>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 25.06.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę - 25. Czerwca

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
f1sheer 20

f1sheer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bośnia Hercegowina-Iran
Typ: Oba zespoły strzelą bramkę: Tak
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Ostatni mecz w grupie F. W tym meczu może zdarzyć się wszystko. Skrzywdzeni Bośniacy w ostatnim meczu z Nigerią na pewno będą chcieli pożegnać się w sposób najlepszy z możliwych. z Argentyną strzelili i z Nigerią również,ale inaczej widział to sędzia boczny po bramce Dżeko. Iran z realnymi i bardzo dużymi szansami na wyjście z grupy na pewno zacznie ten mecz ostrożnie,to Bośnia będzie zespołem bardziej otwartym i chcącym strzelić bramki. Liczę na dużo bramek po obu stronach.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maer 216,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja ( Superettan )
Spotkanie: GAIS - Assyriska FF
Typ: 1
Kurs: 2.05
Data: 25.06.2014
Godz: 19.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam bardzo serdecznie na 14 kolejkę spotkań szwedzkiej Superettan.
W mieście Göteborg liczącym niecałe pięćset trzydzieści tysięcy mieszkańców na Gamla Ullevi mogącym pomieścić prawie dziewiętnaście tysięcy widzów odbędzie się spotkanie pomiędzy miejscowym Göteborgs Atlet- &amp; Idrottssällskap założonym w 1894 roku o barwach zielono-czarnych a w gości z miasta Södertälje liczącego ponad sześdziesiąt tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1974 o barwach biało-czerwonych a mianowicie Assyriska Föreningen.
GAIS rozegrał w tym sezonie ligowym 13 spotkań w których zdobył 12 punktów po 3 zwycięstwach, 3 remisach oraz 7 porażkach i zajmuje obecnie 13 miejsce tabeli ligowej z bilansem bramek 12-18.
Assyriska FF zdobyła 11 oczek w swoich 13 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 2 zwycięstwach, 5 remisach oraz 6 porażkach co obecnie daje ostatnią 16 pozycje w tabeli szwedzkiej Superettan, bilans bramkowy 10-19.
Gospodarze w tym sezonie ligowym zagrali na swoim Gamla Ullevi 6 razy zdobywając 8 oczek po 2 wygranych, 2 remisach oraz 2 porażkach, bilans bramkowy na swoim terenie 5-6.
Goście na wyjazdach zdobyli 9 punktów w swoich 6 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym po 2 zwycięstwach, 3 remisach oraz 1 przegranej, bilans bramek w delegacjach 6-5.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż obie drużyny grają w tym sezonie słabo i w tabeli ligowej dzieli ich 2 punkty a w ostatnich 3 spotkaniach rozegranych pomiędzy tymi ekipami w Göteborgu gospodarze wygrywali raz a goście 2 razy, bilans bramek w tamtych meczach 1:2 na korzyść Assyriska FF.
Mój typ jednak w tym meczu to wygrana gospodarzy, Göteborgs Atlet- &amp; Idrottssällskap jest drużyna która lepiej radzi sobie na swoim terenie i może słabo zaczęli ten sezon lecz u siebie zawsze są bardzo groźną jedenastką a Assyriska Föreningen niby lepiej gra w delegacjach w tym sezonie ligowym ale z dobrze zmotywowanymi gospodarzami ten mecz przegrają.
⛔100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Godzina: 12:30
Spotkanie: Anderson Kevin-Roger-Vasselin Edouard
Typ: 1
Kurs: 1.44
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Głównym czynnikiem jaki mnie skłonił aby wytypować wygraną Andersona to męczarnie Eduarda z Voladnrim jakie miały miejsce w I secie. Bo nie wiem jak inaczej określić to,że Francuz dał się przełamać trzykrotnie. Włoch na nawierzchniach szybkich,a konkretnie na trawie nie potrafi kompletnie grać, bilans 2/11 na przestrzeni kilku jak nie kilkunastu lat to jeden z najgorszych osiągnięć na tej nawierzchni. Mimo,że Volandri formą nie zachwyca w tym roku bo 7/20 i dodatkowo ten fakt grania na trawie, to przysporzył wiele kłopotów Francuzowi w pierwszym secie. Mam jeszcze w pamięci sytuację na &quot;żywo&quot; z tamtego meczu, jak Włoch miał piłkę setową przy 5:4 i serwis a kurs na to,że wygra seta był aż 1.50!!! Skończyło się na wygranej Roger-Vasselin w tie breaku. Drugi i trzeci set poszedł już względnie lekko 2:6, 4:6. Ja zrozumiałbym ten fakt gdyby to był pierwszy mecz Francuza w tym sezonie na trawie, ale to był już siódmy. Anderson natomiast miał trudniejszego rywala ponieważ Bedene, który na szybkich nawierzchniach coś tam przebija, pokonał go dość łatwo 6:3, 7:5, 6:2. Warto dodać fakt,że w chwili obecnej Kevin jest na swojej najwyższej pozycji w życiu czyli 18. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi &quot;uszatek&quot; 2:1. Ostatni raz Panowi spotkali się w tegorocznej edycji Australian Open i tam lepszy był Kevin 3:6, 4:6, 6:3, 7:6, 7:5,na clayu lepszy był Roger 1:6, 4:6, 6:3, 7:6, 6:1 i jeszcze grali w 2009 roku na Queens i tam 6:4, 6:4 wygrał Anderson. Z problemami czy nie uważam,że wyższy z tenisistów wygra w tym meczu.
✅44
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna MŚ 2014
Godzina: 18:00
Spotkanie: Nigeria-Argentyna
Typ: Nigeria DNB
Kurs: 6.00
Bukmacher :
Analiza
: Na jutro wybrałem spotkanie w którym Argentyna zmierzy się z Nigeria w ostatnim spotkaniu grupy F. W grupie tej oprócz dwóch wyżej wymienionych zespołów grają również Iran oraz Bośnia i Hercegowina. Argentyna po dwóch pierwszych meczach zapewniła sobie grę w dalszej fazie Brazylijskiego turnieju natomiast ekipa Nigerii, musi w tym spotkaniu powalczyć o punkty, wystarczy im tutaj remis , ja jednak kombinuje inaczej , Argentyna nie bedzie chciała wyjść z pierwszej pozycji aby nie spotkać się w fazie pucharowej z zespołem Urugwaju, który wychodzi z drugiej pozycji. Nigeria natomiast potrzebuje przynajmniej remisu aby nie zwracać uwagi na to co zrobi Iran w spotkaniu z Bośnią. Spotkanie Nigerii z Argentyną będzie na pewno ciekawe, ja jednak podejrzewam że Argentyna może się tutaj podłożyć,aby nie trafić na Urugwaj z którym ewidentnie grać nie potrafi co pokazało ostatnie spotkanie pomiędzy tymi dwoma drużynami , które zakończyło się wygraną Urugwaju 3:2. W tym spotkaniu postawię na wygrana Nigerii w zakładzie bez remisu , nawet jeśli bedzie remis otrzymam zwrot, uważam ze po takim kursie warto spróbować zagrać na Nigerie , która z meczu na mecz gra coraz lepiej, Argentyna natomiast zagrała słabo w obydwu spotkaniach i nawet jeśli tutaj nie bedzie kombinacji ze strony Argentyny to myslę że drużyna z Afryki ma szanse zdobyc 3 punkty.
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, MŚ
Godzina: 22:00
Spotkanie: Francja - Ekwador
Typ: obie drużyny strzelą gola w pierwszej połowie
Kurs: 4,98
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Sytuacja w tej grupie jest dość prosta. Francja ma już praktycznie zapewnione pierwsze miejsce i jedyną możliwością, by nie zajęli tego pierwszego miejsca jest ich przegrana różnicą kilku bramek z Ekwadorem. Szanse na takie roztrzygnięcie są niemal zerowe, więc Francja może zagrać ofensywnie, by strzelać kolejne bramki i przy okazji umożliwić Benzemie walkę o króla strzelców. Ekwador natomiast praktycznie musi grać o zwycięstwo, gdyż walczą ze Szwajcarią o drugie miejsce w grupie, a Szwajcaria mająca tyle samo punktów gra ze słabiutkim Hondurasem i zapewne wygra. To wymusza na Ekwadorze podjęcie większego ryzyka, a biorąc pod uwagę fakt jak mocna jest na tych mistrzostwach Francja, to na pewno coś stracą i to już w pierwszej połowie meczu. Przypomnę, że Francja strzeliła aż pięć goli solidnym w defensywie Szwajcarom, z czego trzy były w pierwszej połowie meczu, więc Ekwadorowi też powinni chociaż jedną strzelić w pierwszej połowie. Ekwador też ma spore szanse na bramkę do przerwy, gdyż Francja tak jak wspomniałem zapewnie zagra bardzo ofensywnie, co stworzy też okazje w ataku dla Ekwadoru. W defensywie Francuzi raczej nie będą się kto wie jak przemęczać, więc Ekwador według mnie również strzeli coś do przerwy i tym samym będzie BTS już w pierwszej połowie.
⛔100
 
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Wuxi Classic
Godzina:
08:30 CET
Spotkanie: Robin Hull (FIN) - Graeme Dott (SCO)
Typ: Robin Hull (FIN)
Kurs: 3.12
Bukmacher: pinnacle
Analiza:

Znowu buki wystawiają kursy jakby nie oglądały meczów i sugerowały się tylko rankingiem, a ten Hull ciągle ma i jeszcze długo będzie miał kiepski, bo dopiero co wrócił do touru. Co potrafi to zdążył pokazać już w niedawnych MŚ, gdzie między innym ograł Pengfeia, Burnsa i Ebdona co mu umożliwiło powrót do Crucible. Forma nigdzie nie uciekła, wczoraj odprawił Guodonga (5-3), wbijając setkę (101) i kilka brejków +50. Z kolei Dott mocno męczył się z Yuelongiem (5-3) i wiele wskazywało, że młodzian może sprawić niespodziankę. Dla mnie faworytem jest Fin, a już na pewno równorzędnym rywalem, nie musi mieć żadnych kompleksów, dlatego taki kurs to spore value, zwłaszcza jeśli się zagra z dodatnim handicapem.
✅212
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
stanley-63 810,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / MS Grupa F /
Godz. 18:00
Spotkanie - BiH : Iran
Typ - czerwona kartka / tak
Kurs - 4.00
Bukmacher - Bet365
Analiza :
Bet365 daje za czerwoną najwyższy kurs i spróbuję to wykorzystać !
W grupie F sytuacja jest następująca , pewna awansu jest drużyna Argentyny natomiast szanse na awans zachowały jeszcze Nigeria no i Iran chociaż w dużo lepszej sytuacji są piłkarze Nigerii to wydaje mi się że Iran widząc chociażby cień szansy będzie próbować ją wykorzystać , jedno jest pewne że patrząc na tabelę to spotykają się w tym meczu dwie najsłabsze ekipy bo BiH jak na razie bez punktu a stosunek bramek 1:3 natomiast Iran 1 pkt ale za to chłopaki nie zdobyli jeszcze ani jednej bramki na tych mistrzostwach a jedną stracili . Do tej pory FIFA odnotowała pięć spotkań rozegranych pomiędzy Bośnią a Iranem i o dziwo lepiej wygląda Iran bo Bośni nie udało się jeszcze ani razu wygrać z Persami bilans 0-1-4 no i gole 16:7 dla Irańczyków tak więc może dziś pomimo że patrząc na formę strzelecką na tych MŚ obu ekip nic na to nie wskazuje to jednak zobaczymy ciekawy pojedynek , o golach obu ekip wspomniałem że jest słabo a teraz zaglądam do kartek i tak Bośniacy otrzymali 2 żółte kartoniki i tu ciekawostka w/g mnie bo w drugim swoim meczu z Nigerią już w 6 min gry Haris Medunjanin otrzymał żółty kartonik ( nie wiem czy to nie jest czasem najszybciej pokazana kartka na tych MŚ ) , co do Irańczyków to ci zostali ukarani 3 żółtymi kartonikami tak więc trochę ostrych starć w ich wykonaniu było ale najważniejsza dla mnie a właściwie do mojego typu jest osoba sędziego którym jest Hiszpan Carlos Velasco Carballo , Carlos sędziował do tej pory jeden pojedynek gdzie pokazał dwie żółte kartki natomiast patrząc na jego ogólne osiągnięcia to aż roi się od kartoników i rzutów karnych ( 252 mecze i 1335 żółtek 99 czerwieni i 76 rzutów karnych ) i ta liczba 99 czerwonych działa na moją wyobrażnie i liczę na 100 po dzisiejszym meczu , a jeszcze tak z ciekawszych informacji na temat Carlosa to np. sędziował na Euro 2012 tylko dwa mecze za to jego bilans 3 żółte 2 czerwone i karny tak więc jest szansa ! aaaaaa jeszcze jedno zaglądałem do ligi w Iranie ( Persian Gulf Cup ) a tam też roi się od czerwonych karteczek no a w Bośni ( BH Telecom Premijer Liga ) również czerwono !
⛔100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bośnia i Hercegowina - Iran
Typ: Iran
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
W dniu 25 czerwca 2014 roku odbędzie się spotkanie mistrzostw świata 2014 w piłce nożnej, w którym zmierzyć ma się Iran oraz przed mistrzostwami największy kandydat do drugiego miejsca Bośnia i Hercegowina, która aktualnie ma zero punktów i żadnych szans na awans do 1/16 finałów. Osobiście uważam, że ekipa z Bośni zagrała dwa znakomite mecze i pech chciał, że ani bramkarz rywali ani sędzia za bardzo im nie pomagał w zwycięstwie. Mundial to nie jest coś na czym można się mścić, ale uważam, że Bośniacy mogą się podłożyć w tym meczu, aby zrobić pstryczka w nos dla ekipy z Nigerii za nieuczciwą porażkę. To tylko moje kurtuazyjne plany, które raczej się nie wydarzą, ale do rzeczy. Iran ma złą sytuację Messi pozbawił ich we wcześniejszym meczu punktu, dzisiaj muszą zrobić wszystko, aby wygrać ten mecz, nie można wyjść do niego nastawionym jak do meczu z Nigerią. Trener liczy na jakąś jedną bramkę, a potem zrobienie wszystkiego, aby rywale nie zdobyli swojego gola. Myślę, że Argentyna pokona Nigerię, a Iran Bośnię i ostatecznie to Iran i Argentyna wyjdzie z grupy. Iran to naprawdę solidna ekipa i nastawieniem na autobus w bramce mają ogromne szanse na wyjście z grupy, wystarczy jedynie pokonać Bośnię, która gra o pietruszkę. Polecam!
⛔100
 
tool 500

tool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Mistrzostwa Świata
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Bośnia i Hercegowina - Iran
Typ:
wynik/suma goli 2 + under 2,5
Kurs:
7,00
Bukmacher :
bet365
Analiza
:
Iran jest świetnie przygotowany do mistrzostw w Brazylii, zarówno pod względem fizycznym jak i taktycznym. Podopieczni Carlosa Queiroza potrzebują zwycięstwa do awansu a to wydaje się całkiem prawdopodobne.
Iran imponuje przede wszystkim zaangażowaniem i grą obronną.
W pierwszym spotkaniu przeciw Nigerii, Persowie zagrali trochę bojaźliwie ale jednocześnie byli maksymalnie skoncentrowani w defensywie co zaowocowało nudnym jak flaki z olejem meczem zakończonym bezbramkowym remisem. To jednak Iran, czyhający na stałe fragmenty gry, był bliżej strzelenia gola po strzale Guczannedżada.
W drugim meczu skazywany na pożarcie Iran postawił się gigantowi z Argentyny. Irańczycy zagrali odważniej, stwarzali zagrożenie pod bramką Romero a skromne zwycięstwo 1-0, Argentyna zawdzięcza tylko i wyłącznie geniuszowi Messiego, który zdecydował się na strzał z dystansu w końcówce meczu.
Dziś Iran stojący przed historyczną szansą awansu, będzie na boisku nieustępliwy i waleczny. Poza wspomnianym już Guczannedżadem, Queiroz nie dysponuje jakimiś futbolowymi wirtuozami jednak posiadając w składzie walczaków takich jak: Nekounam, Dejagah czy Haghighi, może pokusić się o zwycięstwo.
W meczu z Nigerią, Bośniacy niewątpliwie zostali skrzywdzeni przez niewidomych sędziów z Nowej Zelandii. Przy stanie 0-0 nie uznali oni prawidłowo zdobytego gola Dzeko. Mecz mógł się ułożyć zupełnie inaczej jednak tak po prawdzie, Nigeria wygrała zasłużenie. Grała lepiej, szybciej i odważniej co dało im 3 punkty.
Bałkańskie drużyny słyną z walki, nieustępliwości i zaangażowania w tedy gdy grają o stawkę, jednak gdy przychodzi im mecz o pietruszkę, często odpuszczają, nie walczą na maksimum swoich możliwości. Szczerze wątpie żeby największe gwiazdy Bośni dziś dały z siebie wszystko. Być może Susić postawi na graczy, którzy nie grali jeszcze w brazylijskim Mundialu.
Nie wiem jak kształtuje się liczba muzułmanów w bośniackiej kadrze ale być może nie będą oni zbytnio przeszkadzać swoim irańskim braciom.
Mecz zostanie rozegrany koło 13stej czasu brazylijskiego, a że klimat wybitnie nie służy drużynom europejskim, jest to kolejny argument w stronę Iranu.
Jestem pewny że Iran zagra dziś maksymalnie skoncentrowany. To co pokaże Bośnia to wielka niewiadoma, jednak jesteśmy świadkami mistrzostw niespodzianek więc dziś stawiam na Iran. Będzie to mecz walki i bardzo prawdopodobne że o wyniku zadecyduje jeden gol.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - Wimbledon
Godzina:
12:30
Spotkanie: Chardy J. - Matosevic M.
Typ: Matosevic M.
Kurs: 1.72
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

O tym, że Marinko Matosevic jest w wybornej formie pisałem już nie raz. Finał w Challengerze w Nottingham, ćwierćfinał podczas turnieju w Londynie, a na Wimbledonie w 4 pewnych setach ograł Fernanda Verdasco. Oglądałem ten mecz, Matosevic jest niezwykle skupiony na swojej grze, popełnia mało błędów, trzyma dobrze swoje podanie. Jeremy Chardy to taki nieobliczany gracz którego się trochę obawiam, bo zawsze może odpalić ze swoją formą w najmniej oczekiwanym momencie. Pomimo to stawiam na Australijczyka ponieważ Francuz w pierwszym meczu zagrał 4 bardzo zacięte sety z reprezentantem gospodarzy Danielem Cox (ranking +200), a podczas turnieju w Londynie pokonał tylko Carlosa Berlocqu który nie lubi grać na nawierzchni trawiastej i Ivo Karlovica. Chorwat ma już swoje lata, do tego dzisiaj odpadł z Wimbledonu to tylko świadczy o tym, że jest bez formy.
⛔100
 
yayo 165

yayo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaFinlandia - Kakkonen West
Godzina: 16:00
Spotkanie: TPV – VIFK
Typ: x/x
Kurs: 6,50
Bukmacher: BET365
Analiza:
Spotkanie na szczycie w Finlandzkiej Kakkonen West. Wicelider podejmuje na własnym terenie lidera rozgrywek. Oba zespoły dzieli różnica 2 pkt. Ciężko wskazać faworyta tego spotkania, bo go po prostu nie ma. Oba zespoły są w formie i notują bardzo dobre wyniki. TPV przegrało dotychczas jedno spotkanie, przeciwnik natomiast jeszcze nie przegrał. 5 ostatnich bezpośrednich pojedynków tych drużyna to 5 remisów. Myślę, że i dzisiaj będzie podobnie. Do przerwy również stawiam bez rozstrzygnięcia: TPV takich wyników odnotowało 4, VIFK remisowało pierwszą część spotkania 3-krotnie. Dzisiaj upatruje spore szanse na podział punktów.
⛔100
 
bmth 28

bmth

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Mistrzostwa Świata
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bośnia &amp; Hercegowina - Iran
Typ: 2X
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Jeśli ktoś jest pazerny na wysoki kurs to śmiało polecam zagrać w stronę tego że spotkanie wygrają Irańczycy, lecz kurs na podpórkę jest również wyśmienity. Trafiłem Meksyk w meczu z Chorwatami, trafiłem Kostarykę w meczu z Anglikami, i teraz pora na Iran.
Zastanówmy się :
- Wysoka przegrana Nigerii z Argentyną, a remis Irańczyków, to Iran wychodzi z drugiego miejsca w grupie.
- Remis Nigerii z Argentyną i wygrana Irańczyków to znowu Iran wychodzi z grupy na drugim miejscu.
Tak więc na pewno Iran nie jest stracony i po meczu z Argentyną gdzie Lessi ustanowił w 91 minucie wynik meczu na ich korzyść to czysty fart. Iran miał pomysł na grę a jak wszyscy widzimy obecny Mundial, jest pełny niespodzianek. W meczu Argentyna - Nigeria może odpuścić trener Sabella kilku zawodnikom gre, ale przyglądałem się składom tak więc ich gwiazdy grają. Sądze że będzie Argentyna atakować pierwsze miejsce w grupie by w 1/8 trafić na drużynę drugiego miejsca z grupy E.
Bośnia była w szoku że dostała się na te mistrzostwa a ja byłbym w szoku gdyby wyszła z grupy. Bośniacy reprezentują słaby poziom gry i uważam że Iran postawi sobie za cel tu zwycięstwo i będzie liczyć na to, że Nigeria się potknie a ma z kim !
Krótkie przypomnienie z przed lat :
12/08/09 Bośnia i Herce… 2 - 3 Iran
31/05/06 Iran 5 - 2 Bośnia i Herce…
02/02/05 Iran 2 - 1 Bośnia i Herce…
10/08/01 Iran 4 - 0 Bośnia i Herce…
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, MŚ
Godzina: 22:00
Spotkanie: Francja - Ekwador
Typ: powyzej 10,5 booking points w 2 polowie meczu
Kurs: 1,72
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dzisiaj wybieram zaklad zwiazany ze statystykami w meczu Ekwadoru i Francji. Sytuacja przedstawia sie tak, ze Francja ma juz zapewniony awans - na 99,9% z 1 miejsca w grupie, natomiast Ekwador nadal walczy o TOP16. Zawodnicy z Ameryki Poludniowej nie moga byc pewni awansu choc na obecna chwile zajmuja 2 miejsce w grupie, lecz przy wygranej Szwajcarow z Hondurasem (co jest bardzo prawdopodobne), tylko zwyciestwo da Ekwadorczykom awans do fazy PO. Tak wiec spodziewam sie tutaj walki po stronie Ekwadoru. Powiem szczerze, ze Ekwadorczycy niczym mnie na tym mundialu nie zachwycili. Graja przecietnie, bez polotu. Ledwo wygrali z Hondurasem oraz przegrali ze Szwajcaria w ostatnich sekundach meczu. W obu tych spotkaniach byli slabsi od swoich rywali praktycznie w kazdym elemencie. Oddawali mniej strzalow - celnych i niecelnych, mieli mniej sytuacji do strzelenia bramki, mieli porownywalne badz mniejsze posiadanie pilki. Jedyne w czym byli lepsi od rywali to ilosc fauli. Odpowiednio w meczu z Hondurasem 17 i Szwajcaria 15 i zobaczyli za nie 4 zolte kartki. Francuzi rowniez to dej pory zobaczyli 4 zolte kartki. W meczu ze Szwajcaria Francuzi faulowali 16 razy a w meczu z Hondurasem 13. Tak wiec mamy dzisiaj mecz zespolow ktore fauluja i to dosyc czesto oraz spotkanie ktore dla jedej z ekip jest prawdopodobnie o byc albo nie byc w TOP16. Kolejna sprawa to sedzia dzisiejszego meczu ktorym jest Noumandiez Doue z Wybrzeza Kosci Sloniowej. Do tej pory Doue gwizdal w jednym meczu na mundialu i byl to pojedynek pomiedzy Chilijczykami i Australijczykami w ktorym pokazal 4 zolte kartki oraz odgwizdal 27 fauli. 3 z tych kartek pokazal w 2 polowie. Dzisiaj mysle, ze rowniez pokaze kilka kartek i mysle, ze wiekszosc z nich takze w 2 czesci spotkania. Reasumujac, mamy dzisiaj pojedynek dwoch druzyn ktore nie stronia od fauli. Obie dostaja srednio 2 kartki na mecz. Dla Ekwadoru mecz praktycznie o wszystko, wiec powinni byc mocno zmobilizowani. Francja nie gra juz o nic ale nie znaczy to, ze pod naciskiem Ekwadoru nie beda zmuszeni do fauli. W przypadku gdy Francuzi beda prowadzic u Ekwadorczykow moga dac o sobie znac emocje a co za tym idzie faule. Mysle, ze linia 10,5 jak na katki w 2 polowie niska i warta sprobowania. Powodzenia
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 18.00
Spotkanie: BiH - Iran
Typ: BiH
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ostatnia kolejka spotkań grupowych. W grupie F dojdzie do pojedynku grających tylko albo AŻ o honor Bośniaków z mającymi cień szansy na awans Irańczykami. Mój typ na to spotkanie to wygrana drużyny z Europy. Mimo iż nie mają oni już żadnych szans na awans to jestem pewny, że podejdą do tego meczu poważnie.W swoim debiucie na MŚ chcieli by zdobyć chociaż jeden punkty a najlepiej zwyciężyć. Iran mimo iż musi wygrać aby dać sobie nadzieje na awans, nie zmieni taktyki z ostatnich dwóch spotkań i będzie się bronić, dopiero w końcówce lub jeśli stracą bramkę zagrają ofensywniej. Bośniacy mają w swoim składzie napastników, którym łatwiej będzie walczyć z rosłymi obrońcami Persów. Nie sądze abyśmy byli dziś świadkami wielkiego widowiska. Może paść nawet kilka bramek ale widowisko nie porawie tłumów. Liczę, że w tym meczu walki lepiej odnajdą się Bośniacy i wygrają swój ostatni mecz na tym turnieju.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 22:00
Spotkanie: Argentyna - Nigeria
Typ: under 1.5 gola
Kurs: 3.8
Bukmacher: Unibet
Dziś trzeci mecz obu drużyn decydujący dla Nigerii o awansie. Po meczach Argentyny z Bośnią i Hercegowiną oraz Iranem nie spodziewam się raczej gradu bramek. Nigeria moim zdaniem zagra o wynik 0-0 aby z 5 punktami wyjść z grupy. Według mnie Argentyna ma duże problemy ze stwarzaniem sobie sytuacji brak błysku i polotu w ich grze. Dwa razy Messi przechylił szalę zwycięstwa na korzyść swojej drużyny. Nigeria też raczej nie zachwyca jeden z najgorszych meczów na mundialu na 0-0 później 1-0 z Bośniakami. Dziś moim zdsaniem mają szansę na remis z Argentyną i może być to 0-0. Dyspozycja i układ w tabeli wskazuje na meczowy under1.5 jak będzie przekonamy się dziś wieczorem.
⛔100
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
ATP Wimbledon
Godzina: 14:00
Puetz vs Fognini
Typ: Puetz
Kurs: 4,0
Buk: Bet365
Puetz251Atp mimo iz ma juz 27 latek trafil chyba forme zycia. W tym roku zagral 5 spotkan na trawie i bilans ma 4-1. Na uwage zasluguje ogranie Belemelmansa w 2 rundzie kwalfikacji do Wimbledonu 6-2 6-4, ktory na zielonej nawierzchni legitymuje sie rekordem 26-19.Takze w pierwszej rundzie poradzil sobie ze sklasyfikowanym na 61 miejscu Gabashvilim(grass8-7)2-6 6-4 6-2 6-2.
Jego rywal Fognini(15Atp 9-7grass) jest dla mnie strasznie himeryczny, zdaza mu sie przegrac z nizej notowanym rywalem. W tym roku zagral 3 mecze w turnieju pokazowym Boodless Tennis. Trzy porazki z Ciliciem, Gulbisem oraz Kohlschreiberem. Czwarty mecz na trawie to pierwsza runda Wimbledonu i Alex Kuznetsov 148 gracz swiata z wynikami na trawie 15-13. Po zacietym boju wygral Wloch 2-6 1-6 6-4 6-1 9-7 Mysle ze Fognini jest troche pod forma i szukam szansy dla Niemca
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - Wimbledon
Godzina: 12:40
Spotkanie: Gulbis - Stakhovsky
Typ: 2
Kurs: 3.50
Bukmacher: WH
Analiza:
Typowy value bet, a że jest to tenis więc mamy tylko dwa warianty i mysle, ze na Stakhovskiego jest to kurs przesadzony. Oczywiscie Gulbis w tym momencie zajmuje 10 miejsce w rankingu, ale nie jest to zawodnik ktory latwo dochodzi do finałów. Jego przeciwnik za to jest doswiadczony i potrafi grac na trawie. Roznica miedzy tymi zawodnikami nie jest az tak duza jak kursy wskazują. Gulbis ostatnio tez nie radzi sobie na trawie najlepiej. Bardzo meczyl sie z Shepperem i Zoppem (2x tie break mimo wygranej 3:0). H2H tez 4-1 dla Gulbisa, ale tylko raz grali 3 setówkę. Jakas szansa na powodzenie typu jest.
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Wimbledon
Godzina:
14:30
Spotkanie: Misaki Doi - Ekaterina Makarova
Typ: 1
Kurs: 4,50
Bukmacher: unibet
Analiza:
Zapraszam na spotkanie 1/32 finału, 128 edycji turnieju Wielkiego Szlema - Wimbledon rozgrywanego na kortach trawiastych w angielskim Londynie, pomiędzy Misaki Doi a Ekateriną Makarovą. Ekaterina Makarowa (WTA 22) w I rundzie stoczyła bardzo wyrównaną trzysetową batalię z Kimiko Date-Krumm, o mały włos nie przegrywając. Teraz zmierzy się z inną Japonką Misaki Doi (WTA 95), która turniej rozpoczęła od zwycięstwa w dwóch setach nad utalentowaną Ukrainką Eliną Switoliną. Makarowej w Wimbledonie nigdy się dobrze nie grało - to jedyny wielkoszlemowy turniej, w którym nie grała w IV rundzie. Doi za to na londyńskiej trawie zanotowała swój najlepszy występ w imprezie tej rangi (III runda w 2011). Dwa lata temu Japonka osiągnęła ćwierćfinał w Birmingham. Trawa to nawierzchnia, na której czuje się dobrze i moim zdaniem może sprawić Makarowej zimny prysznic. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 14:30.
⛔100
 
lipex 349

lipex

Użytkownik
ATP Wimbledon
Godzina 14.30
Youzhny - Wang
Typ: Over 3,5 seta
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365

Analiza
: Moim pierwszym typem, być może troszkę ryzykownym, jest postawienie over 3,5 setów w tym spotkaniu. Kursy na handicapy lub overy oscylują w granicach 1.90-2.00, więc jest to warte grzechu. Chciałbym przytoczyć wydaje mi się profesjonalną własną analizę tego meczu. Wang na pewno ma za sobą naprawdę niezły sezon. Niestety nie udało mu się wygrać żadnego turnieju, ale ma niezły bilans jak na siebie jeżeli chodzi o harda (z dwoma finałami) oraz bardzo dobre wyniki na tegorocznej trawie. 5 wygranych i tylko jedna porażka z Mullerem, który ma naprawdę kapitalny sezon za sobą. W tych meczach możemy zauważyć niezłą statystykę wygranych punktów przy serwisie rywala (oscyluje w granicach 35+, a ogólnie w ostatnich tygodniach jego spotkań często wędruje nawet pod 50%). Wang rozegrał świetne spotkanie z gorzej postawionym Gonzalezem, gdzie jego statystyki dotyczące punktów wygranych z podania przeciwnika wynosiła 42% i miał 2 razy więcej winnerów niż przeciwnik oraz ponad 30 punktów ogólnie zdobytych więcej. Dodatkowo wygrana w super stylu z Dancevicem, łamiąc go aż 6 razy, dodaje mu trochę pewności w tym typie, zważywszy na to, że Dancevic wygrał dzisiaj z Karlovicem w 3 setach nie oddając mu żadnego podania. Youzhny w ostatnim meczu z Wardem rozprawil się stosunkowo gładko, ale gdyby wejrzeć w statystyki, okazuje się, że tak naprawdę do Ward przegrał mecz bardziej niż Mikhail go wygrał. 1 serwis Youzhnego na poziomie 63% to nie jest wielki wynik zważywszy na niezły return Wanga. Miał tyle samo winnerów co Ward (po 24) i 20 niewymuszonych błędów mniej (sądzę, że Wang bardziej go przyciśnie i nie będzie tutaj takiej przewagi. Ward miałśrednią prędkość serwisu około 165 km/h przy wygranych 43% pierwszego serwisu, to jest wynik koszmarny, który nie zdarzy się Wangowi w 100%. Myślę, że to wszystko sprawia, że według mojej analizy szansa na wypełnienie tego typu to ponad 70%, a zważywszy na taki kurs jest to zdecydowanie fajny typ.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom