>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.06.2012 (wtorek)

Status
Zamknięty.
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 26 Czerwca


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball MLB :baseball: 04:15
Spotkanie: San Francisco Giants - Los Angeles Dodgers
Typ: 1
Kurs:
1.91
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Na dzisiaj wybrałem baseball z amerykańskiej ligi MLB. SF dobrze sobie radzi w ostatnich spotkaniach. Na 6 wyjazdowych pojedynków z LA Angels i Oakland, 3 razy wygrali. Jeśli chodzi o Dodgersów to wygrali minimalnie tylko raz i zanotowali 5 porażek również na wyjazdach. Bezpośrednie pojedynki pokazują, że kto gra u siebie ten wygrywa. Dodatkowo w tym roku raz udało się wygrać na wyjeździe przez San Francisco w LA. Kursy na obie drużyny są identyczne ale moim zdaniem faworytem są tutaj Giants. Myślę, że spokojnie pokonają Dodgersów przewagą conajmniej kilku punktów.
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 31

la-frambuesa

Użytkownik
Wimbledon 26.06.2012r. 16.30
Urszula Radwańska - Marina Erakovic

typ: 0-2
kurs: 4.20
bukmacher: William Hill

Faworytką tego pojedynku w ramach pierwszej rundy kobiecego turnieju w Wimbledonie jest Ula Radwańska. Za Polką przemawia bardzo wysoka forma od jakiegoś czasu i świetne wyniki na trawie. Młodsza z sióstr Radwańskich jednak celowo tyle grała, aby nazbierać jak najwięcej punktów do rankingu i aby zagrać na upragnionej Olimpiadzie. Łatwo zauważyć, że będzie to jej ósmy z rzędu turniejowy tydzień. Co prawda intensywność gier była dość zróżnicowana i w czterech turniejach tak naprawdę się dotychczas napracowała, a trzy były nieco lżejsze. Za to ósmy zapowiada się niezwykle ciężko. Samo to, że musiała namęczyć się na clayu, a później w zasadzie bez chwili odpoczynku rozpoczęła sezon trawiasty. Ponadto taka intensywna turniejowa gra, a do tego treningi muszą w końcu odbić się na jej dyspozycji. Sądzę, że dzisiaj Ula pomimo, że jest faworytką będzie miała niezwykle trudne zadanie. Erakovic swoją formą nie zachwyca tak co Polka. Jednak prezentuje się bardzo przyzwoicie. Na trawie zawsze grała swój najlepszy tenis. Zawsze dobrze czuła się na trawie w Birmingham. Wygrywała challangery i próbowała swoich sił w Wimbledonie. Przed rokiem zaliczyła tutaj drugą rundę i odpadła po meczu z Hantuchovą. Jej najlepszy start na wimbledońskiej trawie to trzecia runda. Urszula potrafi grać na trawie i też ją bardzo lubi, jednak jej wyniki i nabity bilans jest z tego roku w zasadzie, bo wcześniej tak dobrze jej grass nie służył. Na Wimbledonie przeszła dwa razy pierwszą rundę i w 2009r. dobrze zaprezentowała się w Birmingham. Wokół młodszej Radwańskiej napompowano nieco balon, który będzie musiał zostać przebity. Już poniekąd Petrova zrobiła to w finale Hertogenbosch. Czy teraz jeszcze większej pokory nauczy Polkę niezwykle dobra na trawie Marina Erakovic? Moim zdaniem albo Nowozelandka wygra ten mecz w dwóch setach albo równie gładko przegra. Bardziej prawdopodobny wydaje mi się scenariusz z jej zwycięstwem, bo organizm Radwańskiej musi w końcu się dopominać o przerwę i regenerację. Ponadto w głowie będzie czuła presję po ostatnich sukcesach i gra może się już tak nie kleić jak w ostatnich turniejach.
✅ 320
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Indonezja
Spotkanie -Persib Bandung : Deltras Sidoarjo
Typ - 1 połowa gole ? powyżej 2.5
Kurs - 4.33
Buk - Bwin
Analiza :
Za chwilę w Indonezji zostanie rozegrany mecz pomiędzy Persib Bandung a . Deltras Sidoarjo . Gospodarze znajdują się na 9 miejscu w tabeli w ostatnich swoich spotkaniach które rozegrali na wyjazdach poniesli 2 porażki ale jak wskazują statystyki to wyjazdy w ich wykonaniu to katastrofa bo ich bilans 1-4-10 i 13:32 mówi nam wszystko , jednak dzisiaj grają na swoim terenie gdzie ta ich gra jest o niebo lepsza bo ich bilans u siebie to 10-3-2 i 28:12 . Dzisiejszy rywal na wyjazdach też nie jest zbyt wymagający bo na 15 pojedynków poza swoim terenem mają bilans 3-2-10 i 15:26 w bramkach , w swoich bezpośrednich pojedynkach remisowo bo obie ekipy rozegrały tylko 3 pojedynki i obie wygrały po 1 spotkaniu i padł 1 remis te zwycięstwa obu ekip miały miejsce na swoich terenach i tak w ubiegłym sezonie :
-Persib Bandung : Deltras Sidoarjo 4:0
Deltras Sidoarjo : Persib Bandung 4:1
Persib Bandung w ostatnich meczach u siebie szczególnie z wyżej notowanym Mitra Kukar wygrał 5:0 (3:0) i chyba na coś podobnego liczę i dzisiaj na zdecydowane zwycięstwo gospodarzy no a przede wszystkim w pierwszej połowie zobaczymy ze 3 gole . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Wimbledon
Mecz: Lopez F. - Nieminen J.
Data: 26.06.2012 12:30
Typ: Nieminen
Kurs: 4.34
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Bardzo duży kurs jak na Fina i przyznam się, że nie wiem dlaczego. Jest to bardzo dobry zawodnik, w szczególności na nawierzchnii szybkiej. Nie oglądałem go w ostatnim czasie, więc trochę idę &quot;w ciemno&quot;, lecz dla takiego kursu zaryzykuję. Podczas tegorocznego Roland Garros, Jarkko Nieminen dotarł do drugiej rundy, gdzie wyeliminował go Andy Murray, wygrywając w 4 setach. W pierwszej rundzie Jarkko Nieminen Andreeva, który skreczował. Następnie Fin zaliczył dwa turnieje na trawie. Najpierw w Halle na dobrze obsadzonym turnieju, Jarkko Nieminen trafił na Łukasza Kubota, któremu uległ 6:4, 6:4. W kolejnym turnieju na trawie w s-Hertogenbosch Jarkko Nieminen trafił na reprezentanta gospodarzy Igora Sijslinga, z którym przegrał 6:2, 6:4. Myślę, że podczas Wimbledonu Jarkko będzie grał na 100%, ponieważ tutaj nikt nie odpuszcza. Feliciano Lopez jest znacznied wyżej notowanym zawodnikiem i zajmuje bardzo wysoką 17 pozycję w rankingu ATP. Dla porównania Fin jest 44. Inna statystyka przemawia jednak już za Finem, który w obustronnej konfrontacji wygrał aż 5 pojedynków, podczas gdy Feliciano tylko 2. Co ciekawe Feliciano Lopez przegrał pierwsze 5 pojedynków, aby później wygrać 2 i zobaczymy czy do &quot;trzech razy sztuka&quot;. Nigdy jeszcze nie grali na trawie. Obydwaj tutaj będą mocni. Feliciano Lopez na trawie podczas turnieju w Londynie wymęczył zwycięstwo z Darcisem w 3 setach oraz przegrał z Andersonem w dwóch tie-breakach. Ja stawiam na Fina!
✅ 334
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Wimbledon
Mecz: Wozniacki - Paszek
Data: 26.06.2012 18.30
Typ: Paszek
Kurs: 2.72
Unibet
Mecz I rundy turnieju wielkiego szlema na kortach trawiastych w Wimbledonie. spotykają się 7 w rankingu niedawna liderka Wozniacki. Wszystkie zawodniczki rozszyfrowały już grę Karoliny nastawioną na defensywę i długie przebijanie bez uderzeń kończących. W tym sezonie Wozniacki bez żadnych sukcesów ostatnio porażka z Mc Hale w Eastbourne. Wcześniej zaledwie III runda Roland Garros oraz III runda w Madrycie. ogólnie bardzo słabo i jeżeli Karolina nie zmieni stylu gry ciężko będzie jej walczyć szczególnie w turniejach wielkoszlemowych. Natomiast Paszek kiedyś swietnie zapowiadającas sie juniorka jednak dręczona przez kontuzje lubi grać na trawie rok temu ćwierćfinał ostatnio rewelacyjna forma i zwycięstwo w Eastbourne.
Jednak widać znów było problemy z kostką nie wiadomo na ile jest to poważna kontuzja. Moim zdaniem jeżeli ze zdrowiem bedzie w porzadku Austriaczka nie powinna dziś dać szans Wozniackiej i pewnie awansuje do II rundy.
0
 
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Grand Prix 2012 Kobiety
Mecz: Brazylia : USA
Data: 27.06.2012 07:00
Typ: USA
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Zastanawiają mnie bardzo wysokie kursy na Brazylie,a przecież to USA wygrało wszystkie mecze w rundzie eliminacyjnej,tracąć przy tym tylko 2 sety z czego jednego z Brazylia (3:1 dla USA).Dla porównania USA 27 pkt w 9 meczach ! Brazylia 19 pkt w 9 meczach.
Skoro pokonali wszystkich przeciwników w eliminacjach to czemu teraz mieliby przegrać z Brazylią,którą niedawno pokonali ? Dla mnie kurs jak najbardziej do grania ;)
Zła dyscyplina.
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Piłka nożna,Łotwa,Virsliga
Daugavpils - FC Jurmala
Typ: poniżej 2,5 gola
Kurs: 2,70
Buk: Betsson
Analiza:
Dziś oferta pod względem piłki nożnej nie jest zbyt bogata.Zdecydowałem się jednak przyjrzeć spotkaniu ligi łotewskiej pomiędzy Daugavpils i FC Jurmala.
Zdecydowanym faworytem tego starcia jest drużyna gospodarzy,lecz nie będę typował w tym spotkaniu zwycięzcy.Skupię się raczej na typie bramkowym.
Otóż gospodarze pomimo wysokiego miejsca, w tabeli,nie prezentują się ostatnio aż tak dobrze.Grają raczej nierówno,tracąc punkty na wyjeździe i wygrywając u siebie.W ostatnich 4 spotkaniach z udziałem Daugavpils padały zawsze 2 bramki.Tylko wynik powyżej dwóch bramek zakończyło się spotkanie ze Skonto.W perspektywie całego sezonu Daugavpils jest raczej drużyną overową,lecz dziś dla mnie value na poniżej 2,5 gola w spotkaniu.
Wszystko za sprawą drużyny gości,plasującej się w środku tabeli.Jest to drużyna,w której spotkaniach rzadko pada spora ilość bramek.Wystarczy napisać,że w ostatnich 10 spotkaniach tylko dwa razy padł wynik powyżej 2 bramek.Co ciekawe ostatnie takie spotkanie to właśnie mecz z Daugavpils,niespodziewanie wygrany przez Jurmalę aż 6:1.
Teraz Daugavpils ma okazję do zemsty,lecz nie spodziewam się gradu bramek.Jurmala przyzwyczaiła swoich kibiców,że z reguły nie traci więcej niż dwóch bramek w meczu podczas obecnego sezonu.Biorąc pod uwagę nierówna formę gospodarzy,stawiam na typ na under 2,5 gola po bardzo atrakcyjnym kursie.
✅ 170
 
K 12

karpiarz1977

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Litwa A Lyga
Spotkanie: FK Banga Gargzdai - FK Siauliai, 26.06.2012, godz. 18.00
Typ: 2 (FK Siauliai)
Kurs: 2,05
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Według mnie kapitalny kurs na dzisiejszy dzień.

Dzisiejsi goście całkiem niedawno przegrali u siebie właśnie z FK Banga Gargzdai. Było to 27.04.2012 wówczas u siebie Siauliai doznało porażki z Bangą (1:2).
Właśnie od tego spotkania Siauliai &quot;zaczęło grać&quot; i co najważniejsze strzelać sporo bramek. Jakby coś w zespole drgnęło i to na lepsze, o wiele lepsze.

Od wspomnianego spotkania jeden i drugi zespół rozegrał po 8 spotkań. Proszę zerknąć jak przedstawiają się osiągnięcia obydwu zespołów:
FK Banga Gargzdai - 8 spotkań - (1-3-4), bramki (8-13)
FK Siauliai - 8 spotkań - (5-2-1), bramki (27-13).
Zaznaczę, że przegrana Siauliai była z zespołem Zalgiris, zatem jednym z czołówki (obecnie 2-gi zespół ligi).
Myślę, że dzisiejsi goście wezmą odwet za ostatnia przegraną i to z nawiązką.

Według mnie typ nr 1 na dzień dzisiejszy, no ale w sporcie wszystko oczywiście możliwe.

Polecam ten typ szczególnie.
Dla mogących znaleźć opcję (powyżej 2,5), myślę, że śmiało można grać.



✅ 105
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Spotkanie: Date Krumm - Bondarenko
Typ: 1
Kurs: 3,27
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Nie znam się zbytnio na tenisie, ale przez to że oferta jest uboga postaram się opisać jeden z dzisiejszych meczy na kortach w Londynie. Wybrałem mecz pomiędzy Date Krumm a Bondarenko. Faworytką tego meczu jest ta druga, jednak patrząc na kursy wydaje mi się że są na nią zbyt niskie kursy. Date Krumm ma może lata świetności za sobą ale wciąż utrzymuje się w 100 najlepszych tenisistek mimo wieku, korty w Londynie są dość wolne i daltego szybkość nie odgrywa tak dużego znaczenia, a potrzebne jest doświadczenie, a tu lepsza jest Japonka. Mimo że w tym roku w grze pojedyńczej nie osiągneła nic wielkiego to jednak w grze pojedyńczej wygrała jeden turniej rangi International, a w drugim doszła do finału więc forma jest bo turniej który wygrała w Danii były jakieś dwa miesiące temu. Na ostatnie 10 meczy, Bondarenko wygrała tylko 3, a na ostatnie 7 tylko 1. Japonka na ostatnie 10 meczy wygrała 6, a jeden zakończył się kreczem. Date Krumm miała przed Wimbledonem dwa tygodnie więcej odpoczynku, przy czym Bondarenk miała ostatni mecz kilkanaście dni temu. Podsumowująć myślę że są duże szanse na to że dzisiejszy mecz wygra Japonka.
0
 
M 0

mrdonatelho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ESTONIA: Meistriliiga
Spotkanie:Flora - Viljandi 26.06.2012, godz. 17:45
Typ: over 3,5
Kurs: 2.15
Bukmacher: sportingbet
Analiza: Flora znajduje się na 3 miejscu natomiast Vijandi przedostatnie. W meczach tych dwóch drużyn Flora strzelała po 3 - 4 gole dlatego sądzę ,że w tym meczu poprzez kiepską formę Vijandi także padnie grad bramek od Flory która gra u siebie i walczy o mistrza kraju. Dodatkowym atutem tego zakladu jest to ,że w przedostatnim meczu u siebie Flora pokonała Tallinna Kalev 5:0 ,który jest 2 pozycje niżej.
✅ 115
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - FINLANDIA: Ykkonen
Spotkanie: HIFK - SJK
Typ: Over 1,5 1-połowa
Kurs: 3,1
Bukmacher:
William Hill
Analiza:
Dzisiejsza oferta jest wyjątkowo biedna temu wybrałem dość ryzykowny typ a mianowicie over 1,5 w pierwszej połowie
pomiędzy drużynami z 3 miejsca w tabeli SJK a 8 HIFK
Ów typ zaciekawił mnie bo obie drużyny tracą dużo bramek SJK 12 na 10 spotkań a HIFK 16 również na 10 spotkań
W drużynie HIFK należy wyróżnić S. Okkonen zawodnik ten strzelił w tym sezonie 3 gole . w SJK na uwagę zasługuje Toni Lehtinen strzelający 4 gole w 6 spotkaniach w jakich wystąpił jak również Caumo który wystąpił w 4 spotkaniach [średnio grał 47 minut w każdym spotkaniu ] i strzelił 3 bramki

✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
karamazow 110

karamazow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - SZWECJA: Dywizja 2 - Östra Götaland
Spotkanie: Vimmerby - Haga
Typ: 1
Kurs: 1.72
Bukmacher: bwin
Analiza:
W meczu kończącym 11 kolejkę, która jest ostatnią przed przerwą letnią spotkają się drużyny które w kolejnej rundzie czeka brutalna walka o utrzymanie. Moim zdaniem w tym pojedynku warto zagrać na gospodarzy, którzy zajmują 10 miejsce w tabeli i w razie zwycięstwa udało by im się trochę oddalić od miejsc spadkowych. Vimmerby u siebie zdobyło aż 90% punktów w tej rundzie, wygrywając 3 z 5 spotkań. To mecze wyjazdowe są największą bolączką tej drużyny, ponieważ z 5 wyjazdów udało im się przywieźć tylko 1 punkt. Na własnym obiekcie ekipa Vimmerby wygrała dwa ostatnie pojedynki i drużyna gości okupująca ostatnie miejsce w tabeli nie powinna im odebrać punktów. Drużyna Hagi na wyjazdach w tym sezonie zdobyła dwa punkty, a w ostatnich trzech ligowych kolejkach nie zdobyła nawet punktu. Haga w ostatnich latach grała dwa razy na wyjeździe z Vimmerby i dwa razy wyraźnie przegrała i mam nadzieję, że i dzisiaj tak będzie.
⛔ 100
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna - Estonia
Spotkanie - Flora - Viljandi
Typ - Flora (-4, AH)
Kurs - 5.0
Buk - Bet365
Analiza :
Sytuacja w najwyższej lidze Estońskiej wydaje się byc bardzo prosta. 3 drużyna walczą o mistrzoswta i mają dużą przewagę nad resztą. 4 nie maja szans w walce o puchary, natomiast 3 ostatnie grają o utrzymanie. Dzisiaj 3 drużyna podejmuje przedostatnią. Gospoadarze w lidze zdobyli w 16 meczach 37 pkt, a goście w 14 tylko 8. Goście wydają się byc w dobrej formie. W ostatnich 10 meczach przegrali 2, reszte wygrali. Przegrali 2 razy z Levadią, która jest również klasowym zespołem. Raz przegrali w pucharze a raz w lidze. Jednak były to wyrównane spotkania. Spośród tych 8 wygrany 2 zakończyły się 5-bramkowymi zwyciestwami z lepszymi drużynami niez Viljandi, do tego dorzucili jeszcze zwycięstwo 1-0 z liderem. Myslę, że będą chcieli wynagrodzic kibicom ostatnią przegraną 1-0 z Levadią i będa grali cały mecz na pełnych obrotach. Goście nie bardzo mają atuty, by tutaj sie mocniej przeciwstawic. Mimo, ze do tej pory wielkich batów nie zbierali myślę, że dzisiaj własnie tak będzie i zostaną odesłani do domu z przynajmniej 5 bramkami.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 15

tomek055555

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- Wimbledon
Spotkanie: Vandeweghe- Errani
Typ: 1
Kurs: 3,35
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Wydaje mi się, że ten kurs to spore value. Wszyscy pamiętamy zaskakująco dobre mecze w wykonaniu Errani na kortach Roland Garros. Pokonana została dopiero w finale przez Sharapovą. Jednak uważam, że na kortach trawiastych na Wimbledonie nie odniesie takiego sukcesu. Na trawie Włoszka nie spisuje się najlepiej. Na turnieju w &#39;s-Hertogenbosch odpadła w pierwszej rundzie z Kateryną Bondarenko. W tamtym roku na Wimbledonie zdołała awansować zaledwie do drugiej rundy. Natomiast Brytyjka może nie jest wybitną tenisistką, znajduje się bowiem w drugiej setce rankingu WTA. Jednak ostatnio sporo pograła na trawie. Doszła do finału w Nottingham. Pozytywnie przeszła kwalifikacje i myślę, że dziś nie zakończy swej przygody z tym turniejem.
0
 
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna - Estonia
Spotkanie - Narva - Levandia
Typ - 2 (-2.5)
Kurs - 5.00
Buk - Bet365
Analiza : Witam. Dziś o godzinie 17:30 rozpocznie się ciekawie zapowiadające się spotkanie dla fanów piłki Estońskiej. Narva podejmie u siebie wicelidera z Talina a mianowicie Levandie. Faworytem tego spotkania są oczywiście goście. Świadczą o tym po pierwsze kursy, wystawiane przez fachowców którzy trzeba przyznać czasem się mylą, jednak tutaj nie ma mowy o pomyłce. 1.60 na Levandia to chyba nawet trochę przesadzony kurs. Ja psotanowiłem w tym meczu zaatakowac handicap (-2.5) i myślę że ma on szansę spełnienia. Przypomnę że rano na to zdarzenie kurs wynosił bodajże 5.50 a teraz już spadł o 0.50 i pewne jeszcze przez to 30 min może nie-znacznie spaść. Bo przecież jak już Pisałem Levandia to wicelider mający stratę zaledwie 2 punktów do prowadzącego Kalju. Tak więc aby zdobyć mistrzostwo takie mecze trzeba po prostu wygrywać. Dzisiejsze rywale Levandi już raczej o nic nie walczą. Aktualnie znajdują się w środku tabeli. 6 miejsce i 6 punktów na strefą spadkową to chyba wystarczająco aby się utrzymać przy bardzo słabo grających w tym sezonie Kuressaare, Viljandi, Maag Tammece. Myślę że w ogólnym rozrachunku tylko te trzy drużyny stoczą bój o być albo nie być w najwyższej klasie rozgrywkowej w Estonii. Przypomnę jeszcze że dwa ostatnie mecze po między tymi rywalami zakończyły się wygraną drużyny z Talinu odpowiednio 3 i 4:0. Tak więc dziś nie wiedzę innego wyjścia jak łatwe zwycięstwo gości. Zapraszam na spotkanie które rozpocznie się już za 30 minut.
⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ESTONIA: Meistriliiga
Spotkanie: JK Sillamae Kalev v Tammeka, godz. 17:45
Typ: under 3,5
Kurs: 1.55
Bukmacher: bet365
Analiza: Faworytem spotkania jest zespół gospodarzy, ale nie postawiłbym na ich wygraną. To zespół z 4 pozycji w tabeli z 21 pkt. na koncie. Jednak bilans domowy wynosi 2-3-2, bramki 7-6. Goście to czerwona latarnia ligi, 7 pkt. na koncie i 1 wygrana w 15 grach. Na wyjeździe 0-1-6, bramki 1-14. Obie ekipy nie rozpieszczają widzów, którzy oglądają mecze tych drużyn. W sezonie i jedni i drudzy zanotowali po 2 mecze z 4 lub więcej bramkami. Gospodarze po 15 kolejkach mają bilans bramkowy 16-15, goście 5-25. W pierwszej rundzie między tymi zespołami padł wynik bezbramkowy. Gospodarze u siebie zanotowali tylko raz over, pokonali 4:1 Tallinna Kalev, zespół najbardziej overowy w lidze (bramki 15-36 w 16 kolejkach tegorocznego sezonu). Poza tym spotkaniem, w kolejnych 6 meczach strzelili 3 gole, goście na wyjazdach strzelili jednego. Według mnie 4 goli lub więcej w tym spotkaniu trudno oczekiwać.
✅ 55
 
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Litwa A Lyga
Spotkanie: FK Banga Gargzdai - FK Siauliai
Typ: over 4,5
Kurs: 5.00
Bukmacher: Betfair
Analiza:
Piszę to w momencie, gdy w pierwszym meczu litewskiej ligi Atlantas - Tauras jest 0-4 ;) Chłopaki postrzelali sobie. I myślę, że w drugim meczu też postrzelają. Siauliai jest w fantastycznej formie, zwlaszcza Rimkevicius i Kozlovs, ktorzy ciagna ten zespol w gore tabeli. Pilka z Szawli strzelaja mnostwo bramek, oto ich ostatnie wyniki:
20.06.12 LYG Siauliai REO Vilnius 2 : 0
15.06.12 LYG Siauliai Dainava Alytus 4 : 2
12.06.12 LYG Zalgiris Siauliai 2 : 0
26.05.12 LYG Siauliai Tauras 7 : 3
16.05.12 LYG Ekranas Siauliai 2 : 2
13.05.12 LYG Siauliai Suduva 3 : 3
05.05.12 LYG Kruoja Siauliai 0 : 4
01.05.12 LYG Siauliai Atlantas 5 : 1
27.04.12 LYG Siauliai Banga 1 : 2
Co prawda w ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi druzynami ani razu nie padal wynik over 4,5, ale kiedy, jak nie dzis? ???? Banga to slaby zespol, nie bedzie mial za duzo do powiedzenia w tym spotkaniu, proponuje tez skorzystac z typu 2 (zwyciestwo gosci). Kurs naprawde zacheca, korzystajcie, nawet po bezpieczniejszym overze (2,5 lub 3,5). Wczoraj postawilem under 1,5 w meczu Ekranas po kursie ponad 4, bylo pechowe 1-1... mam nadzieje, ze dzis sie uda, pozdrawiam ;)
⛔ 100
 
G 7

garrincha

Użytkownik
Dyscyplina: ISLANDIA: Icelandic Cup
Data: 26/06/2012 god. 22:00
Spotkanie: VÍKINGUR REYKJAVÍK VS. FYLKIR
Typ: Fylkir -1,5 (HA) Pierwsza połowa
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Fylkir po serii słabszych spotkan a było ich nie mało, wreszcie wyglądają jakby złapali wiatr w żagle i kontynuują serie udanych spotkań. W poprzedniej rundzie odprawili bardzo dobra ekipe jaka jest bez wątpienia Hafnarfjardar. Wygląda wiec ze bardzo poważnie traktują rozgrywki pucharowe. Zas ekipa gospodarzy, nie wygląda w ostatnim czasie za dobrze. W trzech ostatnich spotkaniach stracili jedenaście bramek a trzeba zaznaczyć graja klase nizej od rywali. Wiec nie sadze zeby dzisiaj jakas wielka zmiana miała nastapic w ich szeregach. Obie drużyny z tego co widziałem spotykały sie dziewięciokrotnie i zawsze z tych potyczek wychodzili dzisiejsi goście. Podsumowując wszystkie ostatnie wyniki obu drużyn, nie widze innego rozwiązania jak zwycięstwo gości i nie zdziwię sie jak bedzie okazałe. Licze od samego poczatku spotkania na ofensywna gre Falkir i szybkie strzelenie bramek, bo z obronna gospodarze maja w ostatnim czasie duże kłopoty.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom