>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.06.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 26. Czerwca


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 15:00
Spotkanie:
Francja - Irlandia
Typ: Francja
Kurs: 1.45
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Szczerze?
Co tu dużo pisać, gospodarz, faworyt do końcowego triumfu gra z nie oszukujmy się typowymi średniakami. Może i Irlandia to żelazny futbol, oparty na defensywie itd. ale moim zdaniem jutro skończy się ich przygoda z turniejem i to po 90 minutach.
&quot;Zieloni&quot; lub 4-listna koniczynka zremisowała z niezwykle słabą Szwecją, dostała od Belgii 3:0 i wygrała jedynie z o nic już nie grającymi Włochami 0:1.
Uważam, że Francja coraz bardziej będzie się rozkręcać w tym turnieju, do tego mają ten handicap w postaci gry u siebie + sędziowie bo nie oszukujmy się, mało kto liczy na wyeliminowanie gospodarzy już w tej fazie.
Pamiętny rok 1998 i mundial we Francji, 3:0 z Brazylią to chyba każdy z lat 80-90 fan futbolu pamięta. Zidane vs. Ronaldo (zawodnik MVP) podczas tego turnieju.
Wiem, że to jest tylko sport, ale awans Irlandii przeciwko Francji niezwykle mnie tutaj rozczaruje. Nawet drabinka jest tak ułożona by wszyscy najtrudniejszy przeciwnicy wyeliminowali się nawzajem jak np. Włochy vs. Hiszpania. W górnej drabince, nie ma po prostu żadnych mistrzów.
✅ 45
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Copa America
Godzina: 2:00
Spotkanie: USA - Kolumbia
Typ: under 3.5 bramki
Kurs: 1.55
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Mecz o 3 miejsce. USA gospodarz, przegrali po klęsce z Argentyną 0:4 w 1/2, a Kolumbia 0:2 z Chile. Raz już te ekipy na mistrzostwach się spotkały. W grupie Kolumbia wygrała 2:0, czyli tam padł under nawet lini 2.5. Każdy chce zdobyć medal, Kolumbia bo chyba jest mocniejsza , a USA jednak gra u siebie. Dlatego szanse oceniam 50/50. może 55/45 Kolumbia bo już wygrali z nimi jak pisałem. W takim meczu będzie wzajemne badanie sądzę dlatego nie spodziewam się dużo goli . Wyniki Kolumbii na tych mistrzostwach to:
2:0
2:1
2:3
0:0
0:2
a wyniki USA:
0:2
4:0
1:0
2:1
0:4
Czyli Kolumbia under 3.5 miała 4 z 5 meczów, a USA 3 z 5. Łącznie daje to 70% meczów na under tych ekip w mistrzostwach. Taki kurs na udner? Chciałem 2.5 nawet po 2.30 około, ale wybrałem tą linię bezpieczniejszą która wydaję się bardzo pewna a kurs ponad 1.50 niesamowicie zachęca.
✅ 55
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 12

klingos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Copa America
Godzina: 2:00
Spotkanie:
USA - Kolumbia
Typ: Obie drużyny zdobędą po jednej bramce
Kurs: 1.51
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Stawka meczu jest wiążąca i wszystkim dobrze znana. Sądzę, iż mecz o trzecie miejsce będzie grany na większym tempie, aniżeli grupowy, w którym drużyny spotkały się poprzednio. Amerykanie nie są mistrzami oddawania strzałów na bramkę, ale zazwyczaj w końcu osiągają swoje. Finalnie typuje Kolumbijczyków, ale myślę, że to oni będą gonić wynik przez co owy typ jest stabilną opcją.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nozna Euro
Godz: 18:00
Spotkanie Niemcy-Słowacja
Typ: Niemcy wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 3.10
Buk Unibet
Analiza: Niemcy do tej pory co prawda ramki jeszcze nie stracili w tym Euro, teraz ich rywalem będzie drużyna Słowacji , która w tym euro na razie nie zachwyciła mnie żadnym spotkanie, jednak ma w drużynie kilku zawodnikow, którzy mogą być niewygodni dla ekipy Niemieckiej, Niemcy są zdecydowanym faworytem, przed euro zmierzyli się z zespołem ze Słowacji i ponieśli porażkę, 1:3 tutaj muszą udowodnić iż był to tylko wypadek przy pracy tym bardziej iż Niemcy zawsze na turniejach grają dobrze i dochodzą daleko , moim zdaniem tu ekipa Niemiec wygra ,ale Słowacy będa w stanie strzelić bramkę, do tej pory obie ekipy spotykały się ze sobą 4 razy , 2 razy wygrała ekipa Słowacji i 2 razy drużyna Niemiec, moim zdaniem Słowacja po prostu ekipie naszych zachodnich sąsiadów nie leży, jednak stawiam na wynik 2:1.
⛔ 100
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 15:00
Spotkanie: Belgia - Węgry
Typ: BTS
Kurs: 2.5
Bukmacher: bet365
Analiza:
Hooolaaa holaaaa @2.5 za BTS w takim meczu? Nie rozumie kompletnie buka chociaz na pewno maja specow od analizy....tylko czego tak wysoko? Wegry zakonczyly faze grupowa z 6 trafieniami czyli najwyzej razem z Walia. Cala analiza tej druzyny, z ktorej sie troche nabijalem przed Euro wyladowala w smietniku. Oni graja turniej zycia ktory sie trafia takim ekipa raz na 30 lat ( patrz Polska ). Opierajac sie tylko na obecnym turnieju to kursy troszke nie halo dla mnie. Ekipa naszych braci nie bawi sie w zadne kalkulacje, jak przegrac to przynajmniej bez podtekstow typu: a co by bylo gdyby. Tu nie widze zadnego gdybania - jest atak i to pelna para. Kolejna para kaloszy to mecz z Portugalia ktora suma summarum walczyła o życie w ostatniej kolejce, a Wegrzy wychodza grac z nimi jak z ogorkami! Zero strachu zero kalkulacji lecimy do przodu i tyle, co oni maja do stracenia? Rozumie ze Belgia to stabilna firma i to raczej oni w garniturze faworyta, ale ciezko uwierzyc ze tak grajaca repra Wegrow nic nie wbije. Ich jedyny minus to obrona, ale ciezko zeby bylo inaczej grajac styl pijanego mistrza - cos za cos i tutaj widze tez bramke dla Belgow. Wysoki kurs i pobiore go zwlaszcza ze mialem grac cos w strone Wegrow, ale tutaj to value pelna gębą!
⛔ 100
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Węgry - Belgia
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.82
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Na dziś wybrałem typ meczu 1/8 finału pomiędzy reprezentacją Węgier i Belgii. Węgrzy dosyć niespodziewanie wygrali grupę między innymi z Portugalią i trzeba powiedzieć , że w fazie grupowej zaprezentowali się bardzo dobrze i mogą sprawić duży kłopot reprezentacji Belgii. Belgowie po falstarcie z Włochami później grali już znacznie lepiej i to oni są dzisiaj znacznym faworytem. Moim zdaniem jednak Węgrzy postawią wszystko na jedno kartę bo nie mają nic do stracenia i zobaczymy ostry atak od początku na bramkę Belgii. Ja w tym meczu proponuję grać zakład na powyżej 2.5 gola. Moim zdaniem jest spora szansa na co najmniej trzy gole bo każda z reprezentacji chciałaby grać dalej i każda z nich już od początku postara się narzucić swoje warunki. Mimo iż Belgia jest faworytem to jestem przekonany , że Węgrzy postawią bardzo trudne warunki i over ten może łatwo pyknąć , a po takim kursie opłaca się zaryzykować. Życzę powodzenia i wysokich wygranych.
✅ 182
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Copa America
Godzina: 02:00
Spotkanie: USA-Kolumbia
Typ: Kolumbia strzeli przynajmniej gola w każdej połowie-Tak
Kurs: 2.92
Bukmacher: BAH
Analiza:
Temperatury jak na pustyni,spać się nie da więc pokombinuję coś z Copy ;) Liczę tu na otwarty mecz z obu stron,wydaje mi się że obie ekipy preferują raczej grę do przodu jak murowanie własnej bramki.Kolumbia trochę mnie zawiodła w spotkaniu z Chile nie strzelając gola jednak z amerykanami powinno być o to trochę łatwiej,tak przynajmniej przypuszczam bo nie są oni jakimiś mistrzami jeśli chodzi o obronę.4 Czerwca kolumbijczycy ograli jankesów 2-0 i ogólnie radzą sobie z nimi dobrze,na 5 pojedynków tylko raz przegrali.Mam nadzieję że szybko strzelony gol sprawi że ten mecz będzie przyjemny dla oka a tacy zawodnicy jak Carlos Bacca ,James Rodriguez czy Cuadrado zmarzą plamę z półfinału i ukłują gospodarzy przynajmniej te 2x -po golu w każdej z połówek.Osobiście liczę na więcej jak 2 gole bo myślę że i amerykanie na własnej ziemi coś ustrzelą jednak do mojego typu wystarczą i 2 ???? Powodzenia!
⛔ 100
 
S 200

sniffybet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Euro 2016
Godzina: 15:00
Spotkanie: Francja - Irlandia
Typ: Irlandia strzeli gola
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bet-at-home
Dla mnie zdarzenie warte pogrania. Dlaczego? Wystarczy sobie odpowiedzieć na jedno pytanie - jeśli Rumuni i Albańczycy byli sobie w stanie stworzyć multum dogodnych okazji pod bramką Francuzów, to dlaczego mają tego nie powtórzyć Irlandczycy? Przecież w meczu otwierającym Euro 2016 powinno dojść do sensacji bo Rumuni wchodzili w defensywę francuską jak w masło i kreowali sobie okazję, bramkę strzelili, ale powinni strzelić więcej tylko brakło prawdziwej &quot;9&quot; w drużynie rumuńskiej. W meczu Francja - Albania cudem jest czyste konto zachowane przez Francuzów. Przecież to co się działo pod bramką francuską to kryminał i nagana dla francuskiej defensywy!
Trójkolorowi to typowy jeździec bez głowy. Bardzo dobrzy z przodu, kąsający przeciwników cały mecz, ale bardzo niepoukładani w szeregach obronnych. A Irlandczycy? Oni w tym meczu mają jedno zadanie - wrócić z tarczą albo na tarczy. W całej Irlandii ciśnienie na ten mecz jest ogromne, w dniu dzisiejszym Irlandia się zatrzyma by dopingować swoich. Przecież ten mecz to rewanż za pamiętny 2009 rok, siedzi to w głowie wszystkich kadrowiczów reprezentacji Irlandii i każdego Irlandczyka. Jedno jest pewne - Irlandczycy stworzą sobie dzisiaj dogodne okazje. I w przeciwieństwie do Rumunów i Albańczyków, mają świetną osobę która potrafi zamieniać dobre okazje na gole - Shane&#39;a Long&#39;a.
Kiedy jak nie jutro napsuć krwi Trójkolorowym? A kto wie - może nawet sprawić ogromną sensację?
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Euro 2016
Godzina: 15:00
Spotkanie: Francja - Irlandia
Typ: Poniżej 11,5 rożnych
Kurs: 1,58
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś zabieram mój bet do Lyonu na spotkanie gospodarzy z Irlandczykami...
Poszperałem szybko w statystykach i co widzę ? Małą ilość nabijania rogali przez gości i tutaj idę w tym becie, bo z bramkami to może tutaj być rożnie...
Ostatnie spotkania tak wyglądały:
Szwajcaria 5 - 10 Francja ▶ 15
Francja 6 - 4 Albania ▶ 10
Francja 5 - 4 Rumunia ▶ 9
Włochy 4 - 4 Irlandia ▶ 8
Belgia 5 - 4 Irlandia ▶ 9
Irlandia 5 - 5 Szwecja ▶ 10
Dla mniej odważnych mamy poniżej 16,5 po 1,04 w betfair :grin: :grin: :grin:
✅ 58
 
czaro82 411,8K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna ME 1/8 finalu
Godzina.21:00
Spotkanie. Wegry - Belgia
Typ. Belgia wygra i obie strzela
Kurs. 5.0
Bukmacher. Betano
Analiza.
Witam wszystkich, na dzisiejszy wieczor zaproponuje po raz kolejny bet typowo konkursowy z max pkt do zdobycia poniewaz moj dorobek w tym miesiacu nadal pod kreska...
Zaklad dotyczy spotkania Wegrow z faworyzowanymi przez buki Belgami z czym akurat absolutnie sie zgadzam. Na pierwszy rzut oka moglo by sie wydawac ze zwyciezca tego spotkania moze byc tylko jeden,lecz na tym etapie rozgrywek nie mozna lekcewazyc zadnego rywala a z pewnoscia nie &quot;MADZIAROW&quot;. Kiedy kilka dni do tylu mial zostac rozegrany ostatni mecz grupowy pomiedzy druzyna Cristiano Ronaldo a ekipa Balazsa Dzudzsaka faworyt rowniez wydawal sie tylko jeden lecz rzutem na tasme portugalczycy ledwie przecisneli sie do fazy pucharowej. Wiem,wiem pewnie pomyslicie ze Wegrzy mieli ogromnego farta aplikujac dwie bramki po przypadkowych odbiciach ale nalezy pamietac ze w pilce kopanej naprawde duzo zalezy od szczescia oraz dyspozycji dnia golkipera.
Nie bede sie tutaj rozpisywal o ofensywnym potencjale Belgow bo o tym &quot;czarnym koniu&quot; duzo sie mowilo i pisalo w kontekscie poprzedniego EURO a jednak nieudalo i im sie NIC wiekszego osiagnac.Licze na otwarta gre obydwu zespolow szczegolnie jesli Wegrzy straca szybko bramke moze sie zrobic widowsko z overem bramkowym co pozwoli rozstrzygnac zaklad na plus.
jesli pomoglem ci pomnozyc monety &#39;klknij&#39; dzieki za to nieplacisz...
⛔ 100
 
dyles 186

dyles

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - BIAŁORUŚ: Vysshaya Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Neman - Slutsk
Typ: 1DNB
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Neman na ostatnim miejscu w tabeli, mają dobry solidny skład bez problemów finansowych, ale w poprzednich meczach brakowało im trochę dyscypliny. Poprzedni trener został zwolniony, został zatrudniony nowy i od razu widać efekty, wygrali na wyjeździe z trzecią drużyną w tabeli z Dinamem Mińsk. Teraz grają u Siebie przeciwko drużynie Slutsk, która moim zdaniem jest jedną z najsłabszych drużyn w lidze. Do tego dochodzi informacja o tym że drużynę gości opuściło trzech ważnych zawodników: Voronkov, Tsvetinskiy, loshancov (Kapitan). Slutsk jest też najgorszą drużyną na wyjeździe nie wygrali żadnego meczu, dwa razy remisowali i sześć razy przegrywali.
ZWROT
 
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Mecz: Fram - Notodden
Rozgrywki: Norwegia Dywizja 2 - Grupa 4
Godzina: 18:00
Typ: over 3,5 w spotkaniu
Typ na to spotkanie na podstawie trzech statystyk:
1. Historia spotkań - w ciągu ostatnich 2 lat 3/4 spotkania zakończyły się overem 3,5
2. Ostatnia dyspozycja - na 7/10 ostatnich meczy Notodden padł over 3,5, w spotkaniach Fram 5/10
3. Gra 1 połówka ligi, zespół Notodden obecnie zajmuje 2 miejsce - i zapewne do końca będzie bił się o awans do wyższej ligi. Ponadto obie drużyny lubią strzelać, nieco słabszy gospodarz zapewne nie odpuści. Zacięta gra powinna obfitować w dużą ilość goli.
Polecam typ.
Gdzie kurs? Gdzie bukmacher?
⛔ 100
 
M 13

mat.g

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia Division 2 - Gr. 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: Skeid - Grorud
Typ: Skeid
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza: W dzisiejszym meczu druga drużyna zagra z 7 zespołem ligi. Skeid jest obecnie w bardzo dobrej formie (5-2-1) tracą do lidera 10 punktów i mają 1 mecz rozegrany mniej wyżej awansuje tylko zwycięzca ligi więc nie mogą sobie pozwolić na porażkę zwłaszcza u siebie. Grorud gra bardzo dobrze na wyjazdach, lecz gdy bliżej przyjrzmy się bliżej wygrywali oni z drużynami z miejsc 14,8,10 w pojedynkach z wyżej notowanymi przeciwnikami przegrywali tak jak na przykład w meczu z 3 drużyną (5-1). Dodatkowo od trzech meczy nie potrafią odnieść zwycięstwa.
Kurs na ten mecz wydaje się być bardzo przyjemny pozdrawiam i życzę wysokich wygranych.
⛔ 100
 
majekx 750,6K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia
Godzina: 16:00
Spotkanie: America - Atletico Mineiro
Typ: Oba zespoły strzelą bramkę
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
America tylko w pierwszym meczu u siebie nie strzeliła gola. Później gole strzelała kolejno: Vitorii, Ponte, Figueirense i Coritibie. Może atak ich nie jest najmocniejszy i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli - ale to jest mecz derbowy Belo Horizonte - wiadomo zawodnicy dadzą z siebie 150%. Patrząc na gości - to ofensywnie grająca drużyna - zajmuje co prawda 13 miejsce w tabeli ale jej środek jest bardzo spłaszczony - przy zwycięstwie mogą awansować na 7 pozycję. Na 10 meczy strzelili 15 a stracili 16 bramek. Dodatkowo Atlerico jest na fali ostatnie 2 mecze to wygrane - Ponte - Corinthians. I ostatni argument za siłą ofensywną gości - w ostatnich meczach wysoką formę pokazują ofensywni gracze - Cazares, Robinho, Fred. Myślę, że gol gości jest pewny. Ale skoro to derby to i gospodarze nie będą się tylko bronić. Ich bramka także jest bardzo prawdopodobna. Jak nic wychodzi mi, że obie strzelą - i tego się trzymam.
⛔ 100
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja Dywizja 2 Norrland
Godzina: 12:00
Spotkanie: Soderhamns - Bodens
Typ: 2
Kurs: 2,30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
A lubię sobie czasem zagrać jakąś nordycką ligę w sezon ogórkowy. W szwedzkiej drugiej lidze północnej zagrają gospodarze Soderhamns z Bodens. Kilka słów o gospodarzach. 9. miejsce z 14 drużyn, tylko 5 pkt przewagi nad strefą spadkową. Niesamowicie słabe ostatnie tygodnie. 5 meczy bez wygranej, 3 remisy i 2 porażki. Przegrali nawet ze Strombergs (przedostatnie miejsce, 7 pkt w 13 meczach, więc prawie połowa pkt tym meczem zrobiona). W tabeli formy są więc na 12 miejscu. To teraz dwa słowa o gościach z Bodens. Trzecia drużyna tabeli walcząca o awans, 5 pkt straty do premiowanego awansem drugiego miejsca. Ostatnie 9 meczy to 7 wygranych, 1 remis i tylko 1 porażka, ale tydzień temu. Przegrali wtedy z 4. w tabeli Timrą więc drużyną lepszą niż ich rywal dzisiejszy. Poza tym Bodens gra rewelacyjnie na wyjazdach (2 miejsce w tabeli wyjazdów, 4 wygrane, 1 porażka). Czyli drużyna walcząca o utrzymanie będąca w słabiutkiej formie kontra drużyna walcząca o awans w dobrej formie. Kurs 2,3 zachęcający, zagramy coś takiego dzisiaj.
⛔ 100
 
lelus95 25

lelus95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 14:00
Spotkanie: Hamburger SV II - BFC Viktoria Berlin
Typ: BFC Viktoria Berlin
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Radzę pograć szybciutko bo kursy na pewno polecą w dół.
Hamburger SV II to BYŁ zespół U23, aż do tego lata. Został zmieniony trener wraz z prawie całym składem. W chwili obecnej w zespole gospodarzy najstarszy jest bramkarz - 21latek. Sporo zawodników zostało odsuniętych od zespołu, zrobili pare transferów, ich skład teraz głównie to zawodnicy z rocznika 1998-1997.
Goście grali już jeden mecz towarzyski w tym roku i zremisowali z zespołem, który jest ligę wyżej (Chemnitzer) 1:1 po całkiem dobrym meczu.
Dzisiaj również nie będzie odpuszczania, goście z Berlinu z pewnością będą chcieli wygrać dzisiejszy mecz i mają do tego bardzo duże predyspozycje - przede wszystkim doświadczenie, którego kompletnie nie ma zespół gospodarzy, dla których będzie to ich pierwszy wspólny mecz.
Polecam
⛔ 100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia
Godzina: 13:00
Spotkanie: Sandefjord vs Jerv
Typ: Sandefjord over 1.5 gola
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Wczoraj rozpoczela sie 14 kolejka w 1 dywizji w Norwegii.Sadness Ulf przegral prze wlasna publicznoscia z Kristiansund 0:1 przez co Sandefjord traci do lidera juz 4 punkty.
Dzisiaj pojedynek w czolowce,mimo wszystko faworytem sa gospodarze.
Podopieczni Larsa Bohinena jesli wygraja,wowczas zbliza sie do lidera i beda tracic tylko jeden punkt.Oprocz zmniejszenia straty druzyna zrobi sobie znaczna przewage nad Jerv - do 10 punktow.
Gospodarze dzisiejszego pojedynku w ostatnich 5 meczach zanotowali 3 zwyciestwa,remis i porazke.
Remis zanotowali z liderem,porazke na wyjezdzie z Konsvinger,ktora byla niespodzianka,wygrane natomiast zanotowali z Raufoss,Ranheim i Bryne.
Ostatni mecz zreszta sam typowalem i nie zawiodlem sie a typ wszedl juz po 28 minutach.
Sandefjord ma najlepszy bilans bramkowy sposrod wszystkich druzyn w lidze,wynosi on +15,poza tym maja najwiecej strzelonych bramek razem z Sadness Ulf i Konsvinger - 24.
W 6 meczach u siebie wygrali 4 mecze i zremisowali 2,w bramkach 13:4.

Jerv plasuje sie na 4 miejscu i traci do rywala 7 punktow,jest to zespol,ktory raczej zajmie na koniec miejsce dajace szanse na gre w play-offach o Tippeligaen.
Ostatnio dosc dobra forma,2 remisy i 3 zwyciestwa z rzedu jednak rywale nie byli z tych mocniejszych.
Mjondalen - 10 miejsce,Kisa - 15 miejsce,Fredrikstad - 12 miejsce,Raufoss - 16 miejsce i ostatnio Hodd,ktory zajmuje 14 miejsce.
Jak widac rywale slabi a mimo to tylko dwa razy udalo sie zachowac czyste konto.
Druzyna ma ogromne problemy ze strzelaniem bramek na wyjazdach,do tej pory w 6 meczach strzelili tylko 4 bramki,stracili 8.
Najwiekszym rozczarowaniem byl mecz z Konsvinger przegrany az 0:5.

Bedzie to pierwszy ich pojedynek w historii w meczu ligowym,Sandefjord za rok ma grac w Tippeligaen,tak wiec z pewnoscia maja jakosciowo lepsza druzyne,graja u siebie a to dodatkowy plus,tak wiec stawiam dzisiaj na nich.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Euro 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Niemcy – Słowacja
Typ: Obie strzelą bramkę
Kurs: 2.63
Bukmacher: Betano


Ciekawie zapowiada się mecz w 1\8 finału Mistrzostw Europy gdzie spotkają się drużyny Niemiec i Słowacji. Podopieczni trenera Joachima Loewa na tej imprezie nie zachwycają pomimo że zajęli 1 miejsce w swojej grupie notując 2 zwycięstwa i remis z Polską to ich gra ma wiele do życzenia.
Widoczny jest brak takich zawodników jak Reus, Gundogan, Bellarabi przez co gra ofensywna nie jest taka jak zawsze była. W meczach w fazie grupowej Niemcy w każdym meczu męczyli się i w końcówkach zapewniali sobie zwycięstwa. Słowacja w fazie grupowej zajęła 3 miejsce po tym jak pokonała Rosję ,zremisowała z Anglią i przegrała z Walią. Dziś na pewno postawi trudne zadanie dla Niemców i nie jest wykluczone że wyprowadzą szybką kontrę i ukują aktualnych Mistrzów Świata, bo mając takich zawodników w kadrze jak Hamsik,Mak, czy Duda są w stanie strzelić gola Niemcom.
⛔ 100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Węgry - Belgia
Typ: X/2
Kurs: 4.56
Bukmacher: OddsRing
Analiza:
Tak więc ciąg dalszy łapanek dużego kursu, bo nic mi w tym miesiącu innego nie pozostało ???? Belgowie nie są skorzy od razu ruszać na rywala i szybko przesądzać losy spotkania. Węgrzy na pewno z respektem podejdą do rywali jakimi są Belgowie, a są mocni, szybcy oraz na pewno bardziej doświadczeni od Węgrów, którzy powinni się przede wszystkim bronić. Cały mecz myslę że zakończy się zwycięstwem 1 bądź 2 do zera, lecz pierwsze 45 minut będzie bardzo zachowawcze.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom