>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 25.02.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Doha
Godzina: 13:30
Spotkanie: Pennetta F. – Radwanska A.
Typ: 1 handicap +1.5 seta@
Kurs: 1,74
Bukmacher: Betsson

Radwańska na stronach WTA odgraża się, że przyjechała do Qataru wygrać. To moim zdaniem zaklinanie rzeczywistości. Pennetta jej nie leży, ostatnio nie leży jej większość zawodniczek z TOP 25... Ale koniec złośliwości.
Ostatnie dwa mecze z Włoszką Isia przegrała. Penneta nie gra kosmicznego tenisa, ale jest silna, nieustępliwa, mocna psychicznie. Trudno ją złamać. Przeszła w I rundzie Kuzniecova, grała debla (przegrała). Zna korty, już na nich pograła, Isia tylko trenuje. To nie będzie spacerek. Słońce razi w oczy, lekki wiaterek. Zapowiada się bitwa, a Flavia uwielbia takie okoliczności przyrody. Seta powinna ugrać, a może nawet wziąć cały mecz...
Oczywiście faworytką jest Agnieszka i powinna ten mecz wygrać, ale zapowiada się pojedynek na styku. Przewiduję trzy sety.
⛔ 100
 
potrzebujekasy 6

potrzebujekasy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayer Leverkusen - Atletico Madryt
Typ: x/x
Kurs: 4,5
analiza:
analizy nie bedzie,mecz jest ustawiony.kolejny mecz jest także ustawiony liverpool-monaco typyx/1. Administratorów proszę o nieusuwanie mojego postu chciałbym tylko pokazać że mam rację a wy stawiajcie na co chcecie ????
Brak bukmachera
Kiepska analiza

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
88grzena88 12

88grzena88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM
Spotkanie: Arsenal-Monaco
Typ: Arsenal wygra do zera
Kurs 2,25
bukmacher: Bet365
Godz: 20:45
Analiza:
Nie ma się co za wiele rozpisywać. Myślę, że to będzie uważny mecz na błędy i bez ryzykownych zagrań. Arsenal potrafi zagrać na zero z tyłu, szczególnie na swoim stadionie. Dodatkowo patrząc na wyniki Monaco...hmm w ich meczach nie pada zbyt wiele bramek. Rzadko kiedy w meczach Monaco bramki strzelają 2 zespoły. Myślę, że dzisiaj będzie podtrzymana ta passa. Arsenal u siebie jest bardzo groźny, jednak sądzę, że dzisiaj nie będzie łatwo o zwycięstwo i dokonają tego dopiero ok 60-75 min na skromne 1-0 (ewentualnie 2-0). Goście chyba nie spełniają pokładanych w nich oczekiwań przedsezonowych... ich gra nie zachęca do oglądania właśnie ich meczów (przynajmniej mnie). Oczywiście liczę się z tym, że jak do przerwy będzie 0-0 to Arsenal może bardziej zaryzykować i odkryć się na kontrę co automatycznie zepsuje ten kupon, ale nie wyobrażam sobie następnej fazy LM bez Arsenalu a przegrana u siebie znacznie utrudniłaby im to zadanie. Powodzenia.
⛔ 100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: koszykówka
godzina 19:00
spotkanie: Znicz-Spójnia
typ: 1
stawka: 1,55
bukmacher: bet365
Witam jak wiadomo pewniaków nie ma jednak uważam ,że w tym spotkaniu górą będą koszykarze pierwszoligowego Znicza Pruszków.Do tego typu skłoniły mnie statystki gdzie dzisiejsi gospodarze to przede wszystkim wygrywają na swoim parkiecie 10 meczy 9-1 u siebie,zaś goście grają w kratkę na wyjeździe 5-6 te zwycięstwa to przede wszystkim z zespołami dolnej tabeli.Mnie się wydaję ,że własna hala i kibice doprowadzą do zwycięstwa dzisiejszych gospodarzy,pozdrawiam ????
✅ 55
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
naimad424 112

naimad424

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayer Leverkusen - Atletico Madryt
Typ: 1połowa Wygrana Atletico
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gospodarzom dzisiejszego meczu nie wiedzie się ostatnio najlepiej, w lidze nie zdołali odnieść zwycięstwa od trzech spotkań. Na uwagę zasługuje jednak pojedynek z nową siłą Bundesligi, VfL Wolfsburg. Bayer przegrywał już 0:3, po czym po przerwie odrodził się, doprowadził do remisu 4:4, ale w doliczonym czasie gry stracił bramkę, która ostatecznie dała wygraną „Wilkom”. Mimo to, to starcie jest argumentem na to, iż podopieczni Rogera Schmidta są w stanie podjąć wyzwanie i walczyć do samego końca. Sam trener podkreśla, że wierzy w swój zespół i pozostaje optymistą.
„Rojiblancos” to jedni z pretendentów do wygrania Ligi Mistrzów. Diego Simeone nadał tej ekipie nowego znaczenia, dodał charakteru i stworzył idealny twór, oparty na grze zespołowej. To w jaki sposób niespełna trzy tygodnie temu zdominowali i wypunktowali odwiecznego rywala, Real Madryt, było lekcją futbolu na iście galaktycznym poziomie. Niedawna przegrana z Celtą wydaje się jedynie wypadkiem przy pracy i Atlético z pewnością będzie kontynuowało swój marsz po końcowy sukces.
Bukmacherzy są ostrożni, według nich najbardziej prawdopodobny w tym meczu wydaje się remis. Jeżeli Bayer nie potraktuje przeciwnika ze zbyt dużym respektem i nie przestraszy się tej rywalizacji, to może wywalczy korzystny rezultat. Ale będzie o to niezwykle trudno, ponieważ gospodarze mają niemałe problemy z grą defensywną, zaś duet Griezmann – Mandžukić z zimną krwią potrafią wykorzystać każdy błąd. Będzie to interesujące starcie obfitujące w ostrą walkę i bramki.
Myślę że w 1połowie Atletico wyjdzie na prowadzenie ????

Pomogłem ? Podziękuj!
⛔ 100
 
stanley-63 802,5K

stanley-63

Typer
⚽ Szwajcaria / Super League /
Godzina - 18:30
Spotkanie - Vaduz : Sion
Typ - powyżej 2.5 gola i obie strzelą
Kurs - 2.75
Buk - Bet365
Oprócz elity którzy grają w LM jest też rywalizacja w ligach i tak w Szwajcarskiej Super League dziś beniaminek Vaduz podejmuje ostatnie w tabeli Sion i tu liczę na ciekawy pojedynek , co prawda obie ekipy spotkały się już ze sobą w tym sezonie dwa razy i za każdym razem było po skromne 1:0 w stronę gospodarza i tak w pierwszym pojedynku 1:0 dla Sion a w drugim 1:0 dla Vaduz jednak dziś liczę na coś więcej , gospodarze po 20 spotkaniach bilans 5-7-8 i br 16:28 natomiast goście po 19 meczach bilans 3-7-9 i br 19:28 i jak nie trudno zauważyć w obu drużynach sporo goli straconych a strzelonych więcej po stronie gości , różnica jaka ich dzieli to 6 pkt tak więc dosyć ważny pojedynek i uważam że goście mają tego świadomość i powalczą o korzystny dla nich wynik , ostatnio Sion grał wyjazdowy mecz i to na boisku lidera Super League Basel i dużo nie brakowało a wywieżli by komplet pkt bo wygrywali do 68 min 1:0 ale ostatecznie skończyło się remisem i to też dla nich bardzo cenny pkt i chyba dodał im trochę wiary w siebie na kolejne ich pojedynki min. na ten dzisiejszy bo zaglądając jeszcze do ich H2H to Sion raczej dobrze wspomina grę z Vaduz i na 16 pojedynków bilans 3-5-8 i br 19:32 tak więc liczę że w dzisiejszym pojedynku obie postarają się zdobyć gola a w sumie 3 bramki kibice zgromadzeni na Rheinpark Stadion powinni zobaczyć !
⛔ 100
 
K 72

k.a.m.e.

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayer Leverkusen - Atletico Madryt
Typ: Wynik/Obydwie strzelą - Atletico Madryt/Obydwie strzelą
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365​
Dzisiaj w Niemczech dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku w LM. Bayer Leverkusen podejmie na własnym stadionie Hiszpańskie Atletico Madryt. Stadion BayArena wypełni się dzisiaj po brzegi, będzie ponad 30 tyś dopingujących kibiców. Te drużyny spotkały się dwukrotnie w grupie LE. Dwa razy padły remisy bramkowe 1:1.
Gospodarze w rodzimej lidze zaczęli mieć problemy, nie wygrali od 3 spotkań z rzędu, na własnym boisku nie wygrali od 4! Dlatego też obsuwają się w dół tabeli i zajmują aktualnie 6 miejsce. Bayern ma problemy kadrowe. Najbardziej brakować będzie najlepszego obrońcy Topraka. Zabraknie również takich piłkarzy jak Lars Bender, Tin Jedvaj i Robbie Kruse. Roger Schmidt będzie miał ogromny ból głowy z zestawieniem optymalnej 11 na tak wymagającego przeciwnika.
Atletico Madryt to drużyna silna w ofensywie oraz odpowiedzialnie grająca z tyłu. Bardzo niewygodny zespół. W lidze Atletico radzi sobie całkiem nieźle i trzyma się za czołową dwójką ( Real, Barca). Atletico zagra dzisiaj bez kontuzjowanego Koke. To koniec problemów Diego Simeone. Na pewno wystawi najsilniejszy skład aby już w pierwszym meczu zarobić jakąś zaliczkę przed meczem rewanżowym w Hiszpanii.
Ten mecz będzie na pewno ciekawy i bardzo zacięty. Moim zdaniem zobaczymy troszkę bramek. Myślę że Atletico to wygra ale gospodarze pokuszą się o strzelenie przynajmniej jednego gola. Kurs jaki na to znalazłem jest niesamowicie wysoki i dlatego próbuje w tym kierunku. Powodzenia!
⛔ 100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal-Monako
Typ: Pierwszy gol-metoda STRZAŁ
Kurs: 1.57
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie z ligi mistrzów pomiędzy Arsenalem a Monako faworytem w tym meczu jest Arsenal i z tym się zgadzam ale kurs nie spodziewanie idzie w górę może o czymś nie wiem o tym spotkaniu ale do rzeczy interesuje mnie dzisiaj metoda zdobycia pierwszej bramki w większości meczy większość bramek zdobywane są strzałem bukmacherzy też to wiedzą bo na strzał głową jest kurs 5.0 ale pierwsza bramka zazwyczaj zdobywana strzałem i ja też dzisiaj widzę tą bramkę zdobytą w ten sposób.
Kurs może nie za duży ale do dubla jak znalazł.
✅ 57
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 27

mlody160

Użytkownik
Tenis, ATP, Dubai
godzina: 12:00
spotkanie: Stakhovsky S. - Istomin D.
typ: 2:0
kurs: 2.50
buk: bet365
Dzisiaj odbędzie się spotkanie pomiędzy Stankhovskym, a Istominem. Mecz będzie rozgrywany na nawierzchni twardej. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego spotkania jest tenisista pochodzący z Ukrainy. Statystyki mówią same za siebie. Mój faworyt w ostatnim turnieju w Marsylii dotarł, aż do półfinału, gdzie uległ późniejszemu zwycięzcy tego turnieju (Simon G.). W ćwierćfinale rozprawił się z Wawrinką, który w ostatnim czasie jest w znakomitej formie. We wcześniejszych turniejach Stankhovsky nie miał szczęścia i w początkowych rundach trafiał na tenisistów w czołowej 10 (Federer, Raonic, Djokovic). Jednak nie przypominam sobie by w tym sezonie Ukrainiec przegrał z zawodnikiem o niższym rankingu niż on (pomijając Argentyńczyka Del Potro, który jest znakomitym tenisistą a miejsce w 613 w rankingu ATP nie jest odzwierciedleniem jego umiejętności).
Natomiast Istomin w tym sezonie gra bez rewelacji. W Marsylii porażka w pierwszej rundzie z Coricem (0:2), w Rotterdamie w pierwszej rundzie pokonał go Garcia-Lopez (0:2).
Ostatni pojedynek obydwu Panów odbył się w ubiegłym roku na French Open i zakończył się zwycięstwem Istomina (3:1), ale wynik ten nie ma żadnego znaczenia, ponieważ mecz był rozgrywany na nawierzchni ziemnej, gdzie mój faworyt odnosi gorsze rezultaty.
Poza tym forma Ukraińca w tym sezonie jest znacznie wyższa, niż w ubiegłym roku.
⛔ 100
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dysyplina: Piłka nożna, LM
Spotkanie: Arsenal - Monaco
Godzina: 20 45
Typ: handicap celnych strzałów Arsenal -1,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po wczorajszym udanym typie dzisiaj postanowiłem przyjrzeć sie spotkaniu Arsenalu który ostatnio jest w dobrej formie szczególnie w spotkaniach u siebie prezentuje bardzo wysoka forme nie przegrali listopada! W tym meczu poszukam opcji że Arsenal odda minimum dwa strzały celne wiecej niż ekipa Monaco. Mysle ze Francuzi beda druzyna na wskroś defensywna w tym meczu wiec Arsenal bedzie musial próbować wielu strzałów z dystansu wiec i szansa na celny strzał bedzie. U siebie Arsenal w PL praktycznie w każdym meczu z niżej notowanym rywalem ma wiecej strzałow celnych niż ich rywal, tym bardziej powinno to być widoczne w meczu LM. Powodzenia;)
⛔ 100
 
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Szwecja, 1 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Leksands-Skelleftea
Typ: Leksands-Skelleftea H (1,5-0)
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem wyjazdowe spotkanie lidera szwedzkiej ligi hokejowej. Kurs wysoko przesadzony więc nie ma na co czekać - tylko obstawiać. Jeśli chodzi o gospodarzy, ekipę Leksands aktualnie zajmują miejsce 11. Na ostatnie 7 meczy, 7 porażek co wspaniale odzwierciedla formę dzisiejszych gospodarzy + 2 wyjściowych graczy leczy kontuzje. Na dzień dzisiejszy mają stratę aż 45 punktów do lidera. A tutaj potwierdzenie formy Leksands:
21.02.15 SHL Vaxjo Leksands 2 : 1
(1 : 1)
20.02.15 SHL Leksands Orebro 3 : 5
18.02.15 SHL Modo Leksands 4 : 1
14.02.15 SHL Leksands Lulea 1 : 4
12.02.15 SHL Brynas Leksands 4 : 1
Goście natomiast ostatnio przeplatają porażki z wygranymi, jednak większość zwycięstw pozwala na utrzymanie fotelu lidera. Dzisiaj nikt nie ma wątpliwości, że interesuje ich tylko cała pula punktów. Mają co prawa małe problemy kadrowe jednak są to gracze, że tak powiem mało istotni dla tej ekipy. Skellefteaa po ostatnim meczu z Djugardens dobiła do magicznej granicy 100 punktów. Jeśli chodzi o bezpośrednie pojedynki tych 2 drużyn na 5 meczy zakończyły się one 5 zwycięstwami, w tym 4 właśnie z moim dzisiejszym handi co przekonuje mnie do mojego typu podwójnie.
22.01.15 SHL Skelleftea Leksands 4 : 0
04.12.14 SHL Leksands Skelleftea 0 : 3
25.10.14 SHL Skelleftea Leksands 2 : 1
20.09.14 SHL Leksands Skelleftea 0 : 2
01.03.14 SHL Skelleftea Leksands 7 : 0
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Dubaj 2015 (Zjednoczone Emiraty Arabskie)
Godzina: 16:00
Spotkanie: Djokovic Novak-Golubev Andrey
Typ: under 17.5 gemów
Kurs: 1.83
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

O Djokovicu pisałem wczoraj także przytoczę swoje słowa plus dodam kilka zdań po meczu z Vaskiem.
W meczach gdzie grają najlepsi zawodnicy często zależy tylko od nich czy niszczą rywali czy wygrywają sobie z drobnymi problemami. Oczywiście są niespodzianki gdzie słabszy zawodnik stawia się mocno i gra swój mecz życia. Co można napisać o Djokovicu? Można pisać i kilka stron A4 na jego temat lecz ograniczę się do kilku zdań. Jeśli chodzi o formę to w tym roku w Doha doszedł do ćwierćfinału przegrywając tam sensacyjnie z Karlovicem 6:7, 7:6, 6:4 pokonując po drodze Lajovica oraz Stakhovskiego w stosunku 6:1, 6:2. Następnie wystąpił w wielkim szlemie gdzie kolejny raz wygrał Australian Open, pokonał tam patrząc od początku Bedene, Kuznetsova, Verdasco, Mullera, Ronica, Wawrinkę i w finale Murraya ze stratą seta. Jedynym minusem może być to,że ostatni mecz zagrał drugiego lutego i może brakować mu nieco ogrania. Lecz taki mistrz jak Serb zazwyczaj nie ma z tym problemu. Jeśli chodzi o udział w tym turnieju to Djoko bardzo do lubi ponieważ 4 razy go wygrywał i dodatkowo zaliczył 3 półfinały. W tamtym roku właśnie na półfinale zatrzymał go Federer.
Djokovic z Kanadyjczykiem nie grał na swoje 100%, może na jakieś 60% ale to zupełnie starczyło aby pokonać Pospisila w stosunku 6:4, 6:4. Chociaż z drugiej strony tak jak przewidywałem to młody Kanadyjczyk tanio skóry nie sprzedał, serwis mu siedział i to było kluczem aby tam ugrał osiem gemów. Djokovic miał dwa momenty zastoju ponieważ w drugim secie stracił podanie oraz później bronił dwóch brek pointów. Ale być może było to właśnie dlatego,że w I rundzie Novakowi brakowało trochę ogrania. Dzisiaj będzie grał z zupełnie innym zawodnikiem,a będzie nim Golubiev.
Jeśli chodzi o formę Kazacha to ma ją dość tragiczną ponieważ na 7 meczów wygrał tylko dwa. Przegrywał z Chardyn, Smithem, Nieminenem, Gambosem czy Kuznetsovem. A wygrał jedynie z Deseinem 156 ATP czy tutaj w z Martinem 350 ATP 7:5, 6:4 gdzie miał duże problemy ponieważ tracił swoje podanie oraz musiał bronić kilka breków. Miał problemy z Martinem z taką grą to co dopiero będzie z Djoko? Wiadomo,że to nie jest zasada ale często forma z dnia poprzedniego meczu wychodzi w przyszłym. Tym bardziej,że panowie grali ze sobą 4 razy i bez niespodzianki wygrał Serb czterokrotnie. Wyglądało to tak: 2011 Hopman Cup 4:6, 6:3, 6:1, 2011 Indian Wells 6:0, 6:4, 2012 Indian Wells 6:3, 6:2 i ostatni raz podczas Wimbledonu 2014 6:0, 6:1, 6:4. Andrey prowadzi bardzo ofensywny styl gry i często to go gubi ponieważ przeciwnik wystarczy,że przebija piłki a on sam popełnia niewymuszone błędy. Wiadomo,że Djokovic jest najlepszym tenisistą świata i kolejny raz od niego w większości będzie zależało czy zleje przeciwnika czy nie. Tylko we wcześniejszym meczu grał z bardzo utalentowanym Pospisilem,a dzisiaj będzie grał z bardzo przeciętnym Golubevem. Stawiam na to,że Serb zagra kosmiczny tenis i przeciwnik nie będzie miał tutaj czego szukać.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dejwid87 72

dejwid87

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Tenis - Buenos Aires
Godzina: 17:50
Spotkanie: Lorenzi P. - Delbonis F.
Typ: 1
Kurs: 2.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Do ciekawego spotkania dojdzie w Buenos Aires.Starcie doswiadczonego Lorenziego z mlodszym o 9 lat Federico Delbonisem.Faworytem tego spotkania jest mlody Argentynczyk ktory nie za specjalnie rozpoczal obecny sezon.Dopiero w Rio de Janeiro wygral(wymeczyl) swoj pierwszy mecz.Widac ze w glowie siedzi mu jeszcze poprzedni slaby sezon.W obecnym sezonie ma szczescie do kreczow.Najpierw przeszedl do nastepnej rundy w wyzej wspomnianym turnieju w Rio de Janeiro po kreczu z Schwartzmanem.I wczoraj z Carreno-Busta.Jak narazie najwiekszym wyzwaniem Argentynczyka byl czlowiek &quot;nie wiadomo jak zagra&quot; Fabio Fognini w Rio gdzie po ciezkim meczu przegral z chimerycznym Wlochem 2-1.Po drugiej stronie kortu do walki stanie weteran Paolo Lorenzi ktory w obecnym sezonie spisuje sie slabo ale potrafi jeszcze zagrac dobry mecz tak jak to bylo na Australian Open z Dolgopolovem czy wyrownany z Pospisilem.W pierwszej rundzie rozgrywanego turnieju w Buenos Aires pokonal Brazylijczyka Thomaza Belluciego.Byc moze Belluci po solidnym poprzednim roku w obecnym jest pod kreska ale to przyzwoity grajek.Wedlug mnie Lorenzi sprawi dzisiaj mala niespodzianke i pokona faworyzowanego argentynczyka.H2H po stronie Wlocha i mysle ze dzisiaj dolozy kolejna wygrana.
⛔ 100
 
G 11

ganman83

Użytkownik
Pilka Nozna: Anglia Championship
Godz: 19:45
Spotkanie: Nottingham forest - Bournemouth
Typ: +2,5 gola
Kurs: 1,70
Bukmacher: bet365
Witam wybralem na dzisiaj spotkanie ligi Angielskiej gdzie Nottingham Forest podejmowac bedzie Bournemouth. Forma Nottingham ostatnio sie poprawila ale nie graja juz o nic maja 12 punktow straty do grania w play offach I 13 punktow powyzej spadku do nizszej ligi za to Bournemouth gra ostatnio slabiej ale walczy o miejsce ktore gwarantoje bezposrednie wejscie do wyzszej ligi. Wedlug mnie ciezki mecz do obstawienia kto wygra Bournemouth musi zaatakowac I sie odslonic wtedy szanse bedzie mialo Nottingham dla tego stawiam na +2,5 gola napewno goli nie zabraknie.
✅ 70
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal-Monaco
Typ: Pierwszy zdobędzie 9 rożnych - Arsenal
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczoraj próbowałem wysokiej linii w meczu City z Barcą i choć się nie udało koncepcja była prawidłowa (12 w meczu). Dziś spróbuję nieco inaczej, gdyż w mojej ocenie Monaco od 1-ej minuty schowa się za podwójną gardą pozostawiając Kanonierom pole do popisu. O ile liczba bramek w tym meczu pozostaje dużą zagadką (a bukmacherzy sugerują under, co nie dziwi gdy gra ASM), o tyle przy odrobinie szczęścia i huraganowych jak się spodziewam (zwłaszcza przy niekorzystnym wyniku) atakach Kanonierów - suma 9-ciu kornerów dla gospodarzy powinna zostać osiągnięta albo nawet przekroczona.
zwrot
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Pilka Nozna:piłka ręczna SEHA liga
Godz: 19:30
Spotkanie: Vojvodina - Borac
Typ: 2
Kurs: 4,50
Bukmacher: William Hill
Dzisiaj zostanie rozegraniy mecz miedzy sąsiadami w tabeli. Trener Vojvodiny w wywiadach mówił, że na mecz jadą bez przygotowania bo nie mieli na to czasu. Niedawno wrócili z Berlina gdzie grali mecz z Fusche Berlin, przegrali 37-22. Forma Borac cały czas rośnie, ostatnio wygrali mecz z Presov 37-30. Gospodarze znaleźli się w lekkim dołku, nie wygrali siedmiu ostatnich meczy. Poprzednie spotkanie miedzy tymi drużynami skończyło się remisem, a dwa poprzednie wygrał Borac. Po takim kursie chyba warto spróbować bo jak dla mnie większe szanse daje gością.
⛔ 100
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal vs Monaco
Typ: Ktorakolwiek z ekip wygra roznica jednego gola
Kurs: 2,4
Bukmacher: Bwin

Analiza:

Moim zdaniem ciezko jest podejsc do tego meczu bo obie ekipy sa dla mnie nieprzewidywalne. Tyle razy widzialem Arsenal ktory przed meczem byl duzym faworytem a potem okazywalo sie, ze chlopaki srali sie po gaciach i nie potrafili wyprowadzic 3 celnych podan, ze tym razem postanowilem zagrac mocno asekuracyjnie. Nigdy nie przemawial do mnie A. Wenger, ktory jak go tylko widze siedzi na dupsku na lawce rezerwowych i czeka az mecz sie sam wygra, a gdy zespol ma problemy to nie potrafi ich rozwiazac. Wracajac do typy to przegladajac wyniki Monaco widzimy, ze ta ekipa nie traci wielu bramek, ba traci ich wyjatkowo malo. W lidze i LM Monaco rozegralo 31 spotkan (25L1 + 6LM) i stracili lacznie 20 goli. To daje nam zaokraglajac 1 gola na 1,5 spotkania (1 gola na 3 x 45 minutowe polowy :p ) Tak wiec Arsenalowi latwo wygrac nie bedzie. Z drugiej strony Monaco tez wielu bramek nie strzela. Ich zwyciestwa to przewaznie wyniki 0:1 badz 0:2. Dzisiaj Arsenal jest faworytem w meczu przeciwko scianie i moim zdaniem ciezko bedzie im wbic gosciom kilka bramek. Dodatkowo przypominaja mi sie mecze grupowe Monaco w ktorych Monaco tez nie bylo faworytem a potrafilo wygrac chocby z Leverkusen 2 x 1:0 (gdzie Leverkusen cisnelo jak cholera praktycznie w obu meczach). Tak wiec pomimo wrazenia, ze Arsenal na papierze powinien ten mecz wygrac po zacietym meczu stawiam tutaj na male zabezpiecznie na wypadek gdyby Angolom powinela sie noga. Osobiscie widze tutaj wynik w stylu 1:0, 2:1 bo jakos ciezko mi uwierzyc, by Arsenal byl w stanie strzelic Monaco wiecej niz 2 bramki (ostatnio ta sztuka udala sie Bordeaux w lidze 6 miesiecy temu) a do tego dochodzi fakt, ze Monaco tez swoje okazje bedzie mialo i kto wie czy bramki na wyjezdzie nie strzela. Powodzenia
⛔ 100
 
S 0

spiecki9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal Londyn - AS Monaco
Typ: 1
Kurs: 1.55
Bukmacher: Betclic
Analiza:Londyńczycy cieszyli się z losowania. W dzisiejszm spotkaniu grają u siebie co napewno jest dużym plusem. Na ostatnie 5 spotkań ligowych, zwyciężali 4 razy. Ostatnio 2-1 w wyjazdowym spotkaniu z Crystal Palace. Na początku roku pokonali na wyjeździe 2-0 Manchester City, natomiast na początku tego miesiąca pokonali u siebie 5-0 Aston Villa. Zajmują aktualnie 3 miejsce w PremierLeage Arsenal z grupy wyszedł z drugiego miejsca zdobywając 13p z bilansem bramkowym 15-8. Zaczynając o AS Monaco chciałbym już na początku zaznaczyć że mimo wyjścia z 1 miejsca z dorobkiem 11p., zdobywli zaledwie 4 bramki, a stracili tylko jedną. Mimo że defensywa francuskiego zespołu wygląda bardzo dobrze, to ofensywa tragicznie. Podobnie ze skutecznością jest w lidze. Na 25 spotkań ligowych do bramki rywali trafiali 26razy tracąc 19goli. Zajmują aktualnie 4 miejsce w Lique1. Na ostatnie 5 spotkań ligowych wygrali 3 razy. W każdym spotkaniu wygrana była 1-0. Mój typ to wygrana Arsenalu. Kurs 1,55zł.
⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Tenis - Acapulco
Dimitrov - Harrison
2:0
1.5*
Sportingbet
Kurs może nie powala, ale nie widzę innego dobrego typu na ten pojedynek. Bułgar już wczoraj pokazał, że jego forma jest co raz lepsza, a ogórków typu Krajinovica może ogrywać do zera w secie. Wydaje mi się, że tamten pojedynek służył bardziej aklimatyzacji stąd 3 sety, ale gdy Dimi poczuł, że jest dobrze, wtedy zagrał na najwyższym poziomie i pogonił rywala. Dziś powinno być tak od początku. Harrison? Co to za przeciwnik.. Kiedyś coś grał i pewnie w przyszłości o nim usłyszymy, bo ma chłopak talent, ale na dzień dzisiejszy jest po prostu słaby. Nie wróżę mu dobrego wyniku w starciu z Dimitrovem.
⛔ 100
 
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Wenezuela, Primera Division - Clausura
Godzina: 22:30
Spotkanie: Atl. Venezuela- Trujillanos
Typ: 2 dNb
Kurs: 2,30
Bukmacher: expekt
Analiza:
Wiadomo, że trudno byc specem od takiej ligi, ale mając ochotę zagrac coś na wieczór, wpadło mi w oko właśnie to spotkanie.
Warto przyjrzec się bliżej temu zdarzeniu. Otóż.
Trujillanos od kilku lat plasuje się w czołówce tabeli, natomiast dzisiejsi gospodarze to raczej &quot;słabsze średniaki&quot;.
Rozgrywki podzielone są na dwa etapy, a w pierwszym z nich który zakończył się w grudniu, goście zajęli pierwsze miejsce! Natomiast Atletico dopiero 13 lokatę.
W nowym roku Trujillanos grają kiepsko, chociaż ich rywalami do tej pory były drużyny z góry tabeli( nie licząc ostaniego meczu )
Gospodarze też nie grają rewelacji, tracą punkty z drużynami z dolnych rejonów stawki.
W h2h widac, ze obie ekipy prowadzą ze sobą wyrównane boje, więc mój typ wcale nie jest niemożliwy.
Można sobie zadac pytanie: jak długo może trwac kiepska passa zwycięscy regularnego sezonu?!
Po cięzkim dniu, liczę na wygraną gości i miłe zakończenie środy.
Warto zagrac- spróbowac ???? Idealny kursik na ponad 100% zarobku.
Powodzenia!!
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom