>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 24.12.2010 (piątek)

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tutaj podajemy typy na piątek - 24 grudnia !!!



Typy podajemy według wzoru:

Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:

Jeśli ktoś nie będzie podawał typów jak w przykładzie, to jego post z typem będzie usuwany z konkursu !!!

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej :!:

Pamiętaj, że:
- powtórzony typ to ⛔100 pkt :!:
- nieregulaminowy bukmacher to ⛔100 pkt :!:

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu
:!:

Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM do tego temacie -&gt;&gt;&gt; LINK.
NIE PISZ o tym w dziale z typami.
Nie stosowanie się do tego polecenie będzie karane żółtymi kartkami
:!: :zoltakartka:
 
K 28,6K

krachoo

Użytkownik
Spotkanie: Dallas Stars - Calgary Flames
Typ: Dallas Stars
Kurs: 2
Bukmacher: Centrebet
Analiza:
Dziś o 2:30 czasu polskiego rozpocznie się mecz pomiędzy Dallas Stars, a Calgary Flames. Gwiazdy z Dallas ostatnio świecą jaskrawo. Wygrali trzy ostatnie mecze w tym pokonując u siebie 5:2 niezwykle silny zespół Montreal Canadiens. Są liderami swojej dywizji i pewnie kroczą do playoffs. Zupełnie na odwrót jest w Calgary. Na Zachodzie gorsi od nich są tylko beznadziejni Edmonton Oilers. Jarome Iginla też lekko podupadł. Płomienie przegrały swoje trzy ostatnie mecze( z czego 2 z niewiele lepszymi Minnesota Wild) i chyba mogą jużten sezon spisać na straty. Kurs bardzo dobry. Szczególnie dziwi mnie to, iż bukmacherzy większe szanse dają drużynie Devils w starciu z Islanders. Dallas dziś zwyciężą.

⛔ 100
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Spotkanie: ???? Sacramento Kings - Milwaukee Bucks (HC +2,5/-2,5)
Typ : 1
Kurs: 1,91
Buk : betsafe
Analiza:

Dziś w nocy o godzinie 4:05 w Sacramento zagrają gospodarze Kings z Milwaukee Bucks. Bukmacherzy więcej szans dają gościom z Milwaukee. Wydaje mi się jednak, że Kings wreszcie dziś powinni wygrać. Ostatnio dość pechowo przegrywają. Co prawda Evans nie błyszczy formą, ale jeśli nie dziś wygrana to nie wiem kiedy...Bucks mocno kontuzjowani. Brak m.in. Jenningsa. W Kings właściwie wszyscy najważniejsi playerzy grają. Mecz u siebie. Więc powinni powalczyć Królowie z mocno osłabionymi kontuzjami Bucksami. Królowie obecnie mają najgorszy bilans w całej lidze...tylko 5 wygranych a aż 21 porażek...Czas przełamać złą passę, tym bardziej, że w ostatnich spotkaniach Kings grali w miarę dobrze. Na pewno stać ich dziś na zwycięstwo.

⛔ 100
 
dzordzo 43

dzordzo

Użytkownik
Spotkanie: Orlando Magic - San Antonio Spurs
Typ: 2
Kurs: 2
Buk: Betclic
Analiza:
O 2 w nocy w Orlando mecz rozegra była drużyna naszego rodzynka w NBA, Marcina Gortata, z drużyną San Antonio Spurs. Po wymianie graczy Orlando przechodzi fatalny okres, nie potrafi wygrać już od 4 meczy. San Antonio za to ma świetną passę 10 wygranych meczy z rzędu. Choć wiemy, że Orlando jest świetną drużyną, to nie zanosi się na to by przerwali w tym meczu swą serię porażek, tym bardziej, że jest to mecz z liderem ligi NBA. Orlando przegrało już u siebie 5 meczy, w ostatnich 10, wygrali tylko 2. Spurs w tym sezonie gra bardzo dobrze, przede wszystkim równo. Nie mają słabszych czy lepszych meczy. Na wyjeździe przegrali tylko 1 mecz. Można powiedzieć, że jako goście grają lepiej niż gospodarze, bo mają tylko 1 przegraną, choć na wyjeździe mają 2 razy mniej rozegranych meczy. Nic nie wskazuje na to by Orlando w końcu zaczęło grać tak jak nas do tego przyzwyczaiło, kurs na Spurs ciekawy, także nie pozostaje nic innego jak tylko postawić na nich.

⛔ 100
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
Spotkanie: Buffalo Sabres vs. Florida Panthers
Typ: Florida Panthers
Kurs: 3.80
Bukmacher: Centrebet
Analiza:

Spotkanie zostanie rozegrane w piątek o godzinie 1:00 w nocy czasu polskiego na stadionie HSBC Arena (Buffalo). Dotychczasowe spotkania pomiędzy tymi zespołami z poprzedniego i obecnego sezonu przestawiają się następująco:

18-12-10 Florida Panthers 6 - 2 Buffalo Sabres
01-04-10 Buffalo Sabres 6 - 2 Florida Panthers
21-03-10 Florida Panthers 1 - 3 Buffalo Sabres
19-11-09 Buffalo Sabres 2 - 6 Florida Panthers
22-10-09 Florida Panthers 2 - 5 Buffalo Sabres

Na ostatnie 5 spotkań trzy razy wygrała drużyna Buffalo Sabres i dwa razy Florida Panthers, ani razu nie była potrzebna dogrywka. Ostatnie spotkanie z tego sezonu zostało rozegrane zaledwie 5 dni temu i Florida rozgromiła na własnym stadionie Buffalo aż 6-2. Sądzę, że dziś także powinni wygrać ten mecz. Na wyjeździe już raz wygrali z Buffalo i to bardzo wysoko bo również 6-2. Ostatnie 5 spotkań Florydy to 2 wygrane i 3 porażki. Wczorajsze spotkanie na wyjeździe z Pittsburgh Penguins przegrali, ale grali nawet nieźle bo oglądałem to spotkanie, po prostu Pittsburgh jest teraz w fenomenalnej formie. Ale za to przedostatnie spotkanie z Philadelphia Flayers wygrali na wyjeździe, aż 5-0. Na wyjeździe wygrali także w ostatnim czasie z Washington Capitals oraz Phoenix Coyotes, czyli według mnie dzisiaj także mogą jak najbardziej pokusić się o wygraną. Ostatnie 5 spotkań Buffalo to podobnie jak w przypadku Florydy 2 wygrane i 3 porażki. Ciekawe jest, że ostatnie także przegrali z Pittsburgh Penguins, ale u siebie identycznym stosunkiem bramek jak Floryda czyli 2-5. Na własnym stadionie Buffalo gra różnie, potrafią wygrywać z bardzo dobrymi drużynami, ale także już przegrywali w tym sezonie ze średniakami. Więc szanse w dzisiejszym spotkaniu oceniałbym 50/50 dlatego myślę, że warto zagrać na Florida Panthers bo niezłym kursie.

✅ 280
 
mpoooo 12

mpoooo

Użytkownik
Spotkanie: Sacramento Kings- Milwaukee Bucks (-1,5)
Typ: Milwaukee Bucks (-1,5)
Kurs: 1,95
Buk: Bwin
Analiza:



W piatek pare minut po 4:00 w Sacramento dojdzie do konfrotacji miejscowych Kings(5-21) z Milwaukee Bucks(11-16). Drużyna gospodarzy to jak narazie najslabsza druzyna w lidze a ich nazwa powinna być zmieniona na Sacramento Losers. Ich występy to długa seria porażek urozmaicona bardzo rzadko pojedynczymi wygranymi, których od początku sezonu zaledwie bylo 5. Obecnie ich seria porażek to 6 spotkan. Przegrywaja zarowno u siebie jak i na wyjezdzie, ze slabiakami i z mocnymi druzynami. Takze miejsce i rywal nie ma dla nich wiekszego znaczenia. Dość o &quot;potędze gospodarzy&quot;, przejdźmy do drużyny gości. Drużyna Bucks to dość solidny średniak ligowy grają w kratke, jednakże ich obecna forma zasluguje na slowa pochwaly. Szczegolnie dobrze spisuja sie odziwo na wyjazdach gdzie niedawno pokonali Dallas Mavericks i zlali na kwaśne jabłko LA Lakers!!!!! Walczyli jak równy z równym z SanAntonio Spurs przegrywjac przez trafienie Ginobli w ostatniej sekundzie 92-90!!!!! Także marki które ogrywali albo, ktore byly bliskie porazki swiadcza o niezlym potencjale jakim dysponuje druzyna Bucks. Do formy wraca Iliasova, który miał słabszy początek sezonu. Moim zdaniem Bucks pewnie wygrają dzisiejsze spotkanie postawiłbym nawet na wiekszy handicap ale nie mam ochoty ani czasu szukac, w koncu sa Swieta! I wlasnie z tej okazji zycze wszystkim uzytkownikom forum Zdrowych Spokojnych Swiat i wysokich wygranych.

✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Spotkanie: San Antonio Spurs - Orlando Magic
Typ: Orlando Magic
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bwin
Analiza: Spróbuję gry na Magic. W samej końcówce meczu z Dallas wreszcie w nowych barwach odblokował się Jason Richardson i przede wszystkim liczę na to, że on dziś da zespołowi w ataku dużą część tego, co dawał Suns. Ktoś napisał, że Howard w słabej formie, ale 3 mecze z rzędu z 20 lub więcej zbiórek robią wrażenie. I pokazują, że tak źle nie jest, oglądając mecz z Mavs widać było, że niezłą robotę robił na nim Chandler, jednak w wielu przypadkach po prostu nie mógł nic poradzić. Spurs zagrają b2b po wygranym dzięki świetnemu powrotowi w 4 kwarcie meczu z Nuggets. Teraz jednak nie sądzę, że Gary Neal będzie tak trafiać za 3 w drugim spotkaniu b2b i to na wyjeździe. Ogólnie, wczoraj dla SAS wygrali rezerwowi, bo także niesamowity Bonner oraz Splitter zrobili świetną robotę. Gorzej było z Duncanem. Ginobili, Parker i Jefferson mają za sobą po 36 minut. Nowe Magic z kolei zacznie grać lepiej. Widać, że Turkoglu radzi sobie dość dobrze, a że może wciąż wnieść do zespołu sporo jakości, pokazał w perfekcyjnej obronie na Dirku. Dobrze pokazał się Clark, całkiem niespodziewanie. Także Redick w formie, może nawet życiowej. Nelson świetny sezon od początku. Agent Zero słabo dysponowany, ale zaliczył kilka ładnych, widowiskowych asyst. Tylko od niego wymagać trzeba dużo więcej. San Antonio ostatnio jest lekko przygaszone i zwycięstwa nie przychodzą im tak łatwo. Stawiam, że dziś nowe Orlando zagra lepiej, zresztą, progres powinien być widoczny z meczu na mecz. Z Dallas było daleko, ale porażka nie okazała się jednak bardzo wysoka. Teraz czas na to, by się poprawić.

✅ 80
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Orlando - San Antonio
typ: Orlando wygra różnicą 1-5 pkt
kurs: 5
bwin

Oglądałem dwa ostatnie mecze Orlando tj. z Atlanta i Dallas.... i sam nie wiem co o tym myśleć. W meczu z Atlanta stawiałem na Magics bo liczyłem, że po rewolucji kadrowej zaczną w końcu grać dobrze. Bo kiedy się przełamać jeśli nie po takich zmianach? Ale niestety się myliłem. Wyłączyłem mecz w połowie 4 kwarty bo już nie mogłem na to patrzyć. To była parodia koszykówki z ich strony. Następnego dnia postawiłem przeciwko im w meczu z Dallas. Przegrali, ale zagrali bardzo doby mecz. Dallas to moim zdaniem obecny nr 1 w NBA. I Orlando walczyło jak równy z równym do ostatnich minut. Przegrana dopiero w samej końcówce mi zaimponowała. Było widać, że w końcu im zależy. W meczu z Atlanta dla porównania grali bez jaj... Myślę, że dziś motywacja ze strony Orlando będzie jeszcze większa... Grają u siebie. Z najlepszą drużyna Ligi wg statystyk. I będzie to 3 mecz w &#39;nowym&#39; składzie. Więc jak nie teraz to kiedy? Do trzech razy sztuka... Myślę, że jednak Orlando, ale po bardzo zaciętym meczu na wysokim poziomie. Bo SAS tanio skóry nie sprzeda... Tak więc typ jak najbardziej prawdopodobny wg mnie... a kurs kusi....

⛔ 100
 
noobcior 77

noobcior

Użytkownik
Colorado Avalanche - Minnesota Wild
Typ: Over 5.5
Kurs: 2.05
Buk: Ladbrokes
Analiza:

Dzisiejszej nocy o godzinie 3:00 odbędzie się spotkanie ligi NHL pomiędzy Colorado Avalanche a Minnesotą Wild. Faworytem tego meczu jest ekipa Lawin, która ostatnio złapała niezłą formę. Jednak w ostatnim meczu nie Kings nie dali pokazać im swoich umiejętności, strzelając 5 bramek drużynie z Colorado, samemu notując SO. W poprzednich pojedynkach potrafili ogrywać dobrych rywali, tj. Canadiens, Blackhawks, czy Capitals. Dzikusy wygrały ostatnie 2 spotkania, tracąc w każdym z nich jednego gola. Avs już dwa mecze bez overa(3:2, 0:5), natomiast Wild notują serię 3 spotkań z wynikami poniżej linii 5.5(1:3, 3:1, 4:1). Obie drużyny spotykały się dotychczas raz w tym sezonie i obie nie oszczędzały się w ataku, doprowadzając do wyniku 7:4 na korzyść Colorado. Lawiny mają średnią 6.79 bramek/mecz, natomiast Dzikusy zaledwie 5.31 goli/mecz. Sądzę jednak, iż w meczu z bardzo overową drużyną, ponownie się otworzą i łatwo będzie w tym meczu o przynajmniej 6 goli.

⛔ 100
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Colorado New York Rangers - Tampa Bay Lightning
Typ: 1
Kurs: 2.35
Buk: Tobet
Analiza:

Witam. Ja tej nocy gram na Rangersów. Od dłuższego czasu ich grami się bardzo podoba, potrafią wygrywać z Pingwinami i to na wyjeździe w stosunku 4:1 czy u siebie z nieco może osłabionym Washingtonem ale aż w stosunku 7:0 ! Na mnie takie wyniki robią niesamowite wrażenie mimo takich wpadek jak w ostatnim meczu z Philą. Ale nie oszukujmy się, z Philą niewiele ekip w tym sezonie może konkurować... Może nieco z statystycznego punktu widzenia - zatem Rangersi u siebie grają całkiem przeciętnie, powiedziałbym nawet dosyć słabo (lepiej na wyjadzach sobie radzą):
MECZE U SIEBIE Rangers
17 ( 6 - 3 - 8 ) 50 : 44 - 17 pt.
Zwycięstwa 6 / 17 35.3 %
Remisy 3 / 17 17.6 %
Porazki 8 / 17 47.1 %



MECZE WYJAZDOWE Tampa

20 ( 6 - 6 - 8 ) 53 : 74 - 21 pt.
Zwycięstwa 6 / 20 30 %
Remisy 6 / 20 30 %
Porazki 8 / 20 40 %

Do tej statystyki jakoś nie przywiązywałbym większej uwagi i bardziej skupiłbym się na aktualnej formie obydwu ekip. Jak napisałem powyżej Rangersi potrafią wygrywać mecze z najlepszymi a myślę, że ostatni remis z Kojotami i porażka z Philą ich tylko dziś zmotywuje jeszcze bardziej i poniesie do wygranej.
Tampa paradoksalnie ostatnio gar całkiem dobrze - na ostatnie 5 meczy 4 wygrali (2 po dogrywce, dwa w regulaminowym czasie) jednak ostatni mecz już był bardzo słaby w wykonaniu Tampa i jak ta ekipa jest znana z dużej ilości strzelonych bramek tak 1 bramka przeciwko dosyć słabemu w tym sezonie Islanders nieco dziwi a wręcz szokuje ! Myślę, że to delikatna &quot;załamka&quot; formy i dziś może to się tylko pogłębić...
Mój typ to wygrana Rangersów w regulaminowym czasie. Pozdro

⛔ 100
 
santosdrazyk 5

santosdrazyk

Użytkownik
Spotkanie: Jeunesse sportive de KASBAH TADLA v MAT Tetouan (Maghrib Association Tetouan)
Liga: 1 Liga Marokańska
Typ: Remis
Kurs: 3
Bukmacher: expekt
Analiza:

W wigilie gdy chrzescijanie beda sie lamac oplatkiem i wypluwac osci z Karpia, muzulmanie beda grac w pilke. O 20:45 odebedzie sie mecz pomiedzy Kasba Tadla a MAT Tetouan.
Gospodarze tego pojedynku to ostatni zespol ligi ktory dotychczas zgromadzil jedynie 4 punkty w 12 meczach. Rewelacja. Generalnie przegrywaja wszystko co sie tylko da.0 wygranych, 2 remisy i 4 porazki u siebie to kiepskie osiagniecie. W bramkach 3:11. Ostatnie 4 mecze przegrali kolejno z:
Raja Casablanca - Kasba 2:1
Maghreb Fes - Kasba 1:0
Kasba - El Jadida 1:3
Hassania Agadir - Kasba 1:0
Jak wiec widac z wiceliderem rozgrywek - zespolem Fes przegrali jedynie 1 bramka. U siebie w 2 spotkaniach powyzej strzelili 1 bramke. Gorzej z obrona. No ale przyjzyjmy sie gosciom:
Moghreb Tetouan to zespol z 11 miejsa w tabeli z dorobkiem 14 punktow na 12 rozegranych meczy. Ostatnie wyniki:
JSM Laâyoune - TAM 2:1
TAM - Raja Casablanca 1:2
TAM - Maghreb Fes 1:1
Difaâ El Jadida - TAM 1:1
TAM - Hassania Adagir 1:0

Ogolnie w seonie 1 mecz wyjazdowy wygrali, 4 zremisowali oraz 2 przegrali.
Jak widac nie jest to tez zespol ktory wygrywa zdecydowanie. Z reszta cala liga oscyluje sie na poziomie bardzo czestych underow bramkowych.
Statystycznie oba zespoly:
Kasba :
over 2.5 - 7 meczy
under 2.5 - 5 meczy
0 wygranych, 4 remisy oraz 8 porazek.

TAM:
Over 2.5 - 2 razy
Under 2,5 10 meczy
3 wygrane, 5 remisow i 4 porazki

Mysle ze spore szanse na wygrana maja goscie ktorzy sa zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Jednak pozostane przy pierwotnym typie na remis. A niech strace ;)

⛔ 100
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Spotkanie: Oyak Renault vs Galatasaray
Typ: Galatasaray -7,5
Kurs: 1,83
Buk: Bet365

Galata po niemrawym początku sezonu gra coraz lepiej. Dobra postawa w pucharach i coraz wyższa pozycja w lidze. Nie mogło się jednak dziać inaczej bo ten zespół ma papiery na dobre granie w postaci zbilansowanego składu. Większość graczy zaleczyła już urazy i siła Galatasaray wzrosła. W tej chwili to druga siła w Turcji i to właśnie na lidze mają skupić się najbardziej. Oyak to dość słaby zespół mający nawiązać walkę o środek tabeli. Ostatnio kilka wpadek i zajmują jedno z ostatnich miejsc w rodzimej lidze. Składów nie ma co porównywać bo tutaj jest dość duża przepaść. Jeśli Galata podejdzie na 100% swoich możliwości do tego spotkania rozniesie rywala w pył. Gospodarzom też kibice nie pomogą bo pora spotkania w jakiej przyjdzie im rozegrać mecz jest dość dyskusyjna.

✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Sibir Novosibirsk – Amur Khabarovsk
Typ: 1
Kurs: 1.55
Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek hokejowy Rosyjskiej KHL w którym to zmierzą się zespoły Sybiru Novosibirsk z Amurem Khabarovsk. Gospodarze tego pojedynku w swoich 5 ostatnich występach zdołali 2x odnieść zwycięstwo 2x zremisowali w podstawowym czasie gry a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 17 bramek a stracili 15. Goście natomiast w swoich 5 ostatnich występach zdołali 1x zwyciężyć 2x zremisowali w regulaminowym czasie gry a 2x doznali porażki strzelając przy tym 10 bramek a stracili 15. Gospodarze tego pojedynku prezentują w ostatnim czasie zdecydowanie lepszą formę zdobywając przy tym sporo bramek a dodając do tego dzisiejszy atut własnego terenu typ na 1 wydaje się być warty zaryzykowania tym bardziej, że przyjezdni są aktualnie daleko od swojej optymalnej dyspozycji. Reasumując zaryzykuje tutaj i postawię na wygraną gospodarzy po średnim kursie 1,5 który znaleźć możemy w WilliamHill.

✅ 55
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
spotkanie: sibir-amur
typ x/1/1
kurs 6
gamebookers
analiza:
przed nami spotkanie rosyjskiej ligi hokeja na lodzie KHL. naprzeciwko siebie stana- sibir novosibirsk oraz amur khabarowsk. gospodarze plasuja sie aktualnie na 5 lokacie w konferencji wschodniej z 64 punktami.jesli chodzi o bilans spotkan rozegranych na wlasnym terenie to legitymuja sie 13 zwyciestwami oraz 6 porazkami. Ich dzisiejszy rywal zajmuje w tej samej konferencji dopiero 10 lokate i gra bardzo slabo na wyjazdach, siwadcza o tym az 15 porazek na 17 rozegranych meczy. sibir po przerwie zwiazanej na reprezentacje pokonal novokuznieck 5-3 na wyjezdzie natomiast amur przegral w Omsku 4-0. jesli chodzi o bilans spotkan bezposrednich to przemawia on zdecydowanie na korzysc gospodarzy, zwlaszcza te ostatnie pojedynki( 5 zwyciestw z rzedu Sibiru). dzis mysle ze zanotuja kolejne jednak stawiam po pierwszej tercji na remis, a pozniej juz Novosibirsk zrobi swoje

⛔ 100
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Dynamo Minsk - Yugra
Typ: Dynamo Mińsk
Kurs: 1.90
Buk: Bet365


Już dzisiaj w wigilijny wieczór o godzinie 18.00 czasu Polskiego dojdzie do meczu ligi Rosyjskiej KHL w hokeju na lodzie pomiędzy Dynamo Mińsk a HC Yugra. Gości są małą sensacją tego sezonu bo ten zespoł jest bienjaminkiem w radzą sobie na prawde dobrze. Gospodarze z Mińska zajmują miejsce w środku tabeli ale to na nich kieruje swój typ. Ekipa ze stolicy Białorusi dotychczas z bilansem 18-19 jest 12 z dorobkiem 53pkt. U Siebie nie znacznie lepiej bo 9-7. Dynamo w tym sezonie gra bardzo przeciętnie ale u Siebie moim zdaniem są o wiele mocniejsi niż na wyjazdach a potwierdzić to mogą np. wyniki w meczach z Yaroslav 3-0, Sevestral 5-1 czy kilka dni temu z Astana 4-0. Ten ostatni mecz mocno mnie przekonuje do tego typu bo widać że hokeiści z Mińska bardzo poważnie wzieli się do roboty o walkę Play Off a zwycięstwo z druzyną która jest tylko 2 pozycje wyżej bardzo może ich przybliżyć. Goście mają bilans 18-16 a na wyjazdach 7-7. Ja jednak patrze na to tak iż Yugra przegrało przedwczoraj z Kazan u Siebie 1-5 do tego na wyjazdach grają stosunkowo porazka-zwycięstwo a ostatni mecz to była wygrana dlatego stawiam na gospodarzy.

⛔ 100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Spotkanie: JSK Kasbat Tadla - MAT Tetouan
Typ: Over 3,5
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bwin
Analiza: W spotkanie 14 kolejki Marokanskiej ekstraklasy na Complex OCP w Khouribga JSK Kasbat Tadla podejmuje MAT Tetouan. Gospodarze tego spotkanie zajmuja ostania lokata w tabelii i w 12 spotkan zdobyli zaledwie 4 punktow. Goscie w tym sezonie slabiej sie spisuja, maja na koncie 14 punktow i zajmuja 11 lokata. JSK w tym sezonie jest nadal bez zwyciestwo. Tydzien temu pilkarze JSK zremisowali i przerwali seria 4 porazek z rzedu. Napewno dzis gospodarze zrobia wszystko zeby wrezcie zdobyc komplet punktow. MAT tydzien temu zdobylo komplet punktow po serii 6 spotkan bez zwyciestwa. Napewno obie druzyny dzis zagraja tak aby potwierdzic tych wynikow. Gospodarze przede wszystkim sprubuje nie przegrac i przedluzyc seria bez porazek, zas goscie spubuja wykorzestac slabosc rywale i wywalczyc waznych dla nich 3 punktow. Moim zdaniem obie druzyny zagraja tak aby wywalczyc komplet punktow, i zadna sie nie zadowoli remisem. Faworytem tego spotkanie sa pilkarze z Tetouan szczegolnie ze rywale maja najslabsza obrona w lidze. Uwazam tez ze pilkarze JSK latwo sie nie poddaza i zagraja tak aby rownierz pokonac Bistara bramkarza goscie. W 12 rozegranych spotkan pilkarze JSK tylko raz nie stracili ani jednogo gola. Dzis powinno byc podobnie i napewno pilkarze MAT zrobia wszystko zeby nie raz pokonac bramkarza gospodarze. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy JSK Kasbat Tadla i MAT Tetouan padnie wynik powyzej 3,5 goli.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom