>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 25.02.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 15:00
Spotkanie: Sampdoria - Udinese
Typ: Sampdoria (-1,5)
Kurs: 3,40
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dzisiaj idę w stronę drużyny &quot;Polaków&quot;. Ostatnio porażka z Milanem w meczu o 6 punktów i jestem pewien, że dzisiaj drużyna z Genui będzie chciała zdobyć 3pkt i umocnić się na szóstym miejscu gwarantującym udział w europejskich pucharach. Bezpośredni rywale mają dzisiaj trudne wyjazdy. Milan gra z Romą, a Atalanta z Juve, więc jest szansa na odskoczenie od nich na kilka punktów. Sampa to zespół własnego boiska, bilans 9-2-2 jest jednym z lepszych w lidze i jako jedyni potrafili pokonać grający na wyjeździe Juventus. Dodatkową motywacją mogą być rozmiary porażki z Udinese na ich stadionie(0-4). No i właśnie Udine, które jest typowym zespołem środka tabeli i ma podobny bilans meczy domowych, jak i wyjazdowych. Na wyjeździe 5-1-6, ale wygrane mecze, oprócz dość nieoczekiwanego zwycięstwa z Interem, to zwycięstwa z drużynami z dołu tabeli. Widać że na wyjeździe grają dość bezkompromisowo, a jedyny remis został osiągnięty z Chievo, zatem drużyną, która do mocarzy nie należy. Z Torino, które ma bilans domowy znacznie słabszy od drużyny Linettego przegrali ostatnio 0-2 i myślę, że dzisiaj będzie podobny wynik. W bezpośrednich meczach między tymi drużynami padało dość dużo remisów, ale sądzę że dzisiaj tak nie będzie, gdyż zdecydowanie motywacja jest po stronie Sampdorii. Oby Kownacki dostał swoje 5 minut i należycie je wykorzystał pieczętując tym mój typ!!!
⛔ 100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie:Korona Kielce - Lech Poznań
Typ: Lech Poznań lub remis i powyżej 2,5
Kurs: 3,00
LVBET
Trochę ciężko jak na razie określić formę Korony Wygrana z tragiczną Termalicą 3:0 i remis równie słabą Sandecją 3:3. Niby 4 punkty w 2 meczach to dobry wynik, ale sama gra nie napawa aż tak wielkim optymizmem. Zwłaszcza 3 gole stracone W Niecieczy przeciwko Sandecji nie przynoszą chluby klubowi z Kielc. Defensywa w składzie Kallaste, Diaw, Dejmek i Rymaniak nie spisuję się na miarę oczekiwań. Sporo błędów przed tygodniem, choćby ten Diawa przy golu samobójczym. Lech będzie bardzo mocny na wisonę i na pewno włączy się do walki o tytuł mistrzowski, tylko potrzeba troszkę czasu żeby te zespół się &quot;dotarł&quot;. W meczu z Pogonią widac było już momentami zalążki tej dobrej gry a myślę że z meczu na mecz, z minuty na minutę będzie co raz lepiej. Widzę większość udaje się w kierunku Korony, ja jednak postawię dziś na Kolejorza. Wydaje mi się że bardziej ofensywnie usposobiony Lech (pod nieobecność Łukasza Trałki) zdoła wywieźć 3 punkty w Kielc.
⛔ 100
 
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Sassuolo - Lazio
Typ: Handicap: 1:0 - Wygrana Lazio
Kurs: 2,87
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam. Kolega wyżej napisał analizę tego właśnie spotkania. Ja pójdę tu o krok dalej i zagram z handi. Sassuolo to drużyna, która w lidze trafiła do siatki rywali zaledwie 15 razy, na własnym boisku 5 bramek. Nieprawdopodobnie słaba statystyka biorąc pod uwagę, że dzisiaj rozegrają 26 kolejkę. Nie wiem czy ich założeniem jest nie strzelanie bramek i jak najwięcej spotkań remisowych bo to jedna z niewielu drużyn w najsilniejszych ligach Europy, która ma tak mało bramek na koncie. Z tyłu mają ich straconych 43 i to cud, że nie są na dnie tabeli, a zajmują w niej 16 miejsce. U siebie (z wyjątkiem słabego Interu) przegrali z Udinese, Juventusem, Atalantą, Milanem itd. Lazio z pewnością do tej czołówki należy.
Po drugiej stronie Lazio, które po słabszym okresie wzięło się w garść. Zwycięstwo w lidze z Veroną + pewna wygrana w LE podreperowała morale drużyny. Nie można ukrywać, że ogólna forma zespołu zależy od dyspozycji Immobile, który prowadzi w klasyfikacji strzelców już z 22 golami. Z uwagi, że Ciro znowu zaczął strzelać i dzisiaj powinno być dobrze. Lazio nadal liczy się w walce o LM i chcąc utrzymać najlepszych graczy na kolejny sezon muszą tą klasyfikację uzyskać. Dzisiejsi goście tracą co prawda sporo bramek bo ich bilans to 61/33, ale biorąc pod uwagę dyspozycję strzelecką Sassuolo myślę, że dzisiaj nie za dużo im grozi. Pierwsze spotkanie w Rzymie pomiędzy obiema drużynami zakończyło się zmiażdżeniem Sassuolo 6:1. Spodziewam się dzisiaj pewnego zwycięstwa gości. Życzę powodzenia!
✅ 187
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
F 161

fuska

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 18:00

Spotkanie: Korona Kielce - Lech Poznań
Typ: Remis

Kurs: 3.32
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Starcie 6. Korony z 3. Lechem w ligowej tabeli. Korona typowy zespół własnego boiska, legitymujący się bilansem 7-1-3 kontra Lech - królowie remisów, zwłaszcza na wyjeździe. Bilans 2-7-3. Nie przewiduję przełamania tendencji akurat dziś, choć prędzej dziś niż za tydzień w Warszawie... Oba zespoły lubują się w remisach, bo na 23 kolejki mają odpowiednio ich 8 i 10. Tendencja prawdopodobnie zostanie zachowana, z tym że raczej mecz nie zakończy się wynikiem 0-0. Bo ma kto strzelać w obu zespołach. Korona jest zespołem nastawionym ofensywnie z bilansem ogólnym 38:31. Z kolei Lech traci najmniej goli w lidze - tylko 16, a starcia ofensyw z defensywami często kończą się małą ilością bramek tudzież remisami.
⛔ 100
 
T 159

typer1-131875

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia, Segunda Liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Guimaraes B - Academico Viseu
Typ: 1
Kurs: 3.25
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Spotkanie pomiędzy 11 w tabeli Guimaraes a 5 Academico w ramach portugalskiej 2 ligi. Oba zespoły dzieli zaledwie 5 punktów w ligowej tabeli. Gospodarze w tym sezonie z bilansem domowym 6-2-4, natomiast Academico wyjazdowo 4-6-3. Jednakże w tym w tym spotkaniu najbardziej zainteresowała mnie forma obu ekip. Otóż gospodarze wygrali ostatnie 6 spotkań w lidze z czego ostatnie 2-1 z liderem ligi. Goście na ostanie 9 meczy bardzo słaby bilans 1-6-2. Uważam, że gospodarze pójdą dziś na ciosem i wygrają 7 mecz z rzędu. Wartości oby drużyn są na tym samym poziomie a ich ostatnie trzy mecze na stadionie Guimaraes 1-1-1.
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Belgia, Jupiler League
Spotkanie: St. Liege - Club Brugge
Typ: St. Liege i obie strzelą
Kurs:
3,95
Godz: 18:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Po pierwsze Brugge ma już zapewnione 1 miejsce w lidze od paru kolejek i widocznie obniżyli loty... 3 remisy pod rząd.
Po drugie St. Liege walczy o pierwszą szóstkę ze sporymi szansami, tracą zaledwie 2 punkty i zwycięstwo bardzo ich przybliży do tego.
Po trzecie wzrostowa forma Liege bardzo widoczna, może sezonu nie zaczęli najlepiej ale od paru kolejek grają naprawdę dobrze, ostatnio remis na wyjeździe 1:1 z Charleroi (2 drużyna w lidze) czy zwycięstwo 4:3 z Mouscroun gdzie przegrywali 2:3 i grali w 10.
Ostatnio w pucharze Belgii grali w półfinale z Brugge i u siebie wygrali wysoko aż 4:1 a na wyjeździe ulegli 2:3 ale to Oni awansowali do finału.
U siebie Liege ponieśli tylko 1 porażkę w lidze, miało to miejsce 18 Sierpnia w 4 kolejce 0:4 z Waregem.
Obie ekipy w ostatnim czasie strzelają bramki również tracą więc nie spodziewam się, że zobaczymy 1 czy 2 bramki raczej spodziewam się otwartego meczu.. ale to gospodarzą bardziej zależy na 3 punktach.
⛔ 100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia 1 liga
Godzina: 14:30
Spotkanie: Anderlecht - Mouscron
Typ: Anderlecht wygra handicap (0:2)
Kurs: 3.20
Bukmacher: forbet
Analiza:
Sry , że tak w ostatniej chwili ale mam perełkę dla forumowiczów , myślę, że jeszcze niektórzy złapiecie ten mecz... szykuje się ostry wpier... od Anderlechtu .. jest niesamowite ciśnienie na bramki i wygraną w Brukseli.. dzisiaj myślę , z dobre strony pokażą się nowe nabytki Anderlechtu takie jak Morioka... po takim kursie trzeba łapać , tym bardziej , że historia meczów z tą drużyną przemawia ogromnie za Anderlechtem... oni naprawdę są świetnie grającą ofensywnie drużyną i myślę , że takim ogórkom jak Mouscron spokojnie wbiją z 4-5 bramek tym bardziej , że jest ciśnienie ze strony kibiców i zarządu na pewne zwycięstwo .. Teodorczyk też musi się kiedyś obudzić! Wejdzie? Zostaw reputkę !
⛔ 100
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Grecja
Godzina: 18:30 25.02.2018
Spotkanie:paok Saloniki - Olympiakos Pireus
Typ: Obie strzelą a suma bramek będzie większą niż 2,5/TAK
Kurs: 3,30
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Witam,Na tapetę biorę Hit 23 kolejki Greckiej Super League czyli spotkanie pomiędzy liderem PAOK-iem Saloniki a trzecim w tabeli Olympiakosem Pireus.Kurs jaki wystawiła na to zdarzenie Fortuna pobieram w ciemno i jak dla mnie to perełka dnia.PAOK w lidze idzie jak burza i zmierza po mistrzostwo które ostatni raz zdobył w 1985 roku choć w tamtym sezonie było blisko i skończyło sie na drugim miejscu.Naprzeciw hegemon Greckiej Ligi - Olympiakos który dopiero w ostatniej kolejce zdobył 3pkt(wygrana u siebie z Panionosem 1:0) a tak nie licząc tej wygranej 5 ostatnich meczy to 3 remisy i 2 porażki .....i jaki wynik tego-strata do Paoku 6pkt oraz odpadniecie z pucharu Grecji na rzecz AEK Ateny,więc dzisiaj nie mają nic do stracenia i od początku muszą ruszyć na gospodarzy .Spodziewam sie otwartego meczu oraz szybko strzelonej bramki(najlepiej gości)która napocznie ten mecz w piękne widowisko.Kurs na BTTS (2.30)też warty grania.
Pozdrawiam
▶zwrot - mecz przełożony
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja - 1 liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: PAOK - Olympiakos
Typ: 2 drużyna strzeli gola
Kurs: 1.77
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Nie wiem skąd buki wzięły kursy na to zdarzenie, ale ja to pobieram z pocałowaniem rączki. Fakt, PAOK ma bilans u siebie kosmiczny, ale jeśli weźmiemy pod uwagę jaka to jest liga, to już wcale nas on nie dziwi. Olympiakos nabijał podobne staty przez ostatnie lata.
PAOK u siebie to 10 meczy, 10 wygranych, 28 strzelonych i TYLKO 2 stracone. Jednak jak wcześniej napisałem, jest to liga grecka, nie ma tam za bardzo kto im zagrozić, a jedyną drużyną na równym poziomie, jeśli nie lepszym, są ich dzisiejsi przeciwnicy. Statystyki PAOK u siebie to jedyne co przemawia przeciwko mojemu typowi.
Bilans Olympiakosu na wyjeździe to 10 meczy, 5 wygranych, 3 remisy i 2 porażki. 21 strzelonych, 13 straconych. Przez te 10 meczy tylko raz im się nie udało strzelić do siatki rywala w meczu z Panathinaikosem.
H2H nic nam nie powie bo raz mogą im nie strzelić, a innym razem strzelić 3 gole.
Olympiakos to najbardziej utytułowana drużyna z Grecji. Odpadli z Ligi Mistrzów i Pucharu Grecji, więc mogą się już skupić tylko na lidze i gonieniu rywala, z którym dzisiaj grają. Jest to mecz za &quot;6 pkt&quot; i tyle też tracą do lidera, czyli gospodarzy. Na takie mecze jedni jak i drudzy wychodzą bardzo zmotywowani i nie sądzę, żeby było jakieś odpuszczanie. Jeśli Olympiakos chce ponownie wygrać ligę i zagrać w Lidze Mistrzów, musi pokonać dzisiaj rywali, co oznacza, że będą musieli strzelić gola!
▶zwrot - mecz przełożony
 
B 168

boleqq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona - Lech
Typ:
handicap 1:0 / Lech
Kurs: 4.90
Bukmacher: Fortuna

Analiza: Czas na przełamanie. Poznaniacy od ostatnią wyjazdową bramkę zdobyli 4. listopada. Czas najwyższy na przełamanie tej passy jeśli Kolejorz myśli o mistrzostwie. Gra dobrze w obronie. Traci mało bramek. Korona w 2. ostatnich meczach strzelala po 3 gole ale to z Sandecja i Nieciecza. Dziś stanie przeciwko obronie Lecha i jak dla mnie liczę na wysokie prowadzenie Poznaniaków.
⛔ 100
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka NBA
Godz: 21:30
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - San Antonio Spurs
Typ: San Antonio Spurs -3.50 pkt
Kurs: 3.45
Unibet
Analiza:
Obie drużyny bardzo zdeterminowane i będą walczyć jak o życie w tym starciu (duży przedsmak play off, a może już poziom gier posezonowych, kto wie ...)
Bardzo ciasno w obu konferencjach i dwie organizacje zaliczyły w ostatnim czasie duży spadek, wiec czas na przebudzenie się.
Uważam, że główną rolę odegra dziś dyspozycja trzech rezerwowych graczy Cavs, tj Korver, Hooda i Clarksona. To ich celownik na dystansie zdecyduję o ewentualnym zwycięstwie, bądź porażce. Jakoś nie widzę wypracowanych sytuacji dla tych graczy, a improwizowany basket, czyli styl Cavs. Szybkie decyzje i prosta koszykówka to nie sposób na wygraną z takim przeciwnikiem. Nie spodziewam się dużej skuteczności po stronie Cavs, a ciężko będzie coś innego zorganizować, chyba że solo w wykonaniu James&#39;a ...
Główna przewaga Spurs to ich organizacja gry, jak i wykorzystywanie przewag, a raczej szybkie ich dostrzeganie. Gra do środka i na zewnątrz to jest coś prostego na pozór, ale trzeba mieć do tego odpowiednich wykonawców. Aldridge i Gaol + dobry obwód zapewniają dobrych ruch piłki. Spurs wiedzą jaka jest główna broń Cavs po przebudowie i sami też muszą podjąć odpowiednie ryzyko. Tyle że ich ryzyko będzie poparte jakością. Mimo, że to Cavs dziś są faworytem, to ja właśnie ich dostrzegam jako drużynę pod ścianą i dużą presją. Ponadto przegrany dwumecz z Denver przez Spurs musi być odebrany, a dziś jest najlepsza okazja do tego. Mecz zaczyna się dość wcześnie, juz o 21:30, w niedzielę NBA gra dla Europy!
✅245
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
maer 216,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia - Primeira Liga
Godz: 18:00
Spotkanie: Boavista F.C. - Vitória F.C.
Typ: Boavista F.C.
Kurs: 2.15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Portugalii gdzie w tamtejszej Primeira Liga w 24 kolejce ligowej na Estádio do Bessa zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Boavista Futebol Clube a w gości przyjedzie drużyna Vitória Futebol Clube.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 23 meczach zdobyli 30 punktów co daje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej zaś goście plasują się na 14 pozycji w portugalskiej Primeira Liga ze zdobytymi 21 oczkami w swoich 23 spotkaniach tego sezonu ligowego.
Boavista F.C. w tym sezonie u siebie 7 zwycięstw i 4 przegrane z bilansem bramkowym 13-13 natomiast Vitória F.C. na wyjazdach 4 remisy oraz 7 porażek i bilans bramek 10-25.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie zdobywają więcej ligowych oczek do tego ostatnio u siebie tylko wygrywa co raczej z zespołem najsłabszym na wyjazdach nie powinno się zmienić gdyż goście na wyjazdach grają tragicznie do tego tracąc bardzo dużo goli i moim zdaniem komplet 3 ligowych punktów pozostanie na Estádio do Bessa przy zespole gospodarzy tego spotkania.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
M 125

mts8

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG - Ol. Marsylia
Typ: Wynik meczu/ Obie strzelą - PSG i tak
Kurs: 2.10
Bukmacher: Totolotek

Analiza:
Wiemy na co stać PSG u siebie, a ostatnio nawet na stratę kilku bramek. Zapowiada się ofensywny mecz i wydaje się, że drużyna z Paryża wygra, ale Marsylia powinna zdobyć chociaż honorowego gola.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Roma - Milan
Typ: Roma wygra przynajmniej jedną połowę
Kurs: 1,55
Bukmacher: totolotek
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiada się mecz we Włoszech. AS Roma walczy o udział w przyszłorocznej Lidze Mistrzów (no chyba, że ją wygra w tym sezonie). Lazio i Inter swoje mecze wygrały, więc dziś czas na Romę. W przypadku wygranej znów wskoczą na 3 miejsce. Walka o 1-2 miejsca rozstrzygnie się pomiędzy Napoli i Juventusem, więc pozostaje gra o miejsce trzecie. Milan ostatnio gra nieźle. Zaczął punktować. Tracą 3 punkty do 6 miejsca, które pozwała wziąć udział w LE. Strata do 4 Interu wynosi 10 oczek więc, ciężko będzie odrobić.
AS Roma jest po ciężkim meczu w LM, lecz nie może to być dzisiaj wymówką i dziś muszą zagrać dobry mecz. Milan odpoczywał o jeden dzień krócej gdyż grają oni w LE gdzie odprawili z kwitkiem w dwumeczu bułgarski Ludogorets 4-0.
Dziś stawiam na gospodarzy, którzy wygrali ostatnie 4 mecze z Milanem. Wybieram wariant ostrożniejszy i liczę, że chociaż jedna połowa będzie na korzyść Romy.
⛔100
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sevilla - Atletico
Typ: Wynik meczu/Obie strzelą - Atletico/Tak
Kurs: 4.50
Bukmacher: Expekt

Na dzis proponuje zaklad z La Ligi. Wydaje mi sie ,ze obie druzyny maja spore szanse na zdobycie bramki, napad Sevilli w bardzo dobrej formie, w srode byli blisko pokonania MU ktore uratowala tylko swietna forma DDG. Oba zespoly spotkaly sie miesiac temu w Pucharze Krola, gdzie lepsze okazala sie Sevilla i wygrala 3:1. To pokazuje w jak dobrej formie sa napastnicy Sevilli, strzelic 3 bramki Atletico to nie lada wyczyn.Atletico jak to Atletico - minimalisci. Jak w wiekszosci spotkan beda starali sie szybko zdobyc bramke i czekac na kontry. Druzyna ze stolicy stracila w tym sezonie tylko 9(!!!) bramek, jednak ja licze,ze Sevilla bedzie w stanie zdobyc chociaz jedna a Griezmann i Costa zapewnia gosciom co najmniej dwie.
✅350
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom