>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.10.2011 (środa)

Status
Zamknięty.
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Austria Puchar
Rapid Wiedeń - Ried
Over 3.5 gola
3.00
Sportingbet

Dzisiaj o godzinie 16:00 zostanie rozegrany interesujący mecz w ramach pucharu Austrii. Zmierzy się ze sobą ekipa ze stolicy Rapid i drużyna Ried. Jest to 1/8 finału więc na placu boju pozostało 16 drużyn. Gospodarze w poprzednich rundach wyeliminowali Bad Voslau (wygrali 4:1) i LASK Juniors (wygrali 7:0). Jak widać w obu przypadkach potraktowali przeciwników poważnie, a co za tym idzie rozgromili dużo słabszych rywali. W obu przypadkach padł wynik wyższy niż 3.5 gola. Goście z kolei w poprzednich rundach mierzyli się z Gotzendorf (wygrali 3:2) i Groding (wygrali 3:0). Jak widać Ried również w obu przypadkach podszedł do meczu poważnie i strzelili rywalom po 3 gole. Dzisiaj moim zdaniem będzie to wyrównany mecz ale z wieloma bramkami. Stawiam na 2:2 i dogrywkę.
⛔100
 
smietanka 52

smietanka

Użytkownik
Data: 26.10.2011
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Levante - Real Sociedad
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: Pinnacle
Godzina rozpoczęcia: 20:00
Levante w tym sezonie gra rewelacyjnie. Dzięki tej świetnej dyspozycji po minionym weekendzie, bardzo nieoczekiwanie, ale jak najbardziej zasłużenie wskoczyli na fotel lider. Jest to prawdziwa drużyna, a nie zlepek &quot;grajków&quot;. Wiadomo, taki stan może nie trwać wiecznie, ale i poprzedni sezon, a raczej druga jego część pokazała siłę i potencjał drzemiący w drużynie z prowincji Valencia.
Levante jak do tej pory jeszcze nie przegrało spotkania, notując 6 zwycięstw i 2 remisy. Strzelili już 14 bramek, a stracili zaledwie 3, najmniej w całej lidze. U siebie mają na koncie komplet 3 zwycięstw i to z bardzo wymagającymi rywalami jakimi na pewno są: Real Madryt 1:0, Espanyol 3:1 oraz Malaga 3:0. Tak więc to nie są punkty zdobyte ze średniakami bądź słabeuszami. Levante obecnie ma passę 6 ligowych wygranych z rzędu i nie chcą na pewno na tym poprzestać.
Piłkarze z San Sebastian znajdują się na 15 pozycji w tabeli. Mają na koncie 2 zwycięstwa, tyle samo remisów oraz 4 porażki. Bilans bramkowy 7-10. Nie wygrali oni spotkania od 4 kolejek, w tym czasie 3 razy przegrywając. Na wyjeździe rozegrali 4 spotkania, wygrywając zaledwie jedno w pierwszej kolejce w Gijon 2:1, a aż 3 krotnie ponosząc porażki: 0:1 z Sevillą, 1:2 z Mallorcą oraz 0:2 z Zaragozą.
Oczywiście każdy wynik jest możliwy, ale z taką drużyną jak Levante gra się najciężej bo nie wiadomo jak oni zagrają. Jest to bardzo nieprzewidywalna drużyna i do tego dobrze poukładana oraz skuteczna.
✅80
 
modrzas92 2

modrzas92

Użytkownik
Koszykówka - Tauron Basket Liga

Spotkanie: Śląsk Wrocław
- AZS Politechnika Warszawska (+10.5 pkt)
Typ: handicap - 1
Kurs: 2.34
Bukmacher: Betsafe


Dziś o godzinie 19.00 w Hali Stulecia Śląsk Wrocław podejmuje u siebie zespół z Warszawy. Siedemnastokrotni mistrzowie Polski, wielokrotni przedstawiciel Polski na arenie międzynarodowej w tym sezonie nie zdołali odnieść jeszcze zwycięstwa. W 2008r. klub ogłosił upadłość i wycofał się z rozgrywek Ekstraklasy. Jednak w 2011r. klub ponownie się odrodził. Zespół ten opiera się na doświadczonych zawodnikach, którzy najlepsze lata kariery mają już za sobą, jednak nie zapomnieli jak się gra w koszykówkę. Natomiast PW to zespół składający się z samych młodych utalentowanych graczy (wszyscy reprezentują barwy biało-czerwone). W obecnym sezonie spisywani na porażkę, spisują się jak na ich możliwości bardzo dobrze (bilans: 2-3). Jednak według mnie dziś wreszcie nadejdzie pierwsze upragnione zwycięstwo Śląska Wrocław. Bo z kim jak z kim ale z młodzikami i we własnej hali przy wsparciu kibiców, trzeba wygrywać. W dodatku każda zła passa musi się kiedyś skończyć i to będzie właśnie dziś - przekonywujące zwycięstwo ŚLĄSKA.
✅134
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : Napoli : Udinese
Typ : 2
Kurs : 5,00
Buk : bet365
Godzina : 20.45
Analiza :
Najciekawszym meczem tej kolejki bez wątpienia jest mecz Napoli z Udinese.
Ale to spotkanie nie będzie miło zapamiętane przez kibiców gospodarzy.
Napoli nie gra jakoś super w tym sezonie - wygrali tylko 3 mecze, zremisowali 2 i przegrali 2 i to z bardzo kiepskimi zespołami.
Co innego Udinese - to największe pozytywne zaskoczenie tego sezonu jak narazie i zespół który walczy dzisiaj o pozycję lidera.
Oni jeszcze nie przegrali - wygrali 4 razy a zremisowali 3 razy.
A wszystko to za sprawą genialnej defensywy która w siedmiu meczach tego sezonu dała sobie wbić tylko jednego gola i dzisiaj moim zdaniem są znowu w stanie utrzymać defensywę na tak kosmicznym poziomie i nie dać sobie nawbijać bramek.
A z przodu jest przeciez wielki Di Natale który strzela gola za golem i ma ich już 6 w tym sezonie, a przeciez za nimi zaledwie 7 spotkań.
Znowu będzie miał szanse na króla strzelców, ale do tego jeszcze daleko, bo to przecież jest dopiero 1/5 sezonu.
Nie mniej - Udinese gra niebywale, świetnie się broni, ma świetnego ofensora, za to Napoli w kiepskiej formie w lidze, skupiające się na LM gdzie idzie im niespodziewanie dobrze, nierówna forma i kiepska defensywa a ofensywa narazie nie za dobra no i Cavani gra słabo.
Zresztą Udinese ma sposób na nich bo wygrało z nimi już 7 razy, 7 razy także był remis i to jest wynik który moim zdaniem będzie szczytem możliwości dzisiaj dla Napoli.
Wydaje mi się jednak że Udinese będzie się znowu świetnie bronić i zagra na zero z tyłu, a goście za sprawą Di Natale wygrają jakoś skromnie 0:1 czy 0:2.
Polecam bo kurs genialny a zdecydowanie przesadzony.
⛔100
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Anglia, Championship
26.20.2011, 20:45

Birmingham - Leeds United
Typ: 1
Kurs: 2,15
Buk: Sportingbet

Analiza:
Birmingham w ciągu ostatnich tygodni przeżywa naprawdę kapitalne chwile. Zaczęło się od wyjazdowego zwycięstwa z Mariborem w Lidze Europejskiej. Od tego czasu podopieczni Chrisa Hughtona kontynuują świetną serię 5 zwycięstw z rzędu. Nie da się ukryć, że niejednokrotnie gospodarzom pomagało szczęście, ale na pewno wyniki takie jak dwubramkowe zwycięstwo z Nottingham na wyjeździe czy wygrana z Clubem Brugge na wyjeździe zasługują na duże uznanie. Forma gospodarzy jest zatem na wysokim poziomie. Sytuacja kadrowa też wygląda dobrze. Birmingham na papierze ma jeden z najsilniejszych teamów w Championship. Dla mnie jest to jeden z głównych kandydatów do awansu. Pozycja w tabeli może nieco zmylić. Gospodarze są na 14. miejscu, ale mają aż 3 mecze zaległe. Gdyby ugrali w nich powiedzmy 6-7 punktów są w stanie awansować nawet na 3. miejsce. W mecze z Leeds United trener Hughton nie ma większych problemów kadrowych. Ze składu wypadł ważny obrońca Pablo Ibanez, ale akurat jego miejsce zajął powracający po kontuzji Curtis Davies. Nie wystąpi na pewno Jordan Mutch (P,2/0).
Leeds United na chwilę obecną okupuje naprawdę korzystne, 5.miejsce w tabeli. Różnice pomiędzy drużynami są jednak niewielkie. Przed spotkaniem z Birmingham Leeds może się pochwalić serią 7 ligowych spotkań bez porażki. Podopieczni Simona Graysona tworzą zgrany kolektyw i na pewno muszą być brani pod uwagę jako kandydaci do czołowych lokat. Gra na wyjeździe nie jest jednak imponująca w wykonaniu Leeds. Bilans 2-2-2 na pewno nie zachwyca. Ostatni mecz z Peterborough udało się wygrać dzięki bramce w 95 minucie, choć Leeds ponad połowę meczu grało z przewagą jednego zawodnika. Goście nie będą dla Birmingham wygodnym przeciwnikiem, ale wydaje się, że nie mają na chwilę obecną dość piłkarskich argumentów, by na dobre stawić czoła temu zespołowi. Ważną informacją jest absencja w tym meczu podstawowego bramkarza Leeds. Z powodu złamania palca od 3 kolejek nieobecnego Lonergana zastępuje Paul Rachubka. Bardzo prawdopodobne, że w spotkaniu z Whites nie zagra też Robert Snodgrass. Świetny skrzydłowy miał problem z plecami i opuścił mecz z Peterborough i przed samym początkiem meczu z Birmingham okaże się, czy zdoła zagrać choćby 45 minut.
⛔100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Puchar Polski
Spotkanie: Legia - Widzew
Typ: 2
Kurs: 5.7
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Widzew wychodzi na boisku w zupełnie innym składzie niż w lidze. Co ciekawe, o wiele bardziej ofensywnie. Oziębała na prawej stronie, Dżalamidze na lewej i w środku ofensywnie usposobiony Igor Alves. Dodajcie do tego dwójkę napastników - Grzelczak Radzio i wychodzi, że łodzianie grają praktycznie 5 zawodników ofensywnych. 5 też broni. Zupełnie inaczej niż było to w trakcie meczu ligowego, gdzie Widzew miał praktycznie 4 piłkarzy ofensywnych (wliczając Dudu). Legia również nieco rezerwowym zestawieniem, ale mimo wszystko to Legionisci powinni czuć w nogach ostatni maraton meczowy. Widzew to wykorzysta i wygra dzisiaj. Zwycięstwo na osłodę o tyle cenniejsze, że od lat Legii Łodzianom pokonać się nie udało. Myślę, że Widzew będzie pałał żądzą rewanżu i wyjdzie dużo bardziej zmobilizowany na to spotkanie.
⛔100
 
nowix 174

nowix

Użytkownik
Piłka nożna, Primera Division , godz.20.00
Spotkanie: Levante - Real Sociedad
Typ: 1/1
Kurs: 2,80
Buk: Expekt

Analiza:
Przed nami kolejne mecze 9 kolejki Primera Division.Z oferty wybrałem spotkanie pomiędzy Levante, a Realem Sociedad.Co tu dużo mówić Levante zaskakuje w tym sezonie, nikt się chyba nie spodziewał że po 8 meczach liderem nie będzie Barcelona czy Real Madryt, a właśnie dzisiejsi gospodarze.Na inaugurację ligi Levante zremisowało dwa mecze, ale to co wydarzyło się później to pop prostu piękny sen który jest jawą.Gospodarze wygrali ostatnie 6 meczy pod rząd i bez porażki przewodzą w tabeli.Zaczęło się od wygranego meczu z... Realem Madryt.Później wygrane z Vallecano, Espanyolem, z ówczesnym liderem - Betisem, a w dwóch ostatnich nie dali żadnych szans u siebie mocnej Maladze oraz na wyjeździe pokonali Villarreal i oba mecze zakończyły się po 3:0.Skuteczna drużyna gdyż strzeliła najwięcej bramek tuż po Barcelonie i Realu M.Do tego jest to najlepsza defensywa ligi.W 8 spotkaniach stracili tylko 3 bramki!!!Tak więc widzimy jaki potencjał drzemie w tej drużynie.A co warto powiedzieć nie mają w składzie gwiazd światowego formatu.Główny atut to gra zespołowa oraz serce do walki.A co ważne nie myślą o najwyższych celach.Do tego trener Levante ma komfortową sytuację jeśli chodzi o skład w dzisiejszym meczu bo żaden z zawodników nie jest kontuzjowany.Z kolei ich rywalem będzie słaby w tym sezonie Real Sociedad.Tylko 8 punktów [2-2-4] i dopiero 15 miejsce.Słaba gra na wyjazdach bo zaledwie 3 punkty w 4 meczach i to na inaugurację sezonu obecnie z ostatnim zespołem Gijon.Ostatnie 3 punkty zdobyli 5 kolejek temu z drugą najsłabszą drużyną Granadą.W ostatniej kolejce zremisowali z....4 najsłabszą drużyną tego sezonu Getafe.Tak więc widzimy że punkty gościom przychodzą tylko z najsłabszymi zespołami tego sezonu.Kolega wyżej ukradł mi typ z handicapem, więc stawiam na zwycięstwo gospodarzy w obu połowach.I myślę że ten typ jest bardziej prawdopodobny zwłaszcza że statystyki nie kłamią.Levante 9 z 14 bramek strzeliło w pierwszej połowie.Co ciekawsze nie straciło żadnego gola w pierwszej części gry!!!A Real S. zdobył tylko 2 bramki w pierwszych 45 minutach, do tego stracił w niej połowę straconych bramek w tym sezonie.Tak więc patrząc na to wszystko zdecydowałem się na typ 1/1, a więc wygraną w pierwszej części jak i całym meczu.
⛔100
 
figo17 48

figo17

Użytkownik
Piłka nożna, Primera Division , godz.22.00
Spotkanie: RCD Mallorca - Sporting Gijon (0:2)
Typ: 1
Kurs: 5
Buk: Bwin
Analiza: Dzisiejsze spotkanie pomiędzy Mallorca a Sportingiem Gijon zapowiada się bardzo emocjonująco. Gospodarze nie przegrali ostatnich 4 meczy w lidze. Co prawda tylko jeden z nich wygrali, ale pozostałe były spotkaniami z bardzo trudnymi przeciwnikami jak Atletico czy Valencia. Największym atutem Mallorci będzie właśnie gra na własnym boisku. Jak trudny jest to teren przekonała się już o tym nie jedna drużyna przyjezdna. Biorąc pod uwagę fakt że ostatni mecz u siebie z Valencia zakończył się remisem 1:1, gospodarze będą podójnie zmotywowani by wygrać to spotkanie. Zespół przyjezdny gra bardzo słabo w tym sezonie. Zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli. Jak do tej pory przegrał wszystkie 3 spotkania wyjazdowe. Tym razem będzie jeszcze trudniej, gdyż gospodaże grają bardzo dobrze u siebie. Sporting Gijon strzela mało bramek na wyjazdach bo tylko 2. Myślę że spotkanie to będzie jednostronne a gospodarze bardzo wysoko pokonają drużynę przyjezdną. Zakładany wynik 4:1.
⛔100
 
kuba7 19

kuba7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Primera Division
Spotkanie: Real Madryt - Villarreal

Typ: Real Madryt -3,5
Kurs: 3,00

Bukmacher: bet365
Analiza:


Dzisiaj o godzinie 20:45 drużyna z Madrytu zmierzy się na własnym stadionie z Villarrealem , który obecnie zajmuje 16 miejsce z dorobkiem zaledwie 7 punktów po 9 kolejkach Primera Division. Ostatnie mecze Villarreal to 1 porażka , 3 remisy i 1 zwycięstwo. W ostatniej kolejce doznali goryczy porażki z rewelacyjnym w tym sezonie Levante aż 0-3. Grając u siebie nie potrafili zdobyć nawet bramki. Drużyna jest nękana wieloma kontuzjami , które na pewno nie ułatwiają im gry. Brak Nilmara który wypadł z gry na co najmniej jeszcze 6 tygodni. Ich forma jest słaba i nie zapowiada się raczej na żadną zwyżkę w najbliższym czasie. Sam Garrido mówi , że aby mogli myśleć o zwycięstwie lub co najmniej remisie musieli by zagrać perfekcyjnie co w tym momęcie i w obecnej formie nie jest to raczej możliwe. Real podejdzie do tego spotkania w optymalnym składzie. W kadrze zabraknie tylko Albiola i Sahina , którzy itak są rezerwowymi jak do tej pory. Królewscy przed tym spotkaniem zajmują 3 miejsce z dorobkiem 19 punktów w 9 kolejkach. Strzelając przy tym 28 bramek a tracąc zaledwie 6. Takim bilansem udowadniają , że mają najlepszą ofensywę w lidze oraz jedna z najlepszych defensyw. Sam Pepe przyznaje jednak , że dopilnowanie Rossiego będzie trudne , ale nie nie możliwe. Więc w 100% ręczę za niego , że Rossi w tym meczu przy Pepe nie zrobi nawet sztycha. Jako kibic Realu stawiam na -2 a nawet dla odważnych polecam -3.

⛔100
 
zfnp 15

zfnp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Primera Division
Spotkanie: Real Madryt - Villarreal

Typ: Statystyki pomeczowe - Najwięcej popełnionych Fauli - Villiareal (-2)
Kurs: 1.75

Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam. Znów na szybkiego. Ale ja jestem zagoniony. Jeszcze nie ochłonąłem po wczorajszej niespodziance żeby nie powiedzieć katastrofie spowodowanej wykorzystywaniem sytuacji przez Barcelonę. Wam też zepsuli kupon ? Ale tak coś mi się śni że to koniec ery Barcelony. Ale do rzeczy. Dziś o godzinie 22:00 ciekawe spotkanie rozegrane zostanie na Santiago. Do Madrytu przyjedzie Villarreal. Wiadomo chyba kto jest faworytem tego meczu ? No oczywiście gospodarze. Jednak nie wiem jak was ale mnie kursy w granicach 1.13 nie zadowalają. Dziś wydaje mi się, a wręcz jestem pewien że Madryt będzie prowadził grę, kontrolował ją, długo rozgrywał. Ta teza daje dość duże szanse mojemu typowi. Myślę że goście będą w tym meczu dużo faulować. Real czasami się nie da zatrzymać inaczej niż faulem. Hani (-2) to nie jest, jakaś wygórowana linia. Myślę że warto zagrać - ja zagrałem. Czy słusznie ? Okaże się dopiero za ok. Dwie godziny. Na koniec przypomnę że Real zajmuje 2 a Villarreal 16 miejsce. Dziś liczę na 4:0. Hala Madryt. Zapraszam na spotkanie do Cyfry plus, które rozpocznie się już za 5 minut. Do boju Madryt ! Do boju !
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom