>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.02.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 26 lutego


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
grubinho 38

grubinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania- Primera Division
Spotkanie: Espanyol - Real Sociedad
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bwin
Analiza:po 4 porażkach Espanyol musi się wziąść za siebie jesli myslisz o europejskich pucharach. Ekipa z Barcelony musi wygrać ten mecz z przeciwnikiem który jest do ogrania
jest to drużyna z wielkim potencjałem. u Siebie przegrali tylko 0 : 1 z królewskimi. Sociedad na wyjazdach średnio sie spisuje 3 wygrane 1 remis i 8 porażek, co tu dużo więcej mówić Espanyol ten mecz wygra , a sociedad nie ma na co liczyć nawet na punkt na tym trudnym terenie
Espanyol ma u Siebie 8 zwycięstw i 3 porażki z mocniejszymi zespołami
ponadto kibice chcą zapomnieć o porażce aż 4:0 !! z Osasunąa to co mają dopowiedzenia piłkarze espanyolu przed meczem (Tłumaczone z rcdespanyol.com)
&#39;&#39;Szablon-biały zaczyna żyć gry to myślenie weekend kończący się wcześniej z złą passę z ostatnich dni. David Garcia, na przykład, był przekonany, że nadszedł czas &quot;, aby wygrać i wyjść z tego dynamicznego i grania w domu. Wystarczy pomyśleć o wygranej. Każdy mówi drużyn wygra. Jedyna presja, mamy to chcemy wygrać, ponieważ jesteśmy przyzwyczajeni do zwycięstw i dodać to co chcemy &quot;.&#39;&#39;
Mysle, że tu padnie również over 2.5 Wynik 3:1
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bartilandi 26

bartilandi

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie
Spotkanie: Oslo HS 106
Typ: wygra Thomas Morgenstern (AUT)
Kurs: 5,00
Bukmacher: bet365

Reprezentant Austrii zdominował ten sezon i już zapewnił sobie triumf w pucharze świata. Jakiś czas temu przeżywał lekki kryzys jednak teraz wszystko wskazuje na to, że znów wrócił do formy z początku sezonu. Oczywiście rwale są teraz silniejsi i o zwycięstwa nie będzie już tak łatwo, jednak sądzę, że musi być on uważany za faworyta tego konkursu. Być może na dużej skoczni będzie mu ciężej wygrać, jednak wszyscy podkreślają zawsze moc jego odbicia, która decyduje na skoczniach normalnych. U Morgensterna zawsze dużą rolę odgrywała psychika. Rok temu też był w świetnej formie na igrzyskach jednak nie wytrzymał psychicznie po ciężkim sezonie, w którym jak wszyscy podkreślali został zgaszony przez fenomen Gregora Schlierenzauera. W tym jednak roku pewność siebie będzie jego dużym atutem. Widać to po zaledwie dwóch skokach oddanych podczas sześciu serii treningowych i opuszczeniu również kwalifikacji. Obie te serie, w których brał udział wygrał. Wiadomo w skokach znaczenie będzie miał wiatr i czasem z naturą nie da sie wygrać, jednak jeśli miałbym wskazać faworyta, to dla mnie jest to zdecydowanie Morgenstern.
✅ 400
 
freedy-k 0

freedy-k

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Hiszpania-Primera Division
Spotkanie: Mallorca-FC Barcelona
Typ:2
Kurs:1.37
Bukmacher:Bwin
Analiza:
Jutro o 20:00 na stadionie Iberostar Estadio spotkają się RCD Mallorca(11m.)z FC Barceloną(1m.)(Blaugrana zapewne będzie chciała wymazac z pamięci porażkę w LidzeMistrzów z Arsenalem,także zrobi wszystko aby wygrac to spotkanie.Z drugiej zaś strony grająca w kratkę Mallorca,która doznała w ostatniej kolejce porażki z Realem Sociedad napewno zmobilizuje wszystkie siły na mecz z Wielką Barcą.W końcu grac z takim zespołem i nawiązac równą walkę to zaszczyt.Przewidywany skład Barcelony to :pinto, Miño, Piqué, Maxwell, Milito, Adriano, Montoya, Abidal, Mascherano, Keita, Iniesta, Busquets, Afellay, Thiago, Bojan, Villa, Pedro i Messi.Gdyż nie wystąpią
Valdés, Puyol, Xavi, Alves i Jeffren.Wzamian powołani zostali zawodnicy rezerw tacy jak Thiago, Miño i Montoya.Mimo braku tylu ważnych zawodników Messi i spółka powinni bez problemu sobie poradzic ze strzeleniem 2-3 bramek a tym samym z wygraniem spotkania z Mallorcą.
Kurs- ⛔ 100
 
dondamajk 40

dondamajk

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: New York Knicks -8.5 @ Cleveland Cavaliers
Typ: 1
Kurs: 2.16
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza: Już w pierwszym meczu nowe Big Three z wielkiego jabłka zaprezentowało się całkiem rozsądnie i zebrali razem z parkietu 67pkt. Było trochę problemów ze stratami, ale z treningu na trening i w każdym kolejnym meczu powinno być lepiej. Co prawda ostatnio jakimś cudem CLE powiozło u siebie LAL i to bez wkładu Mo Williamsa, ale wtedy dzień konia miał Sessions, który dośc godnie zastępuje Mo. Mimo wszystko doświadczeniem i umiejętnościami liderskimi na pewno mu ustępuje, więc jest to na pewno jakaś strata. Już przed tread&#39;ami NYK było mocniejsze niż CLE, a teraz co by nie mówić o ruchach transferowych Knicks, Cavaliers stoją na jeszcze bardziej straconej pozycji. Zespoły dzieli różnica przynajmniej jednej, jak nie dwóch klas. NYK całkiem rozsądnie radzi sobie na wyjazdach (13-14), a CLE gra piach i w domu (7-20) i na wyjeździe (3-27). Ba... CLE uzbierało mniej zwycięstw w ogóle (10) niż NYK na wyjeździe (13). Ostatnie spoktanie przegrane przez NYK na parkiecie w cLE po OT, ale teraz nie będzie Mo i Varejao, którzy wtedy pograli na 37pkt. Reasumując teraz jeśli nie wydarzy się jakiś &quot;cud&quot; spokojnie powinni ograć gospodarzy na pełnej kontroli.
⛔ 100
 
M 4

mikolaj_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Spotkanie: Arles - Brest
Typ: 2
Kurs: 2.35
Bukmacher: bwin
Analiza:
Arles jest ostatnim zespołem w pierwszej lidze francuskiej. Z dziesięcioma punktami nie ma już o co walczyć, bo traci do Lens i Monako 14 punktów. Dotychczas ten zespół wygrał tylko raz. Brest jest dziewiątym miejscu. Ostatni mecz wygrał z Monako 2:0, nie sądzę, więc aby przegrał z dużo słabszym zespołem, pomimo grania w Arles. Co prawda możliwy jest również remis, jednak ja sądzę, że Brest wygra z Arles jedną lub maksymalnie dwoma bramkami. ;)
⛔ 100
 
michuu 0

michuu

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Liga Cypryjska
Spotkanie : Ermis - AEK Larnace
Typ : 2
Kurs : 2.05
Bukmacher : Bwin
Analiza :
Witam. Dnia 26.02.2011 o godzinie 17:00 zostanie rozegrany mecz w lidze Cypryjskiej pomiędzy Ermis a AEK Larnaca. Typuje drużynę numer dwa ponieważ zajmuje 3 miejsce w tabeli i na 6 rozegranych spotkań wygrała dwa, zremisowała trzy i przegrała jeden status bramkowy to 29 strzelonych 20 straconych. Drużyna Ermis zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w lidze czyli 13 i na 6 ostatnich rozegranych spotkań jedno wygrała, dwa zremisowała i trzy przegrała. Ich status bramkowy jes słaby 19 strzelonych a 32 stracone i na 19 spotkań tylko 4 wygrała. Pomimo że Ermis gra u siebie według mnie nie jest faworytem obstawiam na AEK Larnaca.
⛔ 100
 
G 0

gieni0

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Bundesliga
Spotkanie : FC Bayern München - Borussia Dortmund
Typ : x2
Kurs : 1.92
Bukmacher : Bet-at-home
Na jutrzejszy wieczór wybrałem spotkanie ligi niemieckiej. Nie wiem czemu tak duży kurs na Borussie przecież są oni w życiowej formie ???? Moją analizę najbardziej podpieram tym , że Bayern jest zmęczony po Lidze Mistrzów. Patrząc w statystyki zauważyłem też jeden kruczek , sęk w tym , że Borussia jeszcze nigdy nie wygrała na stadionie gospodarzy. Moim zdaniem jutro mają oni wielką szanse na przełamanie tej passy ;) Pozdrawiam!
✅ 92
 
dzikugda 3

dzikugda

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: FC Bayern München - Borussia Dortmund
Typ: Borussia (+1)
Kurs: 1.92
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Jutro mecz na szczycie w Bundeslidze - Bayern po środowym zaciętym meczu z Interem napewno jest trochę podmęczony i mimo, że są w super formie ostatnio (na 6 ostatnich meczy 5 wygranych) licze, że Borussia (6 ostatnich meczy 3 zwycięstwa i 2 remisy) która w tym sezonie zadziwia walczy o mistrzostwo postara się wygrac. Stawiam z podpórką gdyż Borussia gra bez Kagawy oraz Weidenfellera, jednak na tyle mocną ławke ma drużyna z Dortmundu, że myślę, że poradzą sobie. Kurs jest zachęcający i mimo, że bukmacherzy dają większą szanse Bayernowi myśle, że warto zaryzykowac
Typ powtórzony, ⛔ 100 pkt.
 
kol3kt0r 0

kol3kt0r

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Tauron Basket Liga
Spotkanie: PBG Basket Poznań - Energa Czarni Słupsk
Typ: 2
Kurs: 1,65
Bukmacher: Bwin
Analiza:
PBG Basket Poznań podejmuje na swoim parkiecie aktualnego lidera rozgrywek - Czarnych Słupsk. Czarni przez pierwszą połowę sezonu przeszli jak burza, ulegając jedynie klasowej drużynie, Asseco Prokom Gdynia. Potem przyszedł dołek formy, Czarni przegrali 4 kolejne spotkania. Jednak ostatnio wszystko wskazuje na to że Słupszczanie podnieśli się, wysoko wygrali 2 ostatnie spotkania z Zastalem Zielona Góra oraz Siarką Tarnobrzeg. Aktualnie legitymują się rekordem 12-5 (mecze wyjazdowe 6-3). PBG Basket to przeciętna drużyna środka tabeli, ich rekord to 7-10 (mecze w domu : 3-5), ostatni mecz przegrali 15-stoma punktami z Treflem Sopot. Myślę że pretendent do mistrzostwa kraju poradzi sobie bez problemu z poznańską drużyną, a kurs 1,65 jest bardzo dobrą ofertą.
⛔ 100
 
F 5

fijy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - League One
Spotkanie: Plymouth Argyle - Colchester United
Typ: 2 (HC 1:0)
Kurs: 4,58
Bukmacher: betsafe

A ja konsekwentnie gram przeciwko Plymouth, które po odjęciu 10 punktów zajęło ostatnią pozycję. U Pielgrzymów nadal jest bardzo nieciekawie. Dzisiaj ogłoszono, że klubowa kasa jest po prostu pusta i nie są w stanie wypłacić obecnych i zaległych zobowiązań wobec pracowników. Jak odbija się to na wynikach? Porażki w 6 ostanich spotkaniach, bilans bramkowy 2:14. U siebie przegrali m.in. ze słabym Tranmere Rovers 1:3. United nie są mocni na wyjazdach, 3-6-6, ale mają aspirację na grę w play-offach i taki mecz musi przybliżyć ich do tego celu. Do 6 miejsca, dającego możliwość walki o Championchip tracą 4 punkty, ale mają 2 zaległe mecze. Lepszej okazji do zdobycia kompletu punktów na wyjeździe mieć raczej nie będą. Do ataku United wraca po kontuzji Steven Gillespie (6M / 4G) więc siła rażenia gości, miejmy nadzięję, się zwiększy.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
edyp 186

edyp

Użytkownik
SKOKI
Mistrzostwa Świata w Oslo
typ: Morgenstern na podium
kurs: 1,95
bwin
Ten kurs to moim zdaniem promocja. Tomas Morgenstern jest tym, który zdominował obecny sezon w skokach narciarskich. Wygrał turniej 4 skoczni i Puchar Świata, w którym ma już około 400 pkt przewagi nad drugim Ammanem. Jedyne czego nie wygrał to lotów narciarskich, ale moim zdaniem je odpuścił, żeby skupić się na Mistrzostwach Świata w Oslo. Morgi wystartował w 2 treningach przed tymi zawodami i obydwa zdecydowanie wygrał. Późniejsze starty w trzecim treningu i kwalifikacjach odpuścił. Widać, że jest już wystarczający pewny swojej formy. Moim zdaniem Morgi całe te zawody wygra, ale ten typ został już podany. W walce o podium będą się liczyć właśnie Morgi, Amman, Małysz i Schlierenzauer. Norwegowie myślałem, że będą groźniejsi u siebie ale w kwalifikacjach ani treningach nie zachwycili. Nie wiem czym więcej argumentować ten typ. Po prostu Morgenstern jest w tym sezonie absolutnie poza zasięgiem wszystkich skoczków. A to, że ostatnie wyniki nie były już takie świetne jak na początku sezonu to tylko i wyłącznie kwestia tego, że przewaga w pucharze świata była tak ogromna, że skupiał się na przygotowaniach do Mistrzostw Świata. Jutro Morgi stanie na podium!
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie, HS 106
Typ: Adam Małysz w Top 3
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Po takim kursie według mnie jest to absolutny typ dnia. Radzę szybko korzystać z okazji, bo Bwin ma zdecydowanie najwyższy kurs na to zdarzenie (u reszty wynosi on 2,15-2,50) i zapewne wiele osób postawi w Bwin, co spowoduje spadek kursu. Adam Małysz przygotował się bardzo dobrze do tych mistrzostw. Wiadomo, że w tym wieku nie sposób być w rewelacyjnej formie przez cały sezon, toteż nie zawsze skakał tak, jak byśmy sobie tego życzyli, ale teraz jest naprawdę ok i możemy spodziewać się walki o medal. Według mnie Małysz ma większe szanse na mniejszej skoczni, na której różnice są mniejsze i bardzo duże znaczenie ma mocne odbicie, które jest atutem Polaka. Adam uzyskiwał najlepsze odległości w aż 3 treningach w ciągu dwóch dni, a w kwalifikacjach oddał bardzo dobry skok - 101 m, co pod nieobecność Ammanna i Morgensterna było jednym z lepszych wyników, a zawodnicy, którzy skoczyli nieznacznie dalej, startowali z wyższej belki. Oczywiście kandydatów do podium jest kliku - będący od początku sezonu w rewelacyjnej formie Morgenstern, zawsze groźny i potrafiący rewelacyjnie przygotować się na najważniejsze zawody Ammann, Schlierenzauer, który powrócił po kontuzji. To są najwięksi rywale Małysza. Namieszać może także Freund, niespodziankę może zrobić Ito, który wygrał kwalifikacje. Jest kilku faworytów i któryś z nich zostanie wielkim przegranym tego konkursu, ale według mnie nie będzie to Małysz, który dzięki swemu doświadczeniu potrafi sobie radzić w takich sytuacjach, a jego wyniki naprawdę pozwalają realnie myśleć o medalu.
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Bayern Monachium - Borussia Dortmund
Typ: Bayern (-2,5)
Kurs: 5.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś o godzinie 18:30 w Niemczech dojdzie do hitowego pojedynku: Bayern Monachium zagra u siebie z obecnym liderem Borussią Dortmund. Faworytem są gospodarze, którzy jednak mają już nikłe szanse na tytuł mistrzowski. Bayern po 23 kolejkach zgromadził na swoim koncie 42 punkty oraz osiągnął stosunek bramkowy wynoszący 49:27. W ostatnich 5 spotkaniach ligowych Bayern odniósł 4 zwycięstwa oraz 1 porażkę. Szczególnie dobrze spisują się u siebie, ostatnie 5 meczy to komplet punktów. Co więcej są to zdecydowane zwycięstwa, bo 4:0, 5:1, 3:0, 4:1 oraz 3:0, widzimy w każdym z tych meczy Bawarczycy wygrali 3, lub 4 bramkami różnicy. Bayern jest w formie udowodnił to w środę, pokonując na wyjeździe mistrza Włoch i aktualnego mistrza Włoch Inter Mediolan 1:0, po strzale Mario Gomeza. Goście to Borussia Dortmund, zdecydowany lider po 23 kolejkach mają na swoim koncie 55 punktów oraz stosunek bramkowy wynoszący 49:13. W ostatnich 5 kolejkach zespół ten zdobył 9 punktów: 2 zwycięstwa oraz 3 remisy, straciła się gdzieś wielka forma z poprzedniej rundy. Mimo to, Borussia gra świetnie w spotkaniach wyjazdowych 10 zwycięstw, 1 remis oraz 1 porażka. Bayern wie, że jeśli chcą zdobyć mistrzostwo - co jest mało realne, to muszą wygrać to spotkanie dlatego będą atakować od pierwszych minut. Nie ma się również oszukiwać Bayern ma dużo lepszych zawodników od Borussii, skoro udało im się na wyjeździe zepchnąć do defensywy Inter na wyjeździe, to co za problem uporać sobie z Dortmundem, który ma lepszych graczy. Według mnie Bayern dziś całkowicie zdominuje to spotkanie liczę na 3:0.
⛔ 100
 
T 1

tranzystor

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie, MŚ HS 106
Spotkanie: Kto wygra konkurs na skoczni normalnej ?
Typ: Simon Ammann
Kurs: 5,00
Bukmacher: Betsafe
Dzisiejszego dnia szansa na medale dla reprezentantów Polski podczas mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym które odbywają się w Oslo. O 11:30 wystartuje Kowalczyk a o 15:00 będą skakać nasi skoczkowie. Właśnie konkurs skoków bardzo mnie interesuje, powód oczywisty kto zostanie zwycięzcą bo rywalizacja będzie bardz dobra. Bukmacherzy za faworytów uważają Austriaków, Thomas Morgenstern i Gregor Schlierenzaeuer, pokrzyżować plany im może Simon Ammann a najmniejszy &quot;faworyt&quot; z tej czwórki największych faworytów to Adam Małysz. Simon Ammann człowiek który jest multimedalistą igrzysk olimpijskich, w dorobku ma też puchar świata i w pełni brakuje mu tylko wygrania w turnieju czterech skoczni oraz złotego medalu mś własnie na skoczni normalnej ponieważ ma medale z Sapporo i z Liberca ale srebro i brąz oraz złoto ale to już na skoczni dużej. Dlatego Ammann będzie zmobilizowany bardzo do wygrania, na treningach prezentowal stabilną dobrą formę, mówi się że przygotował na MŚ nowy narty i jakiś cudowny kombinezon. Może to wydaje się śmieszne ale pamiętajmy co zrobił na ostatnich IO z wiązaniami. Skocznia normalna ma to do siebie że nie wybacza błędów, Ammann rzadko je popełnia, na pewno częściej mają je Morgi, Gregor czy Małysz. Jak to się mówi serce jest za Małyszem ale rozum podowiada kto inny a dla mnie innym jest tym razem Simon Ammann.
⛔ 100
 
S 3

sprinterek1993

Użytkownik
Dyscyplina:Skoki Narciarskie MŚ w Oslo
Typ:Zwycięzca Adam Małysz
Kurs:5,00
Bukmacher:bwin
Analiza:
Myślę że Adam jest w wysokiej dyspozycji potwierdził to skokiem w kwalifikacjach.Napewno bedzie mocny i powalczy o zwycięstwo.Kwalifikacje do jutrzejszych zawodów mistrzostw świata na skoczni normalnej w Oslo wygrał Japończyk - Daiki Ito (102 m). Tuż za nim znalazł się Słowieniec - Robert Kranjec, który uzyskał identyczną odległość (2 pkt straty). Trzeci był Niemiec - Michael Uhrmann (102,5 m). Czwarty był nasz reprezentant Piotr Żyła (101 m), a Tomasz Byrt zajął 24. miejsce (94 m). Kamil Stoch i Adam Małysz mają zapewnione miejsce w jutrzejszym konkursie. Orzeł z Wisły pojawił się jednak na belce startowej i okazał się najlepszy wśród &quot;pewniaków&quot; (100,5 m). Co Prawda Simon Ammann i Thomas Morgenstern nie brali udziału w kwalifikacjach ,ale myślę że Adam sobie poradzi.Najgroźniejszym rywalem naszego orła będzie Morgenstern.Ale wierze w Adama już nie raz wznosił się na wyżyny i wygrywał w pięknym stylu miejmy nadzieje że teraz tak będzie.Myślę że na tej skoczni Adam będzie faworytem ponieważ ma piekielnie silne odbicie a na tej skoczni jest to potrzebne.Adam rewelacyjnie spisywał się na treningach i widać że ta skocznia mu &#39;&#39;leży&#39;&#39;.
⛔ 100
 
S 1

szejkk89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga
Spotkanie: FC Kaiserslautern - Hamburger SV
Typ: 1
Kurs: 2.95
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: Dzisiaj FC Kaiserslautern (16poz) podejmie przy
wsprarciu swoich kibicow i na swojej murawie Hamburger SV(7poz)
Panowie z Kaiserslautern sa na pozycji dajace im baraze o utrzymanie
napewno w tym spotkaniu pokusza sie o zwyciestwo aby awansowac o oczko
wyzej i nie musiec grac w barazach. Dotychczasowy wynik 9:2 dla Kaiserslautern.
Wiec dzis panowie napewno przelamia zla passe na 6 spotkan przegrali 5,
1 remism, Hamburg SV na 6 spotkan 4 wygrane, 2 porazki, panowie
z Hamburga sa w optymalnym miejscu w tabeli dlatego tez nie beda sie
tu spierac o wygrana, a dla Kaiserslautern jest to wielka szansa
aby przeskoczyc Werder Breme i nie grac w barazach przy statusie
9:2. Kurs wysoki, polecam.,
⛔ 100
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: FC Bayern München - Borussia Dortmund
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher:betclic
Analiza:w dwudziestej czwartej kolejce dochodzi do najwazniejszego meczu rundy wiosennej pomiędzy wszechmocnym Bayerm a Liderem Bundesligi z Dortmundu faworytem tego spotkania sa zawodnicy z Monachium którzy jesli chcą jeszcze mysleć o mistrzostwie Niemiec muszą ten mecz wygrać potencjał napewno lezy po stronie gospodarzy chodź dziś bardzo wazną role odegra psychika zawodników jak dobrze wiadomo to nie należy do mocnych stron gospodarzy ale tez trzeba dodać ze ekipa Van hala dobrze spisuje sie ze zespołami czołówki motywujące również będzie dla nich środowe zwycięstwo w Mediolanie nad Interem gdzie zagrali naprawdę dobry mecz postanowiłem porównać zawodników z polski a ich konkurentów z Monachium na pierwszy plan dam Łukasza piszczka i Philipp Lahm obydwaj swietnie spisują sie w obecnym sezonie i bez dwóch zdań sa najlepsi mi graczamina tej pozycji w całej Bundeslidze za reprezentantem niemiec i kapitanem Bawarczyków przemawia zdecydowanie doświadczenie szybkość i znaczenie dla swojej drużyny.na prawym skrzydle zobaczymy reprezentanta Polski Kube Błaszczykowskiego i zdecydowanie najlepszego Pomocnika w Niemczech Arjen Robben który jak wrócił po kontuzji to gra rewelacyjnie i wtedy Bayern zawsze wygrywa ostanio usłyszałem porównanie Robbena do Mesiego i musze przyznać ze jest coś na rzeczy na koniec zostawiłem napastników Roberta Lewandowskiego i Thomas Müller Polak w tej rundzie zawodzi na całej lini nie strzelił zadnej bramki a w meczu z wilkami i schalke zawiódł po całości za to Muller naprawdę gra bardzo dobrze w prawie każdym meczu trafia do bramki rywala i nie ma u niego takiego czegoś jak słabszy mecz wszystkie mecze gra na wysokim poziomie w rundzie wiosennej na koniec pragnę dodać ze goście nie wygrali w Monachium od 1991 roku co znaczy o sile Bawarczyków na własnym obiekcie
⛔ 100
 
bgn 5

bgn

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka, PLK
Spotkanie: Kotwica Kołobrzeg – AZS Koszalin

Typ: AZS Koszalin
Kurs: 2,08
Bukmacher: Pinnacle

Derbowy pojedynek, który elektryzuje fanów na Pomorzu Środkowym. Obie drużyny spoglądając na tabele zajmują niskie miejsca, chyba nie adekwatne do ambicji kibiców, działaczy jak i przede wszystkim samych zawodników. Pozycja koszykarzy z Koszalina to jednak pokłosie tego co się działo na początku sezonu, za kadencji poprzedniego szkoleniowca. Startu sezonu od stanu 1-6 chyba mało kto się spodziewał. Później przyszły jednak lepsze czasy. Pięć kolejnych zwycięstw pozwoliło Akademikom włączyć się do walki o fazę play-off. Zespół po kilku rotacjach personalnych nabrał odpowiedni kształt. Nie zawodzi George Resse, bardzo dobrze gra Igor Milicić, który jest o niebo lepszym zawodnikiem niż w poprzednich dwóch sezonach, czy Winsome Frazier najlepszy strzelec AZS. Siłę podkoszową wzmocniono w ostatnim czasie Grady Reynolds’em, a przed kilkoma dniami i na obwodzie pojawił się „nowy” zawodnik. Mowa o Balcerzaku, który wraca na stare śmieci. Skład AZS-u wydaje się być dużo bardziej zbilansowany niż ten posiadany przez Kotwicę. Co prawda trener Szczubiał ma w swoich szeregach superstrzelca Tedego Scotta, którego bez wątpienia będzie ciężko zatrzymać, jednak jak trener Karol wspomniał w przedmeczowej wypowiedzi: Scott’a jest w stanie zatrzymać przede wszystkim on sam, bo nie od dzisiaj wiadomo, że zawodnik słynie z indywidualnej gry, a ta niekoniecznie musi przynieść sukces w meczu przeciwko dobrze poukładanej drużynie AZS-u. Osobiście uważam, że dużo ważniejszą sprawą będzie zneutralizowanie poczynań pod deską najlepiej zbierającego ligi Darella Harrisa, który średnio notuje ponad 10 zbiórek w meczu. Jest to jednak zadanie jak najbardziej do wykonania. Obie drużyny w zeszłym tygodniu poniosły porażki. Kołobrzeżanie przegrali dziewięcioma oczkami w Zgorzolecu, koszalinianie u siebie jednym punktem więcej w meczu z Asseco Prokomem. W pierwszej rundzie Kotwica wygrała w Koszalinie, jednak przed własną publicznością po raz ostatni cieszyła się z wygranych derbów 25. kwietnia 2007 roku. Od tamtej pory AZS zwyciężył trzykrotnie w Kołobrzegu.
Podsumowując uważam, że kurs wystawiony przez Pinnacle na poziomie 2,08 jest jak najbardziej do gry.

zwrot
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: Narciarstwo biegowe, MŚ Oslo, bieg na dochodzenie 15 km.
Typ: Justyna Kowalczyk - zwycięstwo
Kurs: 5.00
Bukmacher: bwin
Analiza:
Mam nadzieje, że historia z ubiegłego roku z Vancouver się powtórzy, a wszystko na to wskazuje, bowiem w czwartek zarówno jak i rok temu Justyna Kowalczyk w sprincie techniką dowolną zajęła 7 miejsce. A jak pamiętamy następny bieg był już wygrany przez Polkę, toteż dzisiaj liczę na powtórkę z ubiegłych mistrzostw. Po drugie mam nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość i oszukująca trochę inne zawodniczki faworytka tych zawodów - Marit Bjoergen, biorąca bardzo mocne leki na astmę, ułatwiające jej oddychanie, będzie oglądała plecy Justyny Kowalczyk. Dzięki tym lekom Norweżka nie łapie zadyszki i o ile jest bardzo wypoczęta ciężko będzie ją dziś pokonać. Nie tracę jednak nadziei, ponieważ Kowalczyk jest ogromnie silną zawodniczką, nie wiem czy nie najsilniejszą spośród grupy zawodniczek startujących na Mistrzostwach Świata, ale.. nie jest tak wypoczęta jak jej rywalki. Wszystko okaże się około godziny 13:00, a początek zawodów o 11:30. Zapraszam do wspierania Justyny.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom