaatakowac i myśle, że ten mecz jest jak najbardzioej do wtygrania przez nich wynikiem 1:0 aczkolwiek widziałem taki kurs w stsie na 58 zł że gospodarz wygra 3 bramki i na taki wynik 3:0 czy 4:1 osobiście liczyłbym w tym meczu ale jak to dzisiaj bedzie to się dowiemy o godzinie 23 zapewne dopiero ????
⛔100
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: FRANCJA: Ligue 2
Godzina: 20:30
Spotkanie: Troyes - Nancy
Typ: obydwie drużyny strzelą gola: 1 połowa/2 połowa NIE/TAK
Kurs: 4.00
Bukmacher: bet365

Analiza:
Witam. Spodobała mi się kombinacja typu w meczu
Troyes - Nancy. Zespoły zajmują podobne miejsce w tabeli i prezentują silny, solidny futbol, często oparty na mocnej defensywie. W przypadku właśnie tych drużyn bezbramkowy remis do przerwy lub minimalna jednobramkowa przewaga z któreś ze stron jest całkiem prawdopodobna. Troyes u siebie rozegrał 7 spotkań i w pierwszej połowie raz schodził z bramką straconą w meczu z Auxerre a czterokrotnie padł wynik 0-0 i dwukrotnie wygrywali po 1-0. W 3 meczach z 7 u siebie nie strzelili bramki w drugiej połowie. Przed własną publicznością przegrali jeden mecz. W ostatnich czterech pojedynkach wygrali 3 krotnie i nie stracili w tych meczach bramki. Każda passa kiedyś się kończy. Nancy na wyjazdach jest niewygodnym rywalem. Grają od początku meczu nie tylko skupiając się na bronieniu dostępu do własnej bramki, ale potrafią strzelić. Uczynili to w 5 z 6 dotychczas rozegranych u siebie. W swoich szeregach mają najskuteczniejszego strzelca ligi Dembele który w ostatnich dwóch meczach wyjazdowym znowu zaprezentował swoją skuteczną grę w ofensywie. Goście w drugich połowach 6 meczów na wyjazdach w 3 meczach nie strzelili bramki. Liczę jednak, że dobra dyspozycja drugiego czołowego strzelca Nancy - Dale przedłuży się o kolejny 3 mecz z rzędu i wykończy on akcję celnym strzałem do bramki rywali w drugiej połowie.
W pojedynkach miedzy
Troyes - Nancy nigdy nie padało wiele bramek. Ostatnie dwa mecze bezpośrednie z tego roku zakończyły się wynikami 1-1 i 2-0.
⛔100
 
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Rosja, KHL
Godzina: 18:30
Spotkanie: Dynamo Ryga - Jokerit
Typ: Jokerit
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza:
W końcu doczekaliśmy się spotkania w którym bukmacherzy dają nam darmowy zarobek. Mowa o dzisiejszej potyczce w 1 lidze rosyjskiej. Goście jak powrzechnie wiadomo mają chrapkę nawet na fotel lidera chociaż do aktualnego numeru 1 czyli Cska Moskwy tracą 9 punktów jednak Jokerit ma o 1 mniej rozegrany mecz. Są aktualnie na pozycji 3 ze stratą 4 oczek do wice liderującego St.Petersburga. Jeśli chodzi o gospodarzy, zajmują oni przedostatnie miejsce w konferencji zachodniej i na 99% będą oni walczyć w play-outach o to aby nie spaść z ligi. W tym roku obie ekipy spotkały się dwukrotnie i oba mecze padły łupem gości. Na dodatek Jokerit świetnie grają na wyjazdach, bo z 14 spotkań wygrali aż 10. Kolejnym argumentem przemawiającym tutaj za wygraną gości jest fakt iż Ryga traci ogromną liczbę bramek a sama mało ich strzela(68:88). Do świetnej dyspozycji w Jokerit wrócił jeden z najlepiej asystująych graczy Aaltonen + do tego prawdopodobnie wyjdą w 1 składzie bramkostrzelni Omark i Moses. Dla odważnych proponuję zagrać handi.
Powodzenia
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka ???? LITWA: LKL
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zalgiris Kaunas - Mazeikiai
Typ: 2 handicap +29.5 punktów
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Sprawą oczywistą jest,że na 99.9% wygrają gospodarze tylko nie wiadomo jaką różnicą punktów. Zalgiris praktycznie jak co sezon jest bitym faworytem aby wygra Litewską ligę. Znani są również na Europejskim podwórku gdzie rywalizują z najlepszymi drużynami. Na 11 meczy wygrali aż 10 z czego tylko raz po dogrywce. Ich przeciwnicy czyli Mazeikiai to największa czerwona latarnia w lidze ta ekipa jest na ostatnim miejscu, drużyna nie wygrała żadnego meczu, wszystkie przegrała w regulaminowym czasie gry. Bukmacher Bet365 proponuje nam linię +/- 29.5 punków. Mazeikiai przegrywało kolejno taką ilością punktów: 11, 12, 15, 8, 18, 17, 21, 10, 4, 6, 13, 46. Czyli tylko raz Mazeikiai zostało konkretnie zmasakrowane ilością aż 46 punktów. Warto wspomnieć,że jako beniaminek był to ich pierwszy mecz w najwyższej lidze rozgrywkowej. Czyli zapewne mieli pełno w gaciach i nie wiedzieli za bardzo o co chodzi pisząc kolokwialnie tym bardziej,że grali z Neptunas czyli z dobrą ekipą. Trzeba sobie zadać pytanie i względnie przewidzieć jak gospodarze podejdą do tego spotkania? Czy będą chcieli zmasakrować rywali czy wygrać po prostu bez większych szaleństw. Przeglądnąłem stronę www jednej jak i drugiej drużyny. Ogólnie 28 listopada Zalgiris gra na wyjeździe w europejskich pucharach także tutaj powinni dać odpocząć lepszym zawodnikom i dać więcej gry ludziom z ławki. Oczywiście, mam nadzieję,że goście również &quot;coś&quot; powalczą. Decyduję się na taki handicap w stronę gości ponieważ uważam,że mimo wszystko gospodarze łatwo wygrają i nie będą musieli ścierać najlepszych swoich zawodników. Mam nadzieję,że pierwszy skład znacznie odpocznie i dzięki temu Mazeikiai pokryją powyższy handicap.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa - Polska
Godz. 18:00
Spotkanie - Cracovia : Górnik
Typ - rzut karny w meczu - tak
Kurs - 3.65
Buk - Betsson
Analiza
Sporo na temat tego spotkania analiz i z każdą się trzeba zgodzić bo każdy inaczej widzi to spotkanie ale pewne no może raczej pewne że będzie ciekawie dziś w Krakowie i kibice zobaczą nie złe spotkanie . Górnik w meczach wyjazdowych gra całkiem dobrze i bilans 4-1-2 i bramki 11:6 może o tym poświadczyć z drugiej strony Cracovia w domu gra wyśmienicie i 5-0-2 no może z bramkami nie za dużo bo 9:8 ale możemy dziś na gole liczyć a ja osobiście uważam że bramka może paść po rzucie karnym bo sięgając w przeszłość pomiędzy nimi bramki z karnego były i to nie jedna a po drugie sędzią jest Paweł Gil który w swojej karierze co potwierdza jego bilans lubi jedenasty metr boiska i do tej pory pokazał 56 rzutów karnych a w tym sezonie w 10 dotychczas prowadzonych spotkaniach 3 razy wskazał wapno a raz w meczu Cracovii kiedy podejmowali u siebie Koronę a karnego podyktował dla Korony i dziś myślę że także będzie piłka na 11 metrze nie wiem tylko dla kogo ?
⛔100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Israel Ligat ha&#39;Al
Spotkanie - Shmona - Maccabi Tel Aviv
Typ - Powyżej 3 goli
Kurs - 2.58
Buk - Pinnacle
Pojedynek lidera z trzecią ekipą tabeli. Faworytem bukmacherów są goście, ale czy słusznie? Nie wiem. Liczę na otwarty mecz z dużą liczbą goli. Ekipa Shmona cudownie rozpoczęła sezon i okupują pierwsze miejsce w tabeli, nie zaznając jeszcze porażki. Dziś będzie dla nich prawdziwym sprawdzianem potyczka z drużyną z Tel Avivu. Czy dadzą radę? Trudno ocenić. Wszak Maccabi w siedmiu meczach tylko raz stracili punkty, przegrywając różnicą jednej bramki z obecnym wiceliderem tabeli. Sądzę, że za wszelką cenę będą chcieć pokonać rywala i awansować na drugie miejsce w tabeli. Uważam, że ta konfrontacja przyniesie nam sporo zdobytych bramek, a wynik to dla mnie sprawa nie do przewidzenia.
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Izrael
Godzina: 19:55
Spotkanie: Shmona - M. Tel Aviv
Typ: SHMONA
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na pierwszy rzut oka za gospodarzem przemawia atut własnego boiska i pozycja w tabeli ligowej , gdzie Shmona prowadzi , po 8 kolejkach zanotowali 6 zwyciestw i dwa remisy . Trzeci w tabeli M.Tel Aviv rozegrał kolejke mniej i do lidera Shmony brakuje 4 oczka , warto odnotować tutaj że na 7 kolejek przegrali raz z Beer Shewa ( 2 pozycja ).
Niewatpliwy jest tutaj fakt ze wartosc druzyny jest wieksza po stronie gości , ale warto odnotowac fakt ze od kilku lat Macabi TA notuje debet na lini wydatki/zyski .
Shmona natomiast małymi kroczkami jest ciagle na plus .
Najbardziej wartościowym pilkarzem w druzynie gospodarzy jest Rodgers kola z Zambi , jest on na wypozyczeniu tutaj , ale bramki strzelać potrafi , gdzie w tym sezonie po 8 kolejkach ma ich 3 . DNB na gospodarzy rowniez wyglada fajnie bo mozliwy remis , ale wg. mnie ze wskazaniem duzym na Shmona .
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
yuura 262

yuura

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Aston Villa - Southampton
Typ: Obie drużyny zdobędą gola
Kurs: 2.07
Bukmacher: OddsRing
Analiza:
Wczoraj w fajnym stylu zaliczyliśmy kurs ponad 4 na Remis &amp; BTS ekipy Milanu i Interu, więc dlaczego by nie kontynuować passy. Dziś z mojej strony ponownie typ ryzykowny, aczkolwiek kurs zachęca więc dlaczego by nie spróbować. Zaczniemy od gości, są stawiani w roli faworyta, a dobrze wiemy, że nie każdemu taka rola odpowiada i nie wiem czy Southampton podoła dziś osłabionej Aston Villi. Ostatnio seria 5 wygranych, z czego w zaledwie jednym spotkaniu stracili oni dwa gole (aż 15 zdobytych!!). Ogólnie Święci statystycznie ale i na boisku również wyglądają imponująco. Strzelają dużo bramek i tracą mało. Myślę, że o gola z ich strony nie mamy się co martwić ... jednak dlaczego podaję typ, że OBIE drużyny strzelą? Otóż sprawa jest prosta. Była przerwa reprezentacyjna, czas lekkiej dekoncentracji i myślę, że to będzie jeden z czynników skutkujących stratą gola. Poza tym wszelkie serie się kiedyś kończą, a zatem czas na przełamanie i lepszą grę ze strony gospodarzy, którzy ostatnio zawodzą. Akurat miałem to szczęście i oglądałem Aston Villę w jednym z jej spotkań, kiedy to po słabej grze zostali ukarani przez QPR i uważam, że absencja takich &quot;gwiazd&quot; jak Vlaar czy Benteke może wpłynąć pozytywnie na ekipę. Czy jest coś co warto jeszcze dodać? Statystycznie powinniśmy oglądać około trzech remisów w ciągu kolejki, jednakże tym razem tylko jedno spotkanie zakończyło się podziałem punktów... więc wniosek jest niby prosty, aczkolwiek nie zaryzykowałbym pieniędzy na ten typ. W sumie to wszystko z mojej strony, życzę miłego wieczoru.
✅107
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
makaveli23 145,4K

makaveli23

Użytkownik
Pilka nozna, PARAGWAJ
Godzina: 22:00
Sp. Luqueno - Cerro Porteno
Typ: rzuty rozne kto pierwszy do 3 - Cerro
Kurs: 1.66
Buk: Bet365
Luqueno u siebie nie przegrywa ale notuje sporo remisow (4-5-0). Mysle ze aprezentuje gosciom inna taktyke niz inne druzyny ktore ida z nimi na wymiane ogni i jak to sie konczy wiadomo. Z Cerro Porteno trzeba zagrac defensywnie i nawet jak sie pierwszy straci bramke to konsekwencja do konca meczu zaprocentuje. Tak miedzy innymi bylo kiedy Cerro Porteno gralo u siebie z z Olimpią Asuncion i przejeciu prowadzenia na sam koniec pierwszej polowy w drugiej Olimpia zagrala uwaznie, nie narazila sie na kontry i w odpowiednim momencie zaatakowala wyrownując i skonczylo sie na 1-1. Cerro Porteno po tym meczu wygralo 3 mecze z rzedu strzelajac razem 13 bramek, tracac 5. Smierdzi remisem. Ale wieksza motywacja moze przesadzic na koniec meczu na korzysc Cerro. Sa chlopaki w formie, strzelają nawet ladne gole z wolnych, wiec jak nie bedzie szlo wystarczy faul pod polem karnym i naprawde mozn liczyc na gola Cerro. Gospodarze tak naprawde nie maja o co grac, srodek tabeli wiec tez nie ma co przewiywac ze sie zamurują, jak zagraja otwarcie to napewno przegraja jak defensywnie to raczej tez bo ofensywnie w ostatnich meczach wygladali marnie. Zostaly 3 mecze do konca wiec Cerro ktore traci 2 pkt do lidera wygrywajac tutaj przyblizy sie do mistrzostwa. Sportivo zagra nastepny mecz z liderem Libertad na wyjeździe, więc tego u siebie nie odpuszczą. Cerro jak wygra to ma duza szanse bo Libertad zagra ostatni mecz z Nacional Asuncion, no duzo sie bedzie dzialo w koncowce sezonu w Paragwaju.
✅66
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom