>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 25.02.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
baziu 162

baziu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja 1 liga (Superliga)
Spotkanie: Galatasaray - Orduspor
Typ: Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1.8
Bukmacher: Expekt
Orduspor nie strzeliło bramki w meczach wyjazdowych w lidze od 24.11.2012r. Jest to okazja do przełamania się. Gospodarze bowiem będą starali się zmazać plamę za remis z Schalke, dlatego też drużyna gości będzie miała wiele okazji do wyprowadzania kontr, po której może paść bramka. W przypadku Galaty nie było jeszcze sytuacji w tym sezonie, w której Galata nie straciłaby bramki w dwóch meczach, z tureckimi drużynam,i z rzędu. Ostatni mecz to zwycięstwo 2-0 więc czas na kolejną stratę bramki.
W tym miesiącu już nie osiągniesz wymaganej liczby 10 typów więc zapraszamy w marcu
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: FC Oss vs Maastricht (II holenderska)
Typ: 2
Kurs: 1,8
Bukmacher: bet365
ANALIZA: Witam. Na dzisiaj mam kolejne spotkanie z ii ligi holenderskiej. dzisiaj jednak zamiast sumę bramek postanowiłem zagrać na zwycięstwo gości w tym meczu, gości, którzy cały czas mają aspiracje na awans do Eredivisie. FC Oss to drużyna z drugiej połowy tabeli, która ma najgordzy bilans w meczach u siebie: 2-3-5.Maastricht na wyjeździe wnet przeciwnie, najlepsza drużyna wyjazdowa 6-3-1. Chcąc dogonić Spartę muszą wygrywać wszystko jak leci, mają więc o co walczyć, gospodarze nie grają o nic, bo nikt nie spada, a na awans raczej szans nie mają ???? . dodatkowo h2h to 4-1 na korzyść ekipy Maastricht, FC Oss zwyciężyło na 5 oistatnich pojedynków raz i to w 2009 roku. od tego czasu tylko zwycięstwa obecnego vicelidera.myślałem też nad typem, że goście zrobią over 1,5 ale zdecydowałem dać na czystą 2. myślę, że dobry typ.
POWODZENIA!
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie - Górnik Zabrze : Piast Gliwice
Typ - Piast Gliwice
Kurs - 5.00
Buk - Bet365
Analiza :
No to zaczynamy zabawę z naszą T-Mobile Ekstraklasą na początek chcę sie przyjrzeć na mecz derbowy pomiędzy Górnikiem a Piastem , co prawda faworytem w tym spotkaniu są piłkarze A.Nawałki jednak w naszej i nie tylko naszej lidze mecze derbowe to coś innego niz normalny mecz z jakąkolwiek inną drużyną dlatego wynik dzisiejszej potyczki tych drużyn uważam za ? w pierwszym spotkaniu w tym sezonie na terenie Piasta wygrał Górnik i praktycznie runda jesienna w ich wykonaniu była całkiem nie zła bo ostatecznie są blisko czołówki na 5 miejscu ze stratą 5 pkt do liderującej Legii tak wiec w razie zwycięstwa mogą awansować na 3 miejsce i odrobić do lidera parę pkt jednak widzę tutaj jeden problem otóż w przerwie pozbyli się Arka Milika no a pod ? stoi dziś występ Prejuce Nakoulmy a biorę tu też pod uwagę ich mecze sparingowe też odbywały się w większości bez niego bowiem został powołany do kadry Burkina Faso na Puchar Narodów Afryki i tu o dziwo mało co wychodził w podstawowej 11 raczej większość to ławka rezerwowa co może mieć znaczenie w pierwszych spotkaniach rundy wiosennej , w Górniku również nie za wesoło jeżeli chodzi o powrót do drużyny Tomasza Zahorskiego gdyż kibice są niezbyt przychylni temu transferowi no ale to ich problem widocznie działacze i trener mają inny plan , tak więc uważam że to jest duże osłabienie w zespole tych zawodników którzy byli trzonem zespołu , teraz napiszę ale chcę zaznaczyć iż jest to moje zdanie i można się z tym zgodzić albo nie ale uważam że taki chyba był plan działaczy klubu by w rundzie jesiennej uzbierać jak najwięcej pkt by póżniej po transferach Milika no i miał być też transfer Prejuce Nakoulmy wiadomo by było że ten zespół straci na mocy i aby być spokojnym o utrzymanie te pkt są bardzo cenne , Piast po rundzie jesiennej także wysoko w tabeli bo miejsce 7 i 22 pkt tak wiec dzisiaj chyba zapowiada się ciekawe spotkanie , jest trochę problemów także w szeregach Piasta bo dziś zagrają osłabieni : z powodu kontuzji zabraknie Izvolta, Zganiacza, Oleksego, Świerczoka. Niepewni występu w meczu są natomiast Wojciech Kędziora i Fernando Cuerda, którzy dochodzą do siebie po kontuzji , jednak uważam że to oni zgarną dziś komplet pkt jak będzie zobaczymy ja liczę na niespodziankę . Pozdrawiam !
⛔100
 
S 26

siemek0

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Skra Bełchatów - Resovia Rzeszów
Typ:2
Kurs: 2.10
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Czas wyciągnąć wnioski z wczorajszej porażki i dzisiaj skończyć tą rywalizacje.Ten dwumecz powinien zakończyć sie już wczoraj Resovia jednak mając 2:0 w setach nie potrafiła dobić rywala i w rezultacie przegrała 3:2.Chyba drużyna z Rzeszowa przy prowadzeniu 2:0 zbyt szybko uwierzyła że ten mecz sam sie wygra.Zabrakło koncentracji w decydujących momentach i stad porażka.Jednak nic dwa razy sie nie zdarza dzisiaj Resovia na takie błedy sobie nie pozwoli mając w pamieci mecz wczorajszy.Bełchatów z kolei dalej pod ścianą przegrywają już co prawda 2:1 jednak tą presje wyniku było widać już wczoraj.W dzisiejszym meczy presja bedzie jeszcze wieksza.Bełchatów wlaczy o życie wczoraj cóż uciekli spod topora widać było że presja lekko ich paraliżowała przez pierwsze 2 sety.Jeśli Skra wczoraj wygrała by przekonywująco 3:0 lub 3:1 nie ruszał bym tego meczu.Jednak po tym spotkaniu uważam że Resovia dziś zakończy tą rywalizacje.Nawrocki staje na głowie wymyśla coraz to inne ustawienia ale patrząc obiektywnie na dzisiejszą Skre to bardzo dużo im brakuje do drużyny sprzed lat.Winiarski cały playoff dość słabo , Wlazły na przyjęciu to nawet sie nie wypowiem.Atan jak ma dzień to gra dobrze tylko że tych dobrych dni w tym sezonie ma zbyt mało.Wczoraj zawiódł mnie Lottman i Akhrem jednak spodziewałem sie tego że wkońcu muszą mieć zły dzień gdyż obaj fantastycznie zagrali w Rzeszowie.Patrząc na składy Schoops jest wg mnie lepszy niż Atan a napewno jest w lepszej formie , Igła bije na głowe Zatorskiego .W przyjęciu Skra gra praktycznie na dwóch chowając Wlazłego a cieżko jest pokryć praktycznie całe boisko we 2.Rozegranie cóż Tichacek jak zwykle za mało środkiem ale jemu akurat kończą skrzydła,Woicki jeśli tylko Atan mu sie zablokuje, ma (przy słabym przyjęciu) tylko Wlazłego.Myśle że mecz bedzie podobny do tego co wczoraj z tą różnicą że Resovia nie straci koncentracji w najważniejszych momentach i skończy ten mecz nawet bez tie breaka.
https://affiliates.bet-at-home.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_28794b_23382
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Primiera Division
Spotkanie: Levante - Osasuna
Typ - Gole obu drużyn - NIE
Kurs - 1.85
Buk - expekt
Analiza :
Mecz kończący 25 kolejkę ligi hiszpańskiej. Drużyna z Levante jest tutaj faworytem spotkania. Nie zapominajmy o tym, że grała ona swoje mecze w LE gdzie zostawiła sporo zdrowia, przeciwnie do drużyny z Pampeluny, która miała dłuższy odpoczynek. Typ, że obie drużyny nie strzelą wydaje się realny. Mam wrażenie, że Levante nie będzie forsowac tempa spotkania, i albo będzie gonic wynik, na co potrzeba jest sił, albo uda im się pierwszym stzrelić i spokojnie dobronią 1-0 do końca spotkania. Moim zdaniem będą chcieli rozegrać ten mecz wykorzystując przy tym jak najmniej sił.
W tym miesiącu już nie osiągniesz wymaganej liczby 10 typów więc zapraszamy w marcu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ziggy1984 1,1K

ziggy1984

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Holandia 2
Spotkanie - Sparta Rotterdam - Den Bosch
Typ - 1
Kurs - 1,70
Buk - Expekt

Sparta po świetnym starcie na wiosnę (12pkt 4-0-0 14-2) stała się głównym kandydatem do awansu do 1 ligi.Przed zespołem z Rotterdamu dwa mecze na własnym stadionie i szansa umocnienia się na czele tabeli.Efektowna wygrana (4-1) w ostatnim meczu na wyjeździe z solidnym Volendam utwierdza mnie w przekonaniu, że Sparta to obecnie najmocniejsza drużyna ligi.Na przeciwko nim staje Den Bosch, które zadziwia na wiosnę (13pkt 4-1-0 8-3).Jednak mimo wszystko to tylko drużyna środka tabeli.Jesienią Den Bosch grało seriami, potrafili wygrać efektownie 2-3 mecze by nagle zapaść w marazm i przegrać kilka spotkań.Obecna seria 5 meczów bez porażki powinna się dziś skończyć.Kluczem do zwycięstwa może okazać się dobra forma najlepsza napastnika Sparty Sandro Calabro, który strzelił 5 goli w ostatnich czterech meczach.
W tym miesiącu już nie osiągniesz wymaganej liczby 10 typów więc zapraszamy w marcu
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis ATP, Delray Beach (USA)
Spotkanie: Munoz De La Nava D. vs Elias G.
Typ:2
Kurs:2,0
Bukmacher:Unibet
Nie gram na Hiszpana, bo to średni, siłowy grajek, który najlepiej prezentuje się na mączce i jak dla mnie nie ma prawa wygrywać na kortach twadych w USA. Póki co w Delray Beach wygrał jednak już 2 mecze: z dziwnie grającym Youngiem: 7:6, 6:3 i z Bemelmansem, który skreczował. Wcześniej De La Nava grał a hardzie w Memphis i po sensacyjnej wygranej z Pospisilem odprawił go w dwóch setach R.Williams. Dziś jego rylem jest Portugalczyk Elias zajmujący 131. pozycję w rankingu ATP, a więc jest wyżej od Hiszpana o 23 pozycje. Widać,że Elias jest w rytmie meczowym i ładnie przestawił się z kortów ziemnych na hard. Po wygranych kwalifikacjach na ziemi w Buenos odpadł w meczu z Robredo,a teraz próbuje swoich sił na turnieju Delray Beach. Ograł już 2 Amerykanów: 2:0 z cienkim McClunem i 2:1 z solidnym na hardzie Sweetingiem, który był zdecydowanym faworytem. Portugalczyk jest 8 lat młodszy i zdecydowanie bardziej utalentowany, jak przyznaje hard to jego ulubiona nawierzchnia, więc liczę, że odprawi dziś z kwitkiem sąsiada z Hiszpanii.
⛔100
 
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Dubai
Spotkanie: Somdev Devvarman - Igor Kunitsyn
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
W dzisiejszej początkowej fazie rozgrywek w Dubaju spotkają się ze sobą reprezentant Indii Devvarman z Rosjaninem Kunitsynem. Obaj Panowie ostatnie mecze grają w kratkę, jednak zdecydowanie bardziej robi to Hindus, który od 1 stycznia 2013 na zmiane raz wygrywa, raz przegrywa (4 zwycięstwa i 4 porażki w tym roku). Jest dużo niżej sklasyfikowany niż przeciwnik, jednak pokazał, że potrafi grać dobry tenis. Zacięty pojedynek z Janowiczem w AO był tego przykładem. Devvarman przegrywał w tym roku nie z byle kim - Berdych, Janowicz, Melzer, Tomic. Kunitsyn natomiast bardzo kiepsko w tym roku - zaledwie 2 zwycięstwa w tym jedno po kreczu przeciwnika a drugie po tie breaku. Daje dziś na Somdeva, będzie chciał piąć się coraz wyżej w rankingu a dzisiejszy przeciwnik formę ma bardzo kiepską.
W tym miesiącu już nie osiągniesz wymaganej liczby 10 typów więc zapraszamy w marcu
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - 2 Bundesliga
Spotkanie: Hertha - Kaiserslautern
Typ: Połowa lub koniec meczu - X
Kurs: 1,70
Bukmacher: bwin
Analiza:
Jak dla mnie to będzie bardzo wyrównany mecz. Goście dobrze grają na wyjeździe, a gospodarze dobrze graja na swoim terenie. Na oficjalnej stronie Herthy można znaleźć 10 powodów dla których warto obejrzeć to spotkanie (m.in dlatego, że jeśli Hertha wygra to obejmie prowadzenie w II Bundeslidze). Goście nie mogą tracić punktów, bo Koln traci do nich 3 punkty, więc ewentualny remis jest tutaj bardzo możliwy, nie będą chcieli na pewno przegrać. Tutaj mamy bilans spotkań pomiędzy oboma zespołami. Widać, ze są to wyrównane spotkania i myślę, że dziś do przerwy lub na koniec meczu padnie remis. Z tego co wiem to obie ekipy w mocnych składach także polecam też obejrzeć to spotkanie. Powodzenia.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Effector Kielce - Jastrzębski Węgiel KS
Typ:1
Kurs: 4,00
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Wczorajsza wygrana Effectoru to moim zdaniem żadna niespodzianka, a już tym bardziej sensacja. Jastrzębskiemu zawsze się ciężko grało w Kielcach. Siatkarze z Kielc to nie są przysłowiowi chłopcy do bicia. Przy tak falującej formie graczy z JW, szczególnie chimerycznej grze Kubiaka trudno będzie tu zwyciężyć. Kubiak z resztą najbardziej przyczynił się do tej porażki, po kilku dobrych występach w kadrze ostatnio odechciało mu się grać. Wyraźnie spoczął na laurach. Do tego dochodzą problemy z przyjęciem (szczególnie Gierczyński), a od tego elementu w siatkówce zależy wszystko, krótki czas na odpoczynek i Effector na fali, to wszystko może zadziałać na korzyść klubu z Kielc. Nie chce mi się wierzyć, że zmiana na lepsze w przypadku zawodników z Jastrzębia, może nastąpić w jedną noc. Zwycięstwo podbudowanego Effectora z Armando Dangerem na czele bardzo prawdopodobne, no i zachęcający kurs, warto spróbować.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: West Ham United - Tottenham Hotspur
Typ: Tottenham wygra oraz ponad 12 rzutów rożnych i poniżej 4 żółtych kartek
Kurs: 6.5
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Ten typ wcale nie jest taki głupi jakby się mogło wydawać na pierwszy rzut oka. Postaram się zargumentować każde z trzech części:
Dlaczego Tottenham wygra? Przede wszystkim dlatego że ma motywację - jeśli wygra to przeskoczy Chelsea i awansuje na trzecie miejsce. Jest to miejsce premiowane grą w fazie grupowej CL więc to nie byle co. O lepszej kadrze chyba nie muszę wspominać bo to oczywista oczywistość.
Druga część - rzuty rożne. Wybrałem wariant powyżej 12, bo Tottenham ma ich zawsze sporo. Ostatni mecz ligowy - z WBA - 17 rożnych (oni sami! WBA miało dwa), z Newcastle 11 (goście 5). West Ham również kilka dołoży(mieli 10 z Aston Villa). Wydaje mi się że linia 12 jest do pokrycia, podejrzewam że Tottenham wygrywając ten mecz sam nabije z 3/4 tej linii, a Młoty dołożą resztę.
I ostatnia część - żółte kartki. Stawiam że mecz nie będzie aż tak brutalny. Z tego co podał Soccerway to głównym sędzią tego meczu będzie Howard Webb. Być może się mylę, ale z moich obserwacji wynika że ten sędzia pozwala na wiele. W zeszłym miesiącu sędziował mecz WHU-QPR i pokazał żółty kartonik tylko raz. Zacznijmy od West Ham - w meczu z Aston Villą mieli dwie żółte, ze Swansea i Arsenalem jedną, z Fulham żadnej. Tottenham - z Lyonem w dwóch meczach po dwie żółte, z Nowich jedną, z Newcastle i WBA żadnej. 25 listopada 2011 a więc w ostatnim bezpośrednim meczu pomiędzy wybranymi przeze mnie drużynami były trzy żółte, a więc wciąż poniżej linii.
Reasumując, typ bardziej z kategorii &quot;a żeby się lepiej oglądało mecz&quot; aniżeli na zarobek. Jeśli ktoś lubi takie combosy to myślę że te kilka złotych może poświęcić. Mecz o 21:00. Pozdrawiam.
⛔100
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger godz. 18:30, Cherbourg
Spotkanie: Adrian Mannarino - Uladzimir Ignatik
Typ: Adrian Mannarino
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Bardzo dobry pewniak na dziś z tenisa. Po pierwsze Mannarino to lepszy zawodnik z głębi kortu. Ignatik to raczej dobry serwis i nic więcej w tym meczu nie będzie miał do powiedzenia. Grają we Francji czyli Mannarino gra u siebie, do tego w hali, czyli najbardziej preferującego kortu dla francuza. Na poziomie Challengerowym, tacy zawodnicy przeplatają zazwyczaj dobry turniej ze słabym. Ignatik ostatnio zaszedł do ćwierćfinału w Quimper. Mannarino nie miał szczęścia, bo wpadał na zawodników już nawet niezłych jak na ATP i szybko odlatywał. Jednak te mecze przegrywał minimalnie.
Dodam tylko, że wcześniej Mannarino przeszedł 3 rundy kwali, w turnieju głównym odpadł z Del Potro. Ignatik zaś poległ w 1 rundzie kwali z Stebe. Ignatik grał też w Davisie i tam miał bilans 1/1. Przed AO Adrian wygrał Challengera w Noumei.
W tym sezonie Mannarino łącznie rozegrał 13 meczy (bilans 9/4), zaś Ignatik 9 bilans (4/5). Ale warto zwrócić uwagę z kim Adrian przegrywał: Bozoljac, Vasselin, Del Potro, Darcis. Zatem z grajkami grającymi zazwyczaj w ATP (Del Potro klasa światowa). Ignatik przegrywał z Copilem, Balleretem, Beckiem, Bemelmansem i Stebe, czyli z grajkami, których większość z nich Mannarino by połknął ;).
nie mam co sie więcej rozpisywać, dla mnie ewidentna wygrana Adriana, ostatnio 2 nieudane turnieje (mial pecha z losowaniem) więc przyszła pora na dobry turniej z jego strony, Ignatik zas ostatnio dobrze zagrął doszedł do ćwierćfinału i teraz czas na odpadnięcie w 1 rundzie.
✅61
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy seria A
Spotkanie: Udinese - Lazio
Typ: 1
Kurs: 3,0
Bukmacher: Bet365
Dziś pod lupę biorę mecz seria A gdzie Udinese wystąpi na własnej murawie przeciwko Lazio. Bukmacherzy obstawiają faworyta Lazio ale moim zdaniem atut własnego boiska oraz duża ilość wygranych meczów na własnej murawie przez drużynę Udinese może być głównym czynnikiem ich zwycięstwa. Lazio za to na wyjeździe nie gra za dobrze a udi to ciężki przeciwnik, dobrze grają, strzelają i mają dobrą defensywę. Większość punktów zgarniają na meczach u siebie i myślę że i tym razem wygrają to spotkanie. powodzenia
kiepska analiza,
 
palacio 61

palacio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: West Ham United - Tottenham Hotspur
Typ: West Ham powyżej 10,5 pkt karnych
Kurs: 1,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Na początku zacznę od wyjaśnienia pojęcia pkt. karne.Żółta kartka to 10 pkt. czerwona bodajże 25.Jak można szybko zauważyć do pokrycia typu wystarczą 2 żółte kartki lub jedna czerwona po stronie gospodarzy oczywiście.Po pierwsze dzisiejszym sędzią jest Howard Webb.Mój kolega wyżej napisał,że ten sędzia ostatnio pozwala na wiele i nie daje dużo kartek.To fakt,lecz po Howardzie nic nie wiadomo.Nie boi się on podjąć jakiejś stanowczej decyzji i jak sobie coś postanowi to nie zmienia swojego zdania.Jest bardzo konsekwentny w działaniu.Po drugie są to derby Londynu!!!A wiadomo jak to bywa w takich meczach.W 5 ostatnich pojedynkach między tymi drużynami ekipa West Ham-u pokrywała tę linię,dlatego dzisiaj miało być inaczej?Gospodarzą są potrzebne punkty,aby spokojnie utrzymać się w środku,goście jeśli wygrają to wskoczą na 3 miejsce.Wnioskując jest o co walczyć,a wygrana w takim starciu to dodatkowy prestiż w Londynie.Na koniec zestawienie kilku graczy z karteczkami (West H.) :
:zoltakartka: ????
M. Noble 7 0
W. Reid 6 0
C. Cole 2 1
J. Collins 5 0
J. Tomkins 5 0
✅50
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Francja - Francuska 2. Liga
Spotkanie.Monako - Lens
Typ.obie druzyny strzela gola
Kurs.2.10
Bukmacher.Bet365
Data.25.02.2013 g.20.30
Analiza.
Dzisiaj zostanie rozegrane ostatnie spotkanie 26 kolejki Ligue 2 pomiedzy zespolami Monako - Lens .Faworytem tego spotkania jest zespol gospodarzy ktory lideruje tabeli z dorobkiem 50 pkt,a podejmuje 10 Lens ktore uzbieralo 36 oczek.Ja jednak typuyje po o wiele wiekszym kursie ,ze obie ekipy dzisiaj cos strzela po kursie 2,10...Monaco gra w tym sezonie swietnie i duzymi krokami zbliza sie do Ligue 1,natomiast Lens to sredniak Ligue 2...Dlaczego taki typ na ten mecz...
Po pierwsze zespol Monako od 5 spotan,zawsze strzela bramke...
Po drugie to samo czyni zespo Lens...
Po trzecie historia ostatnich spotkan wskazuje,ze dzisiaj bedzie podobnie...
21/09/12 L2 Lens - Monaco 0:4
30/01/12 L2 Monaco - Lens 2:2
29/08/11 L2 Lens - Monaco 2:2
15/05/11 L1 Monaco - Lens 1:1
Po czwarte obie ekipy maja w swoich szeregach dobrych napastnikow...Monaco-Toure Ibrahima i Germain Valere .Natomiast Lens to Valdivia Pierrick i Touzghar Yoann.Mysle,ze dzisiaj Ci zawodnicy nie zawioda i ustrzela cos dla swoich druzyn.Po glowie chodzil mi jeszcze typ na remis,ale wybralem to zdarzenie...Czas pokaze czy dobrze...
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cwaliq 39

cwaliq

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Spotkanie : Udinese - Napoli
Typ : 1
Kurs : 3,0
Bukmacher : Sportingbet.com

Analiza :
Witam, z dzisiejszej oferty wybrałem mecz z mojej ulubionej włoskiej Serie A, mianowicie spotkanie Udinese dziewiątej drużyny ligi z wiceliderem Napoli. Kurs bardzo atrakcyjny na czystą jedynkę przy słabo dysponowanym ostatnio Napoli.
Zacznę od gospodarzy dzisiejszego spotkania, piłkarze Udi u siebie są naprawdę bardzo groźni, pokonali takie zespoły jak Inter lub Fiorentina odpowiednio 3-0 i 3-1, forma u siebie to 7 zwycięstw 4 remisy i 1 porażka, bramki 21 - 12. W dzisiejszym spotkaniu na 100 % zagra najlepszy strzelec tej drużyny a mianowicie Antonio Di Natale - 14 bramek w tym sezonie. W Udine nie zagra dzisiaj dwóch piłkarzy ze względu na kontuzje a są nimi Merkel oraz Pinzi. Piłkarze gospodarzy NIE przegrali ani NIE zremisowali w tym roku u siebie żadnego meczu - na 4 mecze odnieśli 4 zwycięstwa, 8-1 w bramkach.
Co do piłkarzy gości to są oni w fatalnej dyspozycji, w ostatnich 4 meczach zdobyli zaledwie jedną bramkę ! Jak wiadomo fatalnie spisali się w LE przegrywając w dwu meczu z czeską Viktorią Pilzno aż 5-0 ! u siebie 0-3 i na wyjeździe 2-0. Ostatnie dwa mecze w Serie A piłkarze z Neapolu grali u siebie z Sampdorią 0-0 i na wyjeździe z Lazio 1-1, gdzie szczęśliwie zremisowali w końcówce meczu. Oglądając ich ostatnie 3 mecze stwierdziłem, że są wyraźnie pod formą, szczególnie ofensywna trójka z przodu Hamsik-Cavani-Pandev straciła parę i nie grają już tak skutecznie jak kilka meczy temu. Forma na wyjeździe to 6 zwycięstw 3 remisy i 3 porażki, z czego w ostatnich pięciu wyjazdowych spotkaniach zdobyli zaledwie 7pkt. Napoli przystąpi do meczu z pełną kadrą.
Za czystą 1 lub dla bardziej ostrożnych 1X (1,30) przemawia również fakt bezpośrednich spotkań tych drużyn a mianowicie:
Na ostatnie 9 spotkań między tymi drużynami Napoli wygrało tylko 2 razy i to w dodatku u siebie. Natomiast Udinese nie przegrało u siebie z Napoli od 2008 roku, notując 2 zwycięstwa i dwa remisy.
Udinese - Napoli 0:0 - sezon 08/09
Udinese - Napoli 3:1 - sezon 09/10
Udinese - Napoli 3:1 - sezon 10/11
Udinese - Napoli 2:2 - sezon 11/12

Proponowane składy na dzisiejszy mecz to :
Udinese: Padelli – Benatia, Danilo, Domizzi, Basta, Pereyra, Badu, Allan, Pasquale, Muriel, Di Natale.
Napoli: De Sanctis – Cannavaro, Campagnaro, Britos, Maggio, Behrami, Inler, Zuniga, Hamsik, Insigne, Cavani.
Sędzią tego spotkanie będzie Antonio Damato.
To jest moja pierwsza analiza na tym forum, życzę wysokich wygranych i pozdrawiam.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 33

bodziorex

Użytkownik
siatkowka , Plus liga
spotkanie: Skra- Resovia
typ : DW 1-3
kurs 5,10
Expekt
analiza:
juz za pare minut 4 starcie cwierfinalowe Plus ligi mezczyzn. Los skojarzyl na tym etapie rozgrywek mistrza oraz vice mistrza z poprzedniego sezonu. po 3 grach jest 2-1 dla Resovii, ktora juz wczoraj mogla przypieczetowac awans do polfinalu, gdzie czeka juz DElecta na nich. Mogla,,lecz chyba za szybko uwierzyla..bowiem mimo prowadzenia 2-0 dala sobie wydrzec wygrana..uwazam ze Skra bedaca po raz kolejny pod sciana zagra nerwowo.. a REsovia wyciagnie wnioski z wczorajszego pojedynku i dzis bedzie juz kontrolowac przebieg meczu od samego poczatku do konca. Typuje dokladny wynik 3-1 dla Resovii.
⛔100
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Dyscyplina Hokej -Dania
Spotkanie: Sonderjyske (-1) - AaB Pirates
Typ: Sonderjyske
Kurs: 1.98
Bukmacher: PinnacleSports
Dzisiaj wieczorem o godzinie 19:30 zespół Sonderjyske zagra przeciwko Sonderjyske - AaB Pirates. Będzie to ostatnie spotkanie tych drużyn w sezonie regularnym. Spotkanie to nie zmieni już ich miejsc w tabeli. Sonderjyske wygrali ostatnie trzy swoje mecze w tym z liderem tabeli Frederikshavn, ostatnio u siebie wygrali 8-0 z Odense . Co skłoniło mnie do zagrania tego typu to to, że piraci będą grali bez jednego z najlepszych zawodników Tapio oraz Ehlersa i Lukacevic który odszedł z drużyny.
✅98
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
miskeny 0

miskeny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Spotkanie: West Ham United- Tottenham Hotspur
Typ:1
Kurs:3,4
Bukmacher:bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj o 21 na zakonczenie 27 kolejki derby Londynu pomiedzy &quot;młotami&quot;(West Ham) i &quot;ostrogami&quot;(Tottenham). Drużyna gości jest niepokonana od 10 meczów (6 wygranych w tym 3 z nizej notowanymi zespolami takimi jak Reading, Aston Villa czy Sunderland oraz 4 remisy) Natomiast gospodarze w ostatnich 6 meczach zdobyli zaledwie 4 punkty ( zwyciestwo nad Swensea i remis z QPR). Warto wspomniec ze Tottenham awansowal do 1/8 Ligi Europy pokonujac francuska druzyne Olympique Lyon. Jednak jak wszyscy wiemy derby rządza sie swoimi prawami dlatego stawiam na gospodarzy ktorzy w tym sezonie przegrywając u siebie z Chelsea potrafili pokonać ją 3:1. No i kurs zachęcający.

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom