>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 25.03.2023 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 25. Marca


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- STS
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- Ewinner
- GO+bet
- Betters
- BetX


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy, kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Izrael - Kosowo
Typ: Izrael
Kurs: 1.95
Bukmacher: Totalbet
Analiza:
W jednym ze sobotnich meczy dość ciekawie zapowiada się konfrontacja pomiędzy reprezentacjami Izraela i Kosowa w ramach eliminacji Mistrzostw Europy. Gospodarze w ostatnim meczu na swoim boisku doznali porażki z Cyprem 3-4 i tym samym przerwali serię 8 kolejnych meczy bez porażki, gdzie zanotowali 5 zwycięstw, i 3 remisy. To spotkanie jest bardzo ważne dla gospodarzy, ponieważ w swojej grupie mają takie ekipy jak Szwajcaria, Rumunia, Białoruś, Kosowo, i Andora, więc na pewno sprawa awansu rozstrzygnie się pomiędzy reprezentacjami Szwajcarii, Rumunii, i Izraela. Zwyciestwo w pierwszym meczu tych eliminacji da dobrą pozycję do walki o 2 czołowe miejsca. Reprezentacja Kosowa na wwyjazdachnie spisuje się za dobrze, ponieważ na 10 ostatnich takich konfrontacji w delegacjach zanotowali jedynie 2 zwycięstwa pokonując reprezentację Cypru i Gruzji. Liczę tu na gospodarzy, którzy według mnie mają lepszych zawodników i grają na swoim boisku.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Miami
Godzina: 16.00
Spotkanie: Nishioka - Molcan
Typ: Molcan
Kurs: 2,25
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Już podłapali typerzy kto ten mecz wygra i kursy zaczęły spadać. To jest z kategorii: Monteiro - Kubler. Kubler nie ma prawa tego meczu przegrać, a przegrywa. Także trzeba uważać, bo jeśli Molcan tego nie wygra, to nazwijmy to nie miał swego dnia. Oby miał normalny dzień i grał swoje to Nishioka mu nie podjedzie, no chyba że pan Molcan straci koncentrację jak przy przegranym secie z Thompsonem, to może i będzie powtórka z rozrywki, czyli trzysetówka. Molcan wraca do starej dyspozycji, czyli jest groźny, więc Nishioka musi się ostro postarać, żeby wygrać.

125
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1503
Tenis by Dawid 869,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis, ATP Miami
Godzina: 16:00
Spotkanie: Lehecka J. vs. Musetti L.
Typ: powyżej 7,5 asów
Kurs: 1,85
Bukmacher: betclic
Analiza:

Spotkanie o III rundę Miami Open, w którym wyraźnym faworytem jest reprezentant Czech, który w tym sezonie gra bardzo dobry tenis i kontynuuje dobrą serię od końcówki 2022 roku. Kilka dużych wygranych i można rzec, że zadomowił się na stałe w głównym cyklu ATP. Jego dzisiejszy rywal jest znacznie wyżej klasyfikowany, lecz obecnie jest w dołku i przegrał cztery spotkania z rzędu. Ponadto jego ostatnich pięć spotkań kończyło się w dwóch setach i nie mówię o tym przypadkowo, ponieważ liczę na przełamanie, które prędzej czy później nastąpi. Oczywiście jest to trochę życzeniowe myślenie, bo ciężko oszacować kiedy zagra na miarę oczekiwań i do tego ma solidnego rywala. Dlatego dziś nie skupię się na rezultacie, a na asach serwisowych. Linia ustawiona na poziomie 7,5 na pewno nie jest błędem bukmacherów, ale jest tu jak najbardziej potencjał by tę linię pokryć. Plusem jest fakt, że obaj mają potencjał, by inkasować ich dość sporo. W ostatnich spotkaniach Czech zaliczył kolejni 8, 5, 5, 1, 4 i 9 asów, więc całkiem pozytywnie z wyjątkiem jednego meczu. Jeśli chodzi o Włocha to nie wygląda to już tak dobrze, bo zaliczył: 1, 2, 4, 2 i 3 asy, lecz tylko ostatnia wartość tyczy się spotkania rozgrywanego na betonie. Na wolnych kortach Miami i ugrywając 8 gemów zrobił wspomniane 3 asy, więc tu teoretycznie jest potencjał na więcej ze względu na nieco szybsze korty. Panowie grali ze sobą raz i zrobili w sumie 9 asów, lecz w długim spotkaniu i to w hali, więc raczej nie jest to argument, ani na plus, ani na minus. Jest jednak jeden dość ważny argument, niekoniecznie przychylny mojemu kierunkowi. Musetti ustawia się dość głęboko do returnu i nie jest to gracz, na którym łatwo jest inkasować asy. Jak już wspomniałem na wstępie, raczej nie mamy tu value, a dość racjonalnie wystawioną linię, lecz potencjał obu panów jest na tyle wysoki, że mogą nawet indywidualnie pokrywać takową linię.

Więcej analiz i typów w dziale KUPONY.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, II liga
Godzina: 14:00
Spotkanie: Siarka Tarnobrzeg- Kotwica Kołobrzeg
Typ: Pierwsza połowa/mecz i liczba goli - Kotwica/Kotwica i powyżej 2.5 goli
Kurs: 5.80
Bukmacher: Betx
Analiza: W zeszłej kolejce idealnie udało mi się wstrzelić w rezultat Kotwicy z Wisłą Puławy. Tym razem również mam jakieś przemyślenia i idące za nimi wnioski.
W Kołobrzegu awans ucieka, pierwszy raz od dawien dawna kołobrzeżanie rozegrają mecz nie będąc liderem. Liczę, że to bardziej im pomoże niż zaszkodzi, a porażka w Puławach podziała jak zimny prysznic.
Piraci z Kołobrzegu udali się na Podkarpacie już w czwartek, czyli na dwa dnia przed meczem, co na tym poziomie jest rzeczą absolutnie niespotykaną, to już pokazuje, że jednak im na tym awansie zależy i nie są to tylko puste słowa. Według mnie to dobra decyzja, bo podróż daleka i na pewno jeden dzień dłużej pobytu w miejscu rozegrania meczu podziała pozytywnie na zespół. Jeśli klub na to stać to wydaje mi się, że grzechem byłoby takiej decyzji nie podjąć.
Kolejna sprawa - rywal. Siarka to obecnie półka niżej niż Puławy. W Tarnobrzegu raczej ciężko będzie utrzymać II ligę, co pokazuje start rundy wiosennej. Oglądałem mecz Kotwy z Wisłą z ubiegłego tygodnia i o dziwo Kotwica nie zasłużyła tam na porażkę, a o wyniku meczu zdecydowała akcja gospodarzy w doliczonym czasie gry. Wierzę, że ta porażka podziałała na podopiecznych trenera Płuski, jak płachta na byka i dziś sobie ją odbiją wysoko przy Alei Niepodległości w Tarnobrzegu.
Liczę dziś na czyste konto gości, bo to co ostatnio wyczyniają w tyłach nie przystoi drużynie z topu ligi, a przecież defensywa niebiesko-białych na poczatku sezonu słynęła ze swojej szczelności. Z resztą efekty widzimy do teraz, bo nadal to zespół z najmniejszą liczbą straconych goli pomimo, iż ostatnio tracą je nagminnie.
Podsumowując typuję dziś dużą mobilizację wicelidera rozgrywek i choć oba zespoły zanotowały słabe wejście w rundę wiosenną to jednak jakość jest po stronie Kotwicy i uważam, że dziś to sobie odbiją. Szukając odpowiednego zakładu prowadzenie do przerwy i końcowa wygrana gości wydaje mi się dobra do gry, do tego dorzucam over bramkowy faworyta, co daje w sumie bardzo przyjemny kurs u bukmacher betx. Dodam, że taki zakład np. w totalbet mamy po kursie 3.80, więc według mniej warto spróbować.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +157
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy, kwalifikacje
Godzina: 15:00
Spotkanie: Szkocja vs Cypr
Typ: Szkocja powyżej 7.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.74
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Szkocja naturalnie nie brała udziału w zeszłorocznym Mundialu w Katarze. W barażach nie udało się pokonać u siebie Ukrainy i była to mała niespodzianka, ponieważ to Wyspiarze traktowani byli jako faworyci w tamtym starciu. Należy jednak jak najszybciej zapomnieć o tym niepowodzeniu i Liga Narodów w wykonaniu gospodarzy była świetna. Pierwsze miejsce w grupie pozwoliło awansować do wyższej dywizji i mierzyć się z najlepszymi zespołami w Europie. Najważniejszy jest jednak awans do mistrzowskich turniejów i Szkocja pragnie zameldować się na przyszłorocznym EURO 2024. Zadanie nie będzie łatwe, ponieważ grupa A jest bardzo wyrównana i mając obok siebie takie nacje jak Hiszpania, Norwegia czy Gruzja to każdy zdobyty punkt będzie na wagę złota. Dzisiaj Wyspiarze mierzą się z najsłabszym zespołem w stawce. Czy pewne zwycięstwo powędruje na ich konto?

Cypr to jeden z totalnych outsiderów europejskiej piłki. Jeszcze kiedyś kluby z tego kraju brały udział w fazach grupowych Ligi Mistrzów, czy Ligi Europy, ale to jest już rzadkość. Niestety futbol u przyjezdnych się nieco zatrzymał i odbija się to też na reprezentacyjnych wynikach. Goście traktowani są jako chłopcy do bicia, co pokazała Liga Narodów i spadek do najniższej dywizji. Każde inne miejsce niż ostatnie w grupie eliminacyjnej do EURO 2024 będzie uznane za sukces. W Cyprze nie znajdziemy nawet jednej gwiazdy, która przebiłaby marny poziom tej reprezentacji. Większość piłkarzy występuje na co dzień w rodzimej lidze. Niemniej jednak outsider pragnie sprawić niespodziankę w Glasgow. Czy jest na to szansa?

Jestem zdania, że Szkocja nie da żadnych szans przeciwnikowi, ale zdecydowałem się na rzuty rożne w ich kierunku. Wyspiarze szczególnie u siebie są overowi w tym elemencie gry i w ostatnich 5 starciach notowali liczby 9, 7, 9, 5, 6. Cypr będzie zdominowany w każdym elemencie gry i szczególnie na wyjazdach nacja ta sobie nie radzi. Jeżeli nie wpadnie szybko gol dla faworyta, to o kornery jestem spokojny. Co ciekawe obie reprezentacje mierzyły się w poprzednich eliminacjach do EURO i tam Szkocja wykonywała 8 i 9 rzutów rożnych. Próbuję!

174
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +2660
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Mistrzostw Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie:
Armenia - Turcja
Typ: Turcja
Kurs:
1.47
Bukmacher: STS
Analiza:

Dziś zmagania w eliminacjach mistrzostw Europy rozpoczną drużyny z grupy D, w której o awans powalczyć mają Chorwacja, Walia i Turcja. Drużyna Turcji pierwszy mecz zagra na wyjeździe z Armenią. Myślę, że Turcy wyjdą na ten mecz zmotywowani, bowiem ważne jest aby nie gubić punktów w meczach z ekipami, które jednak są traktowane jako te o niższej klasie.
Armenia ostatnio spisywała się fatalnie. Nie wygrała 7 kolejnych spotkań z rzędu a tylko w jednym z nich udało jej się wywalczyć remis, resztę przegrała.
Turcy z kolei na ostatnim zgrupowaniu w listopadzie wygrali 2 mecze towarzyskie - pokonali po 2:1 Szkocję i Czechy.
Obie drużyny dotychczas mierzyły się ze sobą dwukrotnie, było to w eliminacjach do Mundialu 2010. Wtedy dwukrotnie Turcja zwyciężyła 2:0.

47
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +865
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, III liga gr. 3
Godzina: 12:00
Spotkanie: Miedź II Legnica - Gwarek Tarnowskie Góry
Typ: 2
Kurs: 2.40
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Od razu powiem, że zagrałem pre na 1, nawet miałem analizę, czekałem tylko na składy i liczyłem, że zrzucą kogoś z jedynki - tak jak na jesieni w przerwie na repry. Tak się jednak nie stało co jest irracjonalne (to chyba ostatnia szansa, aby się poderwać z ogonów tabeli), więc widać że im na utrzymaniu nie zależy. Patrząc po składach to tu wg mnie dwójka, Gwarek pechowo na wiosnę, więc niech się odkuje na frajerach, bo inaczej tego podejścia klubu nazwać nie potrafię.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy, kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hiszpania vs Norwegia
Typ: Superbets: Hiszpania strzeli powyżej 0.5 gola w 1 połowie i powyżej 1.5 gola w 2 polowie
Kurs: 4.75
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Ostatnio seria gorszych typów w moim wykonaniu, ale dziś już liczę na przełamanie.
Uważam, że Hiszpania trochę sobie dzisiaj postrzela, a mecz będzie bardzo otwarty. Norwegowie w każdym z 5 ostatnich spotkań tracili bramki. Odpowiednio : 1 z Finlandia, 1 z Irlandia, 2 z Serbia, 2 ze Słowenia i 2 że Szwecją. Jak widać ich obrona nie jest monolitem.
Wszystkie drużyny z którymi Norwegia grała są według mnie słabsze od Hiszpanii i nie dysponują tak dużym potencjałem ofensywnym jak Hiszpanie. Skłania mnie to więc do gry takiego typu jaki podałem . Według mnie kurs na to zdarzenie jest za duży. Hiszpanie powinni chcieć dobrze zacząć kwalifikacje i podejrzewam, że już do przerwy coś strzela . Norwegia kiepska jest w obronie, ale w ataku gra wygląda lepiej i nie zdziwi mnie jak postraszą Hiszpanów i wyrównają. Wtedy mecz powinien zrobić się jeszcze bardziej otwarty i 2 bramki Hiszpanów w drugiej połowie są jak najbardziej możliwe.

375
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1504
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - WTA Miami
Godzina: 18:30
Spotkanie:
Babos/Mladenovi - Fernandez/Townsend
Typ: Babos/Mladenovic
Kurs:
2,65
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Mecz 1 rundy turnieju deblowego kobiet. Doświadczona wegiersko-francuska para zagra z parą Kanadyjsko-amerykańską, która gra ze sobą drugi turniej. Pierwszy wspólnie zagrały w Indian Wells, gdzie pokazały się z dobrej strony wygrywając z Tajwankami Chan i przegrały 1:2 z Czeszkami Siniakova/Krejcikova prezentując się z dobrej strony. Mladenovic z Babos najlepszy czas mają za sobą gdzie były na czele rankingu deblowego i wygrywały szlemy, dwa razy FO w 2018 i 2019 oraz AO w 2020. Jednak lata płyną nieubłaganie. Obie nigdyś dobre singlistki, teraz skupiają się głównie na deblu. Ten rok bardzo regularne, wygrywają pierwszy mecz w turnieju i przegrywają w kolejnym spotkaniu. Dziś liczę na podtrzymanie tej passy i wygrają swój pierwszy mecz. Kursy według mnie powinny byc bardziej wyrównane. U rywalek Fernandez debla gra dodatkowo do singla, ostatnio często z doświadczoną Mattek-Sands. Priorytetem jest gra pojedyncza. W Miami już odpadła po bardzo słabym meczu z Bencic gdzie ugrała dwa gemy. Townsend w deblu spisuje sie bardzo dobrze, rzekłbym że lepiej niż w singlu. Na początku roku wygrała dwa turnieje w Adelaidzie w parze z Muhamad i Stefani. Na ostatnim US Open z McNally wystąpiła w finale. Bardzo dobrze gra przy siatce, co często stosuje w grze pojedynczej. Jednak spróbuje dziś pójść w stronę bardziej doświadczonych i zgranych ze sobą zawodniczek. Debel często jest loterią gdy przy równowadze o wygraniu gema decyduje jeden punkt. Widzę lekkie value w tym kursie na Babos/Mladenovic i tak próbuje.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Plus Liga
Godzina: 14:45
Spotkanie: ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI - Zawiercie
Typ: ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI
Kurs: 5,0
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Spotkanie aktualnie dziesiątych w tabeli gospodarzy z Zawiercianami z trzeciego miejsca. Suwałki nadal z szansami na awans do fazy play-off. Ich ostatnie spotkania zakończyły się porażkami jednak ich spotkania stały na bardzo wysokim poziomie. Minimalne porażki w poszczególnych setach, które nie pozwoliły im na odniesienie sukcesu. Niby gładka porażka 0:3 z Olsztynem, ale każdy set na styku zwieńczony wynikiem 22:25. Porażka z Lublinem 1:3, gdzie wyniki trzech z czterech setów ważyły się w końcówkach. W końcu porażka 1:3 z Zaksą w ubiegły wtorek, gdzie byli jedną piłkę od prowadzenia w spotkaniu 2:0 w setach. Właśnie ten mecz sprzed kilku dni utwierdza mnie w jak bardzo dobrej dyspozycji znajdują się zawodnicy trenera Kwapisiewicza. Nie ustępowali w niczym zawodnikom Zaksy, czyli tym z najwyższej półki. Skrzydła Filipski, Kujundzic, Halaba chodziły fantastycznie. Środek z Takvamem na czele również (ostatnio wybrany do szóstki kolejki). Po drugiej stronie siatki zobaczymy Zawiercie, którego zawodnicy wczoraj pokonali w autokarze 600km. To ich najdalszy wyjazd w sezonie PlusLigi. Przypuszczam, że aktualnie znajdują się na wzmożonych obrotach treningów siłowych. Przygotowują się do osiągnięcia jak najlepszej formy na zbliżającą się fazę play-off. Zajmują trzecie miejsce, niżej nie spadną , ale mogą jeszcze awansować. Pytanie tylko, czy na pewno tego chcą. Zwycięstwo w sezonie zasadniczym może oznaczać trafienie na zbliżającą się Skrę Bełchatów, która w ostatnim czasie gra wręcz wybornie. Mikrocykl treningowy sprawi, że gościom z Zawiercia może zabraknąć pary. Trybuny w Suwałkach zapełnione po brzegi to kolejny atut Ślepska, który może przechylić szalę zwycięstwa na ich korzyść. Kurs jest zdecydowanie przesadzony i zważając na okoliczności uważam, że dziś dojdzie do małej sensacji i to ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI okaże się zwycięski.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +130
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy, kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie:Chorwacja-Walia
Typ: Superbets:
Chorwacja powyżej 4.5 celnych strzałów, Chorwacja strzeli powyżej 1.5 gola, Chorwacja wykona powyżej 5.5 rz.rożnych
Kurs: 4.5
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Chorwaci po całkiem udanym mundialu z którego odpadli w półfinale (właśnie z przyszłym mistrzem świata) staną w szranki o awans do kolejnego turnieju, są faworytem swojej grupy spośród Turcji i właśnie Walii z którą dzisiaj się zmierzą (jest jeszcze Łotwa, ale chyba nie będą w stanie nawiązać rywalizacji w tej grupie)
Gospodarze powinni sięgnąć tutaj po dobry start w tych eliminacjach ale na pewno nie będzie zbyt łatwo, początek meczu może być dosyć ostrożny a Walia wyjdzie raczej z nastawieniem że punkt będzie sukcesem, przy odrobinie szczęścia niewykluczone że dojdzie do małej niespodzianki ale finalnie Chorwaci powinni tu sobie poradzić.Obie ekipy grały ze sobą także w eliminacjach ostatniego Euro, Chorwacja wygrała 2-1 u siebie, w Walii natomiast padł remis.Walia zagrała również w niedawnym mundialu, lecz nie był to udany występ, zajęli ostatnie miejsce w grupie remisując z USA.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chorwacja-Walia
Typ: Chorwacja -1.5
Kurs: 2.29
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Od pewnego czasu panowało wrażenie, że Walia zbliża się do końca pewnej ery, co zostało potwierdzone, gdy Bale zawiesił buty po mistrzostwach świata.
Chorwacja również stanęła w obliczu perspektywy końca swojej ery po zajęciu trzeciego miejsca w Katarze, jednak Modric i Perisic postanowili dalej kontynować grę w naorodowych barwach
Ta para oferuje bezcenne doświadczenie reszcie drużyny podczas kolejnego ataku na próbę przekroczenia granicy w dużym turnieju,
Gospodarze przystąpią do tej kampanii kwalifikacyjnej, przegrywając tylko jeden z ostatnich 13 meczów we wszystkich rozgrywkach, ulegając w półfinale z późniejszym mistrzem świata Argentyną.
Prawdopodobny wyjściowy skład Chorwacji:
Livakovic; Juranovic, Sutalo, Gvardiol, Sosa; Modrić, Brozovic, Kovacic; Vlasić, Kramaric, Perisić
Nie widzę tutaj słabych punktów, wręcz przeciwnie, wiekszość z tych piłkarzy gra w czołowych europejskich klubach i radzą sobie tam znakomicie, były gracz Legii - Juranovic błyszczy w Unionie Berlin, Gvardiol to będzie najgorętsze nazwisko wśród pożądanych środkowych obrońców tego lata i cena to pewnie około 80 mln euro, trio w środku pola - Modric - Brozovic - Kovacic zdominuje dzisiaj Walię.
Ofensywne z przodu trio to nie jest może najwyższa europejska półka ale w zupełności powinno wystarczyć na gości, ławka Chorwatów również wygląda dużo lepiej od Walijczyków, uważam że dwubramkowa lub wyższa wygrana gospodarzy to bardzo realny scenariusz.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +130
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Anglia League One
Godzina 16:00
Spotkanie : Peterborough : Derby
Typ : over 2.5 gola / obie strzelą
Kurs : 2.12
Bukmacher : ETOTO

Obie drużyny są zainteresowane aby walczyć o awans do Championschip co prawda nie bezpośrednio ale w play-off , jak na razie w tej grupie 3-6 jest drużyna Derby ale ostatnio gubi punkty i kto wie gdzie wylądują na zakończenie sezonu , Peterborough z kolei jest blisko tej grupy bo zaledwie 4 oczka straty do dzisiejszego rywala stąd liczę że powinno być dziś ciekawie na Weston Homes Stadium (Peterborough) , gospodarze są jedną z najskuteczniejszych drużyn do tej pory strzelili 63 bramki ale jest też ta nie zbyt dobra statystyka bo stracili aż 47 , do tej pory spotykali się ze sobą 11 razy i trochę lepiej w tych potyczkach wygląda Derby bo wygrali oni 6 razy przy 4 zwycięstwach Peterborough i tylko 1 remis , Peterborough jednak u siebie z Derby potrafi grać stąd skłaniał bym się w ich kierunku bo i dwa ostatnie mecze ligowe to zwycięstwa , liczę jednak na przynajmniej 3 bramki a że obrona Peterborough nie jest mocną stronę to liczę na bramkę Derby .

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
TENIIS WTA Miami
godzina 16.00
J.Ostapenko - B.Haddad -Maia
Typ Haddad Maia i over 21.5 gema
kurs 4.00
forbet
Analiza: Hm Bukmaherzy lekko faworyzują Jelenę . kursy 1,6 - 2.3 i można się z tym zgodzić.W h2h 3:0 dla Ostapenko Seul 2017
2:1 , właśnie tutaj w MIami 2018 2:0 i Cincinatti ubiegły rok sierpień 2:0 .Mecze dość zacięte dwa razy grały Tajbreka a trn ostattni ubiegły rok 6:4 , 6:4.ALe moim zdaniem to Brazylijka w ostatnim sezonie zrobiła duży progrs.Ranking ma nawet lekko wyższy od Ostapenko.
Po Jelenie wiadomo czego się można spodziewać a mianowicie wszystkiego - i nic już tu nie napiszę bo to słowo wszystko dokladnie opisuje istotę.
Po Beatriz też wiadomo czego się spodziewać , jest stabilna , i można oczekiwać dobrego meczu , czasem nawet zaskakuje in plus.
Od finału AO minęło już trochę czasu a Haddad- Maia jako jedynej udało się pokonać Rybakinę , owszem jest jeden jeszcze przegrany mecz Ryvki z Gauff ale walkowerem.
Beatriz również bardzo dobry występ z Siegemund w IW gdzie doszły do finału i były dośc blisko sprawienia nie małej sensacji w meczu z Sinakową i Krejcikową.Miały 5:4 w deugim secie prowadzenie i serwis i gdyby to wykorzystały na 2:2 to mogły być inne losy supertajbreka/A tak wygrały drugi set po Tajbreku i grały Super Tajbreka po Tajbreku a to już ostra jazda.
Wybrałem tu linę over 21.5 bo taką proponuje regulaminowy bukmacher ale u moijego nieregulaminowego zagram 19.5 po niewiele mniejszym kursie 3,40 ale chyba tutaj warto przyczaić się na livie Ostapenko lubi mocno zaczynać.
Wygrała ostatnio set do zera z Kwitową i przegrała kolejny też do zera.
Haddad przegrała set do zera z Martincovą i wygrał decidera też do zera .
Beatriz ostatnio wygrała dwa tajbreki z Siniakovą i Martincovą.
w h2h z Ostapenko Beatriz dostaje 3:0 , 4:1 w setach i 2:0 w tajbrekach i tak sobie nie myślę że ta statystyka jest trochę krzywdząca dla Brazylijki i dość wyrównanej rywalizacji , mecze były na styku .
Myślę że pora i dobra okazja dla Beatriz by to poprawić a i obecna dyspozycja chyba lepsza niż w tych trzech meczach między nimi dotychczas.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +120
gregcov 9,1K

gregcov

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy, kwalifikacje
Godzina: 17.00
Spotkanie: Armenia-Turcja
Typ: Obie strzela i over 2,5
Kurs: 2.65
Bukmacher:STS
Analiza:
Armenia to bardzo goracy teren. Kazdy kto sie tam pojawia, wie ze latwo nie bedzie i o 3 pkt bedzie trzeba powalczyc. Armenia dodatkowo jest zespolem walecznym i nastawionym na agresywna gre. Zauwazylem ze nawet gdy dostana cios albo dwa to dalej walcza o chocby honorowa bramke. Turcja z kolei pomimo ze nie nalezy do swiatowej czolowki jest zespolem lepszym pod kazdym wzgledem od Ormian, tylko czy zdolaja wygrac na tak trudnym terenie? Wg mnie raczej tak, tracac przy tym jakas bramke. Wole jednak pojsc w strone opcji ze obie strzela i bedzie over 2,5. Bezpieczniej. Boje sie tylko zmasowanej obrony Ormian i wymeczonego zwyciestwa Turkow ale man nadzieje na otwarcie wyniku w pierwszej polowie i dalsze strzelanie obu ekip.

165
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1847
M 40,3K

marcinmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Armenia - Turcja
Typ: Turcja: powyżej 5,5 celnych strzałów, powyżej 0,5 bramki, powyżej 0,5 kartek
Kurs: 1.80
Bukmacher: Superbet
Analiza:
pierwsza kolejka eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 w grupie D to dzisiaj spotkanie pomiędzy Armenią i Turcją, goście są zdecydowanym faworytem tego spotkania choć ostatnio wszystkich zaskoczyli przegrywając ostatni spotkanie LN z Wyspami Owczymi, nie miało to dla nich znaczemia w ostatecznym awansie do wyższej grupy LN ale taka porażka nie przynosi chwały, dzisiaj jednak powinni zmobilizować się w 100% i zwycięstwo powinno przypaść łatwo, mój typ na to spotkanie to Turcja: powyżej 5,5 celnego strzału, powyżej 0,5 bramki, powyżej 0,5 kartki

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, la Liga 2
Godzina: 18:30
Spotkanie: Alaves - Tenerife
Typ: Over 2 azjan bramki
Kurs: 2.30
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Alaves gra w tym sezonie falami był okres kiedy ekipa przegrała cztery mecze z rzędu po czym nie potrafiąc strzelać bramek po czym przychodzi wybitny okres ze skutecznością i serią zwycięstwa, teraz mamy kolejny dołek cztery spotkania bez wygranej i strzelonej bramki i przez to znowu ucieka miejsce premiowane awansem a muszą się mieć na baczności bo mogą wypaść z grupy play-off. Ekipa potrzebuje reakcji i powrotu do tych spotkań gdzie dominowali i strzelali pewnie bramki, dziś mecze u siebie tak więc powinni ruszyć od początku mocno a u siebie są w domu mega mocni przegrali tylko jeden mecz i są trzecim najskuteczniejszym zespołem. Goście środek stawi i to taki bezpieczny bo przewaga nad strefą spadkową jest dobra, szansy na awans raczej nie ma chociaż tutaj matematycznie wszystko jest możliwe na pewno dzisiejsze zwycięstwo pozwoliło im nadal być w tej walce, myślę że mając bezpieczną pozycję w lidze postarają się tutaj zagrać aktywnie i poszukać zwycięstwa bo to rywal będzie musiał otwierać się w defensywie tak więc swoje okazję na pewno dostaną.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chorwacja-Walia
Typ: Walia
Kurs: 8.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jeszcze nie tak dawno ekscytowaliśmy się Mistrzostwami Świata a tu już wystartowały eliminacje do kolejnej imprezy. W pierwszych dwóch dniach nie byliśmy świadkami większych sensacji jeśli chodzi o wyniki lecz dziś już się takowej spodziewam. Chorwacja według bukmacherów jest zdecydowanym faworytem. Udane mistrzostwa świata i zdobycie brązowego medalu, posiadanie w zespole takich gwiazd jak Luka Modric, Ivan Perisic czy Marcelo Brozovic. Zespół tworzący kolektyw bazujący na dużym doświadczeniu, grający może nie zawsze pięknie ale przede wszystkim skutecznie. Z drugiej strony drużyna Walii, której mistrzostwa świata były kompletnie nieudane. Do tego z kadrą pożegnała się jej największa gwiazda Gareth Bale. Z gry w kadrze zrezygnowali również Joe Allen i Chris Gunter. W czym więc upatruje szans Walii. W drużynie z Wysp Brytyjskich jest sporo młodych, perspektywistycznych graczy grających w Anglii i Walii. Pamiętam mecze Walijczyków z reprezentacją Polski w lidze narodów, gdzie Walijczycy naprawdę grali ciekawy i ofensywny football i mieliśmy sporo szczęścia zgarniając w nich 6 punktów. Spodziewam się dziś Chorwacji posiadającej piłkę i Walii, która będzie chciała kontrować. Może się to przekuć na pozytywny wynik dla wyspiarzy dlatego szukam w tym meczu niespodzianki.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Euro - kwalifikacje
Godzina 20:45
Spotkanie : Hiszpania : Norwegia
Typ : Hiszpania wygra
Kurs : 1,42
Bukmacher : STS

Mecz pomiędzy Hiszpanią a Norwegią. Faworytem według mnie jest Hiszpania, grają u siebie rozpoczynają eliminacje. Norwegia natomiast ostatnio z podobną drużyną na poziomie Hiszpanii grali z Holandią w 2021 i przegrali 2-0 na wyjeździe. Ostatni ich mecz w 2019 roku wygrana Hiszpanii 2-0 u siebie, remis 1-1 w Norwegii. Gram na Hiszpanię uważam że mając taki potencjał powinni wygrać ten mecz. Powodzenia :) z fartem:)

42
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +978
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom