>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 25 Sierpnia 2010r. (Środa)

Status
Zamknięty.
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Tutaj podajemy typy na Środę - 25 sierpnia !!!



Typy podajemy według wzoru:


Cytat:
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Jeśli ktoś nie będzie podawał typów jak w przykładzie, to jego post z typem będzie usuwany z konkursu !!!

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej :!:

Pamiętaj, że:
- powtórzony typ to ⛔100 pkt :!:
- nieregulaminowy bukmacher to ⛔100 pkt :!:

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu :!:


Prosimy wklejać swoje analizy również w działach tematycznych.
Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM do tego temacie -&gt;&gt;&gt; LINK.
NIE PISZ o tym w dziale z typami.
Nie stosowanie się do tego polecenie będzie karane żółtymi kartkami :!::zoltakartka:
 
ricco 0

ricco

Użytkownik
Spotkanie: Dolgopolov A. - Blake J.
Typ: 0:2
Kurs: 3,20
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Wydaje mi się, że Blake jak chce odegrać jakaś rolę w tegorocznym US Open musi pokonywać takich rywali jak Dolgopolov.
Amerykanin pokazał w meczu z Brazyliczykiem Pere Ribą, że wraca chyba do swojej najlepszej dyspozycji, pokonał go 6-0, 6-1. Dla Jamesa Blake będzie to ostatni turniej przed startem w wielkoszlewmowym US Open. To będzie dla niego 10 start w tym wielkoszlemowym turnieju, napewno przed swoją publicznością będzie chciał pokazać się jak najlepiej. Nigdy nie błyszczał w tym turnieju, dwa razy doszedł do Ćwierćfinału. Mecz z Ribą trwał zaledwie 35 minut! uważam że takie przetracie pomogłu mu napewno nabrać wiary w siebie. Teraz uważam, iż pokona reprezentanta Ukrainy.

⛔ 100
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Spotkanie: Nadia Petrova - Bethanie Mattek-Sands
Typ: dokładny wynik 0-2
Kurs: 3,25
Bukmacher: Ladbrokes
Analiza:
Petrova to tenisistka której sympatią nie potrafię darzyć ze względu na wyjątkowo nierówną grę. Czasami jak ma swój dzień to może wygrać z każdą zawodniczką z pierwszej 10 rankingu WTA, parę takich meczów z jej udziałem widziałem, ale to wszystko przez jej himeryczny i ostry styl gry. Robi bardzo dużo niewymuszonych błędów i właśnie tylko gdy jest w życiowej formie i robi ich mniej, to ogrywa rywalki. W tej chwili jednak do takiej dyspozycji jej daleko, od Wimbledonu pojawiała się kilka razy na kortach. W San Diego na dzień dobry przegrała z Shvedovą, w Cincinnati z niejaką Christiną Mchale - kreczowała i nie wiem czy nadal jej coś nie doskwiera, a w Montrealu udało jej się dotrzeć do drugiej rundy, pokonała ledwo Safarovą, a potem przegrała z tragiczną obecnie Safiną. Wczoraj w New Haven wygrała z Lepchenko 1-6 7-5 6-1, ale był taki stan w drugim secie, że można było ją skreślić z wygranej, jednak wyszła z opresji. Po drugiej stronie siatki stanie Mattek-Sands, zawodniczka o której mało wiem, bo to zawodniczka głównie deblowa, czego fanem nie jestem, ale z tego co czytam ma niezłe osiągnięcia na kortach twardych - w 2005 roku (miała wtedy raptem 20 lat) dotarła do półfinału w Cincinnati pokonując m.in. Bartoli i Jankovic. Ostatnio grała w Montrealu, bardzo pewnie przeszła kwalifikacje, bez straty seta z Tomljanovic, Vinci i Dusheviną czyli w sumie nie byle kim, w 1 r. pokonała rodaczkę Oudin (pamiętacie gdzie ona dotarła rok temu podczas US Open?), a w 2r. przegrała z Clijsters 6-4 4-6 3-6, więc bardzo, bardzo dużo ugrała. Zaskoczyła mnie także wczoraj pokonując gładko Dulgheru 6-2 6-1, także bardzo chętnie postawię na nią tym razem. Warto wziąć pod uwagę, że tenisistki z TOP20 często odpuszczają te turnieje przedszlemowe i Petrova tym razem też to może zrobić, a przynajmniej zagrać na luzie, bez większych starań. Czyste zwycięstwo wygląda naprawdę pewnie, ale ja gram i polecam dokładny wynik, choć to często samobójstwo w kobiecym tenisie. Tym razem będzie to bukobójstwo ;)

⛔ 100
 
A 0

admiral33

Użytkownik
Spotkanie: Unia Swarzędz - Pogon Szczecin
Typ: 2
Kurs: 1,68
Bukmacher: Tobet

Do Swarzędz przyjeżdża Pogoń Szczecin, a wraz z piłkarzami spodziewany jest przyjazd 200 kibiców Portowców. Stadion ma pojemność około 1 tysiąca także atut dopingu raczej będzie tutaj mało istotny. Pogoń pod wodzą nowego szkoleniowca Macieja Stolarczka będzie chciała za wszelką cenę się przełamać. W zeszłym roku Portowcy doszli do samegi finału pucharu Polski. W tym roku traktują go równie poważnie. Unia to trzecioligowiec, który nieźle wystartował, ale różnica dwóch klas rozgrywkowych, gdzie drużyny pierwszoligowe są dużo silniejsze sprawia, że postawię na Pogoń.

✅ 68
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Spotkanie : Tottenham - Boys Bern (hand 0-1)
Typ :1
Kurs: 1,50
Buk : Bet-at-home
Analiza:

Tottenham po wpadce w Szwajcarii będzie chciał znokautować przeciwnika średniej klasy ze Szwajcarii. Nie będzie wymówek, że sztuczna trawa, itp. W lidze Tottenham wygrał, strzelając Stoke 2 bramki na wyjeździe, dlatego uważam, że i piłkarzom z Berna wbiją conajmniej 2 nie tracąc żadnej. Szwajcarzy co prawda zagrali u siebie bardzo dobre spotkanie, ale myślę, że w Anglii przy pressingu Tottenhamu będzie już całkiem inaczej. Co zresztą pokazali w 2 połowie, gdy się pogubili i stracili 2 bramki, a mogli i więcej. Gdyby Tottenham odpadł przegrywając to spotkanie posypała by sie drużyna, zatem muszą wygrać i wygrają różnicą 2-3 bramek.

✅ 50
 
212273 0

212273

Użytkownik
Mecz: Auxerre - Zenit St.Petersburg
Typ: x2
Kurs: 1.55
Buk: Expekt

O 20:45 rozpocznie się rewanżowe spotkanie fazy play-off Ligi Mistrzów UEFA pomiędzy Auxerre i Zenitem St. Petersburg.Pierwszy mecz w Rosji zakończył się zwycięstwem Zenita 1:0. Auxerre w 3 meczach w Ligue 1 trzy razy remisowało. Zenit jest w pełni sezonu i zajmuje w Rosyjskiej ekstraklasie pirwsze miejsce.
Zenit nie przegrał ani jedngo meczu ligowego w tym sezonie. Świetny atak Zenitu na czele z Aleksandrem Kierżakowm i Danko Lazowiciem powinien zapwnić drużynie z Rosji zwycięstwo nad Francuzami.
Brak awansu do fazy grupowej dla Zenitu był by niespodzianką. Możan tu pokusić sie nawet o typ na wygraną Rosjan.

⛔ 100
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Ajax Amsterdam - Dynamo Kijów

typ: 1
kurs: 1.80
buk: unibet
analiza:

Jutro kolejna tura spotkań eliminacyjnych Champions League. Na na razie wybrałem pojedynek holenderskiego Ajaxu z ukraińskim Dynamo Kijów. Przed tygodniem spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym 1:1, który korzystniejszy jest dla jutrzejszych gospodarzy. Jednak z samego przebiegu spotkania zawodnicy z Amsterdamu nie powinni być zadowoleni ponieważ ponieważ przez część spotkania grali z przewagą 1 zawodnika a mimo to stracili wtedy bramkę. Humory poprawili sobie dopiero podczas ligowej potyczki z Rodą, gdzie wygrali 3:0. W tym meczu pokazali się z dobrej strony jednak przeciwnik nie należał do najsilniejszych. Mimo to uważam, że pewne zwycięstwo na pewno wpłynie pozytywnie na piłkarzy. W tak dobrych nastrojach raczej nie są zawodnicy gości. W ostatnim pojedynku ligowym zremisowali z Dnipro 0:0. Obie ekipy były przed swoimi pojedynkami w Pucharach więc można doszukiwać się braku pełnego zaangażowania z obu stron. Jednak nie oglądałem tego spotkania i nie mogę tego z pełną odpowiedzialnością potwierdzić. Jeśli chodzi o personalia to prawdopodobnie zobaczymy jutro zbliżone składy do tych co mierzyły się ze sobą tydzień temu. Faworyta do zwycięstwa upatruję w drużynie Ajaxu. Może jeszcze nie grają tak jak ich stać jednak to wciąż groźna drużyna, która jest wstanie awansować do elitarnych europejskich rozgrywek. Ponadto trochę kusi także typ na over. Jednak jeśli nawet skuszę się na ten typ to tylko jako singiel.

Moje propozycje:

Ajax (około 1.80)
over 2.5 (okolo 1.70)

✅ 80
 
mastershot 5

mastershot

Użytkownik
Spotkanie: Goias - Fluminese
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: bwin

Analiza: Spotkanie 16 kolejki brazylijskiej Serie A. 18 drużyna w tabeli zespół Goias podejmuje na własnym stadionie lidera rozgrywek Fluminese FC. Gospodarze są w wyraźnym dołku. Można to wywnioskować na podstawie ostatnich ośmiu spotkań. Nie potrafią wygrać w lidze od 8 kolejek. Ostatnio miało to miejsce 5 czerwca 2:1 z Flamengo na wyjeździe. W całym sezonie zdołali u siebie wygrać zaledwie 1 spotkanie. Bilans (1-3-3) pokazuje, że są najsłabszą drużyną grającą na własnym terenie. Goście są w bardzo wysokiej formie. Ostatnia porażka przydarzyła im się 23 maja na wyjeździe z Corinthians. Nic dziwnego, bo wygrali u siebie jako jedyni wszystkie mecze i nikt na razie nie jest w stanie tego zmienić. Wracając do drużyny Fluminese na ostatnich 12 kolejek wygrali aż 9 spotkań remisując zaledwie 3. Jak na razie na wyjazdach radzą sobie najlepiej spośród wszystkich drużyn bilans (4-2-2).Goście muszą kasować w każdym meczu 3 punkty, ponieważ nawet najmniejsze potknięcie może wykorzystać Corinthians które traci do lidera zaledwie 2 oczka.

✅ 120
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Start Otwock – Podbeskidzie Bielsko Biała
Typ: 2
Kurs: 1,95
Bukmacher: Betsson
Czas: 16:30


Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie 2 rundy eliminacyjnej Pucharu Polski w którym to zmierzą się występujący na co dzień w II lidze zespół Start Otwock z grającym w I lidze Podbeskidziem Bielsko Biała. Gospodarze tego spotkania w I rundzie pucharu wyeliminowali drużynę Zagłębia Sosnowiec strzelając bramkę na 1:2 w dogrywce. Sezon ligowy natomiast Start rozpoczął nie najlepiej zdobywając 5 punktów w 5 dotychczasowych ligowych kolejkach co uplasowało ich aktualnie na 12 pozycji w tabeli. Goście natomiast rozpoczynają swoją przygodę z pucharem od II rundy a sezon ligowy na I ligowych boiskach zaczęli rewelacyjnie zdobywając 10 punktów w 4 spotkaniach co pozwoliło im zakończyć 4 kolejkę na fotelu lidera. Warto wspomnieć tutaj o tym, że w/w zespoły spotkały się w ubiegłym sezonie również w pucharze Polski i wtedy Start zwyciężył 1:2 a w przed meczowych wywiadach trener Podbeskidzia zapowiada rewanż. Reasumując wydaje mi się, że piłkarze Podbeskidzia mają coś do udowodnienia w tym meczu i według mnie to oni tutaj zwyciężą i awansują do kolejne rundy tych rozgrywek.

⛔ 100
 
S 0

szczupi

Użytkownik
Mecz:Sao Cateano vs Parana
Typ:1
Buk:betway
Kurs:1.55
Analiza:Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Sao Cateano które zajmuje 4 pozycję w Brazylijskiej Serie B. Sao Cateano cieszy się o wiele lepszą formą od Parany12pozycja(w ciagu ostatnich 4 meczy przegrało tylko jedno spotkanie a resztę wygrało, za to Parana ostatnie 4 mecze przegrała)

Kiepska analiza.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Spotkanie: Dolgopolov A. - Blake J.
Typ: 2:0
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet365
Ukraińiec Oleksandr Dolgopolov aktualnie zajmujący 43 pozycję w rankingu ATP podejmnie Amerykana James Blake, który plasuje się na 107 pozycji. Ranking obu tenisistów zmieniają i to diametralnie odpowiednio Dolgopolov w górę, Blake w dół. Co przekłada się na ich aktulną formę Ukrainiec nieobliczalny jest w stanie pogonać każdego przeciwnika, ma wielki talent, który jeśli tylko wykorzysta może być z niego czołowy zawodnik ATP. Blake natomiast forma strasznie kiepska. Ostatnie dwa turniej kończył na pierwszych rundach, tydzień temu uległ Istominowi, z którym wygał w całym meczu zaledwie 3 gemy !. Co prawda w pierwszej rundy New Haven pokonał Ribe 6-0,6-1 ale trzeba wziąc pod uwagę, iż Hiszpan to nowicjusz na tej nawierzchni, występuje na niej naprawdę sporadycznie. Ukrainiec bardzo solidnie się prezentuję, w Toronto pokonał groźnego Petzschner oraz Youzhnego uległ dopiero Berdychowi po bardzo wyrównanym trzy setowym pojedynku. Następnie odpadł w pierwszej rundzie z Ferrem także po zaciętym 3 setowym spotkaniu. Te przegrane pojedynki tylko udowodniły, iż Oleksandr jest zawodnikiem, którego pokonać jest bardzo ciężko, porażki z w/w zawodnikami napewno ujmy mu nie przynoszą a wręcz przeciwnie można się sugerować, że Ukrainiec jest w gazie. Stawiam na łatwe zwycięstwo Ukraińca w dwóch setach.

✅ 200
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Brazylia - Japonia
Typ: Japonia +16.5 pkt
Kurs: 1.85
Buk: Unibet

Jutro na dobry początek turnieju o World Grand Prix obejrzymy spotkanie Brazylii z Japonią. Faworytem - acz w moim przekonaniu nieco przecenionym - jest Brazylia.
W fazie zasadniczej siatkarki Japonii spisały się znakomicie, 19 punktów w 9 meczach. Brazylijki były tylko o 5 punktów lepsze. Czy to aż tak dużo?
Na moje nie na tyle dużo, by handicap +16.5 w stronę Japonek był zagrożony. Obie ekipy rozegraly już między sobą mecz- górą były Brazylijki - 3:0 w setach do 20, 19, 20. Handicap 16.5 wtedy wszedł.
Teraz Japonki będą chciały pokazać się z dobrej strony, i myślę, że w każdym secie powalczą.

✅ 85
 
zloty-typer 0

zloty-typer

Użytkownik
Spotkanie: Accrington Stanley - Newcastle
Typ: Accrington +2.0
Kurs: 1,53
Bukmacher: BetSafe


Na mogące pomieścić nieco ponad 5 tys. osób Crown Ground przyjedzie uznana marka Premier League, Newcastle. Trener Accrington powiedział, że jego klub nie będzie klękał na kolanach i zagra w otwarte karty. Nie boi się rywala. Będą traktowali ten mecz jak każdy inny ligowy. W ten sposób coach gospodarzy chce pozbawić wszelkiego napięcia w drużynie przed meczem. Wypowiedział się również bardzo pochlebnie o swoich kilku piłkarzach, twierdząc, że dorównują poziomem niektórym z Newcastle. Trener Srok, Chris Hughton przyznał, że w meczu będzie polegał głównie na zespole rezerw i wyśle do Accrington młody skład, z nazwiskami takimi jak m.in. Vuckic czy Donaldson. Steven Taylor, Dan Gosling, Danny Simpson, Leon Best i Tamas Kadar leczą urazy, wystawienie nowego nabytku Sola Campbella również jest mało prawdopodobny. Wcześniej w tym miesiącu młody zespół Newcastle przegrał 1:4 z Luton Town (obecnie liga Conference National!). Skład w tamtym meczu będzie niemal identyczny jak dzisiejszy, dlatego myślę, że warto się skusić. Accrington przed tym meczem wygrało 3:0 u siebie z Macclesfield Town, co również dobrze rokuje. Przypomnę, że Stanley grają na co dzień w League Two, a więc o szczebel wyżej aniżeli Luton, które jak już wspomniałem wcześniej bardzo wysoko ograło Sroki.





✅ 53
 
junglister 15

junglister

Użytkownik
Spotkanie: ELM UEFA 20:45 Ajax Amsterdam - FC Dynamo Kijów
Typ: FC Dynamo Kijów + 0,5 (AH)
Kurs: 2,05
Bukmacher: bet365
Analiza:

Hmm, może i Ajax jest w tym meczu faworytem, ale jak widzę co się wyczyniało wczoraj w eliminacjach do LM, to jeszcze bardziej się utwierdzam w swoim typie. Do rzeczy.

Ostatnie poczynania:

Ajax: Ostatnie mecze o stawkę, a było ich 7, to ledwie 2 zwycięstwa, 4 remisy i ważna (bo o honor) przegrana z Twente o superpuchar Holandii. Śmieszą mnie wypowiedzi o megazwycięstwie w ostatnim starciu z Rodą. Pewnie że mieli wygrać, takie mecze muszą wygrywać, w tamtym sezonie strzelili 106 bramek na 34 mecze, czyli właśnie lekko ponad 3 na mecz, wszystko w normie, nie ma się co podniecać. Ciekawe jest to że w eliminacjach do LM rozegrali do tej pory 3 mecze i tu uwaga wszystkie remisy (1:1 i 3:3 z PAOK&#39;iem i ostatni 1:1 z Dynamem, gdzie mimo że od 56&#39; grali z przewagą 1 zawodnika nie zdołali wygrać, a dodatkowo stracili gola)

Dynamo: O ile w Holandii Eredvise dopiero rusza, na Ukrainie już się liga rozkręciła, mamy za sobą 7 kolejek, i Dynamo na 3 pozycji za Shakhtarem i Dniprem. 4W,2R,1P, Ostatnie mecze to przegrana na wyjeździe z Poltavą która traci tylko 1oczko do Dynama ale w tym meczu grali okrojonym składem bo szykowali się na mecz z Ajaxem który miał się odbyć za 3 dni, ostatni mecz, z Dniprem i remis, ale śmierdziało mi to bo oba zespoły grają teraz w pucharach europejskich i żaden chyba nie chciał przegrać w tak ważnym momencie żeby nie zgubić gdzieś dużego morale. W poprzedniej fazie trafili na belgijski Gent, któremu dwa razy zaaplikowali po 3 bramki, tracąc tylko jedną na wyjeździe.

Składy, absencje, i wszystko co indywidualne:

Ajax:
- pauzuje za kartki: Vurnon Anita
- kontuzjowani: Kenneth Vermeer, Timothee Atouba, Nicolas Lodeiro oraz Rasmus Lindgren
- najbardziej prawdopodobne ustawienie: Stekelenburg, Van der Wiel, Alderweireld, Vertonghen and Emanuelson, De Zeeuw, De Jong and Enoh, Suarez, El Hamdaoui i Eriksen

Dynamo:
- kontuzjowani: brazylijczyk Gérson Magrão, argentyńczyk Facundo Bertoglio
- skład: Goalkeepers: Boyko, Koval;
Defenders: Betão, Danilo Silva, Popov, Mykhalyk, El Kaddouri, Khacheridi, Nesmachnyy, Almeida;
Midfielders: Vukojević, Husyev, Eremenko, Yarmolenko, Ninković;
Strikers: Shevchenko, Milevskyy, André, Guilherme, Zozulya, Kravets.

Bramkarz Dynama, 17to letni Koval, który okazał się bohaterem ostatniego meczu, powiedział, że to oni przejdą dalej, bo zależy im bardziej! Wysokie morale to najlepsza broń.

Podsumowując:
Suarez i El Hamdaoui vs Shevchenko i Milevskyy - to będzię piękna potyczka, na pewno zacięta i wyrównana, nadszarpnięta defensywa Ajaxu powinna wyrównać atut ich własnego boiska. Po cichu liczę na remis, mimo że za Kijowem nie przepadam to cenię ich niezmiernie za to że potrafią na Ukrainie w piłkę grać lepiej niż u nas. Oby mnie nos nie mylił.

⛔ 100
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Spotkanie : USA - Grecja (+11.5)
Typ : 1
Kurs: 2.79
Buk : Betsafe
Analiza: Witam . Dziś o godzinie 18:00 rozpocznie się towarzyskie spotkanie po między Stanami Zjednoczonymi a Grecją . Faworyta chyba nie muszę przedstawiać , jest nim oczywiście drużyna z Ameryki . Dwanaście punktów różnicy w koszykówce to wcale nie tak dużo , a zwłaszcza kiedy grają drużyny z USA vs drużyny z Europy . Jak dla mnie USA dziś bardzo wysoko wygra aby mieć dobre nastroje przed wielkim turniejem a mianowicie Mistrzostwami Świata które rozpoczynają się już w Piątek . Ostatnie 3 mecze po między tymi drużynami zakończyły się trzy krotną wygraną USA różnicami : 31 , 23 , 5 punktów . Gorąco polecam zagranie Handicapu na USA ale w miarę szybko ponieważ kursy lecą BARDZO w dół z 2.92 zrobiło się już 2.79 , i pewnie jeszcze zlecą . PozdrAwiam .

✅ 179
 
artemis21 0

artemis21

Użytkownik
Spotkanie: Auxerre - Zenit St.Petersburg
Typ: Poniżej 1,5 gola
Kurs: 2,90
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Witam
Dziś o 20:45 na stadionie w Auxerre odbędzie się mecz rewanżowy ostaniej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów Auxerre - Zenit St.Petersburg. Ciężko wytypować zwycięzcę, dlatego postawiłem na under 1,5 gola w całym meczu. Auxerre ma na początku tego sezonu mały kłopot ze strzelaniem bramek, najlepszy strzelec zespołu Jeleń nie jest jeszcze w optymalnej formie. W ostatnich 3 meczach o stawkę drużyna gospodarzy strzeliła tylko 2 gole, w lidze francuskiej odnotowując 2 remisy 1:1 z mało znaczącymi rywalami oraz przegrywając przed tygodniem 1:0 na wyjeździe w St.Petersburgu. Myślę, że goście w dzisiejszym meczu zadowolą się bezbramkowym remisem, ewentualnie padnie wynik najwyżej jednobramkowy.

⛔ 100
 
K 0

kolaa

Użytkownik
US OPEN
Mecz Reda El Amrani vs Sidorenko Alexandre
Typ 1
Kurs 1,60
Bah

Wielu zawodników i zawodniczek odpuściło zawody w New Haven, ale jak wiadomo bez formy nawet odpoczynek nie pomoże. Więc mój typ padł na US Open tam na pewno będzie toczyła się walka o awans do turnieju głównego. Na twardej nawierzchni obaj w tym roku nie grali wiele, jednak El Amrani był blisko zwycięstwa z Kukushinem 7/6 6/4. Obecnie obaj prezentują się bardzo słabo i żaden z nich nie przebrnął sita kwalifikacyjnego wielkiej imprezy tenisowej.Ale moją nadzieję w sukces opieram na tym że Sidorenko miał nie tak dawno kontuzję i po jej wyleczeniu wszystko przegrywa nawet z Sabatem Bretos Oscarem (520 miejsce w rankingu) a ostatnio z Thiemo Domiciem (który jest sklasyfikowany niemal na 1000 miejscu !!) Sądzę że jeżeli nie był w stanie nawiązać z nimi walki w Chalangerach a w US gra na zasadzie może się uda nie ugra seta z El Amranim.

Redwitz // Nie bierzemy tego Typu pod uwagę. Kolaa wkleił analizę na dzień 26.08, ponieważ spotkanie zostało przełożone. Typ w temacie na 26.08 zostanie podliczony.
 
marcing89 0

marcing89

Użytkownik
Spotkanie: Dacia Chisinau - Csca Rapid Chisinau
Typ: HT/FT 1/1
Kurs:2,4
Bet365

Analiza: O godzinie 18:30 dojdzie do pojedynku dwoch druzyn reprezentujacych jedno Moldawskie miasto. Jest to spotkanie 6 kolejki Narodowej Dywizji Mołdawi. W dotychczasowych 5 kolejkach gospodarze wygrali 3 spotkania i 2 remisowali co daje im z 11pkt obecnie 4 miejsce. U siebie to 2 zwyciestwa i 1 remis przy stosunku bramek 4:1. Jesli chodzi o gosci to ich dorobek to 6pkt. 2zwyciestwa i 3 porazki. Na wyjezdzie nie zdobyli jeszcze nawet punktu przegrywajac 1:0 i 3:0. W 2 ostatnich pojednykach tych druzyn na boisku Daci padl remis a raz wygrala Dacia. Mysle ze dzis druzyna gospodarzy zainkasuje 3 pkt, na poczatku tego sezonu prezentuja sie lepiej niz ich dzisiejsi przeciwnicy. Kurs na HW to okolo 1,5-1,6 dlatego wole zagrac HT/FT 1/1

⛔ 100
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Spotkanie: Canal+ Sport - Kosa Konstancin
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

Z mojego punktu widzenia dzisiejsza oferta nie wyglada za bogato, a zagrac trzeba wiec zdecydowalem sie na mecz ekipy C+ z Kosą Konstancin.Mecz jest wielka zagadka bo nie wiadomo czego sie spodziewac po ekipie C+, ale trzeba pamietac ze w tej druzynie zagraja byli reprezentanci Polski, wiec nie bedzie to byle jaka druzyna.
Z drugiej strony widzimy mloda druzyne z Konstancina, ktora tak naprawde nie jest w tym meczu faworytem, chociaz???
Martwi mnie tylko kondycja zawodnikow C+ bo to moze byc ich najwiekszy mankament w porownaniu z Kosa.
Jednak w mojej ocenie jezeli chlopaki wytrzymaja kondycyjnie to powinni wygrac. Do tego rozgrywki PP beda dla nich duzo reklama.

⛔ 100
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Mecz: FC Kobenhavn - Rosenborg
Typ: 1
Kurs: 1.80
Buk: Tobet

Dziś FC Kopenhaga podejmie w rewanżowym spotkaniu Rosenborg Trondheim. W pierwszym meczu padł wynik 2-1 Norwegów, co z jednej strony każe Duńczykom dzisiejszy mecz wygrać, ale z drugiej strony nie muszą rzucać się do morderczego ataku narażając się na kontry, bo wynik 1-0 wystarcza do awansu. Obie drużyny grają bardzo dobrze w swoich ligach, są liderami tabel. Jednak wydaje mi się, że liga duńska stoi wyżej w hierarchii. Dodatkowo dzisiejsi gospodarze bardzo dobrze czują się na własnym boisku. Tylko jedna stracona bramka w meczach ligowych i dwie w jednak wygranym meczu z BATE 3-2 mówi samo za siebie. Myślę, że mecz może być wyrównany, ale po 90 minutach to zawodnicy z Kopenhagi będą się cieszyć z wygranej i awansu.

✅ 80
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom