>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.03.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 26. Marca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Ekwador
Spotkanie : El Nacional-Deportivo Quito
Typ: Gospodarze dokładnie 1 golem
Kurs 4.25
Buk Unibet
Godz: 01:30
Analiza: Na dzień jutrzejszy postanowiłem zagrać spotkanie z ligi Ekwadorskiej w którym El Nacional przed własną publicznością będzie podejmował ekipę Deportivo Quito. Dla mnie faworytem do zdobycia kompletu punktów będą w tej kolejce gospodarze, którzy co prawda w dotychczasowych spotkaniach zdobyli taka samą ilośc punktów co goscie,ale na swoim stadionie mają lepszy bilans niż ekipa gosci, którzy na wyjazdach chyba zapomnieli jak się gra w piłkę. Analizowałem poprzednie 20 spotkań drużyny z Quito i powiem szczerze że mało kto ogólnie we wszystkich ligach ma tak tragiczny bilans jak goscie jutrzejszego spotkania , tylko 1 zwycięstwo na wyjeździe przez ostatni rok, które miało miejsce 5 kwietnia , następne ich spotkania to 7 remisów , oraz aż 12 spotkań przegranych , najlepsze w tym wszystkim jest to że gosćie przez prawie rok w spotkaniach wyjazdowych , tylko i wyłącznie w rozgrywkach ligowych zdołali zdobyć zaledwie 8 bramek, mieli swego czasu serię 8 kolejnych spotkań bez zdobycia bramki, miało to miejsce całkiem niedawno. Gospodarze ostatnie spotkanie ligowe przegrali z zespołem Dep,Cuenca 0:1 w spotkaniu wyjazdowym, myślę ze w tym spotkaniu to oni okażą się zespołem o tą jedną bramkę lepszym od zespołu gości, który chyba w tym spotkaniu nie zdoła zdobyć punktów ligowych .
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
1:00
Edmonton Oilers - Colorado Avalanche
{Over 5,5} @ 2,12 Betsson !
Widzę wiele osób stawia na spokojną wygraną w reg time na Lawiny. Mimo wszystko ja jednak odradzam takie typowanie. Fakt, że ten mecz trzeba wygrać i są tu faworytem, żeby przybliżyć swoje szanse na awans do PO. Lecz nafciarze i tu będą szukać swoich lepszych stron. Jako to, że potrafią w mecz wejść całkiem szybko i nawet w pierwszych minutach zainkasować gola na początku meczu, to samo zwiastuje spotkanie w dużo bramek. Eberle, Nugent, Roy mogli by grać w pierwszej linii. Ci dwaj już grają ale Roya też bym tam umiejscowił. A nawet Yakupowa, który też solidnie sobie pogrywa. Zwłaszcza w przewadze. Hall nieco ściszony, nieco spuścił z tonu ale to dalej ważny zawodnik Oilers. Zespól z Edmonton ma kim strzelać. Dużo zawodników mające te jeszcze nie do końca duże doświadczenie, to potrafią napsuć krwi przyjezdnym. Samo to, że poprawili się w strzałach a ostatnio dość pechowo przegrali z Odrzutowcami u siebie, to mogło to jednak lepiej wyglądać. Nie miej jednak Pavelec, zrobił tam robotę. Lawiny to jednak lepszy zespół od dzisiejszych gospodarzy, ale też i tu brakuję paliwa. Tej regularności, która by powalała na kolana. Ekipa solidna ale jednak nie mająca tego zestawu, kto by postawił kropkę nad i. Do awansu na finały jeszcze daleka droga. Na pewno będą się dziś dwoić i troić aby pewnie to wygrać, ale tak jak powiedziałem Oilers już nie raz z nimi wygrywali i to nawet potrafili strzelić Lawinom aż 8 bramek. Już raz się spotkali w tym sezonie gdzie górą była ekipa z Colorado. Nie miej jednak nie widzę tutaj faworyta, mimo że jest nim ekipa gości. (Ale tylko na papierze ;) ) Dlatego też idę w stronę bramek, bo oba teamy mają zawodników którzy potrafią strzelać i robią to bez problemu. A jeszcze podwójna motywacja o finały, dlatego Colorado będzie szukało wygrania za wszelką cenę i najlepiej z dobiciem rywala, ale Oilers tanio skóry nie sprzeda. Dlatego mój cel w dzisiejszym meczu to minimum 6 bramek.
✅112
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 03:00
Spotkanie: Calgary Flames- Dallas Stars
Typ: over 5,5
Kurs: 2.03
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Chyba najrozsądniejszy typ po bardzo rozsądnym kursie na to spotkanie. Obydwie drużyny dość overowe, walczące o PO, na pewno będzie walka do ostatniej sekundy. Na pewno Stars to drużyna słabo zbilansowana. Bardzo mocna ofensywa, będąca czołówką w NHL i słabiutka defensywa która też jest w &#39;czołówce&#39;. Ostatnio dali sobie wbić 3 bramki Sabres, co jest rzeczą karygodną, która nie powinna się przydarzyć drużynie z takimi aspiracjami jak Stars.
Flames ostatnio grają w kratkę. Przydarzyła im się porażka z Blue Jackets ale tam hokeiści z Alberty, popisali się fatalną skutecznością. Fakt zrównania się punktami z Kings musi zmobilizować ich do lepszej gry. Dziś na pewno nie będzie łatwo bo spotkanie z bezpośrednim rywalem o PO.
Dodam że patrząc na statystyki overów 5,5 u siebie w przypadku Flames, zajmują oni 6 miejsce ze średnią 5.5 , natomiast Stars na wyjazdach prowadzą w tej klasyfikacji ze średnią 6,3 .
✅103
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 100

marcin86m

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata 2018
Godzina:
00:30
Spotkanie:
Bahamy - Bermudy
Typ:
Bermudy
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Heja wita ponownie. Na dzisiaj zaproponuję państwu pierwsze spotkanie z pierwszej rundy Eliminacji Mistrzostw Świata ze Strefy Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów pomiędzy reprezentacjami z Karaibów: Bahamów i Bermudów. Ja uważam, że Bermudy tu wygrają, radzę się spieszyć ze stawianiem na nich bo kursy lecą w dół. Na początek in minus tego typ, a więc forma (postawa) obu zespołów, a właściwie jej brak. I temu typ jest trudny, a dzieje się tak ponieważ Bermudy grały ostatni swój mecz w 2012 roku, a Bahamy 2011. Chodzi tu oczywiście o spotkania oficjalne. W rankingu FIFA Bermudy są 169, a Bahamy 195. Jednak według mnie Bermudy dysponują składem dużo lepszym, jest tam kilku ciekawych piłkarzy (głównie pochodzenia angielskiego), którzy grają w niższych ligach angielskich i to na nich będzie spoczywało zdobywanie bramek. Oba zespoły grały ze sobą w 2006 roku i wówczas na wyjeździe wygrały Bermudy 4 do 0.
Powodzenia.
✅80
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Campeonato Paulista
Godzina: 2:00
Spotkanie: Palmeiras - Sao Paulo
Typ: X/X
Kurs: 4.60
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
12 kolejka ligi brazylijskiej Paulista A1. Palmeiras podejmuje Sao Paulo. Palmeiras w tym sezonie spisuje sie znacznie lepiej niżeli w ostatnim, w ktorym prawie cudem uniknęli spadku. Na ten moment zajmują 4 pozycję z bilansem 8 wygranych i 3 porażek (brak remisów) i 24 punktów. Nie zmieniło się jednak to, że są nadal drużyną defensywną. Jak do tej pory stracili tylko 5 bramek. Jesli chodzi o ofensywę to z top 5 są najsłabsi. Większość ich meczów kończy się 1:0 i 2:0. Przegrywają także po 0:1, raz 1:2. Ogólnie więc zacięte mecze, z dobrą grą obronną. Sao Paulo na wyjezdzie, więc zadanie utrudnione dla nich. Takze spisują się dobrze w obronie, bo straicli tez 5 bramek. Strzelili jednak 24 i zdobywając 2 pkty więcej niz Palmeiras. Nie musi to pokazywac wielkiej roznicy jakosciowej miedzy tymi druzynami na ten moment. Sąsiadują w tabeli, grają dobrze w obronie. Goscie na wyjezdzie jeszcze nie przegrali. Mysle, ze szansa na remis do przerwy jest wysoka. Pozniej do glosu dojsc moze Sao Paulo ktore przypomne jest wicemistrzem. Nie zdziwilbym sie jednak gdyby mecz zakonczyl sie remisem i tak stawiam.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Miami
Godzina:
15:00 - Ulegnie zmianie
Spotkanie:
Baghdatis M. - Bolelli S.
Typ:
Bolelli S.
Kurs:
2.08
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Włoch Bolelli od początku sezonu gra na świetnym poziomie, nawet wygrał turniej wielkoszlemowy Australian Open w deblu w parze z Fabio Fogninim. Zatrzymują go jedynie zawodnicy znacznie lepsi jak np. Raonic w Indian Wells, Berdych w Dubaju, Monfils w Marsylii, Raonic w Rotterdamie, Federer podczas AO, Troicki który wygrał turniej w Sydney. Jak sami widzicie, sama czołówka, pozostałych zawodników pokonywał. Baghdatis po beznadziejnym roku 2014 wrócił coś grać, ale z marnym skutkiem, daleko mu z formą od najlepszych lat. Tak szczerze to jeszcze nikogo dobrego nie pokonał w tym roku i nie mam pojęcia czemu to on w tym meczu jest faworytem.
*Taka ciekawostka, Baghdatis to jest taki typ zawodnika który potrafi skreczować w 3 secie w tie-breaku przy stanie 4:4 - tak jak to było w meczu z 18 letnim Coricem w Dubaju. Marcos też kiedyś połamał podczas meczu 4 rakiety pod rząd.
✅108
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
betlitelli 8,4K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina:koszykowka NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Utah-Portland
Typ: Utah
Kurs: 1.68
Bukmacher: Pinnacle
Portland jest bez formy przegralo zdecydowanie 5ostatnich meczow a do tego meczu przystapia powaznie oslabieni brakiem swojego lidera Aldridge`a innego waznego gracza pierwszej piatki Batuma oraz najlepszego gracza z lawki Kamana, dostali takze baty zeszlej nocy na wlasnym parkiecie i jest do dla nich b2b. Utah niby jest przecietniakiem ale w drugiej czesci sezonu gra zdecydowanie lepiej a w ostatnich 10meczach ma bilans 7-3, na pewno bedzie duza swiezosc w kroku bo ostatni mecz grali w poniedzialek, wiec wobec problemow gosci, ktorzy dodatkowo kiepsko sprawuja sie na wyjazdach 16-18 stawiam na gospodarzy w formie.
⛔100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Miami 2015 (USA)
Godzina: 00:30
Spotkanie: Estrella Victor-Querrey Sam
Typ: 1 handicap +1.5 seta
Kurs: 1.96
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Jeszcze dwa lata temu zapewne nie wielu ludzi wiedziało o istnieniu Victora w tenisowym świecie lecz dzisiaj jest zupełnie inaczej. Wiele ludzi wycofuje się z zawodowego tenisa po 30, lecz 34 letni Estrella właśnie w tym wieku jest w życiowej formie i odniósł najlepsze dla niego rezultaty. Reprezentant Dominikany jest w chwili obecnej na 55 miejscu ATP czyli zaledwie gorzej o 7 miejsc od swojego rekordu. Ulubioną nawierzchnią Victora jest mączka lecz na twardym podłożu nie czuje się źle. Tak naprawdę przełomowym momentem w jego karierze jest rok 2015. Na początek roku przegrał w pierwszej rundzie Australian Open dość gładko z Melzerem 6:1, 6:4, 6:2 lecz później się rozkręcił. W Bucaramanga challenger doszedł do ćwierćfinału pokonując tak naprawdę dwóch nieznanych graczy ale później w Quito pokazał,że jest wartościowym tenisistą. Estrella wygrał niespodziewanie ten turniej pokonując trzech dobrych zawodników tj. Klizan 6:2, 6:2, Bellucci 7:6, 7:5 czy w finale Lopeza 6:2, 6:7, 7:6.
Wygrana w Quito była dla niego dziewiczym wygranym turniejem rangi ATP. Ale aby tego nie było mało to również w Quito doszedł tam do finału w grze podwójnej. Ale bajka trwała nadal ponieważ po kilkudniowym odpoczynku wybrał się do Morelos challenger gdzie turniej wygrał ale już niższej rangi lecz na twardej nawierzchni. Po tym turnieju w Morelos troszkę obniżył loty ponieważ przegrał w I rundzie z Lu oraz w I rundzie z Berrerem. Na pewno sezon jak na razie ma bardzo udany. Jego przeciwnikiem będzie dzisiaj Querrey, Querrey który w przeciwieństwie do rywala poza jedną cenną wygraną nie osiągnął nic. Sam przegrywał z Tomicem, Chardym, Pospisilem, Gonzalezem oraz Stakhovskim na dniach w pierwszych rundach. Jedynie w Memphis na hali doszedł do półfnału gdzie mógł wygrać nawet z Nishikorim lecz zabrakło &quot;tego czegoś&quot;. Czasem mam wrażenie,że Querrey jest za dobry na challengery oraz za słaby na ATP. Tym bardziej, że Amerykanin jak na swój bardzo wysoki wzrost porusza się po korcie bardzo dobrze w porównaniu do innych maszynek do serwowania.
Sam jest zawodnikiem kompletnym co pokazywał nam nie raz, przecież w końcu był na wysokiej 17 pozycji swego czasu a obecnie jest 42. Querrey prezentuje bardzo siłowy tenis, nie bawi się raczej w dłuższe wymiany, stara się jak najszybciej zakończyć wymianę. W sumie nie ma się co dziwić ponieważ Sam posiada jedno z najlepszych zagrań kończących z jednej jak i z drugiej strony. Tylko często ma problem z regularnością. Można powiedzieć,że nie kalkuluje...jak wjedzie to wejdzie,a jak nie to trudno. Mam wrażenie,że Sam zawsze gra na 100% siły i brakuje mu tej cechy aby czasem zagrać lżej. Ale taki jest jego styl i na pewno tego nie zmieni. Estrella w przeciwieństwie do niego prezentuje zupełnie co innego w swojej grze. Jego taktyka zazwyczaj polega na rozrzucaniu przeciwników w różne strony, mieszanie gry.
Estrella ma zaledwie 173 cm wzrostu także serwisem nie zdobywa dużo punktów. Mimo swojego niewielkiego wzrostu Estrella ma zagranie kończące, bardzo nietypowy zawodnik. Tak jak wspomniałem we wcześniejszej analizie. Korty tutaj są bardzo wolne także będzie to na rękę Victorowi. Sam nie jest królem returnu także nawet jak Victor nie będzie serwował mocno ale precyzyjnie to Sam będzie miał problem. Estrella na pewno radzi sobie lepiej returnując no ale przełamać Amerykanina to łatwe nie jest. Mimo wszystko czuję,że Victor jest w stanie urwać seta ponieważ wiele tutaj za nim przemawia aby powalczył.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nożna | Kwalifikacje ME U-19
Godzina: 19:00
Spotkanie: Holandia-Serbia
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam.
Sorry za wczorajszy typ Mali 3 – 4 Gabon, miał być typ -2,5 bramki, a tu chłopaki się rozstrzelali … Może dzisiaj coś wejdzie.
Dzisiaj sporo meczy młodych. Ja wybrałem mecz Holandia-Serbia.
Holandia wydaje się tu faworytem, jej szkółki piłkarskie są jedne z lepszych w Europie. W pierwszej fazie grupowej w 3 meczach strzelili 12 bramek tracąc 1. Wprawdzie prócz Polski nikt tam nie grał, bo Mołdawia i Andora to chłopcy do bicia jednak 12 goli zdobyli.
Serbia niby nie jest słaba, ale sporo jej brakuje do Holandii. Na jednym kuponie postawie czysta 1, na drugim handi +1 bramka dla Serbi zwycięstwo Holandii, zacny kurs 2.27. Myślę, że wynik 3:1, może inny ale 2 lub więcej bramkami jest tutaj możliwy.
Powodzenia.
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Shrewsbury (Wielka Brytania)
Godzina: 12:30
Spotkanie: Halys Q. - Rice D.
Typ: 2
Kurs: 2.38
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Ćwierćfinały w Shrewsbury (Wielka Brytania), gdzie David Rice gra przed swoją publicznością, co jest największym atutem przeciwko Quentinowi Halysowi. Ranking atp tych dwóch zawodników 467 - 413 na korzyść Ricea. Widziałem grę tylko Davida i jestem pewny, że poradzi sobie dziś u siebie (dobry serwis i większe osiągnięcia w tenisie od swojego rywala). Nie będę stawał dokładnego wyniku, bo boję się, że może się rozegrać trzy setowy pojedynek. Polecam mój typ!
⛔100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Polska, PHL
Godzina: 18-00
Spotkanie: Podhale Nowy Targ - KH Sanok
Typ: over 5.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Drugi mecz o brązowy medal. Póki co w serii prowadzi Podhale, które niespodziewanie pokonało w Sanoku po dogrywce gospodarzy 5:4. Dla Sanoka, który w półfinale prowadził z Tychami 2-0 by przegrać 2-4, była to piąta porażka z rzędu ale ważne że odzyskali skuteczność bo we wcześniejszych czterech spotkaniach z GKS zdobyli raptem 4 gole (tracąc 18...). Team z Nowego Targu dość gładko przegrał 1/2 finału z Jastrzębiem 1-4, i również ostatnio za wiele nie strzelał zdobywając w półfianłach 5 goli w 5 spotkaniach. Jeśli chodzi o H2H między dzisiejszymi rywalami w tym sezonie bywało bardzo różnie: najpierw trzy wygrane Sanoka, aż 10:1 we wrześniu (u siebie), 1:0 w październiku (w Nowym Targu) i 3:2 ( u siebie). W styczniu dwa razy zwyciężyło Podhale 4:3 po dogrywce u siebie i 4:1 w Sanoku. Wreszcie w lutym 5:1 wygrał na wyjeżdzie Sanok. Jak widać, mimo że generalnie mocniejszą drużyną wydaje się KHS, różnie bywało, również z liczbą bramek. Sądzę, że mecze o brązowy medal z reguły są &quot;weselsze&quot; i bardziej zasobne w bramki niż finały a że oba zespoły w półfinałach nie bardzo miały okazję postrzelać mają ku temu szanse przeciwko sobie, co z resztą stało się w pierwszy spotkaniu tej serii.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
stanley-63 846,4K

stanley-63

Typer
⚽ Euro U-17
Godzina 18:00
Spotkanie - Polska U-17 : Irlandia U-17
Typ - Irlandia U-17
Kurs - 2.25
Buk - Sportingbet
Dziś o godzinie 18 biało-czerwoni zagrają w Grodzisku Wielkopolskim z Irlandią i jak wiemy nasi już bez szans na awans do Mistrzostw Europy U-17 natomiast jeżeli chodzi o Irlandczyków to ci zajmują 1 miejsce w grupie 4 z 4 pkt na kocie i br 5:3 i dziś dla nich ważny pojedynek bo jak wiemy z grupy awansuje tylko 1 zespół a Grecja ma tyle samo pkt tylko gorszy bilans natomiast 3 w tabeli Białoruś ma tych pkt 3 a dziś obie ekipy czyli Grecja i Białoruś grają we Wronkach ze sobą tak więc walka pomiędzy tymi 3 drużynami będzie ciekawa , no ale wracam do meczu naszych i powiem że nie wierzę aby dziś ograli Irlandczyków , w poprzednim spotkaniu a było to spotkanie z Grekami polegli 0:1 natomiast w pierwszym pojedynku także przegrali z Białorusią i to 0:2 i jak widzimy nie zdołali oni strzelić nawet jednej bramki w tych eliminacjach no i sama ich gra pozostawia wiele do życzenia a w tym meczu z Grekami nie potrafili przenieść piłki w pole karne rywala i nie stworzyli sobie żadnej sytuacji do strzelenia bramki tak więc jak tu liczyć na nich w tym pojedynku i myślę że Irlandczycy wykorzystają tą słabą postawę naszych i to oni dopiszą do swojego konta 3 pkt ( bardzo ważne 3 pkt ) !
⛔100
 
vebfan 7

vebfan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna | Mecz towarzyski
Godzina: 21.00
Spotkanie: Francja- Brazylia
Typ: poniżej 11 rzutów rożnych
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam. Podaję tutaj jeden typ o tyle mogę, jednak sam postawiłem na więcej dzisiejszych meczy i mam zamiar postawić na ten sposób grania na mecze towarzyskie w kolejnych dniach.
Ostatnio mecze reprezentacyjne były 18 listopada ubiegłego roku, jest to więc dość długa przerwa i ja podejrzewam, że te mecze będą pod &quot;dyktando&quot; każdej z drużyn. Tzn. Nie będzie szalonych meczy, będzie od początku próba wcielenia swojego stylu grania, ataki pozycyjne. Owszem, w ostatnich meczach tych drużyn, tzn. Francja-Szwecja i Austria- Brazylia było ponad 11 rożnych, dodam jeszcze, że w ostatnich 10 meczach średnia wynosi ponad 11 rożnych gdyby zsumować średnią brazylijczyków i Francuzów, jednak teraz jest decydujący moment w sezonie rozgrywek klubowych i po pierwsze piłkarze mogą nie zagrać na 100% obawiając się kontuzji, ba, mogą nawet nie grać 10 minut tacy gracze jak Neymar czy Ribery. I wcześniejsze mecze, te z 18 listopada były jeden za drugim, były częste a ten jest tym pierwszym służącym moim zdaniem do rozegrania się i ustawienia meczu &quot;pod siebie&quot; zaraz po pierwszym gwizdku. Podsumowując spodziewam się małej ilości rzutów rożnych i wyniku 1-1.
⛔100
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna | Mecz towarzyski
Godzina: 20.00
Spotkanie: Iran - Chile
Typ: over 2,5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie towarzyskie między Iranem i Chile. Każdy z nas wie że Chile to bity faworyt ale wczoraj Niemcy też byli faworytami a skonczyło się remisem. Mecz odbywa się na neutralnym terenie w Austrii. Irańczycy to też nie byle kto pamiętamy ich występy na Mistrzostwach Świata, bezbramkowy remis z Nigerią, porażka 1:0 z Argentyną, gdyby nie geniusz Messiego pewnie również by urwali punkty Albicelestes a ostatni najsłabszy mecz i porażka z Bośnią. Później 2 mecze towarzyskie i 2 zwycięstwa. Jednak na pewno są zawiedzieni Pucharem Azji gdzie odpadli w ćwierćfinale z Irakiem a byli jednym z faworytów do zwycięstwa. Faze grupową przeszli jak burza wygrywając wszystkie 3 mecze nie tracąc przy tym ani jednej bramki ! Jednak pożegnanie się z turniejem już w ćwierćfinale to na pewno niedosyt dla Iranu. Chile mistrzostwa świata zakonczyli na ćwierćfinale jednak po bardzo zaciętym spotkaniu z Brazylią, po mistrzostwach świata nie grali jeszcze żadnych meczy o punkty ponieważ tegoroczne rozgrywki Copa America będą odbywać się w Chile. Jak dotąd drużyna Sampaoli zagrała 7 spotkań towarzyskich 4 wygrali, 2 zremisowali, 1 porażka. Jednak nie zawsze grali w najmocniejszym składzie. Dziś trener Chile ma do dyspozycji praktycznie najmocniejszą drużyne. Jednak tak jak mówiłem na początku wczoraj Niemcy grali z Australia i byli faworytami a był remis dziś płacą 1,40 na Chile więc raczej tak niskiego kursu nie opłaca się grać. Patrząc na przewidywania obu 11 jakie mają wyjść na ten mecz over wydaje się bardzo możliwy do tego w meczach towarzyskich z udziałem Chile na 7 spotkań 5 razy padał over 2,5. Jedynym przeciwnikiem tego typu jest fakt, że to mecz towarzyski i trenerzy mogą kombinować ale miejmy nadzieje że zobaczymy minimum 3 bramki bo kurs naprawdę kusi !
Przewidywane Jedenstaki:
Iran: A. Haghighi – Heydari, Pooladi, Hosseini, Ghafoori – Teymourian, Nekounam – Dejagah, Shojaei, Hajsafi – Azmoun
Chile: Bravo – Jara, Isla, Albornoz – Medel – Aranguiz, Vidal, Mena, Orellana – A. Sanchez, E. Vargas
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 21

kanonier1106

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Rosja MHL Play-off
Godzina: 14:30
Spotkanie: Tolpar - Chaika
Typ: over 6,5 gola
Kurs: 2.55
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
W dniu dzisiejszym o godzinie 14:30 w rozgrywkach MHL w Rosji zostanie rozegrane spotkanie w play-offach pomiędzy Tolpar, a Chaika. Jest to ćwierćfinał rozgrywek(gramy do 3 zwycięstw). Tolpar w 1/16 play-offów mierzył się z drużyną Ladya i wygrał 3-1. Wyniki jakie padały to:
Ladya - Tolpar 6-3 , Ladya - Tolpar 2-6 i kolejne dwa spotkania Tolpar wygrywał 6-4. Z kolei w 1/8 finałów na ich drodze stanęli zawodnicy z Mamonty Yugry, których także pokonali w końcowym rozrachunku 3-1. Trzy spotkania kończyły się wynikiem 4-3 i jedno 4-1. Natomiast Chaika swoją przygodę w play-offach zaczynała przeciwko ekipie Balye Tigry i skończyła się wynikiem 3-1 na korzyść Chaiki. Wyniki to: Balye - Chaika 2:3 oraz 5:2 oraz kolejne spotkania Chaika - Balye 10-0 i 8-4 ! W kolejnej rundzie zmierzyli się z Kristall BDK i ograli ich 3-2 w pełnym rozrachunku. Mecze kończyły się wynikami: 0-3, 6-3, 6-3, 1-1, 2-1. Można łatwo zayważyć, że obie drużyny radzą sobie przyzwoicie w ostatnich tygodniach. Strzelają bardzo dużo bramek i imponują skutecznością. Moim zdaniem w pierwszym meczu ćwierćfinałów zarówno drużyna gości jak i przyjezdnych będą chcieli pokazać swoją wyższość i zagrają na maximum obrotów, grając tak jak do tej pory ofensywnie. Mam nadzieję, że w tym meczy zawodnicy regularnie będą stwarzać sobie sytuacje bramkowe i będą je wykorzystywać. Kolejnym argumentem na dużą ilość bramek może być fakt, że ostatnie spotkanie tych drużyn zakończyło się wynikiem 7-5 !
⛔100
 
nowix 174

nowix

Użytkownik
Piłka nożna, El. ME U17, godz. 18:00
Spotkanie: Irlandia U17 - Polska U17
Typ: Irlandia U17 (-1 HE)
Kurs: 4,40
Buk: Unibet

Analiza:
Przed nami kolejne spotkania eliminacyjne do Mistrzostw Europy U17. Wybrałem spotkanie pomiędzy Irlandia, a naszą reprezentacją. Jeszcze przed rozgrywkami grupowymi nasza młodzież była stawiana w roli głównego faworyta do awansu. Jednak dyspozycję Polaków zweryfikowało boisko. W pierwszym spotkaniu przegrali z Białorusią, która miała być outsiderem tej grupy. Przed meczem nikt nie miał wątpliwości, że wygrają Polacy. Tylko zadawano pytanie iloma golami wygramy to spotkanie. Jednak okazało się, że nasi reprezentanci po prostu się skompromitowali przegrywając 2:0. Widać było, że nie wytrzymali presji faworyta. W kolejnym meczu z Grekami grali o być albo nie być. Również stawiano w roli dużego faworyta Polskę. Niestety tym razem zagrali bardzo słabo kolejne spotkanie i przegrali 1:0. Tym samym nasze młode &quot;gwiazdki&quot; nie mają już szans zagrać na ME U17. Zajmą na pewno ostatnie miejsce w grupie bez szans nawet na 3 lokatę. Z kolei ich rywal zajmuje miejsce na pozycji lidera. Warto od razu przypomnieć, że tylko jeden zespół uzyska awans. Irlandia zdobyła do tej pory 4 punkty i ma identyczny bilans co druga Grecja ale wygrywa tylko dzięki lepszym bilansem bramkowym. W pierwszym spotkaniu eliminacji zremisowali z Grecją 2:2, chociaż po godzinie gry przegrywali 2:0. Nie podłamali się wynikiem i pokazali determinację, walkę do ostatnich minut i wyszło im to na dobre. W drugim spotkaniu wygrali natomiast pewnie 3:1 z Białorusią i tym samym są na miejscu 1 w tabeli i bardzo blisko awansu na ME U17. Uważam jednak, że minimalne zwycięstwo nad Polakami może nie wystarczyć. Grecja gra z Białorusią i jeśli wygrają wysoko to mogą awansować z lepszym bilansem bramkowym. Także piłkarze Irlandii nie mogą być minimalistami i powinni wygrać z Polską wysoko. Zwłaszcza, że Polacy nie mają już szans na awans ani nawet na poprawę swojego miejsca. Stawiam na zwycięstwo Irlandii z handicapem.
⛔100
 
denzel15 19

denzel15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze Towarzyskie
Godzina: 16:30
Spotkanie: Joradania - Syria
Typ: BTS? Tak
Kurs: 2,37
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dziś w oko wpadło mi towarzyskie spotkanie między drużynami z Bliskiego Wschodu. Uważam, że każda z drużyn strzeli przynajmniej po jednej bramce. Jest to mecz towarzyski więc na pewno obaj trenerzy będą sprawdzać zawodników którzy nie zawsze dostają powołania do reprezentacji a to powoduje mniejsze zgranie między formacjami i więcej błędów. Nowi zawodnicy będą na pewno chcieli się pokazać przed selekcjonerem co owocuje ciekawym meczem z dużą ilością sytuacji podbramkowych. Każda z drużyn na pewno będzie miała po kilka okazji na zdobycie bramki. Patrząc w h2h tych drużyn w ostatnich 5 meczach obie drużyny zawsze strzelały conajmniej po jednej bramce. Widzę, w tym typie duże value więc obstawiam.
⛔100
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Piłka nożna, Mistrzostwa Europu U17 Eliminacje
Godzina: 18
Spotkanie: Irlandia U17 - Polska U17
Typ: Irlandia powyżej 2,5 gola
Kurs: 5,00
Buk: Sportingbet
Co tu się dużo rozposywać. Nasze młode gwiazdeczki zebrały lanie w tych eliminacjach i choć były faworytami, to uległy Białorusi i Grecji. Do tej pory nie zdobyliśmy nawet choćby gola. Irlandia ma na koncie 4 punkty i z Grekami i Białorusią walczy o awans. Uważam, że ambitnie grający wyspiarze pewnie rozprawia się z cieniutkimi Polakami. O awansie mogą zdecydować gole, więc Irlandczycy obok wizji zwycięstwa liczą na dobrą zaliczkę bramkową. Skoro niby słaba Białoruś wbiła nam 2 bramki, a mogła więcej, to sądzę, że grający o nic Polacy nie będą poważnym rywalem dla Irlandii. Zaryzykuję, bo uważam, że trzy gole dla Irlandii w tym meczu są bardzo prawdopodobnym wynikiem.
⛔100
 
A 5

adam-wang

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Campeonato Paulista - Brazylia
Godzina: 23:30
Spotkanie: Corinthians - Penapolense
Typ: 1
Kurs: 1.25
Bukmacher: Bet365
Analiza: Corinthias zajmują pierwsze miejsce w grupie B - i o dziwo, mają taki sam bilans meczowy jak Santos, który zajmuje również pierwsze miejsce, ale w grupie D. Dlaczego wspominam o Santosie? Ponieważ Penapolense &quot;przegrywa&quot; z nim walkę o pierwszą lokatę w grupie i pokazuje to, jak zacięty może być mecz. Niemniej jednak, patrząc na bilans bramkowy obu drużyn, to wszystko przemawia za Corinthians, stąd też kurs na nich w pełni postawiony.
Miejmy nadzieję,że nie zlekceważą przeciwnika.
⛔100/Nieregulaminowy kurs (zbyt niski)!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom