>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 25.09.2018 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 849,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 25. Września
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 587,3K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Francja / Lique 1
Godzina : 21:00
Spotkanie : Toulouse - St. Etienne
Typ : Toulouse
Kurs : 2.43
Bukmacher : FORTUNA
Analiza :

Spotkanie dwóch ekip prezentujących obecnie podobną formę . Gospodarze ( 4m / 3-2-1) po 3 ligowych zwycięstwach ostatnie dwa spotkania zremisowali nadarza sie więc okazja ku kolejnej domowej wygranej. Przeciwnik niełatwy , St. Etienne ( 8m / 2-3-1) z jedną wyjazdową porażką w Paryżu (0:4) w miarę skrzętnie zdobywa punkty i na dzisiejsze spotkanie jedzie z nadzieją powiększenia dorobku. Na dodatek gospodarze od dawna czekają na zwycięstwo z dzisiejszym rywalem gdyż ostatnia wygrana to sierpień 2015 . Liczę na przełamanie właśnie dzisiaj.
Typowy mecz sąsiadów z tabeli których dzieli dwa oczka więc idąc najprostszą linią stawiam na Toulouse jako gospodarza co w takich spotkaniach w pewnym stopniu stanowi przewagę.
Obie ekipy nie narzekają na jakieś szczególne absencje kadrowe w związku z tym pod tym względem siły wyglądają podobnie. Wygra zapewne ta drużyna która będzie skuteczniejsza a w moim odczuciu wynik będzie oscylował wokół under -2.5. Nie wykluczam też remisu i sądzę że dla tych graczy którzy skupiają sie na tego typu grze ten mecz jest jak najbardziej do pogrania. Ja jednak stawiam na gospodarzy.
⛔100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Anglia ,Vanarama N.L.
Godzina : 20:45
Spotkanie : Sutton-Dover
Typ : Sutton
Kurs : 1.84
Bukmacher : 1xbet
Witam,
dzis wg mnie mizerna oferta.
Zagram angielską Vanaramę gdzie gospodarz Sutton zajmujący 7 pozycję podejmie Dover zajmujące ostatnie 24 miejsce w tabeli.
Dover na pewno nie tak sobie wyobrażało pierwszą fazę rozgrywek, po 12 kolejkach uzbierało 6 pkt dzięki jednej wygranej oraz trzem remisom.
Sutton nie oszałamia wynikami jednak wydaje się być drużyną solidniejszą,która potrafi konczyć spotkania zwycięzko. Udało in się to 6 krotnie. Poza tym 4 remisy i 2 porażki.
Starając się znaleźć punkty odniesienia aby porownac obie ekipy to np Sutton -Wrexham 3-0 , Dover- Erexham 0-1 lub Sutton - Eastleigh 1-0, Dover - Eastleigh 1-2.
Pozdrawiam.
⛔100
 
verno 639K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: NHL
Godzina: 04;00
Spotkanie: Vegas Golden Knights - Colorado Avalanche
Typ:
over 6.5
Kurs: @2.45
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dzisiaj znowu uderzamy w value over NHL, tym razem z udziałem Vegas i Colorado. Szczerze mówiąc nie ma tu co nowego pisać bo właściwie wszystko opisałem we wczorajszym typie, mamy presezon i trzeba szukać perełek na overy Vegas gra dobry i overowy hokej (bilans 24:9), na 4 mecze w 3 pokryli linie, którą dziś gramy, Colorado jak na razie sobie kompletnie nie radzi 2 spotkania oba przegrane z bilansem 1:12, widać że defensywa mocno kuleje i ta jedna bramka też nie wygląda najlepiej ale to jest NHL, nawet najsłabsze drużyny mogą dużo postrzelać także podsumowując, z tą obroną co mają Vegas wciśnie im z 4-6 bramek a Colorado dołoży 1-3 i mamy ładny overek. GLGL
✅145
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
stanley-63 784K

stanley-63

Typer
Dyscyplina :piłka nożna / Bundesliga
Godzina 18:30
Spotkanie : Werder : Hertha
Typ : rzut karny w meczu / tak
Kurs : 3.75
Bukmacher : Unibet
Zapowiada się ciekawe spotkanie . obie drużyny na początku sezonu prezentują się bardzo dobrze ale ja idę w karnego , sędzia jest pan Guido Winkmann który nie za wiele meczów sędziuje , w tym sezonie dopiero jedno spotkanie Norymbergi z Main i pokazał 4 żółtka , w poprzednim sezonie 13 meczy i bilans 56 żółtek 3 czerwone i 9 karnych , wracając do tego poprzedniego sezonu to w meczu Freiburg : Hertha podyktował aż 3 karne , w rubryce pana Guido pod nazwą w/g klubów mamy coś takiego - w meczach z udziałem Werderu podyktował 8 karnych 4 dla nich 4 dla rywala natomiast mecze z udziałem Herthy 7 karnych dla Herthy i 2 dla rywali tak więc sporo tych karnych dlatego liczę że w tym dzisiejszym meczu piłka będzie ustawiona na 11 metrze boiska no i kusi mnie ten bardzo wysoki kurs jak na jedenastkę !
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Monaco - Angers
Typ: Monaco
Kurs: 1.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Monaco przechodzi w ostatnim czasie kryzys, bo od 6 spotkań nie są w stanie wygrać meczu, a konkurencja w walce o puchary ucieka. W ostatnich meczach brakowało przede wszystkim skuteczności, co w połączeniu z błędami w defensywie - skutkuje tak słabym wynikiem na start.
Mimo wszystko myślę, że Monaco jutro przełamie złą serię i zaliczy pierwsze w tym miesiącu zwycięstwo. Przemawia za nimi atut własnego boiska, oraz fakt że Angers bardzo słabo gra na wyjeździe.
Poza tym lista ewentualnych braków kadrowych także jest większa po stronie gości, którzy jak na swoje możliwości grają nieźle, ale tylko u siebie.
Przewiduje przełamanie i zwycięstwo Monaco w tym spotkaniu. Przewidywany wynik 2-0 / 2-1
⛔100
 
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 04:00
Spotkanie: Vegas Golden Knights - Colorado Avalanche
Typ: Vegas Golden Knights handicap -1,5 bramki
Kurs: 2,25
Bukmacher: lvbet
Analiza:

Dzisiaj w nocy ciekawe spotkanie przedsezonowej NHL pomiędzy Vegas a Colorado. Jest to bardziej przygotowawczy okres i jest dużo rotacji w składach, trenerzy testują różne taktyki itd.. Ja stawiam tu na zwycięstwo gospodarzy dwiema bramkami, rozegrali oni bowiem 4 mecze w ostatnich dniach i wszystkie wygrali, padały tam wysokie overy. Finalista z poprzedniego sezonu , ma spory potencjał i powinien dobrze wejść w ten sezon. Goście natomiast rozegrali 2 spotkania, oba przegrane i to wysoko , bo właśnie z Vegas 1:5 i Minnesota aż 0-7. Myślę, że nie sprawią tu niespodzianki bo Vegas na swoim terenie i z taką ofensywa powinni im strzelić kilka bramek.
⛔100
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Czas zdarzenia: godz. 8:30
Dyscyplina: snooker, China Championship, runda 2
Zdarzenie: Yan Bingtao - Chris Wakelin
Typ: Wakelin wygra
Bukmacher: Fortuna
Kurs: 2,22
Analiza: mecz odbędzie się w formacie do 5 wygranych frejmów. Yan Bingtao to 23. zawodnik rankingu z 220.650 pkt. na koncie, od 3 sezonów jest profesjonalistą. Wakelin jest 45., ma 116.975 pkt., od 6 lat jest graczem profesjonalnym. Obaj charakteryzują się ponadprzeciętną umiejętnością budowania brejków, nieco częściej &quot;setki&quot; budował dotąd Chińczyk.
H2H: brak spotkań.
Sezon 2018/2019:
Bingtao
zagrał 8 meczy 6-2, 53 frejmów 32:21. Skonstruował 15 brejków 50+, w tym 2 &quot;setki&quot;. Zarobił 18.500 pkt.
Wakelin zagrał 13 meczy 10:3 razem 78 frejmów 46:32. Skonstruował 29 brejków 50+, w tym 6 setek. Zarobił 20.725 pkt.
Forma (pomijam turniej 6 Red; biorę pod uwagę 5 ostatnich meczy każdego gracza):
Bingtao: wygrał z 3 graczami o rankingu powyzej 80. miejsca. Przegrał 2:6 z McGillem (16) i z Seltem (57). Łącznie zagrał 35 frejmów 18:17, zbudował 15 brejków 50+, w tym 2 &quot;setki&quot;.
Wakelin:
wygrał 4 mecze, w tym z Brecelem (12) i 3 graczami z rankingiem powyżej 90. miejsca. Przegrał 2:4 z Lee Walkerem (weteranem, który w tym sezonie ponownie awansował do grona profi, obecnie ma 95. ranking). Łącznie zagrał 78 frejmów, 46:32, zbudował 9 brejków 50+, w tym 2 &quot;setki&quot;.
Podsumowanie i wnioski: przedstawione wyżej informacje sugerują mi, że w tej wyrównanej parze to Anglik powinien być lekkim faworytem. Ma lepsze statystyki obecnego sezonu, jest też w nieco lepszej formie. Bingtao potwierdza jedynie, że nadal lepiej buduje brejki. Rynek wycenia tę parę odwrotnie: 1,63 (maks. 1,69) - 2,28 (2,35). Dlatego dostrzegam wartość po stronie typu na Anglika Wakelina i zakupiłem jego zwycięstwo przy wskazanej cenie. Stawka średnia - 5/10
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Bundesliga
Godzina 20.30
Spotkanie : Bayern - Augsburg
Typ : Bayern (-5HA) więcej rożnych
Kurs : 2.06
Bukmacher : Unibet
analiza
Bayern miażdży przeciwników jeśli chodzi o rzuty rożne. Bayern. Statystyki można sobie łatwo podejrzeć na stronie, ale dla leniwym napiszę, że w czterech meczach Bundesligi w tym sezonie Bayern pozwolił przeciwnikom na… 3 rożne, a sam wykonał ich 36. odpowiednio:
z Hoffenheim 7-2
ze Stuttgartem 12-0
z Leverkusen 9-1
z Schalke 8-0
Kurs 1,51 na 7 rogów z Augsburgiem, którego Bayern regularnie leje jest na podbitkę do AKO całkiem niezły.
Myślę, że i dziś Bayern zmiażdży kolejnego rywala w cornerach. Ja jednak idę w handicap, że bayern będzie miał o 6 rogów więcej.
⛔100
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Czas zdarzenia: godz. 15:00
Dyscyplina: Tennis
Zdarzenie: Halep - Cibulkova
Typ:
Cibulkova
Bukmacher: fortuna
Kurs: 3.40
Helep w wywiadzie dla Chinczykow przyznala, ze w niedziele doznala kontuzji plecow podczas treningu z Kvitowa. Ona ma juz zapewniony udzial w pierwszej 8-ce na koniec roku tzn. w Singapurze. W tamtym roku przegrala tutaj w pierwszym meczu 62 61 z Kasatkina, a wtedy musiala jeszcze gonic wyniki. Kurs byl wtedy podobny, 3.20. Jezeli ma jakis problem, nie wiem czy bedzie sie zabijala tutaj.
Cibulkowa prowadzi w HtH 4-2, dosyc starym, ale to moze oznaczac, ze styl Halep jej odpowiada. Dodatkowo Cibul wygrala juz tutaj jeden mecz a w Azji gra od Tokio.
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy / 2. Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: FC Koeln - Ingolstadt
Typ: 1 drużyna zdobędzie powyżej 2.5 gola - TAK
Kurs: 2.75
Bukmacher: fortuna

Analiza:
7 kolejka na zapleczu Bundesligi, we wtorkowy wieczór lider z Kolonii na własnym stadionie podejmie drużynę Ingolstadt. Faworytem w tym spotkaniu będą gospodarze, którzy pragną jak najszybciej wrócić do Bundesligi i póki co nie zawodzą. 13 punktów w sześciu meczach, bilans bramkowy 16-10, dodatkowo pewny awans do następnej rundy DFB Pokal. W ostatniej kolejce wygrana na wyjeździe z Sandhausen 2-0. U siebie jednak póki co nie grają tak dobrze i kibice na RheinEnergieStadion liczą na poprawę. Statystyki w końcu nie kłamią, 4 punkty w trzech meczach i ostatnia porażka z Paderborn 3-5 musi boleć kibiców Koeln. Na pewno kibice nie zawiodą, bo we wszystkich meczach w tym sezonie blisko pięćdziesięcio tysięczny stadion był wypełniony po brzegi. Ingolstadt natomiast słabo zaczęło sezon, 5 punktów w sześciu meczach i zajmują piętnaste miejsce w tabeli, tuż nad strefą spadkową. Stracili także największą ilość goli spośród wszystkich drużyn (13), a nieco ponad tydzień temu przegrali na wyjeździe z VFL Bochum aż 0-6! Skończyło się to zwolnieniem szkoleniowca, nowym został Alexander Nouri, poprzednio trenował Werder Bremen. Został oficjalnie przedstawiony dopiero wczoraj, co daje mu bardzo mało czasu na zapoznanie się z drużyną i raczej niewiele będzie w stanie zmienić w tak krótkim czasie. Na dodatek dochodzą absencję, zabraknie pauzującego za czerwoną kartkę Konstantina Kerschbaumera, a także kontuzjowanych m.in. Christiana Trascha czy Almoga Cohena. W drużynie gospodarzy brak osłabień, powinien wrócić Jonas Hector, który pauzował za kartki. Moim zdaniem gospodarze wygrają bez większych problemów z Ingolstadt, które ma swoje problemy i nowy trener nie naprawi ich tak szybko.
⛔100
 
G 211

gremik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja-Lique 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Monaco-Angers

Typ: 1 drużyna w pierwszej połowie 2 bramki
Kurs: 5,6
Bukmacher: Fortuna

Analiza: Witam.Typ ryzykowny ale warty zastanowienia,Monaco nic nie idzie w tym sezonie ,tak jak napisał przedmówca gra po prostu mało skutecznie,liczę że w tym spotkaniu zaatakują z wielką pasją od samego początku.Los może w tym spotkaniu będzie dla nich łaskawszy i dopisze im szczęście,oraz zagrają skuteczniej niż ostatnio.W ostatnich dwóch spotkaniach u siebie zdobywali bramkę w 1 połowie spotkania zarówno z Nimes w lidze jak i w Lidze Mistrzów z Atletico Madryt ,a wszyscy wiedzą jak tej drużynie ciężko coś strzelić.Goście grają słabo na wyjazdach i Monaco ten mecz ma po prostu wygrać inaczej będą na dnie tabeli .Gospodarzom patrząc na statystyki lepiej wychodzą pierwsze połowy meczów i na tym fakcie opieram swój bardzo ryzykowny typ.Powodzenia.
⛔100
 
kwapi45 246

kwapi45

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Inter - Fiorentina
Typ: 1 + BTTS
Kurs: 3.45
Bukmacher: Unibet
Bardzo ciekawe spotkanie jakim bez watpienia jest mecz tych drużyn. Inter, który w tym sezonie zaliczył falstart i nie wygrał jeszcze na własnym stadionie jednak złapał odpowiedni rytm i zaczyna grać swoją skuteczną piłkę. Po drugiej stronie Fiorentina która świetnie rozpoczęła sezon będąc najlepszą defensywą w lidze i prawie najlepszym atakiem, zaliczyli jedną porażkę z Napoli. Dlaczego Inter? Mimo iż początek sezonu u nie był udany, piłkarze Spalettiego znaleźli równowagę w drużynie. Nowi gracze zaadaptowali się w klubie a ostatnie zwycięstwa w końcówce z Tottenhamem i solidną Sampdorią dały wiatru w żagle. Drużyna udowodniła że gra do końca i mierzą tylko w zwycięstwo. W tym meczu nie ma kalkulacji i jeśli faktycznie Inter wbił wyższy bieg to pierwsze zwycięstwo na Meazza w tym sezonie jest bardzo realne. Łatwo nie będzie bo mimo tego że Fiorentina z topu grała tylko z Napoli to defensywa jest silna a atak jeszcze lepszy. Tercec Chiesa, Simeone i Pjaca stać na strzelenie przynajmniej jednej bramki Interowi. Przynajmniej ponieważ wiem że często w spotkaniach między nimi goli nie brakowało i nie zdziwi mnie wynik jak przed dwoma laty 4-2. Między zespołami 5/6 męczy pokryty BTTS i +2.5
Powodzenia!
✅245
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Puchar Polski
Godzina: 19:20
Spotkanie: Ruch Chorzów - Odra Opole
Typ: 2
Kurs: 2,39
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Zespołowi z Chorzowa dobrze się grało w ostatnich latach z Odrą, bo ogrywali ją zarówno w sparingach jak i dwukrotnie w meczach 1 ligi. Teraz jednak oba zespoły znajdują się w całkowicie odmiennych sytuacjach. Ruch wiadomo bardzo młody i niedoświadczony zespół i myślę, że pora na rewanż i zwycięstwo Odry w meczu z Ruchem. Kadrowo Odra ma dużo bardziej doświadczony zespół i właśnie myślę, że w tym pucharowym spotkaniu tego doświadczenia zabraknie Niebieskim. Zespół ten się fajnie zgrywa ze sobą i z pewnością to zaprocentuje na przyszłość o ile zawodnicy Ci pozostaną w Chorzowie a nie zostaną rozsprzedani. Jednak w defensywie drużyna ta popełnia jeszcze mnóstwo prostych i nieoczekiwanych błędów. Gra defensywna to według mnie największa bolączka Ruchu i myślę, że dzisiaj też nie obędzie się bez błędów. Co tu dużo pisać spotyka się tutaj średniak 2 ligi ze średniakiem 1 ligi i myślę, że górą w tym spotkaniu będzie zespół występujący w wyższej klasie rozgrywkowej. Zespołowi z Chorzowa gra w tym pucharze nie jest do niczego potrzebna i jak odpadną już na tym etapie rozgrywek to może to im wyjść tylko na lepsze aby w pełni koncentrować się na lidze. Ten kurs na Odrę to dla mnie duża promocja, bo raczej liczyłem, że będzie w granicach 1,90.
✅139
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Werder-Hertha
Typ: Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1,70
Bukmacher: fortuna
Witam! Dzisiaj mam dla Was bardzo ciekawą propozycję z niemieckiej Bundesligi, a mianowicie BTTS w meczu Werderu Brema z Herthą Berlin. Obie ekipy bardzo dobrze weszły w ten sezon i prezentują się naprawdę świetnie. Mówimy tutaj o pojedynku aktualnego wicelidera (Hertha) oraz drużyny zajmującej miejsce tuż za podium (Werder). Obie drużyny jak dotąd nie przegrały żadnego meczu i dzisiaj z pewnością będą chciały to podtrzymać. Czeka nas bardzo ciekawe i zacięte spotkanie. Zarówno jedna, jak i druga drużyna ma o co walczyć.. Spodziewam się, że w tym spotkaniu zawodnicy obu ekip wpiszą się na listę strzelców.
Powodzenia!
Zapraszam również do śledzenia innych moich typów : https://forum.bukmacherskie.com/threads/graj-z-madridista09.153615/

Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like’a!
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka nożna / Bundesliga
Godzina: 20.30
Spotkanie : Bayern - Augsburg
Typ : Robert Lewandowski strzeli przynajmniej 2 gole
Kurs : 2.60
Bukmacher : Unibet
Analiza:
Do czego to doszło, by kurs na bramkę naszego reprezentanta zeszły do poziomu 1.22 na niektórych bukmacherach... Unibet daje najwyższy kurs na dane zdarzenie ze wszystkich regulaminowych buków. Do rzeczy, Robert uwielbia grać przeciwko Augsburgowi. W ostatnich 5 spotkaniach w których przeciwko nim wystąpił, zdobył aż 10 bramek. Bayern często rozstrzeliwuje się w spotkaniach z tym zespołem. Myślę że dzisiaj nie będzie inaczej, bo pewnie będą lekkie rotacje składem z powodu na kontuzje i zmiennicy będą chcieli się pokazać.Robert raczej nie powinien usiąść na ławce, to jeszcze nie ten moment sezonu by oszczędzać jego siły. Co najwyżej może zejść pod koniec spotkania. Moim zdaniem będzie schodził wśród wiwatów po zdobyciu dwóch, a może większej ilości bramek. Pozdro! ;)
▶zwrot
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Chojniczanka - Legia
Typ: 2
Kurs: 1.7
Godz: 17:30
Bukmacher: Totolotek
Puchary lubią niespodzianki, ale jeśli miałbym jakąś dziś typować to najszybciej chyba ŁKS z Lechem, jednak to głównie efekt kryzysu ekipy z Poznania. W Chojniach Legia zmierzy się z miejscowym zespołem z Pierwszej Ligi. Legioniści złapali rytm i wreszcie grają na miarę swego potencjału, bo ten lubiąc Legię czy nie lubiąc jest w Polsce po prostu największy. Bardzo pozytywnie zaskakuje kurs z Totolotka, bo te 1.70 jest dość przyjemne, odpowiednio w Fortunie to 1.57, wiec jest to już jakaś różnica. Legia pewnie zastosuje jakąś rotację, ale z Chojniczanką i tak powinna sobie poradzić. W sezonie 15/16 oba zespoły grały ze sobą w krajowym pucharze i tam Legia pewnie wygrała oba spotkania.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 21,00
Spotkanie:Inter-Fiorentina
Typ:
Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1,84
Bukmacher: fortuna
5/6 ostatnich spotkań między tymi drużynami to +2,5 gola,oraz obie
strzeliły sobie po golu.
Mimo wygranego meczu z Totkami i Sampdorią Inter nie przekonuje mnie.W tych dwóch meczach wygrali strzelając zwycięskie bramki po 90tej minucie.
Luciano Spaletti obejrzy mecz swojej drużyny z trybun,za niewłaściwe zachowanie.
Fiora ostatni mecz wygrała u siebie gładko ze Spal Ferrara 3-0 i zajmują wysoko 3 pozycję w lidze.
przewidywane składy
Inter: Handanović – D&#39;Ambrosio, Skriniar, De Vrij, Asamoah – Gagliardini, Brozovic – Politano, Nainggolan, Perisic - Icardi
Fiorentina: Lafont – Milenković, Pezzella, Hugo, Biraghi – Fernandes, Veretout, Benassi – Chiesa, Simeone, Pjaca
Liczę na ciekawy mecz i gole z obydwu stron.
✅84
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
marcinpp 0

marcinpp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Puchar Polski
Godzina: 15:30
Spotkanie: Siarka Tarnobrzeg - Wisła Płock
Typ: 1
Kurs:
6,1
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Wisła od paru lat systematycznie odpuszcza Puchar Polski bo nie widzi sensu w nim grania i zazwyczaj odpada w pierwszych rundach. Ponadto w tym sezonie bardzo słabo im idzie więc tymbardziej muszą skupić się na lidze bo póki co mają tylko punkt przewagi nad ostatnią w tabeli Cracovią która w sobotę pokonała Nafciarzy 3-1.
Kłopoty kadrowe z bramkarzami z Cracovią grał 17sto letni Zapytowski który popełniał podstawowe błędy a na ławce więty &quot;na sztukę&quot; Żynel który nie jest w pełni zdrów. Analiza pisana troche &quot;na kolanie&quot; ale jako kibic z Płocka wiem co pisze. dla mniej odważnych polecam 1X albo typ na awans Siarki.
⛔100
 
everto 19,8K

everto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -
Norwegia / Regionsligaen avd. 2

Godzina: 19
Spotkanie:
Lillestrøm 2 - Skjetten

Typ: Skjetten
Kurs:
5,3
Bukmacher:Unibet

Dziś na celowniku 3 liga norweska Bardzo duże spadki na gości .Sezon w Norwegii dobiega końca Skjetten broni się przed spadkiem ma 4 pkt przewagi nad strefą spadkową tym zwycięstwem ( do końca sezonu zostało 5 spotkań) może nie przypieczętował ale zrobił milowy krok do pozostania w tej klasie .Natomaiast gospodarze okupują srodkową część tabeli bez szans a zdobycie 1 miejsca gwarantującego awans .Typ podyktowany dużymi spadkami i wiele buków blokuje ten mecz brać póki można powodzenia
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom