>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 26.10.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 846,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 26. Października
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy II Bundesliga
Godzina 18:30
Spotkanie : Magdeburg : Hamburger SV
Typ : Hamburg wygra / obie strzelą
Kurs : 4.40
Bukmacher : Unibet
Dwie drużyny i dwa inne cele , dla gospodarzy to walka aby nie być w gronie zagrożonych bo są zaledwie 1 punkt nad barażami natomiast goście chcą powrotu do Bundesligi , jak na dziś to są co prawda na 5 miejscu jednak do lidera FC Koln tracą zaledwie 2 oczka tak więc zapowiada się ciekawie w Magdeburgu , gospodarze u siebie w tym sezonie na 5 meczy nie wygrali ani jednego , zanotowali 4 remisy i 1 porażka w bramkach 7:8 , co do SV Hamburg to ci na wyjazdach nie przegrali 3-1-0 i bramki rewelacja 6:1 , jednak liczę że w Magdeburgu stracą bramkę , Magdeburg na 5 meczy u siebie w 4 z nich trafiał , jeden mecz zakończył się bezbramkowym remisem z Arminią B , Hamburg natomiast ostatni mecz wyjazdowy wygrał 2:1 z Darmstadt i na taki wynik liczę i dziś !
⛔100
 
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Miedź Legnica - Śląsk Wrocław
Typ: 1 drużyna więcej niż 4,5 rzutów rożnych
Kurs: 1,63
Bukmacher: fortuna
Analiza: Miedź w tym sezonie zdobywała : 3,5,6,5,6,4,7,6,5,7,4,6rzuty rożne, czyli tylko w 3 meczach linia proponowana przezemnie nie została pokryta.
Kurs do dubelka idealny, myślę że nie powinno być problemu z pokryciem tego overka.
Powodzenia
✅63
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: NBA - Koszykówka
Godzina: 02:00
Spotkanie: Oklahoma - Boston
Typ: Away team and under 212,5 pkt
Kurs: 3,75
Bukmacher: unibet
Kolejny wieczór z NBA. Dziś mamy według mojej opini tylko jedno ciekawe spotkanie, akurat je chcę spróbować zagrać. Oklahoma w tym sezonie jest tragiczna. Nawet powrót Westbrooka nie uchronił ich przed porażką z .... Sacramento. Są zespołem, który w obronie gra niczym polskie zespoły w europejskich pucharach (dziurawo). Boston też raczej nie jest zespołem szalejącym i częściej notuje undery niż overy. Wcale mnie nie zdziwi jak dziś Oklahoma nie przebije się nawet przez 90pkt, a Boston sam dołoży jakieś 100pkt i wygra mecz. O Bostonie napisałem chyba wszystko, sa dla mnie głównym przeciwnikiem GSW i zapewne teraz troszkę się pomęczą, aby bez kontuzji być w czasie playoff. Boston tylko bez Baynesa, a więc raczej niezbyt duża strata (rezerwowym Centrem może być Theis). Widać po tym zespole, że Hayward i Irving nie są w super formie, ale według mnie jutro wystarczy siły ognia na Oklahome. Mam wrażenie, że Boston wygra jakieś 104-96, a mecz będzie wolny. Brak Robertsona w obronie Oklahomy daje im we wznaki. GO GO BOSTON!
Jakby ktoś jednak chciał coś wybrać innego polecam: Denver, Portland, Detroit. Myślę, że wszyscy faworyci dzisiaj nie zawiodą. Powodzonka ;)
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jagiellonia - Legia
Typ: ilość bramek w meczu 4+
Kurs: 3.00
Bukmacher: fortuna
Analiza:
3. ekipa w lidze przyjeżdża do lidera, a że tylko punkt straty, kalkulacja jest prosta: Legia wygrywa i wskakuje na fotel, remis - Legia Jagi nie wprzedzi, ale Jaga może spaść z fotela, wygrywa Jaga i fotel pozostaje pod tym samym tyłkiem. Jest o co grać? No jest, tylko nasza ekstraklasa niekoniecznie musi kierować się prawami logiki.
Ale jak sądzę, obie ekipy wyjdą ofensywnie. Jaga może strzelić, bo ostatnio jej gra zwłaszcza skrzydłami wygląda coraz lepiej (2:1 w poprzedniej bitwie o fotel z Lechią), oraz drugie bo: Arkadiusz Malarz wpuszcza ostatnio na potęgę. Legia może strzelić, bo Carlitos się wkurzył uwagami Pawła Brożka oraz rozkręcił, a poza tym Legia nie może, tylko musi. No i żeby weszło, obie powinny strzelić po dwie, albo jedna trzy, a druga jedną. O 4:0 dla kogokolwiek nie myślę.
PS Jest i oliwa do ognia, czyli brak przepustki dla oprawy Legii i Białymstoku.
⛔100 i następnym razem proszę zwracać uwagę na godzinę rozpoczęcia spotkania
 
uzytkownik-119255 474

uzytkownik-119255

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria, Challange League
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Aarau - FC Wil 1900
Typ: FC Wil 1900
Kurs: 2.88
Bukmacher: Unibet

Analiza:
W piątkowy wieczór lecimy do Szwajcarii obejrzeć jednostronne widowisko gdzie chłopaki do bicia albo jak kto woli - chłopaki do rozdawania punktów czyli drużyna gospodarzy FC Aarau dostanie srogą lekcję futbolu od lidera tabeli i naszych dzisiejszych bohaterów - FC Wil 1900. O kim tu mowa? Już opowiadam. Zabierzmy się najpierw za gospodarzy gdyż będzie krótko i zwięzle gdyż z braku szacunku do nich, nie będę tracił Waszego i swojego czasu. Fc Aarau bo o nich tu mowa zajmują 10 pozycje w tabeli czyli ostatnią ze wstydem reprezentują takie statystyki jak: 4 punkty na 33 możliwych , 1 wygrana , 1 remis , 9 PRZEGRANYCH, bilans bramkowy też żałosny bo 11/23 co czyni ich najgorszą defensywa i ofensywą(wyjątek: FC Chiasso: 10) w lidze. Ostatnie mecze? Spójrzmy:
Ostatnie mecze FC Aarau:
20.10.2018 SUI D2 Servette FC 3-1 FC Aarau

07.10.2018 SUI D2 FC Aarau 2-3 FC Winterthur

30.09.2018 SUI D2 FC Vaduz 2-1 FC Aarau

25.09.2018 SUI D2 FC Aarau 3-1 FC Schaffhausen

21.09.2018 SUI D2 Lausanne-Sport 1-1 FC Aarau

01.09.2018 SUI D2 FC Rapperswil-Jona 2-1 FC Aarau

25.08.2018 SUI D2 FC Aarau 1-2 FC Chiasso

11.08.2018 SUI D2 FC Wil 2-0 FC Aarau

04.08.2018 SUI D2 FC Aarau 0-2 SC Kriens

27.07.2018 SUI D2 FC Winterthur 3-1 FC Aarau

O Boże - me oczy krwawią. Koniec. Zapomnijmy o nich. Czas na drużynę gości! FC Wil 1900 to lider tabeli z dorobkiem 21 punktów na 33 możliwych, 6 wygranych, 3 remisy , 2 porażki, bilans bramkowy: 16/10. Świetnie! Porażki? Tak, z 4 i 6 drużyną w tabeli, oba na wyjeździe - wstydu nie ma. Ostatnie spotkanie między sobą 2:0 dla gości. 3 wygrane wyjazdy - wszystkie wygrane do zera. Nie będę już więcej pisał bo szanujmy się - jesteśmy wszyscy świadomi co tu się stanie i wszyscy to wiemy. Jeszcze na koniec spójrzmy na statystyki gości:
Ostatnie mecze FC Wil 1900:
21.10.2018 SUI D2 FC Wil 3-1 FC Chiasso

07.10.2018 SUI D2 Servette FC 2-0 FC Wil

29.09.2018 SUI D2 Lausanne-Sport 2-2 FC Wil

26.09.2018 SUI D2 FC Wil 0-0 FC Vaduz

22.09.2018 SUI D2 FC Wil 2-1 FC Rapperswil-Jona

02.09.2018 SUI D2 FC Chiasso 0-2 FC Wil

26.08.2018 SUI D2 SC Kriens 1-1 FC Wil

18.08.2018 SUI Cup FC Uzwil 0-3 FC Wil

11.08.2018 SUI D2 FC Wil 2-0 FC Aarau

03.08.2018 SUI D2 FC Wil 2-1 Servette FC



Podsumowanie: FC Aarau nie mają szans tego wygrać. Unibet nam płaci 2.88 i ja to pobieram za wysoką stawkę a o 21:45 lecimy świętować łatwo zarobione pieniążki! Polecam z całego serca!

OFFTOP:
Dla oglądaczyjeszcze pare ciekawostek którym warto się przyjrzeć bo pachnie tam pieniędzmi: Braga 2.10, Adelaide Utd. 2.05 , Greuther Furth 3.30, US Orleans 3.00 , Sportivo Italiano 1.70, WSG Wattens 2.05, VfL Osnabruck 2.55. Jak zwykle bardzo przepraszam za offtop ale też serdecznie zachęcam do zarobienia paru groszy na weekend ???? Pozdrawiam Administracje i przepraszam za OFFTOP!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 03:00
Spotkanie: Edmonton Oilers - Washington Capitals
Typ: Washington - T. J. Oshie over 1.5 pkt (liczony tylko czas podstawowy)
Kurs: 3.35
Bukmacher: Unibet
Analiza: Typuje over 1.5 pkt Oshiego tylko dlatego że jest spadek formy między Ovechkinem a Kuznetsovem. W ostatnich 3 meczach zaledwie raz obaj doprowadzili do strzelenia gola, asysta Ovechkina przy golu Kuznetsova. Co do T.J.`a może nie punktuje tak często jak w/w panowie lecz widać że chłopak jest żądny gry. O zeszłych sezonach tego pana można powiedzieć, że &quot;dupy nie urywają&quot; 17/18, 98 meczy 69 punktów, 16/17 81 meczy, 70 punktów, 15/16 92 mecze, 68 punktów (podałem sezony, w których Oshie występował w barwach Caps) W presezonie w 4 meczach zdobył zaledwie jednego gola, ale tak jak mówiłem typ bazuję głównie na lekkim nieporozumieniu między dwoma rosyjskimi napastnikami co jest dużą szansą dla 31-letniego Amerykanina, a kurs warty ryzyka ????
⛔100
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Wiedeń
Godzina: 16:30
Spotkanie: Borna Corić - Kevin Anderson
Typ: 1
Kurs: @2.02
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Siema. Jutro w godzinach późno popołudniowych dojdzie do bardzo ciekawego spotkania pomiędzy 22 letnim Chorwatem Coriciem, a 32 letnim reprezentantem południowej Afryki Kevinem Andersonem. Kursy jakie wystawił bukmacher jednoznacznie faworyzują Kevina, z czym nie do końca się zgodzę, ale od początku. Sezon temu Kevin zaskoczył cały tenisowy świat, złapał formę życia i zagrał w finale turnieju wielkoszlemowego na US Open i to by było właściwie na tyle. Zawodnik ten polega głównie na mocnym serwisie i szybkim kończeniu akcji, w przebijaniu z każdym lepszym średniakiem nie ma po prostu czego szukać, jednak taki styl gry pod halę powinien być co najmniej wskazany, a czy to się sprawdza w przypadku tego zawodnika? Sezon temu po wielkim sukcesie na USO, były wielkie oczekiwania przed Paryżem, efekt? Porażka w Sztokholmie z Dasco w 2 rundzie, przegrana w I rundzie z Garcia-Lopezem właśnie w Wiedniu, i odjazd w I rundzie w Paryżu znowu z Dasco, statystyka, jeżeli chodzi o hale z zeszłego sezonu 1/4. Dwa sezony temu niewiele co pograł na hali, a porażka z Dimim jak na tamte czasy była wpisana w ryzyko, jednak popatrzmy na turniej w Wiedniu - I runda przegrana z czajnikiem Troickim. W tym sezonie już wygląda to troche lepiej, jak jeszcze wygranej w Nowym Yorku nie można porównać do tego turnieju, bo jest tam o wiele szybsza nawierzchnia, tak ogranie Djokera, czy urwanie seta młodszemu Zverevowi na Laver Cup może robić wrażenie, tak im dalej w las, tam wygląda to dalej bardzo podobnie. Akurat miałem okazję oglądać jego mecz z Ryśkiem, i tam, gdyby Gaske był bardziej regularny, to skończyłoby się to bardzo szybko. Jego rywalem będzie Borna Corić, który za wszelką cenę chce dotrzymać słowa z poprzedniego sezonu - &quot;pod koniec roku 2018 chce być w top 10 rankingu ATP&quot;. Patrząc na to w jakim stylu wszedł w sezon zapewne wiele osób w ogóle nie zauważyło zmiany jaką przeszedł ten zawodnik. Aktualnie to On jest w życiowej formie, mało tego - przestał roztrzaskiwać rakiety i emocje już nie biorą góry nad meczem, po prostu przestał być czajnikiem. Nie ma sensu patrzeć na statystki z przed poprzedniego sezonu, bo tam nie licząc końcówki sezonu, to wcześniej był po prostu innym zawodnikiem, niż obecnie. Jeżeli pierwszy serwis Andersona zacznie lekko zawodzić, a dzieję się to ostatnio bardzo często to w wymianach Corić go po prostu zajedzie. Ale nie może być tak pięknie, bo oddsmakerzy to nie ogórki, i to Chorwat jest jutro lekkim underdogiem. Spowodowane jest to oczywiście liczbą i intensywnością spotkań Borny w tym miesiącu i to nie z byle kim, co jednak organizm na swój sposób odczuje, jednak ma to też również swoje zalety - jest po prostu lepiej rozegrany, a z Kevinem to się raczej za wiele nie nabiega.
Podsumowując tak to wszystko - idę w młodość i gościa, który obecnie jest w lepszej formie.. Niemniej jednak nie szalałbym ze stawką, bo to dalej są ludzie, a nie roboty i to wszystko może wyjść podczas meczu, chociaż póki co wygląda to na prawdę dobrze, a dzisiejsza wygrana z Francuzem mówi sama za siebie. Jak ktoś gra za granicą to bukmacher Bet365 daję nam kurs @2.10.
Powodzenia! ;)
⛔100
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Wiedeń
Godzina: 13;00
Spotkanie: Kukushkin - Fucsovics
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Oglądałem dzisiejsze spotkanie Kukushkina, bo sam postawiłem na niego nie małe pieniądze w spotkaniu z Rublevem. Wyglądał dzisiaj bardzo przyzwoicie, to miejsce w 1/2 należy mu się zdecydowanie bardziej niż zawodnikowi Węgier. Fucsovics turniej zaczął od straty seta 1-6 z Augerem który był po kilku dalekich podróżach i meczach rozegranych w przeciągu dwóch tygodni, a następnie jego rywalem był Włoch który podczas spotkania zdecydowanie zmagał się z jakimś bólem. H2H zdecydowanie też po stronie zawodnika z Kazachstanu, ale nie biorę tego na wyznacznik swojej analizy. Po stronie Węgra stoi serwis, ale wydaje mi się, że Kukushkin powinien sobie z tym poradzić i odprawić go bronią która nazywa się &quot;backhand&quot;
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Lakers vs Denver
Typ: Denver i under 236,5
Kurs: 3,15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ja tutaj widzę zwycięstwo gości. Myślę że Lakers nie dadzą rady z dobrze ustawionymi Nuggetsami. Muszę się przyznać że goście mi imponują na początku sezonu. Grają bardzo szybko, dużo trójek, dużo walki i naprawdę niezła obrona. Przypominam że zatrzymali u siebie Warriors poniżej 100 pkt. Mecz wygrali pomimo 6/32 z trójek oraz 24/42 z wolnych! Wiadomo mecz meczowi nierówny ale naprawdę mają solidnych defensorów. Millsap ogarnia sprawę, ten nowy Craig robi naprawdę dobrą robotę w defensywie, a i coś dorzuci z daleka. Ciekawy skład, szkoda tylko kontuzji Bartona. Ofensywnie jest duży potencjał. Nie boją się rzucać, z GSW szło fatalnie za 3pkt i skuteczność nie była za dobra a i tak wygrali. Lakersi dzień po dniu. Fakt, że nie namęczyli się specjalnie z Phoenix, ale nie będą w każdym meczu walić ponad 120 pkt. Myślę, że linijka ustawiona na 237,5 pkt nie zostanie przekroczona w tym spotkaniu. Lakers u siebie to też inna mobilizacja, ale Denver będą chcieli pokazać kto jest lepszy i moim zdaniem wezmą ten mecz. Ja tutaj stawiam na under, tej nocy na 11 spotkań było 8 underów. Denver to jest solidna ekipa, gotowa na sprawienie wielu niespodzianek w tym sezonie. Po takim kursie w to wchodzę. Powodzenia!
⛔100
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Czarni Radom - ONICO Warszawa
Typ: ONICO Warszawa -1.5 seta
Kurs: 2.50

Bukmacher: fortuna
Analiza:

Moim faworytem jest ONICO. Drużyna stabilniejsza, silniejsza, dojrzalsza. Warszawa już w poprzednim sezonie wyglądała bardzo dobrze przez większa cześć sezonu dopiero na końcu fatalnie obniżyli loty. Wiele kluczowych elementów z poprzedniego sezonu zostało utrzymanych jak przyjmujący Kwolek, rozgrywający Brizard czy trener Antiga. Nastopiło kilka zmian ale jak dotąd ten zespół prezentuje się bardzo dobrze. Nowy atakujący Araujo jak na razie nie daje możliwości Vernonowi zaprezentowania swoich możliwości bo sam gra świetnie po prostu. Szczególnie z Resovią błyszczał gdzie zdobył aż 22 punkty w ataku przy skuteczności 66%. W kolejnym meczu udowodnił, że to nie przypadek i zaliczył 16 oczek w ofensywie przy godnej skuteczności 52%, a rywalem był mimo, że mało medialny to jednak solidny zespół Aluronu. Pozycja atakującego wygląda tu lepiej niż w Radomiu, bo Zhigalov na razie szału powiedzmy nie robi. Jest solidny, skoczny, ale cudów a ataku nie wyprawia. O Fornalu czy środkowych ciężko napisać, że grają coś szczególnego, po prostu ogrywali zespoły słabsze od siebie jak Olsztyn i Lubin i grali dobrze. W formie z pewnością jest Żaliński i to on ciągnie w największym stopniu ofensywę Czarnych. Wygląda fajnie, ale na Warszawę to według mnie będzie za mało, bo w ONICO gra wygląda naprawdę dobrze. Brizard fajnie gra z Vigrassem, Wrona na środku tez daje rade, a do tego jest jeszcze Kwolek. Jest to zespół z bardzo solidnym składem personalnym, z reprezentantami kraju z doświadczeniem, a do tego gra zespołu wygląda fajnie. Jak do tej pory brali wszystko za maksa punktów i to miedzy innymi z Resovią i Aluronem, jutro mają wyjazd rywal na pewno trudny, ale nie na tyle, żeby go nie ograć i to dość wyraźnie, bo na wielu pozycjach goście górują nad rywalami. Jeśli jutro potwierdzą swoje możliwości i dyspozycję z ostatnich tygodni to wygrają z Czarnymi za 3 punkty.
⛔100
 
N 583

nikoosg123

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Lakers vs Denver
Typ: K.Kuzma under 2,5 trafionych rzutów za 3pkt
Kurs:
2.08
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dobry kurs, a linia chyba za wysoka dla Kuzmy. Dla tego gościa priorytetem nie są rzuty za 3, a linia wystawiona jak na jakiegoś Lillarda czy innych shooterow. Kuzma póki co tylko raz pokrył taka linie, przeciwko Spurs gdzie zagrał naprawdę dobrze ale to nie jest gracz który regularnie celuje zza łuku. Na 4 rozegrane mecze póki co jego staty zza łuku wyglądają tak: 1/7 ( 29min), 1/5 (26min), 4/10 ( vs SPurs 46 min bo dogrywka), No i wczoraj vs słabiutkim w obronie Suns 0/2 w 30min. A dziś zagrają z Bryłkami które bronią póki co bardzo solidnie. Nuggets maja kim bronić Kuzme i moim zdaniem nie ma opcji by dziś sypnął 3 trojeczki, wkoncu to PF i pod koszem tez ma swoją robotę do wykonania i nie bedzie tylko stał za 7 metrem czekając na piłeczkę. Lakers grają dzień po dniu wiec możliwe ze i minuty mu dziś spadną. Powodzenia !
✅108
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
R 634K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Szwajcaria
Godzina: 20:00
Spotkanie: Aarau - Wil
Typ: X2
Kurs:
1,53
Bukmacher Fortuna
Analiza:

Zapowiada się dziwny mecz w Szwajcarii. Patrząc na kursy nie ma faworyta, choć nieśmiało można odczuć, że trochę mocniej buki patrzą w stronę gospodarzy, którzy zajmują oststnią lokatę i po 11 kolejkach mają na koncie tylko 4 punkty z bilansem 11:23. Goście zaś liderują z dorobkiem 21 oczek. W ostatnich 5 meczach między nimi 2 zwycięstwa Wil, 2 remisy i zwycięstwo Aarau. Takie statystyki mnie przekonują, a kurs na X2 całkiem solidny. W piątek to mój typ, choć kusi 2 DNB po 1,99.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: :hokej: Czechy ELH
Godzina: 17:00
Spotkanie: Ocelari Trinec - Mlada Boleslav
Typ: obie strzelą 2+
Kurs: 1.92
Bukmacher: fortuna
Liczę na bramki w Werk Arenie. Mlada pod wodzą nowego sztabu zaczyna się rozkręcać. Wreszcie bramkę strzelił Stastny, do tego Vondrka ostatnio grał ponad 20 min ( gol,asysta) i zaczyna wyglądać jak kapitan,do tego Klepis ! Pacovsky, Orsava...tam ma kto grać. Są w tabeli w strefie spadkowej,ale spodziewam się tendecji zwyżkowej
Ocelari też dołują w tabeli,jednak widać spory progres. Przede wszystkim wracają do optymalnego zestawienia a u siebie są zawsze mocni. To drużyna z najwyższymi aspiracjami, doświadczeniem i świetnym składem. Przed sezonem ich notowania były bardzo wysokie. No ale były kontuzje,gra na dwóch frontach&gt; nie będe się tu rozpisywał...
Podsumowując,to uważam,że obie ekipy są na fali wznoszącej i warto zwrócić na nie uwagę, bo spodziewam się,że będą się wspinać w tabeli. Na jutro faworyt nie jest taki jasny jak wskazują to buki. Patrząc jednak z bezpieczniejszej perspektywy to spodziewam się dobrego ofensywnego spotkania.
Zapraszam o działu
https://forum.bukmacherskie.com/threads/czechy-tipsport-extraliga-slowacja-tipsport-liga-2018-2019.153470/page-4#post-6737854
Pozdrawiam ????
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chorwacja
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rud.Zagreb - Lok.Zagrzeb
Typ: gol gospodarzy
Kurs:
1.97
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Jeden z potencjalnych kandydatów do mistrzostwa zmierzy się z najsłabszą drużyną w lidze, która po 11 kolejkach zdołała ugrać zaledwie 2 punkty. W Chorwacji bardzo często lepsze na papierze drużyny tracą gole w meczach wyjazdowych. W ostatnim oficjalnym meczu wyjazdowym - Lokomotiva nieoczekiwanie przegrała z inną drużyną, która zamyka tabelę - Zapresiciem. W tym meczu trudno mi sobie wyobrazić kolejną porażkę z rzędu, ale ewentualny gol gospodarzy jest całkiem prawdopodobny, tym bardziej że Rudes mimo fatalnych wyników - daje radę zdobyć to minimum w postaci 1 gola - ostatnio z Osijek (1-4), wcześniej Rijeka (1-2), Hajduk (1-3), czy ponownie Osijek (2-3), dlatego za darmo 3 punktów nikomu nie oddają i potrafią się postawić. Dodatkowo goście w porównaniu do innego zespołu z Zagrzebia - tracą w ostatnim czasie wyjątkowo często gole w meczach wyjazdowych, dlatego dostrzegam spory potencjał w tym typie.
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria, Challange League
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Aarau - FC Will 1900
Typ: FC Will 1900 i obie strzelą
Kurs: 4,55
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Mecz dość szczegółowo opisany przez moich 2-ch poprzedników.Postaram się dodać coś od siebie.
Gra ostatnia drużyna z 1-szą,a jednak buki faworyzują gospodarzy/nie wiem z jakich powodów/
Kursy 2,3 - 3,4 - 2,79.
Aarau strzeli gola....UWAGA 1,18.Will-1,25
Jeżeli uważam,że Will wygra to mimo wysokiego kursu jest spore prawdopodobieństwo wejścia.
Aarau mimo serii 3 porażek pod rząd z bramkami całkiem całkiem.....w ostatnich 7-miu spotkaniach ZAWSZE strzeliło bramkę.
Co z tego wyniknie zobaczymy o 22-giej.
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Australia- A League
Godzina: 10:50
Spotkanie: Adelaide Utd- Newcastle J
Typ: powyżej 3,5 gola
Kurs: 2,60

Bukmacher: fortuna
Witam, bardzo słaba oferta w fortunie na tą ligę dlatego zdecydowałem się zagrać tutaj 3,5 gola. Chciałem zagrać 2,5 i BTTS ale tego buk nie ma w ofercie niestety. Może na live będzie, australijczycy słyną z tego że pada tam często sporo goli, bardzo często też w końcówkach meczu i to po 80 min, niekiedy jak jest czas to pilnuję i gram bo są dobre kursy na takie zdarzenia. Nie ma się tutaj co zbytnio rozpisywać bo A League dopiero zaczęli sezon, życzę powodzenia bo ostatnio coś słabo idzie, może się w końcu przełamię, dzisiaj dobra oferta u buka więc jest w czym wybierać
⛔100
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie B
Godzina: 21:00
Spotkanie: Palermo - Venezia
Typ: 1 HA -1.0
Kurs: 2.25
Bukmacher: LVbet

Analiza:
W piątkowy wieczór o 21 rozpoczniemy 9 kolejke Serie B. Mecz Palermo - Venezia ma tylko jednego faworyta, oczywiście są nimi gospodarze. Palermo w tym sezonie na pewno będzie głównym kandydatem do awansu zrobili kilka ciekawych transferów z Serie A i na pewno chcą w końcu powrócić do elity. Początek sezonu był taki w kratkę po 5 meczach został zwolniony trener Bruno Tedino a jego bilans z tego sezonu 2-2-1. Widać, że zarząd liczy tylko i wyłącznie na dobre wyniki drużyny. Od 26 września na stanowisku trenera jest Roberto Stellone, który w dwóch pierwszych meczach wygrał i zgarnął 6pkt. Dziś mierzy się z najsłabsza drużyną wyjazdowa jaką jest Venezia. Drużyna gości w 3 meczach na wyjeździe nie zdobyła żadnego punktu i strzeliła tylko 1 gola. Venezia w tamtym sezonie grała w play-offach o Serie A, ale gdy z końcem ubiegłego sezonu odszedł Filippo Inzaghi to drużyna zupełnie się posypała. Dziś w drużynie gości jeszcze dwa osłabienia Pinato(m 2/0) oraz Geijo(f 5/1). Z kolei Palermo jeszcze w tym sezonie nie przegrało na własnym stadionie, wiec liczę, że i teraz będzie zwycięstwo! Powodzenia!
⛔100
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy Bundesliga
Godzina 20:30
Spotkanie : Freiburg - Borussia MG
Typ : Borussia i Plea strzeli (występ od początku)
Kurs : 4.20
Bukmacher : Unibet
Analiza:
Witam serdecznie! Mecz rozpoczynający 9 kolejkę Bundesligi. 11 Freiburg kontra niespodziewany wicelider z MGladbach. Kilka słów o formie zespołów. Gospodarze, po laniu w Augsburgu(4:1), dwa remisy z Leverkusen(d) i Hertą (w). Goście po wyjazdowym remisie z Wilkami(2:2) rozbili na Alianz Arena Bayern 3:0 i w zeszłej kolejce zdemolowali u siebie Mainz 4:0. Forma niesamowita. Co do postaci naszego bohatera: 25 letni francuski napastnik, który w letnim okienku transferowym przyszedł z Nicei za 23 mln euro. Bardzo szybko wkomponował się w jedenastkę Borussi i w 8 meczach zdobył 5 bramek, stając się najskuteczniejszym piłkarzem zespołu. Wraz z Thorganem Hazardem( młodszym bratem Edena), tworzy morderczy duet napastników. Do tego świetnie asystujący Neuhaus, Hofmann, czy Herrmann. Jak tylko nie zlekceważą rywala i na 100 procent podejdą do meczu, to jestem spokojny o wynik.
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
⛔100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska- Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Miedź Legnica- Śląsk Wrocław
Typ: Miedź Legnica zdobędzie +1,5 gola
Kurs: 2.30
Bukmacher: Etoto
Analiza:
Dziś spowrotem wracamy do meczów ligowych- czyli tego, co lubię najbardziej. 13- stą kolejkę w Ekstraklasie rozpoczyna mecz Miedź Legnica- Śląsk Wrocław, czyli dwójka zarówno terytorialnych sąsiadów jak i tych z tabeli ligowej. Miedź Legnica znajduje się aktualnie na 12 miejscu z dorobkiem 12 punktów, 16 zdobytych bramek i 23 straconych. Sytuacja Śląska wygląda podobnie, miejsce wyżej zajmuje tylko dlatego, że ma lepszy bilans bramkowy: 17 zdobytych i 17 straconych. Obie drużyny posiadają solidną ofensywę i średnią defensywe. Ja dziś bardziej chcę się skupić na ofensywie Miedzi bo tego dotyczy typ. Gospodarze mają w składzie np. Forsella, który regularnie zdobywa bramki dla swojej drużyny i świetnie radzi sobie przy rzutach karnych. Poza tym czysto statystycznie: w 5 na ostatnie 10 spotkań Miedź strzeliła przynajmniej 2 gole. Nieprzerwanie od prawie 20 meczow u siebie drużyna z Legnicy pokonuje w każdym spotkaniu bramkarza swoich rywali przynajmniej raz, połowa z tych pojedynków skończyło się zdobyciem przez nich nawet 2 lub więcej bramek. Mój typ ma również podstawy patrząc na defensywe Śląska. Drużyna z Wrocławia traci dość dużo bramek. Jak już wspomniałam w 12 meczach stracili 17 goli co daje średnio 1-2 bramki na mecz. A jeśli dodamy do tracącego bramki Śląska całkiem dobrą skuteczność w ich zdobywaniu Miedzi Legnica to wychodzi nam idealna okazja na dwie bramki gospodarzy. I choć trzy ostatnie spotkania nie wygrali przychylam się nawet do ich zwycięstwa w tym starciu. Przewiduję tu otwarty mecz, z dużą ilością bramek. Dla odważnych proponuję typ, że obie drużyny strzelą przynajmniej po 2 gole po kursie prawie 5- typ, który w Ekstraklasie bardzo lubi wchodzić.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom