>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 26.10.2012 (piątek)

Status
Zamknięty.
U 0

unitedevil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, 1.Belgia
Spotkanie: St.Liege-Cercle Brugge
Typ: 1 (handicap 0:1)
Kurs: 2,15
Bukmacher: efortuna.pl

Analiza:
Pierwszy mecz 12 kolejki Jupiter ligi.
St.Liege nie zachwyca w tym sezonie,

12.Standard de Liege 11 4 1 6 21 : 21 13

Cercle tragedia, w tym sezonie murowany kandydat do spadku:

16.Cercle Brugge KSV 11 1 1 9 9 : 26 4.

Liege u siebie trzy razy wygrywali (raz 3-1, reszta to jednobramkowe wygrane) dwa razy przegrali bramki 9-7
Brugge na wyjezdzie jeszcze nie wygralo jeden remis i 5 porazek, w tym trzy wyniki roznica wieksza niz dwie bramki. 6-15!!!!
Historia spotkan tych druzyn z delikatna przewaga na Liege, 4 zw Liege, 3 remisy i 3 porazki. Dwa poprzednie starcia zakończyły sie wygrana Liege u siebie 2-0, liczę, że dziś powtórzą wynik.⛔100
 
lisandro88 3

lisandro88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Podbeskidzie - Lechia
Typ: 2
Kurs: 2,50
Bukmacher: Expekt


W pierwszym meczu 9. kolejki Ekstraklasy Podbeskidzie zmierzy się z Lechią. Sam typ na zwycięstwo Lechii nie jest jakimś super pewnym rozwiązaniem, ale po kursie 2,5 aż szkoda nie spróbować.

Jeśli spojrzymy na tabelę, to faworyt może być tylko jeden. Podbeskidzie w tym sezonie nie wygrało jeszcze żadnego meczu. Faktycznie, oba punkty piłkarze z Bielska zdobyli na własnym stadionie, ale taki bilans nie powala na kolana. Lechia tymczasem gra na wyjazdach lepiej niż u siebie. Gdańszczanie z czterech meczów na obcych boiskach wygrali aż trzy - z Pogonią, Jagiellonią i Koroną. Każda z tych drużyn wydaje się mocniejsza od Podbeskidzia i każda z tych drużyn słynie z dobrej gry u siebie, pomimo tego Lechiści wygrali w każdym z tych spotkań dość pewnie.

W znakomitej formie jest Traore, który ciągnie całą grę Lechii. Co prawda w ostatnim meczu jego dwie bramki nie pomogły wygrać meczu, ale przez okoliczności (od 2:0 do 2:3) podopieczni Bogusława Kaczmarka będą chcieli się zrehabilitować. W Podbeskidziu natomiast po fatalnych ośmiu meczach zwolniono trenera. problem jest tylko taki, że w miejsce Roberta Kasperczyka nie zatrudniono jeszcze nikogo. Żaden szkoleniowiec nie chce sobie ubabrać nazwiska ewentualnym spadkiem, zwłaszcza, że w Bielsku kokosów raczej nie zarobi. Ratunkiem dla Podbeskidzia ma być Ireneusz Jeleń, napastnik, który od długiego już czasu zmaga się z kontuzjami i nie gra w piłkę.

Podbeskidzie w tym sezonie raczej pożegna się z Ekstraklasą, nie pomoże im ani nowy trener, ani Jeleń. Lechia natomiast powoli buduje zespół, który może za jakiś czas powalczyć o wyższe cele w lidze. Nie wyobrażam sobie by mogli przegrać z Podbeskidziem.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Koszykówka - Euroliga
Unicaja Malaga - Montepashi Siena
Siena ML
3.17
Pinnacle


Na dzisiaj kolejna sytuacja z cyklu must win.W Maladzie polowa zaowdników jest bez formy a zespół narazie prezentuje sie kiepsko.Nie podoba mi sie też koncepcja Repesy ktory moim zdaniem stracił pomysl na kierowanie tą drużyną.Siena była blisko z Maccabi,naprawde mało brakowało a wyjechali by ze zwycięstwem.Podobnie jak w sytuacji z Cają nie wierze tutaj w 0-3 na starcie,tam są nadal klasowi zawodnicy i widać że chcą coś wygrać w tym sezonie mimo tego że nie mają już takiego budżetu i skladu jak w poprzednich latach.Jest okazja by ograć słaba w tym momencie Malage,stać ich na to zdecydowanie i wydaje mi sie że mecz będzie podobny do wczorajszego z udziałem Milano i Laboral.Szarpanie z jednej i drugiej strony ale w końcówce Siena może zaskoczyć i wygrać ten mecz.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 12

terminator7007

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Dania, Al-Bank Ligaen
Spotkanie: Fredrikshavn- Herning
Typ: 1
Kurs: 1,87
Bukmacher: bwin
Analiza:
Fredrikshavn to prawdziwa rewelacja ligi. Są liderem, na 9 meczów wygrali 6, trzy co prawda przegrali, ale wszystkie po dogrywce. Ostatnie pięć meczów to same zwycięstwa, a szczególnie imponująco wyglądają trzy ostatnie- 7:2 z Kopenhagą, 3:0 z Odense i 6:0 w Aalborgu z tamtejszymi Piratami. U siebie z dotychczas czterech rozegranych meczów wygrali 3. Goście natomiast większość ze swoich 9 meczów przegrali, zajmują 6. miejsce w tabeli (na 9 zespołów), na wyjeździe grając w kratkę, z resztą tak jak w całym sezonie- z reguły po jednym wygranym meczu, nadchodzi porażka. Pragnę zauważyć, że ostatni mecz wygrali ???? Dość pewny mecz z niezłym w sumie kursem- polecam &quot;jedynkę&quot;.
⛔100
 
celestin11 6

celestin11

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Francja LNB
Spotkanie: Limoges vs Le mans
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dziś o godzinie o godzinie 20:00 odbędzie się spotkanie francuskiej LNB , pomiędzy zajmującą ósmą pozycję w tabeli ekipą beniaminka Limoges , a plasującą się na drugiej pozycji w drużyną Le Mans. Moją analizę zacznę od Limoges. Otóż drużyna tegorocznego beniaminka rozegrała do tej pory trzy spotkania w LNB. Statystyka tej ekipy w tabeli prezentuję się następująco: 2z 1p 199:1993 pkt 5 pkt. Trzeba zauważyć , że dotychczasowe zwycięstwa drużyny Limoges miały miejsce co ciekawe na wyjazdach. Zarówno wygrana na hali z Nanterre 70:68 , a według mnie przed wszystkim zwycięstwo nad Gravelines-Dunkerque na ich własnym parkiecie 67:55 robi ogromne wrażenie i potwierdza ambicje i aspiracje tej ekipy w tym sezonie rozgrywkowym. Transfery jakie poczyniła ta drużyna po awansie do pierwszej klasy rozgrywkowej LNB są naprawdę bardzo solidne i powinny zaowocować dobrym miejscem w tabeli w tym sezonie ( według mnie będzie to miejsce od 1 do 8 i równorzędna walka w playoff z potentatami ligi ). Limoges posiada zarówno zawodników doświadczonych i jak i dopiero co rozpoczynających swoją przygodę z profesjonalną koszykówką graczy. Teraz jednak przejdę do największego atutu drużyny Limoges jakim jest według mnie gracki trener tej ekipy Panagiotis Giannakis. Jest to bardzo doświadczony trener , który trenował Panionios , Maroussi , Olympiakos , a także powierzono mu reprezentację Hellady. Przejdźmy teraz do ekipy Le Mans. Po trzech kolejkach LNB drużyna Le Mans zajmuję drugie miejsce w tabeli i jej statystyka wygląda następująco: 2z 1p 226:208. Cóż , nie mogę ukryć tego iż , że ekipa Le Mans nie jest wcale bez szans w tym pojedynku. Zarówno kadra drużyny jak i doświadczenie zdobyte w Europie na parkietach Euroligi z najlepszymi drużynami Starego Kontynentu , dają teoretyczną przewagę nad Limoges. Lecz sądzę , że tych dwóch głównych atutów dziś nie będzie widać na boisku w Limoges. Te dwa zwycięstwa , które odnieśli do tej pory , miały miejsce na własnym parkiecie gdzie ulegali zarówno Nancy 56:68 jak i Orleans 64:71. Limoges uległo na własnym parkiecie w pierwszym swoim spotkaniu przed własną publicznością ze Strasbourgiem 62:70. Zaś ekipa Le Mans uległa w Paryżu gospodarzom 87:88. Uważam , że dziś motywacji ani chęci zaprezentowania się z bardzo dobrej strony własnym fanom , nie powinno zabraknąć graczom Limoges , ponieważ przypuszczam , że gdzieś w podświadomości chcą pokazać własnym kibicom , że stać ich na wygrywanie spotkań z najlepszymi w lidze. Może oceniłem ten mecz zbytnio subiektywnie , lecz uważam , że moje przypuszczenia powinny się sprawdzić i jakże ciekawa i zarazem prowadzona przez bardzo solidnego trenera ekipa powinna poradzić sobie z ekipą Le Mans , która moim zdaniem dozna dziś drugiej z rzędu wyjazdowej porażki na trudnym terenie w hali Limoges.
⛔100
 
I 51

inoddswetrust

Użytkownik
hokej - KHL
Dynamo Ryga - Ekaterinburg
typ: 2
kurs: 5
bukmacher: bwin
Spotkanie dwóch najsłabszych zespołów ligi . Obie drużyny przegrywają ostatnio serią - Dynamo pięć z rzędu , a goscie 3 kolejne porażki . Któraś z druzyn przerwie niechlubną passę i ja stawiam na gosci . Ekaterinburg jeszcze nie wygrał na tafli rywala w regulaminowym czasie gry ( stąd tak wysoki kurs ) i dzisiejszy przeciwnik jest idealny by to zmienić . Gospodarze z kolei jak na swoje &quot; umiejętności &quot; mają za dobry bilans u siebie , więc nie wypada by go dzis jeszcze poprawili .
⛔100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna Bundesliga
Spotkanie: Augsburg - Hamburg
Typ: Over 3,5
Kurs: 3,80
Bukmacher: Betfair
Analiza: W spotkanie 9 kolejki Niemieckiej Bundesliga spotykaja sie Augsburg i Hamburg. Gospodarze tego spotkanie po 8 spotkaniach maja na koncie tylko 6 punktow i zajmuja niebezpieczna 16 pozycja w tabelii. Goscie maja na koncie 4 punktow wiecej i sa sklasyfikowani na 10 pozycja w tabelii. Pilkarze Augsburg sa niepokonani od 3 spotkanie i zapewnie dzis zrobia wszystko zeby przedluzyc ta dobra passa zeby sie oddalic od strefie spadkowej. Goscie nie przegrali na wyjedzie od 2 spotkan i zapewnie dzis takze zrobia wszystko zeby przedluzyc ta dobra seria szczegolnie ze w ostatnim spotkanie u siebie schodzili pokonani. Widac wiec ze toa bedzie wazne spotkanie dla pilkarze obie druzyn, dlatego mozemy sie spodziewac ostrej walke i determinacje do ostanich minut spotkanie zeby osignac dobry wynik. Licze ze w to spotkanie napastnicy obie druzyn zagraja skutecznie i uda im sie nie raz pokonac bramkarza rywale. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Augsburg i Hamburg padnie wynik powyzej 3,5 gola.
⛔100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna Bundesliga
Spotkanie: Augsburg - Hamburg
Typ: 1
Kurs: 2.3
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Typ przeciwko gościom. Oglądałem trochę ich meczu tydzień temu przeciw VFB Stuttgart i zaprezentowali się bardzo słabo. Grali wolno i bez błysku. Myślę, że przez tydzień formy nie zdążyli poprawić. Grali na własnym terenie za zaprezentowali się bezbarwnie.
Augsburg natomiast moze kontynuować marsz w górę tabeli. Od trzech meczów są niepokonani, zdobyli w nich 5 pkt i po fatalnym początku sezonu zaczynają iść w górę. Myślę, ze dzisiaj mają okazję podtrzymać tą fajną passę. Hamburg jest do ogrania. Przy maksymalnej mobilizacji mogą to zrobić. Tym bardziej że mają własne trybuny za sobą.
⛔100
 
C 9

cr7-81275

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/Włochy/Serie B
Spotkanie: Livorno - Cesena
Typ: Over 4.5 gola
Kurs: 8.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dzisiejszy wieczór wpadło mi w oko jedno spotkanie. W Livorno gospodarze zmierzą się z 16 drużyną Serie B Ceseną. Typ overowy, ponieważ gospodarze będą chcieli uzyskać dzisiaj pewne zwycięstwo i pokonać broniącą się przed strefą spadkową Cesenę. Wydaje mi się jednak, że gości stać na strzelenie bramki, a kto wie może dwóch. Obie drużyny tracą mnóstwo goli: Livorno - (18) Cesena (16). Sądzę zatem, że powinniśmy być świadkami ciekawego widowiska z dużą ilością goli. Początek spotkania o 21.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom