>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 25.02.2019 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 25. Lutego
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
ziemniak 199

ziemniak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ukraina, Premier League
Godzina: 18:00
Spotkanie: Szachtar Donieck - Oleksandriya
Typ: Podwójna szansa X2
Kurs: 3,88
Bukmacher: 1xBet

Analiza:

Na wstępie dodam że kurs warto zagrać w Bet365 (4,33) ale podałem niższy ze względu na regulamin.


Na warsztat dzisiaj mecz ligi Ukraińskiej naszych kochanych braci zza wschodu którzy przyjeżdżają do nas do pracy i nic &quot;nie panimaju&quot;.
Ale spokojnie ja trochę panimaju w tej lidze więc wam coś tam powyjaśniam.
Szachtar Donieck czyli absolutny dominator ligi Ukraińskiej zmierzy się z (według bukmacherów) zespołem na pożarcie czyli Oleksandrya.
Na początku Gospodarze.
No cóż można o Szachtarze powiedzieć.
Lider Ligi Ukraińskiej do tego na jakiejś 80% pewny obecny tryumfator ligi.
Wielokrotny mistrz Ukrainy (10 razy)
11 razy zdobył puchar Ukrainy.
8 razy Super Puchar.
Wartość rynkowa zawodników to aż 106mln Dolarów.
No kto nie zna tego klubu niech się schowa...
Najwięcej strzelonych bramek w lidze.
Najmniej straconych.
Tylko 1 przegrana. (Z Dynamem Kijów - to ci niespodzianka co nie ? ;))
Teraz w Lidze Ukraińskiej jest przerwa zimowa.
Więc Szachtar rozgrywał dość dużo meczy towarzyskich.
Rozegrał aż 8 meczy !
Oleksandrya tylko 3...
Bilans Szachtara to 4-2-2.
Czyli 4 Zwycięstwa 2 Remisy i 2 Porażki.
Bilans bramkowy 16-10.
Przejdźmy może dalej bo o Szachtarze nie ma zbytnio co pisać.
Dodam że na tym etapie zaczynają się już dla Szachtara drobne problemy zaraz wam wytłumaczę jakie i skąd taki typ.
Otóż na 8 spotkań towarzyskich w 6 spotkaniach tracili bramkę (przynajmniej jedną).
To oczywiście niewiele znaczy bo w meczu z Botev Plovdiv (Bułgaria) wygrali aż 6-1.
Ta stracona bramka nie robi wrażenia.
Ale po tym spektakularnym zwycięstwie coś jakby się zacięło.
Zremisowali 0-0 ze Słabym Innsbruckiem (Ok przygotowywali się do Ligi Europy o czym za chwile).
Szachtar Donieck w lidze niepokonany od sierpnia ubiegłego roku.
Ewidentnie klub idzie na mistrz w swojej lidze.
I tu przejdźmy na moment do ich rywala czyli Oleksandry.
Skazywany na porażkę niewielki prowincjonalny klub ze środkowej Ukrainy.
To nie żaden Donieck,Kijów, Charków czy nawet Lwów.
Tylko mała mieścina z małym niewielkim klubem.
Generalnie porażka.
Potentat ligi Ukraińskiej,grający w Lidze Europy (odpadli) grają z jakąś Ukraińska wydmuszką z prowincji.
No geniusz typ ziemniak geniusz typ...
Mam tupet żeby to prezentować w typach dnia. :fubar:
Oleksandrya to klub zajmujący 3 miejsce w tabeli ligi Ukraińskiej.
Czyli nie jakiś chłopiec do bicia bo zaraz za Dynamem Kijów i właśnie Szachtarem Donieck.
Do tego klub który (co może się wydawać śmieszne) ma szanse na ... zdobycie Mistrz Ukrainy.
Iluzoryczne ale jednak.
Oleksandrya ma 8 pkt przewagi nad 4 zespołem w tabeli więc zagra w tym spotkaniu na pełnym luzie.
Szansa na to że spadnie jest niewielka szansa że zdobędzie tytuł jest także iluzoryczna.
Nic ich nie goni nic nie zagraża.
Komfortowa sytuacja.
Żeby podsumować ten zespół powiem krótko... to najlepszy zespół wśród najsłabszych zespołów ligi Ukraińskiej. :sarcastic:
Rozegrali oni 3 spotkania towarzyskie.
2 Zwycięstwa jedna porażka.
Wygrali oni z Uzbekistańskim średniakiem (Navbahor Namangan) przegrali z vice-liderem ligi Białoruskim absolutnym dominatorem w tamtejszej lidze czyli Soligorskiem.
Oraz wygrali aż 4-0 z 4 zespołem 2 ligi Ukraińskiej... dobra to można pominąć.
Dla nas jednak najważniejsze jest to że w każdym z tym spotkaniach zdołali zremisować przynajmniej jedną z połów.
I na tym bazujemy ten typ.
Szachtar Donieck w 8 spotkaniach towarzyskich zremisował lub przegrał (przynajmniej 1 połowę) aż... 6 razy !
Potem zagrał 2 mecze w lidze Europejskiej i tam najpierw... zremisował a potem przegrał aż 1-4 z Eintrachtem Frankfurt.
No bądź co bądź zespołem w zasięgu Szachtara Donieck.
W ostatnich 3 tygodniach Szachtar rozegrał aż 5 meczy.
Co może też powodować zmęczenie w tym 2 w lidze Europy.
Oleksandrya tylko 3 spotkania.
Do tego morale mogą być lekko obniżone bo odpadli właśnie z Ligi Europy.
Żeby dobić jeszcze Szachtar powiem Szachtar to spotkanie musi wygrać żeby mieć na 100% mistrzostwo Ukrainy.
Więc będą cisnąć bo wiadomo lepiej mieć szybciej mistrz niż póżniej.
Upatruje tutaj drobne zmęczenie presje sytuacji ligowej oraz drobny dyskomfort rozgrywania (chociażby na nieswoim stadionie) meczu z zespołem który taki słaby jak się wydaje wcale nie jest.
Różnica klas dość widoczna ale spokojnie.

W meczach Head to Head wygląda to dość dramatycznie dla Oleksandrya.
Ale przyjrzyjmy się dokładnie tym spotkaniom.
Szachtar rozegrał (przynajmniej tyle jest na FlashScorze) 19 spotkań.
Na 19 spotkań Szachtar przegrał lub zremisował (jedną z połów) aż...12 razy.
W ostatnich spotkaniach u siebie od sierpnia 2016 roku zdarza się to... cały czas.

Jak widać kiedyś Szachtar potrafił wygrywać 5-0,3-0.
Generalnie do.. zera.
Potem nagle zaczął tracić bramki a teraz &quot;ostatnio&quot; nawet była niespodzianka.
To oczywiście tylko statystyka.
I zbyt wcześnie mówić że mistrz jest nagi ale widzę tutaj dość swoista zależność która warto spróbować obstawić.
W 2018 roku Szachtar u siebie na 26 spotkań (liczę wszystkie jakie są dostępne) zremisował lub przegrał jedną z połów aż...21 razy ! :movember:
Wszystko przemawia za Szachtarem ale posłużę się matematyka i dam szanse zwykłej kochanej statystyce.
Więc sadzę że w którejś z połów może paść remis.
Kwestii &quot;spalenia&quot; się Oleksandrya na wyjeździe nie biorę pod uwagę ze względu na to:

Chłopaki mimo prowincji coś tam potrafią.
Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami to wynik 0-2 dla Szachtara.
Po jednej bramce w każdej połowie.
Więc limit &quot;szczęścia&quot; wyczerpany.
PS: Jak ktoś chce pograć to spotkanie a nie koniecznie na podany wyżej typ to polecam kartki.
Ostatnie 3 spotkania Oleksandry (spójrzcie na kartki obu drużyn):


Ale dokładnych statystyk nie sprawdzałem.
Pozdrawiam.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska
Godzina 18:00
Spotkanie : Śląsk : Zagłębie
Typ : czerwona kartka
Kurs : 3.60
Bukmacher : Fortuna
No to szukam dalej karteczki koloru czerwonego , w tym meczu pomiędzy Śląskiem a Zagłębiem liczę że może być , po pierwsze nie jest to zwykłe spotkanie a DERBY , obie drużyny są w tej gorszej części tabeli i każda marzy aby być w grupie 1-8 , Śląsk ma do tego marzenia aż 12 pkt , ostatnio nie wiedzie im się dobrze , na 10 meczy zaledwie 2 wygrane , Zagłębie natomiast do miejsc 1-8 ma bliżej , na ten moment to 6 pkt ale gdyby wygrali na Śląsku to będzie 3 oczka , sędzią jest pan Piotr Lasyk , w meczach z udziałem Zagłębia pan Piotr pokazał 3 czerwone ( 2 z nich dla Zagłębia ) natomiast mecze z udziałem Śląska 2 czerwone oby dwie dla Śląska a że w naszej kochanej Ekstraklasie sypią się czerwone to w takim meczu jak DERBY to możemy spodziewać się walki i mnóstwa fauli no i oczywiście wszystko w ręce pana Piotra !
⛔ 100
 
pukon 959,8K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Pierwsza Liga Serbia
Godzina: 18.00
Spotkanie: Zlatibor Cajetina - Sloboda Uzice
Typ: Sloboda (włącznie z dogrywką)
Kurs: 3.10
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Serbska pierwsza liga i spotkanie derbowe (okręg zlatiborski) - Zlatibor piąta pozycja w tabeli i bilans 12-10, Sloboda siódme miejsce z bilansem 11-11. Do końca rundy zasadniczej pierwszej ligi zostały cztery kolejki, następnie osiem najlepszych zespołów dołączy do czterech uczestników ligi ABA (Crvena, Partizan, Mega, FMP), rozpoczynając kluczową część sezonu pod szyldem Super Ligi. Dla mnie w tym zestawieniu, pomimo ostatnich wyników, na mocniejsza personalnie wygląda drużyna Slobody, powtórzę tylko, to co już pisałem o tej drużynie - jako beniaminek, potrafili zbudować naprawdę ciekawie wyglądające zestawienie, mają w kadrze m.in. jednego z najlepszych zawodników całej ligi Amerykanina Marcusa LoVetta, bardzo dobrych krajowych strzelców jak Maric czy Simic, drugiego z amerykańskich zawodników Kadiriego, mocnych Serbów jak Comagic, Hristov, Crnic, Brankovic czy Trajkovic, to wszystko wygląda naprawdę bardzo solidnie w tych rozgrywkach. Wydaje się, że jakby grali od początku w tym zestawieniu, bo jednak kilku ważnych zawodników zakontraktowanych już w trakcie sezonu, bądź wracali z urazów, to miejsce mogłoby być jeszcze wyższe. Trzeba też pamiętać, że to jednak beniaminek, co zawsze trudniejsze, odnaleźć się w realiach nowej ligi. Przystępują do tego spotkania po trzech porażkach z rzędu (Dunav, Tamis, Vojvodina), w których naprawdę wynik mógł spokojnie pójść też w drugą stronę - w starciach z Dunav i Vojvodiną odrabiali spore straty i w końcówce spotkania wypuścili z rąk wygrane, w meczu z Tamis, z kolei zaprzepaścili znaczną przewagę, też tracąc mecz w samej końcówce. Z kolei ekipa Zlatiboru, też solidnie wyglądająca ekipa, gra ostatnio bardzo dobrze, cztery z rzędu, w pełni zasłużone wygrane, pozwoliły już raczej z dużą pewnością, dołączyć do zespołów, które zagrają w Super Lidze. Tylko oni cały czas grają przy jednak wąskiej kadrze, a po tej ostatniej grze kolejne, możliwe braki - nie zagrali Riznic (10,9pkt) i Vorkapic (8,1pkt), a jakiś uraz w meczu złapał Rondovic (8,4pkt) i nie mógł kontynuować gry. Nie wiem na ile te urazy są poważne i czy będą mogli tutaj zagrać - jeżeli nie wystąpią, może to być spore osłabienie, ale nawet jeżeli zdążą się wykurować, to też pytanie, jaki wpływ na ich dyspozycję będą miały te kontuzje (na chwile obecną nie ma informacji o ich grze, decyzja zapewne na krótko przed meczem). Pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami zwyciężył Zlatibor 84-82, z tym że rywale nie byli w swoim najmocniejszym zestawieniu, m.in. brak Hristova czy Brankovica, a pomimo tego byli bardzo blisko wygranej. Sloboda po tych ostatnich pechowych grach (czy też przegranych na własne życzenie), musi mieć dodatkową motywację do przełamania, takie porażki potrafią zmobilizować. W dodatku nic bardziej nie buduję atmosfery w drużynie, którą na pewno trzeba poprawić po tych grach, jak ewentualne zwycięstwo w meczu derbowym, już nie wspominając o pewnie sporej motywacji do zrewanżowania się ekipie gospodarzy za ten pierwszy, przegrany mecz. Może po raz kolejny się pomylę tutaj, ale dla mnie, drużyna Slobody wygląda na mocniejszą personalnie, może nie znacząco jakoś, ale jednak, i co chyba najważniejsze z większymi obecnie możliwościami kadrowymi. Mam nadzieję, że w końcu będą potrafili udowodnić to również na parkiecie, bo jestem przekonany, że to nie jest tak słaba drużyna, jak te ostatnie wyniki i to przełamanie, wcześniej czy później musi przyjść.
⛔ 100
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: New York Knicks - San Antonio Spurs
Typ: poniżej 222,5 pkt
Kurs: 2.25
Bukmacher: eTOTO
Analiza:
Witam, dziś postanowiłem zabawić się w liczbę punktów w meczu. W ekipie gospodarzy nie wystąpi J. Jordan rzucający średnio powyżej 11pkt na mecz. Dodatkowo patrząc na bilans H2H pomiędzy obydwoma powyższy typ wydaje się bardzo bezpieczny. Tylko 1/10 ostatnich spotkań padło więcej niż 222 pkt w meczu. Ponadto New York rzuca w lidze średnio 99pkt/mecz. Liczę, że dziś gospodarze nie rzucą zbyt dużo punktów. Pozdrawiam
⛔ 100
 
M 64

mrozik9211

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Sao Paulo ATP
Godzina: 16:30
Spotkanie : Sousa P. - Garin Ch.
Typ: 0:2
Kurs: 1.80
Bukmacher: Totolotek
Analiza :
Pojedynek 1/16 finału w Sao Paulo. Moim zdaniem Portugalczyk przegra to spotkanie w dwóch setach. Przemawia za tym jego forma. Ostatnie 7 spotkań zakończył pokonany (w tym roku 4 porażki , 3 porażki w 2018). Grali ze sobą 4 razy i wszystkie pojedynki wygrał zawodnik z Chile. Ostatnie 3 pojedynki tych panów kończyły się wynikami 2:0 na korzyść Garina i myśle ze tym razem będzie tak samo.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: piłka nożna, La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Girona - Real Sociedad
Typ: powyżej 2.5 goli
Kurs: 2.18
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Na wstępnie chciałbym przeprosić za mało merytoryczną analizę ale nie siedzę często w LaLiga. Jednak jestem zdania, że warto pograć tutaj over bramkowy.
Girona jest po wyjazdowym zwycięstwie z Realem Madryt 2:1. Natomiast Real Sociedad wygrał u siebie 3:0 z Leganes.
Kurs na over 2.5 powyżej @2.0 w lidze hiszpańskiej warto wykorzystywać, tymbardziej że obie ekipy bardzo dobrze zaprezentowały się pod względem strzeleckim w ostatniej kolejce.
H2H w 2018 roku pokazuje że jest to typ 50/50 - wiosną padł wynik 5:0 a jesienią było po 0. Tak czy inaczej uważam, że po takim kursie można spróbować i liczyć, że obie drużyny pokażą swój ofensywny potencjał.
⛔100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Śląsk - Zagłębie
Typ: Zagłębie
Kurs: 3.35
Bukmacher: LVBET
Analiza: Spotkanie kończące 23 kolejkę Ekstraklasy, derby dolnego śląska, szkoda, że bez udziału kibiców przyjezdnych, którzy dostali zakaz za palenie szalików Miedzi i ...Śląska w ostatnim meczu u siebie. Mój główny typ to zwycięstwo Zagłębia, które znakomicie weszło w rundę rewanżową, najpierw pokonali w Poznaniu faworyzowanego Lecha, a w ostatniej kolejce pewnie deklasując Miedz, natomiast Śląsk pierwsze wiosenne starcie z Sosnowcem wygrał, jednak już wyprawa do Krakowa na mecz z Wisłą zakończyła się porażką. Duża zmiana i to bardzo pozytywna w grze z Lubina pod wodzą holenderskiego trenera to to, że Zagłębie od początku próbuje narzucić swój styl, nie cofa się i nie czeka co zrobi przeciwnik, są obecnie w lepszej dyspozycji niż Śląsk i liczę, że dzisiaj to wykorzystają i punkty pojadą do Lubina. Ostatnie dwa wyjazdy do Wrocławia zakończyły się wygranymi gospodarzy, więc to pewnie też jeszcze bardziej ich zmobilizuje, są na pewno zmotywowani po wygraniu ostatniej kolejce także meczu derbowego z Miedzią. Jako ciekawostkę ze spotkań bezpośrednich we Wrocławiu można zauważyć, że od 7 lat jest utrzymany pewien &quot;trend&quot;, a mianowicie 2 wygrane Śląska, następnie wygrana Zagłębia, ostatnie 2 mecze to wygrana Śląska, więc dzisiaj wypada...wygrana Zagłębie, to oczywiście tak w tylko w ramach ciekawostki, do mnie przede wszystkim przemawia obecna forma, a ta jest po stronie Miedziowych. Drugi typ to rzuty rożne, obie ekipy nabijają ich na wiosnę sporo, w dwóch wiosennych meczach z udziałem Śląska padło ich 29 co daje średnią 14,5 cornera na mecz, natomiast w meczach z udziałem Zagłębia aż 36 rożnych co przekłada się na średnia 18 rogów na spotkanie.
⛔ 100
 
W 755

waltan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Śląsk - Zagłębie
Typ: Obie strzelą - NIE
Kurs: 2.0
Bukmacher: totolotek

Analiza: Moim pierwszym typem na to spotkanie było zwycięstwo gości po zdecydowanie lepszym kursie ale użytkownik Waldi1979 niestety mnie ubiegł. Drużyna Śląska ma duże problemy ze strzelaniem bramek ale trudno się temu dziwić skoro w ataku gra taki wirtuoz futbolu jak Arkadiusz Piech. Waleczności na pewno nie można mu odmówić ale jego technika użytkowa to wyznacznik poziomu naszej miernej ligi. Może na szpicy już dziś od początku zagra Robak ale tak naprawdę wchodzi do gry po przerwie i to było widać w poprzednim meczu z Wisłą. Zagłębie w defensywie sprawuje się moim zdaniem lepiej niż solidnie i jak ktoś tutaj ma strzelić bramkę to drużyna gości. Spotkania między tymi drużynami zawsze charakteryzują się dużą walecznością bo to w końcu derby Dolnego Śląska. Jako ciekawostkę dodam, że trener gospodarzy Vitezslav Lavička w przerwie zimowej był już jedną nogą w Zagłębiu ale wrocławski podatnik zaoferował mu więcej kasy. Na pewno będą sobie chcieli jeszcze dodatkowo tutaj coś z tego powodu udowodnić. Stawiam tutaj na mecz walki z 1 góra 2 golami które strzeli Zagłębie. Powodzenia!
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Besiktas - Fenerbahce
Typ: over 13.5 rożnych
Kurs: 5.00
Bukmacher:
Milenium
Analiza: Nie jest to główny typ, o którym myślałem, bo pierwsza myśl to była czerwona kartka dla Fernarhace, niestety żaden z dozwolonych na stronie bukmacherów nie daje takiego zdarzenia - można za to spróbować sama czerwona po kursie 2.50.
Besiktas i Fenerbahce to zawsze otwarte mecze i sporo walki - rzuty rożne w tych meczach z reguły po stronie Besiktasu, ale zdarzały się mecze, gdzie było np. 11-5 w rzutach rożnych, co wynika z podobnej taktyki obu drużyn i bazowaniu na skrzydłach. Dodatkowo mecz ważny dla obu drużyn - Besiktas wciąż walczy o wicemistrzostwo, a Fenerbahce o utrzymanie. Przewidywany wynik: 1-1
⛔ 100
 
ziggy1984 1,1K

ziggy1984

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Mistrzostwa Świata - kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Czarnogóra-Łotwa
Typ: Łotwa -5,5
Kurs: 2,57
Bukmacher: Totolotek

Ostatnia kolejka kwalifikacji i mecz o wszystko w Podgoricy. Łotwa bardzo skomplikowała sobie sytuacje w grupie i przed ostatnią kolejką nie jest pewna awansu. Goście aby awansować do dalszej fazy muszą dziś wygrać minimum 9 punktami bo taką różnicą przegrali u siebie z Czarnogórą. Tamta porażka była małą niespodzianką ale Łotwę usprawiedliwia nieco fakt, że nie mieli do dyspozycji wszystkich swoich najlepszych graczy. W poprzedniej kolejce nie dali rady Hiszpanii (62:67). Dziwny był to mecz bo Łotysze jeszcze w 3 kwarcie przegrywali 19 punktami by w końcówce dojść rywali na 1 punkt. Ostatecznie przegrali ale Hiszpania to ścisły top światowy. Czarnogóra wygrała nieznacznie na Ukrainie (76:74). Dziś Łotwa będzie w najmocniejszym składzie jak dla mnie to ich potencjał jest dużo większy od Czarnogóry, Czy cel wygrać minimum 9 punktami osiągną? Być może tak bo tylko takie zwycięstwo ich interesuje ja podchodzę nieco ostrożniej i stawiam handicap -5,5 po niezłym kursie.
✅ 157
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ukraina
Godzina: 17.30
Spotkanie: Dynamo Kijów- Zorya Luhansk
Typ: Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 2,25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W 19 kolejce ligii ukraińskiej spotkają się ze sobą Dynamo Kijów i Zorya Luhansk. Spotkanie to można śmiało nazwać spotkaniem na szczycie bo gospodarze zajmują 2 miejsce w tabeli a goście 4. Dynamo traci bardzo mało bramek ale ma za sobą niełatwy mecz z Olimpiakosem w ramach Ligii Europy. Poza tym z pewnością szykują się na mecz za dwa tygodnie z Chelsea który będzie wymagał od nich pełnej mobilizacji. Na pewno nie mogą pozwolić sobie na jakieś kontuzje przed tak ważnym meczem a i piłkarze nie są całkowicie wypoczęcie po meczu z przed trzech dni więc myślę, że dziś nie będą za wszelką cenę bronić swojej bramki. A Zorya jest idealnym kandydatem na to by pokonać ich bramkarza. Drużyna ta prawie zawsze zdobywa gola na meczach wyjazdowych. W bezpośrednich spotkaniach między tymi zespołami zazwyczaj obie strzelaly więc myślę że i dziś obie trafią do siatki.
⛔ 100
 
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP - SINGIEL: fortuna
Pojedynek pomiędzy nr.12 Rosjaninem Chaczanowem, a nr.19 Gruzinem Basilaszwilim w ramach turnieju ATP w Dubaju. H2h 2:2 lecz ostatni pojedynek z maja 2017, a więc dawno temu dlatego skupię się na obecnej formie zawodników tak więc Chaczanow, który po zwycięstwie w Paryżu pod koniec zeszłego roku znacznie obniżył loty w tym roku doznając porażek z takimi zawodnikami jak nr.56 Berrettini czy nr.209 Griekspoor i to są właśnie jego dwa ostatnie spotkania do tego przegrany set w pucharze Davis&#39;a z nr.122 Laaksonenem i wymęczona wygrana po 2:45h tak więc forma daleka od optymalnej, a jest to zawodnik grający agresywny tenis, który kończy dużo piłek ale jak mu nie idzie to również popełnia wiele błędów. Z drugiej strony Basilaszwili, który też nie gra swojego najlepszego tenisa w tym roku gdzie porażki z nr.1 Djokovicem czy nr.11 Tsitsipasem można usprawiedliwić dobrą formą przeciwników, a i tak powalczył w tych meczach, tak już przegrana z nr.172 Brandsem czy nr.35 Fucsovicsem nie powinny mu się przytrafić, aczkolwiek ten drugi też dobrze rozpoczął sezon i w sumie tylko porażka z Niemcem pozostawia niesmak. Tenis Gruzina opiera się bardziej na defensywnej grze i nagłym przejściu z obrony do ataku, a więc mecz będzie wyglądał tak, że to forma Rosjanina zadecyduje kto wygra to spotkanie, a ta nie jest najlepsza i to spotkanie jak dla mnie to 50/50 dlatego kurs 2.65 to jak dla mnie value.
✅ 165
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska , LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 18;00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
Typ: goście wygrają spotkanie ,a obie drużyny strzelą gola
Kurs: 5.10
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Zagłębie po serii zwycięstw będzie chciało tą serię podtrzymać w Wrocławiu , wygrywając z miejscowym Śląskiem . które u siebie jest zazwyczaj zespołem dość solidnym oraz niedającym sobie wyrywać punktów na własnym terenie ,szczególnie w tej rundzie wiosennej , gdzie żadnego z czterech meczy rozgrywanych jak dotąd u siebie gospodarze nie zdołali jeszcze przegrać , oraz są chyba jednym z pośród wszystkich zespołów Ekstraklasy , które jak dotąd nie odnieśli żadnej straty punktowej na swoim boisku.
Nie będę ukrywał , że dzisiaj naprawdę ostro ryzykuję , stawiając na wygraną ,,Miedziowych&#39;&#39; ; jednakże zaufam własnej intuicji oraz mam pewne przeczucie , że to spotkanie może okazać się naprawdę ciekawym widowiskiem , bo jakby nie patrzeć goście także mają fantastyczną serię wygranych , i to nie tylko na własnym terenie ,ale przede wszystkim ich forma w meczach wyjazdowych jest naprawdę godna pozazdroszczenia oraz jednocześnie powodem do podziwu ich poczynań , bowiem chyba każda polska drużyna . która wygrywa z Lechem na ich terenie , zasługuje na pochwałę .
Stawiam więc na wygraną Zagłębia oraz dodatkowo na to , iż ta wygrana nie przyjdzie im tak łatwo , co oczywiście wydaje się chyba rzeczą oczywistą . Na pewno możemy liczyć na bramkę Śląska , jednak moim zdaniem to drużyna przyjezdnych będzie w stanie ich pokonać , strzelając o jedną bramkę więcej niż ich koledzy zza miedzy .
LINK : https://www.flashscore.pl/mecz/A3PYQz1J/#szczegoly-meczu
⛔ 100
 
neutralny 451,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Mistrzostwa Świata - kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Czarnogóra-Łotwa
Typ: Czarnogóra -1,5 OT
Kurs: 2,31
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Najciekawsze starcie dzisiejszej serii gier eliminacyjnych. Mecz o awans, pierwsze starcie wygrali dzisiejsi gospodarze, łotysze aby przechylić szalę awansu na swoją korzyść musieliby dziś wygrać 9 oczkami. To właśnie goście są faworytem bukmacherów, ja idę jednak w stronę bałkańskiej drużyny, gdyż w tak wyrównanych starciach często o końcowym wyniku decydują indywidualności. W tym wypadku liczę szczególnie na występującego we francuskim Monaco Needhama, oraz silnego skrzydłowego z Valencii Bojana Dubljevicia, którzy decydują o sile mojego dzisiejszego faworyta. Czarnogórcy radzą sobie w tych eliminacjach nadzwyczaj dobrze, mają za sobą serię 4 kolejnych zwycięstw, morale są wysokie no i po swojej stronie będą mieli fanatyczną jak zawsze publiczność. Łotysze zawalili te eliminacje, a ostatnio przegrali z teoretycznie mocną Hiszpanią, piszę teoretycznie ponieważ faworyci tej grupy przegrywali już w tych eliminacjach m.in. z Ukrainą, czy Turcją. Podsumowując szanse obu drużyn stawiam 50 na 50, jednak moim zdaniem goście będą za bardzo chcieli od początku, wiedzą że mają sporą stratę do odrobienia, a to nie zawsze idzie w parze z dobrą grą. Czarnogóra ma zapas punktowy, którego nie powinna oddać i lepiej powinni wejść w ten mecz, a ostatecznie go zwyciężyć.

⛔ 100
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Portugalska
Godzina: 22:15
Spotkanie: Benfica - Chaves
Typ: 1 i powyżej 3,5 bramki w meczu
Kurs: 2,0
Bukmacher: forBet
Analiza:

( 4 typ z rzędu trafiony, ale wczorajsze zwycięstwo Realu wymęczone i kontrowersyjne...
Stan analiz: 13/21 )
Dziś z oferty wybrałem mecz ligi portugalskiej, w którym druga w tabeli Benfica podejmie przedostatni w tabeli Chaves.
https://www.flashscore.pl/tabela/jLu3HHTl/0QiQ7l0h/#table;overall
Zwycięstwa Benfiki możemy być niemal pewni. Forma jaką aktualnie prezentuje zespół z Lizbony pozwala zastanawiać się nad rozmiarem w jakim rozprawią się z rywalem.
U siebie Benfica strzela średnio 3,7 bramki na mecz, a wyśrubować taki bilans pomogło niedawne zwycięstwo z Nacional aż 10:0.
Ekipa Chaves w 11 meczach wyjazdowych zdobyła tylko 7 pkt. (2-1-8) tracąc 17 bramek. Z reguły goście nie przegrywają wysoko, ale jadąc do lidera tabeli, Porto zaliczyli porażkę 0:5.
Benfica w 22 spotkaniach strzeliła łącznie 60 bramek dzięki czemu może się pochwalić najlepszym atakiem w lidze.
Benfica podejmowała zespół Chaves trzykrotnie:
2018 Benfica - Chaves 3:0
2017 Benfica - Chaves 3:1
1999 Benfica - Chaces 4:1
Wysoki wynik zależy tylko i wyłącznie od podejścia gospodarzy do dzisiejszego meczu. Za tydzień czeka ich bardzo ważny mecz wyjazdowy z Porto i może dziś będzie okazja do ustawienia sobie celowników przed tym spotkaniem.
Mam nadzieję, że nie zabraknie goli i Benfica odniesie dziś wieczorem kolejne, efektowne zwycięstwo.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Śląsk - Zagłębie
Typ: Zagłębie -1AH
Kurs: 6
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Trochę podpinam się pod typy kolegów wyżej. Moim zdaniem kursy są tutaj zupełnym nieporozumieniem. Zagłębie jest w dużo lepszej formie, z tego co czytam opinie (nie jestem w stanie oglądać całych meczów) to grają naprawdę fajną piłkę, a Śląsk dalej jesienna padaka. Jedynym minusem jest brak Starzyńskiego, jednak należy też pamiętać, że &quot;Figo&quot; lubi mieć przestoje w swojej grze, więc może się okazać, że jego zastąpienie wcale nie będzie takim problemem. Szczególnie liczę na Pawłowskiego, który jest w mega formie. Więcej napisali koledzy wyżej, nie ma co się powtarzać - na chwilę obecną Lubinianie są zespołem lepszym i powinni dziś to wyraźnie udowodnić.
⛔ 100
 
W 186

wasili99

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska
Godzina 18:00
Spotkanie : Śląsk : Zagłębie
Typ : 1 i +2.5 w meczu bramek
Kurs : 3.65
Bukmacher : fortuna
Analiz już kilka było, ja jednak trochę przeciwnie zagram, wygrana Śląska i ponad 2.5 w meczu. Polska liga to poziom nieprzewidywalny, nie bardzo wierzę w nagły i niepowstrzymany marsz Zagłębia ku chwale Ciekawa jest h2h tych zespołów: ostatnie 5 meczy to wygrana gospodarzy i 0 bramek gości. Czas na koniec tej serii w jednym aspekcie:goście strzelą, ale gospodarze więcej.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lipsk-Hoffenheim
Typ: x
Kurs: 4.0
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Ostatnie spotkanie 23 serii spotkań w niemieckiej bundeslidze piłkarskiej pomiędzy ekipami RB Lipsk oraz Hoffenheim. Rywalizacja zapowiada się niezwykle ciekawie i moim zdaniem kurs na ekipę gospodarzy jest zaniżony bowiem bowiem goście z Hoffenheim w obecnym sezonie na wyjeździe ponieśli tylko 2 porażki a gospodarze co prawda dobrze grają na swoim stadionie , ale moim zdaniem nie będzie to dla nich łatwe spotkanie. Hoffenheim potrafi zagrac dobrze z mocnymi rywalami, tutaj również poszukałbym overu bramkowego bowiem obie ekipy grają mocno ofensywnie i raczej bardziej skoncentrują się na atakowaniu bramki rywala aniżeli na bronieniu swojej. Gospodarze mają na swoim stadionie dobry bilans bramkowy bowiem wychodzi im ponad 2 bramki na spotkanie, podobny bilans mają goście na obcych stadionach, zapowiada się więc ciekawe ofensywne spotkanie w którym moim zdaniem najbardziej możliwym wynikiem jest remis oraz dokładny wynik 2:2. Obie ekipy niestety nie będą miały do dyspozycji pełnego składu, w Lipsku nie zagra Upamecano, nie wiadomo natomiast czy pojawią się na stadionie Forsberg, Haidara, Kampl, Smith-Rowe, natomiast w drużynie przyjezdnych nie wiadomo czy wystąpią Baumgartnet, Bickakic, Geiger, Hubner, Joelinton, Rupp, Vogt. Liczę na podział punktów.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia
Godzina: 20:00
Spotkanie: Martimo - Sporting
Typ: 2/+1.5
Kurs: 1.98
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Ekipa Martimo , ktora bardzo slabo spisuje sie w meczach na swoim boisku bilans 3-1-6 podejmuje Sporting, ktory ostatnio prezentuje wysoka forme pokonal Brage 3-0 i mocno postraszyl Villarreal w LE, goscie nie maja juz szans na wygranie ligi, ale o 2 miejsce premiowane el do LM moga jeszcze powalczyc, taki mecz musza wygrac jezeli o tym mysla,okazje maja znakomita, martimo jezeli juz pkt to na wiecej wyjazdach, mysle ze goscie zdobeda 3 pkt i przynajmniej dwie bramki.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom