>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.07.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
ledwozipiesz 54

ledwozipiesz

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel
Godzina: 20:00
Spotkanie: Drużynowy Puchar Świat - Półfinał 1 (King&#39;s Lynn - Anglia)
Typ: Australia wygra
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie mam zbyt wiele czasu więc na dziś taki oto szybki typ bo siedzę w żużlu od zawsze. Australia bez kontuzjowanego Holdera nadal jest faworytem pierwszego półfinału. Wg. mnie brak Chrispiego niekoniecznie musi być osłabieniem. Już przed sezonem mówiłem, że obecny sezon dla Australijczyka będzie poświęcony na powrót do formy sprzed bardzo ciężkiej kontuzji po której dosyć szybko wrócił do żużla, ale w dalszym ciągu to nie jest ten sam zawodnik co przed kontuzją. Liderem Aussies jest kozak żużlowych torów (dla mnie numer 1) a mianowicie Darcy Ward. Pozostali zawodnicy prezentują podobny, dobry poziom. Można powiedzieć, że Anglia to ich drugi dom, to tam zaczynają swoje prawdziwe ściganie. Pokazują to statystyki angielskiej Elite League gdzie startują wszyscy awizowani zawodnicy obu zespołów:
Australia - Ward 2 miejsce, Batchelor 6, Doyle 7, Woodward 23
Wielka Brytania - Woffinden 13 miejsce, Harris 10, Stead 28, King 43
Ich główni rywale - Anglicy, już od wielu lat nie potrafią zbudować reprezentacji na medal. Rokrocznie przegrywają półfinał u siebie co zwykle powoduje odpadnięcie w barażu. Liderem zespołu jest aktualny IMŚ Tai Woffinden. Poza nim jeszcze Chris &quot;Bomber&quot; Harris może napsuć trochę krwi Australijczykom i to tylko u siebie bo poza, krótkimi angielskimi torami zawodnik ten jeździ gorzej niż niejeden polski junior.
Na koniec jeszcze trochę statystyki.
W ostatnich trzech półfinałach w King&#39;s Lynn (zawody odbywają się tam rokrocznie od 4 sezonów) Brytyjczycy trzykrotnie zajęli drugą pozycję.
2013: Dania 49, Wielka Brytania 35
2012: Australia 45, Wielka Brytania 41
2011: Polska 62, Wielka Brytania 49
Ostatni raz udało im się wygrać właśnie w 2010 roku, w którym to zdobyli 51 punktów przy 48 Australijczyków.
O pozostałych zespołach nie wspominam, gdyż zwykle stanowiły tło i dzisiaj też tak będzie. Każdy punkt Włochów będzie sukcesem, a USA poza wiecznie młodym Gregiem Hancockiem nie ma się kim przeciwstawić choć w poprzednim sezonie udało się powalczyć.
Polecam typ do jakiegoś dubelka.
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Cracovia - Legia
Typ: Legia
Kurs: 2,20
Buk: Unibet !
Jeszcze nic tu takiego typu nie umieścił, dziwne, no to ja to zrobię. Po widowiskowym ostatnim meczu na eliminacje Ligi Mistrzów, ekipa z Warszawy zagrała w końcu swoje bardzo dobre zawody. Dziś już trzeba zmierzyć się na wyjeździe z nieobliczalną ale i chimeryczną Cracovią, której trzeba udowodnić że pierwszy mecz pierwszej kolejki to był wypadek przy pracy. Zwykle nie stawiam, Polskiej kopanej (z pewnych powodów) :wink: ale dziś jednak coś mnie podkusiło. Legia i w delegacjach potrafi zamęczyć rywala i ukuć trzy punkty. Dzisiejsi gospodarze również w pierwszej kolejce polegli, ale dzisiaj już rywal po drugiej stronie jaka jest Legia nie ma mowy o przelewkach tej drużyny. Zaznaczę, że kurs warty grania mimo że to jest 2 kolejka!
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 49

pskcris

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Tipico Bundesliga
Spotkanie: Neustadt - Salzburg
Godz: 19:00
Typ: handicap Salzburg -2
Kurs: 2,10
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Drużyna gości jest zdecydowanym faworytem spotkania. Mistrzowie Austrii z poprzedniego sezonu ( 25- 5- 6, 110-35 80pkt, 4 spotkania przegrali w końcówce sezonu majac pewne mistrzostwo) nie tracą formy co pokazali w pierwszym meczu ligowym pokonując drużynę wicemistrza Rapid Wiedeń 6:1 ! Drużyna Neustadt zajęła w poprzednim sezonie 8 miejsce (10-9-17 , 43-84, 39pkt) oraz przegrała w pierwszej kolejce ligowej 1-3 z Ried. A o to wyniki 5 ostatnich meczy rozgrywanych pomiędzy salzburgiem a neustadt --- 5:0(D), 5:1(w), 8:1(d), 5:1(w), 6:0(w).
Salzburg na pewno wygra. Pozostaje pytanie iloma bramkami. Jak widać po ostatnich meczach przeciwnik &quot;leży&quot; salzburgowi. Potentat ligowy nie spuści z tonu aplikując kilka goli. 110 zdobytych w ubiegłym sezonie robi wrażenie. Drużyna neustadt miała najbardziej dziurawą linie obrony w poprz. sez.
Powtórzony typ
⛔100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Białorusi
Godzina: 16:00
Spotkanie: FK Baranovichi - Dinamo Brest
Typ: Dinamo Brest
Kurs: 1.45
Bukmacher: Bet-at-home
Dość ciekawy typ znalazłem na trzecią rundę białoruskiego pucharu. Brest ekipa z 10 pozycji pierwszej ligi Białorusi mierzy się z Baranovici drużyną, która gra w drugiej dywizji (trzecia liga) zajmując tam pierwsze miejsce. Do trzeciej rundy awansowali pokonując dwa razy po 2-1 jakiś średniaków, teraz trafili na dość trudnego rywala jak na białoruskie warunki i wygląda na to, że ich przygoda skończy się już teraz. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Brestu będzie ogromną sensacją. Mecz odbywa się na stadionie Baranovichi, ale to nie powinno zbyt wiele zmienić, ponieważ należą oni do okręgu Brestu, czyli goście nie będą mieli zbyt dalekiej wędrówki. Moim zdaniem wystawianie takich kursów to jest nieporozumienie i szczerze powiedziawszy, nie widzę tu nawet minimalnych szans dla gospodarzy. Śledząc już jakiś czas pierwszą ligę Białorusi widzę jaki tam jest kiepski poziom, to co dopiero w trzeciej lidze. Brest jako, że występuje w pierwszej lidze nie musieli przechodzić przez pierwszą oraz drugą rundą eliminacji, dlatego dziwne, by było gdyby nagle odpadli z tak kiepskim rywalem jak Baranovichi. Dostarczam jeszcze zdjęcie stadionu gospodarzy, to samo w sobie pokazuje jaki jest u nich poziom gry. Ciężko napisać coś dłużej na temat tego meczu, ale samo to w jakich ligach są te dwie drużyny powinno was przekonać kto wygra ten mecz. Polecam!
✅45
 
-strzala- 87

-strzala-

Użytkownik
Dyscyplina: Piła nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Cracovia - Legia Warszawa
Typ: Handicap : Leg. -1
Kurs: 4,40
Bukmacher: betclic
Analiza: Witam! Zapraszam do Krakowa na mecz polskiej ekstraklasy. Zmierzą się tam dwie drużyny, CRACOVIA bardzo nieprzewidywalny zespół, który potrafi długo utrzymywać się przy piłce, wymieniać mnóstwo podań, ogólnie ciekawy zespół, lecz przyjeżdża dzisiaj Legia, która ostatnio wygrała swój mecz ważący dalszą drogę do Ligi Mistrzów, udało się, wygrali 0:5 na wyjeździe w Irlandii i przeszli dalej (w tym meczu także stawiałem handicap dla Legii -1 kurs 2,80, dodałem tamten typ także tutaj na forum) Myślę, że dziś także wygra z nieprzewidywalną Cracovią, która trochę wzmocniła się przed sezonem, mają nowego trenera, który musi to poukładać a jeszcze jest troszkę za wcześnie to dopiero 2 kolejka. H2H zdecydowanie na korzyść Legii. Myślę, że warto zagrać , bo kurs jest kapitalny.
✅340
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 0

sowka1990

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożnaSzwecja Superettan
Godzina : 16:00
Spotkanie : Landskrona – Husqvarna
Typ : 1 Landskrona
Kurs – 1,65
Bukmacher - Expekt

Na dzisiejszy dzień wybrałem pojedynek w Szwedzkiej ‘ Superettan ‘ między znajdującą się na 13 miejscu w ligowej tabeli drużyną Landskorna, a znajdującą się na przedostatniej pozycji Husqvarną.
Gospodarze dzisiejszego pojedynku w dwóch ostatnich spotkaniach pokonali będące aktualnie na 8 pozycji Varnamo, oba mecze wygrywając przynajmniej z dwubramkową przewagą. W razie zwycięstwa z drużyną gości odskoczą punktami od miejsca zagrożonego spadkiem co będzie dla nich dość dużą motywacją do zagrania na maksimum swoich możliwości.
Drużyna Husqvarny na 5 ostatnich pojedynków na wyjeździe nie odniosła żadnego zwycięstwa wszystkie 5 meczy przegrywając.
Dzisiaj 3 punkty zgarnie drużyna gospodarzy.
⛔100
 
ojciechrzestny 37

ojciechrzestny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ROSJA: Superpuchar
Godzina: 19:30
Spotkanie: CSKA Moscow - FK Rostov
Typ: CSKA Moscow
Kurs: 1.57
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Dziś w Rosji zostanie rozegrany Superpuchar ,tydzień przed ligą.
Zdecydowanym faworytem jest drużyna z Moskwy.
CSKA nie odnotowało ,żądnych znaczących osłabień.
W 5 sparingach wygrało 3 razy 1 remis 1 porażka.
Do Rostova przyszło 2 dwóch wartościowych graczy Aleksandr Bukharov i Dmitri Torbinskiy (Napastnicy obaj ok 30.)
Ale odeszło 3 ważnych ,którzy byli wypożyczeni do Rostova w tamtym sezonie.
Artem Dzyuba (Napastnik) 31 meczy 19 goli 7 asyst
Jano Ananidze (Pomocnik) 25 meczy 5 goli 9 asyst
Arseni Logashov (Obrońca) 26 meczy 1 gol 1 asysta
Myślę ,więc ,że ubytki są większe niż to co przyszło.
Dodatkowo przemawia za CSKA fakt ,iż tylko 2009 wygrała drużyna ,która przystępowała dzięki
wygranej w pucharze.
Mecz odbędzie się na stadionie w &quot;Kubań&quot; w Krasnodarze.
Sędzia spotkania 42-letni Aleksiej Nikołajew z Moskwy.
Drużyna z Moskwy to klasa sama w sobie i chętnie umieści Super Puchar w gablocie.
✅57
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis Chorwacja
spotkanie Fabio Fognini v Pablo Cuevas
godzina 18.30 niektóre zródła podają 18.45
typ Lose 1st Set Win The Matc Pablo Cuevas
kurs 6,5 williamhill ( tak naprawdę zagram w ladbrokes bo dają kurs 7.5 ale jest to nieregulaminowy bukmacher)
Zacznę od tego że nie polecam grania tego typu nikomu bo na 99% nie wejdzie ,( ja sobie za bardzo drobne zagram bo kto bogatemu zabroni:)wczoraj wszystko mi weszło w meczu Coric Fognini) A teraz już poważniej za grubszą kaskę zagram dzisiaj w stronę Cuevasa bo widzę tu Valu.Moim zdaniem mecz 50/50 no może nawet 45/55 ze wskazaniem na Cuevasa.Dlaczego?Bo gość jest w gazie , wygrał swoje ostatnie 10 meczów i to bynajmniej nie z kelnerami , same topowe nazwiska Delic , Seppi , Verdasco itd każdy może zajrzeć do H2h.Natomiast z Fogninim Cuevas ma H2H słabe bo 2 do 0 dla włocha pierwszy raz przegrał w 2009 dość gładko w dwuch setach , a drugi raz w tym roku w brazyli ale po zaciętym meczu 7-6(1) 4-6 6-3.Więc bedzie zmotywowany by się zrewanżować.Fabio zagrał wczoraj cięzki mecz z Coricem a do tego jesli w drugim półfinale wygra Cilic co jest bardzo prawdopodobne , z motywacją może być róznie, podobno nie lubi grać z Cilicem bo mu z nim nie idzie .Jak będzie zobaczymy:)Na pewno bedzie ładny mecz i rczej ostrożnie ze stawkami.
⛔100
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Estonia
Spotkanie: Flora - Trans Narva
Godz: 18:00
Typ: handicap azjatycki Trans Narva +3
Kurs: 2.10
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Krótko i szybko, bo mecz za chwilę. To że Flora jest faworytem nie ulega wątpliwości, natomiast nie sądzą by rozgromili dzisiaj swojego przeciwnika. Na ostatnie 10 spotkań Flora tylko dwa razy pokryła wystawioną linię. To nie Levadia, która strzeliła niemal dwukrotnie więcej goli w tym sezonie. Flora gra dobrze z tyłu, ale z przodu wyszaleli się chyba na początku sezonu.
Z ostatnim Lokomotivem Flora wygrała ostatnio 3:1 . Zaledwie. Wcześniej też kilka skromnych zwycięstw ze średniakami. Myślę, że kurs wart pogrania, bo szanse na powodzenie typu są spore.
Trans to nie takie ostatnie ogóry. W kwietniu obie drużyny spotkały się w Tallinie i było skromne 1:0.
⛔100
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka plażowa- Long Beach- Kobiety
Godzina: 22:30
Spotkanie: Liliana/Baquerizo vs Ágatha/Seixas
Typ: Ágatha/Seixas
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Półfinał kobiet. Zapowiada się bardzociekawy pojedynek. Dwa bardzo dobre duety,które znajdują się w bardzo dobrej dyspozycji.
Hiszpanki to taka dziwna para. Potrafią zagrać na kapitalnym poziomie,a następnie przegrywaja mecz z dużo słabszym rywalem.
Generalnie grają bardzo prostą,ale
skuteczna siatkówkę. Dużo lepiej wyglądają w ofensywie niż w formacji obronnej. Jak na
parę że światowej czołówki to
zdecydowanie przytrafia im się zbyt dużo słabszych momentów.
Z kolei Brazylijki to bardzo równy team. W tym sezonie bez żadnych wielkich wpadek. 4 ćwierćfinały z rzędu i wreszcie w Long Beach awansowały do strefy medalowej. W ćwierćfinale bez żadnych kłopotów i na wielkim luzie ograły znakomite Niemki
Holtwick/Semmler. W tym spotkaniu imponowały spokojem oraz dobrym przygotowaniem fizycznym. Wszystkie dłuższe wymiany rozstrzygały na swoją
korzyść. Mocna obrona i nieprzyjemna zagrywka to ich atut.
Podczas tego turnieju lepiej wyglądają Agata i Barbara. Całe zawody grają na bardzo
wysokim poziomie. Na pewno są w stanie wytrzymać cały mecz bez większych zastojów. Jeżeli zagrywka będzie funkcjonować na odpowiednim poziomie to
powinno być z górki,gdyż Hiszpankom nie wiele trzeba,aby straciły kilka punktów w serii.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom