>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.10.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Iran Ekstraklasa
Godzina: 15:15
Spotkanie: Pars Janoobi Jam - Sanat Naft
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs: 1.65
Bukmacher: forbet
Analiza:
Spotkanie dwóch drużyn specjalizujących się w remisach. Gospodarze do tej pory 3 zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki. Goście 1 zwycięstwo, 6 remisów i 2 porażki. Ciekawsze są jednak statystyki ligowe Pars u siebie i Sanat na wyjeździe w 2018 roku. Pars od stycznia na własnym boisku 3 zwycięstwa i 8 remisów, Sanat od stycznia na wyjazdach 3 porażki i 8 remisów. Dziś liczę na podtrzymanie tendencji do remisów, jeśli wygrają gospodarze mamy zwrot stawki.
✅65
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy 2 Bundesliga
Godzina: 18:30
1FC Magdeburg (15) – Hamburger SV (5).
Typ:
Hamburger SV wygra
Kurs: @ 2.30
Bukmacher: Betclic
Kiedy zobaczyłem to spotkanie pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy to wygrana gości, ale po kolei...
Magdeburg to beniaminek 2 Bundesligi i jak widać po dotychczasowych ich dokonaniach doskonale wpisują się w role zespołu, który będzie miał ciężkie życie i raczej bliżej im do walki o utrzymanie niż o jakieś zaszczyty w tej lidze. Z drugiej jednak strony to jak na razie specjalista od wyników remisowych, bo mają już na swoim koncie sześc spotkań zakończonych podziałem punktów. Cztery z tych remisów to dorobek własnego boiska, ale co z tego kiedy jeszcze nie potrafili tutaj wygrać spotkania, a ogólnie tylko raz wygrali z Sandhausen trzy kolejki temu. Trener Magdeburga Jens Hartel nie będzie mógł liczyć na Rico Preissingera i Joela Abu Hanna.którzy są kontuzjowani tutaj.
Hamburg wygrał tylko jeden z pięciu poprzednich meczów ligowych, a także trzy remisy i jedną porażkę. zaczyna to trochę niepokoić zważywszy, ze te remisy to wyniki 0-0 a to trochę zle świadczy o ofensywie ekipy, która po spadku z Bundesligi miała walczyć o automatyczny powrót na salony. Z drugiej jednak strony zagrali te mecze z nie najgorszymi drużynami Bochum, St.Pauli i Furth. Jak na razie lepiej wychodzą im mecze wyjazdowe, gdzie do tej pory nie przegrali spotkania wygrywając trzy i raz remisując z bilansem
bramkowym 6-1. Christian Titz jest już w pełni sił i bedzie alternatywą dla szkoleniowca Hamburga na dzisiejszy mecz, a tylko długotrwałe kontuzje Gideon Jung, Jairo Samperio i Kyriakos Papadopoulos wykluczja ich z dzisiejszego meczu.
Jak napisałem wyżej dla mnie ten mecz jest oczywistą, oczywistością jeżeli chodzi o poszukanie faworyta i zwycięzcy tego meczu wiec zbytnio nie zastanawiając się i nie udziwniając w żaden sposób tego zakładu idzie typ na wygraną Hamburger SV.
✅130
 
kulfoniasty 403

kulfoniasty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Jagiellonia - Legia
Typ: Legia wygra / BTS
Kurs: 4.70
Bukmacher: fortuna
Analiza: W hicie kolejki Legia zagra na wyjeździe z Jagiellonią. Od kompromitującej porażki (1-4) z Wisłą Płock - Legia nie zaznała porażki. Ich gra wygląda zdecydowanie lepiej i mimo remisów, które w teorii nie powinny im się przytrafić jak np. z Wisłą (3-3) czy z Arką (1-1). W dotychczasowych rywalizacjach z Jagą na ich boisku - także z reguły nie przegrywają - w ostatnich 10 rywalizacjach tylko raz musieli uznać wyższość Jagi, poza tym 3 remisy i aż 6 zwycięstw Legii.
Forma Jagi jest zdecydowanie bardziej w kratkę - z ledwością udało im się ugrać 3 punkty z Pogonią, wcześniej tylko remis z Koroną i kompromitująca porażka u siebie ze Śląskiem - szczególnie ich defensywa jest bardzo niestabilna. Według mnie w tym spotkaniu Legia po raz kolejny wywiezie 3 punkty z Białegostoku, a sam wynik będzie 2-1 / 3-1 dla gości z Warszawy.
⛔100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska- Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Miedź Legnica- Śląsk Wrocław
Typ: Forsell strzeli
Kurs: 3.20
Bukmacher: Unibet
Analiza: Pierwsze derby pomiędzy Wrocławie a Legnicą na poziome Ekstraklasy, oba kluby zaprzyjaźnione, więc na trybunach święto, ale na boisku już nie koniecznie, bowiem obie ekipy ostatnio dołują i zajmują miejsce w dolnych rejonach ligi (Śląsk 11 miejsce, Miedź 12 miejsce), obie ekipy zdobyły do tej pory po 12 pkt. Inkasując po 3 zwyciestwa i 3 remisy oraz ponosząc 6 porażek, obie ekipy overowe, w meczach gospodarzy pada średnio 3,25 bramki na mecz, a w meczach gości 2,83 gola na mecz. Jednak ładna dla oka piłka zarówno u jednych jak i u drugich nie przekłada się na wyniki i obecnie mają tylko 3 punkty przewagi nad ostatnim w tabeli Górnikiem. Patrząc na ogólne statystyki pierwsze co przychodzi do głowy to over oraz btts, jednak kursy nie są zadowalające, dlatego postanowiłem spróbować zagrać na najlepszych strzelców obu ekip, a dodatkowo najlepszych strzelców całej ligi, liderem wśród ligowych snajperów jest Robak (Śląsk) z 8 golami, tuż za nim Fin Forsell (Miedź) 7 goli. Kolejnym argumenetem za tymi piłkarzami jest to, że wykonują w swoich drużynach rzuty karne, a z racji, że są to derby spięć pod obiema bramkami nie powinno zabraknąć, poza tym jakw spomniałem wcześniej jedni i drudzy overowi, wiec bramki powinniśmy zobaczyć, oby strzelili je tylko główni egzekutorzy obu ekip.
⛔100
 
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Valladolid - RCD Espanyol
Typ: Liczba rzutów rożnych Powyżej (10.0)
Kurs: 1.76
Bukmacher: LVbet
Analiza: Dziś po raz kolejny rzuty rożne. Typ na powyżej 10 kornerów w meczu Valladolid z Espanyolem. Niespodziewanie mecz tych dwóch drużyn można nazwać jednym z ciekawszych w tej kolejce oprócz oczywiście El Clasico. Spotkają się bowiem 6 zespół w tabeli z wiceliderem. Ciężko wskazać faworyta w tym meczu, więc stawiam na rzuty rożne. Obie drużyny mają wysokie średnie wykonywanych kornerów na mecz. Valladolid na poziomie 5.78, Espanyol z kolei 6.00. W spotkaniach u siebie gospodarze mają średnią 6.75, goście na wyjazdach 5.80. Moim zdaniem w tym meczu nie zabraknie sytuacji po obu stronach, są to zespoły na mniej więcej tym samym poziomie. Liczę na ciekawy, otwarty mecz z obu stron i solidną liczbę kornerów. Obie drużyny tak jak napisałem wcześniej mają wysokie średnie rzutów rożnych wykonywanych na mecz i wszystko wskazuje na to, że w dzisiejszym meczu przekroczenie linii 10 tych stałych fragmentów gry nie powinno być problemem.
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Jagiellonia - Legia Warszawa
Typ: Legia Warszawa wykona rzut karny
Kurs: 5,50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W naszej lidze jest mnóstwo rzutów karnych. Wpływa na to między innymi system VAR. O tym jak ten system zwiększa liczbę rzutów karnych można się było przekonać chociażby na ostatnich mistrzostwach świata. Dołączając do tego obronę polskich klubów, która jest po prostu bardzo chaotyczna, do tego obrońcy często się spóźniają z reakcją, to nic dziwnego, że jest tyle karnych. Legia Warszawa ma ogromny potencjał w ataku. Póki co grają poniżej oczekiwań, ale w końcu się rozkręcą. Ostatnio z Wisłą Kraków pokazali swoją moc jeśli chodzi o ofensywę, bo strzelili trzy gole. W meczu z Jagiellonią uważam, że to Legia będzie częściej atakować, a Jaga nastawi się na grę z kontrataku. W związku z tym Legia będzie często w polu karnym Jagiellonii, co zwiększa szansę na zdobycie rzutu karnego. Moim zdaniem Legia wykona w tym meczu rzut karny.
⛔100
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Sochaux vs Niort
Typ: Sochaux over 1.5 goli
Kurs: 2.14
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie 12 kolejki 2 ligi Francuskiej.Sochaux po serii dosc slabych meczy wygralo ostatnio z Troyes na wyjezdzie i dzisiaj podejmuje niezle spisujacy sie Niort. I moj typ glownie bazuje sie na formie obu zaspolow. Sochaux chyba zlapalo wiatr w zagle i sprobuje tutaj powalczyc o zwyciestwo, natomiast Niort ostatnio 0;3 z silnym Metz. Typ dosyc ryzykowny, no ale zobaczymy..
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Valladolid - RCD Espanyol
Typ: X
Kurs: 3.10
Bukmacher: lvbet
Analiza: Starcie dwóch drużyn, które mają za soba dobre tygodnie. Gospodarze zajmują 6 pozycję dzieki kilku zwycięstwom z rzędu natomiast Espanyol czwarte, pokazując wszystkim że nie warto ich lekceważyć. Jestem zdania, że zobaczymy tutaj wyrównane spotkanie. Valladolid gra solidnie u siebie. Są w formie. Myślę, że ujrzymy ciekawy mecz, ale obie druzyny powinny grac raczej zachowawczo. Gospodarze postawią w wiekszym przypadku na defensywe, nie strzelaja zbyt wielu bramek. Ale graja skutecznie. Liczę, że przy końcowym gwizdku zobaczymy remis.
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Jagiellonia - Legia Warszawa
Typ: będzie wynik w trakcie spotkania 0-2
Kurs: 4,60
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dzisiaj spróbuję nieco inny rodzaj typu, ponieważ moim zdaniem Legia jest faworytem w tym meczu. Powinna zagrać konsekwentnie w defensywie od początku, bo zapewne Ricardo Sa Pinto, po straconych golach z Wisłą, nie pozwoli na ponowną dekoncentrację. Przy odpowiednim skupieniu w tyłach Legia potrafi szybko przenieść grę do przu, a posiada atuty w grze ofensywnej, czy to z kontry, czy też ze stałych fragmentów gry. Jeśli przyjdzie grać pozycyjnie, również nie powinno być źle przy obecnej formie fizycznej i ruchu zawodników do piłki. Dodatkowo liczę na Carlitosa, który po 2 golach z Białą Gwiazdą powinien pójść za ciosem i zacząć odrabiać straty goniąc liderów klasyfikacji strzelców. Jeżeli Legia strzeli pierwsza gola, jestem przekonany że druga również padnie, stąd taki typ po kursie skrojonym na moje oczekiwania. Bezpieczniejszym byłby, że Carlitos strzeli, ale to pozostawiam pod rozwagę czytelników.
⛔100
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: QPR - Aston Villa
Stadion: Loftus Road Stadium
Pogoda: 8°C, bezchmurnie, wiatr 13km/h
Typ: Drużyna 1 powyżej 1.5 goli
Kurs: 2.35
Bukmacher: Lvbet
Analiza:

Zapraszam do Londynu, gdzie QPR podejmie dziś drużynę Aston Villa. Kilka faktów a później parę słów ode mnie z racji tego że niewiele czasu pozostało do rozpoczęcia spotkania.
Potwierdzone wyjściowe 11ki:
QPR: Lumley, Rangel, Leistner, Lynch, Bidwell, Wszolek, Luongo, Cameron, Freeman, Eze, Hemed
Aston Villa: Nyland, Hutton, Chester, Tuanzebe, Taylor, Bjarnason, McGinn, Elmohamady, Kodija, Grealish, Abraham
Skład sędziów:
Główny: Darren England
Asystenci:
N. Greenhalgh
J. Mainwaring
Czwarty:
G. Ward
Darren England w sezonie 18/19:
14 meczy, 48 żółtych, 5 karnych
W 17/18:
38 meczy, 147 żółtych, 2 czerwone, 10 karnych
H2H
W sumie: 58 meczy z czego
24 wygrane przez QPR,
21 przez Aston,
13 remisów
Ostatnie 5 spotkań:
Aston 1 - 3 QPR (2018)
QPR 1 - 2 Aston (2017)
Aston 1 - 0 QPR (2017)
QPR 0 - 1 Aston (2016)
Aston 3 - 3 QPR (2015)
Po 16 kolejkach Championship:
QPR 13 miejsce
Aston Villa 16 miejsce
Poniżej link z zapowiedzią do meczu plus kilka ciekawostek.
https://www.bbc.co.uk/sport/football/45910055
Kilka słów ode mnie.
QPR ostatnio poprawiło znacząco swoją grę i wygląda na to że kryzys po spadku z Premier League mają już za soba. Z drugiej strony goście, którzy otarli się w poprzednim sezonie o awans do najlepszych rozgrywek (odpadli w meczu z Fulham), obecnie jakby zlapali zadyszkę. Myślę, że dziś gospodarze strzelą conajmniej 2 gole chociaż historia mowi ze łatwo nie będzie to właśnie tutaj lokuje swój hajs. Czy goście strzelą? Mysle że tak natomiast idę jeszcze raz dziś w powyżej 1.5 goli gospodarzy za większą stawkę.
Powodzenia

Ps.
Ewentualne propozycje na ten mecz:
Powyżej 3.5 żółtych kartek @1.80,
Tomer Hemed (QPR) strzeli gola w meczu @2.80
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom