>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.01.2020 (niedziela)

Status
Zamknięty.
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania
Godzina: 18:30
Spotkanie: Sociedad - Mallorca
Typ: Bts/+2.5
Kurs: 2.5
Bukmacher: STS

Dzisiaj w La liga wyjatkowa bieda z golami jedna bramka w 3 meczach i tutaj wzrosly znacznie kursy na btsa, dlatego chce z tego skorzystac.Gospodarze u siebie bilans 4-2-3 przeplataja lepsze mecze slabymi, ale co istotne w kazdym z ostatnich 5 spotkan w domu padal bts a cztery razy ponad dwa gole, Mallorca miala duze problemy na wyjazdach ze skutecznoscia, ale ostatnio poprawili ten element i strzelali na wyjazdach po dwa gole Barcelonie, Celcie, i jednego Levante ogolnie ich wyjazd wyjazdowy jest najslabszy w lidze 0-1-8, ale bramke napewno sa w stanie zdobyc, dlatego szukam tutaj btsa plus przynajmniej jeden gol.

  100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Wlochy 
Spotkanie Napoli Juventus
Godzina 20.45
Typ remis, Juventus wygra zwrot 
Kurs 1.87
Bukmacher forbet 
Jeszcze niedawno byłby to mecz na szczycie, jednak w tym sezonie Napoli mocno dołuje. Zmiana trenera nie przyniosła efektu, Napoli tylko 24 punkty w 20 meczach, aż 27 punktów mniej od Juventusu i to  na półmetku rozgrywek. Dzisiaj faworytem są oczywiście goscie ale trochę na przeczucie probuje remisu.  Idzie masówka po dobrym kursie na Juve, w lidze Napoli ma serię 6 spotkan bez remisu a Juve nie remisowal w ostatnich 8 kolejkach. Jeśli wygra Juventus mamy zwrot stawki. 

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A
Godzina: 20 :45 
Spotkanie: Napoli - Juventus 
Typ: Napoli i over 2,5 gola w meczu 
Kurs: 4,90
Bukmacher: Fortuna 
Analiza:
Pewnie nikt przy zdrowych zmysłach patrząc na obecną formę obu jedenastek (no może poza zagorzałymi sympatykami zespołu z Neapolu) nie zdecydowałby się na taki typ. Kroczący od zwycięstwa do zwycięstwa zespół " Starej Damy" jest według buków murowanym faworytem dzisiejszego pojedynku. Ja jednak uważam, że podopieczni Gatusso nie mają nic do stracenia i z tak słabą grą w obronie muszą ruszyć do przodu, aby utrzymywać piłkę daleko od swojej bramki. Ile razy można przegrywać przed własną publicznością? Seria zespołu z Neapolu wynosi 4 mecze (Bologna, Parma, Inter, Fiorentina). Juventus przyjeżdża z serią 5 ligowych zwycięstw, chcąc ją przedłużyć o kolejny triumf. Mam wrażenie, że gwiazdy z Turynu zlekceważą trochę miejscowych i zostaną za to ukarani. Milik i Zieliński napewno wiedzą jak pokonać Wojtka Szczęsnego brak Chielliniego w defensywie gości również zwiększa szansę na gole gospodarzy. Pierwszy mecz obu zespołów zakończył się wynikiem 4:3 dla Juve. Ja dzisiaj szukam niespodzianki. 

  390
 
Otrzymane punkty reputacji: +92
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy/ Serie A
Godzina : 20:45
Spotkanie: Napoli - Juventus
Typ: Juventus powyżej 1.5 gola
Kurs: 1.80
Bukmacher: sts

Mimo ze Napoli jest w dołku, to na pewna „zepna” się na ten mecz. Dla Napoli, to nie jest zwykły mecz o trzy punkty. Mecze z Juventusem traktują jak jakiś finał. 

Juventus w trzech ostatnich meczach przeciwko Napoli strzelał przynajmniej dwie bramki, a cztery z pięciu ostatnich spotkań wygrał. Stara Dama jest na fali. Bardzo dobrze zagrali przeciwko Romie w Pucharze. 

Juve ma druga defensywę w lidze, a atak Napoli w tym sezonie spisuje się słabo, ba cała drużyna spisuje się bardzo kiepsko, poniżej oczekiwań. 

Napoli na własnym stadionie rozegrało 10 spotkań i zdobyło 11 punktów. 

Nikt lepiej nie zna drużyny z Neapolu niż Sarri - obecny szkoleniowiec Starej Damy. 

Uwazam, ze zatrudnienie Gattuso nie było mądrym posunięciem. Nie jest on żadnym wybitnym strategiem, co pokazują wyniki. 

Ronaldo gra świetnie. Gol za golem. Dybala również pokazuje się z bardzo dobrej strony. 

W Napoli ze składu najprawdopodniej wypada Ospina. Karnezis w tym sezonie 0 minut, a Meret nie wiadomo czy wyleczył kontuzje. Zabraknie Mertensa. 

Pzy tak słabej dyspozycji Napoli, Juventus musi to pewnie wygrać i odskoczyć od Interu na 6 punktów. 

  100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy
Godzina: 21.00 
Spotkanie: Ascoli - Frosinone 
Typ: Ascoli albo remis
Kurs: 1,55
Bukmacher: Fortuna 
Analiza:  
W ramach 21 kolejki włoskiej Serie B spotkają się ze sobą Ascoli i Frosinone. Bukmacherzy faworyzują ekipę gości co w sumie trochę mnie dziwi bo obie drużyny prezentują się ostatnio bardzo podobnie. Ja dziś próbuje z typem na wygraną Ascoli lub remis. Myślę, że mają duży potencjał żeby zdobyć dzisiaj punkty, tym bardziej, że mecze domowe naprawdę dobrze um wychodzą, bowiem w tym sezonie u siebie przegrali tylko raz, raz też zremisowali a reszta meczów to zwycięstwa. Zdecydowanie są jedną z lepiej grających na meczach domowych drużyn. A Frosinone bardzo marnie wypada w delegacji, gdzie gra w kratkę i rzadko nawet zdobywa gole. Jak do tej pory na wyjeździe zdobyli tylko 5 bramek, przy czym 12 stracili. Myślę, że typ pod gospodarzy ma jak najbardziej szansę na powodzenie. 

  100
 
milypan 45,5K

milypan

DEBESTA
Dyscyplina: E-sport Lol
Godzina : 23:00
Spotkanie: Golden Guardians-Cloud9
Typ: Golden Guardians wiecej zabojstw
Kurs: 3.60
Bukmacher: lvbet
Nie oszukujmy sie faworytem w tym meczu sa gracze C9 ale nie az takim zeby wystawiac kurs 3.6 na wiecej zabojstw Golden Guardians.Przegrali oni swoje 1 spotkanie z 100 Thieves ale wydaje mi sie ze w tym meczu moga powalczyc.Musza oni zagrac wokol smokow,ktore w obecnej mecie sa bardzo wazne.C9 wczoraj w prestizowym meczu wygralo z Team Liquid i wydaje mi sie ze dzisiaj moga zlekcewazyc rywala.Mimo tego ze wygrali to bardziej TL to przegralo niz oni wygrali :D.Jezeli chodzi o h2h to na 5 ostatnich spotkan w az 4 gracze C9 okazywal sie lepsi.GG maja w swoim skladzie Hauntzera i to oni jezeli chca wygrac musi wykerowac swoja druzyne.Powodzenia!

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom