>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.03.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
stanley-63 857,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Kw. do MŚ 2014
Spotkanie - Uzbekistan : Liban
Typ - Czas pierwszego gola 1-15 min
Kurs - 3.50
Buk - Sportingbet
Analiza :
Sporo dziś meczy aby coś wybrać , ja zdecydowałem się na spotkanie kwalifikacji do MŚ 2014 w strefie Azjatyckiej pomiędzy Uzbekistanem a Libanem , nie ukrywam że to gospodarze są tutaj w roli faworyta . Uzbekistan jak na dziś prowadzi w grupie A i po 5 spotkaniach ma na swoim koncie 8 pkt w bramkach 5:4 oprócz gospodarzy i Libanu w grupie jeszcze są Korea Południowa , Iran i Katar , przypomnę może że 2 drużyny z tej grupy wychodzą bezpośrednio natomiast 3 ma prawo gry w barażach , no ale wróćmy do meczu jak już wspomniałem Uzbekistan ma 8 pkt po 5 meczach ale pozostałe drużyny no oprócz Libanu mają na swoim koncie 7 pkt tak więc walka w tej grupie widać bardzo zacięta i każdy pkt ma ogromne znaczenie na zakończenie kwalifikacji , Uzbekistan ostatnio w niezłej formie i dwa ostatnie mecze ba wyjazdowe to 2 zwycięstwa i tak 1:0 z Iranem i 1:0 z Katarem a dwa poprzednie spotkania to 2 remisy a szczególnie cenny remis u siebie z Koreą Południową 2:2 , ja jednak dziś spróbuję zagrać na szybką bramkę w tym spotkaniu ( 1-15 min ) no bo przeglądając wyniki Uzbekistanu to w paru spotkaniach właśnie padały gole już w pierwszym kwadransie i tak wspomniane 1:0 z Katarem ta bramka pada w 13 min teraz u siebie co też wspomniałem wyżej mecz z Koreą Południową i tu uwaga 2 bramki w 13 min , wyjazdowe spotkanie własnie z Libanem i bramka Uzbekistanu w 12 min , tak więc widzimy że parę tych goli padło dlatego zaryzykuję i stawiam na wczesnego gola . Pozdrawiam !

⛔ 100
 
turecki-dres 12

turecki-dres

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP MIAMI
Spotkanie: Sam Querrey - Tomas Berdych
Typ: Querrey wygra 2:0
Kurs: 6,0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś myślę Berdycha czeka ciężkie spotkanie z gospodarzem Amerykaninem Querreyem.Sam wczoraj dostał wolną rękę do dalszej gry gdyż jego rywal poddał mecz walkowerem, na pewno jest wypoczęty i świeży do dzisiejszego spotkania.Co innego można powiedzieć w drugą stronę, Berdych ewidentnie w tym turnieju nie czuje się dobrze, widać to po jego wynikach i grze.2 mecze i 2 razy 3 setowe długie pojedynki z średnimi rakietami świata a już na pewno nie na tej nawierzchni.Jeśli Sam będzie trafiał 1 serwem i będzie regularny Berdych odda mecz jak Potro w 1 rundzie i zacznie przygotowywać się już do sezonu na clayu.Widać po nim że już chyba zmęczony tym całym małym turem w USA.
Kurs dobry, zaryzykuje to 2:0.CO do meczu to jestem niemal przekonany że Berdych dziś spakuje walizki.


⛔ 100
 
S 0

sebagno8

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacja do MŚ w Brazyli
Spotkanie: Irlandia Północna - Izrael
Typ:2
Kurs:2.3
Bukmacher: Bwin
Analiza: Dzis o 20;45 rozpocznie sie spotkanie eliminacjki Ms w Brazylii pomiedzy Irlandia Polnocna a Izraelem. Moj typ to zwyciestwo Izralelu ktorzyn zajmuja 2 miejsce z dorobkiem 8 pkt tak jak Portugalia wiec bedzie to walka o druga pozycje ktora daje awans. Irladnia Polnocna zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 3 pkt a bilans wynosi 0-3-1 a Izraelu 2-2-1. Ostatni mecz Izraleu zakonczyl sie remisem z Portugalia 3;3 wiec walka pomiedzy tymi druzynami o awans bedzie trwala do samego konca i jeden blad moze oddalic druzyne od awansu wiec jestem niemal pewny ze Izralel wygra z Irlandia Polnocna

✅ 130
 
psotnick 871,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - China Open - Wildcard Round
Spotkanie: Judd Trump v Jack Lisowski
Typ: Over 8.5
Kurs: 4.00
Bukmacher: bet365

Przyzwoicie wyglądający zestaw meczy w południowej sesji trzeba zacząć od starcia dwóch wymuskanych playboyów, czyli Judd vs Jack. Można nawet powiedzieć, że mniej znany z dwójki kumpli przystąpi do tego meczu w lepszym nastroju po wczorajszym bezproblemowym wykorzystaniu dzikiej karty. Jeśli dodamy do tego, że to Lisowski jest lepszy w bezpośrednim bilansie po wygraniu dwóch ostatnich meczy (oba w imprezach PTC), to można się spodziewać trudniejszej niż sugerują buki przeprawy dla faworyta. Fakt dobrej komitywy obu młodych strzelb również moim zdaniem przemawia na korzyść Lisowskiego, a zarazem za wyrównanym meczem, bo trudno sobie wyobrażać tutaj jakiś pogrom Trampka. Moim zdaniem niewykluczone jest rozstrzygnięcie na pełnym dystansie, tym bardziej, że obaj panowie ostatnio upodobali sobie wyrównane mecze między sobą .

⛔ 100
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka – Eurcup
Spotkanie: Kuban - Valencia
Typ: Kuban – 3,5 pkt
Kurs: 1,84
Bukmacher: Pinnacle
Dziwią mnie trochę kursy w takim stosunku na Rosjan.
Własna hala, prestiżowe zwycięstwo i pokazanie własnej sił , myślę że to wystarczy na to ,żeby wygrać i pokryć to handi.
Kuban ostatniej spotkanie w lidze VTB grał o pietruszek i przegrał minimalnie ,ale mecz z VEF Riga o niczym nie decydował i zagrał niemal cały skład, tylko jeden zawodnik pograł powyżej 30 min – Hendrix. Drużyna Kubania z takim składem i grą spokojnie mogła by grać na poziomie Euroligi i myślę ,że ze sporymi szansami w TOP 16. Drużyna zdecydowanie lepiej wyglądająca od Hiszpanów, miałem okazje oglądać wybrane spotkania (ACB ,Eurocup i VTB) obydwu ekip w ostatnim okresie i różnica jest widoczna. Valencia tak naprawdę swoją grę opiera na dwójce Ribas , Dolleman, jak im nie idzie to drużyna wygląda słabo. Kelati bardzo słabo wypada w ostatnim czasie, mało oddawanych rzutów , a jak już to często nie trafia, krótko pisząc zawodzi. Jest jeszcze doświadczony Liszczuk, ale jak trafi się solidna obrona i często trudne rzuty to już nie wygląda to tak dobrze.
Reasumując : Handi nie jest wysokie , a Kuban u Siebie z pewnością będzie chciał wygrać i pokazać jaki jest mocny na tle Valencii. Dla mnie Hiszpanie na Rosyjskim terenie nie wiele mają do powiedzenia.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 108

suri

Użytkownik
Piłka nożna, Eliminacje, Mistrzostwa Świata 2014
Spotkanie: Czarnogóra - Anglia
Typ: 2 (HP 1:0)
Kurs: 3.50
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Bardzo ciekawe spotkanie, notabene w naszej grupie. Czarnogóra gra ostatnio bardzo solidny futbol, patrząc na statystyki i punktację w rozgrywkach eliminacyjnych, sprawia to dobre wrażenie. Pierwsze miejsce w grupie, za nimi Anglia, seria nieprzegranych meczów, takie elementy bardzo faworyzują Czarnogórców. Ale pamiętajmy, że każdy ciąg musi się kiedyś skończyć. No i właśnie dzisiejszego wieczoru Czarnogórę odwiedzą Anglicy. Gospodarze to bardzo niewygodny rywal dla drużyny przyjezdnych, historia dotychczasowych spotkań to dwa remisy i najwyższy czas na przełamanie Anglików.
Ostatni mecz zespołu Czarnogóry to jakby lekka zadyszka, jeden gol w końcówce spotkania, czerwona kartka Pekovica, brak pomysłu na grę nie wróży dobrze przed tym spotkaniem gospodarzom. Takiej gry nie tłumaczy nawet trudny teren, a wśród Anglików wyczuwa się jakąś mobilizację. W meczu z San Marino urządzili sobie niezły trening strzelecki, kilku zawodników odpoczywało przed tym spotkaniem, trener Roy Hodgson do tego spotkania podejdzie bardzo poważnie i przeniesie się to również na grę piłkarzy. Anglicy muszą tem mecz wygrać i mają do tego potencjał. Jeżeli defensywa skutecznie wykluczy Mirko Vucinica i Stevana Jovetica a zawodnicy gości wytrzymają piekło stadionu w Podgoricy i czasami prowokacyjne zachowania piłkarzy z Czarnogóry, to powinni z tego meczu wyjść z trzema punktami. Emocje na pewno skutecznie bedzie studził zimny Skandynaw, arbiter ze Szwecji Jonas Eriksson. Wydaje mi się, że Anglicy nie zepsują tego meczu, zagrają na wysokim poziomie i nie dadzą się prowokować, no i dla naszych &quot;orłów&quot; korzystniejsze w klasyfikacji punktowej będzie zwycięstwo gości.

⛔ 100
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Hokej na lodzie - Norwegia - Norweska Elitserien
Spotkanie.Lørenskog - Stavanger
Typ.1
Kurs.2,37
Bukmacher.Pinnacle Sports
Data.26.03.2013 g.19.00
Analiza.
Dzisiaj kolejne spotkanie w Norweskiej Elitserien i mecz pomiedzy Lørenskog - Stavanger.Jest to juz faza play-off i spotkanie polfinalowe gdzie w serii do 4 zwyciestw prowadzi zespol Stavanger 3-2.Jak na razie wszystkie spotkania konczyly sie wygrana gospodarzy...
24/03/13 EP Stavanger - Lorenskog 4:2
22/03/13 EP Lorenskog - Stavanger 7:4
20/03/13 EP Stavanger - Lorenskog 7:4
18/03/13 EP Lorenskog - Stavanger 4:2
16/03/13 EP Stavanger - Lorenskog 2:1
Wiekszosc z tych spotkan konczyla sie pewna wygrana gospodarzy i dzisiaj licze na podtrzymanie tej passy.Ekipa Lorenskog dzisiaj walczy o zycie i nie wydaje mi sie ,ze by przeszla obok tego meczu bez walki,a dla gosci zawsze pozostaje ostatni mecz na wlasnych smieciach.Tak wiec bardziej zdeterminoiwani beda z pewnoscia gospodarze i to na ich wygrana dzisiaj licze gdyz widac,ze w tej parze atut wlasnego lodowiska wydaje sie byc kluczowym.Dodam tylko,ze wtym sezonie ekipa Lorenskog na 4 mecze u siebie z ekipa Stavanger 3 wygrala a w jednym minimalnie przegrala 4-5.Ogolnie natomiast w tym sezonie na 10 spotkan remis 5-5.Stawiam dzisiaj na majacych noz na gardle hokeistow Lorenskog i mam nadzieje ,ze sie nie spala...Typuje wynik 4-2 dla gospodarzy.

⛔ 100
 
W 146

wojtek360

Użytkownik
Dyscyplina: AZJA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Spotkanie: Uzbekistan - Liban
Typ: Handicap azjatycki Uzbekistan -1
Kurs:1,725
Bukmacher: bet365
Analiza: Już za kilka minut odbędzie się spotkanie Uzbekistanu z Libanem. Uzbekistan jako wicelider swojej grupy w walce o awans do mistrzostw świata jest ogólnym faworytem tego spotkanie i tego się trzymam. Liban zajmuje ostatnie miejsce i nie już praktycznie nie ma szans na awans do Mundialu w Brazyli. Ostatnie mecze tych drużyn przemawiają na korzyść Uzbekistanu ponieważ w ciągu ostatnich 5 meczy 2 zwycięstwa i 2 remisy oraz 1 porażka z o wiele lepszą drużyną Emiratów Arabskich. Liban natomiast nie jest w wysokiej formie 2 porażki 2 remisy i 1 wygrana z słabiutką Tajlandią. Mój typ opieram na tym że pomiędzy tymi drużynami w ostatnim czasie to Uzbekistan wygrywał i może nie padało między tymi drużynami wiele bramek ale w tym meczu pokażą ze chcą awansować i wygrają z Libanem

0 (zwrot)
 
kkazz 9

kkazz

Użytkownik
dyscyplina: p.nożna
spotkanie: Irlandia - Austria
typ: połowa lub koniec Irlandia
kurs: 1,80
buk: bwin
analiza:
Witam,wybrałem bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie Irlandii z Austrią,typ oczywiscie na gospodarzy ???? patrząc na tabele grupy C Niemcy zajmują fotel lidera,inaczej wygląda drugie miejsce(baraże) aż trzy zespoły liczą się w walce w tym Irlandia która na trudnym terenie zremisowała ze Szwedami(obecnie 2 miejsce) motywacja i zaangażowanie przed dzisiejszym spotkaniem jest duże ???? warto dodać ze nasi tam przegrali 2:0....towarzysko.Naprawdę gospodarze mają wielką szanse,ale Austria też wie o co gra.Ja stawiam na Irlandczyków bo jak nie teraz to kiedy:p powodzenia!

✅ 80
 
1kulik1 42

1kulik1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Kwalifikacje Mistrzostw Świata
Spotkanie: Azerbejdżan - Portugalia
Typ: 2
Kurs: 1,30
Bukmacher: TOTOMIX
Witam, po udanym pierwszym typowaniu, czas na kolejne. Wiem że kurs nie najwyższy, dlatego proponuję (prawie bez ryzyka) z handicapem. Portugalia musi wygrać ten mecz żeby myśleć o awansie, bo na razie zajmują dopiero 3 miejsce w grupie, za Rosją i Izraelem. Nie sądzę aby mógł tu paść inny wynik niż dwubramkowa przewaga Portugalii, tym bardziej że wyjdą prawie w najmocniejszym składzie. Dla mnie pewniak. Pozdrawiam ????
⛔100/ zapraszam do zapoznania się z regulaminem, bukmachera wkleiłem ale jest nieregulaminowy
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Miami
Spotkanie: Albert Ramos - Jurgen Melzer
Typ: 3 sety
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
1/8 finału w Miami. Zarówno Hiszpan jak i Austriak są dobrze dysponowani w tym roku. Bilans Ramosa od lutego to 10:5, natomiast Melzera 11:6, który jest niepokonany od ostatnich 8 meczy i może się pochwalić wygraną w Dallas. 7 lat młodszy Ramos jak do tej pory w Miami wylieminował gospodarza Jamesa Blake&#39;a, oraz Juana Monaco. W Indian Wells odpadł w meczu z Marinem Cilicem doprowadzając w pierwszym secie do tie breaka, podobnie jak w Buenos Aires ze Stanislasem Wawrinką. Myślę, że forma obu Panów jak na obecną chwilę jest podobna i nie widze w dzisiejszym meczu faworyta, za to stawiam na zacięte spotkanie, a jego stawką jest ćwierćfinał turnieju.

✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 11

pietreeqq15

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Kw. do MŚ 2014
Spotkanie - Polska : San Marino
Typ - Il. goli w meczu +5,5
Kurs - 1.90
Buk - sportingbet
Analiza :
Polska po bardzo slabym meczu z Ukraina musi pokazac dzis ze nie jest tak fatalnie jak w piatek, nie ma ku temu lepszej okazji niz mecz z autsaiderem grupy H ktory w dotychczasowych 5 meczach stracil 24 bramki a w ostatnim meczu u siebie z Anglia az 8. Polscy pilkarze wyjda bardzo zmotywowani na to spotkanie, prawdopodobnie z 2 napastnikami, Lewandowski bedzie mial okazje na przelamanie a i inni zawodnicy beda mogli sobie postrzelac.

⛔ 100
 
icetea00 36

icetea00

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Europa - Eliminacje do Mistrzostw Świata
Spotkanie: Irlandia Północna - Izrael
Typ: Izrael powyżej 1,5 gola
Kurs: 2.45
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Irlandia Północna zajmuje czwarte miejsce w tabeli posiadają 3 punkty na swoim koncie.Bilans bramek 3:5 u siebie 2:2.Zagrali cztery mecze w grupie ,trzy remisy,jedna przegrana.Nie grali swojego meczu przełożonego z rosja więc nie są w formie meczowej.
Izrael zajmuje drugie miejsce w tabeli posiadają 8 punktów na swoim koncie.Bilans bramek 13:8 na wyjezdzie 7:1.Zagrali pięć meczów w grupie dwie wygrane,dwa remisy,jedna porażka.Ostatni swój mecz zremisowali u siebie 3-3 z Portugalią a mogli wygrać niestety Portugalia strzeliła gola w 90 min.
Dzisiaj Izrael gra że słabszym przeciwnikiem niż ostatnio.Moim zdaniem Izrael pokaże na co ich stać i mogą wyjść z grupy z drugiego miejsca,ten mecz dla nich jest o 6 punktów tak jak u nas było z ukraina.Między sobą jeszcze nie grali w grupie.Kurs na ten typ jest zbyt wysoki i mam nadzieję izrael pokaże dzisiaj formę strzelecką a typ wejdzie.

✅ 145
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lancev 984

lancev

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Blue Square Północ
Spotkanie: Workington - Stortford
Typ: 1 (-1,5, -2)
Kurs: 4,15
Buk: bet365
Analiza:
Workington złapało dobrą formę w marcu. Od czterech spotkań pozostają niepokonani. Ta passa rozpoczęła się od pierwszego meczu pomiędzy tymi drużynami. 9 marca gospodarze ograli Stortford na ich boisku 0:3 ! Potem zanotowali bezbramkowy remis z trzecią drużyna ligi, 3:1 ze słabym Histon i wyjazdowe 1:3 z Vauxhall (obie ekipy w tabeli wyżej od Stortford). Goście mają tez dobrą serię - od sześciu wyjazdów nie przegrali. Ostatnio jednak forma spadła - ogólny bilans pięciu spotkań wstecz to 0-3-2. Dziś skończy się passa nieprzegranych delegacji, bo przyjeżdżają do dobrze dysponowanej ekipy, która niedawno udowodniła, kto jest z tej dwójki lepszy. U siebie zrobi to ponownie, być może znów równie zdecydowanie.

⛔ 100
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,NIEMCY: Regionalliga Bayern
Spotkanie:Bayern Hof -Frohnlach HA(0:1,5)
Typ:1
Kurs:2.60
Godz:16:45
Buk:Bet365
Jest to spotkanie dwóch ostatnich drużyn w tabeli Hof 19 miejsce 21 pkt(5-6-13 21:33) i Fronlach 20 miejsce 17pkt (3-8-14 23:45).Różnica między nimi jest taka ,że gospodarze notują passe 5 meczów bez porażki pokonując w sobotę wicelidera ligi Illertissen na wyjeżdzie 1-0,a goście mają passe 7 porażek z rzędu a ostatni mecz wygrali 8 września poprzedniego roku.Dodatkowo drużyna gości wystąpi dzisiaj bez czterech zawodników:Sinan Bulat (napastnik 20/ 3g), Jeschke (midf.17/0), Renk (midf.19/3g) Böhnlein (def.19/0),u gospodarzy nie ma poważniejszych osłabień w składzie.Podsumowując myślę,że gospodarze mogą dzisiaj spokojnie wygrać ten mecz różnicą co najmniej dwóch goli.

⛔ 100
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Dyscyplina: EMŚ Brazylia 2014
Spotkanie: Polska - San Marino
Typ: Lewandowskie strzeli pierwszą bramką w czasie &#39;do 20 minuty&#39;
Kurs: 4,00
Buk: Bet365
Analiza:
Co to za mecz pisać nie będę bo musiałbym wymienić zawody wykonywane na co dzień przez gości a lubię ich więc po co ich ośmieszać?
Analiza jest banalna ale inna być nie może - Lewandowski musi się przełamać. Dla Niemców gra super, dla nas padaka:/ Bo mu źle zgrywają, bo murawa zła, bo przeciwnik agresywny... tym razem murawa jest własna, przeciwnik żaden, zgrywanie też kłopotliwe nie powinno być. Jako wysunięty napastnik - sęp, ma największe szanse na zdobycie gola. Zwłaszcza, że przyjęcie piłki w polu karnym lub kiwnięcie obrony w przypadku meczu z San Marino to nie kłopot. Nie jest to pewny typ, trochę ruletka ale warta gry po takim kursie.
Drugie założenie to bramka do 20 minuty. Wielce prawdopodobne, zwłaszcza kiedy zakładamy wysoką wygraną 5-0, 6-0.
Polacy powinni być głodni zwycięstwa, powinni chcieć dobrym meczem przeprosić kibiców. Może płonne nadzieje ale tak być powinno! Zwłaszcza Lewy powinien się starać, bo on rozczarowuje bardzo. To najlepsza okazja. Typ wart gry ze względu na trochę zawyżony kurs.
3/10

⛔ 100
 
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Dyscyplina: Eliminacje Mś (Europa)
Spotkanie: Armenia-Czechy
Typ: Czechy
Kurs: 1.91
Buk: Bwin
Analiza ???? wie bardzo ciekawe drużyny zmierzą sie dziś ze sobą w ramach kwalifikacji do mundialu. Armenia jest według mnie zwyklą słabą Europejską drużyną. Czechy zaś mają w swoich szeregach wielu klasowych zawodników którzy grają w najlepszych ligach świata. Czechy są około 47 miejsc wyżej w rankingu fifa. Ostatnie 3 meczu reprezentacji Armeni to przegrana z Włochami 3:1, wysoka wygrana z litwą 4:2 oraz remis z bardzo mizernym Luksemburgiem. Jak widać drużyna ta gra dość nierówno. Czesi wygrali ze bardzo dobrymi: Słowacją i Turcją oraz przegrali z Danią. Dla mnie w tym meczu zwycięzca może być tylko jeden. Nasi Południowi sąsiedzi powinni sobie poradzić z łatwością. Z pewnością będa zmobilizowani jeśli chcą jeszcze myśleć o Awansie na Mundial. W tym meczu stawiam na faworyta i mam nadzieje że się nie zawiode. Kursy z pewnością są warte pogrania. Bardzo dobra defensywa oraz środek pola Czechów powinny przesądzić o wyniku spotkania.

✅ 91
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA
Spotkanie: S. Williams - Li Na
Typ: Li Na
Kurs: 4.0
Buk: William Hill
Mecz turnieju w Miami kursy zdecydowanie przesadzone Serena gra bardzo nierówno wczoraj przegrany pierwszy set i 4-1 w drugim z Cibulkova ,która nie ma żadnych tenisowych argumentów ani silny serwis ani return jednak Słowaczka była o krok od wyeliminowania Sereny. li Na też może nie imponuje forma jedna wczoraj odprawiła groźna Murguzę w dwóch setach. Forma Sereny jest naprawdę bardzo słaba bardzo dużo niewymuszonych błędów jeśli dziś zagra jak wczoraj z Cibulkovą to Li na odprawi ja 2-0. w przypadku lepszej formy będzie walka jednak moim zdaniem kursy to value dla graczy. Dzis bardzo duża szansa przed Chinka wystarczy dobry serwis i mało błędow a Serena zrobi ich na tyle dużo żeby Li Na pewnie wygrała. Bilans bezpośrednich pojedynków 6-1 dl aSereny jednak wszystkie mecze były zacięte. W formie z wczoraj dla mnie dzis faworytką jest Li Na

⛔ 100
 
palacio 61

palacio

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Kw. do MŚ 2014
Spotkanie - Polska : San Marino
Typ - Il. goli w meczu under 5,5
Kurs - 1.85
Buk -Unibet
Analiza :

Ja rozumiem,że gramy z amatorami,że gramy u siebie,że trzeba się zrehabilitować za Ukrainę.Ale co z tego?Piłkarze już mają w głowach wysokie zwycięstwo,pewnie trójka z Borussi robi zakłady kto więcej strzeli bramek,ale czy stać nas na wbicie 6 bramek?Typuję: NIE .Raczej nie sądzę,iż goście strzelą (jak strzelą to już pęknie cały internet ze śmiechu).Nie jesteśmy jakoś super skuteczni co było widać,w ofensywie mamy mało schematów.Wszystko skupia się według Lewego.Każdy chyba już wie od ilu minut jest bez gola w kadrze,jaka presja jest na nim.Myślę,że to nie pomaga.Znając naszych kadrowiczów mają oni już zwycięstwo na wejściu.A jak wiemy w piłce różnie bywa :grin: Możemy się dalej śmiać z San Marino,a boisko i tak wszystko zweryfikuje.

Pojedynki bezpośrednie: POLSKA - SAN MARINO
01.04.09 MIS Polska San Marino 10 : 0
10.09.08 MIS San Marino Polska 0 : 2
02.04.03 EUR Polska San Marino 5 : 0
07.09.02 EUR San Marino Polska 0 : 2
19.05.93 MIS San Marino Polska 0 : 3
28.04.93 MIS Polska San Marino 1 : 0

✅ 85
 
amunike 592

amunike

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje M Europa
Spotkanie: Estonia - Andora
Typ: over 1.5 do przerwy
Kurs: 2.60
Bukmacher: Unibet

Roznica klas, ktora dzieli obydwie ekipy jest ogromna. Estonia ostatnio otarla sie o wystepy w eME 2012, a Andora jest outsiderem. Owszem stac ich na &#39;przyzwoite&#39; wystepy od czasu do czasu, ale to chyba za malo, jak na Estonie. Estonczycy moze nie graja juz tak dobrze jak w poprzednich eliminacjach, ale szkielet zespolu z eME 2012 pozostal. A tam potrafili oni odprawic u siebie Irlandie Polnocna 4-1, Serbow i Slowencow 3-1, 2-1. Grali tez kiedys u siebie z Andora (2007 rok) i wygrali 2-1, konczac mecz w 9.
Coz, Andora ostatnio gra bardzo slabo i niczym nie przypomina ekipy, ktora sprawiala problemy Holendrom, Rosji itp (to byly eMS 2006, czy eME 2008). Juz do przerwy traca mnostwo goli:
np: 4 z Rosja, 3 z Polska, 2 z Rumunia, 2 z Holandia, 3 z Armenia + do tego 2-1 z Irlandia w Dublinie do przerwy (takze over 1.5). We wszelakich eliminacjach od 2007 roku tylko 2 razy na wyjezdzie utworzyli widowisko z underem 1.5 do przerwy. Oba mecze skonczyly sie po 0-1 ze Slowacja i Macedonia.
Ogladalem ostatnie spotkanie Estonczykow z Holandia, gdzie pokazali fajna pilke w 1 polowie i jesli zagraja podobnie, to do przerwy moga miec zaliczke 2-3 bramkowa. Over 1.5 serdecznie polecam!


⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom