>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.02.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Red Bull Salzurg vs Villarreal
Typ: Villarreal over 1,5 gola
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 19:00 rozpocznie się mecz z udziałem drużyny Red Bull Salzburg, z drużyną Villarreal. Obydwie drużyny opisywałem w ubiegłym tygodniu i dzisiaj również zamierzam przyłożyć się do tego spotkania.
Jak już wspominałem obydwie drużyny cechuje duża ilość strzelanych bramek w tej edycji Ligi Europejskiej. Na tą chwilę drużyna z Salzburga zdobyła 22 bramki w 7 meczach, co daje ponad 3 bramki na mecz. Z kolei drużyna Villarreal ma na tą chwilę bilans strzelonych bramek 17 w 7 rozegranych meczach, co daje ponad 2 ramki na mecz.
Pierwszy mecz, między tymi drużynami pokazał potencjał ofensywny obydwu drużyn, zakończył się zwycięstwem Villarreal, natomiast Salzburg nie pozostał dłużny i przedłużył sobie nadzieję na walkę w rewanżu, strzelając bramkę na wyjeździe.
Myślę, że dzisiejsze spotkanie, również będzie obfitowało w bramki.
Wiadomo, aby Villarreal mogło myśleć o awansie do dalszej rundy, muszą strzelić co najmniej 2 bramki, ponieważ każda stracona bramka na boisku drużyny przeciwnika oddala ich szansę na awans. Wtedy na pewno mecz, zrobi się bardziej otwarty i bramki zaczną się sypać
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 3

rrsky

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Acapulco, Meksyk
Godzina: 22:00
Spotkanie: K. Anderson- V. Troicki
Typ: Ponad 2.5 seta w meczu
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Typ delikatnie ryzykowny, ale do pogrania. Spotkanie Kevina Andersona z Viktorem Troickim. Faworytem w meczu jest Anderson i myślę, że poradzi sobie z serbem, ale bardzo wątpie w wynik 2:0. Oboje grają na podobnym poziomie, Anderson na 5 ostatnich meczy uległ piątemu w rankingu Nishikoriemu oraz tajwańczykowi Lu Y-H, reszta jego przeciwników to były troche niższe półki jesli chodzi o grę. Natomiast Troicki to zawodnik, który potrafi grać i wygrywać z dobrymi zawodnikami (turniej w Sydney na początku tego roku, który wygrał). W ostatnich meczach podobnie jak Kevin grał i wygrywał głównie z zawodnikami z innego poziomu a uległ Tomicowi i Lopezowi (obydwóm urwał seta).
Dlatego myślę, że Andersonowi nie pójdzie tak łatwo, Troicki wykaże się umiejętnościami i będziemy świadkami dobrego, 3-setowego meczu.
Jak pisałem jest to typ trochę ryzykowny, dlatego nie polecam go grać za duże stawki i w pewniejszych kuponach. Mimo wszystko, życzę wysokich wygranych ????
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tomexxx 156

tomexxx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Europejska - Play Offy - 1/16-finału
Godzina: 19:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Ajax Amsterdam
Typ: Legia -1
Kurs: 4.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Czasem mam tak, że stawiam mecz, który po przeanalizowaniu nie ma zbyt wielkich szans na wejście. Tak jest w tym przypadku. Legia, będąca w dosyć słabej formie ostatnio, ma wygrać z Ajaxem różnicą przynajmniej 2 goli. Według mnie, nie jest to nierealne. W 2 połowie meczu w Amsterdamie Legia powinna strzelić przynajmniej gola, lub dwa. Mieli kilka świetnych sytuacji, ale jak Żyro z kilku metrów nie trafia w bramkę...No to dzisiaj mają świetną szansę się zrehabilitować. Od początku ma zagrać Sa, może zagra Duda, a do wyeliminowania Ajaxu potrzebują 2 bramkowego zwycięstwa, bo jak skończy się 1:0, wtedy dogrywka, karne, i wszystko się może zdarzyć.
Ajax jest to klasowa drużyna, ale oglądając ostatnie mecze, czy to z Legią, czy ligowe, wcale nie zachwycali. Na pewno nie jest to drużyna, której Legia powinna się bać. Minusem jest gra przy pustych trybunach, ale przy ciszy, Bergowi łatwiej będzie dawać wskazówki kopaczom ;) Jeśli Legia zagra dobrą piłkę, a przede wszystkim skuteczną, to jest szansa na wejście mojego typu. Kurs bardzo dobry.
Pozdro
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Piłka Nożna - Liga Europejska
19:00
Inter - Celtic
Icardi strzeli @ 2,05 Unibet !
Chyba lekko zawyżony kurs na rasowego snajpera, w Mediolańskim klubie. Co prawda, Celtic musi dziś zagrać na prawdę bezbłędnie, żeby awansować do kolejnej rundy ale nie wydaję mi się aby tu była jakaś inwazja Celticu na Inter. Ale dużo cyrków widziałem, jakie mają miejsce we Włoszech więc do końca bym ekipy ze Szkocji nie skreślał, ale to takie tylko gdybanie . Mój ruch idzie na zawodnika Icardiego, o którym jeszcze w tamtym roku nawet nie było głośno, a teraz w Mediolanie gra bardzo dobre zawody. Wie kiedy w najmniej oczekiwanym momencie oddać strzał, momentami długo trzyma piłkę przy nodze, ale i to wcale mnie nie zraża, bo i kopnięcie ma solidne. W ostatnim meczu nie strzelił, bo został zdjęty, a zwykle Icardi strzela bramki kiedy gra pełny mecz. Dziś już mecz u siebie więc i on będzie chciał zacementować awans Interu. Jeden z najlepszych, jak nie najlepszy zawodnik Interu, mający w swoim potencjale atrybuty o którym marzy nie jeden piłkarz. Stawiam na Icardiego. I taka mała wskazówka. Jeśli zawodnik nie zagra więcej niż 50% meczu, stawka jest zwracana. Ale tu na pewno będzie od pierwszych minut i będzie czyhał na gola. Próbujemy..
⛔100
 
jokerdi 129

jokerdi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Ajax Amsterdam
Typ: HT 0-0
Kurs: 2.75
Bukmacher: bet365
Sugeruję się pierwszym meczem gdzie padł tylko jeden gol. Dziś w Warszawie stawiam, że obie drużyny będą grały dosyć ostrożnie gdyż Ajaxowi wystarczy 0-0 a Legii jeden gol da wyrównanie więc będzie to raczej wyrównane, pasywne starcie stąd też mój typ 0-0 do przerwy a w drugiej połowie im bliżej końca tym więcej błędów i ryzyka i tam dopiero rozstrzygnie się wynik.
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Feyenoord - AS Roma
Typ: 1
Kurs: 3.0
Bukmacher: bet365
Pierwsze spotkanie gdzie zdecydowanym faworytem była Roma zakończyło się wynikiem 1-1 dodatkowo piłkarze z Włoch grali u siebie. Feyenoord od 13 spotkań u siebie nie przegrał, Roma co prawda na wyjazdach wcale nie gra źle aczkolwiek stawiam, że nie przełamią dziś świetnej passy holendrów. Mecz będzie pewnie wyrównany i losy będą ważyły się do ostatniej minuty jednak ostatecznie stawiam, że to ekipa Feyenoordu wyjdzie z tej batalii zwycięsko.
⛔100 / Tak w ogóle to jeden typ dziennie
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Europejska - Play Offy - 1/16-finału
Godzina: 19:00
Spotkanie: Besiktas - Liverpool
Typ: Powyżej 3 goli
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Zapraszam na rewanżowy pojedynek pomiędzy ekipami Besiktasu i Liverpoolu. W Stambule ładna pogoda - temp. ok 15 stopni C, bez opadów i na pewno będzie sprzyjać technicznej i ofensywnej grze. A atakować muszą przede wszystkim gospodarze, gdyż to oni gonią wynik i muszą wygrać to spotkanie. Szanse na zwycięstwo są spore, bo grają na własnym stadionie, co niewątpliwie jest ich atutem. Drugą sprawą jest dobra forma zespołu, który zarówno w LE jak i lidze tureckiej spisuje się bardzo efektywnie. Na szczególną uwagę zasługuje niezwykle bramkostrzelny napastnik Demba Ba, który kilka lat grał w Premiership i dzisiejszego rywala dobrze zna. Sądzę, że to on strzeli przynajmniej jednego gola i będzie gwiazdą spotkania.
Z drugiej strony Liverpool, który złapał wiatr w żagle i gra równie dobrze. Nie przegrali ostatnich dziesięciu meczów, a w dodatku mają zaliczkę jednego gola.. Jeśli dziś strzelą kolejnego to Besiktas będzie musiał wbić 3, aby awansować. Właśnie taką sytuację przewiduję - otwarty mecz oraz dużo goli.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom