>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.11.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 863,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 24. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Utah Jazz - Oklahoma City Thunder
Typ: Oklahoma City Thunder
Kurs: 2,55
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Oklahoma ubiegłej nocy pokonała Dallas i sądzę że dzięki temu mogła dostać pozytywnego kopa, ponieważ grała z silnym rywalem, w pewnym momencie przegrywała nawet 10 punktami, mimo to potrafili ten stan rzeczy odrócić (nie mając na parkiecie swojego najlepszego gracza) i wyjść z tej potyczki ostatecznie zwycięsko. Sezon zaczeli od 3 wygranych, później nadeszła dość nieoczekiwana porażka z Houston, Toronto i Chicago. Następnie w meczu z Wizards posypał się Durant i OKC została z jednym all-starem na parkiecie, który trzeba powiedzieć z roli lidera wywiązywał się bardzo dobrze, brał na siebie odpowiedzialność, punktował, asystował, zbierał, jednak jak doskonale wiemy nie zawsze można &quot;samemu&quot; wygrać mecz. Możliwe jednak iż Durant powróci dzisiaj do gry (jego status jest questionable, więc prawdopodobnie to czy zagra czy nie zostrzygnie się na kilka chwil przed meczem) a jeżeli tak się stanie możliwe jest odwrócenie kursów. Utah to dobrze zbilansowana, jednak cały czas bardzo młoda drużyna i tak naprawdę nie ma tam człowieka, który byłby w stanie co mecz zagwarantować 20pkt+, wydaje mi się że w pewnych momentach brakuje im odpowiedniego doświadczenia i wyrachowania. Szanse na play-offy są mizerne, chociaż w przyszłości (o ile uda im sie utrzymać obecny skład + pozyskać jakiegoś zawodnika potrafiącego zrobić różnicę) na pewno będą się liczyć, natomiast goście są na innym biegunie - od lat mają aspiracje żeby walczyć o tutuł. Goście nawet bez KD są w stanie wygrać to spotkanie, ponieważ mają nieprawdopodobnie ambitnego PG, więcej doświadczenia i więcej jakości na ławce z której kto by nie wszedł może zrobić różnicę. Smaczkiem tego spotkania będzie powrót Enesa Kantera (pół roku temu temu został wytransferowany do OKC) przed publiczność w Vivint Smart Home Arena i na pewno będzie chciał pozostawić po sobie dobre wrażenie.
✅155
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
neuropunks 292

neuropunks

Użytkownik
NHL
2:00 AM
Winnipeg Jets v Colorado Avalanche
@Matt Duchene score (4.00)
Betsson
MTS Centre. Starcie Winnipeg Jets z Colorado Avalanche. Obie ekipy cechuje bardzo ofensywny styl gry stąd rodzi się duże prawdopodobieństwo solidnego overa. Odrzutowce są stawiani słusznie w roli faworyta w tym spotkaniu. Po złamaniu regresu podopieczni Clauda Noëla pokonali Vancouver Canucks i Arizone Coyotes. W odmiennych nastrojach są Lawiny bo 3 porażki z rzędu nie przynoszą im chwały ale trzeba dodać, że będzie to ich 7 mecz w delegacji, którą rozpoczęli też 3 ale zwycięstwami pokonując m.in. Montreal Canadiens. Matt Duchene., 24-letni środkowy jest jak dotąd najlepszym strzelcem ekipy Avs (10). Zdobytymi do tej pory 18 punktami ustępuje tylko Nathanowi MacKinnon (9+12). Mam przerzucie, że to może być jego dzień choć bukmacherzy raczej w to wątpią co pokazuje spory kurs. Jak dla mnie jest zbyt zawyżony a co za tym idzie warty uwagi.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
⚽ - LIGA MISTRZÓW: Faza grupowa

FC Barcelona - AS Roma
Camp Nou, godz. 20:45
Radja Nainggolan otrzyma żółtą kartkę @2,90 Unibet

Kursy już poleciały w dół, a pewnie niedługo i bet zostanie usunięty z oferty.. Tak jak kartka dla Alvesa, której już nie mogę znaleźć u żadnego buka - chyba zorientowali się, że dla Daniego to dobry mecz na wykartkowanie przed fazą pucharową. Ale do rzeczy! Pomocnik Romy ma na swoim koncie już 2 kartki podczas 8 fauli, przez, które bryluje w tej statystyce wśród swoich kolegów z drużyny. Rzymianie muszą w tym meczu gryźć trawę bo awans jeszcze nie jest zapewniony, a chociaż jeden punkt w tym meczu, w co tak szczerze mówiąc wątpię da im naprawdę dużo, tym bardziej, że w ostatnim meczu fazy grupowej zagrają przeciwko BATE w meczu wyjazdowym, a nie oszukujmy się - nie jest to przeciwnik nie do przejścia. Myślę, że belgijski pomocnik gości w tym meczu pokaże swój pazur i będzie go irytowała wymiana podań przez Barcelone i zacznie ostro grać, a tym bardziej przy niekorzystnym wyniku, co przyczyni się do pokazania żółtej kartki przez arbitra. Jeżeli Roma chcę awansować i walczyć o cokolwiek w dalszej części turnieju to Nainggolan w tym meczu łapie kartkę i pomaga im w fazie pucharowej. ⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18
Spotkanie: Zenit - Valencia
Typ: Zenit
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet 365
Valencia... Jak patrzę na ich ostatnie wyniki to nie wiem co można o nich myśleć. Raz wygrana na wyjeździe z mocną Celtą, potem remis u siebie ze słabym Las Palmas, a wcześniej w LM porażka z Belgijskim Gent, gdzie przez praktycznie cały mecz Belgowie kontrolowali przebieg gry. Jak widać grają mocno w kratkę, od czego to zależy - tego nie wiem. Jednakże przy takiej grze nie mają żadnego argumentu, aby podołać Rosyjskiemu Zenitowi, któremu zwycięstwo w tym meczu zapewni awans z 1 miejsca. Gospodarze dzisiejszego meczu pewnie się czują w tegorocznych rozgrywkach Ligi Mistrzów, aczkolwiek rywali nie mają zbytnio wymagających. Mimo to komplet punktów po 4 meczach mają i po tym spotkaniu wydaje się że również będą mieć. Ostatnio zaliczyli co prawda porażkę z Lokomotivem, ale kolejkę potem spokojnie rozprawili się z Uralem. W rodzimej lidze zajmują dobrą 4 lokatę - dobrą, bo ze względu na grę na kilku frontach jednak zmęczenie odgrywa w sporcie wielką rolę. Mimo to dają radę i myślę, że przeciwko grającym w kratkę Hiszpanom również radę dadzą.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
romekatomek365 0

romekatomek365

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Maccabi Tel Awiw - Chealsea
Typ: Chealsea straci bramkę
Kurs: 2,10
Bet365
Coś mnie natchnęło po ostatnim remisie Atl. Madryd w LM na wyjeździe. Tak samo jak wtedy podróż jest długa i męcząca i wg mnie niebiescy mogą być rozkojarzeni.
kiepska analiza
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Koszykówka NBA
Spotkanie Miami - NY Knicks
Typ: Miami wygra w przedziale 6-10 punktów
Kurs 5.50
Buk Sportingbet
Godz: 01:30
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie w którym Miami Heat we własnej hali podejmowało będzie druzynę NYKnicks, dla mnie gospodarze tego spotkania będa faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu, na swoim parkiecie bowiem w 10 poprzednich spotkaniach zanotowali tylko dwie wpadki, goście natomiast w poprzednich 4 meczach nie zanotowali żadnej porażki,ale co nie zmienia faktu że przecież szczeście takiej ekipy też kiedyś musi się zakończyć, myślę że jest bardzo dużo szansa iż nastapić to może już w tym spotkaniu , bowiem historia pokazywała że Miami w ostatnich 10 spotkaniach w tej hali gdzie ich rywalem była drużyna z Nowego Jorku mieli bardzo korzystny bilans 8 wygranych oraz dwóch porażek, gospodarze są również w wyżej w klasyfikacji konferencji wschodniej , zajmują bowiem 3 pozycję goście natomiast są na miejscu 8 , tutaj postawiłbym na pewną wygraną zespołu Miami.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka NBA
Godzina : 01:30
Spotkanie : Miami Heat : New York Knicks
Typ : Knicks Handicap +5
Kurs : 1.91
Bukmacher : Betsson
Analiza :
Są teamy które lubią grać w delegacji. Presja jest mniejsza, a i można zaliczyć fajne laski w różnych miejscówkach lub w każdym mieście w którym się jest można kupić xboxa, a potem zostawiać go w hotelu ???? Życie koszykarza jest ......... ???? Każdy tu doda co chce. Ja jednak nie o tym. Knicksi znów wyjazd i na razie wychodzi im to dobrze. 7 wyjazdów - 5 wygranych 2 przegrane, ale w 100% pokryli handicap proponowany przez Vegas i chociaż to wiecznie trwać nie będzie to dziś znów mamy linię otwarcia +5.5(tak taka sama jaką pokryli w meczu z Rockets) i ja z niej skorzystam. Knickerbockers w ostatnich 5 z 6 występów zatrzymali rywali na 95 lub mniej pkt. Potrafili pokonać takie zespoły jak OKC czy Rockets i chociaż w obu brakowało kluczowych graczy to mało kto dawał im jakiekolwiek szanse.
Heat mieli szanse zostać pierwszą drużyną w tym sezonie która przegra z 76&#39;ers. Nigdy nie wiadomo co było powodem takiej sytuacji - brak motywacji, słabszy dzień, czy po prostu to, że Heat wciąż nie wskoczyli na wyższy poziom. Jednak w ostatecznym rozrachunku nie można ich mocno krytykować, ponieważ potrafili sprawić, że Philly nie zdobyli FG przez ponad 7 minut w 4q. Heat preferują slow pace i jak widać nie odnajduje się w nim Tragic. Robotę robią Wade, Whiteside czy niesamowity rookie Winslow, który z meczu na mecz co raz bardziej mi imponuje. Heat pozwalają na około 93 pkt na mecz co jest jednym z lepszych wyników w lidze.
Chociaż uważam Heat za lepszy zespół to przy mocno defensywnym spotkaniu warto pomyśleć o handi na gości. Miami potrafili przegrać u siebie np. z Minny(którzy też wolą wyjazdy). Heat to najgorzej rzucająca drużyna za 3 w całej NBA, a np. w szeregach NYK mamy Gallowaya ktory jest liderem 3pt fg% z 55.3%. W NBA gra się na streaki, a nie na ich przerwanie, więc dziś jako fan Heat liczę na lekką porażkę graczy z The Big Apple.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
silwo1948 88

silwo1948

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Zenit - Valencia
Typ:
2
Kurs:
3.95
Bukmacher:
OtoBet
Analiza:
5 kolejka ligi mistrzów mecz rewanżowy pomiędzy Zenitem i Valencią. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem Rosjan 3:2. Dziś stawiam na gości gdyż Zenit ma awans z grupy zapewniony natomiast Valencia potrzebuje punktów. Zenit swój ostatni mecz wygrał pewnie lecz jutro powinni odpuścić ponieważ ich następna ligowa potyczka odbędzie się w Grozny z tamtejszym Terekiem i nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów bo w tej chwili do lidera ligi rosyjskiej (CSKA) tracą już 7 oczek.
Valencia co prawda z beniaminkiem teraz tylko zremisowała 1:1. Jednak z gry było widać że po szybko strzelonej bramce poczuli się pewni zwycięstwa i w głowach już mieli lot do Rosji i wtorkowe spotkanie z Zenitem. Jutro hiszpanie powinni wyjść mocno zmotywowani gdyż bez wygranej postawią się w bardzo niekorzystnej sytuacji przed ostatnim meczem grupowym z Lyonem. Jutro stawiam na hiszpanów.
⛔100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
:hokej: NHL
01:00 CET
Buffalo Sabres - St.Louis Blues
Tarasenko over 0,5 punkta @ 1,52 Unibet / Ónibet

Dziwi mnie ten kurs i traktuje go w jako promocję. Rosjanin jest stosunkowo młodym i niedoświadczonym graczem, ale ze znakomitym potencjałem, znakomitym uderzeniem i znakomitym przeglądem gry. W tym sezonie zdobył 22 punkty na 20 występów, czyli lekko ponad punkt na mecz. A Unibet, daje nam piękne 52% stawki na punkcik lidera Blues. Oczywiście w dzisiejszym meczu nie należy spodziewać się wielu bramek ale swoje Nutki na pewno strzelą i jestem przekonany że przy jednej z nich udział będzie miał Vlad tym bardziej że między słupkami stanie Ulmark a więc kompletny żółtodziób.
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
1:00
Buffalo Sabres - ST Louis Blues
Blues OT
(1,62) Unibet
Dzisiaj wchodzę śmiało w Nutki. Powód jest jasny i oczywisty. Ekipa z którą będą grali w delegacji jest im podana jak najbardziej na tacy. Ostatni mecz dość pechowo przegrany z Detroit, ale to już wiadomo bardziej doświadczony zespół i chyba w końcu wracają na odpowiedni tor. Wracając do dzisiejszego typu to nie ma sensu po kolei opisywać każdego zawodnika z Blues, który każdy ma całkiem duży wachlarz umiejętności. Nutki to nie tylko bardzo produktywny zespół ale i też bardzo konsekwentny w swoich wyborach. Potrafią dobrze bronić, do tego sporo strzałów na bramkę też oddają a co najważniejsze mają asa w rękawie. Mówię tutaj o Rosjaninie. TARASENKO! gość który znowu gra kolejny sezon życia i idzie na pewno na rekord z bramkami. Znając jego determinację to pobije rekord, z tamtego roku. Razem ze Steenem kapitalnie się rozumieją i do tego nie są wobec siebie egoistyczni. Bo jak Nutki grają w przewadze, a ci panowie są na lodzie to praktycznie zawsze, któryś z nich zdobędzie punkt. Poza tym Szable, to niestety nie jest ekipa która mogłaby zrobić różnice, także na dole tabeli. Evander Kane chyba nie zadowolony z tego, że przeszedł z Jets do Sabres. Co jak co, ale od niego wymagałbym więcej ale niestety nie idzie nic po jego myśli tak jak Szabelkom. Nutki będą dominować w każdym aspekcie. Z ich strony na pewno żadnej fuszerki nie zobaczymy, jedynie to chyba cud może się zjawić żeby Szable dzisiaj to pewnie wygrali. Nutki na t nie pozwolą, bo i w defensywie też maja swoje perły. Gram Blues!
✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
prst 75

prst

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LM
Godzina: 18:00
Spotkanie: BATE - Leverkusen
Typ: Chicharito score
Kurs:
2.62
Bukmacher: bet365
Długo zastanawiałem się nad tym, co zagrać. Koniec końców stwierdziłem, że pierwsza myśl będzie najlepsza. Ostatnie Javier Hernandez jest w wyśmienitej formie i strzela jak na zawołanie czy to w Bundeslidze czy to w LM. Jeżeli chodzi o LM ma 4 bramki na koncie i ustępuje tylko CR7. Dla uzupełnienia informacji dodam, że w niemieckiej 6 goli. W ostatnich 7 spotkaniach Leverkusen nie było ani razu sytuacji, żeby Chicharito nie strzelił chociażby jednego gola. Jutro zapowiada się naprawdę dobry mecz. Zarówno BATE jak i Bayer mają o co walczyć. Goście bardzo lubią grać overowo, często tracą bramki, bo jednak obrona mimo, że szwajcarskiego sera nie przypomina, to znowu torem przeszkód nie do przejścia nie jest. Jeżeli BATE zdoła strzelić, to cała drużyna z Leverkusen rzuci się do ataku, bo wtedy nie będą już mieli nic do stracenia. Z kolei jeżeli będą od początku spotkania pod grą, to najbardziej prawdopodobnym jest, że to właśnie Javier strzeli bramkę, bo w formie jest. Myślałem tutaj o zagraniu korków -1 na Bayer, kurs się kręci w okolicach dwójki, ale nie wiadomo w sumie jak się potoczą losy spotkania, dlatego tym razem zagramy na strzelca. Ostatnio Giroud strzelił jak zagrałem, czas na Chicharito.
⛔100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bate-Leverkusen
Typ: obydwie strzelą a wygra Leverkusen
Kurs: 3.4
Bukmacher: Bet465
Analiza:
Po udanym typie na Corinthians, postanowiłem wybrać coś z europejskich pucharów.
Bate Borysów podejmuje Bayer Leverkusen.
Typ opieram m.in.na wcześniejszym spotkaniu drużyn, które miało miejsce w 16 września tego roku. Bate przegrało 1-4, mimo, że grało na wyjeździe, udało się strzelić bramkę. Leverkusen miało 62% posiadania piłki, &quot;ale nie o to&quot;, bo to nie zawsze przekłada się na efektywność zespołu. Istotne jest, że miało 21 sytuacji bramkowych, do 2 sytuacji przeciwnika.
Leverksen w ostatnich 10 spotkaniach tylko w dwóch zachowało czyste konto. Bate na 10 meczów w 2 nie strzeliło gola. OK, występują w dwóch różnych ligach, ale Bate udało się wygrać z Romą. Tym razem nie liczę na niespodziankę, ale to pokazuje, że i dobrym ekipom potrafią stawić czoła. W meczach, w których występowało ostatnio Leverkusen padało sporo bramek, np. 2 dni temu ze Franfurcie, gdzie gospodarze przegrali 1-3. Liczę, że i w tym meczu czeka nas podobny wynik. Wg mnie Bate to nie jest przeciwnik dla niemców, nawet grając u siebie będą w defensywie. Myślę,że i tym razem zobaczymy dobrą szkołę niemiecką, Lever wygra, a gole padną z obydwóch stron.
Jeżeli pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔100
 
yellowcards 92

yellowcards

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zenit - Valencia
Typ: over 4,5 kartki
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet465
Analiza: Dzisiejsze spotkanie jest naprawde bardzo ciekawe co do kartek , druzyna gospodarzy czyli Zanit awans ma juz zapewniony , faze grupowa przeszli bardzo ładnie kazdy mecz wygrany . Gospodarze beda chcieli wyzerować sobie kartki na dalsza gre w LM , takimi zawodnikami sa Witsel , Hulk mozemy spodziewać sie , że karteczki poleca w ich strone . Teraz czas na zespoł z Hiszpani czyli Valencia , zajmuja aktualnie 2 miesjce z dorobia 6 pkt , ale goni ich druzyna Genk która traci tylko 2 pkt . Wiec w dzisiejszym spotkaniu Hiszpanie beda gryzli trawe aby wywieść dobry wynik z Rosji . Valencia jest druzyna kartkową sednio na mecz przepada im 3 kartki to bardzo sporo liczba kartek jak na linie w meczu 4,5 . Dla mnie zakład naprawde godny polecenia .
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna (LM)
Godzina: 20:45
Spotkanie: Maccabi Tel Aviv - Chelsea
Typ: Maccabi Tel Aviv strzeli gola w pierwszej połowie
Kurs: 4,40
Bukmacher: William Hill
Analiza: Obok takiego kursu na bramkę Maccabi Tel Aviv w pierwszej połowie nie mogę przejść obojętnie. Obrona Chelsea jest w tym sezonie fatalna w porównaniu z tym do czego nas ta ekipa przyzwyczaiła. U siebie jeszcze nie jest tragicznie, ale ich wyjazdy wyglądają bardzo źle. Chelsea w Premier League w każdym meczu na wyjeździe traciło bramki. W pierwszej połowie meczu Chelsea straciło gola w pięciu na sześć rozegranych meczów wyjazdowych. W Lidze Mistrzów stracili bramkę w pierwszej połowie w meczu z FC Porto. Maccabi Tel Aviv jest dostarczycielem punktów w tej grupie, ale nie jest to kto wie jak kiepska drużyna. Przecież okazali się lepsi w dwumeczu z Basel, więc coś potrafią. Z Basel strzelili gola w pierwszej połowie w obu meczach. W fazie grupowej w pierwszej połowie gola jeszcze nie zdobyli, ale w meczu z Chelsea może się udać patrząc na to jak gra Chelsea w tym sezonie.
⛔100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka NBA
Godzina : 02:00
Spotkanie : Pistons@Bucks
Typ : Bucks wygrają
Kurs : 2.29
Bukmacher : Pinnacle Sports
Analiza : Pistons graja lepiej niż Bucks ale dziś myślę że wygrają gospodarze i każdy z fanów gospodarzy wypije piwo za darmo. Jason Kidd musi wziąść sie w garść bo straci stołek, musi dziś wygrać jego młode gwiazdy muszą okiełznać dwójkę Jackson-Drummond, w zeszłym roku dla Detroit grał jeszcze Greg Monroe. Jego dzisiejsze pojedynki z bestią Drummondem to kolejny powód dla włączenia tego meczu na league passie. Świetni zawodnicy w obu ekipach nieokrzesani ale to przyszłość NBA. Bardzo młode zespoły i nowoczesna koszykówka...Pistons mogą to wygrać wiadomo ale stawiam na gospodarzy którzy w poprzednim meczu ulegli bardzo sromotnie z Tłokami w Detroit. Wierze w tę ekipę jak i w Pistons w tym sezonie ale dziś mój typ kieruje do drużyny ze stany Wisconsin. Giannis Antekounmpo to gracz dla którego warto oglądać Bucks a są MCW i wielu innych. Chciałem grać Westbrook poniej 11 asyst ale nie stawiam bo już wcześniej chciałem grać na Kozły.
✅129
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
helenagomez 50

helenagomez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Porto - Dynamo Kiev
Typ: over 4,5 żółtej kartki
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betsafe

Mecz ważny dla obu ekip które mają szanse na awans z grupy. Porto wystarczy remis aby przypieczętować awans, a Dynamo najbardziej potrzebne są 3 punkty. Przypadku remisu wszystko będzie zależało od drużyny Chelsea.
W pierwszym spotkaniu padło 6 kartoników, mecz był ostry i walki nie brakowało.
Dynamo na wyjazdach grają ostro zgromadzili 3 i 4 żółte kartki.
Sędziuje Carlos Velasco prowadził w tym sezonie 3 spotkania LM i pokazał 7,5,3 kartek.
Obie drużyny mają o co walczyć więc nie będzie odpuszczania, spodziewam sie sporo walki i ostrych wejść tak jak to było w pierwszym spotkaniu.
Ciekawostka na koniec Velasco sędziował trzykrotnie w Porto i za każdym razem pokrywał linie pokazując 7,6,8 kartek.
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: Capitals - Edmonton
Typ: 1 + Ovechkin strzeli
Kurs: 4.40
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie Washington Capitals z Edmonton Oilers dzisiejszej nocy w NHL. Faworytem tego spotkania są gospodarze, z gwiazdami w skladzie. M.in Ovechkinem ktorego dzis wytypowałem na strzelca (choc ostatnio nie strzela regularnie, ale nadal jest najlepszym strzelcem druzyny z 10 bramkami). Capitals nie są w formie, poniewaz graja bardzo chaotycznie. Raz wygrają, raz przegrają. Wychodzi aktualnie 5 zwyciestw w ostatnich 10 meczach. Ostatnio rozgromili Colorado 7:3 i mysle ze dzis podtrzymają passę. Oilers to mloda druzyna. Potrafia zagrac niekonwencjonalnie, graja szybko ale maja bardzo słabą defensywe. Strzelaja bramki, wiec sa efektowni, ale nie wygrywaja zbyt wielu meczow - aktualnie 4 z ostatnich 10. Oilers w pojedynkach bezposrednich przegrali 6 z ostatnich 8 meczow.
⛔100
 
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Zenit - Valencia
Typ:
Zenit + suma goli powyżej 2.5
Kurs:
3.84
Bukmacher:
betsson
Analiza:
Po małej przerwie wracam do typowania, na dzisiaj wybrałem spotkanie pomiędzy Zenitem i Valencią. Przyznam szczerze, że dziwię się, że na czyste 1 jest kurs ponad 2zł. Uważam, że Zenit wygra to spotkanie i padnie w nim przynajmniej 3 gole. Dlaczego? W 4 dotychczasowych meczach Zenit zanotował bilans 10-4, czyli jest to drużyna overowa. Tylko raz, w meczu na trudnym terenie w Lyonie nie pokryli overu, wygrywając 0-2. W pierwszym meczu pomiędzy tymi ekipami rozgrywanym w Hiszpanii przyjezdni wygrali 2-3. Uważam, że Zenit jutro na swoim trudnym terenie (warto zauważyć, że temperatury za oknami sprzyjają ruskim a nie Hiszpanom) będzie chciał przypieczętować awans z grupy i pewnie pokona Valencię. Początkowo chciałem postawić na over gospodarzy +2.5 ale ten typ jest pewniejszy, ponieważ Valencia może pomoże i coś ukuje. powodzenia!
⛔100
 
kadrowicz 35K

kadrowicz

Użytkownik
Piłka nożna, Liga Mistrzów
20:45
Lyon – Gent
Typ: 2
Kurs: 4,77
Bukmacher: betathome
Patrząc na ostatni pojedynek Francuzów w Ligue1 przegrany z Nice 3:0, można było pomyśleć, ze Lyon grał rezerwowym składem, bo za kilka dni czeka ich ważny mecz w LM. Otóż nie. Zwyczajnie Nice była lepszym zespołem, Lyon zagrał sporo poniżej oczekiwań i został rozgromiony. Teraz mecz w LM, który zweryfikuje nastawienie i pokaże poziom determinacji obu drużyn. Lyon jest ostatni w grupie, po 4 spotkaniach 1 pkt. (bramki 2:7) praktycznie ma czysto teoretyczne szanse na awans. W nieco innym położeniu jest belgijskie Gent z 4 pkt. (bramki 4:5), które w przypadku zwycięstwa i potknięcia Valencia z Zenitem, może wskoczyć na 2 miejsce premiowane awansem. Realny jest scenariusz, że wszystko rozstrzygnie się w ostatniej kolejce, zatem nie pozostaje Gościom nic innego jak tylko powalczyć w tym spotkaniu o Zwycięstwo [remis obu drużynom nic nie daje]. H2H z września 1:1, Gent kończy mecz w dziewięciu, od 41’ grając w dziesięciu potrafi strzelić przy tym bramkę./ Lyon w tym meczu nie jest aż takim faworytem , na jaki wskazują kursy.! Może na papierze, ale niekoniecznie musi się to sprawdzić na boisku. Średnia dyspozycja w Ligue1, ogólnie słaby występ w fazie grupowej, pozwala przypuszczać, że w tym meczu Gospodarze mogą nie dać rady bardziej zmotywowanym i lepiej zorganizowanym Belgom. Gent w tej edycji LM po wspomnianym remisie z Lyon, przegrywa co prawda wyjazd z Zenit 2:1, i też wyjazd z Valencia 2:1, ale toczy tam bardzo wyrównane pojedynki, następnie w ostatnim spotkaniu kontrolując mecz wygrywa u siebie z Valencia 1:0,. Zespół z Gandawy otwiera sobie tym ważnym zwycięstwem realną szansę na wyjście z grupy. Tak łatwo Lyon mieć nie będzie, nie ma nawet mowy. Liczę, że Belgowie postawią twarde warunki, a sytuacje jakie sobie wypracują wykorzystają z zimną głową.
✅377
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom