>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.11.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 26. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
neuropunks 292

neuropunks

Użytkownik
NHL
1:00 AM
Carolina Hurricanes v Edmonton Oilers
@Taylor Hall score (3.00)
Betsson
PNC Arena. Starcie dwóch kandydatów do miana najsłabszego ogniwa w NHL. After game sugeruje otwarte spotkanie z być może solidnym overem. Obie ekipy nie mają nic do stracenia, play-off tak jak dla Huraganów jak i dla Nafciarzy to za wysokie progi. Canes wydają się w minimalnym stopniu faworytem tej potyczki ze względu na bonus w postaci własnej tafli i lepszej formy ostatnich rozegranych gier jednak wstrzymałbym się w typowaniu ostatecznego wyniku. Taylor Hall to jedyny zawodnik obu zespołów, który nie dostosował swojego poziomu i potencjału do osiąganych rezultatów. Urodzony w Calgary 24-letni lewoskrzydłowy jest na ustach całej ligi. Zdobyte przez niego 24 punkty (9+15) w 21 meczach w szeregach aktualnie najgorszej ekipy NHL stawia go na 4 miejscu w klasyfikacji kanadyjskiej. To, czego dokonał do tej pory jest rzadkim zjawiskiem i pokazuje jakie możliwości drzemią w tym zawodniku. Bardzo dobre value ze strony buka na ten typ biorąc pod uwagę średnią (3,79) strzałów na bramkę w każdym meczu. Na pewno stać Halla dzisiejszej nocy na zdobycie 10 gola w sezonie tym bardziej, że rywal z tej samej półki. Kurs zawyżony w stosunku do prawdopodobieństwa zdarzenia więc warto spróbować.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Koszykówka NBA
Spotkanie LA Clippers-Utah jazz
Typ: La clipopers wygra różnica 1-5 punkta
Kurs 4.50
Buk Unibet
Godz: 04:30
Analiza: Na dzień jutrzejszy postanowiłem wybrac spotkanie z NBA, w którym ekipa Los Angeles Clippers podejmowało będzie we własnej hali drużynę Utah Jazz. Gospodarze będą dla mnie faworytem do zwycięstwa w tym meczu ponieważ we własnej hali radzili sobie do pewnego momentu bardzo dobrze a teraz zanotowali dwie wpadki przed swoja publicznością , dali się ograć Toronto Raptors, oraz Golden State warriors, goście natomiast z 5 ostatnich spotkań przegrało az 4 i zanotowali tylko jedną wygraną, moim zdaniem gospodarze co pokazuję historia spotkań na swoim Parkiecie, od 2012 La Clippers wygrywa za kazdym razem od tego czasu rozegrali pomiędzy sobą już 10 spotkań i według mnie tutaj gosćie nie będa w stanie zdobyć tutaj punktów, myślę ze gospodarze wygrają,ale nie bedzie to jakieś wielkie zwycięstwo zespołu La Clippers.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Detroit Pistons - Miami Heat
Typ: Detroit Pistons
Kurs: 1,83
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Detroit ogrywając takie zespoły jak m.in. Atlanta, Chicago czy Suns zaczeło sezon od imponującego bilansu 5-1, póżniej przyszła mordercza seria wyjazdów kiedy to przegrali 4 spotkania z rzędu i ich obecny współczynnik wygranych do przegranych wynosi .500 . Co mogę napisać o Pistons, zadziwiają mnie swoją grą, chociaż ostatnio spuścili trochę z tonu (ale trzeba powiedzieć, że na 14 rozegranych meczów aż 9 to były wyjazdy!). U siebie jednak są bardzo mocni o czym przekonała się nie tak dawno ekipa LeBrona Jamesa, przegrywając z Tłokami 104-99. Wielką formę prezentuje Andre Drummond, który jest prawdziwą bestią na tablicach, Reggie Jackson, swoje punkty także w każdym spotkaniu dokłada zawodnik pozyskany przed sezonem z Phoenix - Marcus Morris, czy 8 numer tegorocznego draftu Stanley Johnson, który prezentuje się bardzo obiecująco. Kiedy patrzę na Miami widzę imponujący bilans 9-4, ale ... aż 10 z tych meczów rozgrywali u siebie (na wyjazdach grali 3x - przegrywając dwukrotnie). W poprzednim sezonie oba domowe mecze wygrało Detroit, dzisiaj ponownie widzę ich w roli faworyta a jeżeli KCP, Reggie i Tolliver wpadną w swój trójkowy trans może nie być czego zbierać z Żaru z Miami.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Liverpool - Bordeaux
Typ: Handicap Liverpool (-1)
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Liverpool od momentu przyjścia Kloppa to całkiem inna drużyna, niż ta z początku sezonu. Patrząc na ich ostatnie wyniki można stwierdzić, że The Reds wracają na właściwe tory. Ostatnie wyjazdowe zwycięstwo z Man. City 4:1 - miazga. Wcześniej z Chelsea również na wyjeździe 3:1. Co prawda w międzyczasie potknięcie z Crystal Palace na Anfield, lecz i w tym meczu wyraźnie przeważali nad rywalem, no ale jak to w sporcie bywa - nawet najlepszym zdarza się gorszy dzień. Co by nie było, jestem przekonany, że w dzisiejszym meczu nie zawiodą, spokojnie go wygrają, co sprawi że w ostatniej kolejce zagrają o awans z 1 miejsca z drużyną Sion, która moim zdaniem zupełnie przypadkowo zajmuje obecnie fotel lidera.
Co do ekipy Bordeaux - ostatnią wyjazdową wygraną zaliczyli w połowie wakacji z Cypryjskim AEK Larnaca, a jeszcze wcześniej w marcu (nie wliczając meczu towarzyskiego). Mecze w ich wykonaniu są przeważnie nudne, nie ma czego oglądać. Czasami mają jakieś przebłyski i uda im się strzelić 2 bramki, lecz przeważnie albo nie strzelają nic, albo zaledwie 1 gola. Myślę, że w tym meczu z mocno podbudowanym, pełnym motywacji Liverpoolem nie mają nawet cienia szans na zwycięstwo. Ba, nie liczyłbym nawet na to, że cokolwiek tutaj ustrzelą.
⛔ 100
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka NBA
Godzina : 01:30
Spotkanie : Detroit Pistons : Miami Heat
Typ : Miami Heat
Kurs : 2.00
Bukmacher : Betsson
Analiza :
Każdej drużynie zależy na bardzo dobrym rozpoczęciu serii spotkań domowych czy też wyjazdowych. Dziś Heat po serii 7 spotkań u siebie udają się do Detroit aby zmierzyć się z Pistons.
Ciężko powiedzieć jak na wyjazdach będą spisywać się Heat, ponieważ do tej pory rozegrali oni tylko 3 takie spotkania. Po wyrównanym meczu przegrali z Pacers, przegrali z Cavs i wygrali z Wolves. Obrona Heat stoi na bardzo wysokim poziomie i możemy o niej wypowiadać się w samych superlatywach. Tracą jedynie 91.8 pkt na mecz( 2 wynik w lidze). Pozwalają rywalom tylko na (40.4%) co jest najlepszym wynikiem w lidze. Do tego bardzo dobrze bronią vs 3 pointers( 4 wynik w lidze – rywale rzucają 6.6 trójek na mecz na bardzo słabej średniej .297( 3 wynik w lidze) Do tego mają potwora w pomalowanym czyt. Hassan Whiteside( który notuje prawie 5 bloków na spotkanie). Z ciekawostek dodam, że zanotował on do tej pory więcej bloków niż te teamy : Pistons, Kings, Suns, Mavs, Cavs, Raps, Grizzlies.
Jeśli chodzi o atak to możemy go oprzeć na wielu zawodnikach. Jak wiadomo liderem zespołu jest żywa legenda Miami czyli Dwyane Wade. Nie jest on mocno eksploatowany ponieważ gra około 30 minut, ale w kluczowym momentach bierze grę na siebie.
Bardzo fajnie wygląda roster drużyny z Florydy i przy dobrej formie myślę, że są w stanie powalczyć o finał konferencji. Bosh/ Whiteside/ Dragic/ Deng to bardzo solidni zawodnicy. Co ważne Spo może liczyć na przyzwoite wsparcie z ławki. Jest Johnson który rozgrywa fajny sezon. Winslow swoją grą w defensywie przypomina Leonarda i może za kilka lat dojdzie to tego samego poziomu? Nie zapominajmy o nieobliczalnym GG, czy McRobertsie który jest bardzo uniwersalny. Ławka Heat jest z pewnością lepsza od tej z Detroit.
Pistons zaczęli ten sezon niespodziewanie dobrze. Jeśli pamięć mnie nie myli to wygrali 5 z 6 spotkań pokonując naprawdę dobre ekipy. Jednak od tamtej pory coś się zacięło. Przyszły porażki z takimi ekipami jak Bucks, Lakers, a w sumie w ostatnich 8 spotkaniach przegrali 6. Brakuje wsparcia z ławki, ponieważ zajmuje ona ostatnie miejsce w lidze(średnio 21.4PTS na mecz). Co ciekawe starterzy Pistons są podczas tego sezonu +55 gdy grają razem. Inne kombinacje wymyślone przez coacha SVG -69
Wydaje się, że na obecną chwilę to Heat są drużyną lepsza. Solidna s5, niezła ławka i dobry trener to to co może doprowadzić ich do pozytywnych wyników.
Wspominałem o dobrej obronie Heat vs 3. Dziś wydaje się, że trafiają na idealnego przeciwnika. Pistons oddają bardzo dużo prób(10 w lidze), ale trafiają tylko 29.3%.
Nie wiem czemu Betsson zmienia kursy. Było 1.83, a nagle mamy 2.00 Oczywiście wypada z gry Deng, ale nawet kursy w Vegas się nie zmieniają.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 332

abes1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina:
19:00
Spotkanie:
Stelmet Zielona Góra - FC Barcelona
Typ:
over 143,5
Kurs:
1.76
Bukmacher:
PinnacleSports
Analiza:
Stelmet w tym sezonie nie zachwyca stylem gry, to fakt. W lidze miewa mecze, które wygrywa jak najmniejszym nakładem sił, aczkolwiek europejskie batalie toczy bardzo zaciekłe i mam nadzieję, że tak też będzie jutro. Ostatni mecz z tragicznym Treflem traktowałbym jako konieczność zwycięstwa bez większego przemęczania zawodników, ale jutro goszcząc Barceloną na swoim parkiecie nie będzie już żadnych usprawiedliwień. Gdyby spojrzeć na wyniki punktowe Zielonogórzan na swoim parkiecie, over statystycznie powinien zostać pokryty. Dodając do tego jeszcze klasę drużyny jaką jest Barcelona, z pewnością stać obu na luźne pokrycie powyższej linii. Przede wszystkim liczę na mądrą ofensywę Stelmetu, wówczas zmusi to Katalończyków do skuteczności na obwodzie i szukania możliwości zdobywania łatwych punktów z kontr, które jak wiadomo sprzyjają overowi. A nawet jeśli pójdzie nie po myśli naszych przedstawicieli w Eurolidze i Barcelona zdobędzie kilkunastu punktową przewagę, szyki obronne mogą się nieco rozluźnić i tak czy siak 143,5 powinni pokryć.

✅ 76
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina Koszykówka NBA
Spotkanie Sixers@Celtics
Typ: Sixers+11
Kurs 1.91
Buk williamhill
Godz: 00:35
Analiza: Szczere to nawet Sixers dziś mogą wygrać myślę choć maja bilans 0-15 albo właśnie dlatego! Co mecz widzę szansę na wygraną dla Philadelphi a w końcu stanie się faktem. Może właśnie z osłabionymi Celtics którzy znów zagrają bez Marcusa Smarta...kurs na Sixers 6.50 i wyższy...ja gram bezpieczniej z handicapem, oby Noel i Okafor zrobili swoje a do tego np Robert Covington będzie wchodził rzut z dystansu...kasę dałem jednak na Rockets i w takim razie te 2 mecze dziś są dla mnie najważniejsze. Aha co do Heat@Pistons stawiam na gości...
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
1:00
Buffalo Sabres - Nashville Predators
Preds OT
(1,69) Betsson
Szable potrafią się spiąć i zagrać całkiem miły hokej dla oka, ale to chyba pod warunkiem jednym. Pod warunkiem że ich mecze są w delegacji. U siebie nie ma jednak tej regularności i potrafią przegrywać mecze za meczami. Ostatni mecz zakończył się kolejną wtopą, mimo że w pierwszej tercji przeciwko Blues odnotowali całkiem dobre noty. Dwa słupki i sporo strzałów na bramkę. Dopiero się obudzili w drugiej tercji, ale Blues to tak jak już wiele razy wspominałem ekipa z budowana z ogromnym arsenałem. Dzisiaj idę w stronę także, rywala Szabli a nim są Drapieżce. Nie można pochwalić ich gry ostatnio, spowodowanej małych sprzeczek pomiędzy trenerem a drużyną, która jak widać poróżniła zawodników na dobre. Ale z pewnych źródeł wiem, że konflikt został zażegnany i dzisiaj powinniśmy zobaczyć już w pełni skoncentrowanych Preds. Po pierwsze, dzisiaj być może nie zobaczymy Rinne, bo ostatnio coś skarżył się na ból pleców. Ale jeśli to mu przejdzie, to chyba i tak dzisiaj będzie jedynie drugim goalie w spotkaniu. Zastąpić ma go Hutton. Nie jest to co prawda jakiś doświadczony gracz, ale tutaj defensywa musi go uchronić od wpadek. Weber z Josim, powinni zadbać o tą robotę. Forsberg też nie co poniżej oczekiwań, ale kiedy on ma się odblokować jak w jego drużynie, ostatnio wiele sprzeczek niż porozumień. Tak jak pisałem, konflikt zażegnany więc trzeba tutaj uruchomić swoje atrybuty i zagrać tak jak to przyzwyczaili mnie w tamtym sezonie. Pamiętny mecz w Chicago, który nigdy nie zapomnę. Sabres na pewno czują się rozżaleni swoją postawą na lodzie, ale czego można od nich wymagać jak ich gra bez zawodnika który może stanowić wyższość nad przeciwnikiem, przechodzi tylko jak bańka mydlana. Preds są lepszym i na pewno bardziej utalentowanym zespołem niż Sabres. Skoro wszyscy pogodzeni, to trzeba wygrywać. Rywal jak najbardziej do ogrania. Gram PREDS!
✅ 69
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
D 0

daro9912

Użytkownik
Dyscyplina piłka nożna,INDIE
Spotkanie Mumbai City-Kerala Blasters
Typ: over 2,5
Kurs 2,15
Buk bet365
Godz: 14:30
Witam,zapraszam jutro na mecz w lidze indyjskiej pomiedzy Mumbai ,a Kerala Blasters ktora spisuje sie pod kątem bramek na wyjezdzie swietnie,w ostatnich pięciu spotkaniach padł over 2,5 w meczach Keraly na wyjezdzie ,natomiast ostatnie 3 mecze to over 4,5 więc jak widac lubia postrzelac ,Mumbai u siebie jest w stanie strzelic napewno bramke,wiec tak jak typuje licze jutro na kilka bramek przynajmniej te 3 !
⛔ 100
 
tool 500

tool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sparta Praga - Astéras Trípolis
Typ: X2
Kurs: 3,75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Bukmacherzy poszaleli z kursami na ten mecz. Co prawda Sparta jest faworytem ale bez przesady, Astéras to nie są byle ogórki. Grecy słyną przede wszystkim z doskonałej gry u siebie ale w obecnym sezonie także wypady na obce boiska nie są im straszne. W rodzimej lidze są tuż za plecami Panathinaïkósu i Olympiakósu, i notują właśnie świetną passę czterech zwycięstw z rzędu. Jeśli doliczyć do tego wygraną z APOELem w ostatniej kolejce LE i zwycięstwo w pucharze Grecji mamy w sumie sześć kolejnych wygranych meczów. Sparta wydaje się być natomiast w lekkim kryzysie. Trzy ostatnie potyczki ligowe to dwie porażki i zwycięstwo. Prócz tego Sparta zaliczyła porażkę w Pucharze Czech z drugoligowcem i zremisowała z Schalke w starciu poprzedniej kolejki LE.
Dwa dotychczasowe wyjazdy w tej edycji LE, Astéras zakończył porażkami z Schalke i APOELem jednak w ubiegłym sezonie potrafił wywozić remisy z gorących boisk Beşiktaşu i Partizana Belgrad. Jeśli podopieczni Stékosa Vergétisa marzą o wyjściu z grupy nie mogą pozwolić sobie na porażkę w Pradze. Pierwsze starcie obu zespołów w Trípolisie zakończyło się remisem 1-1.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna (LE)
Godzina: 21:05
Spotkanie: Marsylia - FC Groningen
Typ: FC Groningen strzeli gola w pierwszej połowie
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: FC Groningen słabo gra w Lidze Europy, ale nie wiem czy jest to aż tak słaba drużyna, żeby Marsylia była takim pewniakiem do zwycięstwa. Groningen zajmuje ósme miejsce w Eredivisie. Ich forma jest dobra, bo nie przegrali od pięciu kolejek odnosząc trzy zwycięstwa i dwa remisy. Dwa ostatnie mecze Groningen grało na wyjeździe i w obydwu tych meczach strzelili po dwa gole. Marsylia jest dopiero na dwunastej pozycji w Ligue 1. Źle wygląda ich gra w meczach wyjazdowych. W siedmiu meczach u siebie zdobyli tylko osiem punktów. Ostatni mecz Marsylia przegrała 0:1 z Nice, a tego gola stracili w pierwszej połowie. W czterech ostatnich meczach na swoim stadionie w Ligue 1 Marsylia traciła gola w pierwszej połowie. Nie wiem czy ma większy sens, żeby Marsylia awansowała dalej, bo i tak nic nie ugrają w Lidze Europy, a muszą się skupić na lidze, bo tu jeszcze nie wszystko stracone pomimo odległego miejsca. FC Groningen może powalczyć i na gola w pierwszej połowie ich stać, bo Marsylia na swoim stadionie często traci gola w pierwszej połowie.
⛔ 100
 
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Quarabag - Tottenham
Typ: 2/2
Kurs: 3.4
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie w którym Quarabag podejmie na własnym stadionie dtużynę Tottenhamu. Moim zdaniem jest to typ z dużym potencjałem. Owszem, drużyna gości radzi sobie całkiem dobrze w LE i urywa punkty faworytom, w swojej lidze nie ma godnego rywala i pewnie prowadzi w tabeli. Mimo wszystko Tottenham jest w niesamowitym gazie. W lidze ostatnio radzą sobie wręcz wybornie. W ostatnich meczach złapali świetną formę, a punkty zgubili jedynie w meczach wyjazdowych z Arsenalem i Liverpoolem. Nie twierdzę, że jutro Koguty zmiotą gospodarzy z boiska i zaaplikują im 5-6 bramek. W moim przekonaniu ostro zaatakują od 1 minuty bo będzie im zależeć by się szybko zdobyć bramkę, być może 2 i będą kontrolować tempo spotkania by zapewnić sobie awans z grupy i oszczędzić siły na niedzielne derby z Chelsea, dlatego uważam, że już do przerwy Tottenham wyjdzie na prowadzenie i tego prowadzenia nie odda już do końca. powodzenia
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
yellowcards 92

yellowcards

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 10:00
Spotkanie: Sydney - Wellington
Typ: over 5 kartek (azjan)
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj rano zapowiada sie bardzo fajny meczyk w australijskiej lidze gdzie bramek i kartek pada co nie miara . Zmierza sie druzyny ze srodka tabeli Sydney zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 12 punktów natomiast druzyna goosci traci tylko 2 punkt do Sydney i plasuje sie na 6 miejscu . Tabela jest bardzo ciasna kazdy punkt gra ważna role wiec w meczu napewno nie zabraknie bramek jak i spora ilosc kartek . W ostatnich 3 spotkaniach pomiedzy tymi zespolami zawsze linia byla pokrywana , zdarzały sie nawet czerwone kartki . Widac ze druzyny w meczach miedzy soba nie odpuszczaja ani jednej pilki , linia 5 kartek jest dla mnie niska jak na to spotkanie dlatego gram ten zakład naprawde w ciemno . Duzym prawdopodobienstwem dla mnie jest czerwona kartka w tym spotkaniu , ale nie mam zakładu takiego u swojego buka i uwazam ze granie kartek żóltych jest bardziej prawdopodobne . Polecam zakład
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
harrods24 93

harrods24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Celtic - Ajax
Typ: over 10 rzutow roznych
Kurs: 2.05
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzis znow gram rzuty rozne ,a tym razem pod lupe biore mecz Celticu z druzyna Arka Milika. Celtic zajmuje ostatnie miejsce w tabeli grupy A i jesli chce zachowac jakiekolwiek szanse na awans do fazy pucharowej to musi to spotkanie wygrac.
W podobnej sytuacji znajduje sie Ajax ,ktory po czterech kolejkach zajmuje 3 miejsce i ma tylko jeden punkt wiecej od Celticu i traci dwa punkty do drugiej w tabeli druzyny Fenerbahce dlatego uwazam ,ze czeka nas bardzo ciekawe spotkanie z wieloma sytuacjami pod obiema bramkami ,a co za tym idzie z duza iloscia rzutow roznych!
Statystyki obu ekip przedstawiaja sie nastepujaco :
Celtic w Lidze Europy :
vs Molde u siebie - 6 ,na wyjedzie - 5
vs Fenerbahce - 7
vs Ajax - 6
Celtic w lidze u siebie :
vs Kilmarnock - 10
vs Aberdeen - 12
vs Dundee - 13
Ajax w Lidze Europy :
vs Fenerbahce u siebie - 6 ,na wyjedzie - 4
vs Molde - 6
vs Celtic - 2
Ajax w lidze na wyjezdzie :
vs Feyenoord - 9
vs Vitesse - 5
vs Heracles - 5
Mysle ,ze biorac pod uwage stawke spotkania liczba 10 rzutow roznych moze byc spokojnie pokryta takze polecam grac ,powodzenia!
⛔ 100
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Belenenses - Lech Poznań
Typ: 2
Kurs: 2.88
Bukmacher: bet365
Analiza:

Kursy nieco zawyżone przez fakt które miejsce w Ekstraklasie zajmuje obecnie Poznański Lech, ale wspomnieć trzeba że w końcu zaczynają coś grać, ostatnie 10 meczy to 6z 2r 2p z czego porażka z Fiorentiną (2:0) i dość dawno z Cracovią (5:2) po za tym idzie im całkiem nie źle, biorąc pod uwagę że na początku sezonu przegrali by nawet z ogarkami z A klasy.
Belenenses nie jest zbyt mocną drużyną, w Lidze Portugalskiej bilans bramkowy 12:22 zajmują miejsce 10 (3z4r3p)
pierwszy mecz Lecha Poznań (w tragicznej formie) z drużyną portugalską zakończył się wynikiem 0-0 i nawet coś tam atakowali, o mały włos mecz ten by wygrali... W obecnej formie powinni ze 2 bramki strzelić dziurawej obronie Belenensens, sami zaś nie powinni nic stracić maxymalnie jedną bramkę.
Zeby mówić o przełamaniu drużyny Lecha potrzebne są zwycięstwa, zaufanie kibiców też trzeba odbudować, myślę że mecze w Europejskich Pucharach, nawet jak już nie ma za bardzo szans na awans z grupy, są okazją aby chociaż lekko zatrzeć złe wrażenie z początku sezonu.
Ja dzisiaj oczekuje ładnej ofensywnej gry ze strony Lecha, grając bez presji mogą spokojnie pokonać swojego dzisiejszego rywala.
⛔ 100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: KOSZYKÓWKA EUROLIGA
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Stelmet - Barcelona
Typ:
Barcelona - 7.5
Kurs:
1.71
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
Jeśli Barcelona zagra na poziomie do jakiego nas przyzwyczaiła w ostatnich tygodniach to nie będzie żadnych obaw o taki HC. Co prawda dziś nie zagra Lawal oraz Navarro, ale nadal roster gości wygląda jak z innej galaktyki. Stelmet nie bardzo ma kim bronić (i ilość i jakość defensywna graczy Stelmetu pozostawia dużo do życzenia) ani Doellana ani Tomica ani Samuelsa. Te braki Stelmetu były aż nadto widoczne zarówno w pierwszym spotkaniu tych ekip (gdzie Barca była w bardzo słabej formie) jak i w pozostałych meczach zespołu z Zielonej Góry (przykład gdy brakowało Gista w Panacie tylko to potwierdza). Podobnie na obwodzie, gdzie na pozycjach 1-2 Barcelona powinna mieć ogromną przewagę. Dziś naprawdę musiałyby się &quot;rozjechać&quot; umiejętności i potencjał obu ekip na plus dla Stelmetu i minus dla Barcy, żeby gracze z Zielonej Góry mogli podjąć walkę z tak rozpędzoną Barceloną (5 wygranych z rzędu w Eurolidze w tym ostatnia 28 pkt z Pinarem).
✅ 71
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
psotnick 863,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - UK Championship 2015
Godzina: 10:30 CET
Spotkanie: Mark Allen v Zhao Xintong
Typ: Zhao Xintong (Najwyższy break w meczu)
Kurs: 3,25
Bukmacher: bet365
Analiza: Tak naprawdę to trudne losowanie dla obu zawodników, myślę, że Allen wolałby mieć któregoś nawet z miejsc 17-32 niż młodego Chińczyka, Xintong też pechowo trafił na akurat jednego z niewielu graczy czołówki który jest w formie. Spodziewam się dobrego meczu, raczej młody nie przeskoczy Allena, ale parę frejmów powinien ugrać. Zdecydowanie łatwiej będzie mu wbić wyższego brejka, a kursy podobne jak na win. Młody ma niebywałą wręcz łatwość wbijania brejków, do tego świeżo po MŚ amatorów gdzie przegrał dopiero w finale z Advanim (6-8), ale po drodze trochę nawbijał: 5 setek (126, 119, 116, 108, 105), 2 prawie setki (98, 97) i cała seria solidnych podejść (85, 84, 82, 79, 73, 73, 72, 69, 68, 67, 67, 65, 64). Oczywiście Allen też niezły fachura w punktowaniu, ale i tak uważam, że kurs na wyższy brejk Chińczyka mocno przesadzony i z tego powodu wart zainteresowania.
[font=&amp;quot]ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔ 100
 
K 11

kurzy14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Quarabag - Tottenham
Typ: H. Kane strzeli i wygrana gości
Kurs: 3.7
Bukmacher: Unibet
Analiza: Typ dla mnie dosyć ciekawy. Harry Kane w ostatnich 5 meczach aż 8 razy wpakował piłkę do bramki. W pierwszym meczu między tymi drużynami Harry nie strzelił bramki, może mial za mało czasu bo wszedł dopiero w 68 minucie chociaż nie przeszkodziło mu to żeby zanotować przynajmniej asyste przy bramce Eryka Lameli. Koguty muszą wygrać ten mecz gdyż pozwoli im zachować pierwsze miejsce w grupie, gdyż po piętach depcze im ekipa z Monako ( 1 pkt mniej ). Dla mnie typ jest dosyć prosty, choć spróbowałbym jeszcze zagrać tutaj na ilość bramek bo tak jak we wczorajszym typie na Real z Shahtarem mam przeczucie, że padnie tutaj sporo bramek.
✅ 270
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Macedonia - Puchar Macedonii
Godzina: 13:00
Spotkanie: Shkendija Tetovo - Vardar Skopje
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.05
Bukmacher: bet365
Analiza:
W dzisiejszym ćwierćfinałowym meczu pucharowym spotykają sie wicelider ligi Shkendija z liderującym Vardarem. Mimo pozycji w tabeli minimalnym faworytem dzisiejszego spotkania są gospodarze.
Shkendija w ostatnich sześciu meczach u siebie zawsze strzelała przynajmniej 2 bramki. Zaś od 14 meczy nieprzerwanie aplikuje rywalom przynajmniej jedną bramkę na swoim stadionie.
Vardar z kolei ma wcale nie gorszą passę strzelonych goli na wyjeździe : dokonywał tego nieprzerwanie w sześciu ostatnich meczach.
W pojedynkach bezpośrednich między tymi drużynami w pięciu na sześć ostatnich meczy zawsze byliśmy świadkami overu 2,5 bramki. W ubiegłym roku te drużyny również się mierzyły ze sobą w pucharze i w obydwóch meczach był over 2,5 bramki.
Over 2,5 w dzisiejszym spotkaniu jest bardzo obiecującym typem i warto na niego postawić.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom