>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 25.02.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 25. Lutego


:idea: Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: [Nazwa bukmachera]
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Obowiązkowe jest wyraźne zapisanie wszystkich elementów ze schematu, czyli: Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie ⛔100

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

:idea: Użytkownik otrzymuje karne ⛔100 punktów za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka Nożna – 1\16 Ligi Europejskiej
Godzina. 21.05
Spotkanie. Napoli – Villarreal
Typ. Napoli strzeli 2 lub więcej bramek
Kurs. 1.80
Bukmacher. Betclic


Do ciekawego spotkania dojdzie w czwartek wieczorem w ramach rewanżu 1\16 finału Ligi Europejskiej gdzie Napoli podejmować będzie drużynę Villarreal. W pierwszym meczu rozgrywanym w Hiszpanii wygrał zespół Villarreal 1-0 i do tego pojedynku przystąpi w dość dobrej pozycji, ponieważ wystarczy im remis aby awansować dalej. Napoli w lidze włoskiej zajmuje 2 miejsce z dorobkiem 17 zwycięstw, 6 remisów i 3 porażek a ich bilans bramkowy to 54-21. Podopieczni trenera Maurizio Sarriego ostatnio nie zachwycają bo mają 3 kolejne mecze bez zwycięstwa i w tym meczu zechcą pokonać zespół z Hiszpanii i awansować dalej w tym pucharze.
Gospodarze w tym spotkaniu zagrają w swoim najsilniejszym składzie z Callejónem, Mertensem, Hamsikiem czy Gabbiadinim na czele. Goście drużyna Villarreal w lidze hiszpańskiej zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 14 zwycięstw, 7 remisów i 4 porażek a ich bilans bramkowy to 30-19. Drużyna Marcelino Garcii Torala ma serię 7 kolejnych meczy bez porażki ,ale w tych meczach pokazali że ich formacja defensywna jest znakomita ,bo w tych meczach stracili zaledwie 2 bramki
ale można też zauważyć ze gra ofensywna nie robi wrażenia ,ponieważ zdobyli w tych 7 meczach tylko 5 bramek. W tym pojedynku w drużynie gości nie zobaczymy takich zawodników jak Sergio Asenjo, Samuel i Jonathan dos Santos ,którzy są kontuzjowani. Gospodarze aby awansować muszą wygrać to spotkanie 2 bramkami a że na swoim boisku od 16 meczy w pucharach europejskich są nie pokonani to liczę że zagrają w tym meczu bardzo ofensywnie i zdobędą te 2 bramki dające im awans i nie stracą żadnej.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Spotkanie Liverpool -Augsburg
Typ: Liverpool wygra dokładnie 2 bramkami
Kurs 4.40
Buk Unibet
Godz: 19:00
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie w ramach ligi europejskiej rundy rewanżowej w którym Liverpool na swoim stadionie podejmował będzie drużynę Augsburga, Anglicy są zdecydowanym faworytem do awansu do kolejnej rundy i w poprzednim meczu rozegranym w Niemczech ekipa The Reds byla zespołem znacznie lepszym,ale nie potrafiła udokumentować swojej przewagi chociażby zdobyciem jednego gola na wyjeździe co na pewno znacznie przybliżyło by ich do awansu do następnej rundy, nie zmienia to faktu że przed swoją publicznością Liverpool powinien zaatakować od pierwszych minut i szybko osiągnąc przewagę nad zespołem , który w lidze musi w tym sezonie przede wszystkim obronić się przed spadkiem a nie tracić siły na grę w lidze europejskiej w której i tak nie zajdzie daleko ponieważ po tej rundzie na placu boju zostaną na prawdę już tylko mocne zespoły z którymi Niemcy będa mieli spore kłopoty, ja tutaj mam typ na wygraną zespołu gospodarze dokładnie 2 bramkami oraz na dokładny wynik 2:0
⛔100
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Liga Mistrzów CONCACAF
Godzina : 02:00
Spotkanie : Tigres - Real Salt Lake
Typ : Tigres -1,5
Kurs : 1,75
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Meksykanie już w pierwszym spotkaniu powinni zaklepać sobie awans i do Stanów jechać w lekko okrojonym składzie, gdyż w lidze na chwilę obecną troszku zawodzą. Ich przewagą w tym spotkaniu prócz terenu będzie na pewno rytm meczowy i ogranie, bo w przeciwieństwie do Amerykanów grają ligę, puchar i mecze rozgrywają regularnie co parę dni. W świetnej formie jest Gignac, którego pewnie większość kojarzy z francuskiej Marsylii. Lideruje w tabeli strzelców ligi, a w ostatnich pięciu spotkaniach zdobył łącznie siedem bramek, strzelając w każdym meczu! Po woli ogrywa się młody Fernandez, który przybył z Guarani, gdzie w dwa lata strzelił blisko sześćdziesiąt bramek! Jest Rafael Sobis, głównie kojarzony z Fluminense, który prócz tego że strzela to i sporo asystuje. Szkoda, że dzisiaj nie zagra Aquino, bo na lewym skrzydle rozbiły niezłe spustoszenie, ale w jego miejsce może właśnie zagrać Sobis czy Fernandez. A nie wolno też zapominać o Zelarrayanie, którego Tygrysy kupili za 4,5 mln euro z Belgrano i już w trzecim meczu strzelił swojego debiutanckiego gola. W defensywie powinno się nic nie zmienić, bo wszyscy z podstawy są powołani.

Real dopiero co przygotowuje się do sezonu i jak do tej pory rozegrali dwa oficjalne mecze w turnieju Desert Diamond Cup i oba zremisowali. Ciężko jest ocenić w jakiej dyspozycji się znajdują, ale nawet jakby byli w formie, to niestety, ale umiejętnościami i ogólnie kadrą odstają od ich dzisiejszych rywali. O dziwo brak w zespole gwiazd europejskiego pokroju, a grę tam ciągnie wiekowy już, bo 36 letni Javier Morales, od bardzo wielu lat związany z klubem. W ataku jest Martinez, który jeszcze nie dawno odchodził z Valez za grube pieniądze, a teraz Boca oddaje go za free. Nie ma już Jamiego, Garcia i Devon to raczej nie ten poziom, Plata gdzieś się pogubił i właśnie ciekawe co pokaże Movsisyan, który kiedyś grał całkiem nieźle dla Spartaka Moskwa. Nie widzę ich po prostu w starciu z dobrze grającą obroną Tygrysów. Defensywa słaba, dzięki której stracili prawie najwięcej bramek w konferencji wschodniej.

Uważam, że Tigres w tym spotkaniu zrobi to co do nich należy, czyli wygrają wysoko, bo tak jak wyżej napisałem, to praktycznie wszystko przemawia właśnie za nimi, a zaliczka na rewanż się przyda.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
em-131774 113

em-131774

Użytkownik
01.35
Koszykówka &gt; NBA &gt; USA
DET Pistons - PHI 76ers
Powyżej 210 pkt
1.90

b365
Witajcie, ostatnio wiedzie mi się z NBA więc znów idę w tą stronę i dziś zagram na punkty. Ciekawe spotkanie się szykuję muszę przyznać, gdzie PHI 76ers ostatnia drużyna z tabeli rozegra spotkanie z DET Pistons, czyli z gospodarzami tego spotkania. Obie drużyny w ostatnim czasie nie imponują formą i grają tragicznie, Pistonsi na ostatnie 5 spotkań wygrali tylko 1, co prawda nie byle z kim, bo z drużyną Lebrona Jamesa, ale jednak uważam, że do powrotu formy, to im jeszcze daleko. Tak samo jest z Philadelphią gdzie tradycyjnie na 5 ostatnich spotkań 5 przegranych, a więc obie drużyny prezentują wyrównaną formę i na dzisiejsze spotkanie, to wręcz dobrani rywale na to by dobrze punktować i najważniejsze, aby tych punktów było sporo. Drużyna z Detroit u siebie traci sporo punktów, a Philadelphia także traci ich sporo na wyjazdach, więc liczę na szybką grę, gdzie over 210 zostanie pokryty. Polecam.
⛔100
 
krystek_96 26

krystek_96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Manchester United-FC Midtjylland
Typ: over 7,5 rzutów rożnych United
Kurs: 1.95
Bukmacher: [Betano]
Analiza: United rzuci się do ataku, to już dziś wszyscy wiemy, FC Midtjylland będzie starać się utrzymać dla nich bardzo korzystny wynik, United gra mocno skrzydłami, już to pisałem maszynka do rzutów rożnych, dla mnie takie typy to naprawdę dobra okazja. Polecam, pozdrawiam.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
arni1920 5

arni1920

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka Nożna – 1\16 Ligi Europejskiej
Godzina. 21.05
Spotkanie. Napoli – Villarreal
Typ. Napoli
Kurs. 1,70
Bukmacher. Bet365

Witam na jutrzejsze Mecze wybrałem spotkanie Napoli-Villa.
Po ostatnim nudnym meczu który śledziłem od początku nie widziałem faworyta lecz jednak Villa zdołała strzelić bramke która przeważyła o losach meczu.
Napoli jest w znakomitej formie co prawda przegrali z Juve po dobrym meczu ale w której minucie? 88 i tym oto sposobem spadli na 2 miejsce ustępując miejsce juve ich ostatnie 7 spotkan to 1remis 2przegrane i 4wygranych.
A Villa Ostatni czasy lubi sobie remisować co prawda bezbramkowy remis z tytanami z Madrytu to dla nich duzy plus ale np z betisem lub espanyolem stać ich było na o wile więcej. bilans ich ostatnich 7 spotkan to 4remisy i 3wygrane.
Dla odważniejszych proponuje że zakwalifikuje się Napoli o kursie 2,30 lub napoli i powyżej 2,5gola o kursie 2,62.
Pozdrawiam i życze udanej wygranej
⛔100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka NBA
Spotkanie: Dallas-Oklahoma
Godzina: 2:30
Typ: Oklahoma wygra
Kurs: 1.54
Buk: bet365
Analiza: OKC nie będę ukrywał to moja ulubiona drużyna i tym razem stawiam na nich w trudnym meczu w Teksasie bo jak mam wygrać Typy Dnia w tym miesiącu to między innymi dzięki superduetowi Westbrook-Durant który zadziwia nie tylko mnie ale i cały świat. Ostatnio moji ulubieńcy mnie nie rozpieszczali swoja grą.Ostatnie dwa mecze przegrali, najpierw z Pacers a ostatnio z Cavaliers. Co ciekawe grali u siebie a w Oklahomie niezwykli przegrywać. Tym razem jednak grają na wyjeździe.Na wschodnim wybrzeżu im nie idzie za to na dzikim zachodzie już grają lepiej.Co prawda Dallas pozyskało Davida Lee jednak mimo wszystko to Thunder mają po swojej stronie więcej atutow: 2 przegrane z rzędu tylko zwiększa ich zaangażowanie w to by odnieść zwycięstwo_Obie drużyny mogą spotkać sie w Play-offs więc już należy bacznie obserwować ten pojedynek w którym zwycięscy powinni okazać się gracze Coacha Donovana...
✅54
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kuczelo 6

kuczelo

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka Nożna – 1\16 Ligi Europejskiej
Godzina. 21.05
Spotkanie. Napoli – Villarreal
Typ. Awans Napoli
Kurs. 2.30
Bukmacher. Bet365
Kurs na awans Napoli to istny prezent od buków. Podopieczni Sarriego przegrali pierwszy mecz 1-0 po golu 82 minucie i już są stawiani na przegranej pozycji? Nie ma co się zbytnio zastanawiać siła ofensywna Napoli jest piekielnie mocna, Higuain w Neapolu ma już chyba status Boga. Czwarty zespół hiszpańskiej ekstraklasy zostanie jutro niesamowicie skarcony, statystyki pierwszego spotkania również przemawiają za gospodarzami jutrzejszego spotkania. Przed dwumeczem szanse na awans oceniałem 45/55 w stronę Napoli jednak jednobramkowa zaliczka nie wystarczy jutro na Hamsika i spółkę, którzy wykorzystają z pewnością doping fanatycznych kibiców na własnym podwórku. Ogólnie polecam również granie na ilość kartek (mecz z pewnością będzie zacięty). Powodzenia
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
4:30 am.
Anaheim Ducks - Buffalo Sabres
Powyżej 5,5 bramek
(2,10) Betsson
Wczorajsze Preds, zagrali bardzo dobry mecz, a Forsberg zaliczył pierwszego hattricka, w tym sezonie. Zawsze wiedziałem, że ten gość jest wręcz stworzony do bramek. Dzisiaj już jestem myślami w Anaheim. Kaczki, od momentu kiedy jeszcze dosyć niedawno zaliczyli spadek formy i byli na dole tabeli w swojej konferencji, w końcu złapali wiatr w żagle i niszczą praktycznie każdego na drodze, kogo spotkają. Strzelają minimum 5 bramek i to nie ma znaczenia czy grają u siebie, czy w delegacji. Nawet Perry, nie co się odsunął od kolegów, żeby inni mogli postrzelać i robią to na prawdę perfekcyjnie. Rakell koleś z drugiej linii, czyhający na błędy rywala, świetnie to opanowuje i zdobywa gumę w sieci. Santorelli tak samo, kawał pracy wkłada w mecze, a nawet Maroon, który w przewadze też jest testowany przez swoich kolegów, aby ten mógł zdobyć bramkę. Szable tak jak wielokrotnie pisałem, oni grają mizernie ale też niespodzianki sprawiają. Kaczki, mają raczej z nimi łatwe przeprawy, ale nie można popaść w samozadowolenie. Getzlaf troszkę się odblokował, co bardzo cieszy. Bramki też na jego koncie ostatnio też się trafiają. Pomimo, że Kaczki mają łatwego dzisiaj rywala, to trzeba zagrać tak jak ostatnio. Dobić rywala doszczętnie i nie stracić przy tym głowy. 6 bramek MINIMUM tu widzę, dlatego tak też idę w tę stronę.
⛔100
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie:
Miami Heat - Golden State Warriors
Typ: HT -4,5 pkt Golden State Warriors
Kurs: 1.81
Bukmacher: Bet at Home
Analiza:
Warriorsi zawsze miazdza swoich rywali do przerwy i kontroluja mecz juz do konca pod koniec wpuszczajac zmiennikow i dajac odpoczac podstawie dlatego typ na prowadzenie 5 pkt do przerwy jest tutaj najbezpieczniejsza opcja. Ostatnie mecze Golden to prowadzenia do przerwy odpowiednio: Hawks - 19 pkt, Clipper - 20 pkt, Suns - 14 pkt. Do tego Miami oslabione brakiem najlepszego strzelca Bosha. Przewiduje spokojne pokrycie tej linni przez Wojownikow do przerwy. Polecam i zycze wygranych $$$

⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Sao Paulo 2016
Godzina: 15:00 - Raczej ulegnie zmianie. Nie ma jeszcze rozpiski na jutro.
Spotkanie:
Munoz-De La Nava D. - Monteiro T.
Typ: Monteiro T.
Kurs: 2.06
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

H2H 1:0 z 2015 roku, ale już wtedy padły 3 sety, a wynik rozstrzygnął dopiero tie-break więc mecz był bardzo zacięty. Teraz gramy w Brazylii skąd Monteiro pochodzi. Dostał tutaj dziką kartę od organizatorów, tak samo jak w Rio, ale zarówno tu i tam wypadł świetnie. Pokonał Tsongę, Almagro, a ostatnio mocno powalczył ze zwycięzcą całego turnieju Cuevasem który jak wiecie pokonał Nadala. Ten chłopak ma dopiero 21 lat, a widać, że chce jak najmocniej wykorzystać swoją szansę u siebie w kraju.
Hiszpan ma 34 lata, z roku na rok coraz gorzej gra, na pewno stoi za nim doświadczenie, jednak on reprezentuje raczej poziom Challenger niż ATP. Tutaj z Gonzalezem stracił set, wcześniej zanotował 4 porażki z rzędu. Niby na mączce potrafi grać, jednak w mojej opinii po tym co ostatnio pokazał Monteiro gracz z 241 miejsca powinien być faworytem tego meczu.
✅106
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vaen 1,8K

vaen

Użytkownik
:hokej: NHL, godzina 01:30
Boston Bruins - Pittsburgh Penguins
over 5.5 @2.20 Pinnacle​

Na dzisiaj wybrałem, moim zdaniem, najciekawsze spotkanie spośród wszystkich czterech. Miśki podejmują Pingwiny w Bostonie, gospodarze zaliczyli wtopę z Kurtami po powrocie z długiego i wyczerpującego road trip&#39;u. Ciężko określić faworyta, nie mówiąc o zwycięzcy. Oba zespoły dzisiaj będą walczyć, aby poprawić swoją sytuację w tabeli Konferencji Wschodniej. Ostatnich pięć spotkań Bruins u siebie to tragedia, inaczej tego nazwać się nie da. Wygrana jedynie z bardzo przeciętnymi Szabelkami i to po dogrywce. Dzisiaj dobra okazja, aby pokazać się z dobrej strony na swojej tafli, bo przyjeżdża zespół, który Miśkom pasuje. Dlatego Pens na pewno będą chcieli dzisiaj zrewanżować się dzisiejszym gospodarzom za dwa przegrane spotkania w tym sezonie, i to wysoko (3:0 i 6:2). Pingwiny liczniej i poważniej osłabione, wciąż niedostępny jest Malkin, ale Crosby i spółka póki co dają sobie bez niego radę. Chęć rewanżu powinna zrekompensować braki kadrowe. Liczę na otwarty mecz i sporo bramek.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Aguila
Godzina: 00:00
Spotkanie: Aguilas - Millonarios
Typ: X/X
Kurs: 4.75
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Spotkanie 6 kolejki ligi kolumbijskiej. Spotykają się Rionegro Aguilas i Millonarios. Typowałem niedawno mecz gości, akurat tak sie złożyło że wtedy też typowałem X/X. Było sporo nerwówki, dużo żółtych kartek ale ten typ wszedł. Głównie opierałem ten typ na tym że goście są świetną drużyną w defensywie - jak do tej pory stracili tylko bramkę, są wiceliderem ligi z 11 punktami, ale na wyjazdach strzelili tylko 2 gole w 2 meczach. Ogólnie jednak promuje się gospodarzy w tych ligach i goście są tylko minimalnym faworytem. Aguilas z kolei... ani jednego meczu nie grali jeszcze u siebie. 3 wyjazdy, 2 zwycięstwa i porażka. Także tylko 1 bramka stracona. Zapowiada się wyrównany, defensywny mecz. Mysle ze X do przerwy jest całkiem realny. Później? Kto wie. Stawiam jednak na X i mysle ze albo 0:0 albo 1:1. Ostatetecznie któraś z druzyn wygra 1:0. Z takimi defensywami może być ciężko o więcej niż 2 gole.
⛔100
 
bubuwymiatacz 75

bubuwymiatacz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 19:00
Spotkanie: Krasnodar-Sparta Praga
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Krosnodar to naprawdę mocna Ekipa która w tej edycji LE u siebie wygrała wszystkie mecze Wygrywając nawet z Borusią wyprzedzając ich zresztą w grupie zajmując 1miejsce.Drużyna która ma prawie 4razy większy budżet od Sparty Fakt pieniądze nie grają ale myślę że w Rosji cel mają tylko jeden awans do kolejnej rundy a o tym jak ciężko gra się w Rosji wie każdy.W pierwszym meczu to Sparta dyktowała warunki i ugrała dobry wynik ale myślę że w rewanżu będzie dokładnie odwrotnie.Krosnodar musi zagrać bardzo dobrze w obronie i koniecznie coś strzelić zagrałbym awans po lepszym kursie ale jeśli Sparta strzeli to będzie ciężko dlatego bezpiecznie gram jedyneczkę.Powodzenia!
⛔100
 
neptunx90 38

neptunx90

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka Nożna – 1\16 Ligi Europejskiej
Godzina. 19.00
Spotkanie. Schalke – Szachtar
Typ. Schalke -2
Kurs. 5,75
Bukmacher. Betclic
Analiza:
Drużyna Andre Breitenreitera zremisowała na Ukrainie 0:0 grając w końcówce w przewadze i mając więcej okazji do strzelenia gola. W weekend Schalke zostało pierwszym zespołem, który zdołał w tej rundzie odebrać punkty VFB, zremisowali u siebie 1:1. Schalke jest w tym sezonie niepokonane w meczach u siebie w europejskich pucharach, a po za tym wraz z Napoli straciło w tej edycji najmniej goli - tylko trzy. Ukraińcy, którzy jeszcze nie zaczęli sezonu ligowego zagrali przeciętnie i nie dość, ze zremisowali to jeszcze w końcówce musieli grać bez Kuchera, który zobaczył czerwoną kartkę. Szachtar przegrał wszystkie trzy wyjazdowe spotkania w europejskich pucharach w tym sezonie bez choćby jednej bramki strzelonej. W ostatnich pięciu wyjazdowych spotkaniach Szachtar strzelił tylko jedną bramkę.
⛔100
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, Singapur
Godzina: 12:30
Spotkanie: Young Lions - Geylang
Typ: Geylang -2 (EH)
Kurs: 4.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jutro warto przyjrzeć się lidze singapurskiej i postawić na wygraną Geylangu. Dlaczego?

  1. Młode Lwiątka przed sezonem straciły cały trzon zespołu, który w poprzednich rozgrywkach zakończył sezon na przedostatniej pozycji. Lista ubytków dostępna TUTAJ. Z najważniejszych nazwisk pozwolę sobie wymienić: najlepszy zawodnik Jordan Webb (18/6), podstawowy bramkarz Syazwan Buhari (22/0) oraz wielu innych zawodników wyjściowej jedenastki. Wystarczy tylko spojrzeć na ostatni mecz ligowy minionego sezonu i z łatwością dostrzeżemy, że dziewięciu zawodników, spośród wyjściowego składu, który kończył sezon nie ma już w zespole. Została tylko dwójka: Taufik Suparno (6/2) oraz Emmran (16/0).
  2. Jednym z największych wygranych masowego exodusu z szeregów &quot;Lwów&quot; okazali się ich najbliżsi rywale, którzy &quot;podkupili&quot; trzech zawodników, są to wspomniany już Buhari oraz Samion (18/3) i Sulaiman (12/0). Jeśli chodzi o załatanie powstałych &quot;dziur&quot;. YL sięgnęło po zawodników młodych, lokalnych (głównie z NFA - National Football Academy). Kadra &quot;Lwów&quot; to głównie młodzieżowcy, a średnia wieku będzie oscylować w granicach 20 lat. W ostatnim ligowym meczu wystąpił tylko jeden zawodnik urodzony przed 1993. Co zresztą przełożyło się na wynik spotkania. 0-5 przed własną publicznością z Albirexem (a ze skrótu wynika, że był to raczej najniższy wymiar kary, szczególnie kiepsko prezentowała się formacja obronna).
  3. Jakby mało było problemów po stronie gospodarzy. To po pierwszej ligowej kolejce z klubu odszedł dotychczasowy trener Richard Tardy, który zdecydował się powrócić do ojczyzny i współpracować z francuską młodzieżą. Jego miejsce zajął inny francuski szkoleniowiec - Patrick Hesse, którego debiut nie wypadł najlepiej (wspomniane 0-5).
  4. Po stronie gospodarzy należy dodać jeszcze kilka ważnych nieobecności związanych z kontuzjami. Zabraknie najważniejszego i najlepszego aktualnie zawodnika &quot;Lwów&quot; - doświadczonego kapitana tej drużyny Khairula Amriego (etatowy reprezentant kraju, ponad 100 gier dla reprezentacji), który ciągle leczy kontuzje. Nie zagrają również inni zawodnicy, którzy mają pełnić kluczowe role dla zespołu &quot;Lwów&quot;, czyli Joshua Pereira (młodzieżowy reprezentant kraju) i Amirul Adil. Jeśli chodzi o nieobecności po stronie gości. Nie zobaczymy na placu gry zawieszonego za czerwoną kartkę Samiona (ex-YL). Natomiast po stronie zysków należy odnotować powrót kapitana Isy Halima.
  5. Co do transferów w szeregach Geylangu. To również oni zmienili swoje zeszłoroczne oblicze. Z tym, że zawodnicy których zakontraktowano mają sprawić, że Geylang skończy sezon wyżej niż w poprzednim sezonie. Oprócz wspomnianych już transferów z YL od początku sezonu ważnymi postaciami stali się świeżo pozyskani internacjonałowie w osobach Argentyńczyka Carlosa Delgado oraz chorwackiego napastnika Branko Cubrillo. Geylang to drużyna znacznie bardziej doświadczona i ograna. Potrzebują jednak trochę czasu na zgranie. W pierwszych dwóch kolejkach zanotowali dwa remisy. Oba z drużynami z czołówki (mistrzem i wicemistrzem kraju), oba wywalczone po heroicznych bojach (na wyjeździe z Tampines ze stanu 2-0 na 3-3, oraz u siebie z DPMM 1-1 grając przez blisko pół godziny w osłabieniu). Są to optymistyczne prognostyki na dalszą część sezonu. Teraz jednak wszyscy na czele z trenerem zapowiadają pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Reasumując to wszystko. Young Lions to zespół zupełnie rozbity, składający się z młodych zawodników. I pomimo inauguracyjnej victorii wszystko wskazuje na to, że są oni głównym faworytem do zajęcia ostatniej lokaty w ligowej tabeli. Do tego jutro dochodzą problemy z nieobecnościami oraz &quot;nowa miotła&quot;, która zaliczyła falstart. Geylang z nowymi zawodnikami zanotował ciekawy start, w którym pokazał, że nowi zawodnicy mogą dać nową jakość i spełnić pokładane w nich nadzieje. Jutro myślę, że doświadczony i lepszy na papierze zespół Geylangu powinien pewnie wypunktować &quot;młode lwiątka&quot;. Brakuje odpowiedniej jakości. Albirex był w stanie wygrać tutaj 0-5, to myślę, że Geylang powinien również wygrać, przynajmniej różnicą dwóch-trzech bramek.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 4;30
Spotkanie: Anaheim Ducks - Buffalo Sabres
Typ: Ducks -3
Kurs: 4.90
Bukmacher: otobet
Analiza:
Kaczki świetnie sobie poczynają ostatnio, co pisał już kolega wyżej, w ostatnich kilku spotkaniach regularnie notują 5 goli w meczu, a dlaczego gram aż tak duże handi? Ostatnio Szabelki sprawiły łomot Kaczkom, wygrywając z nimi 3:0, za co niewątpliwie dzisiejsi gospodarze będą chcieli się niemiłosiernie odgryźć. Liczę na podtrzymanie serii &quot;pięciu&quot; w meczu, tym bardziej że spotykają się tj. dwa różne bieguny - Kaczory w formie, młucą porządnie, natomiast Sabres tak z przebłyskiem raz na jakiś czas... ale ogólnie, poza tym, to beznadziejnie. Jedynie z Liśćmi się mogą równać a propos dyspozycji. Nie zlekceważą rywala Kaczki, doskonale pamiętają co działo się w ostatnim ich meczu i będą chcieli znieść z tafli Szable. Szykuje się spotkanie owocujące w wiele goli.
⛔100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LE
Godzina: 21:05
Spotkanie: Olympiakos - Anderlecht
Typ: Olympiakos handicap -2
Kurs: 5.42
Bukmacher: Bah
Grecy grając u siebie są meeega ciężcy do ogrania. Od niemalże roku sztuka ta udała się zaledwie znakomitemu Bayernowi i postawionej pod ścianą drużynie Arsenalu. W tym meczu widzę Olympiakos niczym właśnie wtedy Arsenal. Gospodarze zrobią wszystko, aby dojść jak najdalej w rozgrywkach Europejskich. Wiemy również, że w pierwszym meczu Oly przegrał w Belgii 1:0. Dlaczego więc widzę aż tak wysokie zwycięstwo Greków? Ano dlatego, że przy wyniku 1:0 i 2:0 są dalej zagrożeni. Wystarczy chwila nieuwagi i strata bramki będzie oznaczała porażkę. Muszą objąć pod kontrolę cały mecz, dyktować w nim warunki i nie dopuścić rywali do własnego pola karnego. Może być to trudnym zadaniem, ale wierzę, że im się powiedzie. Lubię grę tego zespołu i rzecz jasna będę im kibicował. Szkoda, że nie leci ten mecz w Polskiej TV, ale może coś wymyślę ????
Co do gości, ich statystyki w meczach wyjazdowych wyglądają jak u typowego średniaka z ligi. Swoje najlepsze lata mają już za sobą, choć nie twierdzę, że kiedyś znów wrócą do tak dobrej formy. Jednak nie widzę tego, że to się stanie aż tak szybko ???? Są po prostu skazani na pożarcie w dzisiejszym spotkaniu.
Ciekawym może być fakt, że grecy 3 lata temu w grupie Ligi Mistrzów dwukrotnie pokonali zespół z Brukseli (3:1 i 0:3), więc moim zdaniem nie będzie w tym nic nadzwyczajnego, jeśli taki wynik się powtórzy. Przy obecnej formie obu zespołów jest to jak najbardziej realne.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom