>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 24 października 2010r. (niedziela)

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tutaj podajemy typy na niedzielę - 24 października !!!



Typy podajemy według wzoru:

Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Jeśli ktoś nie będzie podawał typów jak w przykładzie, to jego post z typem będzie usuwany z konkursu !!!

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej :!:

Pamiętaj, że:
- powtórzony typ to ⛔100 pkt :!:
- nieregulaminowy bukmacher to ⛔100 pkt :!:

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu
:!:

Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM do tego temacie -&gt;&gt;&gt; LINK.
NIE PISZ o tym w dziale z typami.
Nie stosowanie się do tego polecenie będzie karane żółtymi kartkami
:!: :zoltakartka:
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Spotkanie: Liverpool (-1) - Blackburn
Typ: 1 HA
Kurs: 2.28
Bukmacher: Pinnaclesports
Z niedzielnej oferty postanowiłem wybrać ten mecz i nie będę sugerował się tutaj statystykami bo na temat Liverpoolu nic nam nie powiedzą. Nie pamiętam kiedy The Reds tak słabo zaczęli sezon, może jestem za młody ale po prostu nie kojarzę nawet.. Po ośmiu kolejkach podopieczni Roya Hodgsona są na spadkowym miejscu a dokładnie na osiemnastej pozycji w tabeli. Liverpool mało strzela więcej traci. Ostatni ich mecz został rozegrany we Włoszech z Napoli padł remis 0-0. Jutro na szczęście powinni wrócić Torres i Gerrard czyli dwa najjaśniejsze punkty i największe gwiazdy zespołu. Przeciwnikiem jest Blackburn który nie gra o dużo lepiej jest tylko dwa oczka wyżej niż The Reds i myślę że są idealnym rywalem na przełamanie. Jak nie jutro to kiedy ? Mój tym bazuje właśnie na tym że tak wielki klub jak Liverpool musi zacząć wygrywać bo po to został stworzony. Jutro stawiam że w końcu odniosą upragnione zwycięstwo. !
0 zwrot
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Spotkanie: ⚽ Górnik Zabrze - Lech Poznań (HC 1-0)
Typ : 2
Kurs: 5,00
Buk : Bet-at-home
Analiza:
W niedzielę o godzinie 14:45 w Zabrzu spotka się Górnik Zabrze z obrońcą tytułu Lechem Poznań. Jak każdy wie póki co Lech Poznań strasznie rozczarowywuje w lidze. Lech przegrał ostatnie 3 mecze w lidze strzelając tylko 1 bramkę :O !! Co innego w pucharach. Tam wygrywa z Salzburgiem, remisuje z Turynem. Tylko jakie to ma znaczenie jeśli chodzi o tabele ligową, w której Lech jest w jej dolnym rejonie. Trener i zawodnicy dostali ultimatum, które uratuje klub przed trzęsieniem ziemi. Oglądając 2gą połowę meczu Lecha z Manchesterem City można odnieść wrażenie, że jest szansa, iż Lech w lidze wreszcie się odblokuje. Tym bardziej, że Górnik mimo, iż pokonał tydzień temu Wisłę zagrał w tym meczu naprawdę słabo i właściwie to nie Górnik wygrał, a Wisła przegrała. Lech musi się odblokować w lidze i uważam, że jutro wyjdzie maksymalnie zmobilizowany najlepszy skład jaki na daną chwilę może trener Zieliński wystawić. Górnik za pewne znów zamuruje swoje pole karne podobnie jak w meczu z Wisłą, ale Lech potrafi rozbijać taki styl obrony. Dlatego też uważam, iż Lech jest zdolny jutro wygrać z Górnikiem różnicą ok. 2 bramek. Myślę, że warto zagrać taki typ, tym bardziej, że jest duży kurs, który zachęca - 5,00.
⛔100
 
ojciedz 6

ojciedz

Użytkownik
Typ niedziela
Spotkanie: Villareal - Atletico Madryt
Typ: Dokładny wynik 2:1
Kurs: 8
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Bardzo ciekawe spotkanie zapowiada się w 8. kolejce Primera Division. Villareal, który do tej pory nie stracił bramki u siebie (jako jedyny zespół w lidze) podejmie u siebie ekipę Atletico. W drużynie gospodarzy nie zagrają zawieszeni za kartki Valero i Musacchio, jedynym osłabieniem Atletico będzie brak kontuzjowanego Alvaro Domingueza. Świetnie radzi sobie w tym sezonie duet napastników Villarealu - Rossi, Nilmar. Po przeciwnej stronie staną równie dobrzy napastnicy - Aguero i Forlan (chociaż trener nie wystawi chyba obu od początku). Gospodarze wystrzelili ostatnio z formą do góry, natomiast goście po lekkim dołku wydają się wracać na dobrą drogę.
Powszechnie wiadomo, że typ na dokładny wynik jest czymś w rodzaju mini Lotto, jednak Villareal w końcu straci u siebie bramkę, a żeby wygrać ten mecz będzie musiał strzelić przynajmniej dwie. Jedno jest za to pewne, mecz będzie bardzo zacięty.
⛔100
 
S 0

samnisty

Użytkownik
Spotkanie: PSV Eindhoven - Feyenoord Rotterdam
Typ : DW 2-0
Kurs: 5,75
Buk : Bwin
Analiza:
Jutro o godzinie 14:30 odbedzie sie mecz odwiecznych rywali w Holenderskiej Eredivisie dokladnie PSV Eindhoven - Feyenoord Rotterdam.Jk dla mnie zdecydowanym faworytem tego meczu jest oczywiscie PSV Eindhoven i sa liderem po 9 kolejkachmaja na koncie 21pkt 25-8 w bramkach.Natomiast Feyenoord Rotterdam jest na pozycji 15 w tabeli z dorobkiem zaledwie 8pkt i 12-14 w bramkach.Ja obstawilem ze PSV Eindhoven wygra ten mecz 2-0 mysle ze to dobry wynik jak dla tego zespolu.O to nizej statystyki obu zespolow:
21/10-10 Liga Europejska UEFA, Grupa I Debreceni VSC vs. Eindhoven 1:2
17/10-10 Eredivisie Willem II vs. Eindhoven 2:4
03/10-10 Eredivisie Eindhoven vs. Venlo 3:0
30/09-10 Liga Europejska UEFA, Grupa I Metalist Kharkiv vs. Eindhoven 0:2
16/10-10 Eredivisie Feyenoord vs. Twente 0:1
03/10-10 Eredivisie De Graafschap vs. Feyenoord 1:1
26/09-10 Eredivisie Nijmegen vs. Feyenoord 3:0
19/09-10 Eredivisie Feyenoord vs. Ajax 1:2
⛔100
 
Z 4

zgryrus90

Użytkownik
Spotkanie: Górnik Zabrze - Lech Poznań
Typ : 2
Kurs: 2,40
Buk : Bwin
Analiza:
W 10 kolejce do Zabrza przyjeżdża aktualny mistrz polski Lech Poznań, by zmierzyć się z miejscowym Górnikiem. Miejsca zajmowane przez te drużyny w tabeli sugerowałyby, że faworytem są gospodarze, ponieważ znajdują się aż 6 miejsc wyżej od gości z Poznania. Jednakże moim faworytem jest jedyna reprezentująca Polskę na europejskich boiskach drużyna Lecha Poznań. Faktem jest, że w lidze grają fatalnie, lecz uważam, że aby uciec ze strefy zagrożonej spadkiem muszą ten mecz wygrać. Lech powinien wybiec w najsilniejszym składzie, gdyż kontuzja Arboledy okazała się nie tak groźna jak przypuszczano. Liczę przede wszystkim na Sławka Peszkę, który w czwartek rozegrał bardzo dobry mecz przeciwko Manchesterowi City. Mam nadzieję, że Lech w końcu przełamie tą fatalną ligową passe i zdobędzie komplet punktów, który lekko go oddali od strefy spadkowej.
⛔100
 
huczek 14

huczek

Użytkownik
piłka nożna, Ekstraklasa , godz. 14.45
Spotkanie:Gornik Z. - Lech
Typ:HT/FT 2/2
Kurs:4.5
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Wczoraj i dzisiaj bylismy swiadkami przelamania Wisly i kolejnej wygranej Legii.Czas najwyzszy na odbicie sie od dna Lecha Poznan. Wszyscy wiemy,ze tak naprawde to te trzy druzyny dysponuja obecnie najwiekszymi potencjalami. Lech ma sklad wyceniany na az 22 mln E. Ogolnie w ich kadrze znajduje sie kilku ciekawych zawodnikow. Ja za caloksztal wyroznilbym przede wszystkim Wichniarka (750tys E), mlodego Łotysza Rudnevsa(500tys E),Injaca(1mln E), Peszko (2,4mln E), Stilica(2,6mln E), Gancarczyak (1,4mln E), Bednarowskiego(1,1mln E) i Arbolede(2,1mln E). Standardowo juz nie zobaczymy w jutrzejszym pojedynku Bednarowskiego. Ponado Lech zagra bez Kielba i najprawdopodobniej bez Arboledy. Po mimo tych brakow wciaz przewaga na papierze Lecha jest bardzo duza. W mojej opini Gornik nic soba nie reprezentuje. Własciwie w druzynie wyroznia sie tylko Zahorski. Poza tym Zabrzanie nie maja czym straszyc przyjezdnych. Ich ostatnia wygrana z Wisla byla niezasluzona. To Krakowianie kontrolowali przebieg meczu i to oni zaslugiwali na komplet punktow. Nie sadze aby taka sytuacja miala po raz kolejny powtorzyc sie z Lechem. Poznaniacy potrzebuja punktow i do jutrzejszego meczu podejda w pelni zmobilizowani. Po tak duzym kursie warto jest na nich stawiac.
⛔100
 
maku1888 1

maku1888

Użytkownik
Spotkanie: Celtic Glasgow-Glasgow Rangers
Typ:1

Kurs:2.20

Buk:
Bwin
Analiza:

W niedzielne popołudnie, a dokładnie o 13.45 odbędzie się mecz pomiędzy niepokonanymi dotąd drużynami w Scottish Premier League. Pojedynek gigantów spotkanie Celtic Glasgow - Glasgow Rangers. To prestiżowe spotanie odpowie na pytanie, która z drużyn jest poważniejszym kandydatem do objęcia mistrzowskiego tytułu. Na pierwszym miejscu w tabeli plasują się goście, którzy mają lepszy bilans bramkowy. Obie drużyni wygrały wszystkie mecze u siebie jak i na wyjeździe. Piłkarze z protestanckiej części Glasgow grają także w Lidze Mistrzów i spisują się tak całkiem nieźle. Celtic natomiast nie gra w LM, a także w LE więc może się skupić na lidze i walczyć o mistrzostwo kraju. W takim meczu nie ma faworyta. Ten mecz może wygrać Celtic jak i Rangersi. To będzie mecz walki... Najsprawiedliwszym wynikiem byłby remis, ale ja wierzę że The Bhoys wygrają to spotkanie i będą prowadzić w tabeli.
C&#39;mon The Bhoys C&#39;mon...
⛔100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Expekt
Analiza:
W ostatnim meczu bieżącej kolejki Ekstraklasy Zagłębie Lubin podejmie na własnym stadionie ,,Dialog Arena&quot; Ruch Chorzów. Fani gości zapomnieli o całej drużynie, spekulują tylko nad nowym transferem, w którym dołączył do ich drużyny Andrej Komac. Może się to odbić na reszcie zespołu, tak to jest jak do klubu dochodzi teoretycznie dobry zawodnik, to reszta zawodników się nie liczy, jakby to tylko jeden zawodnik grał, a nie cała jedenastka na czele z trenerem. Do składu Lubinian wraca Csaba Horvath, który już zaczął treningi ze składem, po kontuzji której nabawił się w meczu z Lechem Poznań, a dokładnie po zderzeniu z Rudnevsem rozciął sobie czoło. Uważam, że gospodarze wyjdą górą z tego pojedynku, wręcz wydaje mi się, że zdobędą oni komplet punktów bez specjalnego wysiłku, a to dlatego, że piłkarze Ruchu, na których stawia trener Fornalik, są według mnie przeciętni. Weźmy na przykład Jankowskiego, który już występuje w pierwszym składzie, a jest troszkę surowy i wydaje mi się, że są lepsi od niego. Ruch jest zmotywowany zwycięstwem z Cracovią, ale trzeba przyznać, że krakowianie nie podjęli w tamtym spotkaniu walki. W drużynie Zagłębia ostatnio jest w wielkiej formie Mateusz Bartczak, od którego też będzie wiele zależało, potrafi nie tylko wspaniale rozgrywać piłkę, ale i strzelać przepiękne bramki, czego byliśmy świadkami na początku sezonu w meczu z Polonia, oraz w ostatnim meczu z Lechem. Myślę, że Zagłębie wygra 1:0 lub 2:0. Początek meczu o godzinie 17.00, zapraszam do oglądania.
⛔100
 
mastershot 5

mastershot

Użytkownik
Spotkanie: Espanyol - Levante
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: bwin
Analiza: Uchodzący za zespół własnego boiska Espanyol, ograł na wyjeździe Majorkę, do której przylgnęło takie samo miano. Co ciekawsze, Espanyol od 34 minuty grał w osłabieniu po czerwonej kartce, którą zobaczył Osvaldo. Dzięki temu zwycięstwu Papużki wywindowały się na 6 miejsce w tabeli. U siebie mają bilans 3-0-0 bramki 5-1. Levante, przez niektórych zdegradowane już do Segunda Division, radzi sobie bardzo dzielnie. Od czwartej kolejki podopieczni Luisa Plazy uporządkowali grę w tyłach i są niepokonani. Nawet Real Madryt nie znalazł na nich sposobu. Własne boisko faworyzuje Espanyol, do czego przychylają się również bukmacherzy. Kurs na &quot;jedynkę&quot; to tylko 1.75. Jak na mój gust, to trochę za mało, gdyż Levante jest w formie i konsekwentnie zbiera punkty. Poza tym w każdym meczu ( poza spotkaniem z Realem ) Levante trafiało do siatki rywali. Espanyol u siebie dwa razy wygrywał skromnie po 1:0, a tylko na inaugurację wygrał 3:1 z Getafe. Jeśli Levante strzeli bramkę, to w moim odczuciu ma spore szanse na punkty. Tym bardziej, że w Espanyolu nie zagra Osvaldo, a także Luis Garcia, Galan, Mattioni i Amat. Pod znakiem zapytania stoją występy De la Peni, Kameniego i Ivana Alonso. W Levante nie zagrają Hector Rodas, Nacho Gonzales, Juanfran i Xisco Munoz. Statystyki H2H w ostatnich 10 latach ograniczają się do 3 spotkań w Barcelonie. Bilans jest korzystny dla gospodarzy: 2-1-0 bramki 4-2. Według mnie mecz zakończy się skromnym zwycięstwem Espanyolu.
✅80
 
mrx 69

mrx

Użytkownik
Spotkanie: PSV v Feyenoord
Typ: Strzelec gola: Jonathan Reis
Kurs: 2.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Już jutro klasyk ligi holenderskiej. Lider po 9. kolejkach PSV, podejmie u siebie 4 od końca Feyenoord, który nie może złapać formy. Postawiłbym na PSV, ale kurs jak na klasyk ligi jest śmieszny (1.36), co oczywiście spowodowane jest formą drużyny z Rotterdamu. Dlatego postanowiłem wybrać coś innego. Oglądałem mecz PSV z Venlo (16. miejsce w tabeli), w którym po pierwszej połowie można było odnieść wrażenie, że drużyna z Eindhoven postanowiła zrobić sobie spacer po boisku i całkiem zapomniała po co na nim jest, a Venlo ten stan jak najbardziej odpowiadał. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla PSV, a głównym powodem tej wygranej były 2 gole strzelone przez 21-letniego Jonathana Reis&#39;a, który pierwszy raz w tym sezonie został wpuszczony na boisko i tylko na drugą część spotkania. Popisał się też niezłą sztuczką techniczną a&#39;la CR7. Zaimponował mi, ale nie tylko, bo w następnym spotkaniu przeciwko Willem II zagrał od pierwszej minuty i także wpisał się na listę strzelców. To nie wszystko, Reis wchodząc na drugą połowę wyjazdowego meczu z Debreczynem w Lidze Europejskiej także jest zapisany jako autor zwycięskiej bramki (na 1:2) chociaż tak do końca nie wiadomo czy w ogóle dotknął piłki w tej akcji. Tak czy inaczej w ciągu 180 minut jego gry w tym sezonie zdobył 4 aż bramki. Stawiam, że i w tym spotkaniu wpiszę się na listę strzelców. W drużynie PSV rośnie nowa gwiazda ligi - Jonathan Reis.. a jeśli nie gwiazda to przynajmniej on strzela bramki podczas niemocy strzeleckiej Toivonena ;)
Głównymi motorami ofensywy PSV są Toivonen, Afellay, Dzsudzsak, Lens, Berg, no i teraz dochodzi do tego 21-latek, więc konkurencja jest duża, ale jeśli nawet Reis wejdzie z ławki to myślę, że z jego umiejętnościami i tak wpisze się na listę strzelców.
✅150
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Julia Goerges - Roberta Vinci
Typ: Ile będzie setów w meczu? 3 sety
Kurs: 2,37
Buk: William Hill
Analiza: Obydwie zawodniczki prezentowały już dobrą dyspozycją w poprzednim turnieju w Linzu. Tutaj w Luksemburgu kontynuują dobrą passę. Trzeba przyznać, że zarówno Niemka, jak i Włoszka zasłużyły na ten finał. Faworytką jak dla mnie jest Julia (zresztą dla buków także), ale nie aż taką, żeby wszystko skończyło się w dwóch setach. Myślę, że to będzie wyrównany, trzysetowy pojedynek.
⛔100
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Spotkanie: Santos-Gremio Prudente
Typ: Santos(-2 handicap europejski)
Kurs:3,10
Buk:Bwin
Analiza:

VS

W pełni zgadzam się z moim przedmówcą Kacmonem. Santos u siebie gra naprawdę świetny futbol i mówię to ja, który nie lubi Santosu, a w szczególności Neymara. Nie lubię ale to nie znaczy, że nie potrafię docenić Peixe i tego młodziana, który ma nie wątpliwie wielki talent. Ja sądzę, że gdyby nie kontuzja Paulo Henrique Ganso i odejście dwójki napastników Robinho i Andre to dzisiaj Santos by był na czele tabeli. Wielu w tym i ja sądziło, że tylko Neymar będzie ciągnął zespół jednak ma u boku Ze Eduardo, który robi świetną robotę w ataku i strzela sporo goli. W pomocy jest młody Alan Patrick. Jeszcze dodać, że tego wszystkiego by nie było, gdyby nie znakomity chociaż zapominany wielokrotnie Arouca. On jest zawodnikiem często od czarnej roboty czyli odbioru piłki co jest bardzo cenne i takich zawodników trenerzy ogromnie cenią ale niestety kibice w większości tego nie zauważają. W meczu z Prudente zabraknie tylko Pary jeśli chodzi o osłabienia. Bo za osłabienie nie można liczyć Ganso, który już od jakiegoś czasu zmaga się z kontuzją i jego leczenie jeszcze potrwa. Prudente natomiast leci z ligi i moim zdaniem bardzo dobrze się dzieje, gdyż grają tragicznie i strasznie zaniżają poziom ligi. Nie lubię ich oglądać, bo ich gra po prostu mnie jakoś dobija jak ich widzę. A w meczu z Santosem to będzie na pewno defensywna postawa. Dodatkowo są strasznie osłabieni brakiem: Hugo, Rodrigo Manchy, Diego Giaretty, Marcelo Oliveiry, Diego, Andersona Luisa, Marcio i Rafaela Martinsa.

Podsumowując gospodarze nie powinni mieć problemów z sięgnięciem po 3 punkty tylko teraz zostaje pytanie jaki rozmiar tej porażki. Ja wybrałem typ na zwycięstwo Santosu aż 3 golami. Ryzykowny ale są spore szanse na jego wejście
Santos
Rafael; Danilo, Edu Dracena, Durval e Léo; Arouca, Roberto Brum e Alan Patrick; Zé Eduardo, Keirrison e Neymar

Grêmio Prudente
Giovanni; Bruno Ribeiro, Leonardo, Flávio Boaventura e Cleidson; Anderson Pedra, João Vitor, Sasha e Adriano Pimenta; Wesley e Wanderley
⛔100
 
M 4

magdalena1984

Użytkownik
Spotkanie:parma -Roma
Typ: AS Roma wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs:4.5
Bukmacher:gamebookers
Analiza:Spotkanie z Parma jest ostatnim dzwonkiem dla Ranierego żeby udowodnić władzom klubu że to on jest godny zastąpić Spallettiego.Zarząd Bowiem dał mu ultimatum na cztery mecze zaczynaac własnie od meczu z Parma.Na szczęście Romy ich dzisiejsi przeciwnicy grają jeszcze gorzej i zajmują ostatnie miejsce w tabeli .Roma przegrała 3 z 3 meczy na wyjezdzie i czas zdobyć jakies punkty .Parma nie wygrała z rzumianami od 2005 roku także tez chcieliby przełamać tę zła passe.Trudno wskazać faworyta meczu ,ponieważ jego nie ma ,i kazdy wynik jest mozliwy ja jednak stawiam na Tottiego i spółke.
⛔100
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Spotkanie: Górnik Zabrze - Lech Poznań
Typ: Czy Lech Wygra do 0? TAK
Kurs: 3,8
Buk: BWin
Analiza: Dziś podczas 10 kolejki naszej Ekstraklasy dojdzie do ciekawego spotkania. Górnik Zabrze podejmuje u Siebie Mistrza Polski Lecha. Górnik Zabrze zajmuje 6 miejsce z dorobkiem 5 zwycięstw i 4 porażek zaś Lech jest dopiero 14 z dorobkiem 2 zwycięstw 2 remisów i 4 porażek... Lech grał w czwartek w LE ale tam Rudvens, Stilic zaczeli na ławce a więc dziś zagrają zapewne od 1 minuty, nie wiadomo czy zagra Arboleda. Na ostatnich 10 spotkań tych zespołów od 2004 roku Lech wygrał 9 razy i raz był remis !!. Lech już nie ma marginesu błędu zaś Górnik w ostatniej kolejce pokonał na swojej trawie Wisłę 1:0. Myślę że Lech ten mecz wygra i można stawiac
Powodzenia/Pozdrawiam/Poznaniak
⛔100
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Spotkanie : Górnik Zabrze(+1.5) - Lech Poznań
Typ : 2
Kurs : 5.50
Buk : Bet365
Analiza : Witam . Dziś o godzinie 14:45 rozpocznie się bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie w naszej rodzimej ekstraklasie . Zagrają ze sobą Górnik z Zabrza oraz mistrz Polski z ubiegłego sezonu czyli Lech Poznań z Wielkopolski . Wg mnie faworytem zdecydowanym faworytem są goście . Lech Bardzo dobrze zaprezentował się w Lidze Europejskiej kiedy to w czwartek mierzył się z Manchesterem City . Tak duży kurs na Lech jest spowodowany myślę odległym a wręcz bardzo odległym miejscem w tabeli ligowej . Jednak górnik nie jest dużo lepszy zajmuje 6 miejsce a Lech 14 .... Jednak warto zauważyć że Lech od Liderów ma o 2 spotkania mniej i jeśli się skoncentrują to mają jeszcze szanse coś osiągnąć w tym sezonie w Lidze . PozdrAwiam .
⛔100
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
vs


Spotkanie: ???? Valladolid - Bilbao
Typ: Bilbao -3.5
Kurs: 2.20
Buk: bet365

Spotkanie czwartej kolejki najlepszej koszykarskiej ligi na Starym Kontynencie. W Valladolid dojdzie do konfrontacji dwóch ekip z bilansem dotychczasowych spotkań na poziomie 2-1. Według mojej opinii nie da się jednak porownac potencjałów jakimi dysponują obie drużyny. Ale o tym już poniżej.
Jak wszyscy kibice basketu zapewne dobrze pamiętają ekipa z kraju Basków poprzedni sezon zaczęła wprost fatalnie. Przez pewien okres czasu wydawało się nawet, że teamowi prowadzonemu wówczas bodajże przez &quot;Pepu&quot; Hernandeza zagląda w oczy nawet realne widmo degradacji z ACB. Wszystko jednak zmieniło się niczym za dotknięciem czarodziejską różdżką za sprawą przybycia do zespołu greckiego coacha, Fotsisa Katsikarisa. To właśnie były szkoleniowiec min. Arisu wprowadził ekipę z Bilbao do PO i nowy sezon Baskowie rozpoczęli już w zupełnie innym stylu. Szczególnie uwagę zwraca pewna wygrana nad Valencią (77-70), przed tygodniem niezwykle zacięty, wyrównany ale ostatecznie przegrany bój z madryckim Realem także daje do myślenia.
Ekipa z Valladolid co prawda legitymuje się wspomnianym na początku dosc dobrym bilansem ale dotychczasowi rywale - jakby to najłagodniej ujac - na kolana nie powalają. Bo trudno za godnych przeciwników uwazac chociażby taką Manresę czy przebudowany i dopiero zgrywający się Estudiantes. Z drugiej jednak strony dla takiego zespołu jak Blancos te wiktorie mają niezwykle istotne znaczenie w perspektywie dalszej czesci rozgrywek i prawdopodobnej batalii o pozostanie w elicie.
Reasumując nie sposób nie dostrzec w tym typie swojego rodzaju value i moim zdaniem Baskowie nie powinni zawiesc mojego zaufania i pokonac swoich dzisiejszych rywali. A że mają na uwadze wydarzenia sprzed roku to też będą chcieli za wszelką ceną uniknąc powtórki z rozrywki. To tyle gdybania, jak będzie naprawdę zweryfikuje parkiet, tym niemniej pozostaję przy swojej opinii o tym spotkaniu i typuję wiktorię Bizkaia Bilbao Basket.
Powodzenia.
⛔100
 
mef90 1

mef90

Użytkownik
Spotkanie: Bayer 04 Leverkusen - FSV Mainz 05
Typ : 2
Kurs : 4,40
Buk : PinnacleSports
Analiza: Dzisiaj na BayArena przyjeżdża znane już chyba wszystkim Mainz, drużyna która zszokowała każdego swoimi kompletami punktów z meczy. Oczywiście Mainz tydzień temu poległo u siebie z Hamburgiem 0-1 i wszyscy pewnie skreślili gości że skończyła się ich dobra passa ja jednak uważam że był to przypadek i stracili oni punkty , stawiam dzisiaj na zwycięstwo Mainz, fakt faktem że mecz odbywa się na BayArena w Leverkusen jest to pewnie jakiegoś rodzaju plus dla nich lecz spoglądając na statystyki wcale niegrają na swoim terenie aż tak znakomicie (1-2-1) a przyjezdni jak wiadomo wszystko wygrali na wyjeździe. Gospodarze też niespisali się w LE remisując z przeciętnym Aris Thessaloniki czyżby to spadek formy ? okaże się dzisiaj
✅340
 
V 0

vaga

Użytkownik
Spotkanie: Gremio RS - Internacional RS
Typ: 1
Kurs: 2.30
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 22.30 dojdzie do meczu w ramach 31 kolejki brazylijskiej Serie A. Gremio zajmuje obecnie 8 miejsce w tabeli z dorobkiem 46 punktów, Internacional ma o 1 punkt więcej, co sprawia, że plasuje się na pozycji 6. Sytuacja w tabeli jest bardzo ciekawa, a należy przypomnieć, że do Copa Libertadores awansuje aż 4 pierwsze zespoły. Od miejsca 4 do 10 w tabeli różnica punktowa wynosi zaledwie 4 punkty. Gremio na własnym boisku radzi sobie całkiem dobrze, ich bilans jak na razie to 8 zwycięstw, 4 remisy i 4 porażki. Gospodarzom ostatnio gra wychodzi, na ostatnie 6 meczy zdobyli aż 16 punktów i to nie z byle jakimi zespołami. W ostatniej kolejce wygrali z Cruzeiro - liderem tabeli . Gdy dzisiaj wygrają mają całkiem realne szanse aby awansować nawet o 3 pozycje i wskoczyć na 5 miejsce. Internacional jakimś świetnym wyjazdowym zespołem nie jest, na 15 spotkań przegrali 9, ostatnio gra także im nie wychodzi, w ostatnich 6 spotkaniach wygrali tylko 2 razy. Liczę na skromne, ale jednak zwycięstwo gospodarzy.
⛔100
 
1 0

19kaesiak46

Użytkownik
Manchester City - Arsenal
Mój typ oczywiście na City...W meczu z Lechem zagrali spokojnie bez nerwówki wygrywając pewnie 3;1 i myślę że dało im to motywacje do wygrywania kolejnych spotkań nie tylko na Arenie Między Narodowej. Myślę że Manchester powinien wygrać różnicą dwóch goli atutem jest tutaj swoje boisko jak i wicelider tabeli i po dzisiejszym wygranym meczu mieli by tylko 2 pkt straty do wielkiej Chelsea.
⛔100
brak kursu, buka itp
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom