>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 25.02.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 25. Lutego
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 599,5K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 12:30
Spotkanie: Crotone - Spal
Typ: Crotone
Kurs: 2.33
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Bardzo ważne spotkanie w kontekście utrzymania w lidze. Obie ekipy mają ostatnio problem z wygrywaniem spotkań , lekko lepsze wrażenie sprawiają gospodarze (17 - 21 pkt.) którzy mimo ostatniej wyjazdowej porażki w Benevento (2:3) zdołali zapunktować między innymi w Mediolanie w meczu z Interem (1:1) , czy u siebie przeciwko Atalancie (1:1) , dokładając wyjazdowe zwycięstwo na boisku Verony (3:0).
W efekcie w ostatnich 5- ciu potyczkach przegrali jedynie raz , kumulując 6 pkt. Domowy bilans spotkań jak na drużynę z końcówki tabeli nie jest tragiczny (3-4-5) , oczywiście jest wiele do poprawy , ale taka konfrontacja jak dzisiejsza jest najlepszym sposobem na poprawę sytuacji.
Goście (18 - 17 pkt.) otwierają strefę spadkową i zapewne będą mocno zdeterminowani w dążeniu do wywiezienia choćby 1 pkt. , natomiast ich bilans ostatnich spotkań jest dużo słabszy. W analogicznych 5- ciu meczach zdobyli zaledwie 2 pkt. (0-2-3) a w trzech ostatnich nie zdołali zdobyć choćby bramki. Ogólnie nie potrafią wygrać od 17.12.2017 kiedy to zgarnęli komplet pkt. w czerwonej latarni rozgrywek - Benevento (2:1). Wyjazdowy bilans spotkań (2-5-5) wskazuje raczej na remis w dzisiejszym meczu , ja jednak zaryzykuję zwycięstwo gospodarzy , które w w istotny sposób pomogłoby zachować nadzieję na przyszłoroczny ligowy byt.
W pierwszym spotkaniu tych drużyn w rundzie jesiennej na boisku Spal padł wynik 1:1....
Reasumując sądzę że będzie to mecz walki , być może ze wskazaniem na remis , natomiast gospodarze nie mogą sobie pozwolić na stratę choćby 2 pkt. i obligatoryjnie powinni to wygrać.
Dla mnie przekonanych proponuję Crotone 1 DNB @ 1.57....
⛔100
 
K 80

krzysiek1991

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, 1 Liga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Athletic Bilbao - Malaga
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Mecz z serii &quot;jak nie z nimi to z kim?&quot;. W niedzielne popołudnie zmierzy się z sobą 14 i 20 zespół ligi. Cóż Malaga jest już nie jedną nogą a obiema w niższej lidze i przegrana u siebie z outsiderem po prostu nie wchodzi w rachubę. A oto krótka argumentacja typu:
1. Bilans Malagi na wyjeździe 1-1-10 i różnica bramek na -15;
2. Od 10 spotkań goście nie wygrali, a ostatnie ich 6 meczów to zdobyte aż 2 punkty;
3. Przed własną publicznością Athletic Bilbao nie ma na koncie przegranej z Malaga od 10 spotkań;
4. Praktycznie w każdym meczu ekipa z Bilbao gubi bramki;
Gospodarze nie powalają na kolana swoimi wynikami, ich rezultaty są jak angielska pogoda - w kratkę. Siła typu bardziej tkwi w negatywnej tendencji przyjezdnych niż w sile gospodarzy. Dla gospodarzy jest to mecz &quot;must to have&quot; i każdy inny wynik niż wygrana (nawet 1:0) będzie po prostu wstydem i kompromitacją przed swoimi kibicami. Dla gospodarzy jest to więc świetna okazja aby chodź a chwilę oddalić dół tabeli od siebie.
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 15:05
Spotkanie: Man Utd - Chelsea
Typ: under 2,5
Kurs: 1.75
Bukmacher: unibet
Analiza:

Pod wodzą Mourinho każdy angielski hit z udziałem Manchesteru United to pokaz futbolu bezpiecznego. W meczach z udziałem zespołów z Top Six najczęściej najjaśniejszym punktem zespołu był bramkarz, co dobitnie świadczy o tym, że “Czerwone Diabły” wychodzą na mecz, by go nie przegrać. Podobnie zespół wyszedł na środowa potyczkę z Sevillą w LM. Piłkarze Mou stworzyli sobie w tym meczu jedną, jedyną dogodna okazję na gola. Przyjechali po 0-0 i to im się udało. Co gorsza dla Mourinho i o tym już coraz częściej pisze się w mediach z tego rodzaju taktyki bardzo niezadowolony jest Pogba. On chciałby by zespół grał odważniej. Mam też wrażenie że jego najlepszy kumpel z drużyny czyli Lukaku go w tej kwestii popiera. Chłop się prawie w ogóle nie angażuje w mecz. Podejrzewam że Mourinho chciał takiego bydlaka w ataku jakiego kiedyś miał w Chelsea (Drogba) tyle że tamtemu bardziej się chciało. U Lukaku ewidentnie brakuje całkowitego zaangażowania. Co do Chelsea, to niestety coraz defensywniej również na mecze wychodzi zespół Conte. Granie bez typowego napastnika już stało się normą. Jako najbardziej wysunięty wychodzi zwykle Hazard, który swoją umiejętną grą ma piłkę trochę przetrzymać z przodu by koledzy zdołali dołączyć do akcji ofensywnych. Na korzyść mojego typu wpływ także mają mecze w LM, które odbyły się w środku tygodnia. Nie ma się co oszukiwać - Chelsea włożyła w mecz z Barceloną ogrom wysiłku, Utd podobnie, gdy cały czas biegasz za piłką. Chelsea z Man Utd gra na wyjeździe więc teoretycznie remis dla nich byłby dobra sprawą. Gorzej że w tym samym celu na mecz wyjdzie ekipa Mourinho – po remis a najlepiej bezbramkowy.
⛔100
 
pastore07 231

pastore07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Sassuolo - Lazio
Typ: Lazio
Kurs: 1,82
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Juventus powinien wygrać; Sampdoria wygląda ciekawie, ale różnie może się skończyć; w meczu Roma - Milan może zdarzyć się wszystko, więc na niedzielne spotkania we Włoszech upatrzyłem sobie wygraną Lazio. Możecie mnie nazwać hejterem, ale chciałbym żeby gospodarze spadli. Według mnie jest to najbardziej bezpłciowy klub, jaki obecne występuje w Serie A, już nawet bardziej podoba mi się Crotone czy radosna gra Benevento. Po wygranej z Interem pod koniec grudnia Sassuolo zanotowało 3 remisy i 4 porażki(w tym pogrom od Juventusu 7:0). Są także najgorzej strzelającym zespołem w całej lidze - tylko 15 bramek w 25 meczach. Lazio po słabszym okresie gry (porażka z Genoą czy ostre lanie od Napoli) chyba powoli zaczyna się podnosić. W czwartek udało się pewnie wygrać w LE z FCSB 5:1, więc morale w zespole na pewno są wysokie. Do tego zespół z Rzymu cały czas liczy się w walce o Ligę Mistrzów, mając punkt straty do Romy i punkt przewagi nad Interem trzeba walczyć jutro o 3 punkty. Do tego ostatnio dobrze prezentuje się Ciro Immobile - tydzień temu z Hellasem Verona 2 gole, a w czwartek z Rumunami hat-trick. Kończąc, ostatnie 3 mecze pomiędzy tymi zespołami kończyły się wygraną Lazio. Powodzenia.
✅82
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 1:30
Spotkanie: New York Knicks - Boston Celtics
Typ: Boston Celtics handicap -3,5 pkt.

Kurs: 1.78
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Nie oszukujmy się, NY Knicks bez K.Porzingisa nie jest w stanie ugrać zbyt wiele (ich lider doznał kontuzji więzadeł krzyżowych i w obecnym sezonie już nie zagra), pozostaje więc im tylko walka o dobry numer draftu. Co prawda ostatnio w końcu się przełamali i przerwali serię 8 porażek z rzędu wygrywając z Orlando Magic ale różnica pomiędzy Magic a Celtics jest ogromna (i nie chodzi tu tylko o to, że Orlando tankuje a Boston walczy o 1 miejsce na wschodzie) i będzie to widać w nadchodzącym spotkaniu. Boston posiada obecnie najlepszą defensywę w lidze i ciężko mi uwierzyć w to aby Knicks mieli sobie z tą defensywą poradzić, ich offensive rating plasuje się dopiero na 22 miejscu. Dużą różnicę w tym meczu na pewno też powinna zrobić ławka rezerwowych, minionej nocy rezerwowi Bostonu zdobyli przeciwko Pistons aż 65 pkt. Jakie argumenty są za tym, że Knicks może coś ugrać? Własna hala? Niby bilans Knicks przed własną publicznością nie wygląda źle (16-12) ale według mnie ten bilans będzie już wyglądał co raz gorzej, ostatnie 8 spotkań na własnym parkiecie to 7 porażek. To jeśli nie hala to może to, że dla Bostonu będzie to mecz dzień po dniu i będą zmęczeni po spotkaniu z Detroit? W to też wątpie ponieważ Brad Stevens świetnie rozdzielił minuty dla swoich zawodników i raczej żaden z nich się nie przemęczał. Ja widzę tutaj zwycięstwo Bostonu. Powodzenia!
✅78
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
R 674,3K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Olimpiada Finał mężczyzn
Godzina: 05:10
Spotkanie: OAR - Niemcy
Typ: 1 (-3) AH
Kurs: 2,32
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Finał olimpijskiego turnieju w hokeju na lodzie mężczyzn według mnie nie wzbudzi wielkich emocji i będzie jednostronnym pojedynkiem. Już skład tego meczu jest sensacją. O ile Rosjanie (nazywajmy ich po staremu) byli wymieniani jako faworyci do zwycięstwa to Niemcy awansowali pokonując niespodziewanie najpierw Szwedów a potem faworyzowanych Kanadyjczyków. W finale Olimpijczycy z Rosji w mojej ocenie pokonają Niemców wyraźnie. Ich limit szczęścia powinien się skończyć. Jak Kanadyjczycy przez chwilę w trzeciej tercji się ogarnęli to przewaga była wyraźna i Niemcy stracili 2 gole w strzałach na bramkę było 15:1 dla graczy Klonowego Liścia. W jakiejś części może to być kwestia zmęczenia. Należy wspomnieć, że Niemcy rozegrali 3 dogrywki. Jestem pewien, że Rosja nie zlekceważy tego meczu i pewnie pokona Niemców, a ci z całą sympatią do nich nie będą w stanie dotrzymać kroku rywalom. OAR nie licząc spotkania ze Słowacją przegranego 2:3 pozostałe mecze rozstrzygnęli na swoją korzyść minimum 3 golami. I tak typuję wygrana minimum 3 bramkami (zwrot w przypadku różnicy 3 bramek).
⛔100
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:30
Spotkanie: Golden State Warriors vs Oklahoma City Thunder
Typ: Oklahoma + 9,5

Kurs: 1.84
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Znowu buki idą mocno w stronę GSW. Oglądając mecz z Clippersami dalej widzę formę daleką od perfekcji w Warriors. Nic nie grają w obronie i dają sobie wrzucać łatwe punkty. Ostatnio przewidywałem, że w meczu z Clippers będzie under, ale mocno się zawiodłem, bo LAC nie mieli problemów ze zdobywaniem punktów i to z łatwych pozycji. Do Oakland przyjeżdża Oklahoma, która w tym sezonie już 2 razy pokonała mistrzów. Raz u siebie zdecydowanie 108:91, a drugi raz na wyjeździe też przekonująco 105:125. Na pewno gospodarze będą chcieli się zrewanżować drużynie z Oklahomy. Mecz ma swoje podteksty, najlepszy gracz GSW, Kevin Durant, do niedawna reprezentował drużynę Oklahomy i zawsze bardzo mu zależy na pokonaniu swojego dawnego &quot;kolegi&quot; Russela Westbrooka. Według mnie mecz będzie na styku, ewentualnie z przewagą gospodarzy, ale nie wydaje mi się że w takiej formie i z taką defensywą uda im się odskoczyć gościom na więcej punktów. Ciekawy kurs i ja to biorę! Powodzenia!
⛔100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 04:00
Spotkanie: Los Angeles Kings - Edmonton Oilers
Typ: spotkanie/ilość bramek : 1/+4,5

Kurs: 2,7
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Na dzisiejszy wieczór wybrałam sobie spotkanie z NHL , a dokładniej pojedynek pomiędzy Los Angeles Kings a Edmonton Oilers . Uważam że w tym meczu zdecydowanym faworytem są gospodarze, którzy świetnie sobie radzą z drużyną prowadzoną przez Todda McLellana , i jak spojrzymy na h2h to możemy zobaczyć że na ostatnich ich 15 meczy na stadionie Staples Center to 12 razy wychodzili zwycięsko z tego pojedynku gospodarze i wygrywali w regulaminowym czasie gry , 2 razy po dogrywce i tylko raz odnieśli porażkę . Statystyki na prawdę robią wrażenia . Wydaje mi się że Edmonton zanotuje dzisiaj kolejną porażkę , tym bardziej że w meczach wyjazdowych im kompletnie nie idzie niezależnie od przeciwnika ... na ostatnich ich 10 meczy wygrali tylko 3 razy ... Goście bez kontuzjowanego Hopkinsa , i prawdopodobnie bez dwóch swoich napastników z trzeciej trójki , mowa tu o Maroonie i Caggiuli . Typuje dzisiaj tutaj zwycięstwo gospodarzy plus over 4,5 gola , polecam też handi -1,5 na Kings ;)
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Arizona Coyotes- Anaheim Ducks
Typ:Anaheim Ducks
Kurs: 2,05
Bukmacher: fortuna

Kaczki z Anaheim będą próbowały przedłużyć swoją zwycięską passę do pięciu gier, gdy odwiedzą dziś w nocy Arizone Coyotes w Gila River Arena. Anaheim odniósł kolejne zwycięstwa w Chicago, Minnesocie, Vegas i Dallas.
Po tym ostatnim spotkaniu z Dallas awansowali na trzecie miejsce w Dywizji Pacyfiku, co jest po części zasługa bramkarza Ryana Millera, który zatrzymał 41 strzałów w meczu z Gwiazdami. Miller zajął miejsce nr1 w bramce Kaczek Johna Gibsona, który z powodu kontuzji jest wykluczony z rozgrywek.
Kaczki wygrały dwa pierwsze spotkania w tym sezonie z Kojotami z Arizony, obie gry odbyły się w w Honda Center. W pierwszym spotkaniu otwierającym sezon dla obu drużyn Kaczki wygrały 5-4 w drugim 5-2 miało to miejsce 31 grudnia.
Arizona nadal jest właścicielem najgorszego rekordu NHL, ale ostatnie gry może zaliczyć do udanych, miała 4 wygrane po rzad i chlubiła się wynikiem 5-0-1 w poprzednich sześciu meczach zanim ich nie odwiedził zespól z Calgary i wygrał z nimi 2-5.
Bilans Arizony to 17-44 w ostatnich 61 meczach, 9-22 w ostatnich 31 grach w domu. Dziś sadze dopiszą kolejna porażkę do swojego bilnasu
⛔100
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo - AbuDhabi Tour
Godzina: 08:40
Spotkanie: Simon Yates - Rafał Majka
Typ: Rafał Majka
Kurs: 2,15
Bukmacher: Forbet
Analiza:


Profil w temacie

Rafał zaczął sezon w Argentynie. Tam trochę stracił do najlepszych ale ogólnie 5. miejsce na start roku to dobry wynik. Sam Majka był zadowolony, że poszło w sumie lepiej niż się spodziewał. Tutaj jedzie czujnie, dziś bardzo dobra czasówka, gdzie przecież Majka czasowcem nie jest najlepszym. Jutro raczej nie włączy się do walki o zwycięstwo w generalce ale TOP10 - to jest w zasięgu na ten moment i tą formę.
Simon Yates zazwyczaj sezony zaczyna konkretnie na Paryż-Nicea, a wszystko co przed jest rozruchem i wyniki średnie. Jego brat już błysnął na Walencji, a Simon na razie dość spokojnie. Na czasówce dziś pojechał gorzej niż Majka, ale on również jakoś świetnie nie jeździ tego rodzaju etapów. Na Paryż-Nicea powinien już być mocny ale na razie powinien jeszcze tracić. Majka wygląda dość dobrze, a kurs zachęca, by postawić na niego.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
anzelmo 137,6K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: MMA UFC
Spotkanie St. Preux, Ovince - Latifi, Ilir
Typ: Zwycięstwo przez KO, TKO albo DQ
Kurs: 2,75
Godz: 02 :30 ok.
Bukmacher: Unibet
Na to stracie czekam najbardziej to co tygryski uwielbiają będą grzmoty dwaj bardzo mocni silni fizycznie dający bardzo ciekawe walki.To się skończy przed czasem...OSP to były futbolista amerykański w rekach mega petardy bardzo mocno kopie -jak trafia to gasi światło rywalom....ciężko go wywróci jest bardzo mocny fizycznie poddawać rywali także potrafi walczy duzo i to z topem .Porazki sa ale z Jonesem w walce o pas walczył z kontuzja i bons dominował ale nie skończył rywala Manuwan i Glover to klasa sama w sobie . Oezdemir wzchodząca gwiazdka ufc z mega ciosem nie dawno walczył z DC o tytuł. Moj faworyt w tej walce ale Latifi z obozu Maulera Gustafsona czyli dobre zapasy bardzo silny potrafi ubijać rywala na dzień dobry w debiucie sprawdzał naszego księcia...Jano ustawił go middel Kikiem jak trafi wysokim kopnięciem OSP to strach będzie patrzeć co sie stanie z głowa szweda...kondycyjnie tez szwed lubi osłabnąć, mocno zaczyna a potem ma kryzys 2-3 runda to moze byc bardzo bolesne OSP raczej problemow taki nie ma.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Delray Beach 2018 - Tenis ziemny
02:00
Shapovalov D. - Tiafoe F.
Tiafoe F.
2,48 w 1xBet
Shapovalov ma 18 lat, to tak naprawdę przyszłość tenisa tuż obok Alexandra Zvereva. Młodemu rok temu wyszły dwa turnieje - u siebie Masters w Kanadzie i US Open. Wszystko jeszcze przed nim, a z małolatami to wiadomo jak jest. Taki Thiem mocarz na mączce podobno przegrał z Verdasco 4:6 0:6.
Prawda jest taka, że Shapovalov tutaj nikogo jeszcze nie ograł wartego odnotowania. Drewniany 38-letni Karlovic, 21-letni Donaldson, 20-letni Fritz. Cała plejada gwiazd średniego sortu. Za to 20-letni Tiafoe co prawda traci w każdym meczu seta, ale w Nowym Jorku przegrał po 3 setach ze zwycięzcą Andersonem, a tutaj ma już na rozkładzie JMDP i Chunga. Bronił mnóóóstwa BP z tymi zawodnikami, ale poradził sobie. Shapovalov ma też ten minus, że robi sporo DF. Co by jeszcze nie mówić to Tiafoe gra u siebie.
✅148
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:30

Spotkanie: Golden S.W. - Oklahoma
Typ: połowa/koniec - Oklahoma/Golden
Buk: Fortuna
Kurs: 5,60


Witam,
Spróbuję szczęścia tym razem na parkietach NBA. Grający jak to mówi Kerr, zmęczeni psychicznie zawodnicy Wojowników podejmują dziś u siebie grającą coraz skladniej ekipę Oklahomy. Oba zespoły prawdopodobnie w najlepszych zestawieniach personalnych, stąd też kursy bukmacherów tak niskie na gospodarzy, ja jednak śmiem twierdzić że mocno obiecująca drużyna Thunder na play-off,postawi dziś trudne warunki, w szczególności w pierwszej części tego spotkania. Spodziewam się przebudzenia Goldenow w drugiej połowie i w ostateczności ich wygranej, ale po ciężkim meczu z bardziej skoncetrowana w pierwszej połowie Oklahoma.

POWODZENIA;)
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna-Boliwia
Godzina: 01.00
Spotkanie: Nacional Potosi-Sport Boys Warnerers
Typ: Powyzej 4.5 Bramek
Kurs: 4.26
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Kolejna para,która w moim kalendarzu ma wykrzyknik-Nacional Potosi i Sport Boys-drużyny,które według Boliwijskich kibiców mają miedzy sobą ,,umowę&#39;&#39;-umowę na overy-może to tylko plotki ktore krążą po boliwijskich forach,jednak ja osobiście również od wielu meczy przyglądam się tej parze i mogę wysnuć podobne wnioski. Dlaczego? Już wyjaśniam.
Po pierwsze spójrzmy na h2h-i co widzimy? 2:3 3:2 1:3 5:2 2:5 1:3 3:1 i wiele wiele innych overowych wyników-czy to przypadek? Powiedzmy sobie szczerze-w Premier League,La Liga,Bundeslidze to mógłby być przypadek,ale w lidzę,w której umiejętności zastępuje wyłącznie walka to nie może być przypadek.
Co więcej-cyklicznie powtarzające się wyniki- 2:3 3:2 ( jedna powtorka ) 2:5 5:2 ( druga powtórka ) 1:3 3:1 ( kolejna powtórka )-zrozumiałbym wielokrotne 1:0 1:1 0:1,ale takie wyniki tak często między jedną parą? Dość dziwne.
Kolejny temat do omówienia-minuty w których padają bramki-bodajże w 3 ostatnich meczach między Nimi kilka bramek padało ZAWSZE w doliczonym czasie-kolejny przypadek? Wątpliwe...
Kto mnie obserwuje ten wie,że znam sie na tych ligach i mogę powiedzieć,że obie ekipy do wylewnych ofensywnie nie należą,a potrafią między sobą nastukać wyniki jak w hokeju na lodzie.
Co więcej-kursy notorycznie spadają na overy. Bezpieczniej polecam over 3.0 bramek z kursem 1.90,ryzykowniej Over 5.5 Bramek z kursem 8.90. Natomiast za drobniej proponuje schemat 2/1 ( SB/Nacional ) po kursie 21.50 ( kilku bukmacherow wycofalo ten zaklad z oferty,a u jednego kurs spadl do 13.00 ).
Zapowiada sie ciekawy mecz ????
Pomoglem? Zostaw prosze reputke ????
Typujacym i Grajacym zycze Powodzenia ????
Natomiast graczom,którzy szukają pewniejszych ustawionych spotkań polecam zajrzeć do Czech ( Pilka reczna ) i spotkanie Frydek Mistek-Pilzno. Zakład na wygraną Frydka lub Handicap -1.5 Frydka odpowiednio kursowane na 1.80 i 2.25. Według jednego ,,Knedla&#39;&#39; z którym mam kontakt-Pilzno ten mecz może oddać Frydkowi. ( Od siebie dodam,ze kursy już zbite z poziomiu 3.50-3.90 ). Bardzo ciekawe ????
A kto lubi Ameryke Południową może zajrzeć do Ekwadoru i meczu pomiedzy lokalnym Tecnico a tamtejszą Barceloną SC. Kurs na wygraną Barcelony wynosi aktualnie 2.60,a kurs na over 2.5 bramek Barcelony 6.00-kursy te na pewno do godziny 18.00 ulegną spadkom ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wimiezasad 194

wimiezasad

Użytkownik
Dyscyplina: Kolarstwo - AbuDhabi Tour
Godzina: 08:40
Spotkanie: Castroviejo vs Dennis
Typ: Castroviejo
Kurs: 2,10
Bukmacher: sts.pl
Analiza:
Castroviejo
w parze z Dennisem jak dla mnie jest zdecydowanym faworytem. Przede wszystkim jest lepszym góralem, a przechodząc do Sky mógł jedynie poprawić się w tym fachu, na pewno będzie chciał się pokazać jak z najlepszej strony w nowej drużynie, której kolarze od początku sezonu prezentują świetną formę. Dzisiaj pojechali obaj super czasówkę, tylko o ile Dennis jest najlepszy z całego peletonu w takich krótszych, płaskich czasówkach, tak Castroviejo wolałby dłuższą i pagórkowatą.
⛔ 100 - nieprawidłowy bukmacher.
 
ranczo0123 469,1K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Valencia - Real Sociedad
Typ: Valencia
Kurs: 1.72
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dzisiaj o 18:30 na stadionie Estadio Mestalla zmierza sie ze soba Valencia z Realem Sociedad. Zespol gosci przystapi do meczu w nienajlepszych nastrojach bowiem w czwartek po bardzo ciezkim dwumeczu odpadli z Ligi Europejskiej z Salzburgiem. Baskowie beda mieli tylko 3 dni na regeneracje co nie wróży im zbyt dobrze w bardzo &quot;bieganym&quot; futbolu jaki prezentuja Nietoperze. Dodatkowo Mestalla jest to obiekt z goraca atmosfera. Valencia po malym kryzysie wrocila na zwycieska sciezke i wygrala kolejno z Levante u siebie i Malaga na wyjezdzie. Dodatkowo goscie dosyc przecietnie radza sobie w tym sezonie La Ligi w szczegolnosci na wyjezdzie gdzie nie potrafia wygrac od 7 kolejek. Valencia miala ponad tydzien wolnego i na pewno zaprezentuje sie przed swoimi kibicami z jak najlepszej strony. Obie druzyny wystapia praktycznie w swoich najlepszych zestawieniach. Dodatkowa motywacja na pewno bedzie fakt ze jesli Nietoperze wygraja jutrzejsze starcie to jest szansa na odskoczenie lub zblizenie sie do bezposrednich rywali w walce o najwyzsze miejsca bowiem Sevilla bedzie podejmowac u siebie Atletico.
✅ 72
 
uzytkownik-119255 474

uzytkownik-119255

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Juventus - Atalanta
Typ: Atalanta powyżej 1,5 gola
Kurs: 5.50

Bukmacher: fortuna

Analiza:
Typ bardzo ryzykowny, ale po takim kusie go pobieram. Jeżeli spojrzymy na ostatnie mecze h2h:
30.01.2018 Cup Atalanta Bergamo 0-1 Juventus FC
01.10.2017 D1 Atalanta Bergamo 2-2 Juventus FC
28.04.2017 D1 Atalanta Bergamo 2-2 Juventus FC
11.01.2017 Cup Juventus FC 3-2 Atalanta Bergamo
Jak widać Atalanta lubi strzelać Juventusowi co nie jest łatwym wyczynem. Typ ryzykowny gdyż Juventus od 8 ligowych meczy nie stracił bramki . Tutaj bardziej opieram się na statystykach Atalanty:
15.02.2018 EUL Borussia Dortmund 3-2 Atalanta Bergamo
10.02.2018 D1 FC Crotone 1-1 Atalanta Bergamo
04.02.2018 D1 Atalanta Bergamo 1-0 ChievoVerona
30.01.2018 Cup Atalanta Bergamo 0-1 Juventus FC
27.01.2018 D1 Sassuolo Calcio 0-3 Atalanta Bergamo
21.01.2018 D1 Atalanta Bergamo 0-1 SSC Napoli
06.01.2018 D1 AS Roma 1-2 Atalanta Bergamo
02.01.2018 Cup SSC Napoli 1-2 Atalanta Bergamo
30.12.2017 D1 Atalanta Bergamo 1-2 Cagliari Calcio
23.12.2017 D1 AC Milan 0-2 Atalanta Bergamo
Atalanta potrafił strzelać na wyjazdach 2+ bramki topowym ekipom takimi jak: Borussia Dortmund, AS Roma, Napoli czy Milan.
Dzisiaj jest duża szansa na przerwanie passy Juventusu i strzelenia im 2 bramek. Po takim kursie warto spróbować.
ZWROT - mecz przełożony.
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: SiatkówkaNiemcy, 1.Bundesliga Kobiety
Godzina: 14:30
Spotkanie: SC Schweriner - Wiesbaden
Typ: DW 3:0 dla SC Schweriner
Kurs: 2,10
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Gospodarze spotkania podchodzą do tego meczu w roli faworyta i nie dziwi to jakoś specjalnie, ponieważ Schweriner wygrywają ostatnio wszystko co się da i rzadko tracą przy tym sety. W ćwierćfinale CEV cup spotkały się Casalmaggiore i wygrały na ich hali 0:3 co było lekkim zaskoczeniem. Trochę boję się o to dzisiejsze spotkanie, ponieważ Niemki mocno namęczyły się w pierwszym secie tamtego meczu. Rewanż na własnej hali rozegrają 1.03 i to będzie kolejne spotkanie po tym dzisiejszym, więc będzie czas po nim odpocząć.
Co do tego ligowego starcia: Schweriner zajmują 3 lokatę w lidze, z bilansem 15 wygranych meczy na 18 rozegranych. Na własnej hali bilans 8-1 i tylko 5 straconych setów. Przegrały mecz z Vilsbiburg 2-3 i to był konkretny wypadek przy pracy, tak samo jak wymęczone zwycięstwo z Munster 3:2, gdzie Schweriner przegrywały już 0:2 ! Reszta meczy na własnej hali to zwycięstwa 3:0, jedne łatwe, drugie mniej, jednak zawsze spinały się do samego końca by wygrać bez straty seta. W ostatnich 5 domowych spotkaniach zmierzyły się m.in. ze Stuttgartem i Dresdner, czyli pierwszą i drugą drużyną w tabeli i z nimi również potrafiły wygrać 3:0! w przypadku dzisiejszego zwycięstwa za 3 punkty wskoczą na fotel wicelidera, myślę, że leży to w zasięgu gospodarzy.
Mecz nie będzie arcyłatwy, a w przypadku typowania dokładnego wyniku wystarczy moment słabości i typ do śmietnika. Trzymam jednak kciuki, że po raz kolejny zaprezentują się wyśmienicie i wygrają wynikiem 3:0.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔ 100
 
bingooo 662

bingooo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Juventus - Atalanta
Typ: Juve i poniżej 3,5 gola
Kurs: 2,0
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Atalanta dobrze prezentuje się w tym sezonie, nie tylko we Włoszech, ale i europejskich rozgrywkach. Ale właśnie w nich grali z Dortmundem raptem 3 dni temu. Czy będą mieli dzisiaj siły, aby zagrać dobre zawody z potentatem ligowym? Wg mnie nie będzie dzisiaj oszałamiającego widowiska. Juventus wygrał swój ostatni mecz z Torino 1-0 i dzisiaj również przewiduje podobny wynik, 1 lub 2 do zera. Stara dama wygrałą u siebie 10 z 12 meczów i straciła tylko 4 gole. Z dzisiejszego pojedynku wyjdą do zera. Atalanta nie zdołała wygrać żadnego ze swoich ostatnich 4 meczów,w tym wyjazdowego meczu z Crotone. Z Juve przegrała w Pucharze Włoch 30 stycznia skromnie 0-1. Nie ma co patrzeć w dalsze wyniki tej pary, że były overowe, bo od tamtego czasu dużo się w drużynach pozmieniało. Ja gram na under i oczywiście Juve.
ZWROT - mecz przełożony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom