>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 25.11.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
ftwlol 140

ftwlol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna L1
Godzina: 2045
Spotkanie: Rennes - Toulouse
Typ: X
Kurs: 3.10
Bukmacher: bet365
To spotkanie ligii Francuskiej naprawdę zapowiada remis. Toulusea&#39;a po naprawdę dobrym początku sezonu trochę spuściła z tonu. Ostatni ich bilans to 1-2-2. Na starcie rozgrywek grali naprawdę fajnie i byli nawet na 4 miejscu ligi. Tracą mało bramek, gdzie stracili ich tylko 12 co jest jednym z najlepszych wyników ligi. Ofensywa również nie zawodzi co może zapowiadać że tą jedną bramkę są w stanie wcisnąć. Z drużyną Grosickiego, jest zupełnie inaczej. Ostatni ich bilans wygląda niby lepiej 3-2-1, ale bilans bramkowy wygląda zdecydowanie gorzej. Gra nie zachwyca, ale grają u siebie, co napewno jest sporym atutem. Może znowu wejdzie Grosicki w końcówce, który przesądzi o wyniku. Zapowiada się niezwykle nudny mecz, obfitujący raczej w małą ilość bramek. Typuje wynik tego spotkania na 1-1. Ciekawym typem jest również under 2,5. Ostatnie ich mecze obfitowały w sporą ilość bramek, ale wiadomo co sezon to inaczej to wygląda. W końcu będzie remis i under. Wybór pozostawiam wam ;)
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna Francja 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Tours - Auxerre
Typ: Powyżej 2.5
Kurs: 2,40
Bukmacher: oddsring
analiza:
Oba zespoły zamykają tabelę w Ligue 2. Liczę dziś na minimum 3 gole w meczu. Drużyna gospodarzy ma średnią 3 goli na mecz. W tym sezonie na 15 spotkań 10 razy padł wynik pokrywający over 2.5, więc jak na ligę Francuską to bardzo dobry wynik.
Jeśli chodzi o sam typ, to opieram się na statystykach pomiędzy konkretnymi drużynami. Ostatnie mecze pomiędzy Tours, a Auxerre obfitowały w gole. Jeśli cofniemy się do sezonu z roku 2013 aż do dnia dzisiejszego, to łatwo można policzyć, że
zespoły spotkały się ze sobą 7 razy. Tylko raz padł over 2,5, a 6 spotkań zakończyło się overami 3.5 i więcej..
Na kupon osobiście polecam na podbicie over 1.5 w meczu, gdzie kursy oscylują w granicach 1.40-1.48. Jeśli chodzi o wynik, to ciężko cokolwiek napisać. Ale stawiam 2-1 dla gospodarzy. Pozdrawiam
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Pilka Nożna - Francja, National
Godzina: 20:00
Spotkanie: Les Herbiers - GS Consolat Marseille
Typ: 1
Kurs: 2,88
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jestem kompletnie nie w formie i teraz typy dnia wogóle mi nie wchodzą także ostrożnie teraz z tym co tutaj podaję. Mimo nie powodzenia dziennie jakiś typ od siebie dam, bo w końcu się przełamię i wierzę, że hurtowo dzień po dniu znowu będą trafne typy z mojej strony. Na dzisiaj propozycja z 3 ligi francuskiej. Tabela wygląda tak :

Na własnym stadionie Les Herbiers ma bilans 2 zwycięstw, 2 remisów i 3 porażek, z kolei goście na wyjazdach mają na koncie 2 zwycięstwa i 5 porażek i są jedną z gorszych drużyn w meczach wyjazdowych. Jeżeli chodzi o absencje to u gospodarzy nie zagrają obrońcy Sanaia (1 występ w tym sezonie) i Bonne (2 występy w tym sezonie), pomocnik Hery (7 występów w tym sezonie) i napastnik Roman (bez występu w tym sezonie). W zespole Consolat nie zagrają z kolei obrońcy Demel (3 występy w tym sezonie), Laassami (bez występu w tym sezonie) i Nicodeme (bez występu w tym sezonie), pomocnicy Borgniet (12 występów w tym sezonie) i Demba (11 występów w tym sezonie) a także napastnik i najlepszy strzelec w zespole Bozok (13 występów w tym sezonie, 8 goli na koncie). Mecz powinien być zacięty ale myślę, że o tego jednego gola gospodarze będą dzisiaj lepsi. U gości nie zagra najlepszy strzelec w zespole, który zdobywał dośc regularnie bramki i myślę, że obrona gospodarzy będzie miała mniej roboty niż jakby ten piłkarz grał. Oba zespoły są blisko siebie w ligowej tabeli, goście na wyjazdach prezentują się nie najlepiej a do tego nie zagra dzisiaj ich najlepszy strzelec i dwóch podstawowych pomocników przez co siła rażenia zespołu Consolat powinna być mniejsza. Kurs na wygraną gospodarzy jak dla mnie za wysoki i polecam tutaj grać na gospodarzy ale jak zaznaczyłem na początku uważajcie z moimi typami bo ostatnio są nietrafione i brak u mnie formy.
✅188
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Eibar SC - Real Betis
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W pierwszym meczu 13.kolejki Primera Division na Estadio Municipal de Ipurua ósmy zespół w tabeli Eibar podejmie dziś trzynasty Real Betis. Obie ekipy wydaje się wyjdą na ten mecz w najmocniejszych składach, dlatego zapowiada się to ciekawe spotkanie. Kto w nim jest faworytem? Moim skromnym zdaniem do aktualnie wyżej klasyfikowana ekipa Eibar.
Przede wszystkim warto odnotować, że Eibar u siebie ma naprawdę niezłe statystyki meczów domowych - 4 zwycięstwa, remis i porażka. Zremisowali z Sevillą oraz przegrali z Osasuną. Jeśli chodzi o zwycięstwa to na swoim rozkładzie mają już Valencię, Real Sociedad, Villarreal i Celtę Vigo. Zwycięstwa nad takimi zespołami musi budzić uznanie stąd też uważam, że również dziś mogą sobie poradzić z drużyną przyjezdną. Real Betis bowiem na wyjazdach jak na razie nie ma jakiś wybitych osiągnąć - 2 zwycięstwa i 4 porażki. Zwyciężyli spotkania z Valencią oraz Osasuną, natomiast porażki zanotowali z Barceloną, Villarreal, Sevillą i Realem Sociedad. Widać więc, że atut własnego boiska może być tutaj kluczowy, bowiem Eibar czuje się u siebie bardzo dobrze natomiast Betis w delegacjach jak na razie nie zachwyca.
Ponadto w poprzednim sezonie Eibar co prawda zremisował 1-1 u siebie, jednak wcześniej w rundzie jesiennej potrafił rozbić Betis 4-0. Wtedy Eibar zdecydowanie nie wytrzymał trudów sezonu Primera Division, jednak jesień miał całkiem udaną. Obecnie (na ten moment) wygląda to podobnie i kto wie, może również w pierwszym meczu to Eibar okaże się zdecydowanie mocniejsze.
✅95
 
W 353

walejakos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia Kraków - Termalica Bruk-Bet
Typ: 2
Kurs: 3,95
Bukmacher: Iforbet
Analiza:
Po serii mniej udanych Spotkan ,Termalica zanotowała przełamanie
w wyjazdowym meczu z Arką Gdynia wygrywajac 3:1 przełamujac tym
samym serie trzech z rzedu porazek. W dzisiejszym spotkaniu wiadomo
ze zabraknie Piotra Malarczyka - moze to byc druzy problem poniewaz
ten pilkarz jest filarem lini defensywnej Cracovii
Bezposrednie mecze:
Na 5 ostatnich spotkan : 3razy Termalica była góra , jeden remis
i jedna porazka .
Ostatnie 10 meczy Cracovi:
- 2 wygrane
- 4 remisy
- 4 porazki
Ostatni raz Cracovia wygrała 14 Pazdziernika czyli ponad miesiac temu
✅295
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Plus Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Effector - Warszawska
Typ: 1
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Analiza:

7 Kielczanie podejmują 12 zespół tabelii AZS Politechnikę.
Effector 14 punktów - 9 pkt Warszawska
Effector zawsze u siebie w tym sezonie ugrywał minimum 2 sety i zawsze punktował:
Effector 2:3 Jastrzębski
Effector 3:2 Bydgoszcz
Effector 2:3 Cuprum
Effector 3:1 Częstochowa
Więc widać, że Kielczanie u siebie wygrywali powiedzmy to co się dało, z drużynami w ich zasięgu, a takimi bez wątpienia będą Akademicy z Warszawy, przegrali tylko z Cuprum i Jastrzębskim(dla mnie te dwie drużyny będą walczyć o 4 pozycję na koniec i możliwość gry w półfinale ligi o medale)
Warszawa przegrała 4 ostatnie mecze, Warszawa na wyjeździe:
Wygrana w pierwszym meczu z najsłabszym w lidze Espadonem 3:0, a potem 3 kolejne porażki:
0:3 z Bełchatowem
1:3 z Gdańskiem
1:3 z Cuprum
Jak widać oprócz meczu z najsłabszym w tabeli Espadonem na wyjeździe nie zdobyli nawet 1 pkt. Dlaczego więc kursy na to spotkanie są tak duże na Kielczan? Spokojnie można to grać bo jak widać nasza liga jest tak nieprzewidywalna i wyrównana, co pokazało już tyle meczów w tym sezonie, że masakra, a tutaj kto gra po 1.60 na gości którzy jeszcze kompletnie ze statystyk nie są faworytem powinien zwyczajnie puknąć się w głowę.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - Davis Cup - FINAŁ
Godzina:
14:00
Spotkanie:
Cilic M. - Delbonis F.
Typ:
Cilic M. -2,5 seta
Kurs:
1.72
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:

H2H 2:0, oba mecze zostały rozegrane na mączce i Cilic je wygrał bardzo pewnie. Spotkali się nawet w tym roku w szwajcarskiej Genewie, pewne 2:0. Teraz gramy w bałkańskim kotle i myślę, że kluczowym meczem będzie tutaj spotkanie Cilica z JMDP, ale o tym później, o ile dojdzie do takiego meczu, bo w Davis Cup różnie bywa.
Jest to finał więc nie ma mowy o jakimś odpuszczaniu, choć o &quot;chorwackich fixach&quot; nie jeden doświadczony typer zapewne słyszał nie raz.
Delbonis od wielu lat był zawodnikiem typowym pod korty ziemne, jednak w tym roku kilka razy zaszokował, między innymi na Indian Wells pokonał samego Murraya, ale Szkot miał wtedy głowę zupełnie gdzie indziej, z tego co pamiętam urodziło mu się dziecko.
Co by nie mówić to Delbonis coś tam powalczył ostatnio na kortach szybkich, ale Cilic miał o wiele lepszą końcówkę sezonu. Moim zdaniem kursy są tutaj wystawione prawidłowo i jeden set to będzie max dla Argentyńczyka, ale na to nie liczę tym razem.
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
20:00
Jong Ajax - Telstar
Typ: over 5,5 gola
Kurs: 5,50
Buk: bet365
W 2 lidze holenderskiej mecz młodego Ajaxu z Telstarem. Stawiam na dużą ilość goli, bezpieczniej można też postawić na over 4,5 gola po kursie 3,25. Ajax to najskuteczniejsza drużyna ligi bo dotąd strzeliła 38 bramek, jednak w defensywie teź potrafią sporo zainkasować jak choćby z Venlo 0-4 u siebie. A teraz do konkretów, z pierwszego zespołu po konflikcie z Peterem Boszem wypadli dwaj ofensywni zawodnicy El Ghazi oraz Nema Gudelj. El Ghazi gra w rezerwach bodajże od dwóch meczów i zdołała strzelić już 3 bramki. Gudelj to chyba świeża sprawa bo w zeszłej kolejce w rezerwach nie grał, a wczoraj w LE nie było go teź w szerokim składzie więc myślę że dziś będzie do dyspozycji trenera rezerw. Zatem miałby kto strzelać bramki, a i Telstar z pewnością coś strzeli, zatem 5 czy 6 bramek jak najbardziej realne.
⛔100
 
mihau95 6

mihau95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, II liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po 18 kolejkach Radomiak jest wiceliderem II ligi z bilansem meczy 11-4-3, natomiast Stal zajmuje 7 miejsce z bilansem 6-6-6. U siebie Radomiak zanotował na 9 meczy 8 zwycięstw i 1 porażkę, bramki 16:6, a Stal na wyjeździe 1 zwycięstwo 4 remisy i 4 porażki, bramki 9:18. Goście są drużyną, która lepiej gra u siebie, gdzie zdobyli 17 punktów - bilans spotkań 5-2-2 niż na wyjazdach. Gospodarze zaś nie przegrali u siebie od 14 sierpnia, gdzie przegrali 0-1 z Puszczą Niepołomice i notują serię 8 zwycięstw u siebie z rzędu i 6 zwycięstw ogółem. Polecam.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Typ: Łączna liczba bramek: 3
Kurs: 4,00
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Z pewnością będzie to ciekawy mecz, drużyna z Lubina zmierzy się z Lechem. Zagłębie zaczęło sezon dosyć dobrze i ta dobra passa trwała trochę czasu. Jednak wszystko się posypało i ostatnie wyniki są nie za dobre. Porażka z Koroną 1-2, ze Śląskiem 1-2, remis z Wisłą 2-2. Lech natomiast wszystkich zaskoczył, podniósł się z kolan i gra coraz lepiej, wskoczył już na 5 miejsce i jest w wyśmienitej formie. Ostatnio wygrali z Wisłą Płock 2-0, z Ruchem 5-0 i ze Śląskiem 3-0. Jednak tutaj mimo wszystko ciężko będzie obstawić zwycięzcę bo historia pokazuje że często jedna z drużyn miała słabą formę a potrafiła wygrać. Dlatego postanowiłem dzisiaj obstawić typ łącznej liczby bramek w meczu. Między tymi drużynami padały bardzo często wynik 2-1 lub 3-0. Również w ostatnich meczach Zagłębia padały zazwyczaj 3 bramki. U Lecha ostatnio też padło kilka razy 3 bramki łącznie. Typ ryzykowny, ale za wyższy kurs często są ryzykowne nie ma pewniaków. Lecz dla mnie on jest bardzo fajny i myślę że jest bardzo duża szansa że bez problemy wejdzie.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia - Bruk-Bet T.
Typ: 1/obie
Kurs: 3,75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Przed nami mecz rozpoczynający 17 kolejkę w naszej rodzimej Lotto Ekstraklasie, mecz odbędzie się na stadionie MKS Cracovia pomiędzy Cracovia vs Bruk-Bet T. Obie ekipy dzieli spora ilość punktów jak i spora odległość w tabeli, Cracovia zajmuje 11 miejsce z dorobkiem 18 punktów natomiast Bruk-Bet T. zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 27 punktów.
Cracovia na własnym obiekcie radzi sobie w miarę dobrze, tylko 2 porażki - z Jagiellonią 1:3 i z Lechią 0:1, 4 zwycięstwa i 1 remis - 1:0 z Wisłą Płock, aż 6:0 z Koroną, 2:1 z Wisłą Kraków, 5:1 z Piastem oraz 1:1 z Ruchem. Widać, że pada sporo goli w meczach z udziałem Cracovii i wydaje się, że tak samo będzie i w tym meczu.
Bruk-Bet T. jeszcze w tym sezonie nie zremisował na wyjeździe 4 wygrane 4 porażki widać, że zawsze grają o pełną pulę, również w meczach z udziałem Bruk-Betu pada te minimum 2-3 gole. Termalica ostani mecz wygrała na wyjeździe 3:1 z Arką ale Arka od 38 minuty grała w 10 a poprzednie mecze to 3 porażki z rzędu i 1 remis. Czy to było przebudzenie Bruk-Betu? Nie wydaje mi się.

Gospodarze przystąpią do piątkowego meczu bez kontuzjowanych P. Malarczyka i Tomasa Vestenicky&#39;ego, a pod znakiem zapytania stoi występ Erika Jendriska. Bruk-Bet z kolei zjawi się w Krakowie bez pauzującego za czerwoną kartkę Dalibora Plevy oraz kontuzjowanego Dawida Nowaka.

Wydaje mi się, że w tym meczu i padnie sporo goli ale również i Cracovia ten mecz wygra, ma lepszych piłkarsko zawodników, którzy muszą to udowodnić na murawie. Muszą zacząć wygrywać i pnąć się ku górze tabeli, żeby znaleźli się w najlepszej 8. Oba te typy wydają się być bardzo prawdopodobne.
⛔100
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia Kraków - Termalica Bruk-Bet
Typ: 1DNB
Kurs: 1.43
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Cracovia gra coraz lepiej i ich gra jest zdecydowanie lepsza niz wyniki co pokazali chocby w Gliwicach bedac zdecydowanie lepsi ale remisujac w koncowce we frajerski sposob.Teraz jednak musza spiac posladki i zaczac ostro punktowac jesli chca wskoczyc do pierwszej osemki. Termalica jest solidna ale 3miejsce w tabeli to jednak za wysokie progi i stopniowo zaczna pewnie spadac w tabeli. Cracovia na wyjazdach w lidze slabo punktuje ale u siebie prezentuje sie znacznie lepiej potrafili np.zlac Korone 6-0 i dzisia podopiecznych Czesia Michniewicza ciezka przeprawa i o ile remis moga wywalczyc dzielna murarka to o zwyciestwo bedzie im bardzo trudno.
⛔100
 
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 2. liga austriacka
Godzina: 18.30
Spotkanie: Kapfenberg - Neustadt
Typ: 1
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj spotykają się sąsiedzi w tabeli, ale jednak z innymi ambicjami. Kapfenberg walczy o awans do ekstraklasy austriackiej i mimo, że jest dopiero na 4 miejscu to jest najpewniej ostatnim zespołem ze ścisłej czołówki tabeli. Neustadt, który w poprzednim sezonie do końca walczył o utrzymanie w tej lidze, teraz ma dość bezpieczną przewagę nad miejscami zagrożonymi spadkiem, ale oczywiście ma też za dużą stratę do miejsca czwartego. Dzisiejsi goście w meczach są głównie drużyną, która gra z kontry i w większości potyczek ma mniej sytuacji bramkowych niż przeciwnicy. Kapfenberg natomiast jako gospodarz atakuje przez cały mecz. We wrześniu niespodziewanie to Neustadt wyszedł zwycięsko z bezpośredniego starcia, ale grał u siebie i spotkanie było wyrównane. Dzisiaj jest wyjazd i myślę, że piłkarze Kapfenberg odpłacą podobnym wynikiem tyle, że na swoją korzyść.
⛔100
 
K 97

koonrrrado

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Typ: btts/Lech Poznań
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W 11 ostatnich spotkaniach Zagłębie zdobywało przynajmniej jedną bramkę, a zdarzało się, że strzelili 2 lub 3. Dziś oczywiście przewaga własnego boiska. Liczę na to, że uda im się strzelić bramkę i tym samym Lech zakończy passę trzech meczów bez straty bramki. Od 6 spotkań u siebie Zagłębie nie potrafi zdobyć kompletu punktów i myślę, że dzisiaj także im się to nie uda,ale w 5 spotkaniach przynajmniej trafiali do siatki. Dziś zmierzą się, ze świetnie ostatnio spisującą się drużyną Lecha, która poprzednie 3 spotkania wygrała zdecydowanie wynikami: z Wisłą Płock 2-0, z Ruchem Chorzów 0-5 i z Śląskiem Wrocław 3-0. Może rywale z nie najwyższej półki, ale jednak te rezultaty dają do myślenia w jakiej formie są gracze Nenada Bjelicy. Obstawiam tu znów pewne zwycięstwo Kolejorza, oscylujące w granicach wyniku 1-3.
Poza konkursem, polecam jeszcze grać over kartkowy w tym meczu. Obie drużyny będą walczyły na pewno o komplet punktów, Lubin będzie chciał wreszcie przełamać się na swoim stadionie i wygrać, a wiadomo Lech jest w formie i musi piąć się po szczeblach tabeli, przynajmniej na podium. Mecz ten sędziuje dziś Paweł Gil, który w ostatnich 12 meczach pokazał 59 żółtych kartek i 1 czerwoną, a więc zdecydowanie temperuje zapędy piłkarzy. Ja nie gram tego, ponieważ nie mogłem znaleźć w ofercie mojego bukmachera zakładu na kartki.
Powodzenia!
⛔100
 
rozmar 60

rozmar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie - Lech
Typ: under 2,5 gola w meczu
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz 17 kolejki naszej Ekstraklasy.
Zagłębie które jest w małym dołku podejmie u siebie rozedzonego Lecha.
Przeciętnie jak dotąd spisuje się sprowadzony ze Sparty Martin Nespor, który grając w Piaście był jednym z lepszych napastników w Ekstraklasie, a w dziesięciu spotkaniach w Zagłębiu strzelił dotąd tylko dwa gole.
Lech jest w bardzo dobrej formie, Poznaniacy wygrali ostatnie trzy spotkania strzelając w nich dziesięć goli i nie tracąc ani jednego.
Myslę, że dzisiaj zawodnicy z Lubina będą chcięli zatrzymać rozpędzonego &quot;Kolejorza&quot; i nie pozwolą im na wbicie dużej ilości bramek.
⛔100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Holandia, Eevste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong Ajax - Telstar
Typ: -1.5 Jong Ajax
Kurs: 2.60
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Jong Ajax z domowym bilansem 6 wygranych, remisu i porażki plasuje się w tej kategorii zaraz za rewelacyjnymi młodymi z PSV, którzy nie mają sobie równych na swoim obiekcie. Ale to jednak Ajax strzela najwięcej bramek w lidze i jak już się rozpędzi, na prawdę sporo trafia do siatki rywala. Bilans 28 bramek w 8 meczach mówi sam za siebie. Ostatnio napotkali opór w meczu z Bredą, ale ta w końcu sąsiaduje z młodymi w tabeli i prezentuje solidny poziom.
Przegrali też z 2 w tabeli Venlo, ale wcześniej wysokie wygrane, z Graafschap 4-2, Oss 7-0, Achillesem 1-7,Den Bosch 5-2.
Liczę, że dzisiaj z gorszym rywalem znów spotkanie będzie przebiegało pod ich dyktando. Z resztą, jak w bezpośrednich spotkaniach:
02.08.16 Jong Ajax-Telstar 3 : 0
14.09.15 Jong Ajax-Telstar 4 : 1
11.08.14 Jong Ajax-Telstar 3 : 0
05.08.13 Jong Ajax-Telstar 2 : 0
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom