>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.09.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
kwapi45 246

kwapi45

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka Nożna - Szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Norrköping - Malmö
Typ: BTTS +2.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: 1xBet
Szlagier w Szweckiej Ekstraklasie. Gospodarze będący na drugiej lokacie podejmują drużynę gości, obrońcę tytułu Malmö. Norrköping zaskakująco dobrze sprawują się w tym sezonie. Regularnie punktują i strzelają bramki. Jako jedyni pokonali lidera tabeli AIK. Bez wątpienia są bardzo mocni tym bardziej u siebie. Goście to stary wyjadacz i najlepsza ofensywa w lidze. Jeśli uda im się wygrać mogą wskoczyć na drugą lokatę wyprzedzając dzisiejszych rywali. Mecz będzie należał do zaciętych bo w stawce są Europejskie puchary. Jak to często bywa w meczach ekip ze Skandynawii liczę tu na bramki. Kluby ze szczytu tabeli w Szwecji czy Danii lubia sobue postrzelać. Ostatnie bezpośrednie starcia między zespołami 5/5 było pokryte właśnie BTTS i +2.5. Przez ostatnie 5 ligowych wyjazdów Malmo to strzelenie minimum jednej bramki. Na dodatek 4/5 over +2,5. Myślę że obie ekipy zagrają na 100% i typ może pokryć się już w pierwszej połowie. Powodzenia!
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
typerski-selekcjoner 139

typerski-selekcjoner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania / Primera Division
Godzina: 20:00
Spotkanie: Ath. Bilbao - Villareal
Typ: Powyżej 4.5 kartek

Kurs: 1.72
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Obie drużyny nie dażą się sympatią i jest to widoczne z sezonu na sezon, ale jak mawia klasyk - statystyki nie grają. Natomiast popadając w głębszą analizę to ostatnie sześć meczów pomiędzy tymi zespołami zmusiło sędziów do pokazania aż 4. czerownych kartek i 40. żółtych - przypomina się spotkanie derbowe klubów z Andaluzji.
Linia na over kartkowy 4.5 w tym spotkaniu, dla mnie jest bardzo niska i jest to value dzisiejszego wieczora. Athletic u siebie w żadnym meczu nie odpuszcza. San Mames to jeden z najbardziej żywiołowych i energicznych stadionów na Półwyspie Iberyjskim i nieraz kibice udowadniali, że są niezbędni, a wywieranie presji na arbitrach, Baskom wychodzi bardzo dobrze.
Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Pan Carlos Del Cerro Grande, który w tym sezonie Primera Division sędziował dwa spotkania - pokazał tylko 4 żółte kartki. Sędzią w PD jest od 2011/2012 i od tego sezonu do dziś podam statystykę średniej ilości pokazywanych kartek na mecz (w przeliczniku, że czerwona liczy się jako dwie żółte) = 5,64. Jak widzimy średnia jest ponad dzisiejszą linię, ale trzeba do tego podchodzić bardzo skrupulatnie i rozsądnie, gdyż w jednym meczu zostały pokazane dwie kartki, a w innym dziesięć. Niemniej jednak nie jest to sędzia, który toleruje pogawędki z zawodnikami, a tymbardziej wątpliwości i podważanie jego decyzji - a dzisiaj bezapelacyjnie będziemy mieli z tym doczynienia.
Mecz bardzo ważny dla obu ekip. Celem jednej i drugiej drużyny są Puchary, a aktualnie plasują się na miejscach poniżej środkowej kreski tabeli. Baskowie otrzymali w tym sezonie 14 żółtych kartek, a więc średnia powyżej 3 na mecz zachowana (3,5). DOkładnie tyle samo kartoników obejrzeli gracze Villareal, z tym że zagrali o jedno spotkanie więcej - średnia to 2,8. To jest tylko sucha matematyka, którą również warto przedstawić.
Del Cerro Grande sędziował mecze Villareal w Primera Division 14 razy - 30 żółtych / 2 czerwone. Natomiast jeżeli chodzi o drużynę z Kraju Basków, to z kolei ich mecze prowadził 18 razy i praktycznie zawsze Baskowie oglądali minimum dwie kartki - 40 żółte / 3 czerwone.
Tak jak pisałem - jest to bardzo istotne starcie dla jednych, jak i drugich. Na San Mames mecze zawsze są bardzo gorące, a Baskowie walczą do ostatnich minut. Prawdopodobny brak Aduriza i Susaety nie jest problemem. Dzisiaj mecz powinien potoczyć się w myśl zasady - &quot;piłka może przejść, zawodnik już nie&quot; i tym zdaniem kończę analizę.
Zachęcam do odwiedziny mojego tematu, bo dzieje się w nim sporo, a koloru zielonego nie brakuje. Powodzenia!
⛔100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka Nożna - Francja
Godzina: 19:00
Spotkanie:
Dijon- Lyon
Typ: Dijon zdobędzie +1,5 gola
Kurs: 3,55
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Dziś znów próbuję z większym kursem, tym razem biorę się za analizę meczu Dijon, który występuje w roli gospodarza i Lyon, który będzie w tym spotkaniu gościem. Ja widzę tu mecz z bramkami z obu stron. Dijon w ostatnich trzech meczach zawodził,ale myślę, że dziś, z mocnym przeciwnikiem dadzą radę się odbić i powrócić do formy z przed miesiąca gdzie w każdym meczu zdobywali przynajmniej 2 bramki. Zarówno Dijon jak i Lyon prowadzą ofensywny, otwarty futbol i w meczach obu drużyn pada zazwyczaj dużo goli. W 4 na 6 meczów Lyon nie dał rady zachować czystego konta, łącznie w tym sezonie stracił 6 bramek. Za to Dijon w 4 na 6 meczów strzeliło przynajmniej jedną bramkę. Warto dodać, że obecna drużyna gospodarzy na własnym boisku nawet w przegranych meczach, nawet z takimi drużynami jak np Marsylia czy Bordeaux bez problemu strzelało po 1-2 gole. Dijon zazwyczaj przynosi mi szczęści na kuponach więc mam na dzieję, że nie inaczej będzie z tą rozpiską. ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
elalma 124,9K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Puchar Ligi
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tottenham Hotspur FC - Watford FC
Typ: Drużyna 2. - Liczba goli Powyżej (1.0)
Kurs: 2.03
Bukmacher: LVbet
Analiza:
Lekko ryzykowny typ na Puchar Ligi (Carabao) w Anglii. Tottenham zagra u siebie z Watford. Proponuję typ na powyżej 1 bramkę dla gości. Zacznę od tego, że Watford bardzo udanie zaczął sezon w Premier League, dopiero w ostatnich dwóch kolejkach stracił pierwsze punkty. W 4 kolejce dzisiejsi goście pokonali Tottenham 2:1. Zdecydowałem się zagrać na bramki Watford, ponieważ w składzie gospodarzy zapowiadane jest wiele zmian. Tottenham w weekend gra wyjazdowy mecz z Huddersfield a już w środę zagra u siebie z Barceloną w Lidze Mistrzów. W Premier League po 2 porażkach w 6 kolejkach gracze z Londynu nie mogą pozwolić sobie na kolejną wpadkę. Po porażce z Interem w Champions League również powinni powalczyć o punkty, jeśli nie chcą już po 2 meczach mocno utrudnić sobie walki o awans. Niektóre angielskie strony podają informacje o nawet 10 możliwych zmianach w pierwszej 11 zespołu gospodarzy. Goście powinni zagrać w miarę najsilniejszym składzie. Wobec czekających Tottenham ważniejszych spotkań niż to dzisiejsze, powinni wykorzystać swoją szansę i powalczyć o awans.
✅103
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie , Rosja , KHL
Godzina: 18:30
Spotkanie: Dyn. Mińsk - Ufa
Typ: Ufa handicap -1,5 bramki
Kurs: 2,95
Bukmacher: fortuna

Analiza :
Pozostało mało czasu więc szybka analiza. Ponownie gram moją ulubioną dyscyplinę oprócz piłki nożnej. Podaje dość odważny typ z racji konkursu, lecz sam będę grać wygraną Ufy w tym meczu po kursie 2,10, polecam również Ufa powyżej 2,5 bramki po kursie 1,9. Zaczynając od gospodarzy, grają dzisiaj u siebie i to chyba ich największy atut, chociaż ostatnio zwyciężyli u siebie ze Sp. Moskwa i na wyjeździe pokonali Czerepowiec i Jarosław. Miedzy czasie była także porażka ze słabym Sochi i kilka dni temu z Dynamem Moskwa. Wcześniej mieli serie porażek, a w jak dotychczas na 9 spotkań mają tylko 6 pkt i zamykają tabelę. Ufa jest w dobrej formie, ostatnio 3 zwycięstwa i to bardzo wysokie. Mają dużą siłę w ofensywie, zdarza im się tracić kilka bramek, lecz myślę, że Mińsk dzisiaj nie jest w stanie powalczyć o zwycięstwo. Goście bardzo dobrze radzą sobie na wyjazdach i mimo dość długiej podróży, do której wszyscy powinni być zwyczajni, zagrają dobre spotkanie. Ich bezpośrednie pojedynki, które były dość dawno w większości wygrywała Ufa i często różnicą powyżej 2 bramek, a po ostatnich spotkaniach muszą iść za ciosem i spokojnie pokonać Mińsk.
Grasz? Daj ????
✅195
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
trzyha 11

trzyha

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Typ:
Arsenal -Brendford
Kurs: 1,73
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam ponownie. Ponownie Arsenal i jego zwycięstwo w handi. Dlaczego? Myślę, że gospodarze, jeżeli od 1 minut nie zlekceważą przeciwnika, powinni to spotkanie wygrać i awansować do dalszej części rozgrywek.
Gospodarze pokazali w ostatnim spotkaniu, że zaczynają łapać rytm gry nie tracąc brami z Evertonem gdzie wielu stawiało nawet na wygraną gości. Gospodarze wygrywali kolejno 5 ze swoich ostatnich spotkań, goście ostatnio remis oraz porażka. Arsenal bardzo lubi wygrywać przed własną publicznością. Mam świadomość, że to puchar i gospodarze nie wybiegną podstawową 11tką a trener da szanse gry od pierwszej minuty paru innym zawodnikom, jednak i tak widzę tu sporą różnicę bramkową po 90 minutach gry.
⛔100
Błędny zapis, brak podania typu
 
kolak11 16

kolak11

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Hiszpania / La Liga
Godzina : 22:00
Spotkanie : Valencia - Celta V.
Typ : 2.
Kurs : 4.89
Bukmacher : STS
Analiza : Jestem zaskoczony, że nikt jeszcze nie zaryzykował tego typu. Jak już wyżej było zauważone, Celta dobrze weszła w sezon, wygrywając m.in. z Atletico 2:0, a nawet jak przegrywając , to po solidniej wymianie ciosów (3:2 z Gironą). Tymczasem Valencia ma problemy z wejściem w sezon, głównie remisuje. Moim zdaniem wynika to z faktu, że najzwyczajniej nie ma tam kto strzelać goli, jak choćby w meczu z Juventusem, gdzie było mnóstwo akcji, a nikt żadnej nie wykończył. Podejrzewam, że w meczu z Celtą nie uda im się przełamać, nie teraz, gdy przeciwnik jest w górnej części tabeli i ma ambicję się tam utrzymać. Jednak warto również zagrać bezpieczniej X2, ponieważ Valencia może i nie strzela goli, ale też ich nie traci, więc równocześnie jest spora szansa na remis.
⛔100
Nieregulaminowy bukmacher
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, liga hiszpańska
Godzina: 22:00
Spotkanie: Sevilla - Real Madryt
Typ: X
Kurs: 4.30
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Idę w stronę małej niespodzianki chociaż czy to byłaby niespodzianka gdyby Real wtopił w tym spotkaniu? Nie sądzę, bo jest kilka argumentów po stronie gospodarzy. Przede wszystkim Sevilla w ostatnich dwóch meczach złapała w końcu formę, wcześniej było gorzej ale wygrane 5:1 u siebie z Liege w Lidze Europejskiej oraz 6:2 na wyjeździe z Levante robią wrażenie. Siła ataku jest bardzo duża, transfery działają, także będzie tutaj walka i otwarty mecz z Królewskimi. Goście grają swoje, wtopili z Bilbao gdzie był remis ale ogólnie swoje wygrywają. Tutaj przychodzi kolejny mecz prawdy czy bez CR7 wygrywa zespół czy jednak ten zawodnik był czymś więcej niż tylko świetnym strzelcem, a nie da się ukryć, że lubił on grać przeciwko dzisiejszemu rywalowi. Cóż nie zdziwi w tym meczu żaden wynik ale ja idę w stronę podziału punktów bo duża jest szansa na to chociaż H2H z tego stadionu przeczy temu. 1:1 czy 2:2 według mnie bardzo realne.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom