>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24.11.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 853,2K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 24. Listopada
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
stanley-63 788,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 15:30
Spotkanie : Korona : Górnik
Typ : czerwona kartka
Kurs : 4.58
Bukmacher : Fortuna
U mnie znowu czerwień ! aż dziw mnie bierze jak zaglądam do statystyki Korony z tego sezonu a tu nie ma ani jednej karteczki koloru czerwonego , jestem osobiście zaskoczony tym faktem bo akurat ta drużyna gra bardzo ostry futbol , pytanie dlaczego akurat dziś mają tą kartkę zobaczyć a może inaczej ogólnie w tym meczu z Górnikiem zostanie pokazany ten kolor kartonika , podstawą u mnie jest znowu arbiter tego meczu a jest nim nie byle kto bo sam Szymon Marciniak , ten pan sędziował 9 meczy Ekstraklasy i pokazał 36żółtek i 3 czerwone z czego 2 bezpośrednio no i bilans w/g klubów - mecze z udziałem Korony i 13 czerwieni z czego 7 dla nich 6 dla rywali . mecze z udziałem Górnika - 4 czerwone po dwie w obu kierunkach , jak dla mnie osobiście to liczę na czerwień Korony , w tym sezonie pan Szymon sędziował 2 mecze z udziałem Korony i w meczu u siebie z Arką 2 żółtka dla Korony i w meczu u siebie z Cracovią 3 żółtka , z H2H z Górnikiem także sporo kartek w każdym przeważnie spotkaniu a i czerwień też już była !
⛔ 100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 15:30
Spotkanie : Korona : Górnik
Typ : REMIS
Kurs : 3,60
Bukmacher : fortuna
Jeszcze dzisiaj wrzucam typ na sobotę, a mianowicie remisik w meczu Korona Górnik. Nie ukrywam że remis będzie w tej sytuacji dla Górnika sukcesem, patrząc na ich obecną postawę i miejsce w tabeli. Korona 7 miejsce w tabeli, w dużo lepszej sytuacji niż górnicy. Ale w tamtym sezonie było odwrotnie i pewniakiem do zwycięstwa przynajmniej na własnym boisku był Górnik a mecz skończył się remisem. Nie będę się tutaj dużo rozpisywał, wrzucę H2H między tymi drużynami i to też jest głównym powodem że gram ten REMIS w tym meczu
22.07.18 EKS Górnik Zabrze Korona Kielce 1 : 1
09.05.18 EKS Górnik Zabrze Korona Kielce 2 : 2
17.03.18 EKS Korona Kielce Górnik Zabrze 2 : 2
20.10.17 EKS Górnik Zabrze Korona Kielce 3 : 3
10.05.16 EKS Górnik Zabrze Korona Kielce 0 : 0

tutaj akurat cztery spotkania z Zabrza a jedno z Kielc ale jak widać drużyny często ze sobą remisują, choć nie ukrywam że jutro raczej zdecydowanym faworytem są piłkarze Korony i typ jest ryzykowny, ale jak już kiedyś pisałem wolę zagrać taki typ niż wtopić po kursie 1,5 np....powodzenia
⛔100
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League Two
Godzina: 14:00
Spotkanie: Lincoln City - Mansfield
Typ: BTTS

Kurs: 1.81
Bukmacher: lvbet

Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiadający się mecz w League Two. Lincoln City(2 miejsce w tabeli) podejmuje Mansfield(5 miejsce w tabeli). Dwie drużyny w bardzo dobrej formie strzeleckiej. Gospodarze w 5 ostatnich meczach 11 bramek strzelonych a Goście 9 bramek strzelonych z czego 5 bramek sam Tyle Walker. Grzechem byłoby nie zagrać BTTSu przy takim kursie. W tym sezonie te drużyny już raz stanęły na przeciw siebie było to w EFL Trophy i mecz zakonczył się wyjazdowym zwycięstwem Mansfield 1:2. Generalnie na 5 ostatnich spotkań między tymi drużynami, 4 z nich kończyły się BTTS&#39;em. Powodzenia! ????
✅81
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: West Ham-Manchester City
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 13 kolejka Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej. Ekipa West hamu na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Manchesteru City. goście oczywiście sa zdecydowanym faworytem oraz liderem w Premier League, zdobyli 32 punkty w 12 rozegranych spotkaniach strzelając w sumie 36 bramek tracąc zaledwie 5 , wygrali 10 razy i dwukrotnie podzielili się punktami, jednym zdaniem w tym sezonie na chwilę obecną są zespołem niepokonanym i praktycznie nie do zatrzymania na własnym podwórku. West Ham po kiepskim początku teraz w końcu zaczął zdobywa jakies punkty w sumie ma ich dalej mało bowiem zaledwie 12 w 12 spotkaniach . Wreszcie West Ham również zaczął strzelac bramki, wiadomo traci ich tez sporo, ale nie wygrywa się jesli tych goli się nie strzela. Moim zdaniem w tym mecz możemy oczekiwac sporej ilości bramek , spojrzałem na poprzednie mecze tych ekip i tam bramek nie brakowało, City oczywiście wygrywało w większości przypadków i tutaj też raczej powinno zdobyć komplet punktów. Nieobecni w drużynie gospodarzy: Fredericsk,Lanzini,ReidSanches, Snodgras, Yarmolenko i nie wiadomo czy zagrają : Caroll, Wilshere. W ekipie przyjezdnych nie zagrają: Bravo, De Bruyne, Mangala, Mendy, nie wiadomo natomiast czy zagrają Silva oraz Otamendi. Mój typ to wynik 1:3.
✅ 180
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Kosz Polska
19:00
Lublin - Ostrów Wielkopolski
Lublin(dnb)
5.30
Unibet
W etoto 4.50 iforbet 4.55 sts 4.6, efortuna 4.15.
Lublin dobrze gra i myślę że jutro będzie ostro. W ubiegłym roku dwa razy przegrywali z Ostrowem. Czas na rewanż i pierwsze zwycięstwo bo ich bilans z Ostrowem to 0 - 6. Prawdopodobnie i mam taką nadzieję ze odczaruja jutro Ostrów Wielkopolski. Pozdrawiam
✅400
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Turcja, 1 liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Ankaragucu- Besiktas
Typ: Ankaragucu wygra lub będzie remis
Kurs: 2,00
Bukmacher: Etoto
Analiza:
Spotkanie w pierwszej lidze tureckiej pomiędzy Ankaragucu i Beskitasem. Obie drużyny znajdują się w tabeli na sąsiednich miejscach i dzieli ich zaledwie jeden punkt: Ankaragucu na 6 (19 pkt.), Besiktas na 7 (18 pkt.) Zespół gospodarzy w tym sezonie ma na swoim koncie 6 zwycięstw, 1 remis i 5 porażek, podobny bilans ma też Besiktas, z tą różnicą, że ich mecze częściej kończą się rezultatem remisowym. Do rozpisania tego typu zachęciła mnie głównie słaba forma zespołu gości, Besiktas od 8 spotkań wyjazdowych nie wygrywa. Nie poradzili sobie nawet z Fenerbahce, które w tym sezonie jest w niemałym kryzysie. Myślę, że Ankaragucu może dzisiaj powalczyć, tak jak powalczyło z Yeni (4 miejsce w tabeli) z którymi mecz zakończył się wynikiem 1:0 czy to z wspomnianym wyżej Fenerbahce (wygranana 1:3), które jeszcze przed kryzysem było bardzo dobrą drużyną. Poza tym Ankaragucu u siebie radzi sobie całkiem nieźle i traci stosunkowo mało bramek, bo tylko 13 na 12 rozegranych meczów. Mam nadzieje, że z tego spotkania wyniosą przynajmniej 1 punkt.
⛔ 100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Argentyna
Godzina 01:15
Spotkanie : Argentinos - Talleres
Typ : 2/+1,5
Kurs : 4.45
Bukmacher : fortuna
Opis:
Tyle fajnych spotkań na noc ale chciałem się podzielić tym spotkaniem, gospodarze z serią 5 porażek z rzędu z 1 strzeloną bramką gdzie przeciwnicy od 6minuty grali w 10, ostatnie miejsce w tabeli bilans 3:11 po 11 meczach nie ma żadnych argumentów za dla tej drużyny co do gości 14 pozycja w tabeli przyzwoita gra 2-2-1 to bilans na przestrzeni ostatnich 5 spotkań dobrze sobie radzą na wyjazdach. Mam nadzieję, że goście strzelą przynajmniej 2 bramki mizernym gospodarzom. Pozdrawiam.
✅345
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Toronto vs Washington
Typ: Toronto i over 230,5 pkt

Kurs: 2,18
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Toronto wraca do siebie, gdzie mają 2 porażki, więc jest dobra okazja na przełamanie. Washington ma spore problemy. Słaba gra, kłótnie w szatni. obrażona gwiazda która pyskuje do trenera, generalnie gęsta atmosfera i wszyscy zawodnicy dostępni do wymiany. Sezon raczej stracony i to już się nie zatrzyma. Do tego w Toronto wraca do składu CJ Miles, Anonuby i Leonard po odpoczynku. Punktów powinno wpaść sporo, chociaż to zawsze ryzyko. Liczę że Toronto potraktuje ten mecz poważnie i zdeklasują rywali. Washington swoje powinno wrzucić, no ale nie wierzę żeby przetrwali w Kanadzie. Bez Howarda zostaną zmiażdżeni na tablicach. Powodzenia!
✅118
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
M 991

mily1993p

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Anglia Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Brighton &amp; Hove Albion - Leicester City
Typ: Leicester City + 5,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.93
Bukmacher: Unibet
Analiza: Tutaj według mnie nie ma faworyta mecz może zakończyć się różnie. Lisy grają w kratkę ale za to w rzutach rożnych radzą sobie dobrze. Na 5 ostatnich spotkań wykonywali średnio 7.6 rożnych co pokazuje, że linia jest do pokonania. Dużo pisać nie będę 3 pkt dla Gości by się przydały bo licząc na trochę szczęścia może ich to podnieść w tabeli a wydaje mi się, że lepiej grają niż Gospodarze i to oni będą dominować i wykonywać więcej ataków co za tym idzie większa szansa na rożne. Powodzenia !!
⛔ 100
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie:New York Knicks-New Orleans Pelicans
Typ: Davis 35 lub więcej punktów w meczu
Kurs: 4.25
Bukmacher: expekt
Analiza:
Witam wszystkich bardzo serdecznie.Dzisiaj pod lupe wybralem spotkanie z kosza pomiedzy New York Knicks a Pelikanami.U bukmachera expekt znalazlem bardzo fajny bet na 35 lub wiecej koszow przez gwiazde Pelikanów czyli davisa po kursie 4.25.Normalnie jego linia wystawiona jest okolo 29 koszy i na to wydarzenie otrzymamy kurs 1.80 ja ide po zdecydowanie wyzszym kursie bo az 4.25 i rzucic musi minimum wiecej niz 6 oczek.Linia jest wedlug mnie dosyc nisko wystawiona bo Davis w ostatnim starciu z Philadeplhia gral za dwóch w defensywie i slabo mu to wychodzilo w ofensywie gdzie zdobyl tylko 12 oczek w 41 minut.Dzisiaj trener na pewno da mu znowu pograc z 40 minut i licze ze dzisiaj już piłka bedzie mu wchodzila bo linia jest jak najbardziej do pokrycia przez niego_Obie druzyny graly ze soba tydzien temu i wtedy Anthony rzucil aż 43 kosze.Licze ze dzisiaj rowniez postara sie wykrecic dobry wynik bo spotkanie zapowiada sie na bardzo otwarte.Powodzenia!
⛔100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: NYK - NOP (KNICKS - Pelicans)
Typ: Handicap Home Team 7.5 and Total Points 234.5 - Including Overtime - AWAY TEAM AND OVER

Kurs: 3,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dobrze zacznę od ostatniego meczu tych ekip. Spotkanie odbyło się w Orleanie, gdzie New York Knicks potrafili prowadzić 19 pkt w II Kwarcie oraz 10 w połowie 4 kwarty, a przegrali 129-124. Knicks u siebie w tym roku bilans 2-6, goście bilans 2-7. Szykuje się arcyciekawe spotkanie. Ogólnie jednak lepiej wyglądają goście 10-8 i 9 miejsce na mocnym zachodzie, a gospodarze 5-14 i 13 miejsce na wschodzie. Dzisiaj można śmiało grać over w Davisa, bo nikt go nie przykryje on sam powinien zdobyć tutaj 40 pkt. Mecz będzie overowy co do tego nie mam nawet wątpliwości, ostatnio zdobyli 253pkt, a dzisiaj będzie pewnie podobnie. Goście grają bardzo szybką koszykówkę, a co najważniejsze bardzo skuteczną. Davis, Holiday, Mirotić to trzech graczy którzy zamieniają się w liderów jak jest taka potrzeba, a ostatnio przeciwko Sixers Moore rzucił 30pkt ... Siła ognia jest piękna. Już nie mówię, że jest tam też Randle. Po prostu nie widzę dzisiaj innego wyniku niż wygrana gości, lepsze pytanie to iloma punktami, a spodziwam się szybkiego odjazdu od samego początku i jakiś blowout, ale raczej będą trzymać gospodarzy na minmum 10pkt, chyba że zechcą ich dobić. Jeżeli potrafili goście rzucić 140pkt San Antonio to 130 rzucą dzisiaj, a Knicks potrafią się dostosować do szybkiej koszykówki i swoje 110 też pewnie dorzucą ???? Ja w to wchodzę. Powodzenia i liczę na skuteczność graczy. Niech to będzie szybki i świetny w oglądaniu mecz.
⛔100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Białoruś, Wyszejszaja Liha
Godzina: 12:00
Spotkanie: Witebsk - Gorodeja
Typ: over 3.5

Kurs: 4.60
Bukmacher: totolotek
Analiza:
Skąd taki pomysł w mocno underowej lidze? Powody są dwa.
1. Dwie kolejki do końca. Witebsk musi - jest na 4 miejscu, traci punkt do Dynama Mińsk i gry w pucharach. Prawdopodobnie przerżnął je w rozgrywanych niedawno meczach z bezpośrednimi konkurentami, Dynamem i Soligorskiem, przez co musi starać się teraz z zespołami, które nie grają o nic.
2. Gorodeja nie gra o nic, ale ja chciałbym, żeby u nas tak grały zespoły, które nie grają o nic. W czterech ostatnich meczach 12 goli, czyli ponad 40 procent wszystkich goli w lidze. Postawili się BATE (2:3), rozklepali Smolewicze 4:1 i FC Mińsk 5:0, z Brześciem dla odmiany wygrali 1:0, ale w Brześciu grają sami smutni panowie. BTS prawie na pewno, a ja sięgam dalej. Zobaczymy...
⛔100
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Piłka NożnaRosja, Premier League
Godzina: 12.00
Dynamo Moskwa (12) – Yenisey (16)
Typ: Dynamo Moskwa wygra
Kurs: 1.73
Bukmacher: Betclic
Co prawda wczoraj Lokomotiv w Type dna mnie zawiódł ale czasem konsekwencja jest podstawa sukcesu, więc pozostaje przy lidze Rosyjskiej
Dynamo nie pokonane od czterech kolejek ligowych a zagrali w tym czasie nie z byle kim Rostov, CSKA, Tarek, St.Petersburg. Co prawda trzy mecze to remisy ale i tak to trzeba zaliczyć na plus. Teraz stają przed słabsza ekipą i ich obowiązkiem tutaj jest wygrana tego meczu, który w perspektywie walki o utrzymanie może mieć kolosalne znaczenie. Nie ma w składzie żadnych nieobecności z powodu kontuzji czy też zawieszeń więc...
Yenisey to beniaminek tej ligi i wydać wyraźnie, że nie radzi sobie w tych realiach. Wygrali zaledwie jedno spotkanie ligowe, a w ostatnim czasie cztery porażki w pięciu meczach i strata 11 bramek. Mają najgorszy bilans straconych goli w lidze, a na wyjazdach 0-1-6 bramki 2-13. Zabraknie również dzisiaj w składzie Ivanov&#39;a i Kostyukow&#39;a dwóch ważnych zawodników tego zespołu.
Szczerze mówiąc nie spodziewam się tutaj kłopotów dla Dynama a proponowany kurs traktuję jako prezent więc długo się nie zastanawiałem nad wyborem typu dnia.
⛔100
 
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: MMA, UFC Fight Night 141
Godzina: 10:45
Spotkanie: Weili Zhang - Jessica Aguilar
Typ: Jessica Aguilar
Kurs: 4.90
Bukmacher: totolotek
Analiza: Długo zastanawiałem się nad typem, czy warto za mniejszą stawkę, bo kurs naprawdę powala na kolana. Trochę lekceważy się Aguilar. Ja rozumiem, że Weili Zhang ma 17 czy 18 serie zwycięstw z rzędu, ale ona dopiero stoczy drugą walke w UFC. A w pierwszej walczyła z Taylor i nie potrafiła jej wykończyć. W parterze zdarzało się jej popełniać błędy i przy dużo lepszym grapplerze spotkanie mogłoby się skończyć bardzo źle dla Chinki. Aguilar charakteryzuje dobra walka na ziemi, lubi toczyć pojedynki w parterze. I tutaj licze, że Zhang zostanie pierwszy raz poważnie zweryfikowana. Purpurowy pas bjj zobaczymy na ile jej pomoże. W stójce zapewne Chinka będzie miała przewaga, ale dużo zależy jak szybko walka zostanie przeniesiona w parter. Aguilar kondycyjnie wytrzyma trzy rundy bez problemu i myślę, że nie ma co tutaj jednoznacznie stawiać Zhang w roli faworytki. Aguilar oczywiście może przegrać, jednak liczę że jej doświadczenie pozwoli na sprawienie niespodzianki biorąc pod uwagę kursy, które zostały wystawione przed pojedynkiem.
⛔100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska II liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce
Typ: wygra Pogoń i bramki over 1,5
Kurs: 3,05
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Obydwie drużyny zajmują dolne rejony tabeli Gospodarze są obecnie czerwoną latarnią tabeli z dorobkiem 16 oczek co ciekawe dzisiejszy rywal z Siedlec zajmuje bezpieczne 14 miejsce i ma tylko trzy punkty przewagi. Olimpia wygrała w tym sezonie zaledwie cztery mecze: Gryf Wejherowo 2-0, Stal Stalowa Wola 3-2, Skra Częstochowa 1-0 i z dzisiejszym rywalem 1-0 po kontrowersyjnym rzucie karnym wykonanym przez Bojasa, jest on obecnie najlepszym strzelcem zespołu z dorobkiem pięciu trafień i czerwonej kartce Margola. Ostatnie ich pięć spotkań to tylko jedna wygrana, wspomniana z Gryfem, trzy remisy i porażka z Resovią Rzeszów. Ekipa z Siedlec wygrała tydzień temu domowy mecz z Olimpią Grudziądz po trzech rzutach karnych co było ewenementem w historii spotkań z udziałem Pogoni. Wygrana ta była pierwszą od połowy października kiedy to pokonali Siarkę Tarnobrzeg 2-1. Potem nastąpiła seria trzech porażek (Radomiak Radom 2-3, Skra Częstochowa 0-1, Chrobry Głogów 0-2). Oraz remis z GKS Bełchatów. W dzisiejszym spotkaniu w ekipie gości zabraknie najlepszego strzelca zespołu (11 goli) Adriana Paluchowskiego który pauzuje za cztery żółte kartki. Nieobecny też jest Tomasz Margol. Co ciekawe bilans podopiecznych Marcina Prasoła z zespołem z Elbląga jest katastrofalny. W siedmiu potyczkach pięć razy górą była Olimpia i dwa razy padł remis. W obydwu ekipach nastąpiły zmiany trenerów mniej więcej w tym samym czasie u gospodarzy Adam Nocoń zastąpił duet trenerski Tomasz Wiercioch i Dariusz Kaczmarczyk zaś w Siedlcach Pawła Sikorę zluzował Marcin Prasoł. Co ciekawe dwaj następcy reprezentują teren Śląska. Dzisiaj liczę na wygrana gości gdyż ostatnio ich gra wygląda naprawdę dobrze i stać ich na komplet oczek. Minusem jest brak Paluchowskiego ale myślę że w drużynie jest komu strzelać gole, choć by Kamil Wałków czy Andrzej Rybski którzy maja już po cztery trafienia w sezonie. Na koniec mogę dodać że w ekipie z Warmii i Mazur wystąpić może były gracz Pogoni Siedlce Tomasz Lewandowski.
⛔ 100
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dyscyplina: Skoki narciarskie w Kuusamo - Kwalifikacje
Godzina: 15:15
Spotkanie: Antti Aalto - Timi Zajc
Typ: Antti Aalto
Kurs: 1,75
Bukmacher: Totolotek
Kwalifikacje przełożone na 15.15 więc dokładam jeszcze jeden typ o którym myślałem już wczoraj. Aalto przed tygodniem pokazał się z bardzo dobrej strony w niedzielnym konkursie. Zajął 7. miejsce - najwyższe w karierze. Ten wynik był jednak okraszony dobrymi skokami w treningach (miejsca 13. i 9.) oraz w kwalifikacjach gdzie był 7. Młody Fin jest iskierką nadziei dla skoków we własnym kraju, bo ostatnie lata to poziom bardzo słaby. W dzisiejszej jedynej serii treningowej zajął wysokie 4. miejsce oddając najdłuższy skok. Jak widać oddane próby to nie przypadek choć dla ludzi którzy nie interesują się zapleczem czołówki z pewnością jest to nowe nazwisko.
Słoweńskie skoki od ostatniego sezonu nie mają się najlepiej. Do kadry wrzucane są nowe twarze, jedną z nich w poprzednim sezonie był właśnie Timi. Podczas poprzedniego tygodnia przeplatał skokami bardzo dobrymi jak w konkursie niedzielnym (5. miejsce) i słabszymi jak kwalifikacje (30 miejsce) i treningi (27. i 5. miejsce) w piątek przed tygodnie. Dziś w Kuusamo zanotował wynik o 8 metrów bliższy od młodego Fina. Zawodnikowi temu brakuje ustabilizowanej formy dlatego dziś mój typ na Aalto który skacze dobrze w okolicach najlepszej 15.
▶ZWROT
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - KHL
Godzina: 13:00
Spotkanie: Avtomobilist - AK Bars
Typ: AK Bars i poniżej 5,5 bramki
Kurs: 4,10
Bukmacher: Fortuna
Wydaje mi się, że Avto przedłuży dzisiaj serię porażek do trzech. Gospodarze nie mają bramkarza. Kontuzjowany Jakub Kovar wciąż nie może grać, a Sochacki nie spisuje się najlepiej. Zespół szuka rozwiązania w postaci trzeciego zawodnika którym jest Makarov z przeszłością w Niżniekamsku i sporą liczbą spotkań w AHL. Młody zawodnik radził sobie całkiem nieźle w Ameryce Północnej po czym wrócił do KHL - gdzie już nie wyglądał tak dobrze. Czy młody bramkarz poradzi sobie z presją? Może być różnie - albo zagra spotkanie życia, albo nie wytrzyma rangi spotkania nerwowo i przegra swój debiut a wraz z nim Avto zaliczy kolejną porażkę. Ciężko odgadnąć co mu siedzi w głowie. Kazań na pewno przygotuje się do tego meczu na 200% - dzisiaj mają szansę wskoczyć na pozycję wicelidera i zmniejszyć dystans do dzisiejszego przeciwnika (lider) do sześciu oczek. Wydaje mi się, że zagrają ostrożnie starając się &quot;uszczypnąć&quot; przeciwnika raz czy dwa, żeby nie zmarnować okazji awansu na fotel wicelidera i nie zobaczymy wielu bramek. Powodzenia!
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 14:45
Spotkanie:
GKS Katowice - Stocznia Szczecin
Typ: powyżej 175,5
Kurs:
1,84
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
O wielkich problemach finansowych Stoczni już chyba każdy wie i to, że najlepsi siatkarze mają propozycje z innych klubów np. B. Kurek. To na pewno nie wpłynie na dobrą atmosferę w klubie. Fakt nie od dziś się to dzieje ale ich gra w ostatnich kolejkach nie powala, porażka 0:3 z Zawierciem i wygrana 3:1 z Radom.
Jeżeli chodzi o Katowice to mają ewidentny kryzys - 4 porażki z rzędu ale gdzie najlepiej przerwać kryzys jak nie u siebie z czołową drużyną ligi, która ma problemy? Liczę, że dziś Katowice postawią się mega gościom i mimo wszystko obejrzymy bardzo wyrównane spotkanie.
Oczywiście także ryzykuję na zwycięstwo gospodarzy zważywszy na spore problemy gości.
✅84
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
taured 107

taured

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Czechy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Odolena Voda - Brno
Typ: 1:3

Kurs: 3.50
Bukmacher: fortuna
Analiza:
  • Poprawka z tygodnia, gdzie ten mecz był grany u innego gospodarza w Pucharze, teraz musi paść wynik 1:3,
  • Odolena w lidze słabo, ale u siebie 3 wygrane i ani jednej porażki, 9-4 w setach, ograli tu Kladno,
  • Brno na wyjazdach słabo, 1-3 w meczach,
  • Jednak Brno jest w dobrej formie co potwierdzili po raz kolejny we czwartek pokonując Odolene i wygrywając w złotym secie 15:5 przechodząc do ćwierć finału,
  • Mimo wszystko Odolena w dwóch setach była blisko seta urwać, teraz wykorzystają własne ściany i bum będzie 1:3

✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom